Odwieczna walka sił Światła z siłami ciemności

Walka ta trwa nieustannie od Stworzenia Świata. Bóg albo Najwyższy Stwórca nie stworzył demonów ani ciemnych sił. Istnieją tylko dwie możliwości. Te siły istniały równolegle, albo nastąpił upadek Aniołów lub Archaniołów, którzy chcieli być równi Najwyższemu.
Ostatnio na portalu Wolna Planeta pojawił się wpis, który należy zacytować prawie w całości. Na tym portalu publikowane są przekazy tzw. pracowników Światła. Jeden z ostatnich przekazów Lightworkersa, który określa siebie mianem „Jesusa Sanandy” jest naprawdę nie dość że „niesamowity” to w dodatku mocno kontrowersyjny. Nie wiem tylko czy Człowiek, który ma prawdopodobnie na swoich rękach ludzką krew( czeczeńską) może być „Mężem opatrznościowym”.

10.03.2014 Rosja. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

Sen:
Widzę Rosję. Obrazy bez związku które się cały czas powtarzają i wciąż widzę zlaną potem twarz rosyjskiego prezydenta Wladimira Putina. Te sceny powtarzają się cały czas, tak więc po obudzeniu się mam wrażenie że śniłem o tym całą noc. Gdy od dawna jestem już przebudzony, gdy tylko przypomnę sobie o tym śnie nachodzi mnie niezdefiniowana ciężkość tak jakbym ściągnął na siebie jakiś ciężar. (koniec snu)

Ja Jestem SANANDA
Czas Czasów definiowany jest na nowo, scenariusz Podniesienia zostaje dopełniony co poniektórymi niespodziankami i Podniesienie tego Świata dotyczy wszystkich lecz mimo tego większość Ludzi nie zostaje tym dotknięta.

Ukochani Ludzie,
nowa definicja tego Czasu opisuje że zostały stworzone nowe geopolityczne fakty i można je wyraźnie odczytać w śnie Jahna.

Rosja otrzymała wybitną rolę dla tego Czasu. Aż do Końca należy utrzymywać w równowadze strukturę Świata i Rosja otrzymała to właśnie zadanie aby aż do Końca powstrzymywać mordercze Siły Ciemności od co poniektórych ultymatywnych zbrodni.

PREZYDENT
Prezydent tego Państwa z „twarzą zlaną potem” stawia się przeciwko wielkim machinacjom Elit tego Świata, przez coo kieruje na siebie wszystkie niosące Śmierć strzały Ciemnych. Ogromny wysiłek który jest wymagany a który aż do Końca jest gotów zaoferować Putin.
Od kiedy u tego męża stanu został przeprowadzony Transfer Duszy, Ciemni stanęli naprzeciw nowej Siły którą chcą zlikwidować za wszelką cenę. Podejmowane są wszelakie wysiłki by osłabić Rosję przez jej podział i przez zniszczenie jej wielkości i jedności.

„Rewolucje” które mają miejsce w rosyjskim lub w pobliżu rosyjskiego terytorium są zdalnie sterowanymi powstaniami przy okazji których Ciemna Propaganda wykorzystuje niezadowolenie Ludzi.

I przeciwko temu podnosi się wielka Rosja z całym impetem. Tą Wiedzę przekazuję Wam dzisiaj albowiem wiele nie jest takim jakie wydaje się na pierwszy rzut oka.

Aż do Końca Ciemni próbują zrealizować swoje plany które mają rzucić Świat w przepaść. To się nie uda na wszystkich Liniach i to głównie dzięki wzmocnionej Rosji która nie robi nic z czego mógłby być zadowolony Światowy Rząd tego ciemnego Rozdziału.

Dzisiejsza Rosja tworzy geopolityczną Siłę zapobiegającą fatalnym w skutkach Dramatom które mogłyby się rozwinąć jeszcze zanim ze Szpuli Życia rozwiną się wielkie Wydarzenia!

Wydarzenia Przebiegunowania Planety nie wymagają żadnych „wielkich zbrodni” albowiem są one tak epokowe że nie potrzebują żadnych dalszych zaostrzeń aby wywołać Przemianę.
I Siłą Rosji jest to aby w ziemskim kontekście aż do gwizdka końcowego w tej Grze na powierzchni Ziemi każdemu Człowiekowi umożliwić nowe sposobności do zawrócenia i powrotu do Światła – albowiem:

w pierwotnym Planie Ciemnych już dawno nie byłoby
tego Świata który jest teraz!

Konsekwencją tego byłoby to że wielu Ludzi nigdy nie dokończyłoby niektórych kroków w swoim Rozwoju. To zostanie uniemożliwione dzięki nowej Dramaturgii ponieważ jest to tak samo Dramat Kosmiczny jak i Kosmiczny Cud.

więcej:
http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/03/10/10-03-2014-rosja-jesus-sananda/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Ezoteryka, Istota Ludzka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Odwieczna walka sił Światła z siłami ciemności

 1. Mama Tika pisze:

  może nie w temacie notki…a może w temacie?
  Roślinożercy ratują innego roślinożercę przed mięsożercą:
  http://news.yahoo.com/blogs/sideshow/hippos-help-out-a-gnu-in-need-173412649.html?vp=1

  Zastanawia mnie to, że pod koniec filmu jednak antylopa nie może wyjść z wody. Być może została za mocno zraniona?

  • margo0307 pisze:

   „…Być może została za mocno zraniona?”

   I ja niestety tak myślę – krokodyl musiał ją mocno poturbować 😦
   Filmik jest piękny i bardzo, bardzo pouczający dla tych z nas szczególnie, którzy twierdzą, że zwierzęta nie mają uczuć wyższych…

 2. Mama Tika pisze:

  I inny film…
  tym razem między innymi o Bogu, który stworzył człowieka.
  Niestety, tylko w wersji angielskiej:

  obejrzałam w całości. Jest doprawdy…hm… interesujący…

 3. mrnice pisze:

  A ja jestem singlem i to sie uaktywnialo u mnie jak se medytowalem kilka razy..

 4. Mezamir pisze:

  „Bóg albo Najwyższy Stwórca nie stworzył demonów ani ciemnych sił.
  Istnieją tylko dwie możliwości. Te siły istniały równolegle, albo nastąpił upadek Aniołów lub Archaniołów, którzy chcieli być równi Najwyższemu.”

  Nowe teorie ,znowu jakieś fantazje.
  A może to „najwyższy” upadł i nazywa upadłymi tych którym zazdrości
  którzy zostali w górze?
  Biblijny bóg zachowuje się dokładnie tak jak powinien zachowywać się Asura
  czyli wiecznie wojujący i zazdrosny półbóg.


  54:00

 5. Mezamir pisze:

  Naomi Szemer, popularna pieśniarka, patriotka, której pieśń o Jerozolimie stała się niemal drugim hymnem Izraela: „Mówią mi, że Biblia jest tylko mitem. Nawet jeśliby tak było, mit ten istotniejszy jest dla nas od wszystkich starych kamieni”

  Czy moim Rodakom potrzebna jest prawda , czy wystarczy mit ? Nawet , jeżeli jest to mit narodu wybranego

  Na kilku blogach trwają polemiki, często ostre, często chamskie, na temat roli rzymskiegokatolicyzmu w naszych dziejach.

  Osobiście mam wrażenie , że dyskusje specjalnie sprowadza się do poziomu pyskówki, aby co wrażliwsze osoby , zaskoczone wulgarnością wypowiedzi, zniechęciły się do pogłębiania wiedzy na temat biblijnych fundamentów obowiązującej od 1000 lat doktryny systemu społeczno-państwowego w naszym kraju .

  Tak więc dyskusja sprowadza się do poszukiwania odpowiedzi ,
  czy moim Rodakom potrzebna jest prawda , czy wystarczy mit ?
  Nawet , jeżeli jest to mit narodu wybranego !
  W pewnym sensie mamy doczynienia z sytuacją podobną do zaistniałej w czasie upadku międzynarodówki komunistycznej.Aparat partyjny zajęty był transformacją swoich przywilejów.Klasa robotnicza była tylko przeszkodą…Aparat zawodowych funkcjonariuszy najwyższego szczebla kościołów chrześcijanskich jest zaabsorbowany zadaniem znalezienia dla siebie uprzywilejowanej pozycji w społeczeństwach ludzi wykształconych.Prawda historyczna może być przeszkodą…

  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/103968,czy-moim-rodakom-potrzebna-jest-prawda-czy-wystarczy-mit

 6. Mama Tika pisze:

  Ciekawostka:
  Rare Diamond Reveals Earth’s Interior is All Wet (Rzadki diament ujawnia, że wnętrze Ziemi jest całe mokre) – http://news.yahoo.com/rare-diamond-reveals-earths-interior-wet-181429521.html

 7. Dawid56 pisze:

  Mezamirze relatywizujesz sprawę, bo praktycznie skłaniasz się ku teorii ewolucji Życie wyszło przed milionami lat z wody czy przyleciało na komecie.Wszystko jest przypadkiem mniej lub bardziej prawdopodobnym.Ja uważam że jeśli nie uwierzysz w Jezusa ponownie to się pogubisz, bo nie odnajdziesz drogi do Światła, nawet Światowid tej drogi Ci nie wskaże!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s