Blue Kachina -24 października 2007

Wydaje się, że pora podsumować wydarzenia od roku 2007, kiedy pojawiła się kometa Holmes, którą Majowie i Indianie Hopi z powodu nagłego pojaśnienia uznali jako Blue Kachina. Kometa zabłysła niebieskim światłem 24 października 2007 roku.
http://pl.wikipedia.org/wiki/17P/Holmes
Według Drunvalo Melchizedeka ,członka Starszyzny Majów, wtedy otworzyło się 7-8 letnie okno czasowe, w którym Świat osiągnął wyższe wibracje. Wg niektórych badaczy tzw. rezonans Szumana w roku 2011 osiągnął już ok. 10 Hz.W roku ok. 2015 ma osiągnąć około 13 Hz. Najważniejsze przesłanie Drunvalo Melchizedeka brzmi: wszystkie wydarzenia, o których mówi starszyzna Majów, Cayce ( a nawet ojciec Klimuszko) zapowiadane były od dawna i jak mówi Drynvalo Melchizedek , nie ma się czego bać, bo to są wydarzenia cykliczne. Każde przebiegunowanie magnetyczne „wyprzedza” czasowo przebiegunowanie geograficzne. Wszystko ma trwać zaledwie 36 godzin, ale dziać się w ciągu trzech dób .Ostatnio przy burzy magnetycznej z rozbłysku X 1.6 zaobserwowano zorzę na średnich szerokościach geograficznych na półkuli zachodniej . http://zmianynaziemi.pl/wideo/zorze-polarne-skutek-zjawisk-slonecznych-widziano-znacznie-dalej-poludnie-niz-zwykle.
Wg Drunvalo Melchizedeka okres 2007-2015 to czas chaosu, kiedy dosłownie wszystko może się wydarzyć, zarówno wiele dobrego jak i wiele złego. To ten okres 2007-2015 ma decydować o tym jaki będzie początek nowego cyklu precesyjnego rozwoju ludzkości. Na jeden cykl precesyjny 25625 lat przypadają dwa przebiegunowania. Zwiastunem kolejnego jest stałe słabnięcie ziemskiego pola magnetycznego. W pewnym sensie jest i niestety i negatywne materializują się znacznie szybciej zbyt wiele zdarzeń astronomiczno-astrologicznych „nałożyło” się na to okno jak chociażby tetrada czerwonych zaćmień Księżyca i siedmiokrotna kwadratura Uran-Pluton .Okno ma się zamknąć najpóźniej jesienią 2015 roku ,a jesienią 2015 roku ma mieć ostatnie z krwawych zaćmień Księżyca, a wiosną 2015 roku ostatnia z 7 kwadratur Urana do Plutona. Wg Indian Hopi przy końcu okna czasowego ma się pojawić Red Kachina.Melchizedek twierdzi ,że Moz to być Betelgeza jako supernowa , gwiazda , która się znajduje w ostatniej fazie swojej ewolucji. Melchizedek ponadto twierdzi, że okres owych 7-8 alt „okna czasowego” ma służyć podniesieniu duchowości człowieka, aby człowiek mógł osiągnąć takie wibracje i właściwości swojego ciała jak jogini w czasie medytacji , aby nie potrzebował do tego żadnych „elektronicznych gadżetów”. W przeciwnym wypadku stanie się maszyną.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmos, Obserwacje Ziemi, OSTRZEŻENIE, Przeznaczenie, Transformacja 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Blue Kachina -24 października 2007

 1. Maria_st pisze:

  Cykliczne zmiany jak cyklicznosc w przyrodzie.

  • margo0307 pisze:

   „Cykliczne zmiany jak cyklicznosc w przyrodzie.”

   No tak 🙂

   L.K.Jadczyk podsumowuje:

   „..Ostatecznie, zarówno ludzie, jak i elita rządząca szukają wzorca, który ułatwia bagatelizowanie cyklicznych katastrof, lecz czynią to z różnych powodów. 😉
   Społeczeństwo pragnie rozładować potężne napięcie odczuwane w związku z nadejściem pewnej, lecz niedającej się przewidzieć poważnej katastrofy – chcą wierzyć w całkowitą stabilność i nieszkodliwość kosmosu – podczas gdy elity chcą utrzymać się u władzy. Kompromisem, który służy obydwu celom jest iluzja posiadania przez elity możliwości ochrony ludzi przed katastrofą.
   Może ona przybierać różne formy: rytuałów, które mają udobruchać bogów, rewizji historii ukazującej ewolucję ludzkości zgodnie z zasadą uniformitarianizmu, manipulowania nauką, natłoku propagandy, itd..”

   Tyle, że jest oczywistym, że coś powoduje to, czego obecnie jesteśmy naocznymi świadkami czyli – zwiększenie aktywności wulkanów, trzęsienia ziemi w dziwnych miejscach, zagadkowe masowe zgony zwierząt, ekstremalne warunki pogodowe, zapadanie się ziemi (sinkholes), głośne i bardzo dziwne dźwięki słyszane na całej Ziemi, kompresja pola magnetycznego, rekordowy wzrost raportów ognia, wybuchów gazów, susze, powodzie, przemieszczenia księżyca 😮 ale także to, co zadziewa się obecnie ze Słoneczkiem…
   (na ten temat – piękny z równie – jak dla mnie – pięknym podkładem muzycznym 🙂 )

   A poniżej troszkę „inny” filmik dot. wstrząsów na Ziemi 😉
   ( niestety w jęz.angielskim z niedziałającym tłumaczem 😦 , i tu moja prośba do osób nim władających o przetłumaczenie 🙂

   Odnośnie przemieszczania się księżyca ale nie tylko – taki filmik znalazłam 😉

 2. Dawid56 pisze:

  Trochę mnie to jednak niepokoi dlaczego akurat dzisiaj piszemy o Blue Kachinie.I to dziwnie ciepłe lato,,,,Niby wszystko jest super niby,,,,,,,Nie pamiętałem wcześniej tej daty 24 października 2007 roku.24 października to początek fazy Skorpiona.Potem za Blue Kachinę uważano kometę ELENIN z 27 września 2011. Wygląda jednak na to, że Blue kachiną była rzeczywiście kometa Holmes..

 3. Maria_st pisze:

  nnka o Elenin pisała jako o kapsule czasu–jak dobrze sobie przypominam.
  Dlaczego Cie to niepokoi?
  Ja jakos jestem spokojna, bo co ma byc, bedzie….co najwyzej mozemy zminimalizowac to co nas niepokoi.

 4. Dawid56 pisze:

  Faz Skorpiona to czas transformacji. Symbolem tej fazy jest też Feniks, ognisty ptak odradzający się z popiołów 🙂 .U nas na półkuli północnej mamy koniec rocznego cyklu przyrody i Natura przygotowuje się do zimowego snu 🙂

 5. margo0307 pisze:

  „…wszystkie wydarzenia, o których mówi starszyzna Majów, Cayce ( a nawet ojciec Klimuszko) zapowiadane były od dawna i jak mówi Drunvalo Melchizedek , nie ma się czego bać, bo to są wydarzenia cykliczne. Każde przebiegunowanie magnetyczne „wyprzedza” czasowo przebiegunowanie geograficzne…”

  „Faza Skorpiona to czas transformacji.

  Symbolem tej fazy jest też Feniks, ognisty ptak odradzający się z popiołów 🙂 …”
  ______________________________________________________________

  Drunvalo Melchizedek mówi, że nie ma się czego bać… i jest w tych słowach coś, co ze mną rezonuje i współgra 😉
  Chciałabym w tym miejscu zacytować pewien fragment pochodzący ze stron Pracowni – jeszcze raz powrócę do tego arcy ciekawego arta o rozgałęziającym się wszechświecie 😉 – gdzie m.in. jest napisane:

  „…Komety są jak misjonarze ze społeczności gwiezdnej, są zwiastunami nadziei, posłańcami siły. Przybywają z głębi przestrzeni, realizują swą misję odnowienia lub uzdrowienia świata, w którym obumiera życie, aby następnie powrócić do przestrzeni, z której przybyły.

  Jako że z obecności komet zdawano sobie sprawę przed pojawieniem się katastrof, wojen czy epidemii, traktowano je jako zły omen.
  Czyż bowiem nie każde energetyczne remedium prowadzi do usunięcia organicznych odpadów?

  Jeśli komety są remedium dla świata, ich rolą jest wyeliminowanie tego, co nie jest już w nim użyteczne, i zawsze jest to błogosławieństwem.
  Ponadto zapewniam was – Bóg nigdy nie karze, to my sami przyciągamy do siebie negatywne zdarzenia, tak jak łakome dziecko cierpi później na niestrawność…”
  http://pracownia4.wordpress.com/2014/09/09/rozgaleziajacy-sie-wszechswiat/#more-8418

  Podobnie też brzmią informacje pochodzące z interpretacji fresków, o których pisałam w notce Nr 29. odnośnie roli komet, czy meteorytów odwiedzających Ziemię:

  „…Tego rodzaju spektakularne kosmiczne zdarzenia nigdy nie są przypadkowe.
  Każdy obiekt typu kometa czy meteoryt oprócz parametrów fizycznych czyli – masy i składu chemicznego – niesie ze sobą energię o określonej barwie, napięciu i częstotliwości, która jest potrzebna w danym obszarze wszechświata (…)
  Dla nielicznych jest to równoznaczne ze wstrząsem, przebudzeniem świadomości.
  Pozostali odczytują to jako zapowiedź końca świata, znak od boga etc…(…)

  Każdy moment naszego życia jest tworzeniem lub niszczeniem nowych światów.
  Każdy jest równie ważny, bo może zmienić linię losu przestrzeni fizycznej człowieka.
  Dlatego nie należy tracić czasu na rozpamiętywanie tego co umknęło nam wczoraj, bo możemy stracić z oczu proces zadziewający się teraz.
  Uchwycenie tego mechanizmu w praktyce to przejście narzędzi ludzkich w wieczność.
  Oznacza to włączenie się w proces świadomego tworzenia…”
  http://margo0307.wordpress.com/page/5/

  • Maria_st pisze:

   Dawidzie chyba ten art to jak podsumowanie…..tak jakos trafiłam na kilka ciekawych szczegolikow ktorych wczesniej nie zauwazylam……jesli 8 stycznia 2013 to rekord plam, tzn ze jest cos na rzeczy z tym wplywaniem Słonca na nasza ” transformacje”….chyba tego dnia to co widzialam—nie bylo ot czyms takim sobie–zwidem
   no ale i tak traktuje to z dystansem.

 6. Maria_st pisze:

  Andrzeju czy w tych Twoich ksiegach jest cos o zmianach zwiazanych z Ksieżycem, plamach na Słońcu i jakims dziwnym niebie?

 7. A58 pisze:

  Oczywiście Marysiu , że jest wiele o zmianach jakich możemy się spodziewać.Księżyc ma być dalej i poruszać się ma w tej samej płaszczyźnie co Ziemia. Jest o trzech dobach ciemności i czym ma to być spowodowane.Jest o tym , że „dźwięk będą wzbudzać anioły”.Jest o umarłej gwieździe , która w innym miejscu jest określona jako gwiazda z ogonem.Jest też o oszałamiającym wspaniałym widowisku i wielu innych zjawiskach.

  • Maria_st pisze:

   Tzn nic konkretnego?

  • m pisze:

   „Jest też o oszałamiającym wspaniałym widowisku i wielu innych zjawiskach.”

   Widziałam takie widowisko na niebie we śnie wiele lat temu. Przepiękne to było, do tego zero strachu. W sen wpleciona była kobieta mieszkająca na parterze, która zawsze otwierała swoje drzwi jak ktoś schodził z góry. (takie tam skojarzenia 🙂

  • margo0307 pisze:

   „…Jest też o oszałamiającym wspaniałym widowisku i wielu innych zjawiskach”

   Ciekawy art ukazał się na Salonie24, gdzie została przetłumaczona jedna z sesji z Kasjopeanami z 30 sierpnia br…

   „…(Carlisle) Czym były dziwne światła lub pomarańczowa poświata nad Pacyfikiem?

   (Perceval) Przy Kamczatce.

   A: Rozbłyski plazmy wywołane ruchem ziemi i podziemnymi naprężeniami.

   Q: (Perceval) Czy to było pod wodą, czy też w powietrzu nad wodą?

   A: W atmosferze pomiędzy naładowanymi warstwami (…)

   (Carlisle) Co było przyczyną ostatnich incydentów masowego śnięcia ryb? wzdłuż brytyjskiego wybrzeża?

   A: Metan.

   Q: (Carlisle) W ostatnich miesiącach mieliśmy do czynienia ze zmniejszoną ilości obserwacji fireballi. Co było przyczyną spadku?

   A: Przejście przez początkową gromadę, przerwa, następnie większa i gęstsza gromada. Tego typu ciała mają tendencję do grupowania się pod wpływem grawitacji i odległości umożliwiających zderzenia…”

   http://sisi.salon24.pl/604576,sesja-z-30-sierpnia-2014-r-cz-i

 8. Mezamir pisze:

  Druga sekta żydowska…
  Lubawiczerowie i ich plany w stosunku do Polaków

  Niemiecki historyk Wolfgang Eggert uważa w książce Tajny Watykan Izraela („Israels Geheim-Vatican“ Chronos, Munich 2008; http://www.scribd.com/doc/7713158/Wolfgang-Eggert-Israels-Geheimvatikan-I-2002), że dla spełnienia Apokalipsy, sekta lubawiczerów (ze światową siedzibą w nowojorskim Brooklynie) rządzi globalną konspiracją obejmującą rozmaite grupy, od żydowskich i chrześcijańskich syjonistów po iluminatów.
  Jeszcze jako senator, wiceprezydent USA, katolik Joseph Biden powiedział izraelskiej TV Szalom: „Jestem syjonistą. Nie trzeba być Żydem, żeby być syjonistą.“ (04.04.2007r http://www.youtube.com/watch?v=yAZmO80dLfE).
  Jerusalem Post (19.10.2001) pisał o sekcie: „Jest to organizacja o ogromnych zasobach finansowych na całym świecie […] ruch o monumentalnym znaczeniu. Wierzący Żydzi są ogromnie zależni od jego emisariuszy na całym świecie […] jego rabini dominują lub niedługo zdominują żydowskie społeczności w zadziwiającej liczbie krajów.“
  Czołowi politycy izraelscy radzą się lubawiczerów, których rabin przewodzi odrodzonemu Sanhedrynowi. Niemiecki magazyn Focus nazwał światowego przywódcę lubawiczerów w Nowym Jorku „ukrytym władcą Izraela […] Żaden żydowski mąż stanu odwiedzający USA, czy to z Partii Likud czy z Partii Pracy, nie uniknie prywatnej audiencji”. Sekta ta („choroba umysłowa“ wg b. rabina Berlina, Walthera Rothschilda) lansuje swe cele polityczne przez dyplomację Izraela, Mosad i lobbing.
  Wg Jerusalem Post (22.10.2000), „Nie ma nikogo bardziej szanowanego i cieplej przyjmowanego w Kongresie USA, Białym Domu i wśród korpusu dyplomatycznego, niż czołowy przedstawiciel lubawiczerów Levi Shemtov, „nieoficjalny rabin stolicy USA”.
  W jego waszyngtońskiej „ambasadzie“ wisiały w 2000 r. zdjęcia zaprzyjaźnionych polityków, m.in. syjonistycznego psa na Arabów, Newta Gingricha, prezydenta Clintona i wiceprezydenta Ala Gore oraz b. premiera Izraela, ultra-rasisty Benjamina Netanjahu. Rada bezpieczeństwa USA i departament stanu kierują się wskazówkami „ambasadora“ (Jerusalem Post 22.10.2000). Lobbyści sekty regularnie kontaktują się z międzynarodowym korpusem dyplomatycznym w USA.
  Terroryzm na Ziemi Świętej i w niedawnych konfliktach bałkańskich, ataki 11 IX, wojny w Afganistanie i Iraku, zamachy bombowe m.in. w Indonezji, w Madrycie i Londynie są państwowym terroryzmem i stosowaniem broni masowego niszczenia, wg odwiecznej recepty judeocentryków. W Mumbaju lubawiczerowie użyczyli swą siedzibę na niedawny terror made in CIA-MI6-Mosad. Plan Rothschildów z 1773 r. z celem zapanowania nad światem, konsekwentnie wciela m.in.:

  Stosuj przemoc i terroryzm, walkę klasową i psychologię tłumu celem kontroli nad masami. Fala terroru jest najekonomiczniejszym sposobem szybkiego podporządkowania. Siej wojny i kontroluj konferencje pokojowe.

  Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mistyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany.

  Zinfiltruj Wolnomularstwo, wykorzystaj Loże Wielkiego Wschodu i ich prawdziwe oblicze działalności charytatywnej. Rozpropaguj ich ateistyczno-materialityczną ideologię wśród gojów. W godzinie koronowania naszego wszechwładnego pana całego Świata [Rothschildowie uważają się za pochodzących od Króla Dawida, tj. jeden z nich jest Mosziachem (Mesjaszem)], wpływy masońskie usuną wszelkie przeszkody.

  Wszelkimi sposobami odbieraj własność, żeby zapewnić poddaństwo i władzę. Stwarzaj paniki finansowe, głodem kontroluj i zniewalaj masy. Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania Dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi.

  Ostatecznym celem jest rząd światowy. Potrzeba ustanowić ogromne monopole, żeby nawet największe fortuny gojów były od nas zależne do tego stopnia, że dzień po wielkim ciosie politycznym pójdą na dno wraz z kredytem państwowym. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez kombinację wysokich podatków i nieczystą konkurencję.

  Spowoduj wzajemne niszczenie się gojów, tak żeby na świecie pozostał tylko proletariat, milionerzy oddani naszej sprawie i dość policji i wojska do ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowym Ładem i mianuj Dyktatora.

  Nicią przewodnią jest pogarda, nienawiść do gojów, ich przedmiotowość i zaplanowana ofiara w budowie utopii dla Wybrańców Boga.
  Cytuję słowa:
  – premiera Izraela, Ariela Szarona;

  „My, Żydzi, kontrolujemy Amerykę i Amerykanie wiedzą o tym“

  „Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie […] tak różnimy się od gorszych ras, jak one od owadów […] inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym przypadku […] uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzić gorszymi rasami. Naszym ziemskim królestwem rządzić będzie przywódca z prętem metalowym. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolnicy.“

  Upust nienawiści dał w 2003 r. izraelski historyk, profesor Martin Van Creveld, sugerując zdolność Izraela do nuklearnego odwetu za Holocaust na Niemcach i in. Europejczykach oraz Watykanie: „Mamy kilkaset głowic nuklearnych i rakiet, możemy je wystrzelić na cele w dowolnym miejscu, może nawet na Rzym. Większość stolic europejskich jest celem naszego lotnictwa.“ Na Bliskim Wschodzie, „…Palestyńczyków trzeba deportować. [Rząd Izraela] tylko czeka na właściwego człowieka i właściwy moment.“ Creveld zacytował b. ministra „obrony“ Izraela, Mosze Dajana: „Izrael musi być jak wściekły pies – zbyt niebezpieczny, by doń podejść“, dodając: „Nasze siły zbrojne nie są trzydzieste na świecie, tylko drugie czy trzecie. Mamy zdolność zniszczyć świat z naszym upadkiem; zapewniam, że tak będzie przed końcem Izraela.“ (www.rense.com/general34/esde.htm).
  Jak dawniej, rabini dają ideologiczne przywództwo, uczą rasizmu i nienawiści. W judaizmie rabini mają boski statut, jak i każdy „Żyd”. Rabin Steinsaltz pisze w przedmowie do swych komentarzy do kabalistycznego „pisma świętego” (Tanja), że są one „ustną Torą”, czyli Słowem Boga. W drugim rozdziale Tanji czytamy: „Druga dusza Żyda jest częścią Boga na wysokości, dosłownie.” Tanja zawiera uwagę; „Dusze narodów świata [gojów] pochodzą jednak z drugiego nieczystego [złego odpadu; plew lub skorup], które nie zawiera żadnego dobra.” Więc każdy Żyd jest boski i „częścią Boga”, czyli judaistyczne bałwochwalstwo rozciąga się na całą społeczność żydowską, a reszta uważana jest za demoniczną i złą. Szczyt bałwochwalstwa znajdujemy w Talmudzie (Baba Mezia 59b): rabin „pokonuje” Boga w debacie i Bóg „przyznaje porażkę”, robiąc rabina lepszym od Boga.
  Grając na strachu i lęku, talmudyczny rabinat utrzymuje w ryzach masy żydowskie i gojowskie. Podkreślam „talmudyczny“, gdyż są w judaizmie sekty, które nie uznają Talmudu, fałszu Biblii Hebrajskiej (której urywkiem jest Tora). Np. Żydzi Wierni Torze odrzucają syjonizm, państwo Izrael i pacyfikację Palestyny; z chwilą rozpoznania Izraela jako „państwa syjonistycznego, nie opartego na naukach tradycyjnej wiary żydowskiej, Żydzi na całym świecie będą mogli żyć w pokoju“ (www.jewsagainstzionism.com/about/mission.cfm).
  Dlatego nazywajmy wilka po imieniu: judeocentrycy, syjoniści, banksterzy, żydowscy rasiści i ekstremiści – tak łatwiej wybronić się w sądzie. Inaczej dajemy powód eskalacji prawodawstwa „antysemickiego“.
  Żydzi talmudyczni, z ogromną pomocą „chrześcijan syjonistycznych“ w polityce „amerykańskiej“, dążą do apokaliptycznego „przyjścia“ Mosziacha (fałszywego mesjasza, antychrysta), przed czym zginą goje, a także miliony Żydów. Magazyn Beis Moshiach lubawiczerów cytuje ich rabina Naftali Estulina: „Świat czeka na spełnienie naszej roli przygotowania świata do powitania Mosziacha.“
  http://www.beismoshiach.org/Moshiach/moshiach341.htm

  Jednym z warunków jest podciągnięcie gojów pod Siedem Praw Noego – judaistyczne oszustwo, że jako dane przez Boga definiują one moralność ludzkości. Naprawdę chodzi o podporządkowanie nas rabinatowi. A jednak zjudaizowany Watykan popiera tę herezję. Jedno z praw Noego przewiduje karę śmierci przez ścięcie za bałwochwalstwo. Chrześcijanie są wg judaistów bałwochwalcami, bo czczą Jezusa i Trójcę Świętą.
  XVIII-wieczny protoplasta chasydzkich chabadów, z których wywodzą się lubawiczerowie, rabin Zalman z Liady napisał w czczonej książce „Tanja“, że żydowskie dusze są „boskie“, a gojowskie „zwierzęce“ (Forward 19.12.2003; Frankfurter Allgemeine Zeitung 11.3.1994). Raphael Mahler pisze w książce „Hasidism and the Jewish Enlightenmen “ (Chasydyzm a Żydowskie Oświecienie; Jewish Publication Society of America, Philadelphia 1985), że w XIX-wiecznej Polsce oświeceni Żydzi (Maskilim) uważali małomiasteczkowych i wiejskich chasydów za wyzyskiwaczy chłopstwa.

  Pozornie świecka ideologia syjonizmu ma korzenie chasydzkie. Podobnie jak wbrew ortodoksyjnemu judaizmowi rabini lubawiczerów chcą „przyspieszyć“ przyjście Mesjasza, tak rabin Kook uzasadniał powrót żydowski do Palestyny. Syjonizm był dla niego drogą do rabinicznego zbawienia, które unicestwiłoby wszystkich, oprócz syjonistów. Pisał o gojach: „Całą tą kulturę wynoszącą się w narzędziach fałszu trzeba koniecznie wyeliminować z powierzchni globu, a w jej miejsce nastąpi królestwo świętych i egzaltowanych. Światło Izraela pojawi się, by zapoczątkować świat ludzi nowego ducha.“ Rabin Kook założył pierwszą w Palestynie jesziwę – wylęgarnię ultrarasistowskiego, terrorystycznego „ruchu osadników“, który lubawiczerowie popierają ideologicznie, moralnie i finansowo. Kook zachęcał swych uczniów do walk o Zachodni Brzeg i brał w nich udział.
  Z powodu stygmatu „antysemityzmu“, lubawiczerowie są dla FBI zmorą w walce ze zorganizowaną przestępczością, a globalnie mogą być powiązani z Kosher Nostra – super-mafią rosyjskich Żydów, która kontroluje najważniejsze mafie świata. (Raphael Johnson w Culture Wars styczeń 2009) W tym świetle podejrzane jest powiązanie krypto-Żydów: Kouchnera (minister spraw zagranicznych Francji, b. administrator ONZ w Kosowie), gen. Clarka (odpowiedzialny za niekonstytucyjne użycie armii USA w Waco, Texas i głównodowodzący NATO podczas podobnie anty-cywilnych bombardowań Jugosławii w 1999 r.) i Javiera Solany (szycha w UE) z makabrycznym zabijaniem porwanych Serbów oraz niewolnic seksualnych z Europy Śr.-Wsch. do handlu organami ludzkimi przez mafię albańską. Podobnie zatuszowana jest sprawa przerzutu afgańskiego opium na Zachód przez bazę USA w Kosowie (Camp Bondsteel). Wiadomo, że służby specjalne współpracują z mafiami. Wśród 5 dyrektorów CIA jest 3 Żydów, w tym co najmniej jeden lubawiczer. Dyrektor nowej bezpieki USA, Michael Chertoff (Diabelski) jest lubawiczerem i osłania Kosher Nostra w Ameryce.

  Piotr Bein

  Źródło:

  WiciPolskie.org

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s