Ceremonia 13 czaszek- 27 października 2011-niedokończona ceremonia

Zapewne niewielu z nas wie, że po odprawieniu wszystkich ceremonii związanych z ponownym uruchomieniem sieci światła okazało się że nagle w wielu miejscach USA zaczęły się odnajdywać Kodeksy Majów. Tak było zapowiedziane w proroctwach Majów. Aby jednak Ziemia łagodnie przeszła przez proces zmian należało jeszcze odprawić tzw. ceremonię 13 czaszek. Okazuje się że każda z 13 czaszek zawiera wspomnienia ludzkości z poszczególnych tysiącleci od ostatniego wielkiego kataklizmu sprzed 13000 lat. Ceremonia się odbyła, ale pozostaje pewien niedosyt , o czym pisała kiedyś Nnka. Czy ceremonia została przerwana, czy znowu wkradła się komercja?. Nie ukrywam tego, że gdy obecnie odwiedziłem stronę domową Drunvalo Melchizedeka , słowo komercja jakoś się nasunęło samo przez się
http://www.drunvalo.net/questions/
Mogę się oczywiście mylić. Chciałem na tej stronie znaleźć najaktualniejsze informacje ( z ostatniej chwili) , co się teraz dzieje na świecie. Być może odpowiedź jest w tym linku:
http://www.drunvalo.net/questions/?p=391
Skrót ATIH oznacza awakening the illuminated heart ( przebudzenie świecącego Słońca)ATIH oznacza również specyficzna formę warsztatów duchowych
http://dreamthenewdream.blogspot.com/p/about-workshop.html
Nnka wiele razy pisała o ceremonii 13 czaszek:
https://nnka.wordpress.com/2012/06/18/drunvalo-melchizedek-kregi-rosjanie-erupcje-sloneczne-2012/
https://nnka.wordpress.com/2012/01/07/3-dni-w-ciemnosci-wg-drunvalo-melchizedeka-majowie/
http://www.nowaswiadomosc.pl/227-majowie-i-tajemnica-roku-2012-krysztalowe-czaszki-i-ceremonie-dla-swiata-cz-3.html
https://nnka.wordpress.com/2011/10/27/wielka-ceremonia-13-krysztalowych-czaszek-11-11-11/
https://nnka.wordpress.com/2011/11/29/kalendarz-majow-i-ceremonia-czaszek-2/
https://nnka.wordpress.com/2011/11/29/kalendarz-majow-i-ceremonia-czaszek/
https://nnka.wordpress.com/2011/11/02/ceremonie-13-krysztalowych-czaszek-cd/

https://nnka.wordpress.com/2012/12/04/medytacje-21-grudnia-2012-a-kontrola-ludzkosci-cz-2/
Zasadnicze pytanie brzmi :czy ostatnia ceremonia się już odbyła?. Podobno Majowie posiadają ukryte gdzieś swoje 13 kryształowych czaszek. Chyba ceremonia właśnie z tymi czaszkami ma uchronić Ziemię przed wszelkimi kataklizmami. Prawdopodobnie ceremonia ta ma się odbyć przy końcu 7-8 letniego „okna” czasowego , licząc od 2007 roku.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Eksperymenty, Rozwój duchowy, Transformacja 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Ceremonia 13 czaszek- 27 października 2011-niedokończona ceremonia

 1. margo0307 pisze:

  „..Nnka wiele razy pisała o ceremonii 13 czaszek..”

  Dzieki Dawidzie za przypomnienie : )
  Nnka pisała także o uaktywnieniu piramid w dn. 11-11-11 w kontekście PCh 😀

  Słowa Nnki z blogu Astromarii w dn. 01-11-2011:

  „Jednocześnie płyną z innych źródeł Ostrzeżenia przed Wielkim Mistycznym wydarzeniem jakie dotknie wszystkich ludzi.
  Równolegle niektórzy organizują się, aby zaprotestować, inni straszą protestujących demonami- jednocześnie twierdząc, że ludzie nie są gotowi.
  A tak naprawdę odnosi się wrażenie, że nikt nie wie o co w tym chodzi.
  Płynące ostrzeżenia oczywiście dotyczą Misterium w dniu 11. 11. 11. i uaktywnienia energii Ziemi.

  Wszelkie jednak ceremonie to… woda na młyn tzw. demonów 😉 – jak pisała Astromaria:

  „Przez wieki robili ludziom wodę z mózgu koncentrując całą ich uwagą na przeciwieństwach.
  Dzięki takiej polityce jedni stali się ludźmi „rozumu”, czyli wyrzekli się serca,
  a drudzy stali się ludźmi „wiary”, czyli wyrzekli się myślenia.
  Ci pierwsi są pozbawionymi empatii okrutnikami, a drudzy bezmyślnymi owcami, które można nabrać na pustą gadkę o miłości.
  Nic nie myślą, lecz lezą na zatracenie za każdym, kto ich zbajeruje.
  Gdyby myśleli choć trochę, to wiedzieliby, że demony nie nawołują do „nierobienia” czegoś, lecz wręcz przeciwnie, do robienia jak najwięcej zamieszania i tumultu.
  Jak wiemy demony kochają rytuały i ceremonie! 😀
  Nierobienie niczego nie generuje energii, a robienie rytuałów wymaga zaangażowania i produkuje wielką ilość energii.
  Ci, którzy są bierni i niezaangażowani są nieprzydatni. [ tzw. LETNI – ni gorący, ni zimni 😛 ]
  Potężne turbiny napędzają demonom użyteczni idioci, którzy są pełni „dobrych chęci” i pasji działania – z serca.
  Serce bez rozumu skłania do bezrefleksyjnego działania, bez przemyślenia w co się pakują, kto za tym stoi i kto tę energię na końcu zbierze.

  Jahwe już dawno odkrył, że ludzie dają się nabrać na miłość i idealizm i cynicznie to wykorzystuje. Wszystkie, najgorsze zbrodnie przeciwko ludzkości popełniane były pod hasłami „dla naszego dobra” – przykładem jest chociażby ostatnia farsa ze szczepieniami.
  Katolicyzm jest najlepszym dowodem na to, że w imię „miłości” można torturować, palić na stosach, prześladować i mordować na wielką, globalną skalę.
  Dlatego nie daję się nabrać na gadki o miłości, co to niby nikomu krzywdy zrobić nie może.”

  https://astromaria.wordpress.com/2011/11/01/powstrzymajmy-projekt-cheops/comment-page-1/

 2. margo0307 pisze:

  „..Podobno Majowie posiadają ukryte gdzieś swoje 13 kryształowych czaszek…”

  Podobno…, a tymczasem w Princeton, dokonano niesamowitego odkrycia, podczas którego udało się zamienić światło w kryształ…
  Naukowcy połączyli ze sobą podstawowe elementy światła, którymi są fotony w taki sposób, aby pozostały w tym samym miejscu, a to z kolei spowodowało przejście przez światło procesu transformacji, w wyniku którego stało się ono kryształem 😀
  http://nowaatlantyda.com/2014/09/10/swiatlo-zaklete-w-krysztal/

  W poniższym filmiku z ub. roku, Sebastian Minor w ciekawy sposób przybliża nam proces transformacji, jakiej od jakiegoś czasu wszyscy podlegamy i omawia proces wychodzenia z systemu iluzji, uwolnienia się od lęku, cierpienia i kontroli opartego na ignorancji…

 3. margo0307 pisze:

  I jeszcze jeden niezwykle ciekawy wywiad z udziałem Sebastiana Minora oraz prof. Jacka Matlaka, opowiadającego swoje doświadczenie ” z pogranicza… ” 😉

  • Dawid56 pisze:

   Wszystkie doznania NDE u zupełnie różnych osób są bardzo podobne.Gadanie o tym że to jakiś wytwór mózgu jest pozbawione sensu.Wyglądałoby na to, że każdy ma identyczne wytwory mózgu w stanie NDE jak
   1.Tunel
   2.Świetlista istota
   3.Brak ciała i przechodzenie przez inne osoby
   4.Komunikacja telepatyczna z istotami „stamtąd”
   5.Spotykanie innych isto jako np. kul światła
   6.Przykre doznanie po powrocie do ciała fizycznego
   7.Lekkość ciała w stanie NDE

   • Maria_st pisze:

    7.Lekkość ciała w stanie NDE
    raczej nie ciala tylko cos co odbiera sie jako świadomość.
    to nde to raczej oobe…..taki odskok stresowy gdy cialo zaczyna szwankowac, znaczy pompa a potem niedotlenienie móżgu powoduje tą ” ucieczke w bok”.
    Obrazy, odczucia wynikaja czesto od tego co rejestruje nasz umysl, nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi / tej rejestracji/.
    Dzieki takim ” skokom w bok ” dowiadujemy sie iz nie jestesmy tylko ” ciałem fizycznym ” a czymś jeszcze……co nie ma formy.
    Pamietam swoje pierwsze, spontaniczne oobe choc wtedy nie rozumialam dlaczego tak to widze…..swoje ciała z jakich sie ” składam”.
    Najstraszniejsze było dla mnie wtedy to ze ciało fizyczne to NIC, a to COŚ –czym Jestem, nie ma formy……

 4. Dawid56 pisze:

  „Nie należy TAM się wybierać przed czasem” mówi Jacek Malak, który przeżył stan NDE.To przesłanie powinni słyszeć wszyscy niedoszli samobójcy. Dzięki Margo za ten bardzo ciekawy film 🙂

 5. JESTEM pisze:

  Okazuje się że każda z 13 czaszek zawiera wspomnienia ludzkości z poszczególnych tysiącleci od ostatniego wielkiego kataklizmu sprzed 13000 lat. Ceremonia się odbyła, ale pozostaje pewien niedosyt , o czym pisała kiedyś Nnka. Czy ceremonia została przerwana, czy znowu wkradła się komercja?. Nie ukrywam tego, że gdy obecnie odwiedziłem stronę domową Drunvalo Melchizedeka , słowo komercja jakoś się nasunęło samo przez się”

  Ceremonia trzynastu kryształowych czaszek odbyła się, ale nie miała nic wspólnego z komercja. Bo jak pisałam kiedys, te prawdziwe krysztalowe czaszki to śpiewające czaszki „o ruchomych szczękach” czyli żyjące ludzkie istoty. I takie „ceremonie” są kontynuowane, ale nikt prawie o nich nie wie. A czaszki z kryształu – minerału może i mają jakieś zapisy, ale one są jak symbole-artefakty…

  Te istoty ludzkie, które będą gotowe, „wyjdą” z Koła Samsary… przejdą do przepowiadanego Piątego Świata Harmonii… i nawet nie mogą sobie teraz wyobrazić, jak on będzie wyglądał 🙂 .

  • Maria_st pisze:

   śpiewające czaszki „o ruchomych szczękach” czyli żyjące ludzkie istoty.

   Jestem a skąd masz tą informację?
   Czyli 13 osob ?
   Kolejne kółko wzajemnej adoracji?

   • JESTEM pisze:

    Nie 13 osób, ale osoby o świadomości „TRZYNASTEJ CZASZKI”. To podobny symbol do symbolu „Pola SWIADOMOSCI BUDDY”.

    Z tego, co wiem..
    ///13. Kryształowa Czaszka łącząc się ze Słońcem naszego Układu oraz CENTRALNYM SŁOŃCEM – SERCEM naszej Galaktyki, dokonuje transformacji wzorów stanowiących podstawę dla każdego Nowego Świata. Taka 13. „macierzysta” Kryształowa Czaszka na każdej Planecie ma zapis świadomości całej danej Planety, a także Słońca ze swojego Układu oraz CENTRALNEGO SŁOŃCA i w rezultacie także pozostałych 13. Galaktyk.

    Ponieważ na naszej Ziemi istniały Cztery Światy, istnieją 4 x 13 = 52. Kryształowe Czaszki. A to dlatego, że każda trzynastka ma zapisy z jednego (lub dla jednego ) z Czterech Ziemskich Światów.

    Przy przejściu do Piątego Świata Harmonii, zapisy ze wszystkich 52. Kryształowych Czaszek będą przywrócone w pamięci 13. Śpiewających Kryształowych Czaszek (13. Kryształowych Istot Ludzkich). Wówczas istoty ludzkie zaczną się rozwijać w sposób, który nawet trudno nam jest obecnie sobie wyobrazić.///

    Być może jest ich 52., a może znacznie więcej na całej kuli ziemskiej…

    Według Jamie Sams… ///o Trzynastej Klanowej Matce -Stającej się Swoją Wizją:

    “(…) “Moje Ja, teraz jestes gotowa, aby stac sie prawdą. Wszystkie Twoje siostry są innymi odbiciami ciebie samej. Wypelnione dymem zludzenie, że jestes oddzielona, teraz zostalo rozbite. Spojrz do wewnatrz Twojej istoty i podziel się ze mna tym, co widzisz, uznajac fakt, ze wszystkie jestesmy jednym.
    Stająca się Swoją Wizją zobaczyla, że kokon, w ktory byla zawinieta, zaczyna sie otwierac wewnatrz przepastnej Wewnetrznej Ziemi. To wszystko dzialo sie wenatrz niej. Z oszolomieniem patrzyla, jak z kokonu wylania sie motyl o ciele z przejrzystych jak krysztal swietlanych nici. W kazdej pozycji, ktora przyjmowal motyl, Stająca się Swoją Wizją widziala wszystkie kolory, czula obecnosc wszystkich form zycia, slyszala, jak harmonizuja sie wszystkie rytmy zycia. Motyl stulil skrzydla, a nastepnie rozpostarl je, odslaniajac Krysztalowa Czaszke. Trzynascie razy Motyl otwieral i zamykal skrzydla, rodzac Krysztalowe Czaszki Trzynastu Klanowych Matek.

    Wizja zmienila sie i Stająca się Swoją Wizją zobaczyla, jak Motyl przeobraza sie w postac lsniacej kobiety. Powoli promieniejaca forma wciagnela ją do swojego wnetrza i z nastepnym uderzeniem serca Klanowa Matka znalazla sie wewnatrz polyskujacego ciala, zrobionego ze swiatla, i patrzyla na swoje rece, ktore zaczely zamieniac sie w ludzkie cialo. Wrazenie fizycznosci bylo upojne, kiedy jej cialo stalo sie kompletne, mieszczac w sobie cala wiedze, uczucia i serce bijace wszechogarniajaca miloscia. Dawny kokon rozszerzyl sie w bezmierną przestrzen obejmujac niebo i ziemie. Otwierajacy kokon byl utkany z Orendy Stającej się Swoją Wizją. Jej Duchowa Esencja nadal rosla poza przestrzen jej ludzkiej wizji łącząc ją ze wszystkimi swiatami, ktore istnieją wewnatrz Wielkiej Tajemnicy.

    Stająca się Swoją Wizją stala sie prawdą przebudzonego snu.///

    To wszystko przygotowuje tych, którzy będą na to gotowi do „Wielkiej Kosmicznej Ceremonii – http://tonalinagual.blogspot.com/2012/08/wielka-kosmiczna-ceremonia.html

    Ci, co chcą się bać i oskarżać innych, co nadal oszukują siebie, ściągają na siebie to, czego się boją. I próbują tworzyć iluzję szczęścia, Ale nie chcą wziąć odpowiedzialności za to, co sami stworzyli…
    A ci, co sa odważni i ufni, ci, którzy rozpoznali swoje własne „demony”, nie mają czego sie bać, ponieważ poprzez zrozumienie wyzwola się sami.

    • JESTEM pisze:

     Jamie Sams opisała to wiele lat temu tak, jak mogła, a od siebie dodam, że te „śpiewające ludzkie istoty o świadomości 13.kryształowej czaszki” będą miały/mają dostęp do wiedzy, ktora będzie/jest potrzebna do współistnienia w prze-po-wiadanym 🙂 Piątym Świecie Harmonii.

     • Dawid56 pisze:

      Trzynasta czaszka znajduje się w środku koła i właśnie ona stanowi portal do innych wymiarów ( tworzy się poprzez nią niewidzialny lej i następuje załamanie czasoprzestrzeni.

     • JESTEM pisze:

      Dokładnie tak to jest opisywane, kochany Dawidzie.

 6. Dawid56 pisze:

  Margo w tym samym temacie życia po życiu przypomnę art Nnki o doktorze Eben Alexandrze, ale z nowym linkiem bo stary nie działa.
  https://nnka.wordpress.com/2012/10/14/naukowiec-spotkal-sie-ze-swoja-dusza/

  • margo0307 pisze:

   „..istoty ludzkie, które będą gotowe, „wyjdą” z Koła Samsary… przejdą do przepowiadanego Piątego Świata Harmonii… i nawet nie mogą sobie teraz wyobrazić, jak on będzie wyglądał 🙂 ”

   A tymczasem…
   „… źle praktykowana duchowość szkodzi każdemu… 😀
   praktyki duchowe po prostu nie są dla wszystkich, niektórym ludziom szkodzą, i dzisiaj, po kilku latach modnego szału, jest to już oczywiste…” 😀

   Ciekawy art – w moim odczuciu – na Tarace 🙂
   http://www.taraka.pl/zagrozenia_duchowosci

   • JESTEM pisze:

    Oczywiście, kochana Margo0307, wszystko ma „dwie strony medalu”
    . 🙂
    Stamtąd:
    „Chogyam i jego mówienie wprost o zabawnym nieporozumieniu duchowym:
    istnieje wiele pułapek, które wiodą do zniekształconej, ego-centrycznej wersji duchowości. Możemy oszukiwać sami siebie, że się rozwijamy duchowo, a tak naprawdę wzmacniamy ego-centryczność przez praktyki duchowe. To podstawowe zniekształcenie można określić jako duchowy materializm (spiritual materialism) – (Chogyam Trungpa – Cutting Through Spiritual Materialism)”.

    Dlatego na swojej ścieżce nie skupiałam się wyłącznie na medytacji, ale moją podstawową intencją wszelkich działań była uczciwość wobec samej siebie i rozpoznawanie… swoich leków, ego i innych pułapek i „oszustw”. 🙂

    Słyszałam o kobiecie, ktora jest „uzdrowicielka” i zarabia na tym mnóstwo kasy, a przy okazji każdej kobiecie wmawia, że była w dzieciństwie wykorzystywana seksualnie przez ojca, a sama w swoich „wizjach” uprawia seks z niejakim archaniolem Metatronem, a czasem z Jezusem. I głęboko wierzy w swoją skuteczność jako uzdrowiciel innych.

    „Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać…”

    Umysł poprzez nasze ego stwarza wiele pułapek na drodze tzw. rozwoju duchowego… oj, tak..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s