Szmaragdowy portal, a portal elektroniczny

Obserwuję rozwój elektroniki i komputeryzacji od lat 80- tych ubiegłego wieku. Nigdy bym nie przypuszczał, że w XXI wieku codzienne życie prawie każdego człowieka z krajów wysoce stechnicyzowanych, będzie tak bardzo zależne od takich gadżetów jak smartfon , laptop, tablet, telewizja 3 D, sieć( Internet), czy portali elektronicznych lub bankowych zabezpieczonych mnóstwem pinów, loginów, passwordów. Najbardziej jednak niepokojące jest to, że życie współczesnego człowieka coraz bardziej będzie zależne od ciągłego dostarczania energii elektrycznej. Ale ta energia jest tworem sztucznym. Prawdopodobnie słuszne jest twierdzenie, że im bardziej jesteśmy zależni od bezprzerwowej dostawy energii elektrycznej , tym bardziej tracimy kontakt z Naturą.
Powoli wszystkie przedmioty, które nas otaczają zaczynają istnieć również w wirtualnym świecie np. wszystko to co wydrukuje tzw. drukarka 3 D. To dopiero początek. Niedługo matrix wirtualny przestanie być fikcją, nawet nie zauważymy kiedy ten pozornie niezniszczalny sztuczny cyfrowy Świat zastąpi ten fizyczny. Początkowo ten wirtualny będzie pozbawiony takich cech jak zapach czy smak , ale od czegóż mamy chemię? Niestety zagrożenie dla istnienia wirtualnego jest podstawowe – wystarczy że nastąpi blackout, a świat wirtualny po paru godzinach przestaje istnieć.
Wirtualne gadżety nie są niezbędne do osiągnięcia szczęścia, ale na pewno dla niektórych mieszkańców Ziemi do osiągnięcia stanu szczęścia niezbędny jest kontakt z Naturą. Gadżety elektroniczne również mają niewielki wpływ na rozwój duchowości( wzrostu wibracji) Człowieka. Do tego niezbędna jest praca nad sobą. Tylko wzrost indywidualnych wibracji może spowodować niejako dostrojenie i zsynchronizowanie z szmaragdowymi portalami energetycznymi prowadzącymi do wyższych wymiarów istniejącymi prawdopodobnie wewnątrz Matki Ziemi.
https://nnka.wordpress.com/2013/11/14/sprawa-andreassonow-podroz-do-wnetrza-ziemi-atlantyda/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ezoteryka, Obserwacje Ziemi, Rozwój duchowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Szmaragdowy portal, a portal elektroniczny

  1. Pingback: Strażnicy Systemu i łańcuch pokarmowy | Livia out Space..

  2. b.m.w. pisze:

    na wstępie napiszę, że nie promuję narkotyków, ale są rośliny (nielegalne) które wznoszą człowieka w wyższy stan wibracji i w zależności od doświadczenia (i nastawienia) pozwalają odkryć „ukrytą prawdę” tzn. wszystko jest jednością z tym, że z własnych obserwacji uważam, że materia to materia a życie to życie, ponieważ np. gdybyśmy postawili w wazonie kwiat żywy i obok w wazonie ten sam kwiat sztuczny to od tego żywego czuć, że bije „energia życia” a ten sztuczny jest martwą materią (zwykłym przetwożonym śmieciem) i organizm w ogóle nie odbiera sygnału życia od tego „kwiata”; na trzeźwo można by było dać się nabrać ale na niektórych „specyfikach roślinnych” energia płynie przez Nasze ciało i rzekłbym: zasila je w energię życia!
    Św. Maksymilian Kolbe miał podobne sugestie na temat życia roślin i zwierząt

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s