Biegun Ekliptyczny, a Centrum Galaktyki

Biegun Ekliptyczny znajduje się dokładnie w gwiazdozbiorze Smoka. Nie podlega on precesji, jednocześnie można powiedzieć, że bieguny niebieskie, które na przestrzeni lat wypadały w okolicy gwiazdy Wega, a obecnie w okolicy Gwiazdy Polarnej, wszystkie się kręcą w kierunku przeciwnym aniżeli Ziemia w ruchu dobowym wokół własnej osi czy ruchu orbitalnym wokół Słońca. Z punktu widzenia bieguna północnego precesja osi ziemskiej odbywa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara czyli w prawo.
Biegun_ekliptyki_Smok
Tak jak Centrum Galaktyki znajduje się w punkcie 27 stopni Strzelca, tak gwiezdny punkt równonocy wiosennej znajduje się w 5 stopniu Ryb.Za około 360 lat Sideral vernal point osiągnie 0 stopni Ryb czyli 30 stopień Wodnika i tak naprawdę długo zapowiadana Era Wodnika rozpocznie się około roku 2120, nie wcześniej. Bardzo ciekawe jest też położenie Centrum Galaktyki. Znajduje się ono blisko mgławicy trójlistna koniczyna i pulsara Sagitarius A, na granicy gwiazdozbiorów Skorpiona, Strzelca i Wężownika .Interesujące jest symboliczne znaczenie gwiazdozbiorów Skorpiona i 1)Wężownika. Człowiek zostaje ukąszony przez Skorpiona i zostaje wskrzeszony przez Asklepiosa (Wężownika). Prawdopodobnie w Centrum Galaktyki znajduje się czarna dziura. Ciekawe czy nie stanowi ona tunelu czasoprzestrzennego do innych Światów?. Jasne się teraz staje dlaczego „działanie” Zodiaku gwiazdowego ma szczególne znaczenie po śmierci ciała fizycznego , kiedy światło słoneczne kompletnie nie jest potrzebne. Parę lat temu wymyśliłem pewną hipotezę która mówiła ok. 10000 lat człowiek istnieje i żyje w powłoce fizycznej , przez następne 10000 lat tylko w formie bezcielesnej i tak na zmianę, dlatego też tak trudno znaleźć ślady wysokorozwiniętej cywilizacji sprzed 10000 lat. Oczywiście to tylko hipoteza, ale biorąc po uwagę brak jakich kol wiek śladów rozwiniętej cywilizacji sprzed 10000 lat jak i sposób manifestacji i przemieszczania się UFO ta hipoteza wcale nie musi być tak bezsensowna jak na pierwszy rzut oka by się wydawało że jest.Być może nasi przodkowie „zapragnęli owe 10000 lat temu przyjąć powłokę fizyczna , tylko do końca nie przewidzieli konsekwencji tej swojej decyzji.
Ciekawa jest tez symbolika owych szczególnych punktów( bieguna Ekliptyki i Centru Galaktyki) na firmamencie niebieskim. Smok stoi na straży Ekliptyki i nie pozwala wyzwolić się z koła Ekliptyki. Wyzwolenie jest to możliwe tylko w punkcie Centrum Galaktyki w płaszczyźnie prostopadłej do powierzchni Galaktyki poprzez Czarną Dziurę- symbolicznie mówi o tym Asklepios – Wężownik , który wskrzeszał umarłych.
Galctic Centre

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka, Kosmos, planety i komety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Biegun Ekliptyczny, a Centrum Galaktyki

 1. Dawid56 pisze:

  Jeszce nic nie wiem ale poszperam i coś napisze na ten Temat 🙂

 2. JESTEM pisze:

  Wiadomość z roku 2013, więc w tym roku może być podobnie… „W Polsce heliakalny wschód Plejad można wypatrywać około godziny 3-ciej nad ranem już od 9-12 czerwca, jednak Plejady mogą być widoczne tylko przez kilka minut tuż nad północno-wschodnim horyzontem, w zależności od regionu Polski, od godz. 2:30 do godz. 3:30 rano. Plejady pojawią się na chwilkę razem z pierwszym brzaskiem wyprzedzając wschód Słońca. W praktyce każdego kolejnego dnia będzie coraz łatwiej zobaczyć heliakalny Wschód Plejad – jedno z najbardziej mistycznych i magicznych zjawisk na niebie. Na przełomie czerwca i lipca Plejady są zwykle dobrze widoczne około godziny 3 rano – ulubionej przez magów, szamanów oraz tantrycznych joginów. W dawnej Polsce, nie obchodzi się Święta Kupały, nim nie obejrzy się rannego wschodu Plejad! „

 3. siola pisze:

  A moze chodzilo im by sie pozbyc konia trojanskiego i nie dac pasorzytom wiedzy.

 4. JESTEM pisze:

  „Ciekawa jest tez symbolika owych szczególnych punktów( bieguna Ekliptyki i Centru Galaktyki) na firmamencie niebieskim. Smok stoi na straży Ekliptyki i nie pozwala wyzwolić się z koła Ekliptyki. Wyzwolenie jest to możliwe tylko w punkcie Centrum Galaktyki w płaszczyźnie prostopadłej do powierzchni Galaktyki poprzez Czarną Dziurę- symbolicznie mówi o tym Asklepios – Wężownik , który wskrzeszał umarłych.”

  Tak, to bardzo ciekawe… Smok jako Strażnik… Czarne Galaktyczne Słońce… Niewidzialne, w Centrum… a promieniuje jako… cała Galaktyka…

  No to teraz sprawdźcie położenie Słońca w dniu
  21.12.2013
  http://theskylive.com/planetarium?obj=sun&date=2013-12-21&h=21&m=45
  oraz
  21.12.2014
  http://theskylive.com/planetarium?obj=sun&date=2014-12-21&h=21&m=45
  Dokładnie najbliżej owego Centrum.

  I sprawdziłam w swoich notatkach. Z moich doświadczeń wynika, że:
  Około 16 – 17.grudnia 2012 roku zaczęły działać piękne energie z nowymi częstotliwościami (nowa wiedza = głębokie przypomnienie i połączenie), a apogeum – wręcz wybuch energii, nastąpił w nocy z 22. na 23.grudnia 2012 roku. Wybrzmiewały one prawie do końca grudnia.
  Około 17. grudnia 2013 roku zaczęły działać mocne i piękne energie, których apogeum nastąpiło w nocy z 21. na 22. grudnia. Wybrzmiewały one prawie do końca grudnia.

  Miałam też wizje łączenia się z centrum naszego Słoneczka, które było połączane, wręcz przenikało się z Sercem – Centrum Galaktyki. – http://tonalinagual-sny.blogspot.com/2012/05/medytacja-w-centrum-sonca.html 😀

  • JESTEM pisze:

   Ciekawe swoją drogą, dlaczego tę wizję miałam w dniu 5.maja 2012 roku?

   • siola pisze:

    stokrotki i niezapominajki dokladne tlumaczenie z niemieckiego gesie kwiatuszki i nie zapomni Maja te dwa kwiatki kazaly mi Ciotki zapamietac.

   • siola pisze:

    Jedno jest wazne w zyciu to miec czyste sumienie czysta karte przejazdu jezeli posiadasz ja to masz i czyste serce ,majac czyste serce masz i miejsce na czysta milosc.

   • JESTEM pisze:

    Maria:
    „a czy daty sa tu ważne, jeśli chodzi o wizje?”

    Raczej nie są.

    „Mnie się wydaje ze codziennie działaja piekne energie…….a tylko od Materii zalezy w jaki sposob je ” wykorzysta w danej chwili i na co “……”

    Tak. Po prostu czasem mam odczucie, że są bardziej, a czasem mniej intensywne.

 5. Mariusz pisze:

  Witam,i Bardzo Dziękuję za ten Ciekawy artykuł ,czyli to wyzwolenie można nazwać powrotem do punktu zero świadomości,kosmicznej,centrum Galaktyki jest w każdym z nas nawet Wszechświata, pytanie ,jak tego dokonać? odpowiedź może być blisko szyszynki.Ślady wysoko rozwiniętych cywilizacji, zauważyłem w wielu odkryciach archeologicznych na Świecie,moją uwagę przykuły kamienie z Ica w Peru na których wygrawerowany jest rozwój, częściowy zarys życia bardzo starej można powiedzieć prehistorycznej cywilizacji ludzkiej

 6. Mezamir pisze:

  Ludziom odpowiada taka perspektywa, nie będą musieli się martwić głodem, chłodem czy bólem, całkowite poddanie się pod “opiekę” jakiegoś “pana” i zrezygnowanie z samodzielnego myślenia i decydowania to dla nich ulga i nagroda. Oczywiście tłumaczą to niewymuszoną miłością dzieci do dobrego miłosiernego rodzica a nie mentalnym niewolnictwem i szantażem psychiczno-fizycznym ale ok. – nydhos

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s