Każdy z nas jest Ziemianinem-Rosjanin, Polak, Czech, Amerykanin, Chińczyk, Żyd, Niemiec, Ukrainiec czy Czeczeniec albo Gruzin, czy Francuz lub Anglik, Włoch, Hiszpan, Słowak, Wegier,Australijczyk,Libijczyk, Arab,Turek, Egipcjanin, Grek,Pakistańczyk , Hindus, Japończyk,Szwed,Norweg, Brazylijczyk,Kubańczyk, Marokańczyk etc.

Wygląda na to że chwila dojrzała, aby określić kim jesteśmy. To bardzo ważne. Gdyby jakakolwiek obca cywilizacja wylądowała na Planecie Ziemia, to z kim miała by się kontaktować? Z USA, Rosją, Niemcami, Chinami czy Polską. Każdy z wymienionych przeze mnie krajów zapewne chciałby aby ten oficjalny pierwszy na świcie kontakt miał miejsce w jego Ojczyźnie. Na dłuższą metę granic państw się nie da utrzymać w obecnym kształcie. Świat będzie dążył do czegoś na kształt Światowego Schengen. Jest tylko jeden bardzo ważny warunek. Stare wzorce muszą być zastąpione nowymi. Nie musi się to wcale odbyć w sposób rewolucyjny, powiem więcej powinno to się odbyć w sposób ewolucyjny. Nie można przemocy zwalczać przemocą. Nie może jeden naród wywyższać się nad drugim i uważać że jest narodem wybranym. Nie może też jedna religia głosić że tylko w niej jest zbawienie a pozostałe religie są herezją czy też odstępstwem od prawdziwej wiary. Dostęp do dóbr kulturalnych czy naukowych powinien być bezpłatny nie powinno być żadnych licencji czy patentów a nawet prawd autorskich. Wszystko jest wspólnym dziedzictwem Ludzkości i cała Ludzkość powinna mieć dostęp do tych dóbr. Należy w trybie natychmiastowym emisji filmów o charakterze katastroficznym czy filmów z użyciem przemocy. Mottem każdego Ziemianina powinny być słowa :Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe. No i najważniejsza rzecz trzeba jak najprędzej zastopować chipowanie i pinowanie oraz loginowanie i kontrolę umysłu. Należy też zapanować czy wyeliminować wszystkie wirusy komputerowe. Trzeba tez ustanowić jeden język którym powinni się posługiwać wszyscy Ziemianie. Prawdopodobnie powinien to być język angielski z uwagi na „język komputerowy” Podbijanie jakich kol wiek narodów straciłoby sens. Jak można podbijać naród albo walczyć z bratem w tych samych granicach. Co innego rywalizować w sporcie a co innego walczyć mieczem czy za pomocą czołgów. Arsenał broni powinien być zostawiony do czasu, kiedy nie wyjaśni się sprawa prawa obowiązującego w Galaktyce. Do tej pory za pomocą telewizji w Kosmos wysyłaliśmy najczęściej obrazy, że żyjemy na poziomie barbarzyńców, którzy albo się mordują albo sprowadzają różne kataklizmy na swoją Planetę- takie wysyłamy również myślokształty.Wysłaliśmy też w kosmos „piękną ” wiadomość o Nas Ziemianach za pomocą sondy Pioneer 10- gdybyśmy tacy byli naprawdę, a może tacy po prostu jesteśmy lecz zapomnieliśmy o tym że tacy właśnie jesteśmy jak ten mężczyzna i kobieta
Pioneer 10

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka, Kosmos. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Każdy z nas jest Ziemianinem-Rosjanin, Polak, Czech, Amerykanin, Chińczyk, Żyd, Niemiec, Ukrainiec czy Czeczeniec albo Gruzin, czy Francuz lub Anglik, Włoch, Hiszpan, Słowak, Wegier,Australijczyk,Libijczyk, Arab,Turek, Egipcjanin, Grek,Pakistańczyk , Hindus, Japończyk,Szwed,Norweg, Brazylijczyk,Kubańczyk, Marokańczyk etc.

 1. Ktoś pisze:

  1. ludzkość nie jest na etapie „kontaktu” i jeśli do niego dojdzie to tylko z koniecznosci pacyfikacji kastrowanych pomyleńców od satanizmów yahwe;

  2. kraj kontaktu jest od dawna ustalony;

  3. jeden język nie zabezpieczy świata przed wyzyskiem, dzisiaj połowa mówi po angielsku i….. niewolnictwo ma się coraz lepiej. Zresztą sam angielski to „świński język”. Język białych świń. Bogowie nie są świniami i w świńskich językach się nie komunikują.

  4. docelowy język i docelowa religia są przepowiedziane i nie są to żadne nazihitleryzmy wywodzące się od żydów czy krzewione jako „ekubzdetyzm” przez watykańską nierządnicę. Im szybciej ludzie porzucą te oberracje umysłowo-światopoglądowe tym mniej bedzie ich bolała przemiana.

  5. w galaktyce obowiązuje 1 prawo „CHROŃ ŻYCIE”. Reszta to urojenia kozojebczych eunuchów.

  Ludziom, za podszeptem bestii yahwe marzy się swiat w którym będzie:

  jeden fuhrer, jeden naród, jedna ideologia – nazizm i jedna religia – judaizm

  ale taki ustrój to będzie koniec ludzkości cokolwiek by się im teraz nie roiło w głowach. I jak takie coś zapanuje ta peryferyjna planeta będzie pozostawiona wraz z przywiązanymi do niej duszami by sie powoli acz nieubłaganie zamieniła w kolejne przeklęte piekło dla wszelkiego zyjącego na niej „zywego”. Będzie wywalona w kosmiczną próżnie by tam wraz zawartością zdechła.

  To nie Stwórca ma się dostosować do waszych „planów” tylko wy nawrócić z żydowskich satanizmów na to co zostało nie raz tu poztawione jako RELIGIA. Jest rok, może dwa na podjęcie decyzji – a potem bedzie baj, baj, frajernia. Zdychajcie w cierpieniac wraz ze swoimi pomylonymi, kłamliwymi „kapłonami” czy obrzeźnietym bożkiem.

 2. Dawid56 pisze:

  Ktosiu a może Ty byś się wreszcie nawrócił !Grzeszysz i bluźnisz cały czas nawet wobec swojego Boga!

  • Ktoś pisze:

   1. Mojego Boga nawet nie znasz.
   2. Nie dziekuje, z wyznawania satanizmów wyrosłem dawno temu.
   3. Ekumenizm to kolejna puszka pandory dla bogobojnych frajerów. jest głoszona na tej samej zasadzie co „magiczna reka rynku” złodziejskich, kradnących oi przywłaszczających Narodowy majątek, liberałów.

 3. siola pisze:

  Ja tam nie widze potrzeby ,co mu proponujesz oficjalnie nie widze rzadnej religi ktora by nie rzerowala na wiernych.To co Ktos mowi moze byc bardzo blisko,ja staram sie zachowac neutralnosc ale z tego co slysze musze nieraz przyznac mu racje.Wiem jedno Prawda nie potrzebuje kaplanow i nikt nie uwolni czlowieka z grzechu tylko on sam.Popelnisz blad ,zdarza sie ale wiesz ze to zle i nie musisz tego powtarzac Nikt Cie nie zbawi jak tylko ty sam.Zarzucanie komus grzechu czym jest?

 4. Dawid56 pisze:

  A czy nawoływanie cały czas do nieprzyjaźni nie jest grzechem.Zerknij na ten Blog ile ludzi się na nim właśnie pokłóciło czy poróżniło, szczególnie przez jego język 😦

  • Ktoś pisze:

   Nawołuje do nawrócenia. To, że bałwochwalstwo w jakim tkwisz wydaje ci się być „chrześcijanizmem” to twój problem. Ja wiem co jest czy co było CHRZEŚCIJAŃSTWEM i co będzie. Albo z tą populacją albo jak pisze Muki, ponad nią. Miejsce bałwohwalców yahwe jest w piekle. Wszyscy tam trafią. Apokalipsa ŚW JANA się kłania.

   A to co zwiesz „jezusową wiarą” to ILUZJA wynikająca z indokrynacji jaką chłoniesz i magii jakiej jesteś jako ofiara poddawany ze strony przytakujących ci osób. I nie masz mnie co straszyć „moim Bogiem” bo to co czynie to z jego polecenia. A ON jest ŹRÓDŁEM WSZYSTKIEGO. 😉

   W przeciwieństwie do pierda jakiego wyznajesz. A jak nie chcesz posłuchać mnie teraz posłuchasz mnie w BARDO jak będziesz miał na tyle odwagi by się zbliżyć na zasięg słuchu. Bo tam już nie bedę sobie żałował „języka”. 😀

   Pomyśl, czemu przepowiednia mówi:
   – o zniszczeniu watykańskiej nierządnicy, zagładzie kościoła katolickiego (żydowskiego satanizmu zreszta również);
   – nawróceniu papieża jak po zagładzie tego bałwochwalstwa jak dostrzeże manifestację Stwórcy.

   MYŚLENIE NIE BOLI tylko trza przestać walić łbem w podłogę klęcznika. Wodogłowie zabija.

   Chcesz być LOOSEREM bo masz zatwardzenie w sercu?

   • Dawid56 pisze:

    Widzisz sama wiara w Jezusa jeszcze krzywdy nikomu nie zrobiła.Fanatyzm religijny , owszem tak.Bardzo wiele się dzisiaj czyni aby nauki Jezusa zostały wymazane z pamięci.Ty też działasz w tym kierunku cały czas 😦

 5. siola pisze:

  Widzisz czasami wyrazil bym sie podobnie jak i On ,ale Mama moeila ze mnie sie nie wypada bic ani klucic ,nie wiedzialem o co chodzi ,ale powoli zaczynam pojmowac dlaczego ,dla mnie Ktos jest jak Stanczyk:

 6. Dawid56 pisze:

  Stańczyk nie czynił nieprzyjaźni ale zachowywał raczej postawę zadumania.

  • Ktoś pisze:

   Stańczyk wyrażał myśli króla jakie król wyrazić nie mógł napominając go czasem by bezrefleksyjnie nie ulegał podszeptom wperfumowanych katabasów. Przyczyny nieszczęść RZECZYPOSPOLITEJ. Jednej ze zdradzieckich wielu.

 7. Kastora pisze:

  Wielka szkoda, że Mistyka Życia nie ma już nic wspólnego z tym co pisała NNka
  Coraz rzadziej tu zaglądam, zniszczyliście to co było tu istotne
  a wyznawcą kk i innych religijnych bzdur … ehhh ..szkoda mojej energi

  • Dawid56 pisze:

   Kastora, a jakbyś ze swoją wiedzą zareagował na taki wpis
   W przeciwieństwie do pierda jakiego wyznajesz. A jak nie chcesz posłuchać mnie teraz posłuchasz mnie w BARDO jak będziesz miał na tyle odwagi by się zbliżyć na zasięg słuchu. Bo tam już nie bedę sobie żałował “języka”. 😀

 8. DO STEFANA pisze:

  STEFAN , jeśli jeszcze zaglądasz tu daj znać, coś jest nie tak z Twoim mailem….wydaje się to być krecią robota „przyjaznych osób”.
  Pozdrawiam Michaela 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s