Niezwykły rok 5775 –rok zamknięcia okna czasowego?

Wg Judaizmu świat został stworzony 25 września 3760 roku p.n.e. Od tego roku do dnia dzisiejszego minęło 5775 lat. Albo jest to dziwny zbieg okoliczności, albo……zaprogramowana data. Liczba 5775 dzieli się przez 231 i przez 33 i przez 7 i przez 77. 231 to 231 ścieżek kabalistycznego Drzewa Życia, liczba 33 to liczba mistrzowska. 5775 to nasz rok 2015.Dodatkowo 5775 to tzw. liczba palindromiczna( czyta się ja w taki sam sposób od przodu i od tyłu) 4 kwietnia 2015 będzie miało miejsce 3 krwawe zaćmienie Księżyca, wcześniej 17 marca 2005 ostatnia z 7 kwadratura Urana i Plutona.1260 dni( 42 tygodnie) od daty końca kalendarza Majów zaproponowanej przez Callemana mija 10 kwietnia 2015 roku. Następny rok to rok 2016, powinien to być rok nowego początku. Szczególnym zbiegiem okoliczności suma cyfr tego roku wynosi 9. 2016 to te same cyfry jak w liczbie 2160. Liczba 2016 dzieli się przez 9 i przez 7 i przez 144.Być może jest to szczególny zbieg okoliczności. Z jakiejś przyczyny mamy w chwili obecnej rok 2014.Możemy mówić, że to nieprawda bo Jezus nie urodził się nie w pierwszym roku n.e ale w 4 roku p.n.e bądź w 7 roku p.n.e , nie mniej jednak, nie jest możliwa zmiana nazwy roku 2014 na 2018, albo 2021.Drugim dziwnym zbiegiem okoliczności jest to, że na początek roku 2015 planowane jest ponowne uruchomienie Wielkiego Zderzacza Hadronów po postoju na którym została bardzo zwiększona jego moc.
https://espace.cern.ch/be-dep/BEDepartmentalDocuments/BE/LHC_Schedule_2015.pdf

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., OSTRZEŻENIE, Przeznaczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Niezwykły rok 5775 –rok zamknięcia okna czasowego?

 1. margo0307 pisze:

  „…dziwnym zbiegiem okoliczności…” 😀

  Na stronie http://cyo.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 zapisany jest bardzo ciekawy art, którego fragment pomyślałam tu wkleić 🙂

  „…Bóg uczynił związek z tobą, abyś był szczęśliwy.
  Stwórca przyznał sobie „aspekt CO”, pozostawiając do twojej wyłącznej dyspozycji „aspekt JAK”.

  Boskie 100% „CO” i twoje 100% „JAK” – tak prezentuje się związek jaki masz z Bogiem.
  Związek masz ty – TY który istniejesz naprawdę, nie iluzja nazywana ego. 😉

  Stwórca wyznaczył CEL związku – masz stać się szczęśliwy i w tym aspekcie nie masz żadnego wyboru – bo to Boskie 100%.
  Twoje 100% sprowadza się do tego, jak będzie przebiegała realizacja celu, jak długo będziesz upierać się przy cierpieniu.

  Bóg uczynił związek z tobą, abyś był szczęśliwy.

  Dla zobrazowania procesu posłużę się przykładem GPS.
  Bóg wyznaczył współrzędne CELU, który masz osiągnąć, dba o to mechanizm przez jednych nazywany karmą, przez innych losem, taki GPS.
  Każde zboczenie z optymalnej trasy, powoduje pojawienie się (jak  w GPS) komunikatu – „przeliczam trasę” i wyznaczenie nowej – zaktualizowanej i zoptymalizowanej.
  Im bardziej oddalasz się od CELU, tym więcej w twoim doświadczeniu cierpienia.
  To jak długo jeszcze będziesz cierpieć, zależy wyłącznie od Ciebie.
  W twojej podróży nie liczy się czas ani przestrzeń, kolejnymi krokami są doświadczenia, wydarzenia w których bierzesz udział.
  Unikając życia, tak naprawdę niczego nie unikniesz, odwleczesz jedynie to czego uniknąć w stanie nie jesteś i przedłużysz sobie czas cierpienia.
  Niewłaściwe postępki, również zadecydują o tym jakie doświadczenia na twojej drodze okażą się niezbędne.

  Bóg uczynił związek z tobą, abyś był szczęśliwy.
  Masz wolną wolę, nikt i nic nie zabroni ci cierpieć, tak długo jak tylko cierpienie a może raczej powody cierpienia, będą stanowiły dla ciebie wystarczającą atrakcję.
  Tylko ty dzięki dokonywanym wyborom i podążającymi za nimi uczynkami*, decydujesz o tym jak długo i jak bardzo będzie potrzebne ci cierpienie.” ❤ 🙂

  • siola pisze:

   Klamstwo ,cierpienie zadawane jest jak narazie by wzbodzic strach ,bys manipulatorow nie ruszala.Bog jako straszydlo ,mysle ze prawdziwa wyzsza inteligencja nie bedzie budowac nowej cywilizacji na cierpieniach ,wojnach i strachu.Coz mamy planete wybrancow ktorzy maysla ze im wszystko wolno,sa przekonani ze wolno im zabijac inne rzycie dlatego ze na sie inne poglady jak ONE.Chodziasz nie zauwazaja przy tym ze ich inteligencja staje sie coraz nizsza ,nastepne pokolenia sa psychicznie chore,jeszcze wiekszy brak inteligencji,brak szacunku dla rodzica.´Beda ale za to mordowac innych ,bo w ich glowach ktos pokrecil,za swa glupote i obled i chore dzieci, beda oskarzac teraz innych .Zadna meda nie przyzna sie przed sama soba ze moza sama zabawkami jakich uzywalam odpowiadam za to co do niej wrocilo.Czasami zdrajcy umieraja szybciej niz zdradzeni,bo jak to sie mowi zdrajca pozostanie zdrajca ,nawet przez glupote zdradzi BOGA swego.Czasami sie zdarzaja zdrajcy co na dwie strony graja ,w swej jednak madrosci nie biora pod uwage trzecich gosci.Legenda o bitwie na Slezy si klania ,pokazuje jak robia z nas od wiekow barany w barana.

 2. margo0307 pisze:

  Kilka arcyciekawych tematów poruszonych przez Michała Wynalazcę 🙂

  Dlaczego nie mówi się o… PRIONACH ?

  Dlaczego nie mówi się o Polu o zmiennej częstotliwości ?

  No i oczywiście… MMS – cudowny dodatek żywnościowy, który leczy wszelkie dolegliwości powstałe w wyniku działania wirusów czyli grzybów, bakterii etc…

 3. Maria_st pisze:

  zaprogramowana data…ciekawe
  aby cos zaprogramować potrzebny jest komputer, a dzis u Mukiego właśnie pisze o czymś co przypomina komputer.
  http://muki.salon24.pl/618827,co-bylo-w-dekalogu-a-sie-rozmylo
  „Związać ręce = pozbawić ładunku (+), związać nogi = pozbawiać ładunku (-), przykryć kamieniami = nadąć mu pęd….

  Oznaczało ze wrzucić do Otchłani wodnej zwanej Tiamat, ( nie mylić z planetą Tiamat), bo słowo ””Tiamat oznaczałoOtchłań i głębię wodną bez dna””

  Co wskazuje ze umieszczono tego wywrotowca, którego nie można było z jakiś taki powodów unicestwić, pod powłoką tej planety i nie jest to ludzka lub biologiczna forma życia a sztuczny twór zwany ””rzeczą””. ( maszyną).

  Mało tego —interpretacja brzmi — ani żadnej rzeczy która tam jest. Wiec jest tam nie jedna rzecz, nie jedna rzecz którą człowiek może uważać za Boga i oddawać mu pokłony i przywiązanie w Boskości.

  Ponawiam moje pytanie:

  Czyżby tam więziony lub wkomponowany byt żyjący istniejący Intelekt tej planety?

  Rzecz materialna? Komputer? ( upadły Anioł )? Utrzymujący przy życiu całe te stadko naiwniaków na powierzchni tej planety – sądzących ze równają się Bogu?

  Snujący pieśń życia na Fletni Pana?

  Czytacie tę biblie tysiące razy bez efektu i wydaje się ze po części bez rozumnie, ot czytacie bo czytacie, ——– ale czy nie wystarczy raz a sensownie to uczynić, aby pojąć i zrozumieć? ”

  A jeszcze bardziej ciekawe jest to, iż York http://holytablets.nuwaubianfacts.com/chapter01.htm
  także pisze o rasach pod ziemią i komputerze Hallu dzieki ktoremu wpływaja na nas….
  Michaelo—mozg komputera.

 4. Dawid56 pisze:

  Tak mi przyszła pewna myśl do głowy w związku z zaprogramowaniem na daty.W ostatnim okresie pojawiły się ponownie w sieci daty grudniowe jako termin jakiegoś przesilenia.Data grudniowego przesilenia w jakiś sposób wiąże się z Sol Invictus, Epifanią i umowna datą narodzin Jezusa.Być może chodziło w tym zaprogramowaniu o zwrócenie uwagi na koniec grudnia, czyli na coroczne przechodzenie Słońca przez środek Galaktyki- tu może być klucz do zagadki…

  • JESTEM pisze:

   >Jeśli będziecie znali datę, to nie będziecie znali zdarzenia,
   a jeśli znacie zdarzenie, to nie będziecie znali jego daty wcześniej niż ono się zdarzy.<
   😀

  • A58 pisze:

   Cytat z pierwszego komentarza na IM.
   „Czy admin nie słyszał o klątwie Nostradamusa grożącej tym którzy na siłę będą interpretować jego wizje ”
   Przypomnę ,że chodzi o tzw ostrzeżenie po VI centurii.

 5. Dawid56 pisze:

  Pamiętam , pamiętam, co nie znaczy że o latach 2015 i 2016 mam wyrobiona swoją opinię 😉

 6. Mezamir pisze:

  Komisarz żydowski do Gojów Pierwszy widzi możliwości wojny propagandowej
  Marcus Eli Ravage – The Century Magazine – luty 1928 – vol. 115, nr. 4, s. 476-483.

  Wy chrześcijanie martwicie się i narzekacie z powodu wpływu Żydów na waszą cywilizację. Mówicie że jesteśmy międzynarodowym narodem, zwartą mniejszością pośród was, z innymi od waszych tradycjami, zainteresowaniami, aspiracjami i celami. Deklarujecie, że sytuacja ta jest zagrożeniem dla waszego uporządkowanego rozwoju; miesza wasze reakcje, przeszkadza waszym celom, plącze wasze losy. Nie widzę zagrożenia. Wasz świat zawsze był rządzony przez mniejszości; co wydaje mi się obojętną sprawą jakiego pochodzenia i wyznania jest klika rządowa. Ale z drugiej strony, wpływ istnieje i jest dużo większy i bardziej podstępny niż myślicie.
  Wasza zabawa w podgryzanie Żydów zastanawia nas i bawi, a czasem oburza. To wydaje się tak złowieszcze. Mówicie z obawą o żydowskiej ręce w tym czy w tamtym, co nami trzęsie. Wiemy jaką zrobiliśmy wam krzywdę nakładając na was obcą wiarę i tradycje.

  Historia naszego narodu stała się nieodłączną częścią nauk waszych pastorów, księży i uczonych. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi wojownicy są waszymi bohaterami. Nasze małe, starożytne państwo stało się waszą ziemią świętą. Nasza literatura narodowa jest waszą świętą biblią. To co myśleli i co uczyli nasi ludzie stało się wplecione w waszą mowę i tradycję, nikt z was nie może nazywać się wykształconym, jeśli nie zna naszego rasowego dziedzictwa.
  Żydowscy rzemieślnicy i żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i świętymi, mają niezliczone rzeźbione posągi z ich wizerunkami, oraz niezliczone katedry zbudowane na ich pamiątkę. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski prorok-buntownik jest główną postacią waszych wierzeń religijnych. Zniszczyliśmy wasze bożki, odstawiliśmy dziedzictwo rasowe, zastąpiliśmy je naszym bogiem i naszymi tradycjami. W dziejach nie było takiego podboju, który mógłby choć trochę równać się z tym czystym podbojem dokonanym na was.
  Nie możemy tego zrozumieć. Albo nie wiecie albo nie macie odwagi, by oskarżyć nas o te czyny, na które istnieje przynajmniej cień dowodów, które bez zniecierpliwienia mogą zbadać inteligentny sędzia i ława przysięgłych. Dlaczego prześcigacie się w nieprzekonujących drobiazgach, kiedy można tak łatwo oskarżyć nas o poważne dające się udowodnić przestępstwa? Dlaczego wyrzucać nam patent i niezdarne fałszerstwa, takie jak Protokoły Mędrców Syjonu, kiedy równie dobrze możecie zmierzyć się nami w Apokalipsie św. Jana? Po co mówicie o Marksie i Trockim gdy możecie połączyć nas z Jezusem z Nazaretu i Pawłem z Tarsu?

  Nazywacie nas podżegaczami, agitatorami, handlarzami rewolucji. To prawda, i chowam się ze strachu przed waszym odkryciem. Najmniejszym wysiłkiem i żonglerką faktami można by wykazać, że byliśmy twórcami wszystkich ważnych rewolucji w historii. Mieliśmy niewątpliwie udział w buncie luterańskim, a jest to po prostu fakt, że byliśmy twórcami burżuazyjnych demokratycznych rewolucji sto lat wcześniej we Francji i Ameryce. Gdyby nie my, wówczas nie znalibyśmy własnych interesów. Ale czy wskazujecie nas palcem i oskarżacie nas za te potworne i udokumentowane zbrodnie? Nie! Fantastycznie wyłożyliście przed nami ostatnią wielką wojnę i przewrót w Rosji, co zrobiło nie tylko największą szkodę samym Żydom, czego wynik mógł przewidzieć każdy uczeń.
  Ale nawet te spiski i rewolucje są niczym w porównaniu z wielkim spiskiem, który wymyśliliśmy na początku tej ery, co było zamierzone by zachodni świat przyjął wiarę religijnej sekty żydowskiej. Reformacja nie była zaprojektowana z czystej złości. Wyrównaliśmy rachunki z naszym starożytnym wrogiem i naszej biblii przywróciliśmy jej honorowe miejsce w chrześcijaństwie.
  Ale przewrót, który przyniósł chrześcijaństwo do Europy był, a przynajmniej może być łatwo wykazane – zaplanowany i zrealizowany przez Żydów jako akt zemsty wobec wielkiego państwa Gojów.

  A kiedy mówicie o żydowskich spiskach nie mogę za nic zrozumieć, dlaczego nie wspominacie o zniszczeniu Rzymu i całej starożytnej cywilizacji skoncentrowanej pod sztandarem i z rąk żydowskiego chrześcijaństwa.

  To niewiarygodne, ale wy chrześcijanie wydajecie się nie wiedzieć skąd pochodzi wasza religia, ani dlaczego. Wasi historycy, z jednym wielkim wyjątkiem, nie mówią wam o tym. Dokumenty tej sprawy, które są częścią waszej biblii, śpiewacie ale nie czytacie. Nasze zadanie wykonaliśmy zbyt dokładnie, ślepo wierzycie w naszą propagandę.
  Rzym, fantazyjnie zwany Babilonem, jest szczegółowo opisany w języku roznoszącym nienawiść, jako matka nierządnic i obrzydliwości ziemi, jako kobieta pijana krwią świętych (chrześcijanie i Żydzi), jako gnębiciel “ludów i tłumów i narodów i języków” i – aby usunąć wszelkie wątpliwości wobec jego tożsamości – jako “wspaniałe miasto, które króluje nad królami ziemi.” Anioł woła triumfalnie: “Wielki Babilon upadł, upadł.” Potem następuje orgiastyczny obraz ruiny. Kończą się handel, przemysł i handel morski. Wyciszona jest sztuka i muzyka oraz “głos oblubieńca i oblubienicy”. Jak całun na scenie leżą ciemność i rozpacz. Delikatni chrześcijańscy zdobywcy tarzają się we krwi po uzdy ich koni. “Wesel się nad nią niebo, ty i święci apostołowie i prorocy, bo Bóg zemścił się na nim.”

  I jaki jest koniec i cel całego tego chaosu i zniszczenia? Jan jest zbyt małomówny by nam powiedzieć. Swoją pobożną przepowiednię kończy wizją chwały nowej – to jest odbudowanej – Jerozolimy: nie żadną alegoryczną fantazją, proszę, ale dosłownie Jerozolimą, stolicą wielkiego królestwa ponownie jednoczącego “dwanaście plemion dzieci Izraela”.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawdziwa-sprawa-przeciwko-zydom-marcus-eli-ravage-2014-03

  • margo0307 pisze:

   Mezamir, nie bardzo rozumię cel, jaki Ci przyświecał przy wklejaniu tego oświadczenia żydowskiego komisarza ?, tym bardziej, że nie opatrzyłeś go własnym komentarzem ?
   Możesz więc się wypowiedzieć o co Ci chodziło i chodzi ? 🙄

   • Mezamir pisze:

    Stanisław Jerzy Lec:„Nauka jest sprawą wielkich.Ma­luczkim dos­tają się nauczki. ”

    • margo0307 pisze:

     „Nauka jest sprawą wielkich.Ma­luczkim dos­tają się nauczki. ”

     Doskonały cytat Mezamir 😀 – bardzo go lubię 😀

     Wniosek więc z tego nasuwa się taki, że…
     Abyśmy przestali otrzymywać nieustanne „nauczki” – w odpowiedzi na wysyłane przez nas „sygnały” – musimy zacząć wyciągać wnioski z NAUKI 😉 i zmienić wysyłane przez nas „sygnały” – wibracje 😀
     Ażeby posiąść umiejętność wyciągania wniosków z NAUKI – musimy otworzyć serce i wsłuchać się w to, co ono ma nam do powiedzenia 🙂 ❤

  • Dawid56 pisze:

   Artykuł Mezamirze o Żydach w Wolnej Polsce jest jak zwykle bardzo stronniczy.W tym artykule mamy nieco inne spojrzenie
   http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html

   • margo0307 pisze:

    „…W tym artykule mamy nieco inne spojrzenie…”

    Dawidzie, przeczytałam art na podanej przez Ciebie stronce i prawdę mówiąc – nie widzę większej różnicy między Wolną Polską a Topoorłem 😉

 7. Maria_st pisze:

  margo toż mezamir wielokrotnie pisał o tym w swoich komentarzach a komisarz to potwierdza …tylko pytanie czy o to chodzi ?

  • margo0307 pisze:

   Maryś, prawdę mówiąc – to te „rewelacje” komisarza znane są już od wielu, wielu lat :roll:, i mają one ewidentnie jeden cel – wzbudzić u czytającego – emocje powodujące zamęt, chaos…, złość…
   Po co więc to czytać ? 😕

   • Maria_st pisze:

    możliwe że maja bo po coś to się zadziewa.
    Po coś ktoś to pisze, po cos ktos szuka mesjasza, po cos ktoś uwaza sie za lepszego i chce to wszem i wobec głosić.
    Moze by unaocznić własna głupotę .
    Może to takie gierki umysłowe dla adrenalinki .
    A może śpimy i śnimy to co chcemy by było?
    Same pytania……
    Odpowiedzi znają nieliczni?
    Wybrańcy ?
    ha ha ha
    kołowrotek……
    kto pyta–nie bładzi….tylko dlaczego za–błądził?

   • Mezamir pisze:

    ają one ewidentnie jeden cel – wzbudzić u czytającego – emocje powodujące zamęt, chaos…, złość…

    Tak?A dlaczego nie wzbudzają świadomości?

    Po co więc to czytać ? – żeby wiedzieć kto jest wrogiem.

    • JESTEM pisze:

     „Po co więc to czytać ? – żeby wiedzieć kto jest wrogiem.”

     Jeśli masz swojego „urojonego” wroga, to chcesz to swoje „urojenie” wmówić innym?
     Wiesz, że każdy musi mieć wroga?
     Wiesz, że ludzie potrzebują mieć odpowiedniego wroga?
     A wiesz, że są ludzie, którzy nie mają wrogów i nie są oni im do niczego potrzebni?

     „każdy ma takiego misia na jakiego zasłużył”

     Miś Uszatek, Miś Coralgol, Miś Ted, Miś Kuba, Miś Kudłatek… i inni
     każdy ma takiego wroga na jakiego zasłużył”

     Ale są tacy, co boją się misiów:

     Ale są tacy, co już nie bawią się misiami.
     i
     „każdy ma takiego wroga na jakiego zasłużył”…

     Umarł mój wróg:

     Wczoraj umarł mój wróg
     Jedyny mój przyjaciel
     Umarł mój wróg
     Ale to już inna historia
     Inna historia

     Wczoraj umarł mój wróg
     Jeszcze był w niedzielę w kościele
     Był z matką w niedzielę

     Wczoraj umarł mój wróg
     Umarł, gdy był na wakacjach
     W klinice
     Ale to już inna historia
     Inna historia …

 8. Mezamir pisze:

  Chodzi o „przepowiednie” ,o to co się wydarza na naszych oczach,dlaczego,dzięki komu.
  Chodzi o to że ludzie ignorując historię i fakty,sami są odpowiedzialni za wypełnianie się „proroctw”
  Ciągle szukają zagrożenia i ochrony nie tam gdzie trzeba i przez to historia ciągle się powtarza.

  Moja rada:mniej ezo szmezo głupotek,więcej historii.

  „przewrót, który przyniósł chrześcijaństwo do Europy był, zaplanowany i zrealizowany przez Żydów jako akt zemsty wobec wielkiego państwa Gojów”.

  Słowianie,Dakowie,Drakowie,Smoki,dziś są uczeni że mesjasz pokonał smoka i cieszą się.
  Nie wiedzą że ten mesjasz to symbol narodu żydowskiego a smok to oni sami,gnębieni i deptani przez swojego „wybawcę”.

  Smok w Biblii jest symbolem Szatana,bo Smok = Słowianie
  Mesjasz jest tym który niszczy Słowian aby stworzyć raj na Ziemi
  dla swojego żydowskiego narodu wybranego.

  Pamiętasz jak pisałem o książce Kosmiczna Spirala?
  Tam jest mowa o smoku który ukrył życie na Ziemi,uciekając przed tym który chce je zniszczyć.
  Mówią o tym mity wszystkich ludów ,książkę napisał antropolog a nie new ageowiec.

  Teraz połącz to wszystko w jedno.

  Smok dawca życia,Słowianie(podobnie jak Azjaci.Chińczycy Han często używają terminu Potomkowie Smoka dla określania swej tożsamości narodowej http://pl.wikipedia.org/wiki/Fenghuang ) są potomkami smoka,mieszkają w Europie.
  Europa najechana i niszczona przez misjonarzy z „ziemi świętej” ,tych którzy stoją po stronie tego
  który ma wrócić na Ziemię i zdeptać Smoka/życie które smok ukrył na Ziemi/Daków/Słowian.

  Większość mieszkańców Europy nazwa go dziś swoim Panem i boi się go.
  Opowiadają sobie o dniu apokalipsy gdy na Ziemi zapłonie ogień i zniszczy „zło”
  Tym złem jest oczywiście ich własna rasa bo to my mamy w sobie smocze DNA.

  Rok 5775 ale wg jakich wyliczeń?Względem którego punktu zerowego w czasie?

  „Na początek najprostszy przelicznik: rok 2011 = 7520 rok Czasu Słowian, zatem: 2012 = 7521, 2013 = 7522 , 2014 = 7523, 2015 = 7524, 2016 = 7525 CS, różnica wynosi dokładnie 5509 lat, które należy dodać do daty chrześcijańskiej nowej ery”

  ” Wielka Tartaria – zacznijmy od tego, że to pojęcie historyczno-geograficzne zostało wymazane ze świadomości przeciętnego Polaka, który nie wnika głęboko w meandry historii.

  Tak samo skutecznie jak pojęcie Tartarii, czy Wielkiej Tartarii, znane jeszcze powszechnie na świecie i używane w XVIII i XIX wieku (o czym zaświadcza Benedykt Chmielowski w Nowych Atenach, encyklopedii wydanej we Lwowie w roku 1745) [patrz i czytaj poniżej], wymazano z naszej świadomości kalendarz Słowian i datację czasu jakiej używali Słowianie przed chrześcijaństwem oraz wiele pojęć związanych z ich religią i dawnymi dziejami. Że pojęcie Tartarii było używane powszechnie świadczą załączone do tego artykułu mapy. Jej obszar bywał interpretowany różnie.”

  Nowy Słowiański rok według wielu badaczy Słowiańszczyzny Starożytnej rozpoczął się 19. 09. 2011 roku miary chrześcijańskiej-zachodniej, o godzinie 19.00 (18.00 czasu moskiewskiego). Jest to według nich rok 7520 według miary Ariów, czyli miary Słowian.

  https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/antydepresor-kliknij-a-znajdziesz-sie-staroslowianskiej-swiatyni-swiatla-swiata/jaki-slowianie-maja-obecnie-rok-czyli-geneza-swiatyni-swiatla-swiata-i-krolestwa-sis/

  • Ktoś pisze:

   „Smok w Biblii jest symbolem Szatana, bo Smok = Słowianie
   Mesjasz jest tym który niszczy Słowian aby stworzyć raj na Ziemi
   dla swojego żydowskiego narodu wybranego.”

   – dokładnie, „SMOK” w bibli przed jej sprofanowaniem to Duch Święty jaki przyczynił się do „uwolnienia wód gangesu” (czyli tygrysa i eufratu) z rąk żydowskich nazistów pedofilskiego psychopaty jozuego zwanego też jezusem około 1400 pne. Duch Święty jaki za grzechy żydów i ich zbydlęcenie bez mała ich zderatyzował z oblicza tej ziemii co mu do dziś to w swoich „modłach” wypominają. Dlaczego żaden katol się nie dziwi iz te same postacie z bibli są anielskie i szatańskie jak Szatan= Duchowi Świętemu, Świety Michał zwany też „demonem” Azraelem itd. Strach przed prawdą iż biblia w jaką wierzą to zbiór przeredagowanych i poddanych żydowskiej cenzurze bujd i bajek dla idiotów by sami z własnej woli dawali sobie podrzynać gardła? Żeby byli ZDRAJCAMI WŁASNEGO RODU, WŁASNYCH RODZIN, SWOICH SĄSIADÓW. ZDRAJCAMI. Biblia – taka „kupa” dla debili” nie mających ani serca ani rozeznania co jest kłamstwem a co Prawdą. „Kupa” dla katodwulicowych judaszy czerpiących przyjemność z zagłady własnego Narodu bo tym są „wielcy KK” stawiani przez niego na piedestale, ZDRAJCAMI WŁASNEJ MOWY, HISTORII I WIARY. Mordercami Polaków w bezsensownych „mesjanistycznych” misjach na jakich Polska miała się dla rzymu wykrwawiać by łatwiej było ją rozdziobać w Rozbiorach bo Jagiellonowie byli za silni do pokonania i podboju dla zjudaizowanych oprychów z sąsiednich królestw .

   SMOK w Buddyźmie reprezentuje życie (drzewo/ źródło życia), pojazd Buddy Wairoczany – „elementu życia”, od Buddyzmu i niego pochodzi Mahajana a co za tym idzie pierwotne, nie skundlone i zażydzone chrześcijaństwo wymordowane staraniami katola bolesława chrobrego na Litwie około Xw. Litwie a nie zbydlęconej zażydzonej żmudzi zwanej dla historycznych kłamstw litwą (dlatego tam ruchy Waffen SS są tak mocne, tradycje z Xw) bo tam (1 z 3 dróg ucieczki) uciekali chazarzy jak ich nazistowskie, żydowskie państewko pod naporem Słowian padło.

   Ale po co katolom historia. Oni juz maja swój Main Kampf zwany modlitewnikiem, każący im nienawidzić tych co pamietają i o Chrześcijaństwie i o Prawdziwych Bogach (Przodkach). Każący im zatruwać obłudnym jadem „ekumenizmu” wszystko co żywe i nie śmierdzące yahwistyczną siarką i czosnkiem.

   • margo0307 pisze:

    „..po co katolom historia.
    Oni juz maja swój Main Kampf zwany modlitewnikiem, każący im nienawidzić tych co pamietają i o Chrześcijaństwie i o Prawdziwych Bogach (Przodkach).
    Każący im zatruwać obłudnym jadem „ekumenizmu” wszystko co żywe i nie śmierdzące yahwistyczną siarką i czosnkiem…”

    Ktosiu, może zacznijmy od tego, że… nikt – nikomu nie nakazuje kogokolwiek nienawidzić – wręcz przeciwnie ❤

    Ale… każdy z nas musi do tej PRAWDY SAM DOJŚĆ w swoim wnętrzu i SERCU 🙂

    Tak, jak małego dziecka nie nauczysz chodzić – pokazując mu jak się chodzi 😉
    Tak, jak człowieka nie nauczysz jeździć na rowerze czy samochodem – pokazując mu jak się jeździ 😉
    Tak, jak nikogo nie nauczysz pływać w wodzie – pokazując mu jak się pływa 😉

    Tak też nikogo nie nauczysz kochać wszelkie żywe Stworzenie 🙂
    Ani też nikogo nie oduczysz nienawidzić wszelkich przejawów Stwórcy 🙂 ❤

  • JESTEM pisze:

   „Moja rada:mniej ezo szmezo głupotek,więcej historii.”

   Historio, historio,
   cóżeś ty za pani,
   że dla ciebie giną,
   że dla ciebie giną
   chłopcy malowani.

   Orszaki, dworaki,
   szum pawich piór!
   Orszaki, dworaki,
   szum!

   Historio, historio,
   czarna dyskoteko,
   nie pozwalasz wytchnąć
   ludziom ani wiekom.

   Orszaki, dworaki,
   szum pawich piór!
   Orszaki, dworaki,
   szum!

   Historio, historio,
   ty macocho nasza
   tak nam dałaś mało
   oprócz Ojcze Nasza.

   Orszaki, dworaki,
   szum pawich piór!
   Orszaki, dworaki,
   szum!

   Historio, historio,

   • JESTEM pisze:

    c.d.

    Historio, historio,
    cóżeś ty za matnia,
    pchamy się na scenę,
    a to jeszcze szatnia.

    Orszaki, dworaki,
    szum pawich piór!
    Orszaki, dworaki,
    szum!

    Historio, historio,
    jaka w tobie siła,
    żeś ty całe światy
    z mapy poznosiła.

    Orszaki, dworaki,
    szum pawich piór!
    Orszaki, dworaki,
    szum!

    Historio, historio,
    ty ballado gorzka
    czemu stale rosną
    twoje własne koszta

    Orszaki, dworaki,
    szum pawich piór!
    Orszaki, dworaki,
    szum!

    Historio, historio,
    tania z ciebie dziewka,
    miała być canzona,
    a jest stara śpiewka.

    Orszaki, dworaki,
    szum pawich piór!
    Orszaki, dworaki,
    szum!

    Historio, historio,
    tyle w tobie marzeń,
    często ciebie piszą
    kłamcy i gówniarze.

    Orszaki, dworaki,
    szum pawich piór!
    Orszaki, dworaki,
    szum!

    Historio, historio,
    ty żarłoczny micie,
    co dla ciebie znaczy
    jedno ludzkie życie?

    Orszaki, dworaki,
    szum!

 9. margo0307 pisze:

  „..bo Smok = Słowianie…”

  Ok. Tylko co z tego wynika ?
  Z jednej strony stoją Słowianie…, a kto stoi po przeciwnej stronie ?

 10. Mezamir pisze:

  Ktoś gdzieś pytał o Bafometa,nie mogę teraz znaleźć tego komentarza więc wklejam odp. tutaj

  „Bafomet” oznacza „pani (lub matka) krwi”.
  Najprawdopodobniej słowo to pochodzi z greckiego βαφη μητρα, nie zaś, jak się czasami uważa, od μητιος (attyckie wyrażenie oznaczające „mądry”).
  Takie użycie terminu „Matka”/ „Władczyni” było dość popularne w greckich pismach alchemicznych.

  Matka krwi wskazuje na krew menstruacyjną kobiety.
  Dlatego głowa Bafometa wygląda jak macica
  http://cdn.padevavilon.com/wp-content/uploads/2014/02/baphomet_s.jpg http://zdjecia.nurka.pl/images/www.endoendo.pl-page-img-macica.jpg

  i właśnie dlatego przedstawia się ukrzyżowanego mesjasza ociekającego krwią(menstruacja)
  na krzyżu w taki sposób żeby wyglądał jak głowa Bafometa/macica

  • Dawid56 pisze:

   Daj sobie Mezamirze spokój z tymi porównaniami.Każdy może się zawsze dopatrzyć czegoś, co jest mu pomocne w jego teoriach,. Gdybyś wkleił obraz wiszącego Jezusa Chrystusa na Krzyżu nie widziałbyś żadnego podobieństwa.
   pasyjka
   Co ma Bafomet wspólnego z Chrystusem?- przecież to jego przeciwieństwo!!!!

  • Michaela pisze:

   Bafomet przecież to jeden z głównych symboli SATANISTÓW !!!

   Wcześniej Mezamir pisze:
   „„Smok w Biblii jest symbolem Szatana, bo Smok = Słowianie”
   No i wychodzi ,że SŁOWIANIE to SZATANY ???

   Po co tak kombinuje on i Ktoś…. linkuje do ohydnejgo ŁBA , tego kozła Bafometa i pisze,że to jest „głowa”….nie mówiąc już o ohydzie, co pisze na temat JEZUSA.
   Można się domyślać,że satanizm jest im bardzo bliski .
   ===========
   Baphomet, Bafomet – synkretyczne bóstwo, któremu cześć rzekomo oddawać mieli templariusze w baphomeriach[1].

   1 Wygląd
   „W rzeczywistości Baphomet po raz pierwszy został opisany przez Eliphasa Léviego, XIX-wiecznego okultystę, który przedstawił go jako kozła z wielkimi rogami, z kobiecymi piersiami, ze skrzyżowanymi kopytami, siedzącego na ujarzmionym globie. Na łbie miał pentagram, u pleców zaś skrzydła. Jego prawa ręka z napisem „Solve” (rozwiąż) i złożonymi na krzyż palcami była wyciągnięta ku znajdującemu się u góry półksiężycowi. Lewa ręka z napisem „Coagula” (zwiąż), również ze skrzyżowanymi palcami, wyciągnięta natomiast do półksiężyca na dole. Na pokrytym łuską brzuchu miał kaduceusz, mitologiczne narzędzie uśmierzania sporów, tutaj będący symbolem drzewa poznania dobra i zła wyrażającego dualizm wszystkich rzeczy”

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Baphomet

   • siola pisze:

    Coz sciagnac mnie do niego chciano ,ale nie wyszlo chyba.Ale rzecz ciekawa ze Lord opuszczal ten zamek i te trzy bramy,daja do myslenia.Coz jest nadzieja na zmiane systemu jesli Lord opuszcza zamek.Coz moze tylko komputer bezplciowy maszyna z Bafometa bo winda prowdzila pod ziemie;a kobieta w windzie co dziwne po polsku mowila.Dlaczego ja i ten zamek ,nie pytajcie jak wyglada naprawde bo go nie widzialem.Jak sie nie myle po tej nocy papa abdykowal.

 11. siola pisze:

  Coz ja tam nie jestem kapelanem a tym bardziej szamanem ,ale co widze to jest tylko jedno ,wszystkim sni sie pasozydowanie na innych.Coz mamy czasy ze wiecej otrzymasz za wystawianie gwiezdnej golej dupy na scenie jak za rok niewolniczej pracy dla tzw gwiazdek i Bogow.Coz mowi sie wiekszosc modli sie do pogromcy ,pytanie dlaczego.Coz obiecano odpuszczenie grzechow ,dobra religia pozwala okradac drugiego i nawet zabijac i nie masz winnego.Coz jako dziecko Tartarie w rekach mialem i co tam czytalem.Ano polityczne przepychanki ,jedno klamstwo drugim przykrywane .To samo prawie co partyjni dzisiaj rozrabiaja .Coz slowianie skad to slowo ,ilu jest jeszcze takich co slowa dotrzyma.Wymyslil sobie ze slowo od slawy pochodzi ,by szabrowanie dobrem zrobic.Coz proponuja Panowie zastapienie jednego pasozyda (BOGA)drugim pasozydem(BOGIEM)Coz zarzynanie innych i rozboj tez szlachetnym mozna zrobic.Wiec co wlasciwie proponuja im oswieceni nawiedzeni,szamani od bredni szerzenia ,zmiane nazwiska pana by nie wyszly czasem na jaw brednie szamana kaplana.No coz tez odmiana zmiana imienia pasozydniczego Boga,oj trwoga przed nim trwoga.Coz ja powiedziec moge ,od skakania po ogniu i bebnowania nikt nie nakarmi siebie i swych dzieci.Coz ciekawy jestem jak rozpoznawac beda kto slowianin a kto nie,za przkladem Hitlera a moze na kol albo wlocznie rzucac beda toc to Boski sad jest i pokarze kto slowianin a kto nie.Coz dobrze jest glupoty wciskac ,gdy polowa dzieci na swieci siedzi przy pustych miskach.Coz jak tak jest ze na ekranie skakanie wielokroc wiecej warte jest od ziemi uprawiania.Coz szacunek wiekszy Maja Pasozydy i Gwiazdeczki niz Ci co na rzycie dzieci cieszka praca zarabiaja.I coz mnie wtedy obchodzi imie Boga nowo starego ,jak zmiany niewoli nie bedzie.Bedzie jak w modzie ,nowa moda w starej modzie.Ja tam mam swoje sumienie i nie lece na cudze mienie,szanuje karzdego niezalerznie od pracy jego.Dla mnie wiecej jest chlop warty co nie klamie ,co uczony Doktor filozofi co w swych wypowiedziach klamie.Coz mozna uwazac ludzi za sobie samych winnych ,a moze nie chca sluchac juz klamst im serwowanych.Moze wola lepiej siedziec cicho ,bo wiedza dobrze ze im klamcy odwruca ,wypowiedziane slowa .Coz wruci slowo ,wtedy kiedy karzdy prawde powie,bo slowa Maja wtedy tylko wartosc jak Prawda a nie klamstwem sa poparte.Coz nie oczyscisz ni spowiedzia ni czarami sumienia swojego,tylko Prawda przed samym soba wypowiedziana ,spokoj duszy moze nam darowac.Ja tam z mojej woli wszystkich zbogow w jedna kupe bym zebral i z ich wlasna bronia w daleki ciemny kat kosmosu wyslal,moze wtedy bez broni ale i bez niewolniczej biedy, zylo by sie lepiej ,na kochanej ziemi.No coz widac co niektorzy na rasizmie chca budowac wolnosc ,ich wybor ich wola oby nie niedola.

 12. margo0307 pisze:

  „..w jedna kupe bym zebral i z ich wlasna bronia w daleki ciemny kat kosmosu wyslal,
  moze wtedy bez broni ale i bez niewolniczej biedy, zylo by sie lepiej…”

  Tak sobie myślę, że… skupianie czy też nadmierne ogniskowanie naszej uwagi na wszelkiego typu „Pasozydach, Gwiazdeczkach” i innych „rozpraszaczach” skutecznie oddala nas od celu, do jakiego się sposobiliśmy – zanim – się tu narodziliśmy 😉

  W pierwszym dyskursie Lyricusa z materiałów WMM dość dobrze jest to wyjaśnione 🙂

  „..Zasadą życia jest praktykowanie rozwagi i bystrości poznawczej, które to obierane przez jednostkę jako elementarny koncept, stanowią decydujące rozróżnienie odnośnie życia w stanie wypełnienia lub – w przeciwieństwie do tego – w stanie frustracji. 🙂

  Student: Tak więc nie mogę zmienić faktu, iż fragment-Boga wewnątrz mnie jest niepoznawalny dla mego ludzkiego umysłu, i muszę to zaakceptować.
  Czy taka właśnie lekcja z tego płynie?

  Nauczyciel: Nie.

  Student: Zatem jaka?

  Nauczyciel: Posiadanie świadomości o istnieniu fragmentu-Boga wewnątrz ciebie ma ogromną moc.
  Fakt ten może być przedmiotem kontemplacji, lecz nie może on być doświadczony jako dominująca rzeczywistość w instrumencie ludzkim.
  Poprzez takowe kontemplacyjne postępowanie nabywasz zdolność bystrości poznawczej, a dzięki temu uczysz się jak poruszać się w świecie cieni i ech w taki sposób, ażeby wnosić weń zmiany, które są zestrojone z celami Pierwszego Źródła.
  Uzewnętrzniaj wolę fragmentu-Boga, aniżeli poszukuj jego doświadczania.
  Czyniąc tak, eliminujesz energie lęku i frustracji, które to przepływają przez twój umysł…”

  http://lyricus.wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=55

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.