Prawda czy fałsz- Czy Miłość matczyna może wskrzesić martego noworodka do życia? Martwy noworodek ożył w objęciach matki!

Niesamowita historia Kate Ogg i jej synka to według lekarzy prawdziwy cud. Przedwcześnie narodzony chłopiec był martwy, ale matka chciała się z nim pożegnać. Dziecko ożyło w ramionach matki, a personel szpitala nie potrafi wytłumaczyć tego przypadku z medycznego punktu widzenia.
Informacja o upragnionym dziecku była spełnieniem marzeń dla Australijczyków – Kate i Davida Ogg. Szczególnie, gdy okazało się, że spodziewają się bliźniąt. Niestety w 27. tygodniu ciąży pojawiły się komplikacje i kobieta trafiła do szpitala. Na świat przed wyznaczonym terminem porodu przyszli chłopiec i dziewczynka. Malutka Emily urodziła się żywa, ale jej braciszek Jamie nie przeżył. Lekarze powiedzieli matce, że jej synek zmarł.

Kate i jej mąż nie mogli uwierzyć w tę wiadomość i poprosili o przyniesienie martwego noworodka. Jak wyznała później matka, nosiła dziecko pod sercem sześć miesięcy i nie mogła pogodzić się z myślą, że go nie pozna. Pielęgniarki umieściły chłopca w objęciach mamy. Kobieta tuliła synka przed dwie godziny. Głaskała go po główce i przykładała do piersi. Rodzice przez cały ten czas mówili do dziecka.

Nagle Jamie zaczął się poruszać i chwytać powietrze. Lekarze wyjaśniali, że są to tylko ostatnie odruchy ciała i że rodzice nie powinni robić sobie złudnych nadziei – później musieli sami przyznać, jak bardzo się mylili.
Kate_z_dziecmi
Podczas kolejnych dwóch godzin, gdy matka w dalszym ciągu głaskała dziecko zwilżając delikatnie jego usta mlekiem, maluszek stawał się coraz bardziej ruchliwy. Otworzył oczy, chwycił za palec taty i zaczął się coraz żwawiej poruszać. Lekarze nie mogli tego pojąć – jednak Jamie żył!

Wbrew diagnozom medycznym bliskość matki i ogromna miłość rodziców obudziły maleństwo do życia. Inaczej bowiem trudno wytłumaczyć to zjawisko.

Lekarze, którzy wcześniej orzekli śmierć dziecka byli w szoku i do tej pory nie mogą znaleźć sensownego wytłumaczenia zaistniałej sytuacji.
mp/dzieci.pl
źródło:
http://dzieci.pl/kat,1024251,title,Martwy-noworodek-ozyl-w-objeciach-matki,wid,16593634,wiadomosc.html?smgputicaid=612b69
na podst. Today.com i wPolityce.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Prawda czy fałsz- Czy Miłość matczyna może wskrzesić martego noworodka do życia? Martwy noworodek ożył w objęciach matki!

  1. b.m.w. pisze:

    prawo przyciągania, moc miłości z serca była tak wielka, że nastąpił cud

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s