Liczby nie kłamią; kiedy był porządek wcześniejszego nieba? (2)

Mędrcy chińscy twierdzą, że było to za panowania legendarnego cesarza Fu Xi.( ok 12000 b.c.e ) http://en.wikipedia.org/wiki/Fuxi- przed potopem, wtedy kiedy :

„Niebo i ziemia wyznaczają kierunek . Siły góry i jeziora są zjednoczone. Piorun i wiatr wzbudzają siebie wzajemnie. Woda i ogień nie zwalczają się. W ten sposób, w zmienionym porządku, wymieniono osiem trygramów.
Zliczanie tego, co mija, zależy od ruchu naprzód. Znajomość tego, co przyjdzie, oparta jest na ruchu wstecz. Dlatego Księga Przemian zawiera liczby poruszające się wstecz”.

porzadek_Fu_Xi
Były to czasy równowagi, czasy kiedy prawdopodobnie oś ziemska była nachylona pod kątem około 90 stopni do płaszczyzny orbity i nie było zjawiska precesji równonocy. Były to czasy przed przebiegunowaniem- czasy złotego wieku. Nie było wtedy rocznego cyklu odradzania się i umierania przyrody .Na określonych szerokościach geograficznych była jednakowa temperatura. Temperatura ta zmieniała się w ciągu dnia i nocy. Spośród znanych planet Merkurego, Wenus, Ziemi, Marsa, Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna,Plutona obecnie niewielkie pochylenie osi obrotu względem Ekliptyki mają zaledwie 3 planety Merkury, Wenus i Jowisz. Pozostałe są nachylone pod zbliżonym kątem jak Ziemia ( 20 -30 stopni) za wyjątkiem Urana.
Liczby nie kłamią, gdyż jeśli rozpatrzymy je ennegramicznie, to umieszczone są symetrycznie. Powiązane są ze sobą liczby 1,4,7 oraz 2,5,8 .Trójkąt liczb 3,6,9 nie jest powiązany z żadnymi pozostałymi liczbami.
Enneagram
Niekiedy trójkąt liczb 3,6,9 nazywa się trójkątem boskich liczb, w środku znajduje się liczba 6 ( liczba serca jak mówi mój przyjaciel Igor, z którego inspiracji powstał ten artykuł). W kabalistycznym drzewie życia( jak już kiedyś pisałem) nie ma równowagi żywiołów, a cała korona jest przesunięta aż o 120 stopni, a w środku znajduje się owa wymieniona liczba „6” – Tiferet – piękno. Liczba sześć jest często kojarzona z człowiekiem, a 3 i 9 to odpowiednio góra i dół Kosmosu. Przepływ Energii następuje z 3 do 9 poprzez 6 i odwrotnie.-tak jest w Enneagramie, a nie kabalistycznym Drzewie Życia.
Drzewo zycia
Około 1200 lat p.n.e król Wen zaproponował nowy porządek układu trygramów zwany porządkiem późniejszego nieba oparty na cyklach rocznych i porach roku
, założyciel dynastii Zhou (1231 – 1135 p.n.e.).).
porzadek Krola Wen

„W tej kolejności trygramy rysuje się do dziś. Nie występują one w postaci par przeciwieństw, lecz reprezentują kolejność zjawisk w cyklu rocznym. Strony świata odpowiadają w tym ustawieniu porom roku i cały cykl rozpoczyna się od trygramu chen związanego z wiosną, kiedy to cała przyroda budzi się do życia, ożywa i wzrasta do osiągnięcia kulminacyjnego momentu w pełni lata (li).
Kiedy plony dojrzeją nadchodzi czas zbiorów, a wkrótce po nim Pogoda Ducha, wyrażona trygramem tuei symbolizującym jesień. To pora czerpania radości z dojrzałych owoców. Rzeczywiste osiągnięcia podlegają weryfikacji w trygramie kan, którego symbolem jest wąwóz rzeki, a odpowiada on zimie. Wtedy wiadomo, czy dorobek całego roku pozwala przetrwać w spokoju do następnego cyklu rozwoju, kolejnej wiosny.”

„Porządek późniejszego nieba” opisujący zjawiska w cyklu rocznym odnosi się także symbolicznie do zamkniętego okresu czasowego, jakim jest doba, ludzkie życie i różnego rodzaju przedsięwzięcia, działania lub zjawiska cykliczne.

Porządek późniejszego nieba związany jest również ściśle z Zodiakiem i zjawiskiem precesji – być może dlatego Korona w Kabalistycznym Drzewie Życia obrócona jest o 120 stopni w lewo?
Być może, ale są to czyste dywagacje , gdyby nie było Zodiaku człowiek żyłby 10- krotnie dłużej niż obecnie , jak przed Potopem i katastrofa atlantydzką- kto to wie?

Cytaty pochodzą z artykułu
http://www.gongfu.com.pl/?qigong,22

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Fraktale, Istota Ludzka, Matrix, planety i komety, Prehistoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

37 odpowiedzi na „Liczby nie kłamią; kiedy był porządek wcześniejszego nieba? (2)

 1. Ktoś pisze:

  „Około 1200 lat p.n.e król Wen zaproponował nowy porządek układu trygramów zwany porządkiem późniejszego nieba oparty na cyklach rocznych i porach roku
  , założyciel dynastii Zhou (1231 – 1135 p.n.e.).).”

  – około 1350 roku była finałowa bitwa z Mahabharaty po jakiej się NIEBO SPSUŁO.

  W Azji Mniejszej jakby kto szukał „skarbu”.

 2. JESTEM pisze:

  Wiecie, że tak naprawdę słowo apokalipsa z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis znaczy
  „‚odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie’ od apokalýptein ‚odsłaniać, ujawniać’; apó ‚od’ i kalýptein ‚zasłonić'”? Oznacza odkrycie nieznanego, wyjście z ciemności
  Stara greka… to słowo znaczyło tyle co objawienie, oświecenie… coś jak „rewelacja” 🙂 Nie miało nic wspólnego z „objawieniem” w sensie proroctw.

  dopiero później znaczenie tego słowa zmieniło „zabarwienie”

  w terminologii judaistycznej i chrześcijańskiej literatury religijnej, to opis szczególnego rodzaju proroctwa, dotyczącego tego, co ma się wydarzyć w dniach ostatecznych, przekazywanego przez Boga wybranemu prorokowi. Badania historyczne wskazują, że zwyczaj pisania apokalips powstał wśród zhellenizowanych Żydów, a następnie rozpowszechnił się także wśród chrześcijan.
  Najbardziej znaną apokalipsą jest Apokalipsa św. Jana, stanowiąca ostatnią część Nowego Testamentu. Księga ta pierwotnie była nazywana Objawieniem Jana, [styl do poprawy] zaś jej bardziej popularna nazwa została wywiedziona z pierwszych słów tej księgi „Ἀποκάλυψις Ἰησοῦ Χριστοῦ”, gdzie notabene słowo „apokalipsa” było użyte w prostym sensie „objawienie”.
  (…)
  Choć tradycja przypisywała autorstwo Apokalipsy św. Janowi, jednemu z apostołów, dziś przeważa raczej zdanie, że tekst (który pochodzi z końca I w. n.e.) został spisany przez uczniów Jana.”

  I ciekawostka… rewelacja – „W kulturze żydowskiej (niektórych jej kręgach) odsłonięcie twarzy panny młodej tuż przed ślubem gdy pan młody nie widział jej od… momentu zaręczyn.” 🙂

  …nowość, objawienie, odkrycie, olśnienie, osiągnięcie, wyjątkowe zdarzenie, olśniewające zjawisko… 😀

  • Maria_st pisze:

   I ciekawostka… rewelacja – „W kulturze żydowskiej (niektórych jej kręgach) odsłonięcie twarzy panny młodej tuż przed ślubem gdy pan młody nie widział jej od… momentu zaręczyn.”

   Podobnie zachowuje sie tzw Nibiru.

   • Lucifer(AlcyOne) pisze:

    Czyli wynika z Tego że Nibiru jest zaręczona z naszym Słoneczkiem 😀

    • Maria_st pisze:

     pojmujesz jak umiesz, to i tak mało istotne jaka ma nature Nibiru..szukaj szukaj
     no chiba ze sie stroisz na jutrzejsze zombi party z kiciami….ha ha ha
     Pozdrawiam

  • margo0307 pisze:

   „…słowo apokalipsa… znaczy odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie…”

   Dokładnie 🙂
   W wywiadzie, który zamieściłam w poprzednim temacie, Aleksa z jasnowidzką Renatą Engel, pani Renata m.in. zwraca uwagę na rok 2016… 🙂
   Twierdzi, że energia 2012 roku, zapoczątkowała… odsłanianie, zdejmowanie zasłony…, i która z każdym dniem się nasila, twierdzi, że w 2016 nastąpi jej punkt kulminacyjny w postaci ogromnej fali, jaka przemieści się na Ziemi wspomagając poszerzanie się naszej świadomości… 🙂

   • Dawid56 pisze:

    To bardzo ciekawe 🙂 gdyż podobnie myślę o 2016 jako o ukrytym przesłaniu.Dawno dawno temu , ale nie tak dawno ktoś na jednym z forów zakwestionował rok 2012 jako rok końca cyklów z uwagi na cyfrę „5” , ten sam ktoś zwrócił uwagę na 2016 jako możliwy rok końca cyklów bo suma cyfr roku 2016 wynosi 9.
    http://www.eioba.pl/a/2pks/czasy-ostateczne

 3. marek pisze:

  …..gdyby nie było Zodiaku człowiek żyłby 10- krotnie dłużej niż obecnie …….I BYŁBY MĄDRZEJSZY..
  Ja tam wolę bryły i figury , niźli cyfry , bo to różne drogi , jak te dwie spirale , które już pokazywałem, jedna wśród gadżetów i ulepszeń ,stopniowo do piekła zmierza , druga , bez poręczy oraz protez , a jednak do nieba .

  http://swietageometria.info/podstawowe-pojecia?start=12

  Ten sam temat jawi mi się w temacie u góry , liczby , cyfry , drzewa życia, po co jeśli to z ostatniej chwili elementy mroku w nas wprzęgnięte .

  Matka łonem – swój płód chroni , by bezpiecznie swych narodzin oczekiwał , tak firmament wodny wokół Ziemi tworzył łono dla nas ludzi , przed /zewnętrznym zagrożeniem / nas okrywał .

  Gdy na skutek barbarzyństwa , ten płaszcz nam zniszczono ,PŁÓD POKURCZYŁ SIĘ I SKARLAŁ , gdyż mu ROZWÓJ GATUNKOWY zaburzono .

  Z owych zranień teraz jeden na drugiego włazi , z pleców jego gada , zaginęła w tym gatunku ta mądrość wzrastania , która łączy dłonie w serdecznym uścisku , a oczami swe uczucia drugiemu wyrażać .

  z podziękowaniem
  za wspólnie spędzony czas.
  marek

 4. siola pisze:

  Oj niejeden biedak zadrzy,
  jak przez noc tapety spadna,
  oj dostanie niejeden oswiecenia,
  gdy zobatrzy jak sie lalka przez noc zmienia.
  Coz niekturzy uwazaja ze sa lepsi,
  jak swe sumienie tapeta klamstwa zalepia.
  Jak jednak tapeta klamstwa spadnie.
  to po swiadomosci tej juz nic nie zostanie,
  Wiatr zawieje reszte klamstwa z tej ziemi wywieje,
  Zniknie klamsto i ich chory strach,
  i zawita szczescie w karzdym z nas.
  Zaspiewamy piesn wolnosci bez lamania komus kosci.
  A ze szczesia tego ,
  zaspiewaja razem z nami ,wody knieje las.
  I nauczy sie nawet kukulka,ze nie nada,
  obcemu swe jajka w gniazdo wkladac.

 5. Ktoś pisze:

  1.
  Kim jest SZATAN (skąd pochodzi ta nazwa)

  Jak się wpadnie na myk i napisze to słowo tak SZA-TAN – to druga jego część jest popularnym na wschodzie sufiksem oznaczającym PAN dodawanym z szacunku do imienia.

  Wtedy mamy SZATAN = PAN SZA – co z uwagi na modne transliteracje z chińskiego daje nam możliwe SHU czy SHA. Teraz tylko należy grzebnąć w starej chińszczyźnie czy japońskim i odnaleźć czy SZA w ichniej transliteracji oznacza BOGA Wiatru i Błyskawic i zagadka z głowy ;p

  Podobnie pewnie jest w przypadku słowa BAAL = BA-AL choć nie znam arabskiego wiec nie powiem czy tak oni zapisują swoje imiona. (BA czyli także WA czy MA (także GA) bo tu różnie przekręcano). Grecka OMEGA to W naszej transliteracji.

  2.
  Chińska wersja o upadku Nieba i o walce Marduka z Tiamat (żydostwem) wygląda tak
  Marduk – http://pl.wikipedia.org/wiki/Zhurong
  Tiamat – http://pl.wikipedia.org/wiki/Gonggong

  to są te same wydarzenia jakie były opisane pod koniec Mahabharaty gdzie Kaurawowie (żydowstwo) przegrało z Pandawami wzmocnionymi wojskami SZATANA jak się dziś mówi o BOŻYM DUCHU (tak to jego 2 imię czego rozmodleni faryzeusze nie pojmują w swym obłąkaniu i nieprzemijającym zauroczeniu żydowskim nazizmem zwanym judaizm).

  ZHURONG – BÓG OGNIA (ZHU-RONG – SHU-RONG = ? Róg (bitewny) Shu) to także znany ze słowiańskiego podwórka SWAROŻYC (FLAGA I GODŁO POLSKI) . ;p

  3.
  Tiamat na hindusku – http://pl.wikipedia.org/wiki/Wrytra
  zaś Marduka po hindusku pożąda pisujący tu czasamu Lucyfer (właściwiej to jednej z 12 laseczek Marduka ;p) .

  4.
  Wrytra w bibli to jozue zwany jezusikiem. A walka miała miejsce u żródeł Tygrysa i Eufratu i na równinach na wschód od nich, główne walki bo później żydowski demon używająć „astralnej broni” (podejrzewany jakiś rodzaj broni termojądrowej) zniszczył z zemsty za porażkę świat przez co Ziemia dostała „dziwnych obrotów” („slońce wschodziło w róznych miejscach na widnokregu”) a Ziemia dla stabilizacji orbity Księżyc.

  Niebo upadło około 1350 pne jak upadło państwo Średnio-Asyryjskie – tym ludom żydostwo skradło historię zamieszczając jako własną w bibli.

  Asyryjczycy i ich sojusznicy to TAKŻE znani z mitu o Troi – ACHAJOWIE i ich kompani jacy w Grecji osiedlili się kilkaset lat po wojnie trojańskiej migrując do niej z obszarów POLINEZJI (ruiny megalitycznych budowli w tamtym rejonie to pamiątka po ich (Danawskich) odwiedzinach).

  Resztka ŚrednioAsyryjskiego państwa otoczona przez Frygię, Medię i państwo NowoBabilońskie to zarówno „Prometeusz” co podarował ludziom POŻOGĘ WOJENNĄ jak i znany z nordyckiej LOKI. Jego wyzwolenia dokonał Herkules czyli na „fizyczne” LIDIA. LIDIA to państwo Achajów – lewacki twór o ustroju gejowskim tak popularnym u kontynuujących ich tradycję i Greków i Biznancjum i żydów (do dziś IDF ma gejskie święto wywodzące się od czczenia tamtych „wojowników”).

  Ogień czyli WIEDZĘ podarował ludziom wróg LOKIEGO ale dla zakłamywania dziejów to wszystko POZLEWANO W JEDEN OPIS tak jak OPIS BIBLIJNEJ BESTII z 10 głowami i 7 rogami to opis KILKU BYTÓW ZLANYCH W JEDEN (obśliniacze pierdziodruków (jak a58) powinni wiedzieć z jakich). ;D

  Z osad po wojskach Marduka (głównie Fenicji) po ich zdobyciu przez wyzwolone przez „Heraklesa” państwo NowoAsyryjskie żydowstwo przywłaszczyło sobie zarówno PISMO, jak i HISTORIĘ, jak i BOGÓW, jak i nazwę issrael choć nazwa ISRAEL tyczy się ASRAELA – inaczej napisanego imienia MARDUK czego rozmodlona tłuszcza nie jest w stanie objąć „rozumem”. Marduk jest SŁOWIAŃSKIM BOGIEM jakiego zabytki kultowe wykopano na Krymie (dlatego żydostwo chce tam osiąść by zwieść go jak wróci). Pamiątki po Fenicjanach dziś po muzeach robią jako „dokonania żydów” z CAŁKOWICIE KŁAMLIWYCH I CAŁKOWICIE POLITYCZNYCH PRZYCZYN. Innych pamiątek po „żydowskim osadnictwie” w tamty rejonie DO DZIŚ NIE ODNALEZIONO i wszystko czym się w mediach chwalono to FALSYFIKATY tworzone przez żydów z PRZYCZYN POLITYCZNYCH by jakoś obślinionym i zauroczonym magią kabały bałwanom ze „światowej opini publicznej” wmówić „prawa żydów do tamtych terenów” jakich oni NIGDY NIE MIELI (bo pochodzą z lądu jaki w większej części spoczywa na dnie Oceanu Indyjskiego)(dlatego mieli POTOP bo ich bóg upadając na Ziemię zatopił swym cielskiem ich państwo – RAMAJANA o tym mówi).

  To tyle historii …

 6. Dawid56 pisze:

  Zapewniam Ciebie że Shiva nie jest wirusem

 7. Ktoś pisze:

  Ciekawostka do potwierdzenia

  „piramidy w Gizie nie odzwierciedlają Gwiazdozbioru Oriona jak propaganda głosi a Łabędzia”

  43+ min z https:// http://www.youtube.com/watch?v=fh7Ac-Ie4cc#t=34

  Ten grubasek jaki to wypowiada to produkująca się na NTV Kiara, 0s0ba ze wszelkich sił starająca się sprawiać wrażenie uduchowionej, poinformowanej, oświeconej i PRZEDE WSZYSTKIM zarażającej nieostrożnych czytelników nazizmami „reptyliańskiej kultury”.

  Oś magnetyczna o przesunięciu jakiej tam mówią powstała poprzez UPADEK ŻYDOWSKIEGO BOŻKA (statku matki) opisanego w Ramajanie (zestrzelenie) a w katolicyźmie robiącego jako SZATAN (czyli ZŁO to żydzi – biblijno archeologiczny dowód) . Upadek ich „jezusika” spowodował zatonięcie mitycznej wyspy na Oceanie Indyjskim i być może i części Pacyfiku po jakiej został Madagaskar, Australia i otaczające je wysepki.

  PS.
  By the Way – RYTUAŁ WĘŻA zaprasza wszelkie ziemskie gadziory do ODŚWIERZAJĄCEJ KĄPIELI wraz ze stadami popleczników. To jedyna szansa na ponowne odrodzenie dla wielu. ;D

 8. Ktoś pisze:

  Dla potomnych by nie umknęło … jajeczka mogą się iść potrzepać bo te wklejki nie są dla nich.

  „Ja tez jestem zdania, ze sami tworzymy swoją rzeczywistość. I nie jest żadną tajemnicą, ze astral niższy, średni, wyższy itd, to my wytworzyliśmy (zbiorowa świadomość). Niemniej jednak w takim sensie on istnieje. Fakt jest to iluzja. Nasza rzeczywistość tez nią jest. Niemniej jednak jakoś nie do końca umiemy się z niej wyzwolić, ciągle w niej tkwimy. Co gorsza, wciąż się w niej inkarnujemy, zamiast sie wyzwolić z tej iluzji.

  Jest wiele materiałów mówiących o tym wprost, ze to co po śmierci jest iluzją, zostało to tez przebadane przez niektórych. Wszystko się zgadza. Tylko, gdy my umieramy, to nasza dusza ma full różnych programów, o których nawet sobie sprawy nie zdaje. I ‚rzeczywistośc’, która napotyka ‚tam’ bierze za prawdę, tak jak za prawdę bierzemy tę rzeczywistość, która to tez jest stworzona poprzez zbiorowa świadomość, jak już wspomniałam.

  To co mówi Cameron jest prawdą w tym sensie, że zdemaskował on iluzję zbiorowo stworzoną, w która się wplątujemy. Ażeby się z niej wyplątać musimy dojśc do oświecenia i tym samym wyzbyć się tych wszystkich iluzji, bądź też musimy miec wiedzę, aby móc się z tego wyplątać, ominąc to i bezpośrednio połaczyć się ze Źródłem.

  (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/28/powiedz-wladcom-karmy-ze-jestes-suwerenny-cz-1/#comment-36450)

  • Ktoś pisze:

   „Jesli wiec choc przez ulamek sekundy zwatpisz w siebie lub w wartosc tego co robisz i zwatpisz choc przez chwile w swoja doskonalosc, Twoja energia zostaje przechwycona przez ciemne jednostki systemu matrixa, ktorych zadanie najwyrazniej polega na ustawicznemu ograbianiu Cie z Twojej energii poprzez odbieranie Ci godnosci i szacunku do siebie, oblekanie sie w Twoje zalety i przerzucanie na Ciebie swoich wlasnych wad i karmicznych obciazen!”

   (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/28/powiedz-wladcom-karmy-ze-jestes-suwerenny-cz-1/#comment-36355)

   • Ktoś pisze:

    „Mowie o splacaniu prawdziwych dlugow karmicznych, a nie tych falszywych z systemu ziemskiego matrixa. Podstawowym narzedziem, jakiego Wladcy Karmy ziemskiego matrixa uzywaja do zniewalania dusz w systemie ziemskiego matrixa jest przeglad inkarnacji poddany zamianie polaryzacji. Wielokrotnie sama doswiadczylam sytuacji, w ktorych kontrolujaca wyzsza swiadomosc z zewnatrz usilowala pozamieniac “rolami” – niczym marionetkami w przedstawieniu – moja wibracje z wibracjami innych osob, bioracych udzial w “spektaklu” doswiadczeni.

    Zdarzalo sie nagminnie, ze bylam oskarzana o czyny, ktore popelniali inni ludzie i w efekcie pietnowana, jakby wszyscy byli poddani zbiorowej hipnozie albo transowi. Niejednokrotnie zdarzylo mi sie znalesc w sytuacji, w ktorej rozne osoby usilowaly zrzucic odpowiedzialnosc za popelnione przez siebie czyny na mnie, zarazem przyjmujac poze, jakoby one reprezentowaly moje szlachetne cechy charakteru. Oczernianie mojej osoby przez przedstawicieli czarnego establishmentu bylo w moim zyciu tak nagminne, ze az trudno w to uwierzyc!

    Kazda z osob chetnie oblekajacych sie w pozory szlachetnosci, gdy poddana zostala badaniom radiestezyjnym, okazywala sie wibrowac bardzo negatywnie.

    Mozna wiec przypuszczac, ze podstawowa strategia Wladcow Karmy polega na stworzeniu warunkow, w ktorych negatywnie wibrujace jednostki otrzymuja pozwolenie na bezkarne krzywdzenie innych w ramach podpisanych wczesniej kontraktow karmicznych, jednakze pod warunkiem, ze cala odpowiedzialnosc zostanie zrzucona na najbardziej pozytywnie osoby, ktore nastepnie zostaja potepione przez otoczenie i ulegaja energetycznemu rozladowaniu, gdzie ich energia swiatla zostaje przechwycona przez negatywne, toksyczne jednostki.”

    (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/28/powiedz-wladcom-karmy-ze-jestes-suwerenny-cz-1/#comment-36353)

  • Ktoś pisze:

   „Dokladnie, to nie musi byc problem kazdego ale akurat Camerona i niektorych innych, moze wielu, nie wiem,,, Ale ja osobiscie nie mam zadnych snow, ze walcze z nikim w nocy 🙂 Owszem, czasem przycepiaja sie do mnie jakies istoty ale je odczepiam. Kiedy cos probuje mi zabrac energie w nocy, budze sie poniewaz to czuje. I wtedy wzywam na pomoc Stworce albo Kogos innego. I te pomoc przewaznie otrzymuje.

   Rzeczywiscie rowniez od kiedy zaczelam swoja przygode z rozwojem duchowym duzo sie u mnie dzieje i tez jestem zmeczona. Ale to, czego doswiadczam, to glownie aktywacja jakichs starych energii z przeszlosci oraz nasilone czyszczenie relacji z ludzmi, z ktorymi mam jakies zaszlosci. I wtyedy wlasniem jak sie budze taka zmeczona, badam dlaczego i oddaje to Stworcy i Aniolom, czesto korzytstam z pomocy Archaniola Gabriela, Michala do czyszczenia. I ZAWSZE uzyskuje pomoc. To wszystko zostaje oczyszczone , czysci sie pamiec komorkowa i te stare energie, ktore wydobyly sie do oczyszczenia.

   Nie uogolnaijmy osobistych doswiadczen niektorych na wszystko i wszystkich, W tym czasie rzeczywiscie jest potrzebna wzmozona praca nad soba. Kiedy cos sie pojawi trzeba to oczyscic po prostu. I w tym wlasnie pomagaja jak nikt inny Swietlisci.

   Mozliwe, ze w tym atykule jest jakas czesc prawdy ale niekoniecznie dotyczy to wszystkich.

   Wydaje mi sie ze te osoby, ktore systematycznie w nocy doswiadczja ubytku energii i budza sie zmeczone, moga miec podczepione jakies negatywne energie i one w nocy sie zasilaja wasza energia. Przy okazji odwolania tych umow, ktore porobiliscie, te istoty sie odczepily prawdopodobnie.
   To niekoniecznie musi byc to, o czym mowi Cameron. Bo prawie do kazdego jakies byty sie podczepiaja. Niektore aktywuja sie z przeszlych wcielen, wlasnie te. z ktorymi mielismy jakies kontrakty. I przy okazji tego okresu oczyszczania wlasnie tak sie dzieje. Ja tez tak mialam i zawsze byly to istoty z ktorymi mialam do czynienia w przeszlych wcieleniach (badalam to). Po zastosowaniu odpowiednich modlitw, problem mijal.

   Ja nie czuje tego, zebysmu byli wzyscy zbiorowa ofiara jakiegos demiurga a wszystko bylo oszustwem. Z moich kontaktow z niektorymi Archaniolami, np Gabrielem czy Michalem, nie odnioslam wrazenia, zeby byli po stronie sztucznego swiatla czy tez braku swiatla. Wrecz przeciwnie. Jestem osoba jasnoczujaca. Skad pochodzi dana istota czy archaniol, mozna latwo rozpoznac wlasnie CZUCIEM. Kiedy pojawia sie ktos z Boskiego Swiatla (tak to umownie nazwe) natychmiast odczuwa sie cos w rodzaju blogosci. ukojenia, zmieniaja sie wibracje wokol, robi sie cieplo i milutko wrecz switliscie. I zawsze otrzynuje sie pomoc o jaka sie prosilo.

   Zdarzylo mi sie rowniez, ze jakies nieswietliste istotki probowaly sie podstawiac i udawac kogos kim nie sa. Ale tu trzeba nauczyc sie rozrozniac a nie wkladac wszystko i wszystkich do jednego wora pod tytulem ” sciema i oszustwo, wszyscy sa be i udaja”.

   Jesli ktos sie ze mna nie zgadza, niema problemu. Napisalam to by podzielic sie z wami moimi doswoadczeniami i wiedza w tym temacie, moze to komus pomoze.
   Ja poki com bede polegac na swojej intuicji, bo widze, ze jesli zaczne przejmowac sie wszytskim co ktos napisal, powiedzial, Camerom Kobra czy jeszcze ktos, chyba bym oszalala.

   (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/25/dlaczego-nie-jestem-juz-pracownikiem-falszywego-swiatla/#comment-36356)

   • Ktoś pisze:

    „Ja odkąd tu jestem jakoś mnie te słodkie teksty o tym że jest wyzwolenie i ktoś nam na górze pomaga się wyrwać mi nie podchodziły.

    Sądzę że i Jezus i Budda gdy medytowali przez te 40 dni non-stop bez przerwy ani jedząc pijąc itd. mieli kontakty z tymi bytami i też się łudzili, że są to dobre istoty które pomagają im.

    Tak samo Księga urantii może być jawnym fałszerstwem wymyślonym przez byty które sie nami żeruja.

    Dlaczego? Bo wymyslają kolejne bajki bysmy WIERZYLI w coś. W cokolwiek by WIERZYĆ. Stare wiary upadają to się tworzy nowe i gra na nowo się toczy w dualiźmie.”

    „Nie sądze by Putin był za Światłem. Sądze że to jest granie pozorne by utworzyć NWO i zniewolenie ludzi. Tworzenie ułudy że jest dobry przeciwko masońskim agentom ludziom itd.

    Za słodko dla mnie by to było. Gdyby tak było to by już była wielka radość euforia itd. Jest coraz większy marazm, zmęczenie w ciągu dnia, znięchecenie życiem itd. Co się zmieniło na lepsze? Ekonomia nasza że niby pod Unią jesteśmy?”

    „Ta strona daje nadzieję. Tylko problemem tego jest zbytnia ufność bez zdrowego rozsądku, która zadaje pytanie czy to aby napewno jest Prawdą. Znika ostrożność. Pojawia się kolejna cecha u ludzi. Nastawionych że dzięki czytaniu tutaj tekstów będzie lepiej. Czy napewno? Tworzy to tylko bierność i czekanie, że jakieś byty, które mogą byc fałszywe a podają się za światło, zrobią coś za nas.

    To jest właśnie ułomność ludzi w tym świecie. Czekanie na mannę z nieba. Jak nie w kościele to przez agentów światła rozwalających Kabałe.

    (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/25/dlaczego-nie-jestem-juz-pracownikiem-falszywego-swiatla/#comment-36255)

    • Maria_st pisze:

     Ktoś, wklejasz jakieś teksty a ja nie wiem–po co?
     Może swoimi słowami napisz…..malo ale tak by inni zrozumieli.

     • Ktoś pisze:

      Wczytaj się to zrozumiesz. A wklejam bo są ważne dlatych co chcą się rozwinąć.

  • JESTEM pisze:

   „Dla potomnych by nie umknęło … jajeczka mogą się iść potrzepać bo te wklejki nie są dla nich.”

   Ktosiu, „a fe”, tak pisać o „męskich klejnotach”. 😉

   A co do reszty – ciekawe te wklejki od krystal28… opowieści o różnych percepcjach w zasadzie tych samych zjawisk… dzięki. 😉

 9. Ktoś pisze:

  Było a nie ma a chcica się nazywa, chcica posmakowania PRAWDZIWEGO…..
  Cóż wystarczyło odgadnąć zagadkę i się posypały „podpowiedzi”…..
  Fałszywe światła, fałszywa bogini, fałszywa kobiecość.

  Pozostaje jeszcze jedno pytanie ale je już marek z was wyciągnie…. ;p
  na ile się okłamujecie z własnej woli a ile w tym determizmu pochodzącego z cyr0grafu pożądanej przez was mocy.

  „Witam wszystkich. Jako, że dotarły do mnie informacje, iż moja osoba została słownie sponiewierana, obrzucona błotem na tym forum (a raczej jego wewnętrznej części dla wtajemniczonych – którym to swego czasu byłem) postanowiłem napisać kilka słów o moich doświadczeniach z tym portalem i wielebną matką zwaną również Barbarą B, w myśl powiedzenia- zło się może rozprzestrzeniać kiedy ma dobra przyzwolenie.

  Mojego pozwolenia na krzywdzenie mojej osoby nikomu nie dałem.

  Do niedawna udzielałem się tu jako Michał lub Gocław – moje wpisy jak mniemam są do odszukania jeśli ktoś ma na to ochotę.

  Pewnie każdy z Was słyszał o wampiryzmie energetycznym i umie się przed nim bronić, ale czy słyszeliście o subtelnym wampiryzmie energetycznym? Tutaj taki proceder ma miejsce… a to akurat jego najgorsza odmiana, bo bardzo trudno ją rozpoznać i się przed nią obronić.

  Na czym polega taki wampiryzm? Niektórzy poprzez swoje świadome działanie tworzą sieć, a skoro jest sieć, to musi być też pająk, który się po niej porusza i pożera swe ofiary. Do czego zmierzam? Po pierwsze, otóż jako osoba „wtajemniczona”, uwiedziona chęcią czynienia dobra przez ” Barbarę B. przekazywałem jej masę informacji, które ona najzwyczajniej w świecie sobie przypisywała i traktowała jak własne – ba, gdy przekazałem jej w ilości przytłaczającej, zarzuciła mi zaśmiecanie forum, a potem bezczelnie z nich korzystała, kradnąc tym samym moją własność, podczepiając się pod moje energie i niczym pajęczyca wysysając „ofiarę” z energii (subtelnie, w długim procesie… ale jednak). Korzystała jak złodziej z moich informacji , więc można się domyślić, że nie tylko z moich…czyżby taki styl?

  Po drugie kontakty z Barbara B. narażają na jej haki energetyczne, po co ? Trudno powiedzieć, być może nie posiadając własnej energii korzysta z energii innych, być może tez do obrony przed tym co sama wykreowała i teraz straciła nad tym kontrolę…

  Najgorsze jest to, że jej działania konspiracyjne polegające na obrzucaniu gównem (nie ma co się bać tego słowa skoro w tym przypadku to prawda) ludzi mających dobre zamiary czy intencje , czynią niemałe spustoszenia energetyczne – mnie ostatnio posądziła o używanie czarnej magii.

  Bardzo zabawne, bardzo Barbaro…choć nie dla wszystkich , słowa to energia… potężna energia, czyżbyś o tym zapomniała? Czyżbyś świadomie krzywdziła innych słowami które są totalnym kłamstwem?

  Moją przyjaciółkę oskarżyła o szaleństwo, o schizofrenie… ale to dla niej za wysokie progi , tak Barbaro za wysokie progi dla Ciebie, choćbyś nie wiem jak się starała to i tak szczytu nie zobaczysz, nie mówiąc o zrozumieniu.

  Obraziła się na mnie bo powiedziałem, że nie wolno ludzi obrażać, czyż nie tak było Barbaro B . kiedy zwróciłem Ci uwagę, kiedy to Magdę nazywałaś w prywatnych rozmowach ze mną „małpą”, a potem wracałaś na forum i kadziłaś jej nazywając pieszczotliwie „Magdziu” – cała Ty, prawda?

  Nie dziwie się, że pojawiły się na blogu wypowiedzi oskarżające was o agresje energetyczne i mrok – skoro nie ma tu reprezentantów światła, a ci którzy zostali są zwodzeni przez Barbarę B, to takie są efekty. Ulubione słowo „oczyszczanie” – naszczała im na oczy i nie widzą serwowanych matactw.

  Barbara B. tworzy tu sztuczne cele, karmi ludzi dobrymi intencjami aby jej służyli – ma bardzo ciekawy sposób na życie, kradzież energii, zakładanie podpięć energetycznych za które niejednokrotnie ludzie nawet płacą dzwoniąc po pomoc.

  Każdy kto jest uzależniony od mistyki, wchodzi na stronę, poświęca swój cenny czas i nie może się uwolnić, myśli, myśli, myśli a energia płynie za myślą, czyż nie tak? Właśnie tak i to znak, że jesteście ofiarami ( choć oczywiście nie wszyscy) i tkwicie w pajęczej sieci, a Wasza energia ucieka do pajęczycy, jej się powodzi zapewne coraz lepiej a co z Wami? Czy po w oczy-szczaniu Wasze życie zmieniło się na lepsze? Czy Wasze zabezpieczenia działają?

  Bardzo ale to bardzo wygodny sposób na życie sobie znalazła…

  Wielokrotnie Barbara B. pisała tu o paleniu spolegliwości wobec wszetecznego zła, czym w takim razie różni się spolegliwość wobec wszetecznego zła od spolegliwości w ogólnym tego słowa znaczeniu. Wobec wszetecznictwa mamy być niezależni ale wobec Barbary B. już nie? Bo wtedy traci kontrole i zerwana jest sieć? No tak, przecież to takie proste. Mając ludzi pod kontrola może karmić ich swoimi bajeczkami, utrzymywać, w nieświadomości, w letargu.

  Wszystko pod kontrolą…. rozmowy telefoniczne, obgadywanie jednych przed drugimi, porównywanie się z innymi…ja to jestem…. a ona/on…. znacie to prawda? To typowe działanie kłamcy i manipulanta.

  A Muki? Zabroniłaś mi pisać u niego na forum, ciekawe dlaczego? Założę się, że przekazałaś mu informacje jakie ode mnie uzyskałaś, pamiętasz? Mędrzec ze wschodu, starzec o białej brodzie utożsamiany z bielą i błękitem; dusza Mu i nauczyciel? Jak mniemam doniosłaś mu o tym w prywatnej korespondencji? Donieś mu jeszcze o Radzie Trzech i Przebudzonym z Letargu Ognia – acha, wiem, że wybrałaś go sobie na ofiarę, On jest z nas… czyżby dlatego był tak dla ciebie interesujący? Ale po raz kolejny za wysokie progi.

  Jaśnie oświecona matko wielebna sztucznym światłem LED (nazwa firmy OSRAM pasuje tu jak ulał), pamiętasz jak opisałem Ci po-twora mającego w sobie ciemność, oświetlonego dookoła poświatą sztucznego światła i z róża w sercu (a raczej zamiast niego) – wtedy patrzyłem właśnie na Ciebie… a pamiętasz Ra w kimonie ozdobionym różami? To też był Twój twór jakiego zrzuciłaś na nas.

  Zabieraj ode mnie wszystko czym mnie obrzuciłaś, to nie moje, niech do Ciebie wraca.

  I jeszcze jedno, wcale nie mam tendencji do słuchania złego radia, wiesz dlaczego? Bo ja radia nie używam, a móje informacje uzyskuje poprzez serce…patrzę sercem i rozumie sercem, ale Ty tego nie zrozumiesz, Ty masz tylko kolce róży w tym miejscu.

  No cóz wiem co piszę, doświadczyłem i zrozumiałem kłamstwa, manipulacje.

  Ale cóz jak MUKI niedawno napisał..

  „wszelakie zło, nawet te które postrzegasz jako dobro jest za twymi plecami nigdy przed Tobą……ale nie obracaj się bo nic nie zobaczysz poza obłudnym uśmieszkiem wystrzyżone zęby……. „

  http://muki.salon24.pl/624803,wspomnienia-majakow-sennych

  Poza tym Jaś i Małgosia tez dali się nabrać w końcu dom złej babajagi był z lukrowanych pierników.

  Bóg, Wszechświat, Opatrzność…. jednak nie pozostawia nas samych sobie , przejawia się w innych ludziach, słowach, wypowiedziach … podaje nam rękę, ja otrzymałem pomoc…. Dlaczego Pan Cię opuścił zatem… a może się go wyrzekłaś Barbaro B.?

  Bez odbioru!

  (https://mistykabb.wordpress.com/2015/01/27/paniepanie-czemus-nas-opuscil/comment-page-1/#comment-15324)

  Taniec…. znowu będzie bolało ….. w stawach….. grunt że jest partnerka jakiej wszyscy zazdroszczą. Kociak marzeń…. wielu ;p

  • Ktoś pisze:

   „Mędrzec ze wschodu, starzec o białej brodzie utożsamiany z bielą i błękitem; dusza Mu i nauczyciel? Jak mniemam doniosłaś mu o tym w prywatnej korespondencji? Donieś mu jeszcze o Radzie Trzech i Przebudzonym z Letargu Ognia”

   – hmm…

   niech ktoś zadzwoni po Michała by to napisał jaśniej …. nie cierpie zagadek

  • Ktoś pisze:

   Jest dobrze, kryminał powoli się rozkręca. Ciekawe co na to konkurencyjna banda ssaczy obszczanych pergaminów:

   „wpis ten możesz szanowny gospodarzu potraktować jako ciekawostkę, możesz z nim właściwie zrobić wszystko – wiem, że Barbarze B. szalenie zależy na wdarciu się w Twoje łaski dlatego też pozwoliłem sobie wkleić go na Twą stronę. Dowiedziałem się, że ma ona wobec Ciebie plany, stąd też ów komentarz… „plan trojga”; 3 dania, ja byłem deserem, ale dania głównego nie będzie jej dane skosztować jak mniemam :)”

   (http://muki.salon24.pl/624803,wspomnienia-majakow-sennych)

   Znaczy Muki miał być „zupką”?

 10. margo0307 pisze:

  Bardzo ciekawy filmik opowiadający o… częstotliwościach dźwięku, geometrii, cyklach Ziemi, czasie i niebiańskich miarach…, a wszystko w kontekście matematyki liczb 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s