To my tworzymy matrix, nie kto inny !

Dość dużo dyskusji przewijało się na temat matrixa. Czym jest, dlaczego istnieje i jak z niego się wydostać. Istnieje jednak koncepcja, że to my sami tworzymy ten matrix , sami jesteśmy jego autorami. Matrix zamiennie zwany też jest kliszą astralną. A klisza ta tworzona jest z m.inn z naszych myślokształtów. Niestety na zawartość tej kliszy mają też wpływ filmy i książki. Prawdopodobnie dlatego wydarzenia opisane w wielu książkach materializują się na naszych oczach ( np katastrofa statku Titan) czy scenariusz Farwell Atantis w filmie 2012.Aby zachować pokój i aby cywilizacja ludzka AD 2014 miała jakąkolwiek optymistyczną przyszłość przed sobą, trzeba za wszelką cenę zmienić matrix, zmienić ową kliszę astralną, w przeciwnym wypadku wszystkie wydarzenia zapowiedziane przez wielkich jasnowidzów Cayce’ a i Nostradamusa ( pewne ich warianty) będą się „sprawdzać”. To jest tak, jak z wróżką i samospełniającą się przepowiednią. Niektóre wróżki są w stanie odczytać indywidualną kliszę astralną danego człowieka. Wypowiedziana „klisza” ma znacznie większą moc aniżeli myślokształt. Wróżka odczytuje jakby najbardziej „zmaterializowaną ( wyraźną) „ kliszę spośród wielu , ważne jest jednak to , aby przepowiednia ta nas nie zaprogramowała- zawsze istnieje swoisty raport Mniejszości. Wydaje się że Cywilizacja XXI wieku ma jeszcze cały czas dostępna drugą ścieżkę rozwoju( tak jak to jest przedstawione na malowidle Indian Hopi). Wiadomo że jeśliby w XXI wieku została na szeroką skalę użyta broń atomowa to czwarta wojna światowa będzie się odbywać na maczugi , a człowiek będzie całował ślad stopy innego człowieka. Z jednej strony zgromadzona broń atomowa jest gwarancją pokoju w Europie, mając na uwadze to, że nie będzie zwycięzcy w wojnie atomowej niezależnie od tego, która ze stron konfliktu by jej pierwsza użyła. Elektrownie atomowe też nie są bezpieczne co pokazały katastrofy w Czernobylu i Fukushimie. Czy jest możliwe jeszcze przysłowiowe zamknięcie „puszki Pandory” z bronią i energią atomową – jak to zrobić? Nieżyjący już twórca Kalendarza Dreamspell Jose Argules często wspominał o wielkim wydarzeniu, które wręcz rozerwało czasoprzestrzeń, czyli użyciu po raz pierwszy przeciwko Ludzkości w czasach nowożytnych broni atomowej w Hiroszimie i Nagasaki ( ile wtedy zaistniało okaleczonych dusz ( ciał astralnych)? Wtedy istniejący w już matrix zostały „wplecione” wyjątkowo negatywne wydarzenia, wcześniej zostały w niego wplecione wydarzenia I i II wojny Światowej . obecnie mija dokładnie 100 lat od wybuchu I Wojny Światowej i sytuacja na Świecie staje się coraz to bardziej niebezpieczna. Jedyna nadzieja to Słońce, które zachowuje się wyjątkowo spokojnie jak na maximum , a naukowcy drapią się w głowę dlaczego tak jest?
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-przyznali-ze-ze-sloncem-dzieje-sie-cos-dziwnego

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Człowiek, Matrix, Obserwacje Słońca, OSTRZEŻENIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

71 odpowiedzi na „To my tworzymy matrix, nie kto inny !

 1. Ktoś pisze:

  „Czy jest możliwe jeszcze przysłowiowe zamknięcie „puszki Pandory” z bronią i energią atomową – jak to zrobić? ”

  – problemem nie jest atom a ideologia zwana JUDAIZM vel NAZIZM bo od tego, od kultu tebańskiego Ammona wzięły się nieszczęscia na Ziemi.

  I nie ma znaczenia czy będzie atom czy nie będzie bo naziści od mojrzesza i rasy pacanów zawsze wynajdą jakiś jego ezac równie skuteczny w terroryzowaniu innych co on. Tylko pozbywając się żydów i ich chorych rasistowskich ideologii świat ma szansę wrócić do równowagi nie żyjąc w strachu iż jakiemuś pojebowi w mycce zechce się zrealizować „opcje samsona” jaką terroryzują normalnych czyli chrześcijan.

  Katolicy są ich braćmi w obłędzie i bałwochwalstwie. I jak się nie nawrócą skończą jak ich starsi bracia w sataniźmie czyli w piekle.

  Bóg istnieje bez względu na to co różni sekciarze głoszą ale nie jest to ani semickie yahwe a ni tym bardziej ich wyczekiwany świniopas mashiach.

  • Ktoś pisze:

   „Jedyna nadzieja to Słońce”

   – nie prawda, nadzieja w „słonecznym byczku króla UTU”.

   Słońce fizyczne jest tylko wizualnym reprezentantem.

   Pokój zapanuje jak świat rozbroi nazistów czyli żydów ze wszystkiego co ukradli nim oni zrealizują plan 3 Wojny Światowej czy którąś z wielu „opcji samsona”.

   Czekanie nie pomoże w doczekaniu Raju.

   • siola pisze:

    Zamiast rozsiewac swoje faszystowskie teorie idz sie lepiej pomodl do swojego bozka bo sama najwieksza Himera placze ze sie za malo modlicie i wasz stworca nie moze wam pomoc ,wiec zamiast pisac glupoty i obrazac innych na kolana psie i do modlitwy ale watpie zeby tobie i modlitwa pomogla ,nalezysz wraz z twoja banda do tych ludzi kturzy swoja niewiedze w biedzie zaslaniaja najgorszym chamstwem .Naucz te swoje dzieci swiatla najpierw kultury slowa a po tym moze byc dalsza mowa.

    • A58 pisze:

     Zobacz Siolu jak to jest z Ktosiem,Wkleję jego wypowiedź.Tam mu nie mogę odpowiedzieć dlatego zrobię to tu.

     „Mevia pisze:
     24 Lipiec 2014 o 11:55
     a wiesz może na jakim etapie jest teraz wyzwolenie bo nikt nie jest w stanie mi tego wyjaśnić 😛
     Odpowiedz
     Ktoś pisze:
     24 Lipiec 2014 o 12:30
     Z tego co mi przekazano to na etapie dyplomacji. To z czego czarpali siłę naziści w myckach czyli cały astral z ich bożkami został wytrzebiony. Pertrakcjacje trwają by ziemskie pacynki się bez walki usunęły w cień, przynajmniej o tym wiem. Obserwowanie wymierania „polityków” powinno pomóc w ustalaniu bierzącego etapu działań.

     Nie jest przewidywania dalsza egzystencja satanistów, kapłanów wszetecznych religii, ich bluźnic i wszelkich innych wiarołomców, chciwuszów i szeklarzy. Ale nie ja decyduje o tym co „zostanie” tylko ten co leci w Czerwonej Kahinie. Ja tylko anihiluje uzurpatorskie bożki, upadłe anioły, archonty, gwiazdy jakim pejsy uderzyły do głowy i inne „ponad naturalne byty”. Poza tym się lenie. ;D

     Do końca wrrześnia świat ma się wyludnić z pejsów i ich golemów. Tyle wiem.:”

     Ktosiu się leni..Nie od niego zależy rozwój trwających pertraktacji..Jakoś zapomniał co pisaliśmy z MB o wrześniu 2013 r.Jego protektorka dostała wścieku , na słowa czekać.Napisałem wtedy , że sprawami kieruje aktualnie ktoś inny(nie Ktoś).Teraz taki tekst Ktosia.No no , Nawet termin , który podałem Ozyrys teraz Ktosiu ogłosił..Ktosiu ,źle Ci Ozyrys przekazała.Nie do końca września a na początku września mija termin , gdzie mają być zakończone działania naprawcze tego oszukańczego systemu.

     • siola pisze:

      Hm ale jatka panienki z P zaczynaja sie nawzjaem oklamywac i Ktosia tez ,a moze klamia caly czas tylko teraz coraz wiecej klamstw wychodzi samych na wierzch Ciekawe czy czasami Ozyrs nie kuzynka bo wlasciwie zachowuje sie jak moja mordercow rodzinka a kuzynka tez Basia ,jej Mama i jej siostra mowily do Ojca co mnie dziwilo tak jaby mu rozkazywaly ze sie ma mojej Matki pozbyc ,a jak nie chcial to go tak wrobily ze do smierci szantarzowali i co najgorsze razem z moim zasranym braciszkiem ,naprawde bylo by lepiej jak by Matka tych zastrzykow z niemiec nie dostala ,nie szkolil by sie Cymbal w Legionowie,do dzis nie rozumie jak to mozliwe on nie umie do dzis tabliczki mnozenia a ksiazki w zyciu zadnej nie przeczytal.Dzieki za to ze znalazlem odpowiedz na pytanie co laczy ta bande .

     • Dawid56 pisze:

      Spoko z tym 2014, nie napędzajmy matrixa.Po prostu „olejmy” tę datę , wówczas 2016 będzie w pewnym sensie tym nowym początkiem.To zdecydowanie ważniejszy rok niż 2014 🙂

     • A58 pisze:

      Dlaczego rok 2016 Dawidzie?

     • Maria_st pisze:

      „Do końca wrrześnia świat ma się wyludnić z pejsów i ich golemów. Tyle wiem.:”

      Hmm, ogolnie to tyle juz dat przeżyliśmy i nic z tego co było pisane nie zaistniało—przeżyjemy i wrzesień i będzie tak jak ludzkośc sama sobie wypracuje….
      Ja nie licze na nikogo–żadnych piątych, dziesiątych z czerwonej czy nawet pomarańczowej Kachiny—cały czas pracuje nad soba……a czesto pomagaja mi wszyscy obok, tzw ” lustereczka .
      Umysł wciąż i wciąz sie bawi, zabawia a potem za zbawcą gania.
      My tu wszyscy snimy sen wspólny, niech w końcu bedzie on snem śmiadomym a wyjdziemy z tego kręćka zwanego karmą, karuzelą, czy matrixem .
      Mnie głosy w czyichś glowach nie rajcuja obojętnie czy to Enki, czy Anu , bo jeśli ludzie sie tak przez nie zmieniają i bardziej zakręcają, TO —Głosy na drzewo banANY prostować a nie w czyichś głowach harcować. 🙂

    • Dawid56 pisze:

     Z paru powodów
     1.Jest to rok którego suma cyfr jest podzielna przez 7 i 9 podobnie do roku platońskiego czyli 2160
     2. 216 to czwarta liczba pentagramu 9,72,144,216
     3. w 2015 będziemy już po wielkiej tetradzie zaćmień i po 7 kwadraturach Uran-Pluton
     4.będziemy też po „słońce Mars .Wenus w Lwie stoją” co zachodzi w 2015 roku

  • JESTEM pisze:

   ‚- problemem nie jest atom a ideologia zwana JUDAIZM vel NAZIZM bo od tego, od kultu tebańskiego Ammona wzięły się nieszczęscia na Ziemi.”

   No to masz problem kochany Ktosiu… i pewnie rozwiążesz go jakoś, kiedyś… A jak rozwiążesz, to swoimi wnioskami podzielisz się z innymi.

   „I nie ma znaczenia czy będzie atom czy nie będzie bo naziści od mojrzesza i rasy pacanów zawsze wynajdą jakiś jego ezac równie skuteczny w terroryzowaniu innych co on.”

   Tak jak i Ty zawsze znajdujesz jakieś „wspaniałe argumenty” albo ich „erzac skuteczny”, by walczyć z tymi „nazistami od mojżesza i rasy pacanów” np. słownie atakując?

   „Tylko pozbywając się żydów i ich chorych rasistowskich ideologii świat ma szansę wrócić do równowagi nie żyjąc w strachu iż jakiemuś pojebowi w mycce zechce się zrealizować „opcje samsona” jaką terroryzują normalnych czyli chrześcijan.”

   A jak chcesz się „pozbyć żydów i ich chorych rasistowskich ideologii”? „Ręcami” innych czy swoimi? Kiedy sam ten „problem” rozwiążesz, to możesz się mocno zdziwić jego rezultatem…

   „Bóg istnieje bez względu na to co różni sekciarze głoszą ale nie jest to ani semickie yahwe a ni tym bardziej ich wyczekiwany świniopas mashiach.”

   Może kiedyś napiszesz też kim dla Ciebie jest ten Twój Bóg… Może kogoś by to zainspirowało, coś nowego byś z siebie wygenerował? Bo tak powtarzasz prawie ciągle to samo tylko w różnych wersjach… Bo piszesz o nim, ale nigdy nic konkretnego. Raz tak, raz siak, a raz jeszcze inaczej… I o żydach i innych pacanach też ciągle tak samo piszesz… trochę jak katarynka grająca tę samą piosenkę… o nienawiści. 😉
   Ale, żeby było wiadome: katarynki też lubię i nie mam nic przeciwko katarynkom. 😀

   Pozdrawiam Cię serdecznie

   • siola pisze:

    Dobrze powiedziane zapomnialas mu tylko pomoc, daj mu dobra rade Jestem niech zakreci w druga strone korbka.Zobatrzy jakie to proste i melodia inna.

    • JESTEM pisze:

     Och, kochany siola, ja (w pewnym sensie 😀 ) nie jestem tutaj do „dawania dobrych rad” ;-). Jestem tu do przekazywania pewnej wiedzy, która pozwala ludziom wyjść z tego „matrixa”. 🙂 Nie mogę zatem dawać żadnych rad zwłaszcza tym, którzy chcą pozostać w tym „matrixie” i całą swoją energią podtrzymują ten „matrix”… choćby „walcząc” w sobie z innymi cząstkami Całości albo namawiając innych do walki z jeszcze innymi. 😉

     Pozdrawiam serdecznie.

 2. JESTEM pisze:

  „Matrix zamiennie zwany też jest kliszą astralną. A klisza ta tworzona jest z m.in. z naszych myślokształtów. Niestety na zawartość tej kliszy mają też wpływ filmy i książki. Prawdopodobnie dlatego wydarzenia opisane w wielu książkach materializują się na naszych oczach ( np katastrofa statku Titan) czy scenariusz Farwell Atantis w filmie 2012. Aby zachować pokój i aby cywilizacja ludzka AD 2014 miała jakąkolwiek optymistyczną przyszłość przed sobą, trzeba za wszelką cenę zmienić matrix, zmienić ową kliszę astralną, w przeciwnym wypadku wszystkie wydarzenia zapowiedziane przez wielkich jasnowidzów Cayce’ a i Nostradamusa ( pewne ich warianty) będą się „sprawdzać”. „

  Jakaż piękna niespodzianka?! 😀 Tak, kochany Dawidzie, tak… w pewnym sensie to my sami tworzymy ten matrix, sami jesteśmy jego autorami. Jednak ten matrix możemy zmieniać… indywidualnie. Każdy w sobie, poprzez siebie. Wtedy zaczyna zmieniać się nasza rzeczywistość…ta wewnątrz i ta na zewnątrz nas, I wtedy zadziewa się zmiana… „przesuwamy się” do „innego”, równoległego w pewnym sensie świata. I zaczynamy „śnić” inny sen, wspólny z tymi, którzy „śnią” podobnie. („Śnienie” – to słowo znane w mądrościach przekazywanych m. in. przez Tolteków, Tybetańczyków i Aborygenów oraz dawnych Słowian 🙂 …)

  Dlatego często dzielę się tym przypomnieniem, że ponosimy odpowiedzialność za myśli, którym pozwalamy „się myśleć” w naszych głowach, że jesteśmy odpowiedzialni za emocje, którym pozwalamy „się odczuwać” w naszych ciałach… (http://tonalinagual.blogspot.com/2014/07/byskawice-emocji-i-wewnetrzna-przestrzen.html )
  Podobnie jesteśmy odpowiedzialni za książki, które czytamy, za filmy, które oglądamy, za koncepcje, idee, przekonania, które wybieramy jako… prawdziwe lub prawdziwsze od innych… Ponosimy odpowiedzialność nawet wtedy, gdy nie jesteśmy świadomi, jaką rzeczywistość – „matrix” podtrzymujemy, „kreujemy” nieświadomie na przykład myśląc to, co myślimy, uznając za prawdę takie, a nie inne przekonania, idee, wzorce: myślowe i działania.

  Napisałeś o „matrixie”… Dodam w takim razie (stosując to nazewnictwo), że ten „matrix”, w którym jesteśmy teraz to czaso-przestrzeń i tego „matrixa” jako czaso-przestrzeni nie da się ot, tak, po prostu zmienić. Ale można to zrobić w sobie, poprzez siebie i wtedy można przejść jakby w inną czaso-przestrzeń… STAĆ się i BYĆ inną Przestrzenią – dla innych wzorców, wibracji, innego „matrixa”czyli przejść do innego świata (innej części „Matrixa”). Dokonując znacznych zmian w SOBIE. Ale nie żądając dokonywania zmian od innych. 😉

  Niemożliwe jest wyjście z tego „matrixa” aż do momentu, kiedy nie zintegrujemy w sobie nie zrozumiemy i nie zharmonizujemy w sobie jego wzorów. Nie wyjdziemy z tego „matrixa” dopóki będziemy chcieli stąd odejść z powodu… niezgody na to, co TU się zadziewa. Bo jeszcze bardziej w nim grzęźniemy.

  Miałam sen o rozwiązywaniu supłów naszych powiązań z tym „matrixem” 😀 Piękny sen i teraz rozumiem informacje, jakie w nim dla mnie się pojawiły…

  Zrozumienie prowadzi do wyzwolenia. Jeśli istnieje jakiś „Zbawiciel”, to jest „Nim” ZROZUMIENIE, kim jesteśmy i po co TU (w tym „matrixie” JESTEŚMY). 😀

  Może pamiętasz, miałam kiedyś przypomnienie o… życiu na Atlantydzie. Wtedy zginęłam, ponieważ byłam w 🙂 „Starszyznie Tych z Prawa Jedni”… Nie chcieliśmy się zgodzić na użycie energii kryształów jako broni przeciwko innym istotom. A i tak się wówczas stało… Żyliśmy w takiej czaso-przestrzeni i takie było nasze doświadczenie. Gdy nie odrabiamy pewnej lekcji, będziemy ją powtarzać nie tylko do „usranej śmierci, ale być może przez kolejne wcielenia w tym samym lub podobnym świecie (czaso-przestrzeni, „matrixie).

  Nasza intencja była wtedy sformułowana jako “sprzeciw” wobec działań “strony ciemnej”: „Nie godzimy się…” . I tak wówczas sformułowana intencja tylko zasiliła owe działania “strony ciemnej”…

  I jak pisałam…, wyciągnęłam dla siebie wniosek z tamtej lekcji:

  KAŻDY SPRZECIW WOBEC DZIAŁANIA, KTÓRE OCENIAMY JAKO “ZŁE”, ZAWSZE ZASILA TO DZIAŁANIE, PRZECIWKO KTÓREMU PROTESTUJEMY…

  Dlatego teraz, nawet, gdyby zaistniała podobna sytuacja, moją intencją jest i byłoby: utrzymanie się w energii harmonii i pokoju oraz… zasilenie lub wsparcie tą energią miłości wszystkich istot, którym ta energia może się przydać, aby mogły się uwolnić., jeśli tego pragną. – http://tonalinagual.blogspot.com/2013/04/troche-o-medytacjach-z-krysztaami-i.html

  • JESTEM pisze:

   Metod na „uwalnianie się” z tego „matrixa” jest wiele. Dla mnie skuteczne to m. in. metoda Lustra (http://tonalinagual.blogspot.com/2012/05/zadymione-lustro.html) i Cztery Umowy – to podstawa… 🙂

   cyt. z Czterech Umów:
   „Nic, co robią inni ludzie, nie dzieje się z Twojego powodu. Postępują tak, a nie inaczej, z uwagi na siebie. Wszyscy ludzie żyją w swoim własnym śnie, w swoim własnym umyśle, w świecie zupełnie różnym od naszego. Kiedy bierzemy coś do siebie, zakładamy, ze oni wiedzą, jak wygląda nasz świat, i próbujemy nałożyć nasz świat na ich. Nawet gdy sytuacja wydaje się być bardzo osobista, nawet, gdy inni ubliżają Ci wprost – nie ma to nic wspólnego z Tobą.

   To, co mówią i robią inni oraz opinie, które wygłaszają, wynikają z umów, które zachowują w swym umyśle. Punkt widzenia bierze się z zaprogramowania, jakie nam wszczepiono podczas udomowiania. Gdy ktoś wygłasza opinię na Twój temat, mówiąc: “jesteś gruby”, nie bierz tego do siebie, bo w istocie, osoba ta zajmuje się swoimi własnymi uczuciami, przekonaniami i opiniami.” – http://tonalinagual.blogspot.com/2012/09/jeszcze-cos-o-swiadomoscii-umysle-oraz.html

  • Dawid56 pisze:

   Pisząc ten artykuł wiedziałem że zgodzisz się z tezami w nim zaprezentowanymi, bo często wyrażałaś swoje opinie i poglądy w podobny sposób 🙂

 3. JESTEM pisze:

  cyt. z notki:
  „Nieżyjący już twórca Kalendarza Dreamspell Jose Argules często wspominał o wielkim wydarzeniu, które wręcz rozerwało czasoprzestrzeń, czyli użyciu po raz pierwszy przeciwko Ludzkości w czasach nowożytnych broni atomowej w Hiroszimie i Nagasaki ( ile wtedy zaistniało okaleczonych dusz ( ciał astralnych)? Wtedy istniejący w już matrix zostały „wplecione” wyjątkowo negatywne wydarzenia, wcześniej zostały w niego wplecione wydarzenia I i II wojny Światowej .”

  Bo TO JUŻ BYŁO… Teraz przechodzimy przez podobną CZASO-PRZESTRZEŃ. Nnka kiedyś pisała o tym

  „obecnie mija dokładnie 100 lat od wybuchu I Wojny Światowej i sytuacja na Świecie staje się coraz to bardziej niebezpieczna. Jedyna nadzieja to Słońce, które zachowuje się wyjątkowo spokojnie jak na maximum , a naukowcy drapią się w głowę dlaczego tak jest?”

  Tym razem Ktoś napisał po części mądrze:
  „Słońce fizyczne jest tylko wizualnym reprezentantem.”

  Kalendarz Majów jest wprost niesamowity… jest „kosmiczny” 🙂 bo…

  1. jeśli przyjmujesz, że obecny cykl Long Count zaczął się w 5.imix, to znaczy, że masz w sobie wibracje, które zmuszają cię do powtarzania wzorców starego matrixa reprezentowane przez Piąte Słońce wibrujące i generujące częstotliwości wzorcowe innej gwiazdy – Słońca Imix – Krrokodyla.
  2. jeśli przyjmiesz, że obecny cykl Long Count zaczął się w 6.ik, to znaczy, że masz już w sobie wibracje, które umożliwiły ci wejście w Szóste Słońce wibrujące i generujące częstotliwości wzorcowe innej gwiazdy – Słońca Ik – Kolibra…
  Według ludzi Quechua z Peru koliber jest symbolem zmartwychwstania. To dlatego, że każdy umiera i koliber zdaje się umierać w zimne noce, ale wraca do życia, gdy cudowny wschód słońca przynosi ciepło.
  Koliber jest istotą, która otwiera serce.

  KIN ten symbolizuje wibracje częstotliwości łączących Serce Kosmosu, Serce Słońca i Serce Ziemi w Sercu każdej istoty. Wibracje te są jak tchnienie, jak oddech boskości, który napełnia życiem i radością istnienia. Są esencją połączenia w jedno wszystkich częstotliwości, jakie możemy przyjąć w naszych Sercach. Wibracje te łączą nas ze Źródłem, pozwalają na zrozumienie Natury i nieskończonego Kosmosu. Łączą nas z kryształami na Ziemi i w kosmosie (także płynnymi i energetycznymi) czyli z kryształową esencją energii kosmicznej. Te wibracje pozwalają, by poprzez nasze serca zostały przetransformowane te częstotliwości, które nam nie służą, w takie, które będą wspierały nasz dalszy rozwój i poszerzanie naszej świadomości. Kosmiczny wiatr wibracji trzepoczącego w sercu Kolibra rozpuszcza powoli wszystkie cierpienia, choroby, także psychiczne, rozwiewa wątpliwości, nienawiść, cierpienie i wszelkie negatywne doświadczenia, kiedy przestają już nam być potrzebne.

  W cyklu Long Count, który zaczął się w kinie 6,ik (23.grudnia 2012 roku),
  każdy cykl TZOLKIN rozpoczyna się zawsze w 1. Tonie galaktycznym w KINIE IK / IQ, który reprezentuje SERCE naszego Słońca.
  Każdy cykl TUN rozpoczyna się zawsze w KINIE CHUEN / BATZ – Niebieska galaktyczna Małpa, który symbolizuje czy reprezentuje centrum – SERCE naszej Galaktyki…


  Powyżej link do obrazka, który 13. Strażnik Czasu, Don Alejandro Perez Oxlaj, Maj (z Gwatemali, a nie z Jukatanu) wraz z innymi dokumentami przekazał B. Ohryzko, która (dokładnie nie wiadomo, z jakich powodów) nie wydała nowej wersji „Świętego Kalendarza Majów”.

 4. Mezamir pisze:

  Po co „oficjalnemu trupowi” środki znieczulające?

  Ponieważ może odczuwać on ból. Właściwie prawie nic nie wiemy na temat stanu jego świadomości; człowiek w śpiączce może rozumieć ludzką mowę, co wykazał Kotchoubey i co potwierdzają historie niektórych chorych. Jednym z nich był Zachariasz Dunlap w Stanach Zjednoczonych, który słyszał jak komisja lekarska orzekała, że on nie żyje. Jest z nim sporo wywiadów w internecie na ten temat, opublikowanych potem jak już wrócił do zdrowia.

  Zatem wychodzi na to, że serce, wątrobę, nerkę itp. pobiera się tylko i wyłącznie od żywych jeszcze ludzi?

  Tak. Oni są w śpiączce, sami nie oddychają i zostali zdiagnozowani jako nieżyjący w myśl obowiązujących kryteriów ale równocześnie osoby takie mogą być w tym stanie nawet przez 3 miesiące i reagują ma podawane środki lecznicze tak jak każdy inny chory. Mam tu na myśli kobiety oczekujące potomstwa i diagnozowane jako będące w stanie śmierci mózgowej, którym pozwolono żyć, aby mogły wydać na świat swoje dziecko. Często jednak pobiera się potem od nich narządy, choć mogłyby one przeżyć i tym potomstwem się cieszyć. Taki przypadek miał prof. Talar.

  Jakie pieniądze kryją się za transplantologią?

  W Stanach Zjednoczonych z jednego ciała ludzkiego można uzyskać kwotę w wysokości dwóch milionów dolarów.

  http://astromaria.wordpress.com/2014/06/08/transplantologia-zabija-swiat-milczy/

  • Maria_st pisze:

   Ponieważ może odczuwać on ból. Właściwie prawie nic nie wiemy na temat stanu jego świadomości; człowiek w śpiączce może rozumieć ludzką mowę,

   Potwierdzam po opiece przez kilka lat nad Mamą w comie i od tego czasu o tym mówie, choc nie każdy bierze to na poważnie.

 5. mały budda pisze:

  Fakt ludzie tworzą matrix.
  Od dziecka czułem, iż do ludzi nie pasuje.
  Oni mi ukazali przed narodzeniem w lustrze czasu pewne wydarzenia na ziemi.
  Trzeba było się wcielić w ciało ludzkie aby rozwikłać przyczynę.
  Przyczynę poznałem, gdyż zrozumiałem co oni uczynili tj. zaburzyli czasoprzestrzeń.
  Próbowali poznać naturę ducha, lecz nigdy samego siebie nie poznali.
  Jakiś czas temu odczuwałem ducha cierpienia wyniku przeżycia wojny.
  Normalnie masakra. Miałem wizję ducha Polski i krew strumieniem przelana. Ten strach, lęk przeżyć wojennych wśród ludzi i odbieranie tego stanu od ludzi.
  Ludzie w Polsce po wojnie byli bardzo nerwowi i przekazywali te wibracje swoim dzieciom.
  Chcieli zbudować nowy świat na wojnie aby podporządkować sobie zniewolonych ludzi.
  Obecnie wojnę prowadzą informatyczną celem budowy nowego świata.
  Dlaczego człowiek musi epatować niegodziwością na zewnątrz aby był usłyszany wśród tłumu. Rzecz prosta. Odwieczna zazdrość, która tworzy konflikt który doprowadza do wojny.
  Brak zgodności ludzi z ich wewnętrzną strukturę prowadzi do tworzenia iluzji gry.
  Pisałem prawdę, iż boga i stwórcy nie ma. Od serca chciałem pomóc.
  Człowiek stworzył boga, stwórcę jako idę własnej fanaberii.
  Zamysł człowiek upadły miał myśląc iż tworząc umysłem boga, stwórcę będzie miał wpływ na ludzi i historię ziemi.
  Tak myśleli do tej pory twórcy boga i stwórcy. Ten program miał być skasowany w czasoprzestrzeni.

  Zasada jest prosta.
  Ten kto tworzy iluzję aby krzywdzić czujące wszelkie istoty i przyczynia się do cierpienia czującego wszelkiego życia. W końcowym końcu czasu na ziemi doświadczy na sobie własnych stworzonych przez siebie chorych iluzji.
  Dlaczego tak uważam. Rzecz prosta. Znajdujemy się w fazie tzw. przyspieszonego czasu.
  Więc duch czuje i wie, że wydarzenia na ziemi przyspieszają, bo warunki Kwantowe się zmieniają.
  Myślę, że przybędą w końcowym czasie ziemi.
  Nie będę się dziwił. Jeśli na ziemi jest zapisane.

  Natomiast Słoneczko od 2013 roku. Zwiększyło swoje wibracje.
  Moje oczy ujrzały odbicie energii słońca.
  Normalnie przyspieszyło obracanie się wiru energetycznego na słońcu.
  Ta energia prędkości wiru wystarczy aby roztopić wszystkie lodowce na ziemi.

  Naukowcy kłamią i nic o słońcu nie wiedzą.

 6. ada pisze:

  Dawidzie właśnie rozmawiałam z Livią przez telefon czy mógłbyś się ze mną skontaktować
  ada2299@interia.pl

 7. siola pisze:

  Podstawska jej coraz bardziej chora powinna isc do doktora ,Rutkowski tez policja straszyl ale do dzis nikt z bandytow listu na niemiecki dla policji nie przetlumaczyl .Moze dlatego choduja daniele a swoje ataki energetyczne przypisuja innym od wampiry.Ciekawe jak dlugo jeszcze dadza sie ludzie tym idiotom za nos wodzic.Moze robie bledy ale dlugo nie mialem do czynienia z tym jezykiem i tak wiem jeszcze ze bomba pisze sie om nie a .Czego mam zmieniac tastature tylko dlatego ze jakas glupia krowa tak chce ,narazie mamy wolna wole .Ciekawe jak dlugo jeszcze ludzie beda dawac sie psychopata wodzic za nos ,trzeba byc naprawde bezmyslnym by wierzyc w brednie kurwujacej Baby o swietlistych istotach ,jak one takie swietliste jak ta ich poslanka to biada ludziom.Zawsze wsrud ludzi byly medy a za nie ginely niewine osoby ,zawsze byli falszywi oskarzyciele przez kturych gineli niewini.Latwo im przychodzi oskaezac innych gdyz sami nie Maja sumienia .Jak Ci kturzy Maja ataki energetyczne sprobuja uniezaleznic sie od swietlistych moze poczuja sie lepiej ,nie wszystko zlotem co sie swieci .O tym ze mozna spowodowac chorobe innej osoby energetycznie wiem od podobnych psychopatow jak ktosie bez imienia.Mialem proby atakow w nocy moze dlatego ten jej glupi wpis dzisiaj chora krowa nie dala rady to juz jestem niby jakims robotem .Zapomiala ze jak zmija ugryzie i przezyjesz bedziesz na jej jad imun.Niech uwaza by ogniem stwurcy czasami wlasnej zopy nie spalila ,czasami tak bywa.Gdy zdrajcy ludzkosci staja sie juz niepotrzebni.

  • Maria_st pisze:

   ” .Ciekawe jak dlugo jeszcze ludzie beda dawac sie psychopata wodzic za nos ,trzeba byc naprawde bezmyslnym by wierzyc w brednie kurwujacej Baby o swietlistych istotach ,jak one takie swietliste jak ta ich poslanka to biada ludziom. ”

   Oj biada, biada
   Zawsze mnie dziwiło gdy slyszałam u osob „uduchowionych ” rynsztokową mowę, gdy sie dowiadywałam o nałogach—- teraz mnie nie dziwi, każdy ma własne sumienie .

   • siola pisze:

    Nie ma sie co martwic juz im calkiem bije teraz free sama przyznaje ze glupoty wypisuja ,jak mowilem ze jeszcze nadejdzie czas ze w tej walce nie beda ufac sami sobie tak koncza podjudzacze i chciwi wladzy nad innymi Oj takie sobie chore strachy na wroble ktorym ptaki nasraly pod kapelusz.

   • A58 pisze:

    To co tam się wyprawia , to wynik strachu Marysiu.Teraz jestem straszony sądem.Pani Basia chyba zapomniała co na mój temat publicznie wypisuje.Obraza dóbr osobistych.Propagowanie rasizmu ,(wraz z Ktosiem )Nawoływanie do przemocy itd itp.Pominąłem ujadanie w kierunku Sioli.Wkleję próbkę kolejnego tekstu(dla tych , którzy nie wiedzą o czym mowa:

    „Tego drugiego: konfidenta,agenta,kolaboranta ,któremu próżność i pycha podyktowała te słowa :
    ” Pewnie nie uwierzysz ,ale latałem tym co określane jest mianem UFO.Wcale nie byłem porwany(Wtedy).To ludzie tym latają a nie żadne szaraki czy inne stwory.Był to jak zaznaczyli piloci pokaz dotyczący możliwości manipulowania ludźmi.Wszystkie zjawiska para są związane z pewną dominującą jeszcze grupą dysponentów tych środków ”
    https://nnka.wordpress.com/2014/07/22/oni-tu-na-ksiezycu-sa/#comment-30565

    Oddam do sądu za zastraszanie ,odgrażanie mi się ,grożenie mi pacyfikacją i wszelkie pomówienia oraz oszczerstwa,jakich się ten wszeteczny drań dopuścił w ostatnim czasie .
    Za bezustanne nękanie i stalking.

    Przytoczony fragment z większej całości ,świadczący o doskonałej unikatowej ,niedostępnej wiedzy dla przeciętnego internauty,jest potwierdzeniem tego co cały czas pisałam o tym judaszu ,hipokrycie i obłudniku.
    Przeciętnego Kowalskiego zabierają na pokład statku typu UFO ???
    Przecież napisałam ,że jest konfidentem na Polskę projektu „Czerwony Pomidor” pod auspicjami loży masońskiej ,której orędowniczką jest Maria .
    Masoni wraz z Iluminatami doprowadzili przed laty do utworzenia wszelkiego rodzaju jednostek militarnych i rządowych ,kontrolujących obecnie wszystko od mediów po zakupy w sklepach ,kiedy płacąc przeciągamy kartę.

    Ich napaść słowna na mnie ,która ma nieustannie miejsce pod szyldem zdewociałego astronoma ,świadczy tylko o tym ,że wszystko co mówię i pisuję na tej stronie jest solą w oku tych farbowanych lisów.
    Świadczy to tylko o jednym – mam rację ,odkryliśmy to czego się nie spodziewali od superkomputera opisanego w Nag Hamandi ,po przekazy z Nostradamusa ,skierowane do Uzurpatorów z wytycznymi ,mającymi na celu pomóc w utrzymaniu władzy.
    Nie mówiąc o wielu innych ,o których na bieżąco tutaj pisujemy.
    Od tego bowiem czasu ,Ci podstępni judasze rozpoczęli ofensywę przeciwko mnie i Ktosiowi.”

    Takich rodzynków jest na stronie pani Basi sporo..Pewnie znowu zaczną znikać posty.Są jeszcze kopiarki..Jak wygląda stalking w moim wykonaniu , to mam zarejestrowane.Jeden mail z informacją .Potem odpowiedź pani Basi.I to wszystko.

    • Maria_st pisze:

     A58 po prostu nie chce mi się wierzyć, ze osoby w tym wieku/ dojrzałe / wypisuja takie słowa, po prostu szok .
     I nie wiem czy płakać czy smiać się, raczej czuje żenade.
     Dobrze ze tam od czasu usunięcia swoich komentarzy nie wchodze na blog.
     Szok, szok, szok…..czy nie ma tam osoby rozsądnej?

     • Mezamir pisze:

      ????

      Takie cuda tylko w necie…
      Większość osób która pisze,w życiu realnym nie odważyła by się
      tego co pisze, powtórzyć publicznie.

     • Maria_st pisze:

      Mezamir tym bardziej to żenujące.
      Z tymi cudami w necie masz 100 % racje .
      Choc być może net ujawnia całą prawdę o nas– ludziach…

     • siola pisze:

      Oj poprostu co niekturzy nie w tej kolejce staneli do stworcy .Ale lepiej siedze cicho bo sadami strasza ,nie wiem jakimi ale kto tam wie co strachy wymysla,a musze sie opiekowac Kims.Jaki stworca takie sady i chore poglady z glupota nie wygrasz .

     • siola pisze:

      A swoja droga musialem barana dobrze gdzies trafic bo nie moze juz bez tego by sie slownie wyrzywac i obojetnie czy Prawda czy nie od stwórca i chore jego dzieci.Daje dobra rade czasami z wycieczki na rzerowanie mozna nie wrucic do ciala .

     • Mezamir pisze:

      Odrobina krytycyzmu chroni przed naiwnością i fanatyzmem.

      – Dzigme Rinpocze –

     • siola pisze:

      Alois mow zawsze prawde obojetnie jak zle ci bedzie szlo.

      Moja Matka
      Oj dostalo mi sie juz za prawde zdrowo a Ci co klamia zawsze wychodza na tym zdrowo .Ale mysle ze to bedzie jak z dzbanem na wode.

    • Maria_st pisze:

     „Przecież napisałam ,że jest konfidentem na Polskę projektu „Czerwony Pomidor” pod auspicjami loży masońskiej ,której orędowniczką jest Maria .ę

     co to za projekt?

     • A58 pisze:

      Marysiu , przecież to bzdury nie poparte niczym..Jeśli była mowa o planie pokojowym realizowanym na przestrzeni wieków przez wiele osób.Wskazać możne elementy takiego zaangażowania co wielokrotnie pisałem i nie tylko ja(MB).Dlatego zaistniała potrzeba ośmieszenia samego projektu , jak i osób w niego zaangażowanych.Plecenie w koło Macieju tych samych bzdur o wydumanej walce i wydumanych wrogach służy przeciwdziałaniu w realizacji prawdziwego projektu.To ,że jest to oparte o kłamstwo , to Ci , którzy trochę uwagi poświęcą na analizę tych tekstów będą wiedzieć.

     • V pisze:

      nie boję się ciebie Nostradamusie ,chodź pokażę ci xxxx

     • Maria_st pisze:

      nie boję się ciebie Nostradamusie ,chodź pokażę ci xxxx

      Ojej, dlaczego w taki sposob V ?
      Dlaczego masz sie bac noostra–dam-usa?
      Strach to zly doradca
      Pod latarnia najciemniej gdy latarnik jej nie zapali

 8. siola pisze:

  Najnowszy przekaz od OZYRYSA insekty to bron biologiczna nalezy je palic ,no ludziska brac gromnice i cheja na muchy i komary.

  • A58 pisze:

   Teraz jest lepszy rodzynek Siolu.Wlepię to cacko niech się wszyscy pośmieją.:

   „Free pisze:
   26 Lipiec 2014 o 13:58
   W okolicy wybrzeża Alaski doszło wczoraj do trzęsienia ziemi o magnitudzie wstrząsów około 6 stopni w skali Richtera. Zjawisko wywołało telekomunikacyjny chaos, po tym gdy okazało się, że awarii uległo podmorski światłowód.

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trzesienie-ziemi-alasce-uszkodzilo-podmorski-kabel-telekomunikacyjny
   Odpowiedz
   Ozyrys pisze:
   26 Lipiec 2014 o 14:22
   ajajaj…już to opublikowali 🙂
   Ktosiu…jak widać dobrze poszło <3"
   Ktosiu wywołał trzęsienie ziemi na Alasce.Pewnie rząd USA poda go do sądu o odszkodowanie.

   • siola pisze:

    Andrzeju to juz nie jest smieszne ,zaczyna byc smutne ,jakich psychopatow nosi ta ziemia.Jestem pewny jkby sie cos naprawde zaczelo to beda chowac glowe w piasek i tylko dupe nastawia .No to musi miec ktos dzwony ze jak nimi zakolysal to sie Alaska zatrzesla.Widocznie stwurca ktosia dzwonami obdarowal a nie rozumem .

   • A58 pisze:

    No to poczytajcie , jaką logiką posługuje się pani Basia:
    Pierwszy fragment postu:
    „Ozyrys pisze:
    26 Lipiec 2014 o 09:11
    No …chyba skurwysyny ..zaczęły nie na żarty walczyć o Was.
    Nie ma zbiegów okoliczności ,że i Bleu i Jakub mieli tak realne i rzeczywiste ataki na siebie.
    Pisałam o takich atakach wielokrotnie ,co faryzeusz Nostradamus kwitował słowem indukcja.”

    I drugi:
    „Ozyrys pisze:
    26 Lipiec 2014 o 15:06
    Jest strach nasz i jest strach zaindukowany.
    My,aniołowie, raczej z racji urodzenia jesteśmy bardzo odważni.
    Natomiast bardzo głęboko w środku ,kiedy nie masz o tym bladego pojęcia ,jest Ci zaindukowany strach ,który nie jest Twój.”

    O indukcji pani Basia usłyszała ode mnie w czasie rozmowy telefonicznej.Związane to było z tą historią o lataniu ufem(Wtedy to jej jeszcze nie przeszkadzało)O indukcji na innym forum piszę od jakiś czterech lat.Związane jest to z tworzeniem iluzji i przekazów , które ludzie rzeczywiście doświadczają .Można to nawet podciągnąć pod pojęcie „Matrixu”Czy oznacza to inną rzeczywistość? Napewno nie.To iluzja innej rzeczywistości.Technika ta związana jest z wprowadzaniem doświadczeń prawdziwych (rzeczywistych) lub sztucznie wytworzonych .Potrzebny jest odpowiedni stan.To jest stan snu(dużego zmęczenia)Lub sztuczny (jak w przypadku urządzenia ‚Rodioson).Cała sala kinowa zasnęła nie zdając sobie z tego sprawy.Mikrofale to potężna broń , która w ręku oszołomów stanowi podstawę manipulacji.

    • Dawid56 pisze:

     Czy Ozyrys chodzi o Blue i Jakuba z „Kodu Czasu” ?

    • siola pisze:

     Ciekawe ze dzis w nocy mialem znowu jakies koszmary przed czyms sie bronilem ,a rano u niej post w ktorym wyzywa od robota i dziada, zachowanie jak u Bozenki Chmielowej od ktorej sie o mikrofalach dowiedzialem tez wyzywala od roznych i ze psychicznie chory jestem dokladnie ta sama kultura jak u Basi: Jak pod Gliwicami to moze byc kuzynka juz przed smiercia Ojca chcieli dom na Barglowce:Szantarzem i robieniem strachu sie rzadza.Jakby nie Matyjasik Nieschwitz bym sie tej drugiej zeczy tez nie kapnal ale wystarczylo wpisac MC Donald i Schweiz i wyszlo Strachwitz moze sie myle ale to jak nies strach ,jak jeszcze powiedzial ze Ojciec nie mogl miec tylu pieniedzy tj okolo miliona euro to bylem juz w domu ,wiedzialem dlaczego Matka pytala mnie co ma zrobic z Palacem w Kamiencu i wyszlo jeszcze cos dziadek nie zginal w oflagu jak pisuja lecz w Grzybowicach zmarl po powrocie z Rosji .Tu tez musze podziekowac bekartowi nie nagadal by glupot u lekarza o spisku a lekarz nie falszowal by daty smierci Ojca na dokumencie nie kapnal bym sie w czym rzecz Wcale bym sie nie zdziwil gdyby mu ktos pomogl w zejsciu bo babka tez miala dziwny wypadek .A groby zlikwidoowano .Dlatego chcieli tez Matki grob likwidowac bakteria coli zostawia swoje slady w kosciach . Dlatego nazywalem tych ludzi bydlem bo grzebia sie w krowich gownach by zabijac innych ale jak z nimi rozmawiasz to myslisz ze swieci wiecznie o bogu i z bogiem .Ale sumienia ta banda nie ma ze Danusia chora to ich robota to wiem juz od Ojca nie moglem uwirzyc jak mowil mi ze Ona bedzie bardzo chora ,Jednego nie moge zrozumiec dlaczego tak sie uwzieli na mnie czego sie boja?

     • siola pisze:

      Ciekawe ze KTOSIOWI bardzo zalezy by osmieszc sprawe z mikrowela ,czyszby to jego moc podarunek Ktosia a pozniej obdarowani Maja wizje ciekawe.Cos nie moze zyc bez nas .

     • Maria_st pisze:

      Strachwitz , czy to Twoja rodzina siola?

     • siola pisze:

      Jezeli spadek Kamieniec to wygladalo by na to ze tak ,obiecanego listu dziadka jak mialem miec 21 lat nigdy nie dostalem do reki a z niego mialem sie cos waznego o pochodzeniu dowiedziec.No nic jesli Prawda jest co mowi Andrzej to dowiemy sie prawdy za niedlugo zreszta Matka tez obiecala a Ojciec za szantaz tez by co niektorym podziekowal .Ksiadz z Gliwic powiedzial do mnie tez ze Strachwitz mial 2 synow tak mu powiedziala pewna kobieta tak by wygladalo jak by chcial mi powiedziec zem Strachwitz .Braciszek moj zachowuje sie jak stara baba ,wie wszystko nawet w kturym rogu jaki kot nasral ,doslownie typowy babski kapus .Caly czas myslalem ze to nie mozliwe wcielic inna swiadomosc ,ale to prwie ze mial umrzec i ta nawiedzona od Cheopsa po operacji daly duzo do myslenia.Nie walcze z nim bo nie ma sensu on jak maszyna bez sumienia moze kiedys odzyska to bedzie bolec udzial w mordach szantazach .Zreszta Marysiu niewazne wazne by zostac czlowiekiem z czystym sumieniem .Pisalem chyba juz Dawidowi w czasie dyskusji ze mialem rodzinke ktora byla biskupami Wroclawia,cale ten wir wokul mnie to Morawy i Slask Krnov i Breslau .Dostac adres od Jitki ktora ma 2 lata nad rzeka Opa ciekawe dobry hologram.Moze chodzilo o to bym nie posiadal rodziny i mogl na to patrzec jak postronny z boku .Zreszta dobry Droste nie moze miec rodziny musi byc bezpartyjny.

     • Maria_st pisze:

      siola, pytam o nazwisko poniewaz bardzo podobne do mojego rodowego- choc lekko odmienione/ chodzi o witz/ i w pierwszej chwili—pomyslalam, moje nazwisko.
      Musze zobaczyc czy cos wspolnego z Wegrami ma ta linia .

     • siola pisze:

      Donnesmark pochodzili z wegier Krowiarki zla polska baronowa

    • A58 pisze:

     No i Ktoś zareagował na to co napisałem powyżej.Wkleję bez cytatu ze mnie.

     „Ktoś pisze:
     26 Lipiec 2014 o 21:42
     Szpetne kłamczuszki i ich krótkie nóżki.

     Kto z was wie, że istnieje, zna działanie bądź miał w ręku urządzenie do zdalnego manipulowania innymi czasami zwanego, przez ten sam duet ściemniaczy i naciągaczy na litowanie się nad nimi, „mikrofalą”?

     Są tacy co jak widać w tych technikach mają już „żelazne krzyże”. A może i „dębowe”. 😀

     Są też tacy , którzy czytają tylko oszołomskie strony.To taki skrót zamieszczony w Neksusie., jest tego w sieci sporo:
     http://www.zwiastun2009.republika.pl/zdalna_manipulacja.htm
     Jest jeszcze wiele relacji dotyczących wielu wynalazków czy innych dzieł , których autorzy przyznają się ,że pomysł został im podrzucony w czasie snu.No i dzieła historyczne , jak u Homera (np sen Agamemnona) l w Księdze Henocha ostrzeżenie przed fałszywymi snami.Wspomina to też Mickiewicz w „Niepewności”.Nostradamus też o tym mówi.Ktosiu pewnie nie słyszał o bramach snu(antenach) lokalizowanych w starożytnej Grecji w pobliżu bram Hadesu..Jak ktoś przerobił te numery na sobie , to wie doskonale , że wymienione techniki istnieją w rzeczywistości i są na dużo wyższym poziomie jak te opisane w artykule z Neksusa.Mamy podejrzewać współczesnych naukowców i ich przełożonych o to co doświadczyło wiele osób.To zmyłka.Ta technika stosowana jest od wieków Ktosiu jednak stara się nas przekonać ,że świat cudów , gdzie ma coś do powiedzenia nie jest produkowany przyziemnymi środkami a w sferze nadprzyrodzonej.Znów kilkoro z nas obrzuca nas klamliwymi epitetami.Ktoś nie wie jednak , że sam jest ofiarą tych technik.Ktoś manipuluje a jak zauważył MB – Ktoś inny manipuluje Ktosiem.

     • siola pisze:

      Zapomnial dodac z Diamentem a moze celowo zapomnial.

     • A58 pisze:

      Skopiowałem fragment innego opracowania , gdzie Flanagan mówi min o zastosowaniu technik do wywoływania różnych efektów Jest tam też o wywoływaniu trzęsień ziemi.Ktoś niedano został wsypany przez Basię ,że jest odpowiedzialny za to na Alasce.Już powinieneś się domyślić dlaczego zapomniał o diamentach dla nas.Sporo tego , ale i tak pominąłem te oklepane sprawy;

      „dr Patrick Flanagan:
      „Taki sam sygnał, z tego samego przedziału częstotliwości może mieć wpływ na ludzki nastrój. Mózg ludzki działa na bardzo niskich częstotliwościach. Np. gdy myślimy aktywnie mózg ma częstotliwość 13-14 cykli na sekundę. Podczas medytacji generujemy 8 cykli, a gdy śpimy fale naszego mózgu mają około 4 cykle na sekundę.HAARP potrafi generować wszystkie te częstotliwości. Takie sygnały mogą kontrolować ludzki mózg. A jeśli potrafisz sterować tymi częstotliwościami i modulować je na różne sposoby, to możesz sterować różnymi emocjami. Możesz wygenerować radość albo smutek. Możesz tworzyć nastrój jaki tylko chcesz.
      (…)
      Zostałem uznany za cudowne dziecko w kwestii elektroniki. Całe życie poświęciłem badaniom wpływu pola elektromagnetycznego na ludzki umysł. Gdy miałem 13 lat opracowałem urządzenie transmitujące dźwięk do mózgu ludzkiego z użyciem fali elektromagnetycznej. Jest to więc moja dziedzina. Zajmuję się nią ponad 40 lat. HAARP mnie przeraża, bo wiem jakie ma możliwości. Wiem, że może zostać użyty do kontroli ludzkich umysłów.”
      ‘Dziury w Niebie’, http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc.
      Mówił o tym dla tego samego programu dr Nick Begich:
      „Kwestia wpływu ELF – ekstremalnie niskich częstotliwości na ludzkie stany emocjonalne nie jest nowa. Zajmował się tym Jose Delgado na Uniwersytecie Yale, który zaczął wszczepiając implanty do mózgów, potem stosował częstotliwości radiowe. W końcu odkrył, że energia o sile 1/5 tej, którą naturalnie wytwarza Ziemia, może przy pewnych częstotliwościach powodować wielkie zmiany nastrojów.”
      Dr Nick Begich zaprezentował w czasie wystąpienia w Parlamencie Europejskim w 1998 roku urządzenie służące do przesyłania głosu w postaci fal elektromagnetycznych prosto do mózgu. Ulepszoną wersję tego urządzenia zaprezentował gubernatorowi Venturze występując w jego programie, mówiąc przy okazji o kluczowych funkcjach HAARP i ELF – przesyłaniu dźwięku bezpośrednio do mózgu i wpływie na samopoczucie. Oto rozmowa Begicha z Venturą:
      „Oczywiście zaprzeczają temu, ale sami odnaleźliśmy dokumenty. Są to wojskowe dokumenty – lotnictwa i marynarki, które o tym wspominają. To ich własne sformułowania.
      Doktorze, to co pan mówi jest przerażające. Twierdzi pan, że da się kontrolować ludzkie umysły i nikt nie będzie o tym wiedział?
      Zgadza się.
      I to na masową skalę. Mogą sprawić, że możesz iść ulicą, zostać poddany tym falom i nawet nie wiedzieć, że w ciebie celują?
      Tak jest. I to na dwa sposoby. Jeden to transmisja głosowa, a druga to wpływ na stan emocjonalny, który jest znacznie prostszy i łatwo wykonalny przy użyciu HAARPa. Ludzkie ciało i umysł potrafią odbierać sygnały. Jak w radiostacji kręcąc pokrętłem, gdy pojawia się harmonia między nadajnikiem i odbiornikiem, pojawia się czysty sygnał. Tak samo jest z ludzką strukturą komórkową, organami i mózgiem.
      [Narrator: Jesse Ventura ma wątpliwości, czy HAARP potrafi nadawać sygnał, zdolny by wpływać na ludzkie myśli. Ale Nick Begich jest przygotowany na sceptycyzm.]
      Oto urządzenie, które zaprojektował mój przyjaciel z Niemiec. Zademonstrowaliśmy je w parlamencie europejskim, w prostszej wersji. To zwykły odtwarzacz CD, a to przetworniki piezoelektryczne. Przenoszą sygnały zdolne wpływać na system nerwowy, tak że można usłyszeć w głowie przysłowiowe “głosy”. Przystawiając elektrody do powierzchni skóry i zatykając uszy, usłyszy pan muzykę zupełnie jak przez uszy, ale uszy nie mają z tym nic wspólnego. Nerw przedsionkowo-ślimakowy, część łącząca z mózgiem nie ma z tym nic wspólnego.
      Czy to teraz działa?
      – Tak.
      Podłącz pan to. Chcę wypróbować. A więc mogę sobie przystawić do szyi i słyszeć nie używając uszu i nikt inny tego nie usłyszy?
      Zgadza się. Proszę dobrze zatkać uszy, by nie słyszeć nic z zewnątrz.
      [Chwila ciszy]
      Wow!
      Co pan słyszał?
      Słyszałem muzykę, ale to było dziwne. Próbowałem dojść skąd ją słyszę i zdawało mi się, że gdzieś stąd [Jesse ręką pokazał głowę]. Słyszałem to jakby ze szczytu czoła.
      Gdy spojrzymy na HAARP, nie tylko pod kątem przenoszenia informacji dźwiękowych, ale pod kątem wpływu na mózg i stany emocjonalne, jest to łatwo osiągalne.
      Czyli mamy możliwość kontroli umysłów?
      Zdecydowanie. Gdy cofniemy się do lat 60′, kiedy rozpoczęły się eksperymenty nad kontrolą umysłów, jednym z ludzi poddawanych tym eksperymentom według New York Timesa był Unabomber. Atakował on później ludzi związanych z technologią. Czy był to efekt eksperymentów? Bo wojsko USA przyznało, że ponad 8 tys. żołnierzy poddano eksperymentom. Technologia jest dość prosta. Potrzebne części można znaleźć w sklepach. Trzeba tylko mieć wiedzę techniczną jak to podłączyć. Tak jak z tą radiostacją, o której mówiliśmy przed chwilą. Gdy pojawia się rezonans między nadajnikiem i odbiornikiem, to zaczyna działać. Gdy odpowiednio się to dostroi można wywołać trzęsienie ziemi. Terroryści mają technologie pozwalające wywoływać trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i modyfikować pogodę. Mogą strącić z nieba samolot, uszkodzić satelity itd. To zdolności pozwalające na prowadzenie wojen, w których przeciwnik nie wie, że są prowadzone. Tajne operacje wojenne to dla USA nic nowego, ale przy takim skoku technologicznym, mogą nabrać nowego wymiaru.”
      Jesse Ventura, ‘Conspiracy Theories: HAARP’, http://www.youtube.com/watch?v=yKY3TIKUJ5A
      Poza zmianą nastrojów i bezpośrednim przesyłem dźwięku, HAARP może wpływać na organizmy mas czyniąc je nawet bardziej podatnymi na choroby, na co uwagę dla ‘Dziur w Niebie’ zwrócił fizyk Adam Trombly:
      „Używając broni elektromagnetycznej można spowodować choroby, histerię, albo bierność w celu kontroli społecznej.”
      Warto dodać do tego słowa Marcina Perzanowskiego z jego artykułu ‘HAARP – po jasnej stronie mocy?’ na stronie Polskiego Radia:
      „Z medycznego punktu widzenia fale o niskich częstotliwościach bardzo negatywnie oddziałują na organizmy żywe – powodują podniesienie poziomu cukru, cholesterolu, wzrost ciśnienia, arytmię serca. A gdyby użyć tego w czasie wojny? „Ciemna strona mocy HAARP-a” to także ewidentnie negatywne oddziaływanie na organizmy zwierząt, zwłaszcza tych używających do swych wędrówek ziemskiego pola magnetycznego.”
      http://www.polskieradio.pl/nauka/artykul.aspx?id=21446
      Przypomina to słowa autora najgorętszych cytatów, (…), współtwórcy Komisji Trójstronnej
      i doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Cartera – Zbigniewa Brzezińskiego. Zbig musiał zasłużyć, by zostać wybranym przez Davida Rockefellera do tworzenia Komisji. Oto jego słowa z czasów, gdy był jeszcze wykładowcą na Columbia University:
      „Polityczni stratedzy są kuszeni, by wykorzystać badania nad mózgiem i ludzkim zachowaniem. Geofizyk Gordon J. F. MacDonald, specjalista w dziedzinie problemów pola walki, mówi, iż dokładnie uregulowane sztucznie wywołane elektroniczne wstrząsy mogą doprowadzić do pewnych oscylacji, które doprowadzą do relatywnie wysokich poziomów energii w pewnych obszarach Ziemi (…) tym sposobem można rozwinąć system, który poważne osłabiłby zdolność mózgu ogromnych populacji w wybranych regionach w rozciągniętym okresie czasu.
      (…)
      Nie ma znaczenia, jak dla niektórych jest głęboko niepokojąca myśl użycia środowiska do manipulacji zachowania dla narodowych korzyści, technologia pozwalająca na to zostanie prawdopodobnie rozwinięta w ciągu kilku następnych dekad.”

     • A58 pisze:

      Wlepię jeszcze jeden post pani Basi.To jest o tym jakie są skutki wydumanych moich ataków na nią.

      „Ozyrys pisze:
      27 Lipiec 2014 o 00:57
      odpowiedź dotyczy tego fragmentu ,do reszty trafnie odniósł sie Ktoś
      ” „O indukcji pani Basia (czyli Ozyrys – dop) usłyszała ode mnie w czasie rozmowy telefonicznej. Związane to było z tą historią o lataniu ufem (wtedy to jej jeszcze nie przeszkadzało). O indukcji na innym forum piszę od jakiś czterech lat. Związane jest to z tworzeniem iluzji i przekazów, które ludzie rzeczywiście doświadczają… ”

      co dechnie to brechnie…
      kiedy ten zjeb genetyczny napisał jak się wyrwać z tej indukcji ?
      kiedy ten czerwony pomidor napisał o przybyciu Anu?
      od kiedy ten pasażer super tajnych maszyn UFO myśli ,że będę dalej bezwolną ofiarą dającą się robić w konia i kopać po kostkach?
      Już taki jeden astronom próbował mi wmawiać ,że to po bożemu jest nastawiać drugi policzek…
      Niedoczekanie…
      a teraz te stare cioty płaczą i ajwajują wniebogłosy nad tylko jednym wpisem…
      Gratuluję braku męskości ,ale już napisałam o defekcie genetycznym 🙂
      Bezkarnie od 3 tygodni ,notorycznie mnie obrażali i odgrażali nam się .
      Co te golemy sobie myślały ,że w imię Stwórcy dam się dalej gnoić?

      Ten pracownik obcego wywiadu sądzi ,że ktokolwiek ma czas wyszukiwać i czytać jego wypociny z tysięcy stron sprzed 4 lat na jakimś portalu, z których oprócz indukowanego w ten sposób strachu ,nic pożytecznego dla ludzi nie wynika ??”

      Jak pewnie zauważyliście na trafną odpowiedź Ktosia udzieliłem odpowiedź w postaci tekstów dotyczących technik manipulacji.Ktoś jednak nabrał wody w usta .Jak nic moi ( i nie tylko) oskarżyciele żyją w swoim matrixie

     • Maria_st pisze:

      „Bezkarnie od 3 tygodni ,notorycznie mnie obrażali i odgrażali nam się .
      Co te golemy sobie myślały ,że w imię Stwórcy dam się dalej gnoić?”

      Obrażali i odgrażali sie notorycznie od 3 tygodni?
      A ja myślałam ze macie tam bana .
      A58 proszę nie wklejaj juz tych komentarzy stamtąd–niczemu dobremu to nie służy, mnie naprawdę żal takich zagubionych ludzi .
      Lubie osoby z tamtego bloga, a jeśli poprzez nas cos zrozumieja to dobrze.

     • Dawid56 pisze:

      Mario, ale Ktoś sobie wchodzi na naszego bloga kiedy chce i dalej wypisuje swoje mądrości czy tego chcemy czy nie.Tu to zdanie o tym astronomie to prawdopodobnie o mnie 😉
      „Już taki jeden astronom próbował mi wmawiać ,że to po bożemu jest nastawiać drugi policzek…
      Niedoczekanie…
      a teraz te stare cioty płaczą i ajwajują wniebogłosy nad tylko jednym wpisem…
      Gratuluję braku męskości ,ale już napisałam o defekcie genetycznym ” 🙂

     • siola pisze:

      Oj przepraszam to chyba moja wina nie mialem mowic o Radunia tej osobie po kreci wszystko Ainu dar .Japonia i Tempelariusze Noter Damm :AHNnen przodkowie.Ale strczy madrej glowie dos po slowie.

     • Maria_st pisze:

      Mario, ale Ktoś sobie wchodzi na naszego bloga kiedy chce i dalej wypisuje swoje mądrości czy tego chcemy czy nie.Tu to zdanie o tym astronomie to prawdopodobnie o mnie :wi

      Dawidzie, widocznie Ktoś musi często spoglądać w swoje lustereczko—wtedy wiecej widzi co Mu na nosie leży. 🙂

 9. Mezamir pisze:

  „insekty to bron biologiczna”

  a czym jest islam i muzułmanie?


  BBC World News
  This photo of an 8th Century BC Assyrian statue excavated from Tell Ajajah, near Hasakah on the Khabour River, was taken in May.

  Isis has also bulldozed statues of lions along with Sufi and Shia shrines in the Raqqa province, the militant group’s headquarters.

  Przypominam że armia „rosyjska” jest w przeważającym procencie islamska…
  służą w niej „Rosjanie” czyli tacy muzułmanie którzy mają obywatelstwo rosyjskie,pieczątkę w papierkach a we łbie piasek

  i niech nikt nie myśli że islam jest be w przeciwieństwie do chrześcijaństwa które jest inne.
  Nie jest inne, o czym świadczą gruzy słowiańskich świątyń .

  Te trzy religie(islam judaizm i judeochrześcijaństwo) są jedną religią
  a wyznawcy różnych odłamów,działają dokładnie tak samo gdy mają władzę
  Pokojowi są tylko wtedy gdy tej władzy im brakuje.

  Teraz wyobraźcie sobie świat w którym nie ma absolutnie niczego tylko jakiś papież
  i jego jedyna słuszność.

  Z punktu widzenia psychologii,mózg do bycia zdrowym potrzebuje maksymalnej różnorodności
  monoteizm jest gwarancją psychicznej degradacji człowieka.
  Ludzie psychicznie zdegradowani czyli z depresją,nerwicą,apatią itp
  są doskonałym narzędziem w rękach władzy.
  Takich ludzi można dowolnie modelować,manipulować nimi,wykorzystywać.

  Myślicie że kiedy jeden z trzech odłamów dokona tego do czego dąży,czyli zniszczy wszystko
  aby świat stał się monotonny
  myślicie że wtedy obłęd się skończy?
  Wtedy dopiero się zacznie…ile można wytrzymać w pokoju gdzie nie ma niczego tylko białe ściany?
  Po ilu dniach człowiekowi zacznie odwalać?

  Świat monoteistów to biały pokój ,zero różnorodności,niczego nie ma bo wszystko zostało zniszczone,cała różnorodność/kolor

  W takim pokoiku staniemy się pacjentami 🙂
  Będziemy groźni nie tylko dla siebie ale dla innych.

  Jak w tym eksperymencie ze szczurami.
  Szczury zamknięte w klatce po pewnym czasie zaczęły się stawać coraz bardziej agresywne i zjadały siebie nawzajem.

  Jak patrzę na ten eksperyment to widzę muzułmanów stłoczonych w meczetach
  Od samego patrzenia na nich,czuć napięcie,stres,sztywność,frustrację itp

  • siola pisze:

   Nie tylko szczury popatrz na biedne kury ,ludzie jajka jedza i byle tansze ,a o tym nie wiedza ze te biedne same sie jedza a to ma byc zdrowe jajko ,z swinkami tez to samo od ogona jedza sie same ,taka jest chora nasza gadzina .A moze to tylko robota paru umyslow kturzy zyja dla swoich zyskow.Czy wina jest temu swinia kura czy krowa bo nie wierzy w boga .A moze by my tak tym wszystkim chorym bogom w dupe dali a sami sie za robote zabrali.O jednym pamietac tzeba ze na zlodziejstwie i ucisku innych nikt sie nie wz boga ci ,raczej wczesniej czy pozniej wszystko straci.Nie szanujesz inych to i samego siebie tez nie to jest prosta zasada nie od razu zdrada.

   • Mezamir pisze:

    Osoby religijne(przeciwieństwo uduchowionych) nawet gdy się cieszą
    to widać że robią to na siłę,bo tak trzeba,jest czas radości,musimy się cieszyć.
    Bioroboty,jest sygnał i musi być odpowiednia reakcja.
    Religijne święta tych ludzi to głównie żałoba,śpiewy brzmią jak wycie cierpiętników
    Smętne,smutne melodie …

    Szczęśliwi bez wysiłku są tylko wtedy gdy niszczą.
    Niszczenie pozwala im rozładować frustrację.
    Dlatego własnie w religiach tak ważne jest aby zwalczać innowierców
    ponieważ tłum musi mieć wentyl bezpieczeństwa .

    Tym wentylem są „grzesznicy”,bez nich,tłum mógłby zacząć zwalczać swoich panów.
    Lepiej niech szczury gryzą się między sobą w klatce,po co mają gryźć właściciela klatek.

 10. Dawid56 pisze:

  Zacytuję wypowiedzi nnki na temat Ktosia ze stycznia 2013 roku w temacie „O co ta gra” i jej opinie o Ktosiu- określiła go po prostu jako trol.
  https://nnka.wordpress.com/2013/01/18/o-co-ta-gra/ i zapytała się
  https://nnka.wordpress.com/2013/01/18/o-co-ta-gra/#comment-15162

 11. siola pisze:

  Ktosie sie nasmiewaja z tego lotniska pod Berlinem ,co niewiedza ze kanclerz ma Ojcowskie korzenie w poznanskim .

  • Maria_st pisze:

   Ojcowskie korzenie w poznanskim

   gdzie siola, jakie okolice ?

   • siola pisze:

    Merkel ojciec pochodzil z poznanskiego jak sie nie myle mial typowo polskie ski

    • Maria_st pisze:

     Angela Merkel pochodzi z rodziny o częściowo polskich korzeniach. Dziadek Merkel ze strony ojca, Ludwig Kazmierczak (1896–1959), pochodził z Poznania i był nieślubnym dzieckiem Anny Kazmierczak i Ludwiga Wojciechowskiego[3]. W 1915 roku został zmobilizowany do armii niemieckiej i walczył przeciw Francji. Następnie w nieznanych okolicznościach znalazł się po drugiej stronie frontu. Służył w armii gen. Józefa Hallera. Po kapitulacji Niemiec znalazł się w Polsce, możliwe że kontynuował szlak bojowy armii Hallera w walkach przeciw Ukraińcom i bolszewikom. Po wojnie (przed 1923 r.) wyjechał z narzeczoną do Berlina[4], a w 1930 roku zdecydował się na zmianę nazwiska rodziny na Kasner[3]. Jego syn, a ojciec Angeli Merkel, Horst Kasner (ur. 6 sierpnia 1926 w Berlinie, zm. 2 września 2011), był pastorem kościoła luterańskiego, a matka, Herlind zd. Jentzsch (ur. 8 lipca 1928 w Gdańsku), nauczycielką łaciny i angielskiego[5]. Dziadkowie Merkel i jej matka do 1936 roku mieszkali w Elblągu[6][7], a następnie przeprowadzili się do Hamburga.
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s