Pesymistyczna przepowiednia dla Polski – oby się nie sprawdziła

Nostradamus, Indianie Hopi podawali dwie wizje przyszłości pozytywną i negatywną.Dwie wizje zawarte też są w interpretacji przebiegu korytarzy w Wielkiej Piramidzie.Wielu zadaje sobie pytanie , która wizja się zmaterializuje czy ta pozytywna (Klimuszki) czy niestety ta negatywna – Nigeryjczyka. Joshui?

„Nigeryjski prorok T.B. Joshua znany jest z tego, że często udaje mu się wygłosić bardzo trafne przepowiednie. Dzięki temu jest osobą powszechnie znaną w Afryce. Ostatnie jego predykcje co do przyszłych zdarzeń są jednak bardzo niepokojące, bo wskazują na nasz kraj jako potencjalnie poszkodowany w wyniku jakiejś katastrofy.

Afrykański jasnowidz ogłosił wczoraj, że widzi niepokoje w Republice Południowej Afryki. Ostrzegł, że może dojść do próby zabicia lub porwania aktualnego prezydenta RPA. Prorok wezwał do modlitw w intencji tego kraju.

T.B. Joshua wsławił się między innymi przepowiedzeniem katastrofy smoleńskiej. Poza tym według jego zwolenników, przepowiedział zniknięcie Boeinga 777 lot MH370 kilkanaście miesięcy przed tym, gdy to nastąpiło. Sam Joshua twierdzi, że mówi mu o tym Bóg.

Warto w tym momencie przytoczyć mądrość agenta FBI, Foxa Mouldera z serialu „Archiwum X”, który zwykł mawiać, że gdy ty rozmawiasz z Bogiem to jest to modlitwa, ale gdy Bóg odpowiada to raczej schizofrenia. Nie wiadomo jak jest w przypadku T.B Joshua.

W dziwnym transie, którego zapis zamieszczamy poniżej, Joshua pytany w kontekście rozwoju wypadków na Ukrainie, stwierdził, że widzi tragedię narodu polskiego i po chwili wezwał wszystkich, aby modlili się za Polaków. Potem dodał, że widzi cyfrę 16. Być może to data, dzień w miesiącu, który będzie miał znaczenie takie, jakie dzisiaj ma 1 września i rocznica napaści Niemiec na Polskę.

Jeśli rzeczywiście dojdzie do konfliktu zbrojnego Polski i Rosji, to należy się spodziewać, że skończy się to użyciem broni jądrowej, bo już zapowiadają to Rosjanie. Czy to właśnie o tym mówił nigeryjski prorok? Od dawna już rozprzestrzenia się plotka o ataku jądrowym na Warszawę, do którego ma dojść jeszcze we wrześniu 2014.

Szef polskiego MSZ, Radosław Sikorski oświadczył dzisiaj, że Zachód ma Polskę za „minę przeciwczołgową”. Oznacza to, że może dojść do konfrontacji z Rosją na terytorium Polski i być może dojdzie do ataku, który będzie pamiętany jak Hiroszima. Oby przepowiednie T.B Joshua były tylko bajaniami opowiastkami, a nie rzeczywistymi przepowiedniami.”


źródło:
http://innemedium.pl/wiadomosc/znany-nigeryjski-prorok-ostrzega-ze-swiatowy-kryzys-zacznie-sie-polski

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Człowiek, OSTRZEŻENIE, Przeznaczenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Pesymistyczna przepowiednia dla Polski – oby się nie sprawdziła

 1. margo0307 pisze:

  „…Oby przepowiednie T.B Joshua były tylko bajaniami opowiastkami…”

  Kochany Dawidzie, jakby na zawołanie 😉 w odpowiedzi na powyższe „życzenie”, na IM jest bardzo ciekawy art dot. wiary…

  „…Wiara – to klucz do zrozumienia istnienia, klucz do… poruszania się w waszym świecie, do dokonywania rzeczy normalnych, które uważacie za cuda 😉

  Wiara to czysta energia, która łączy w sobie energię nadziei ,miłości ,szacunku, to wibracja która utrzymuje wasze ciała i waszą duszę w idealnej harmonii.
  Wiara, która nie jest zanieczyszczona żadnym schematem, żadnej religii, która płynie z całej waszej istoty i która wtedy właśnie może dokonywać to, co widzicie u niektórych moich świadomości na ziemi…”

  Nie bez przyczyny zostało powiedziane:
  „Niech wam się stanie według waszej wiary”

  Jeśli wierzymy np. w to, że świat został opanowany przez ciemne moce, obce byty, etc… i że należy z nimi walczyć, tępić je itd…, wówczas dokładnie tak się wokół nas zadziewa 🙂 bo to przecież nasza energia, z nas emanująca tworzy ten kawałek naszego świata, w którym egzystujemy, bo to my sami decydujemy co nas spotyka na ścieżkach naszego życia, gdyż to nasze myśli wprawiają wszystko w ruch. 🙂

  Dobrze wiesz Dawidzie i – myślę – wszyscy czytający to forum, że Epoka Wodnika niesie z sobą głęboką transformację naszego zrozumienia samych siebie, oraz tego że –

  Nie mamy Duszy.
  Jesteśmy Duszą.
  Mamy ciało 🙂

  Tyle tylko, że ta transformacja dla wielu ludzi jest jakby takim wyświechtanym już nieco sloganem i praktycznie nie jest właściwie rozumiana.
  Nie chcemy zrozumieć tego, że każdy nasz wewnętrzny nieklarowny czy nie będący w harmonii stan, niesie w konsekwencji takie właśnie nieklarowne i nieharmonijne okoliczności mające wpływ na nasze życie…
  Nie chcemy zrozumieć, że wkraczamy, a właściwie to… już wkroczyliśmy na „teren przedmieść wszechświata”, w którym nasze myśli zaczynają się coraz to szybciej uzewnętrzniać w postaci materializacji, a co wymaga od nas ciągłego podejmowania nowych decyzji, zmieniających nasze życie – bezkompromisowo i w absolutnym (sic!) 😛 zaufaniu do siebie oraz Ducha Światła Miłości i Prawdy, czyli – że skończyły się ćwiczenia na oślej łączce 😉 bez siatek asekuracyjnych i że nadszedł czas wziąć pełną odpowiedzialność za własne myśli, słowa i postępowanie 🙂

  Dla mnie osobiście słowa T.B Joshua’y znaczą tyle samo co słowa Ojca Klimuszki – na dwoje babka wróżyła 😀

  • Maria_st pisze:

   „Dla mnie osobiście słowa T.B Joshua’y znaczą tyle samo co słowa Ojca Klimuszki – na dwoje babka wróżyła 😀 ”

   Prze-po-wiednie mają właśnie to do siebie coś napisała……sama nazwa mówi ze cos było i sobie o tym przypominamy by nie zaistniało to samo, by temu zaradzić .
   Gorzej, gdy dodaje sie do tego słowa jak w głuchym telefonie—bo wtedy dochodza do nas nie informacje a ploty.
   Cokolwiek zaistnieje tu czy gdzie indziej–to my sami tego jestesmy twórcami .
   Zycie jest piekne i niech takie zawsze będzie.
   Nie zasilajmy energia niepotrzebnych nikomu plot.
   Wykażmy sie mądrością a nie głupotą aby sie nie okazało ze jesteśmy mądrzy po szkodzie.

   • JESTEM pisze:

    „Gorzej, gdy dodaje sie do tego słowa jak w głuchym telefonie—bo wtedy dochodza do nas nie informacje a ploty.
    Cokolwiek zaistnieje tu czy gdzie indziej–to my sami tego jestesmy twórcami .”

    Dziękuję Mario_st… I kolejna synchronia. Wczoraj sobie „przypomniałam” o różnych zabawach z dzieciństwa, które albo „programują” dzieci albo są ważną informacją, która czeka na odkrycie 🙂 Pamiętacie zabawę w głuchy telefon? Było wiele śmiechu na koniec, gdy okazywało się jak dalece różnią się słowa, zdania wypowiadane przez pierwszą osobą i ostatnią w kręgu…

    „Nie zasilajmy energia niepotrzebnych nikomu plot.”

    Jeśli już jesteśmy na to gotowi, przestajemy zasilać owe „ploty” i różne „prze=powiednie”..

  • margo0307 pisze:

   Tak mi się teraz zanuciło…

   „…Mówią nie poszczęści się
   czarny kot ci przeszedł drogę będzie źle
   jest na opak, wierzcie że
   to czarnemu kotu tak nie wiedzie się…”

   Ilu z nas, na widok czarnego kotka przebiegającego nam drogę potrafi „złapać się” na myśli o czającym się gdzieś na nas niepowodzeniu, niebezpieczeństwie czy ogólnie rzecz biorąc – negatywiźmie ?

   Tak m.in. przejawia się NASZA WIARA we wgrane nam paskudne programy, z którymi się bezmyślnie utożsamiamy 😉

   • Maria_st pisze:

    czarny kot i czarownica/wiedzma—-wiec te programy sa z kk .
    strachy na Lachy .

    • margo0307 pisze:

     „..czarny kot i czarownica/wiedzma…”

     Wiedźma – wiedząca 😉

     A Kot ? ach! Kot to cudowne stworzenie 😀
     Kojące mruczenie kotów zdaje się leczyć obrażenia.
     Fale dźwiękowe o częstotliwości dwadzieścia do pięćdziesiąt herców wyzwalają bowiem w organizmie człowieka procesy gojenia w tkance kostnej.
     Liczne badania wykazały, że dźwięki w tym paśmie drgań stymulują także u człowieka wzrost kości.

     Poza tym, że koty mają zbawienny wpływ na nasze kości, to czy nie mają również takiego samego na przykład na nasze nerwy?
     Koty są ostoją spokoju. Działają na nas kojąco.
     Koci spokój z łatwością może udzielać się każdemu z nas. Chwila wyciszenia i pieszczot z naszym czworonogiem jest zbawienna dla naszego dobrego samopoczucia..

     „…Kot jest odpromiennikiem. I cennym informatorem – nawet żyłę wodną zlokalizuje i na niej przysiądzie. Czego my nie róbmy 😉
     Kot leczy.
     Gdziekolwiek siądzie kot na Twoim Ciele, nie zrzucaj go, człowieku, lecz dziękuj za leczniczy zabieg.
     Kot wypowiada walkę komórkom rakowym, schorzeniom, stłuczeniom, nadwyrężeniom i chorobom.
     Wibracje kota – tak, myślę tu o tych słodkich mruczankach – przyspieszają leczenie złamanej kości o ponad 30%. To nie cud. To Dar.

     Który zdaje się być odrzuconym przez tak wielu.
     Małostkowi, ograniczeni duchem i sercem ludzie nie tylko nie widzą tego daru.
     Oni ten dar zwalczają. Szykanują. Szerzą jadowitą herezję na temat kotów, „stworzeń zbuntowanych i chorobotwórczych”.

     Żałosnym ten, co odrzuca dar boży.

     Dlaczego tak rzadko patrzymy wstecz?
     Historia jest żywa.
     Należy czytać ją nie jak relikt, lecz jak księgę życia.
     Dlaczego tak niewielu dzisiejszych ludzi zastanawia się, co sprawiało, że Egipcjanie hołubili wręcz koty?
     No przecież nie dla urody!

     Choć i ta zadziwia.

     Koty leczą. Koty strzegą progów domu przed zmorami i poltergeistami.
     Przed złą energią gości – a często ją wnoszą!

     Nawet dobrzy znajomi…

     Mahomet oderwał kiedyś rękaw swojej szaty. Nie w przypływie złości czy fanaberii.
     Nie chciał obudzić kota, który na rękawie spał. 😀

     Szata jest tylko materią. Miłość i opieka kota są za to bezcenne….”

     http://www.eioba.pl/a/3168/koty-dar-ktory-odrzucono

     • labradorres pisze:

      kochana pozwoliłam sobie przytoczyc te bezcenne wypowiedzi na temay kotków dla ogółu ,przepieknie napisane sama bym tego lepiej nie ujeła,mysle ze poucza nastepych i pójda w swiat ,to piekne co napisałas jesli zaprotestujesz usune to w oka mgnieniu,pozdrawiam mocno

   • JESTEM pisze:

    ‚Ilu z nas, na widok czarnego kotka przebiegającego nam drogę potrafi „złapać się” na myśli o czającym się gdzieś na nas niepowodzeniu, niebezpieczeństwie czy ogólnie rzecz biorąc – negatywiźmie ?”

    O taak. 😉 Kiedyś podjęłam decyzję, że „odpuszczam sobie” WSZYSTKIE tzw. przesądy. 🙂

  • JESTEM pisze:

   Dziękuję kochana Margo0307 za twój wpis: https://nnka.wordpress.com/2014/09/06/pesymistyczna-przepowiednia-dla-polski-oby-sie-nie-sprawdzila/#comment-32347.

   „bo to przecież nasza energia, z nas emanująca tworzy ten kawałek naszego świata, w którym egzystujemy, bo to my sami decydujemy co nas spotyka na ścieżkach naszego życia, gdyż to nasze myśli wprawiają wszystko w ruch. 🙂
   (…)
   skończyły się ćwiczenia na oślej łączce 😉 bez siatek asekuracyjnych i że nadszedł czas wziąć pełną odpowiedzialność za własne myśli, słowa i postępowanie :)”

   Pamiętając o tym, co napisałaś powyżej, dodam jeszcze, że te „myśli nasze”, nie są nasze, lecz pochodzą ze Zródła (Uniwersalnego Umysłu ;-)). Utożsamiając się z myślami jesteśmy w „iluzji oddzielenia”… od Zródła. Ponieważ zdecydowana większość myśli znajduje się we wzorcowym polu tego „matrixa”, tym większą czuję odpowiedzialność za myśli, którym pozwalam, by się w moim umyśle myśłały… 😀

  • Dawid56 pisze:

   Supr to ujęłaś Margo 🙂 Najwyższa pora przestać produkować katastroficzne filmy i filmy ( nowe) n/t wybuchu III wojny Światowej czy wojny nuklearnej.

   • siola pisze:

    Na produkcje nie masz wplywu ,ale na to co chcesz oladac to juz tak.Dla mnie moga sobie wyprodukowac jeszcze Serial 3,4,5,6,7 itd wojny swiatowe,uzawac przeklenstw i pokazywac sex na okraglo,pokazywac ze przeklinanie i chamska mowa jest swiadectwem twej wielkiej madrosci ze jeste kulmenn jak sie tak zachowujesz.Widac tak wlasciwie za komuny moralnosc w telewizji byla wieksza jak teraz,coz jak torturujemy my to jest dobrze jak inni to jesz zle.Coz sami jestesmy wini temu co ogladamy,coz sami robimy sobie tortury .Tu musze przyznac Danusi troche racji jak mowi ze sam sobie jestem winny ,ma dziewczyna racje ze nikt mi nie karze sluchac cudzych machlojek i klamstw,Coz z drugiej strony tak poznaje sie druga strone medalu,trzeba jednak miec trzezwy umysl by sie nie dac zdegenerowac tymi manipulacjami naszej psychiki.Coz dajemy ogladac dzieciom to czego sami kedys nie ogladalismy,a teraz placza co niektorzy ze dzieci ich nie szanuja.Dla dzieci jestesmy my i media tym co nasladuja ,wiec nie powinismy sie dziwic ze nie szanuja nas i ze dla nich im gorsze slowa wyjda z ust tym jest ON madrzejszy .Widac taka juz kolej rzeczy ,ze jablko daleko od jabloni nie Spada,czym skorupka za mlodu itd.Tych madrosci mamy tysiace ,narzekamy na mlodzierz ,chociarz my ja wychowalismy ,stara wada starszego pokolenia narzekajacego ze mlodzi sa gorsi ,ze Oni za mlodu byli inni,dlaczego nie zadamy sobie pytania kto ich wychowal.Coz zapomnielismy ze dzieci to czastka nas samych,ze jakie One sa zalerzy od nas ,bo sa czescia nas samych.Wiec nasze mysli jak i dzieci sa tym co sami tworzymy,najgorsze a moze najlepsze w tym jest to ze myslimy wtedy ze wszyscy sa tacy sami jak my.Coz mozesz sie wtedy poparzyc ale juz drugi raz nie zaufasz danej swiadomosci.Coz pomoga nam te wszystkie ksiegi jak nie potrafimy pojac rzeczy najprostrzych,takich jak nie klamac ,szanowac innych i dbac o wlasne sumienie.Coz ta droga wydaje sie taka prosta a zarazem jest najciesza droga jaka jest przed nami.Coz jest droga latwiejsza ,glosic swoje prawdy ,obrazac inaczej myslacych .A na koniec roku napisac ze sie prawdy nie zna i musi sie ja na nowo szukac, moze nie szukac a raczej jak oszukac znowu naiwnych w Nowym Roku.Coz najlepiej udawalo sie tworzac wrogow,nie wazne przy tym czy byli nimi czy tez nie.Dla niektorych nie ma znaczenia ze przez glupote miliony umieraja ,bo IM zaufaja.Coz prosta rzecz a zarazem najtrudniesza ,by tak postepowc by czynom odpowiadaly wymawiane slowa.

    • Dawid56 pisze:

     Nie do końca.Tu chodzi o matrycę świadomości.Gdyby zabarwiona była ona filmami o miłości albo o naturze czy nawet fajnymi komediami to ten „Matrix” realizowałby się w świecie fizycznym. Zawsze mam w pamięci film Kontact gdy potencjalna obca cywilizacja otrzymała przekaz z Ziemi w postaci przemówienia Hitlera na Olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku- pytanie jakie informacje od Ziemian otrzymała by z Kronik z 1939 roku?

 2. margo0307 pisze:

  „..Zycie jest piekne i niech takie zawsze będzie.
  Nie zasilajmy energia niepotrzebnych nikomu plot…”

  Dokładnie Maryś 🙂
  Właśnie wrócił mój mąż z porannej wycieczki do lasu i przyniósł ze sobą dwa wiaderka pięknych, dorodnych rydzy 😀 a ja je wprost uwielbiam 😀

 3. Teresa Chacia pisze:

  Serce mam całkiem jeszcze zdrowe
  z czynnymi zastawkami zwykłe dwukomorowe
  sprawne ciche wytrwałe otwarte na zmiany
  organ prawie bez braków dobrze utrzymany
  pracuje bez przestojów wydajność w granicach normy
  puls ustabilizowany pewny i spokojny
  choć trochę połamane trochę obite
  zabiegane zadyszane ale niewiele zużyte
  oprócz żył tętnic przedsionków i zastawek
  ma tez mały kącik zakamarek skrawek
  duszę on mieści słońca blask przenosi
  do kochania cierpienia gniewu i przeprosin
  do zachwytu nad światem do ciepłych uśmiechów
  do łez i westchnień cichych do żalu za grzechy
  do łatania rozdartych przyjaźni i marzeń
  do budzenia nadziei pośród przykrych zdarzeń.

  • Maria_st pisze:

   wow Tereniu tez ❤

  • Michaela pisze:

   Ojej…ależ to ludzkie ! ❤

   • siola pisze:

    Ja tam wrozbita nie jestem ,ani oswiecony ani to nawiedzony ale dobrze nie jest .Bo Gliwice jak i Katowice pod ziemie sie zapasc moga.Coraz bardziej tam juz z podziemi gazem smierdzi.I z astralu tez smrody leca ,tak tam dzieci stworcy roboty smieca.I jak karzdy Robot sumienia ci to nie ma ,ludziom w glowach tylko sciemnia.Urodzin i rodzicow Ci to nie ma,bo jako dziecko stworcy moze miec tylko immieniny jak wszystkie inne maszymy.I jak karzda maszyna co mu stworca przekarze ,bedzie bezrozumnie dalej powtarzala.Wlasnych wnioskow nie wyciagnie bo obwodow nie wystarcza ,i od myslenia czasami kontakty spalic mo ze od przegrzania.A nasz bialy domek stoi na wzgorzu isc do niego nam trzeba .Aby spokojnie przezimowac ,wielkie sprzatanie bo nie wszyscy zasluguja na lanie.Teraz jeszcze nachodza noca przy tym strasznie sie poca ale strach tez Maja bo szybko uciekaja.Celownik poprawili ale broni roboty nie zmienily.Juz jakos nie dziala chyba nie ta skala.

  • Dawid56 pisze:

   Naprawdę widać że jesteś pełna empatii, to bardzo piękne ❤

 4. Michaela pisze:

  Ogromna asteroida przeleci blisko Ziemi !
  Obiekt wypatrzono 1 września w projektach badawczych Catalina Sky Survey oraz Pan-STARRS. Według astronomów, asteroida znajdzie się najbliżej Nowej Zelandii około 16:15 czasu polskiego w niedzielę 7 września.

  http://pogoda.wp.pl/kat,1035571,title,Ogromna-asteroida-przeleci-blisko-Ziemi,wid,16862623,wiadomosc_wideo.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s