Kazanie na Górze cz2 -Dobra trwałe

Poniżej treść dzisiejszej ewangelii w/g św Mateusza, która jest odczytywana dzisiaj w Kościołach.Mam jednak retoryczne pytanie dlaczego nie odczytuje się również pierwszej części tego Kazania o dobrach trwałych?
Naprawdę to bardzo bardzo piękne słowa”

Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.
Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle.
Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną.
Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną.
Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.
Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle.
Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie. Dlatego powiadam wam: nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić; ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? Przypatrzcie się ptakom w powietrzu; nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one?

Kto z was przy całej swej trosce może choćby jedną chwilę dołożyć do wieku swego życia? A o odzienie czemu się zbytnio troszczycie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ani przędą. A powiadam wam: nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich.

Jeśli więc ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, to czyż nie o wiele pewniej was, małej wiary? Nie troszczcie się więc zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? co będziemy pić? czym będziemy się przyodziewać? Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.

To właśnie nie dzielenie się dobrami doczesnymi z innymi ludźmi z Krajami Trzeciego Świata, z patentowaniem wynalazków,powoduje ogromne rozwarstwienie społeczne i spowodowało że dzisiejszy Świat dzieli się obecnie na bogatą Północ i biedne Południe.To na naszych oczach trwa nie wypowiedziana Wojna Północy z Południem.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

192 odpowiedzi na „Kazanie na Górze cz2 -Dobra trwałe

 1. hana pisze:

  to jeden z piękniejszych przekazów….o dniu, którego nie ma w kalendarzu… ptaki śpiewają….

 2. hana pisze:

  mieszkam w ogrodzie gdzie ptaków dużo a ja im bliższa niż ludziom…dzięcioła obserwowałam, który wyjątkowo pracowicie stukał w okresie przesilenia zimowego i katolickiego Bożego Narodzenia i myślałam sobie ten ma za nic świętowanie, pracuje w każdy dzień, robi co lubi nikt mu nie ustala wolnych dni, godzin pracy, wie tylko że słonce wzeszło a jaka data co mu po takiej wiedzy…. czy to wtorek czy niedziela jest bez znaczenia…będzie się działo….skoro Bóg stworzył tylko ludzi bez piór i futerek i mamy się o ubranka nie martwić …. rajska pogoda potrzebna i rajskie ogrody z drzewami pełnymi owoców….będzie się działo…
  ja tam mogę już śmigać bez ubranka…będzie się działo

 3. Michaela pisze:

  TOLERANCJA

  Dlaczego nie mówimy o tym, co nas boli otwarcie?
  Budować ściany wokół siebie – marna sztuka
  Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą
  Czasami tylko tego pragnę, tego szukam

  Na miły Bóg,
  Życie nie tylko po to jest, by brać
  Życie nie po to, by bezczynnie trwać
  I aby żyć siebie samego trzeba dać

  Problemy twoje, moje, nasze boje, polityka
  A przecież każdy włos jak nasze lata policzony
  Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci
  Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam

  Na miły Bóg,
  Życie nie tylko po to jest, by brać
  Życie nie po to, by bezczynnie trwać
  I aby żyć siebie samego trzeba dać.

 4. hana pisze:

  współczesne śpiewane „kazanie” prościej łatwiej przekazane…łatwiej wpadające w strukturę, na wiele poziomów jednocześnie….

 5. margo0307 pisze:

  „..Życie nie tylko po to jest, by brać
  Życie nie po to, by bezczynnie trwać
  I aby żyć siebie samego trzeba dać…”

  Piękne, dzięki Michaelo za przypomnienie tego pięknego przekazu 😀

 6. Dawid56 pisze:

  Dokładnie, tak jest jak piszecie( dzięki Michaelo za tę piękną pieśń :)) .Ważne słowa wplecione w pieśń lepiej trafiają do serca( czasami też do umysłu)

 7. hana pisze:

  Kto i kiedy
  skazał na nocne
  niebo księżyc?
  Kto i kiedy
  obdarzył go trupio
  bladą poświatą
  dopowiedział bajkę
  że podczas pełni
  dzieją się straszne
  rzeczy w snach
  naszych nawet
  Kto i kiedy
  jako pierwszy
  uznał, że pan nocy
  jest niebezpieczny.
  Kim był ten ktoś?
  Patrzę jak łódeczka
  księżyca kołysze się
  w połowie wypełniona
  srebrną tęsknoty wodą
  Patrzę jak księżyc zbiera
  noc za nocą lat tysiące
  srebrne łzy pogubione
  przez płaczące
  nad jego losem Anioły
  Kim był ten ktoś
  kto tak bał się bardzo
  swojej lewej strony
  swoich myśli
  nieujawnionych
  wewnętrzności swojej
  Ten ktoś księżyc uczynił
  niewolnikiem nocy
  mówiąc nie patrz
  nie patrz w moje oczy
  trupem jestem
  na wpół, na wpół żyję
  zakryty czarnym całunem
  dwoistość natury ludzkiej
  Płaczą, płaczą bardziej
  dzisiaj złotymi łzami
  Anioły a księżyca
  łódeczka pływa
  bardzo blisko
  blasku słońca
  Czeka na nas dzień
  rajski dzień
  bez początku
  bez końca
  …łzy złote….
  stoczą się wszystkie
  z jasnego nieba
  na drzewa ziemi
  szczęśliwi znów
  się staniemy

 8. Michaela pisze:

  „ZAŚLUBINY W PIEKLE” , czyli ….odpowiedż MARII_st , dlaczego tak atakuje JEZUSA i ludzi ,którym on jest bliski.
  Poprosiłam dzisiaj znana mi osobę, aby przeczytała ten mroczny artykuł , bo mnie od tego odrzucało od razu ,gdy zobaczyłam z jakiej strony jest przeniesiony i ,że Maria_st pogrubiła czcionkę przy nazwie bostwa shivy ( w orginale nie jest pogrubione). Ta osoba napisała mi tak: „Nie podoba mi się ten artykuł, bo jest o iluzoryczności ZŁA, a , tu chodzi o to ,żeby nazwać je po imieniu.To jest jakaś zabawa w CIEPŁE słówka o piekle! Ono jest namacalne , TAM nie wolno się zaślubiać, bo można stracić DUSZĘ i zatracić JĄ na wieki”.
  Teraz wiem, dlaczego Maria_st tak reaguje na słowo JEZUS, po prostu pociągaja ją piekielne klimaty…
  PS. Redmuluc wiele razy wspominał ,że w mind control walka toczy się o DUSZE! Mówi ci to coś?
  Specjalistka od kontroli osób „religijnych”, jak ich nazywa się znalazła.Lepiej pisz o piekle ,ale dźiwne ,ze się to nawet Ktosiowi nie spodobało…hmmm.

  .http://mistykabb.wordpress.com/2014/02/18/zaslubiny-w-piekle/comment-page-1/#comment-990

  • siola pisze:

   Nie musisz sie wysilac ,obiecuje wam ze juz niedlugo zobatrzycie prawde.Jesli ktos myslal ze ukradnie kose i nazwisko to oszuka przodkow to sie pomylil Ojecuje wam ze nadchodzi czas prawdy,juz nie dlugo Kolo sie zamyka.

   • Michaela pisze:

    Ty na pewno nie oszukujesz przodkow, na pewno nie byli to Słowianie-Polacy.

    • siola pisze:

     Ja jak powiem slowo to wiem co znacze ,nie tak jak co niekturzy wycieraja swoja nazistowska dupe slowianstwem.Nie polakiem nie jestem ale Lachem do Polaka to az wstyd sie przyznac ,wszedzie szukaja winnych zamiast umyc wlasna zgnojona dupe.Co teraz znowu Maja wam Ruski umyc bo sami nie umiecie,ach nie wtedy nie bylo by na kogo zwalic winy przed normalnym narodem.Pewien niemiecki hrabia powiedzial o Polakach „Mordercy wlasnych kroli”:Widzisz ja mialem w rekach ksiazke Tartaria i wiem o spiskach jakie tam sie dzialy,dlatego od dziecka mam wstret do polityki i politykow.

    • siola pisze:

     KATOWNICZA KULTURA W TWOICH SLOWACH JA BYM NIE OBRARZAL BOGA SWOIMI SLOWAMI.

     • Michaela pisze:

      HIPOKRYTO idż z BOGIEM na Mistykę bb, nie będziesz mnie osądzał, bo o niczym nie masz pojęcia , w czym rzecz idzie. Doczepił się jak rzep psiego ogona i zgrywa BOHATERA z bluźnierczego bloga.
      Pisz dalej OSZCZERSTWA i OBRAŻAJ BOGA.

  • siola pisze:

   Po co czytasz ?Widocznie nie mozesz bez niej zyc .Proceder z kradzeniem dusz zapoczatkowal KLAUDIUSZ w Brytani i myslisz ze Rzymska polityka od tego czasu sie zmienila .

   • siola pisze:

    ZABY wam jeszcze gardlem wyjda zdrajcy ,ja wiem co zrobilli, Matki i Ojca nie zapomnie tym zdrajcom .Widzisz niemcy tez chcieli zebym zmienil nazwisko ale zostalem przy swoim na koscielna mowe tlumaczac bedzie to Lucyfer.Albo jak wolisz Oskarzyciel.Widzisz pradziadka zamkneli w43 do Oswiecimia a potem niby po wyzwoleniu do polskiego obozu dziwnym trafem straznicy sie tez nie zmienili tylko ich mundury ,i co wesole to.Jak patrze na polska telewizje to az dziw bierze jak w zdaniach co niekturych politykow i dzienikarzy wiecej e jak wyrazow.Juz o wiele lepiej by bylo jak by bekali.POWINNO NIE OZNACZA ZE CHCIALEM KOGOS ZABIC ALE ZE NA TO SWOIM POSTEPOWANIEM ZASLUZYLI ;JAK WIESZ JA NIE JESTEM MILOSNYM KATOWNIKIEM ZEBYM ZABIJAL,TO zostawie komus innemu.Wiem ze chcielibyscie sie dowiedziec o tajemnicy Ksiaza i Slezy ale nie dla psa kielbasa,Ach na miotle tez latam moze mnie na stos wyslesz.

   • Michaela pisze:

    Mowa trawa, zdrajcom to zabawa, a ja się w to nie bawię. Twoje zagadki serwuj na mistycebb ,tam masz pole do popisu. Ciągle stamtąd piszą o wojowaniu, o inkwizycji ,o paleniu na stosach, ogarnęła ich jakaś zbiorowa paranoja !
    PS. nie mam już ochoty z tobą pisać, bye,bye

   • siola pisze:

    Jej wspolczuc nie musisz bo dzieki takim oszolomom jak ty jest chora i w dodatku mysla ze nie wiem o tym a to jest nastepny pkt w akcie oskarzenia .Meczenikom swojej glupoty nic nie pomorze zawsze beda obracac kota ogonem,a kocie gowno bardzo smierdzi.Obejrzyj sobie film Labirynt Fauna,to ze ukradli sztylet nalezacy do mnie tj. nie znaczy ze Maja wiedze raczej ich inteligencja bedzie spadac.

   • Michaela pisze:

    😀

 9. Dawid56 pisze:

  Rzeczywiście zawsze chodziło tylko o jedno o walkę o duszę.Właśnie jak to słusznie zauważyła Michaela ona jest najważniejsza bo jest NIEŚMIERTELNA, to o nią, o duszę Człowieka cały czas trwa ta batalia między siłami Światła i Ciemności.Siola masz prawo być dobrym Człowiekiem i masz prawo oczyścić swoją duszę z naleciałości nieprawości czy wulgarnych słów.Masz prawo i wolny wybór.Być może żyjemy w czasach ostatecznych, być może.Zauważ, że mówimy obecnie na Mistyce Życia bardzo dużo o Jezusie i jego naukach.Nie mówię o Kościele Katolickim.Dla mnie Jezus i Kościół Katolicki to dwa osobne zagadnienia chociaż pozornie powinno być to samo.

  • siola pisze:

   O ´czym ty mowisz Dawid ja nie uzywan nic takiego jak pocaluj w 4 litery a za wasze oczyszczanie bardzo dziekuje,mam swoj zapis .

   • Dawid56 pisze:

    Ja mój drogi nie mam monopolu na oczyszczanie duszy to Ty musisz ja oczyścić, ja tego nie robię.Tak po prawdzie każdy, jeśli tylko chce może ją oczyścić 🙂

    • siola pisze:

     Dawid juz przeszedlem przez magiel ,wiec jedno czysta dusza nie zna co to strach.Widzisz nie wystraszylem sie nawet zmory pozniej Pan dal sie zlapac i to wiem ze nie byl sen bo to bylo jakby polowanie na niego widzisz tego czego nie widzisz zobaczysz w swietle ksiezyca a jak go nie ma zastap to swiatlem led zobatrzysz go.

     • Dawid56 pisze:

      Wyobraź sobie że te byty niewidzialne nie interesują mnie.Wyobraź sobie też to ze zdaje sobie sprawę z tego że te niewidzialne byty można zobaczyć w lustrze 😉

     • Ktoś pisze:

      One nie są”nie widzialne”.
      To ty nie masz oczu by na nie móc spoglądać.

      Taka drobna różnica.

  • Ktoś pisze:

   „walkę o duszę. ona jest najważniejsza bo jest NIEŚMIERTELNA”

   – nie jest nieśmiertelna. Znaczy z waszego ezopierdziastycznego poziomu może i jest ale już znawcy Wed ( z których nieudolnie zeżnięto Biblię) twierdzą, iż „dusza jest kreowana i zabijana przez Śhive w swoim niekończącym się tańcu”. Więc nie mów HOP jak nie przeskoczyłeś płotka. I nic nie wskazuje na to byś przeskoczył. Zwłaszcza, iż kolejna sekciara ryje ci „mind controlem” po głowie, kolejna nieudolna sekciara, byś go w życiu nie przeskoczył.

   • Dawid56 pisze:

    To ciekawe, co mówisz, a skąd wiesz że Shiva niszczy w swoim tańcu Duszę?.Może jesteś jego wysłannikiem hę?

    • Ktoś pisze:

     Było czytać z uwagą to co piszę to byś to wiedział.

     • Michaela pisze:

      A ja na twoim blogu KTOSIU_COSIU sekciarskim takie perełki znalazłam : ZAZDROŚĆ, ZAWIŚĆ między wami ??? Komenty Ktosia i A58 😀
      http://mistykabb.wordpress.com/2014/02/17/bajka-o-milosci/comment-page-1/#comment-386
      Ktoś pisze:
      18 Luty 2014 o 16:10
      Ha, ha, ha, normalnie mnie rozczulacie. Jeszcze niedawno żebrałeś o imię i nazwisko tej papugi więc co ona dostała? Od kogo jak nawet nie wiecie KTO TO JEST?

      Hallo Hudson do kosmonauty, Hudson do kosmonauty Apollo juz wylądował, można wyjąć ręce z ……

      Dodaj do ulubionych
      Odpowiedz
      A58 pisze:
      18 Luty 2014 o 17:03
      Ktosiu przestań się podniecać i zacznij myśleć.Gdzie to żebrałem o imię i nazwisko – może zacytujesz?Pieprzy Ci się pod deklem wszystko.Podałem ,że znam imię i nazwisko i nie można go upubliczniać.Co papuga dostała- kod stworzony pięćset lat temu.A jeśli chodzi o Lądowanie w ramach programu Apollo ,to go nie było.

      Tak KTOSIU , dobrze napisał postronny człowiek A58 ,że PIEPRZY CI SIĘ POD DEKLEM!!! I TO NIEŹLE!!! I do tego ta Twoja CHORA ,ŻAŁOSNA ZAZDROŚĆ 😀

     • Ktoś pisze:

      1. Blog nie jest mój tylko Ozyrys, ja na nim tylko pisuje.

      2. Nic mi się nie pieprzy, a tamto nawiązywało do postów z obu blogów.

      3. „, ZAWIŚĆ między wami ??? Komenty Ktosia i A58 ” – skontaktuj się z psychiatrą nim zaczniesz panicznie bać się cieni czy mebli bo ci choroba plemienna mąci pejsy.

     • Michaela pisze:

      ALE JESTEŚ HIPOKRYTĄ DO N-tej POTĘGI 😀

      Myślałam ,ze grasz w tej SEKCIE pierwsze skrzypce hi,hi,hi 😀

      Co do 3-go punktu ,dziękuję za radę i życzę ci tego samego i módl sie o rozum
      żałosny HIPOKRYTO 😀

   • Michaela pisze:

    TYLKO JEZUS JEST PANEM !
    JEZUS ZWYCIĘŻYŁ!

    • Ktoś pisze:

     Technicznie ujmująć to Chrystus wdeptał w glebę Jezusa.

     I wtedy i obecnie i jeszcze wielokrotnie w przyszłości wdepcze. Nawet nasza flaga narodowa jest pamiątką po tamtym wydarzeniu. Taki peszek. ;D

   • margo0307 pisze:

    [ dusza ] „…- nie jest nieśmiertelna…”

    Choć wypowiedzi Ktosia traktuję dość często z przymrużeniem oka 😉 , to jednak w tym, konkretnym wypadku dot. nieśmiertelności duszy – poniekąd zgadzam się z Nim.
    Uważam bowiem tak, jak m.in. opisują to interpretacje Sykstyny, że… dusza to energia a jak wiadomo – energia jest niezniszczalna i nie ginie ale… może być przekształcona… 😉

    W interpretacjach Sykstyny m.in. czytamy:
    Cyt. „..Założenia nowej religii były dostosowane do rosnącej populacji ludzkiej o coraz niższym pułapie świadomości.
    Należało wmówić wyznawcom, że posiadają nieśmiertelną duszę i każdy może zostać zbawiony, ale dopiero po śmierci.
    Podstawą nowej religii była wersja 12 Praw w postaci 9 przykazań – dziś znanych jako Dekalog.
    Przykazania zaszczepiały ludziom lęk i posłuszeństwo wobec kapłanów, Boga i autorytetów.
    Współodczuwanie i tolerancję zastąpiono litością i miłosierdziem na pokaz, nakazem nawracania pogan ogniem i mieczem…

    Chrześcijaństwo zgodnie z Zasadą pomnażania Wiedzy było kontynuacją i reinterpretacją Judaizmu, który powstał na bazie religii egipskich.
    Wskazuje na to skrót IHS (Jezus Chrystus) znajdujący się na ołtarzach, monstrancji i szatach kapłanów.
    W Egipcie oznaczał on trójcę bogów: Izydę, Horusa i Seta…

    Ziemscy Bogowie – twórcy religii to świadomości mistrzów skrajności i mistrzów zgodności.
    Niektórzy z nich jak Jezus i Budda pojawili się na ziemi, żeby nauczać o prawach i pracy nad sobą.
    Zrobiono z nich bogów wymyślając mity i legendy jak ta o ukrzyżowaniu.
    Wyolbrzymiono nadprzyrodzoną moc, skutecznie przysłaniając sedno ich nauczania.
    ..”

    Prawda o naszym życiu, o Ziemi i wszystkim tym, co nas otacza i w czym jesteśmy zanurzeni postawiona jest na głowie...

    Przestrzeń fizyczna powstaje w wyniku przenikania się formy materialnej (ciało) i energetycznej (dusza)…
    Dusza (programator) pełni rolę energetycznej matrycy dla ciała…

    Pole samoświadomości ulega poszerzeniu w efekcie pracy nad sobą – ciało i dusza przenikają się wzajemnie i harmonijnie współpracują kiedy człowiek zrównoważy w sobie skrajności.
    Kurczy się wówczas obszar wolnej woli – a rolę nadrzędną przejmuje świadomość obserwująca narzędzia i podejmująca decyzje zgodne z 12 prawami i podpowiedziami z nadświadomości…

    Rok 2012 zakończył etap przejścia Kosmosu Ziemi przez strefę monadyczną w antymaterię.
    Jest nim zamknięcie pewnego etapu manipulacji na ziemi i stopniowy rozpad struktur kontroli człowieka takich jak religie, autorytety, instytucje etc…

    Będzie to oznaczało powiększenie się w sposób nie wyobrażalny dla współczesnego człowieka możliwości wolnego wyboru…, zanim jednak nastąpi całkowity upadek struktur kontroli – będziemy świadkami nasilającej się eskalacji żelaznej ręki ideologii, wiary i religii trzymającej narody w uścisku i zmuszającej je do współpracy…
    Ludzie noszący w sobie pierwiastek wolnej woli – podłączeni mentalnie pod egregory ideologii i religii będą walczyć między sobą…”

    Czyż nie widzimy tego obecnie ?
    Na naszych oczach załamuje się system kontroli i zaczyna nasilać się eskalacja przemocy…

    • Dawid56 pisze:

     Margo ale może być pewien problem jeśli po śmierci dopuścimy w naszym rozważaniu przekształcenie energii duszy- stracimy w niej to co najważniejsze jej człowieczeństwo.Nie chciałbym że Dusza była śmiertelna z prostego powodu.Mamy być współistotni aniołom i archaniołom skoro, dusza ma być śmiertelna w jaki sposób mamy być współistotni ???

 10. siola pisze:

  Powiem tylko jedno jako dziecko dostalem raz w rzyciu od matki w twarz za slowo kture powtarzasz jak katarynka ,pamietam powiedziala mi wtedy Alois jego bedziesz wolal wtedy kiedy bedziesz go bardzo potrzebowal a nie bez potrzeby.

 11. Dawid56 pisze:

  No tak ale jeśli znajdują sie tacy co twierdzą ze Jezus nie istniał to jak sobie wyobrażasz opowiedzenie się po stronie Jezusa bez wymawiania jego Imienia?

 12. Obceinstalacje pisze:

  Targowisko próżności…żal
  Natura ludzka niezmienną jest…

 13. hana pisze:

  Wierzę w Boga
  Wszechmocnego
  Potężnego
  przepełnionego
  Miłością i Dobrocią
  dla swoich dzieci
  On nie nakazuje
  w swoim imieniu walczyć
  byłoby to śmieszne
  z Jego strony przecież
  On o uwielbienie prosi
  o odwzajemnienie
  Miłości o nic więcej
  Gdyby kazał mi
  po miecz sięgać
  i rany braciom moim
  zadawać uciekłabym
  z Jego domu
  To jest moja Prawda,
  to jest moja Wiara
  wyznawana

 14. Dawid56 pisze:

  Widzę Ktosiu że jakoś nie możesz się bez nas obyć bo znowu zaczynasz prezentować swoje teorie, ale nie odpowiedziałeś na pytanie które Tobie zadałem.Czy jesteś wysłannikiem Shivy, albo czy się za takowego uważasz?

  • Ktoś pisze:

   1. To nie teorie tylko wiedza.

   2. Odpowiedź masz na blogu jaki prowadzisz. Bądź zapytaj o to swojego Jezusika. Albo michaeli bo jak widać ma wiedzę na kaaaażżżdddy temat.

   Ale skoro nie umiesz poszukać to odpowiem –
   „Czy jesteś wysłannikiem Shivy, albo czy się za takowego uważasz?” – a chciałbyś bym się za takiego uważał? Wiążesz z tym jakieś plany?

 15. Michaela pisze:

  Hinduska dziewczyna uwierzyła w Pana Jezusa Chrystusa. Mówi: „On jest jedynym Bogiem, który się z nami komunikuje”

  Zamieszczam ten fimik ze świadectwem Pretti, bo jest mi bardzo bliskie ,ze względu na pewne przeżycie (widzenie) duchowe jakie doświadczyłam zanim obejrzałam go.Oprócz tego ,co mówi Pretii proszę zwócić uwagę na światełko w lewym górnym rogu . Tam pojawiaja się napis ,że „Jezus jest prawdą ,drogą i życiem”. To miałam właśnie zobaczyć 🙂
  PS. I pomyśleć,że obejrzałam ten filmik ,tylko ze względu na to ,że jest krótki 🙂

 16. Mezamir pisze:

  Hinduska dziewczyna uwierzyła w Pana Jezusa Chrystusa.”
  -Ile dostała w zamian za to ‚świadectwo’ ? 😉
  Ilu Hindusów nadal jest wiernych swoim tradycjom i kulturze?
  Czy TO nie jest lepsze świadectwo,niż wyjątek potwierdzający regułę ?
  Oczywiście że nie,a wiesz dlaczego?
  Ponieważ nie dowodzi tego czego chce dowieść elita 🙂

  W podsumowaniu swego opracowania na temat źródeł konfliktu buddyjsko-chrześcijańskiego na Śri Lance, autorka wymieniła szereg przyczyn jego zaistnienia, z których najważniejsze wydają się być cztery pierwsze:

  Prześladowania większości buddyjskiej w czasach kolonialnych przez chrześcijańskie reżimy katolickich Portugalczyków, kalwińskich Holendrów oraz anglikańskich i katolickich Brytyjczyków.

  Brak szacunku i tolerancji dla buddyzmu ze strony chrześcijan
  przeświadczonych o wyższości swej religii.
  Nieetyczne nawracanie ubogich buddystów na chrześcijaństwo,
  połączone często z przekupstwem.
  http://www.buddyzm.edu.pl/biblioteczka/prog/geneza.html

  To jest świadectwo bardziej wiarygodne niż filmiki propagandowe.

  W czasie od czerwca do sierpnia 2008 roku w indyjskim stanie Orisa wypędzano i linczowano chrześcijańskich pedofilów, gwałcicieli dzieci, albowiem protestancka i katolicka afera pedofilska dotarła już nawet do Indii, obejmując swym zboczeniem chrystusowych misjonarzy. Wydaje się apologetom chrześcijaństwa i katolicyzmu, że lokalna policja i władze nie reagują, jednak zbrodnia – nazwijmy to wprost:dzieciojebstwa – jest wstrząsem dla hinduskiej świadomości takim jak ludobójstwo, a kara tradycyjna to banicja, a nawet linczowanie księży – zboczeńców seksualnych. Orisa to stan wielkości całej Polski, jeden z biedniejszych w Indii, który leży nad zatoką Bengalską, a raz do roku przetaczają się tam wielkie tajfuny. Lato 2008 to także tajfun pogromów na katolickich i protestanckich pedofilach oraz wypędzanie osób stojących w obronie zboczeńców seksualnych, którzy z nawracanych hinduskich dzieci uczynnili sobie pedofilski raj, a raczej burdel wymuszania dziecięcej prostytucji. Tak zwani Wielkohindusi wedyjskiej kultury Mahābhārata dokładnie namierzają księży i pastorów pedofilów, a także chrześcijańskie zakonnice pedofilki, stosując na złapanych na gorącym uczynku zwyczajowe kary wypędzenia. W wypadku oporu i odmowy udania się na banicję dochodzi do linczu na chrześcijańskim zboczeńcu seksualnym w randze duchownego.

  Chrześcijanie dla hinduistycznych wyznań religijnych to niestety dzicz gorsza od muzułmanów i maoistów. Nie chodzi o to, że nawracają hinduistów podstępnymi metodami, a prozelityzm nie jest tam mile widziany, nie chodzi nawet o to, że często szpiegują na rzecz obcych mocarstw, ale chodzi o to że pijaństwem, krowobójstwem czy świniożerstwem oraz seksualnymi zboczeniami pedofilskimi psują tkankę społeczną. Wielkohindusi z Vishva Hindu Parishad (VHP) wielokrotnie protestowali u władz wyznań chrześcijańskich przeciwko upychaniu na misjach w Indii dewiantów seksualnych, jak pedofilów czy zoofilów oraz alkoholików czy księży narkomanów, bo prowokuje to ostre reakcje przeciwników szerzenia tego zepsucia obyczajów w Indii. Ale polityka Watykanu jest taka, że zboczeńców i dewiantów zsyła się do Indii czy Afryki, żeby tam sobie zaspokajali swoje chucie. W takich warunkach coraz częściej zdarzają się masowe powroty nowo zdobytych wyznawców do religii hinduistycznej, bo społecznie to wielki obciach i wstyd należeć do chrześcijaństwa, którego duchowni, księża i pastorzy, a nawet zakonnice uprawiają dzieciojebstwo. Zwykła hinduska ludność, nawet ta ateistyczna bardzo nienawidzi dzieciojebstwa we wszelkich odmianach, nie toleruje zoofilii.

  Chrześciajnie, tak protestanci jak i katolicy to nie tylko pozostałości po kolonialnej okupacji i wyzysku Indii przez Brytyjczyków, to także patologia alkoholowego pijaństwa, ćpania opium, niewolnictwa, czy krowobójstwa i świniożerstwa, a świniojady oraz mordercy krów mają najniższy status społeczny zaliczając się z powodu niemoralnego postępowania do samego dna społecznego, gdzie pedofil stoi jeszcze niżej, podobnie jak osobnicy uprawiający seks ze zwierzętami czy w burdelach, a to jest amoralna norma wśród duchowieństwa chrześcijańskiego za swe zboczenie zsyłanego masowo na pokutę do Indii. Ksiądz Alan de Lastic dokumentował przypadki wypędzania i linczowania księży katolickich w Indii, ale nie raczył napisać że chodzi o księży zboczeńców seksualnych oraz o zakonnice oddające się rozlicznym dewiacjom seksualnym nawet ze świniami.

  Latem 2008 roku nie tylko przepędzano pedofilskich zboczeńców seksualnych w całym stanie ORISA, gdzie jest Święte Miasto PURI, siedziba jednego z czterech Śankaraćarjów hinduizmu, ale i spontanicznie na co gorsze katolickie świntuchy zwane księdzami robiono wręcz polowania. Proste plemiona tubylców zwyczajnie używając łuku i strzał polowały na katolickich księży jak na ścierwo, bo prostym ludziom nie mieści się w głowach, jak osoba duchowna, ksiądz, może przysposabiać dzieci w wieku 6-10 lat do ssania jego katolickiego kutasa czy kopulowania ze świniącelem nagrania filmu pornograficznego i zasilenia kościelnego budżetu. Ksiądz Alan de Lastic w czasie kilku lat swojej działalności, jak twierdzi naliczył ponad 4 tysiące udanych polowań i linczów na seksualnych zwyrodnialcach w roli chrześcijańskich misjonarzy. Chciałoby się rzec biskupom i kardynałom, żeby zezwierzęconych pedofilskich świń nie wysyłali na misję do Indii, bo niedługo nie będzie w Indii ani jednego wyznawcy Jezusa Chrystusa. A hindusi religijni i ateiści indyjscy pytają wprost: Czy Jezus Chrystus był zboczeńcem seksualnym, że Jego misjonarze takich świństw na dzieciach się dopuszczają i to praktycznie na masową skalę? Podobno dobro i zło odróżnia się po owocach. Złe bóstwo wydaje złe, amoralne, seksualnie zboczone owoce.

  W wypadku wykonania zwyczajowej kary banicji, czyli wypędzenia z lokalnej społeczności takiego zboczeńca seksualnego policja jedynie nadzoruje i odnotowuje incydent, jako, że nie kara się dwa razy za to samo przestępstwo. Nie jest to parasol ochronny nad linczowaniem chrześcijan, ale zgodne z prawem zwyczajowymukaranie sprawcy, którego co istotne, złapano na gorącym uczynku dzieciojebania czy kopulowania ze zwierzętami w Indii. Nie są to zajścia w żaden sposób planowane, ale skutki braku moralności, nierządu i dewiacji seksualnych, jaką trudno pojąć przeciętnemu hinduskiemu zjadaczowi ryżu i warzyw, nawet jak jest hinduistycznym komunistą. Gwałcenie dzieci i zmuszanie dzieci do prostytucji to jedno z plugastw nierządu jakie przyniósł do Indii kolonialny okupant protestancki, a od połowy lat 90-tych XX wieku drastycznie toczy niczym rak wszelkie misje katolickie i protestanckie. Księża pedofile myślą chyba, że ludność Indii jest tak zacofana, że dzieciojebstwa i zoofilii z dziećmi nie zauważy, tymczasem hindusi oglądający film pornograficzny w USA, Brytanii czy Polsce, potrafią po wyglądzie dziecka często poznać z jakich jest okolic i zawiadomić o ZBRODNI odpowiednie władze lokalne, w tym stanowe czy miejskie siły samoobrony.

  W stanie ORISA w sierpniu 2008 roku rozpętało się prawdziwe piekło dla księży zboczonych seksulanie przez dzieciojebstwo, a jest to stan dumny z technologii kosmicznych, gdzie jest poligon rakietowy i laboratorium uważane nawet za lepsze niż amerykańska NASA, a więc wcale nie głupi i nie zacofany jak myślą chrześciajnie. Po stwierdzeniu w Śuleswarze (Śuleśvara), że w sierocińcu dla małych dzieci poniżej 6 lat nawet, ksiądz katolicki zrobił sobie pedofilski burdel, a raczej HAREM PEDOFILSKI używając dzieci do posługi seksualnej dla siebie i bogatych turystów z Zachodu, rozwścieczony tym skandalem tłum zniszczył cały katolicki sierociniec, a księdza i zakonnice rozebrano do naga i kazano im spółkować ze sobą zamiast z dziećmi. Całe to chrześcijańskie, katolickie, czy tam chrystusowe gówno pedofilskie zostało spalone. Dzieci przyuczone do homo i heteroseksualnej pedofilii oraz zoofilii ze świniami i innymi zwierzętami zostały spalone razem ze zboczonym księdzem i jego personelem!

  Spalono także w Suleswarze domy bogatego personelu katolickiego, który z sierocińca – haremu pedofilskiego korzystał, wszystkim, którzy pracowali w tym dzieciojebliwym burdelu – haremie jako sierocińcu. Wypędzono przy okazji wszystkich chrześcijan, nie tylko katolików z okolicy, bo jak się w śledztwie okazało, lokalni chrześcijanie dobrze wiedzieli po co Jezusowi Chrystusowi i jego księdzu jest ten katolicki sierociniec potrzebny. Uprzedzamy innych katolickich księży pedofilów, że ich sposób nawracania dzieci poprzez ich ruchanie od niemowlęctwa nie jest w Indii darzony sympatią i wiele innych takich katolickich misji pedofilowania jak te w Orisie mogą pójść z dymem łącznie z całym inwentarzem żywym. Najlepsza policja nie jest w stanie kontrolować bardzo oburzonego tłumu i to są takie przypadki, gdzie kończy się to tragicznie, a nie tylko banicją.

  W pogromach na pedofilskiej mafii księży dzieciojebców w stanie ORISA zginęło latem 2008 roku ponad 100 osób, głównie katolickich księży i zakonnic. Spalono co najmniej 50-60 kaplic lub kościołów katolickich skalanych uprawianiem w nich gwałcenia dzieci, obciągania przez dzieci katolickich kutasów księży lub zoofilią. Spłonęły też pedofiliskie plebanie, gdzie księdza na dymaniu dzieci złapano na gorącym uczynku. Hinduskie prawo zwyczajowe wymaga mocnych dowodów winy, takich jak zeznanie kilkunastu świadków, złapanie przestępcy na gorącym uczynku. Samo pomówienie przez jedną czy dwie osoby lub jedno dziecko nie wystarczy. Trzeba dowieść wiarygodnym moralnie świadkom, że dany czyn miał miejsce, a jak ksiądz z kilkoma dziećmi nagrywa się na filmie DVD, który sprzedaje do USA to nie trudno go juz potem złapać na gorącym uczynku dzieciojebstwa. I takie katolickie ścierwa żywiące się winem mszalnym i trupem świni bywają tylko linczowane lub wypędzane. Skala zjawiska jest ogromna, bo w samej ORISIE jakieś 50 tysięcy dzieciojebców, głównie katolickich, ale także i protestanckich, uciekło do lasów i koczuje w obozach dla uchodźców. Nawet najdziksze plemiona tubylcze nie chcą całego tego katolickiego, papieskiego i pastorskiego zepsucia seksualnego.Wygląda na to, że chrześcijańscy zboczeńcy seksualni usiłowali sobie zrobić pedofilskie bazy w Indii pod szyldem sierocińców i chrześcijańskich szkół dla biednych dzieci. Ostrzegamy was katopedofile, że w tym kraju można spłonąć.

  Wielkohindusi wobec tych ekscesów zaczynają skądinąd słusznie głosić, żekatolicyzm jest największym zagrożeniem społecznym dla moralności publicznej. Nic dziwnego, ze w kilku stanach Indii wprowadzono zakaz nawracania nieletnich i pozamykano ustawowo chrześcijańskie szkoły oraz sierocińce. Każdy naród ma prawo zakazywania gwałcenia swoich dzieci oraz nawracania dzieci w tym sierot na pedofilię i zoofilię. I teraz na początku XXI wieku taki jest społeczny odbiór chrześcijaństwa, a już szczególnie katolicyzmu w Indii. Nic dziwnego, że przez wieki nie udało się Indii nawrócić na chrześcijaństwo, a Jezus Chrystus uważany jest tam raczej za demona, czarta niż za Bóstwo. I chyba nikt normalny się temu nie dziwi wobec zachowań seksualnych zboczeńców, księży, pastorów i zakonnic. W protestanckim ośrodku chrześcijańskiej pedofilii w Konjamendi w prowincji Kandhamal w stanie Orisa zlinczowano wszystkich misjonarzy i misjonarki protestanckie, a budynki misji spalono, także dlatego, ze oprócz dzieciojebstwa uprawiano tam proceder handlu, dziećmi do pedofilskich burdeli w innych krajach, a także trzymano dzieci porwane do sprzedaży do pedofilskich burdeli.

  Ksiądz Marian Żelazek, który prowadził leprozorium dla chorych na trąd w PURI w stanie ORISA, a zmarł 2 lata przed linczowaniem księży pedofilskich latem 2008 roku, wielokrotnie monitował, także do Polskich Władz Kościelnych, nie tylko do papieża Jana Pawła II, aby zaprzestano na misje do Indii zsyłać księży amoralnych i wykolejonych niczym na jakąś kolonię karną. Niestety, po śmierci księdza Żelazka, który napływ pedofilów i pedofilek osobiście powstrzymywał, sytuacja uległa fatalnemu pogorszeniu, a jego Centrum Dialogu Międzyreligijnego w PURI świeci pustkami, bo jakiż Hindus zechce prowadzić dialog z wyznaniem religijnym, którego głównym dogmatem jest brutalne dzieciojebstwo czynione pod pozorem nawracania czy wręcz jako nawracanie dla Jezusa Chrystusa. Zamykanych jest coraz więcej katolickich i chrześcijańskich misji, szkół i sierocińców dla nieletnich. Chociaż wydaję się, że Jan Paweł II był papieżem pozytywnym, to jednak jego polityka wysyłania księży pedofilów do Indii, Brazylii czy Afryki na misję jako pokutę nie przynosi dobrych owoców dla Kościoła, a straty wiernych, skundlenie oblicza chrześcijaństwa i cierpienie dzieci. Z tego wszystkiego najgorsze jest cierpienie dzieci traktowanych jako hinduska używka seksualna przez seksualnych zboczeńców w sułtannach.

  Kobieta w Indiach jest generalnie nietykalna, a gwałt, zwłaszcza publiczny i zbiorowy uchodzi za jedną z najbardziej ohydnych zbrodni, niezależnie od tego jakiego wyzwania jest ofiara. Szczególnie dzieci, młode dziewczynki jeśli zostają zgwałcone, powoduje to ogromny i nieobliczalny wybuch niezadowolenia społecznego, a robienie z 6-10 letnich dziewczynek nierządnic Jezusa Chrystusa, żeby dupą zarabiały na chrześcijańską czy katolicką misję kończy się bardzo źle, tak dla zakonnic jak i dla księży czy pastorów, tak źle jak w ORISIE w sierpniu/wrześniu 2008 roku. Policja indyjska respektuje prawo karmana, które jest prawem odpłaty, co oczywistym jest dla znawców kultury hinduistycznej. Zakonnice złapane na przyuczaniu dziewczynek czy chłopców do pedofilskiej prostytucji są zgodnie z prawem zwyczajowym potraktowane przez tłum odwetowo, to jest zgwałcone, ich kościół i sierociniec spalone, a one zlinczowane za to, że nie szanują dzieci, za to że krzywdzą dzieci, za to, że gwałcą i pomagają gwałcić dzieci czy zmuszają je do ssania penisów. Pastwienie się tłumu nad takimi zwyrodniałymi zakonnicami, które mienią się jeszcze „matkami’ dla tłumu nikogo nie dziwi, bo jest to zwyczajowe prawo wendety. Po ukaraniu osoba nie podlega już kodeksowym karom anglosaskim, nawet jak ukaranie suka przeżyje. Trzeba pamiętać, że surowa kara za bestialstwo na dzieciach dotyka nie tylko katolickie zakonnice, ale każdą matkę czy opiekunkę, która zostanie złapana na takiej nierządnej ohydzie wobec dzieci, czy będzie chrześcijanką, muzułmanką czy hinduską. Tyle, że jakoś akurat katolickie zakonnice najczęściej dają się złapać na pedofilii.

  W stanie Madhya Pradesh w Indii od 1998 do 2008 roku zlikwidowano ponad 5 tysięcy chrześcijańskich placówek misjonarzy różnych wyznań w tym katolickich, protestanckich, baptystycznych, zielonoświątkowych oraz nawet jehowych. Wszystkie zlikwidowano z powodu pedofilskiej niemoralności oraz z powodu uwikłania w handel dziećmi do burdeli. Jeżeli ktoś nie wie skąd się bogacą główni liderzy chrześcijańscy w USA to podpowiadamy, aby sobie zbadać jakie zyski mają ci pastorzy dewianci z prowadzenia pedofilskich burdeli-sierocińców i handlu dziećmi w celu ich sprostytuowania. Chrześcijaństwo u progu III Tysiąclecia sięgnęło moralnego dna, kompletnego upadku oraz można powiedzieć, że stało się cuchnącym szambo, o czym coraz częściej się mówi i pisze w na ogół tolerancyjnej, bo wielokulturowej Indii, spadkobierczyni Mahabharaty. Tylko w czerwcu 2008 roku w Bombaju (Mumbai) – 60 tysięcy osób publicznie wyrzekło się katolicyzmu powracając uroczyście do HINDUIZMU.

  Opracowanie zbiorowe na podstawie publikacji w indyjskiej prasie i tv.
  http://inicjacja.wordpress.com/pedofilia-w-indii/

  Kolejne “świadectwo”
  Zmartwychwstanie buddyjskiego mnicha.
  http://forum.e-budda.pl/viewtopic.php?f=27&t=7007&sid=7d4a83e8d2aa0a9d80e466cd81f5acd8

  Tak powstają świadectwa.

  Tutaj można poczytać o tym ,“świadectwa”,pisane na zamówienie.
  rodzimawiara.org.pl/forum/topic.html?id=986

  kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=165468

  • Maria_st pisze:

   „Chrześcijaństwo u progu III Tysiąclecia sięgnęło moralnego dna, kompletnego upadku oraz można powiedzieć, że stało się cuchnącym szambo, o czym coraz częściej się mówi i pisze w na ogół tolerancyjnej, bo wielokulturowej Indii, spadkobierczyni Mahabharaty. ”
   I dlatego tak wielu idzie na DNO razem z nimi, upadłymi

 17. Michaela pisze:

  Pedofilia jest największym obrzydlistwem, tak samo jak inne amoralne zachowania osób duchownych, ale przecież nie wszyscy są nimi. .. są tam także szlacheni ludzie.Oburzyłeś się niedawno jak kogoś twojego bliskiego zatrzymano z powodu rzekomej pedofili?A dlaczego ją posądzano o to ?.Mezamir wszystko można spreparować na tym podłym świecie.I ty o tym wiesz.
  Napisałam wyrażnie dlaczego umieściłam ten filmik. A jak chcesz się dowiedzieć ile jej zapłacono za to zrób sobie prywatne śledztwo i już. 😉

  • Mezamir pisze:

   Skoro pedofilia o której mowa jest spreparowana to za co przepraszał papież?
   Za spreparowane nieprawdy?
   Trzeba być konsekwentnym,twierdzisz że naród Hindusów
   spreparował pedofilię misjonarzy?

   Moja koleżanka została nawiedzona przez policję w związku z podejrzeniem o pedofilię
   ponieważ jest w RKP od wielu lat i policja nie widziała jej płci
   do czasu aż weszli do jej domu,wtedy zbledli,zrozumieli że zrobili z siebie idiotów
   ale gdyby ona była nim,wtedy nie wiadomo jakby się sprawa zakończyła.
   Zresztą nie ważne,to nie jest temat o mojej koleżance tylko o świadectwach.
   Jedna panienka z YT jest dla Ciebie bardziej wiarygodna
   niż tysiące Hindusów?
   Oczywiście ze tak i nawet wiem dlaczego.
   Tylko dlatego że mówi coś czego chcesz słuchać.
   Ślepa wiara to droga donikąd.

   Trzeba sobie jasno powiedzieć
   „Chrześciajnie, tak protestanci jak i katolicy to
   pozostałości po kolonialnej okupacji i wyzysku Indii przez Brytyjczyków”

   Inny przykład

   Kalkuta została założona w 24 sierpnia 1690, kiedy Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska weszła w posiadanie trzech wiosek, w tym Kalikaty, od której nazwy wywodziła się pierwotna nazwa. W 1698 ukończono budowę fortu Williams. W 1756, w czasie wojny siedmioletniej miał miejsce incydent w Czarnej Jamie. Wobec zignorowania żądania miejscowego władcy, który nie chciał rozbudowy fortu, wtrącono ponad 140 brytyjskich żołnierzy i cywilów do lochu o powierzchni 20 metrów kwadratowych. Następnego ranka dożyło tylko 23 więźniów.
   W 1772 Kalkuta została stolicą Indii Brytyjskich. Była nią aż do 1912, kiedy miasto utraciło stołeczność na rzecz Nowego Delhi. W tym czasie osuszono okoliczne bagna i rozbudowano miasto.

   Rozumiesz skąd te wszystkie „cudy i matki boskie” w Kalkucie?
   1-Propaganda
   2- Produkcja „świadectw”/pretekstów do tego,by
   usprawiedliwić obecność zaborcy/okupanta/misjonarza/etnobójcy
   a cudzych ziemiach na które ma chrapkę.
   Myślisz ze dlaczego dzisiejsze kościoły stoją dokładnie w centrum
   dawnych miejsc kultu?
   Dlaczego nie postawiono ich obok?
   Trzeba zniszczyć świadomość społeczeństwa,odciąć ich od tożsamości
   inteligencję zlikwidować pod pretekstem walki z Szatanem
   a wtedy ciemnotą można manipulować dowolnie.

   rodzimowierca.wordpress.com/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

   Czy to też jest Twoim zdaniem spreparowane?
   http://www.sodahead.com/living/all-christian-holidays-are-pagan-will-they-ever-admit-that/question-2571969/?page=5&postId=81707853#post_81707853

   Tak wygląda współczesna misja jewangelizacyjna.
   To nie są wyjątki,to są reguły.
   Niedawno podałem Dawidowi przykłady „świętych”,ich ideologii
   Nawoływali do mordów na „niewiernych”
   (czyli tych którzy pozostają wierni własnej tradycji
   tych którzy nie pozwalają sobie wepchnąć do gardeł przeszczepów z pustyni)
   i co?
   Do dnia dzisiejszego noszą miano świętych w kościele.
   Jak to wyjaśnisz,jak usprawiedliwisz?
   Dlaczego patronem Polski jest alkoholik i awanturnik Wojciech?

   • Maria_st pisze:

    Dlaczego patronem Polski jest alkoholik i awanturnik Wojciech?”

    no i sprawa się rypła..wiadomo dlaczego Polacy wszedzie uchodzą za alkoholików i awanturnikow…niedaleko pada jabłko od jabłoni,,,tym bardziej zatrute

 18. Mezamir pisze:

  Rzymsko-Aleksandryjscy patriarchowie, którzy napisali Nowy Testament skopiowali słowa prawdziwie Inicjowanych; w rezultacie, wewnątrz ich sfałszowanych Ewangelii ciągle jest rozsianych kilka kluczy, które ci co “mają uszy do słuchania” (czyli ci, którzy mają duchowe postrzeganie – zmysł słyszenia odpowiedników z hinduską Akaszą, Elementem Ducha) mogą odnaleźć i użyć do osiągnięcia Uniwersalnego Leku i Eliksiru Życia.

  Rzymscy Aleksandryjczycy, jednak, poważnie zbłądzili, kiedy spróbowali użyć bluźnierskich metod rozszerzania Chrześcijaństwa zepsutego dogmatycznymi interpretacjami i chwilowymi pragnieniami siły. Nie powiodło się to, ponieważ nie postępowali tak jak Jonasz nakazał Esseńczykom: nie “dali Cezarowi, tego co cesarskiego, a Bogu tego co boskie.” Niezmiennie, kiedy tylko w historii rodzaju ludzkiego system teurgii jest sprzedany jako zorganizowana religia, cierpi na tym połączenie między systemem i jego duchowym źródłem. Płaszczyzny nie mogą się mieszać, a Rzymscy Aleksandryjczycy, wierzący, że działają w najlepszych intencjach, byli w rzeczywistości kierowani dumą i próżnością – uczuciami wywodzącymi się z poczucia ego – dokładnie tej części człowieka, która musi być zniszczona podczas Przekraczania Otchłani!

  W rezultacie Kościół Rzymsko-Aleksandryjski, tracąc kontakt z Logosem Eonu Ozyrysa, stał się narzędziem w rękach iluzorycznych ,egoistycznych mocy – i oddalił się od niego w stronę od zdumiewających błędów do niewypowiedzianych okrucieństw.

  Po tym jak Rzymianie i Aleksandryjczycy zapewnili swoją teologiczną dominację na Soborze w Nicei (omówimy to później) i ustanowili dogmat “Jezusa Chrystusa” jako historycznej postaci i “jednej i jedynej” Inkarnacji Słowa, nieliczni Gnostycy i Esseńczycy, którzy przetrwali “czystkę” kontynuowali, w największym sekrecie, oryginalną i czystą tradycję Mniejszych Misteriów Egiptu i Formuły Dionizosa.

  Kilka razy, podczas ostatnich tysiąca pięciuset lat, ta lub inna grupa tych Inicjowanych próbowała otwarcie wznowić ich kult. Kiedykolwiek to robili, Rzymski Kościół interweniował z dziką furią, mordując mężczyzn, kobiety i dzieci, do tego stopnia, że w przypadku Albigensów, nawet średniowieczni kapitanowie, ludzie, którzy stali się brutalni od przemocy dzikich bitew tamtych czasów, zaniepokojeni masakrą poszli zapytać Papieża, czy może raczej powinni nie zabijać niewinnych ludzi razem z winnymi (Albigensi umierali tak cnotliwie, rozumiesz). I to w tej sytuacji Biskup Rzymu uhonorował “chrześcijańską” tradycję jego kościoła tymi pamiętnymi słowami:

  “Zabijajcie wszystkich; Bóg rozpozna swoich.”

  Rzeź, Dr G., objęła nawet nowo narodzone dzieci…

  I to nie było tak, Dr G., że Biskup Rzymu był ofiarą ślepej wiary w prymitywną teologię jego wyznania; nie było tak, że naprawdę wierzył w istnienie “zbawiciela” nazywanego “Jezusem”, i wierzył że Albigensi byli “istotami Szatana”. Nie, Dr G., nie było nawet wyjaśnienia fanatyzmu dla decyzji Biskupa Rzymu – gdyż Rzymski Papież wie, zawsze wiedział, że nigdy nie było żadnego “Jezusa Chrystusa”!

  Być może ciężko ci w to uwierzyć? W takim razie przypomnij sobie historyczne słowa, wyszeptane w momencie nieuwagi wywołanej władczą próżnością, jednego z najbardziej cynicznych i najlepiej prosperujących papieży, Leona X:

  „Quantum nobis prodest haec fabula Christi!”

  To jest: “Jak bardzo pomaga nam ta bajka o Chrystusie!”

  Musisz pamiętać, że oryginalne dokumenty tego co Rzymianie nazywają “Chrześcijaństwem” są przechowywane w Tajnej Bibliotece Watykanu. Jest najprostszą rzeczą dla nielicznych prałatów, którym Kuria zapewnia dostęp do takich dokumentów sprawdzić gdzie kończą się fakty a zaczyna fikcja.

 19. Mezamir pisze:

  Zamiast tego powiedzmy o teraźniejszości – o tym czasie “reform” i “Papieża Pokoju”.

  Czy Rzym się zmienił?

  Dr G., z pewnością myślisz, że te wychwalane reformy liturgiczne, to popularyzowane zgromadzenie ekumeniczne, dwie bulle późnego “Jana XXIII” (w rzeczywistości Jana XXIV; był czas w historii papiestwa, gdy było trzech papieży w tym samym czasie. Jeden z nich, nazywany Janem XXIII, został zmuszony do zrezygnowania z papiestwa, kiedy pozostałych dwóch zawarło przeciw niemu przymierze, i zaraz potem został otruty – z czyjej inicjatywy, pozostawię to twoim rozmyślaniom) uczyniły Kościół Rzymu bardziej humanitarnym, bliższym Boga i Jego Logosu?

  Bardzo dobrze; mam przed sobą, w tej chwili gdy piszę, rzymski elementarz zatytułowany “Chrześcijańska Doktryna”. Został wydany przez Pauline Editions i posiada numer 1: dlatego tez jest przeznaczony do indoktrynacji najczulszych dzieci. Powiedziałeś mi, że twoim zdaniem Rzymski Kościół był dobrym wstępem do dorosłego życia dla dzieci. Skoro tak myślisz, szczególnie rozważ następujące ustępy, które przepiszę z tej niesławnej broszury (nawiasy są mojego autorstwa):

  Lubię mój katechizm (nieświadoma auto-sugestia).

  Katechizm naucza mnie drogi do nieba (lub z drugiej strony, piekła).

  Droga do nieba to: poznać Boga (poprzez słowa kapłanów), kochać Boga (zgodnie z definicją miłości ludzi, którzy ślubowali unikać wszelkich zdrowych jej przejawów), i słuchać Boga (który rozkazuje ci przez usta księży, jedynych prawdziwych pośredników; wszyscy inni są sługami Diabła, i jeśli spróbujesz określić, samodzielnie, posłuszeństwo Bogu, jesteś winny dumy, śmiertelnego grzechu).

  Zawsze będę uczęszczać na moje lekcje katechizmu w celu poznania drogi do nieba (ukryta groźba, że jeśli nie będziesz chodzić na lekcje katechizmu, by poznać drogę do nieba, to skończysz w piekle).

  Zawsze będę studiować mój katechizm bardzo uważnie (a są ludzie uważający, że to komuniści wynaleźli pranie mózgu!)

  Powyższe to jedynie wstęp. Następnie są godne uwagi “prawdy”:

  Jezus zmarł na krzyżu by nas zbawić (historyczne kłamstwo, lecz dogmatyczna implikacja jest taka, że odkąd od urodzenia jesteśmy istotami potępionymi i skazanymi przynajmniej na czyściec, dzieci potrzebują zbawienia. Cóż za różnica pomiędzy tym a “Chodźcie do mnie małe Dzieci”!…)

  Małe dzieci bardzo kochają Naszą Panią (jeśli byłby to rosyjski elementarz i zamiast “Naszej Pani” byłoby tam “Nina Chruszczow”, nazwalibyśmy to zbrodnią przeciwko ludzkości. A ostatecznie Nina Chruszczow istnieje!…)

  Nasza Pani jest matką Jezusa (prawda, BABALON jest matką Adepta; lecz to nie w ten sposób to zinterpretowali!…)

  Następnie jest Kredo, z taką notką: Kredo jest podsumowaniem religii, której nauczył nas Jezus.

  Jest to bezwstydne kłamstwo, gdyż ani Jon ani Dionizos, pierwowzory ewangelicznego “Jezusa Chrystusa” nie nauczali “religii”. Budda nie nauczał Buddyzmu, Mahomet nie nauczał Islamu, ani Lao Zi nie nauczał Daoizmu, ani żaden inny wielki przywódca duchowy nigdy nie ustanowił formalnego dogmatu, z pojedynczym wyjątkiem Mojżesza; a on przynajmniej miał usprawiedliwienie, że musiał stworzyć kulturę gdzie jej nie było, stworzyć naród z motłochu zabobonnych i buntowniczych niewolników. To zawsze naśladowcy – dodajmy przelotnie, fałszywi naśladowcy – Mędrców organizowali religie i porzucali Ducha dla litery, wcześniej lub później postępując w sposób całkowicie przeciwny do zalecanego przez Instruktora.

  Bezcelowym jest ogłaszanie jaki cudowny wpływ miał Romanizm na zachodnią cywilizację. Prawda jest dokładnie odwrotna. Rzym walczył z wszystkimi reformami i wszelkim rozwojem na każdym kroku, akceptując je dopiero w ostatniej chwili, a potem udając – przed nieświadomymi – że to on je wynalazł. Odnowienie sztuki, nauki, wolności człowieka, nigdy nie nadeszły z Rzymu; nadeszły od Masonów, od Arabów, od Żydów, od Pogańskiej spuścizny odkrytej w Renesansie, od niemieckich, francuskich i angielskich Protestantów, od inwazji Normańskich piratów, nawet od hord Tatarów i Turków; nigdy z Rzymu.

  Rozważ dowody historii, Dr G.! W ciągu ostatniego tysiąca lat, system feudalny, uczyniony wstrętnym właśnie przez przekleństwa z powodu przymierza kościoła z feudalnymi panami, uciskał populację Europy. Potem nadeszła Reformacja – a z nią w ciągu wieku ten system praktycznie zniknął. Rzymsko-Katolicka Anglia była drobną, małą wysepką na mapie Europy; wtedy nadszedł Henryk VIII, wypędził Jezuitów, stworzył Anglikanizm – i w ciągu dwóch pokoleń Anglia odparła Rzymsko Katolicką Hiszpanię, stała się największą potęgą morską na świecie i była na drodze do zbudowania imperium większego niż Cezara. Francja rozpadała się pod Rzymsko Katolickimi Valois; wtedy nadszedł Henryk IV, ochronił Hugenotów i został z tego powodu zamordowany; lecz w ciągu wieku Francja Ludwika XIV olśniła świat. Protestanci skolonizowali Północną Amerykę; porównaj postęp cywilizacji Północnej Ameryki ze Środkową i Południową Ameryką skolonizowaną przez Jezuickich kapłanów!

  Kraje świata, w których, obecnie, przeważają Rzymskie dogmaty, są od pięćdziesięciu do stu lat opóźnione w postępie materialnym; i moralnie w pewnych dziedzinach, są od pięciuset do tysiąca lat w innych dziedzinach. Kraje protestanckie wypadają o wiele lepiej. Lecz niestety, nawet Protestanci nie są wolni od brudu “pierworodnego grzechu” i kompleksu winy, ani od wiary w potrzebę “zbawienia”, używając jak oni ewangelicznych “tekstów” sfabrykowanych przez Rzymskich Aleksandryjczyków; i to nie bez powodu Ambrose Bierce, przez wielu uważany za jednego z największych Amerykańskich Inicjowanych, napisał jako część definicji słowa “Chrześcijanin” w swoim realistycznym i bezcennym Słowniku Diabła:

  “I dreamed I stood upon a hill, and lo!
  The godly multitudes walked to and fro
  Beneath, in Sabbath garments fitly clad,
  With pious mien, appropriately sad,
  While all the church bells made a solemn din –
  A fire-alarm to those who lived in sin.
  Then I saw gazing thoughtfully below,
  With tranquil face, upon that holy show
  A tall, spare figure in a robe of white,
  Whose eyes diffused a melancholy light.
  ‚God keep you, stranger,’ I exclaimed. ‚You are
  No doubt (your habit shows it) from afar;
  And yet I entertain the hope that you,
  Like these good people, are a Christian too.’
  He raised his eyes and with a look so stern
  It made me with a thousand blushes burn
  Replied – his manner with disdain was spiced:
  ‚What! I a Christian? No, indeed! I’m Christ.’”

  Jeśli pragniesz przeczytać wspaniałe psychologiczne studium Romanizmu, Dr G., przeczytaj Antychrześcijanina Nietzschego, a wszędzie gdzie odnajdziesz zapisane słowo “Chrześcijanin” zastąp je mentalnie przez “Rzymski Katolik”. Otrzymasz Kościół Rzymu dokładnie takim jakim on jest.

  • Dawid56 pisze:

   Mezamirze proszę o konkrety :Co zarzucasz nauczaniu Jana Pawła II?.Czy słyszałeś może jego kazanie(homilię) wygłoszoną na Westerplatte w roku 1987?.Proszę o to jej treść (fragment na youtube i link do całości homilii

   http://mateusz.pl/jp99/pp/1987/pp19870612a.htm

   • siola pisze:

    Widze tyko namawianie do zabijania podrzynaj drugiemu gardlo bo twoja Prawda jest lepsza Pytanie czy kturys z tych klechow zrobi cos dla tych kturym ta wojna sni sie potem po nocach,nic.Najwyrzej wsadza go koscielnego domu wariatow wtedy jest mozliwe ze zapomi o przezyciach z wojny bo bardziej bedzie sie bal przezyc z domu wariatow. Po drugie Sucharski dobrze wiedzial ze Polska juz dawno jest zdrdzona i chcial poddac placowke szybciej ,FIKCJA Sztab gen. Kutrzeby -Panowie zalecam zebrac wszystkie jednostki zmotoryzowane i kawaleri obu armi Poznan i Pomorze powysze jednostki przesunac do granicy niemieckiej odzialy piechoty umocnic rejon Bzury cel nie dopuscic do przerwania jednostek niemieckich w kierunku na Berlin. Jutro 3 .09.ogodz 5.00 oddzialy kawaleri i zmotoryzowane uderzyc w kierunku Berlina omijac wieksze punkty oporu przec na Berlin.Moze lepiej bylo tak zrobic wojny by moze nie wygral ale ciekawa by bala reakcja Francuzow i Anglikow .I ciekawe jak by zachowalo sie niemieckie lotnictwo naa swoim terenie.Po co zadawac pytanie co powie naczelny oni i tak jedna noga byli juz w Rumuni.Dobry dowodca powinien miec na wzgledzie rzycie swoich rzolnierzy i planowac akcje tak by przeciwnikowi pomieszac w planach przy jak najmiejszych stratach wlasnych. Na kierunku Berlin niemcy mieli tylko jednostki graniczne o tym wiedzial Kutrzeba PYTANIE ILE KM BYLO DO Berlina

   • Mezamir pisze:

    Co zarzucasz nauczaniu Jana Pawła II?

    Hipokryzja i obłuda,drewniane aktorstwo.
    Piękne słówka nie oznaczają pięknych intencji.
    Czyny są ważne a nie słowa.

    • Maria_st pisze:

     Co zarzucasz nauczaniu Jana Pawła II?

     Hipokryzja i obłuda,drewniane aktorstwo.
     Piękne słówka nie oznaczają pięknych intencji.
     Czyny są ważne a nie słowa.”

     prawda niestety jest bolesna, kolejna trauma do oczyszczenia…..kamienie, kamienie coraz cięższe, ale parafianie lubią cierpieć…..więc dzwigają i cierpią….az padną.

 20. Mezamir pisze:

  Podsumujmy, na zakończenie, zawartość tego listu, Dr G.

  Nie ma żadnego “Jezusa, jedynego syna Boga”, którego należy czcić; i wielu ludzi wspierających taką możliwość albo zwodzi albo sami są zwodzeni.

  Wszyscy ludzie są dziećmi Boga. Wszyscy ludzie są w stanie osiągnąć na ziemi Królestwo Niebios, które jest w nas. Wszyscy jesteśmy członkami Ciała Boga, jesteśmy Świątyniami Świętego Ducha, i wystarczy oczyścić Świątynie – co nie oznacza wykastrować się fizycznie lub psychicznie! – by Obecność zamanifestowała się Sama.

  Jest napisane w “Ewangeliach”: Poznacie prawdę, a prawda uczyni was wolnymi.

  Jest również napisane, w świętych oryginałach, zbluźnionych i zdradzonych przez Rzymskich Aleksandryjczyków, że Jon spojrzał uśmiechnięty na tłumy i rozszerzając ramiona zawołał:

  Wy jesteście Drogą, Zmartwychwstaniem, i Życiem!

  • Dawid56 pisze:

   Mezamir to rozumowanie prowadzi do takiego: nie ma Jezusa nie ma Szatana.Człowiek sam sobie Jezusem, może i Panem i Szatanem- czyli kompletny nonsens i bezsens i relatywizacja Zła

   • Mezamir pisze:

    Każdy jest swoim własnym guru,tego uczył Siakjamuni
    bo kto ma być naszym mistrzem jeśli nie my sami?

    Szatan to nonsens,oczywiście ze tak,chłopiec do bicia
    na którego można zwalić winy za to co się robi samemu.
    Szatan to narzędzie terapeutyczne,wszystko czego w sobie nie akceptujemy
    można projektować na zewnątrz,na „złych ludzi” i na Szatana.

    Wiara w Boga oznacza wiarę w Szatana,nie ma Boga bez Szatana
    a z tego wniosek że judeochrześcijaństwo jest kultem kryptosatanistycznym
    bo tylko z popularności judeochrześcijaństwa wynika popularność satanizmu.
    Cała satanistyczna teologia znajduje się w Biblii a nie u „pogan”.

    Co ciekawe,nawet w Biblii Jeszua mówi że wszyscy jesteśmy bogami,dziećmi boga.

    Jaka realatywizacja zła?
    A co to jest „zło”?

   • Maria_st pisze:

    Jezus jeśli byl…umarł ale tzw Szatan ma sie dobrze i z wielu imion jest znany….koscielny szatan to wrog Boga, schowany głęboko w czeluści…ha ha ha
    To się porobiło
    Historia zmysłona choc fakty podobne…..o jakiego Boga chodzi?
    jhwh , Anu ?
    ha ha ha
    Historia astronautów…tylko za co jeden z nich musial wejsc głęboko pod ziemie a moze wode…….heh nieraz slyszymy o wylatujacych pojazdach z wody oceanu, morza a nawet jeziora….jak im sie to udaje?
    Wlatuja też do wulkanów…jak im sie to udaJE?
    no jak ?
    technologia bajkowa?
    jak bajka o Borucie, Faunie itd

 21. siola pisze:

  Kiedys na G Slasku bylo miasto ktore mialo duzy wplyw na zycie zwalo sie Byt-om jakas czarna magia mala wioska zwana Kato-wic zdobyla prymat przybyli panowie powstancy liski chytruski sludzy pami smierci Mory no zaczal sie na Slasku taniec smierci ,z krainy spokojnej zaczal sie zmieniac coraz bardziej w kraj zbrodni i podstepu.Po 3 powstaniu Panowie w czarnych sutanach decydowli o tym czy ktos bedzie posiadal swoj kupiony majatek czy go straci decydowal podpis nie w istancjach Panstwowych a w Kuri.Zapytacie skad to wiem sami zdrajcy bedacy pewni swego to mowili a ich nazwiska same wam podpowiedza ,te bezsumienne klony narodowosc zmieniaja jak rekawiczki nie potrzebna im jest.Ale era lisa idzie do konca czy im sie to podoba czy nie ,chociarz przywlaszczyli wilcze insygnia nie uratuje to zdrajcow ,powrot prawdziwej Bogu Rodzicy jest bliski ,i jest teraz kwestia tego ile Dusz uda im sie jeszcze ukrasc.Prawdziwy Slazak wie ze Bog mieszka w kopalni ,i ze musi go szanowac .Skaczacy pod drzewem szympans w sutannie chcacy mowic o korzeniach ,sam ich nie posiadajac.Nawet ci tak zwanie szlachetni mowiacy w skrusze o paruzji ,jak ich dobrze sluchasz to wykryjesz podstep zacytuje „wierni powinni w obronie swych pasterzy przelac swa krew „Pytam sie jak mam przelewac krew w obronie Mordercow Ojca i Matki,co Oni mysla ze wszystkim zabrali sumienie i inteligencje.Inteligencji nie zdobywa sie na uniwersytetach bo tam tytul po znajomosci sie zalatwi albo kupi.Jestem pewny ze robiac tzw w niemczech idioten test wielu politykow i innej dzisiejszej gawiedzi mialo by wynik gorszy od zwyklego chlopa z Polesia.

 22. Michaela pisze:

  Przeczytaj pod filmikiem ,co napisałam.Krótko i zwięźle.
  Nie mam czasu na czytanie twoich wywodów, prawd,półprawd i innych.
  Może twoi przodkowie brali w tym udział, kto to wie…więc oczyszczaj ten brud moralny w Świetle Stwórcy, a nie jątrz bez końca.Masz przykład z blogu mistyki bb, podoba mi się co robi Ozyrys Bóg się nami posługuje na różne sposoby.

  • Michaela pisze:

   To było do Mezamira 🙂

  • Mezamir pisze:

   Nie mam czasu na czytanie twoich wywodów”
   -Bardzo szkoda ze nie masz czasu na konkretne informacje i wydarzenia na świecie.
   Ja nie mam czasu na rozmowy o kolorach ze ślepcami,i tak nie zrozumieją o czym mówię.

   • Michaela pisze:

    Co ty malarz? Nich Jan poda ci laskę i kapelusz 😀

    • siola pisze:

     Ja bym sie z Jana nie nabijal za niedlugo noc Janowa

     • Mezamir pisze:

      Yeshe – Mądrość
      Yeshe Khorlo – Koło Wiedzy,Kołomir ,Koło Wrota(wiedzy)

      i taka ciekawostka

      “Jon, Apollon, Szymon (Szymon Piotr i “Szymon Mag”; zajmiemy się tym później), wszyscy ci Chrześcijańscy Adepci nauczali: Wy jesteście Świątyniami Żyjącego Boga. Spójrzcie, Światło jest w was, i wiedzcie, że jesteście Dziećmi Światła!”

      Apollo,imię które kojarzy mi się z Polakami i Janem
      A Pol Jon
      http://mroczny_budda.republika.pl/archiwa/mason.html

      bogowiepolscy.net/bogowie-jan-sobotkowy.html

      bogowiepolscy.net/jas.html

      Apoljon sobótkowy

      literat.ug.edu.pl/~literat/jksobot/tekst.htm

      „Jantar” pochodzi od litewskiego odpowiednika słowa bursztyn.
      Jan Tra

      Tara
      Jan Tar(a) bursztyn
      Złota/Żółta Tara (Odzer Chenma/Cienma) powiązana z bogactwem i dobrobytem,złotem.

      http://bialczynski.wordpress.com/2013/02/28/swararaszek-zebral-mezamir-snowid/#comment-62589

     • Mezamir pisze:

      Abaddon (od hebr. אֲבַדּוֹן awadon – niszczyciel, gr.: Apollyon, łac.: Exterminans) – pierwotnie inna nazwa szeolu, następnie anioł zagłady opisany w Apokalipsie św. Jana

      Czy to nie oczywiste że “a Pol Jon” to anioł zła w hebrajskiej Biblii?
      W dodatku w Apokalipsie Jana(Apoliona)

     • Mezamir pisze:

      Lecz kim do diabła – wybacz tę grę słów – naprawdę jest ten notoryczny Szatan, o którego czczenie oskarżają nas rzymscy kapłani, i którego winią za ich zmartwienia, zamiast obwiniać swą własną bigoteryjną głupotę?

      Kiedy Rzymski Kościół rozpoczął “katechizację” prowincji, nieustannie odnajdywał lokalnych bogów. Ucząc się legendarnych wyczynów tych bogów, przebiegli rzymscy misjonarze wynaleźli “świętych”, którzy dokonali tych samych czynów i opowiadali prostym poganom:

      “Ten wasz bóg jest niczym innym jak demonem, który próbuje odciągnąć was od Naszego Pana Jezusa Chrystusa, i w tym celu naśladuje wyczyny naszego świętego męczennika Jana Kowalskiego. A jeśli mi nie wierzycie, posłuchajcie historii życia naszego świętego męczennika…”

      I tu następowała zmyślona opowieść.

      W ten sposób Rzymski Kościół przyswoił do swojej liturgii cały panteon “pogańskich” bogów, przemieniając ich w całkowicie fikcyjnych świętych i męczenników; jedynymi chrześcijańskimi męczennikami wczesnego Chrześcijaństwa byli Gnostycy i Esseńczycy, których Rzymscy Aleksandryjczycy potępili przed Imperatorami. Przykład: Ci którzy czcili Chrystusa pod postacią osła (Priapus), ci którzy czcili Chrystusa pod postacią ryby (Oannes); ci którzy czcili Chrystusa pod Jego Imieniem Iacchusa, lub Dionizosa…

     • Michaela pisze:

      Co ci do głowy przyszło ? a sio takie myśli 😀

     • siola pisze:

      Tartaria to dla Rzymu PIEKLO logicznie myslac niosacy wiec lucyfer to dla nich diabel wezelki i przeslanie …/—/… kto mial prawo slania wici odwroc dzisiejsze pojecie wladzy

     • siola pisze:

      faun nasza Matka Lada KRZYZ ROWNORAMIENNY polnoc luk poludnie ryby wschod alfa zachod omego w srodku baranek albo jak wolisz kwadrat

     • siola pisze:

      Pi-ast os kola dziejow albo wiedzy

   • Michaela pisze:

    O, jakieś duszki poprawiły komentarz Mezamira. To Ty Dawid? 😀

 23. Mezamir pisze:

  „Surja Upaniszad. Od razu przetłumaczyłem fragment:

  “Słońce jest jaźnią całego świata.
  Ze Słońca rodzą się, zaiste, żywe istoty.
  Ze Słońca ofiara, Deszcz (Pardżanja = Perkun), pożywienie i dusza.
  Pokłon Ci Aditjo, Synu Bezkresu!
  Ty jesteś naocznym sprawcą czynów,
  Ty jesteś naocznym Brahmanem – tym który się rozszerza,
  Ty jesteś naocznym Wisznu – tym, który przenika,
  Ty jesteś naocznym Rudrą – tym, który gromki dźwięk wydobywa,
  Ty jesteś naocznym Ryczem (Rygwedą) – hymnem pochwalnym,
  Ty jesteś naocznym Jadżusem (Jadżurwedą) – hymnem ofiarnym,
  Ty jesteś naoczną Samą (Samawedą) – hymnem-pieśnią,
  Ty jesteś naocznym Atharwanem (Atharwawedą) – hymnem-zaklęciem.
  Ze Słońca rodzi się Wiatr,
  Ze Słońca rodzi się Ziemia,
  Ze Słońca rodzą się Wody,
  Ze Słońca Ogień się rodzi.
  Ze Słońca Przestwór i kierunki w przestrzeni się rodzą,
  Ze Słońca Bogowie – świetliści się rodzą,
  Ze Słońca Wedy powstają,
  Zaiste, takie właśnie Słońce, tę oto tarczę rozpala.
  Tamto Słońce to Bahman, który się rozszerza,
  Słonce jest wewnętrzną strukturą człowieka –
  umysłem, rozumem, świadomością, tożsamością,
  Słońce zaiste jest tchnieniem życiowym, które wszędzie się rozchodzi,
  i tchnieniem życiowym, które integruje,
  i tchnieniem życiowym, które w górę płynie,
  i tchnieniem życiowym, które do dołu ciągnie,
  i głównym tchnieniem życiowym.
  Słońce zaiste jest słuchem i tym, co czuć pozwala przez skórę,
  i wzrokiem, i tym, czym smak się czuje, i tym, czym zapachy,
  Słońce zaiste jest dźwiękiem i tym, czego się dotyka,
  barwy postacią, smakiem i zapachem,
  Słonce zaiste jest mową i ręką, i nogą,
  i tym, dzięki czemu można się rozmnażać,
  i tym, czym nieczystości wydalać,
  Słonce jest zaiste i mówieniem, i braniem, i przemieszczaniem,
  i wytwarzaniem, i radością,
  Pełne radości, pełne mądrości, pełne rozróżniania jest Słońce!

  Pokłon Słońcu-Mitrze – Przyjacielowi Miłemu
  Pokłon Słońcu-Bhanu – który blaskiem świeci,
  Chroń mnie przed śmiercią!

  Pokłon Świetlistemu, Świata przyczynie!

  Ze Słońca powstają stworzenia
  i pod opieką są Słońca,
  W Słońcu się rozpuszczają
  i to, co jest Słońcem jest tym, czym jest ‘ja’ we mnie.

  Okiem naszym jest Savitar – Stwórca,
  i okiem naszym jest Słońce – to, które jest w górze.
  Niech Stwórca okiem nas obdarzy.

  Słońca wiedzę mamy, Tysiąc-promiennego dumamy,
  Niech więc nas Słońce obudzi.

  Ostatnie dwa wersety to tzw. Surja Gajatri – czyli najświętsza medytacja Słońca…”

  Jeśli ktoś chce się u mnie uczyć sanskrytu, to zahęcam do dołączenia od 28 lutego we wtorki w godzinach 18:00 – 21:00 na cykl spotkań z sanskrytem (do 3 czerwca).
  Nauka na takich właśnie tekstach z recytacją i z uwzględnieniem naszych wspólnych korzeni z Hindusami. Moim konikiem jest wywodzenie słów polskich z sanskryckich i wskazywanie na ogromne podobieństwo i historyczne związki. vivaswan.pl/pl/node/197

  „Acha, jeszcze zamieściłem swoje rozważania na temat kultu Słońa w indiach: http://www.vivaswan.pl/pl/node/194 – Filip Ruciński

  http://bialczynski.wordpress.com/2014/02/07/stanislaw-kostka-potocki-1755-1821-i-jan-nepomucen-potocki-1761-1815-straznicy-wiary-slowian/

 24. Dawid56 pisze:

  Oj Mezamirze uwierz proszę że Szatan istnieje, jemu tylko o to chodzi aby wszyscy negowali jego istnienie i żyli tylko tym: tu i teraz.Wówczas nas ma w garści 😉

  • Mezamir pisze:

   Chcesz mnie nauczyć wiary w Szatana?
   W Szatana wierzą sataniści,mnie satanizm nie interesuje 🙂

   „jemu tylko o to chodzi aby wszyscy negowali jego istnienie ”

   Skąd wiesz o co mu chodzi,przecież z nim nie rozmawiałeś 🙂
   Powtarzasz rzeczy wymyślone i napisane przez kogoś dawno temu.
   Szatan był symbolem ego,SYMBOLEM.
   Prości Galilejczycy nie wiedząc co to metafora
   zinterpretowali symbol dosłownie.

   Szatanowi zależy na tym by w niego nie wierzyć – to właśnie jest absurd
   i manipulacja,ponieważ dzięki tej pokrętnej logice
   każdego kto nie jest żydem(duchowym) można posądzić o satanizm.
   Wierzysz w Szatana?
   1 Nie
   2 Tak

   ad1 pseudo Satanista
   ad2 krypto satanista/judeochrzescijanin

   Kościołowi zależy na tym by ludzie w Szatana wierzyli.
   Kościół uczy wiary w Szatana
   Szatan to fundament kościoła.

  • Maria_st pisze:

   „Oj Mezamirze uwierz proszę że Szatan istnieje, jemu tylko o to chodzi aby wszyscy negowali jego istnienie i żyli tylko tym: tu i teraz.Wówczas nas ma w garści ”

   Ależ Ciebie Dawidzie Watykan zaprogramował…..

 25. siola pisze:

  Pamietaj nie wszystko jest zlotem co sie swieci.

 26. Mezamir pisze:

  „Największym sukcesem Szatana jest przekonanie ludzi o jego nie istnieniu”

  Sofizmat (z gr. „sophisma” – wybieg, wykręt) czyli sztuka „wykręcania kota ogonem”,

  Zwodniczy „dowód” matematyczny, pozornie poprawny, lecz faktycznie błędny,
  zawierający ROZMYŚLNIE I CELOWO wprowadzony błąd logiczny
  trudny do wykrycia na pierwszy rzut oka.

  „sukcesem Szatana jest to że w niego nie wierzysz”

  Wypowiedź/sformułowanie, w którym świadomie został ukryty błąd rozumowania
  nadający POZORY prawdy,fałszywym twierdzeniom;
  jest to próba dowiedzenia swoich racji
  bez względu na wartość logiczną przedstawionej argumentacji.

  Niestety,na dzieci i ludzi prostych(a takich jest najwięcej) taka manipulacja działa.
  Zawsze powtarzałem że neojudaizm/chrześcijaństwo
  jest odpowiedzialne za
  infantylizowanie społeczeństwa.

 27. Mezamir pisze:

  Przykłady sofizmatu matematycznego
  Fałszywa równość
  1 zł = 100 gr = 10 gr × 10 gr = 0,1 zł × 0,1 zł = 0,01 zł = 1 gr
  Wniosek: 1 zł = 1 gr
  (jesteś satanistą ponieważ nie wierzysz w Szatana)

 28. Stefan pisze:

  Mezamir:
  Przykłady sofizmatu matematycznego
  Fałszywa równość
  1 zł = 100 gr = 10 gr × 10 gr = 0,1 zł × 0,1 zł = 0,01 zł = 1 gr
  Wniosek: 1 zł = 1 gr
  (jesteś satanistą ponieważ nie wierzysz w Szatana)”

  Mezamir dwoisz sie i troisz zeby przekonać innych do swoich racji, odpuść troche i pozwól ludziom wierzyc w co chcą
  1zł=100gr ale 100 gr to nie 10 gr x 10 gr tylko 10 x 10 gr = 10 x 0,1 zł= 1zł
  Wniosek: 1zł = 1zł
  (Szatan istnieje i ma się dobrze bo przekonał ludzi ze go nie ma że 1gr=1zł. szatan jest mistrzem w uzywaniu wybiegów i wykrętów)

  • Mezamir pisze:

   1zł=100gr ale 100 gr to nie 10 gr

   Na tym polega sofizmat,błąd logiczny na wstępie.
   Tak samo jak zakładanie że niewiara w Szatana oznacza satanizm
   Z tego wniosek że tylko osoby wierzące w Szatana(członkowie kościoła)
   nie są satanistami 😀

   Cyrk na kółkach.

   „dwoisz sie i troisz zeby przekonać innych do swoich racji”

   Kolejny sofizmat? 😉
   Pokazuję ludziom że dali się wkręcić w demagogię
   wnioskują błędnie na podstawie błędnych argumentów
   które na wstępie przyjmują za prawdę,ponieważ kierują się ślepą wiarą.
   Dla nich 1zł = 1 gr albowiem tak jest napisane w piśmie
   i każdy kto myśli inaczej jest satanistą 😉
   Skoro twierdzisz ze 1zł i 1gr nie są sobie równe
   tzn że jesteś heretykiem 😉

   Rozumiesz już?

   • Stefan pisze:

    Mezamir:
    „1zł=100gr ale 100 gr to nie 10 gr”
    100gr to nie 10gr no własnie i dlatego odpuść pozwól ludziom wierzyc w co chca
    Mezamir:
    „Tak samo jak zakładanie że niewiara w Szatana oznacza satanizm”
    Jak by nie było to tylko twoje własne załozenie przed chwilą je pokazales:
    Mezamir: ” Przykłady sofizmatu matematycznego
    Fałszywa równość
    1 zł = 100 gr = 10 gr × 10 gr = 0,1 zł × 0,1 zł = 0,01 zł = 1 gr
    Wniosek: 1 zł = 1 gr
    (jesteś satanistą ponieważ nie wierzysz w Szatana)”
    Mezamir: Z tego wniosek że tylko osoby wierzące w Szatana(członkowie kościoła)
    nie są satanistami ”
    To też tylko twój wniosek i nic więcej
    PS Pozdrawiam Michaela 🙂

  • Mezamir pisze:

   ale 100 gr to nie 10 gr

   Więc przyznajesz że ktoś kto nie wierzy w Szatana nie jest satanistą
   bo żeby nim być,trzeba w niego wierzyć?

   „Szatan istnieje i ma się dobrze”

   aha,jednak dalej uważasz że 100gr jest równe 10gr
   mimo ze negujesz ich równość…Biblia też przeczy samej sobie
   nic dziwnego że robią to również jej wyznawcy.

   • Stefan pisze:

    Mezamir: Więc przyznajesz że ktoś kto nie wierzy w Szatana nie jest satanistą
    bo żeby nim być,trzeba w niego wierzyć?
    Mezamir:aha,jednak dalej uważasz że 100gr jest równe 10gr
    mimo ze negujesz ich równość…Biblia też przeczy samej sobie
    nic dziwnego że robią to również jej wyznawcy.”
    Uważam ze 100gr to 100gr a szatan istnieje i ma sie dobrze a Biblie trzeba umieć czytać…

    • Mezamir pisze:

     Uważam ze 100gr to 100gr a szatan istnieje”-Więc jesteś satanistą.

     „Propaguje przede wszystkim wolność wyznania”.

     Jesteś również heretykiem, z punktu widzenia nauk kościoła.
     Zacytuj fragment w którym Biblia głosi prawo do wolności wyznania.
     Wyjaśnij sens krucjat i misjonarstwa/etnobójstwa
     na przykładzie „wolności wyznania” którego w Biblii nie ma.

     • Mezamir pisze:

      PS.”Uważam ze 100gr to 100gr”
      Nie rozumiesz co to jest przykład sofizmatu?
      Sofizmat musi zawierać błąd aby być sofizmatem.

      100 = 1 to błąd widoczny wyraźniej niż
      „dowodem na istnienie/sukcesem Szatana jest niewiara w niego”.

      W takim razie porażka Jehowy/Ojca ,polega na tym że w niego wierzymy.

      Skoro Szatan nie potrzebuje naszej wiary
      to kim jest Jehowa/Ojciec skoro tak mu naszej wiary brakuje?
      Jest ograniczony przez brak naszej wiary?
      Cóż to za „bóg jedyny”,którego mogą ograniczać ludzie?

      To jest kompletny nonsens i paradoks za paradoksem.

  • Mezamir pisze:

   O najważniejszym bym zapomniał 🙂

   „pozwól ludziom wierzyc w co chcą”

   Tego typu rady należą się misjonarzom,nawracaczom,etnobójcom 🙂
   Poczucie misji to pierwszy objaw opętania.

   • Michaela pisze:

    Mezamir , uspokój sie ,Twoja frustracja sięga juz zenitu i wypisujesz j głupoty ;(

    • Mezamir pisze:

     Fantazjujesz 🙂 widocznie jesteś zbyt sfrustrowana faktem że nie potrafisz logicznie odpowiedzieć na żadne z moich pytań,nie pierwszy raz i wcale Ci się nie dziwię
     po prostu ciężko Ci przyznać mi rację 🙂
     Brakuje argumentów i zaczynają się wycieczki,personalne.

     „Szatan istnieje i ma się dobrze” Propagujesz satanizm Stefanie 🙂
     Zresztą,kościół robi to od początku,na tym polega sukces kościoła
     wmówić ludziom i zmusić ich podstępnie,do wiary w Szatana
     za pomocą sofizmatu.

   • Stefan pisze:

    Mezamir:Poczucie misji to pierwszy objaw opętania.
    No własnie dlatego odpuść i pozwól aby kazdy szedł swoja drogą. Wolnosc wyznania to podstawowe prawo człowieka

    • siola pisze:

     Mam tylko jedno pytanie kto morduje ludzi ktorzy Maja inna wiare i to juz bardzo dlugo Dlaczego Ojciec zabronil odpowiadac ciotce na pytanie „dlaczego nie poszedles na ksiedza” ja zeozumialem dlaczego jak przeczytalem jakie pytanie zadano ostatniemu z Piastow Legnickich w Wiedniu I CO SIE KROTKO PO TYM STALO.

     • Dawid56 pisze:

      Mówimy dzisiaj nieważne w jakiego Boga wierzysz.Możesz być nawet niewierzący, ważne abyś czynił Pokój nie Wojnę, w myślach, słowach,piśmie i uczynkach.Jeśli byś dodatkowo kierował się Miłością do swoich nieprzyjaciół( wyższa szkoła jazdy) przeżyjesz swoje życie z godnością i na łożu śmierci bez strachu ja przyjmiesz niezależnie od tego czy jest coś czy nie jest po śmierci- dla Ciebie będzie to zupełnie bez znaczenia- I o to chodzi!
      Oczywiście Ojczyznę swoją przed obcym najeźdźcą należy bronić! to nie ma nic wspólnego z miłością swoich nieprzyjaciół.

  • Michaela pisze:

   Stefan, dziękuję za Twój komentarz.Powiedziałeś jasno i prosto: „pozwólmy ludziom wierzyć w co chcą”. Szatan istnieje i to pod wieloma imonami,ale jeśli ktoś twierdzi,że nie istnieje , niech mu tak będzie. Po co wymyślać jakieś teorie ,dla teorii, po co komplikowac wszystko ,
   Pozdrawiam 🙂

  • Maria_st pisze:

   (Szatan istnieje i ma się dobrze bo przekonał ludzi ze go nie ma że 1gr=1zł. szatan jest mistrzem w uzywaniu wybiegów i wykrętów)”

   nie ma Szatana takiego jak przedstwaiaja to panowie kłamstwa…..zresztą jesli klamstwo jest powielane w koncu dla wielu staje sie prawda.
   Czy więc ludziom pozwolic wierzyc w kłamstwa?
   Cóż……kto szuka–znajduje……kto stoi w miejscu–śpi

 29. Dawid56 pisze:

  To było prawdopodobnie tak. Bóg stworzył rzeczy widzialne i niewidzialne.Za pomocą dzisiejszego języka można by było powiedzieć , że stworzył energie duchowe.Są one tak subtelne ze potrafią przenikać różne wymiary.Nie istnieje dla nich pojęcie czasu.Wiadomo jednak że istnieje Świat materialny który podlega prawom przemiany.Wydaje się że „projekt” jaki ma być ten świat materialny czy ma istnieć w nim śmierć jaka ma być rola człowieka i jaka jest jego pozycja czy ma być, a jeśli to na ile równy Najwyższej Istocie, mógłby być przedmiotem sporu.Właśnie o doczesność i tymczasowość.To też między innymi na tym polega walka o duszę..Szatan chce aby Człowieka interesowała tylko doczesność i byt materialny.Szatan mówi tak skorzystaj z życia tu i teraz przecież po śmierci jest pustka, a ja też nie istnieję no może tylko w czyjejś wyobraźni!

 30. Mezamir pisze:

  „Żenujący sondaż. Polacy w razie wojny nie chcą walczyć z Rosją? Skąd ta postsowiecka mentalność? Większość Polaków nie chce uczestniczyć w wojnie z Rosją? Dlaczego? Bo o walkę za Ukrainę odpowiedzialni są: USA i Unia Europejska. Innymi słowy, Polacy są zaślepieni przez prorosyjską propagandę!

  http://www.fronda.pl/a/zenujacy-sondaz-polacy-w-razie-wojny-nie-chca-walczyc-z-rosja-skad-ta-postsowiecka-mentalnosc,35148.html

  http://www.naszdziennik.pl/wpis/785,polacy-nie-chca-walczyc-za-ukraine.html
  Strasznie zawiedzeni, że Polacy nie chcą walczyć za żydoeuropę i próbują pouczać za pomocą wyświechtanych frazesów. Przeglądając różne portale wyraźnie widać, że naród ma dosyć tej zafajdanej propagandy, której nie powstydziłby się nawet Joseph Goebbels. Politykierzy doprowadzili do tego, że ludzie NIE mają czego bronić. Ja osobiście dywizje Putina witał bym po staropolsku i stanął bym u ich boku. Tak naprawdę ludzie są zmęczeni, przestraszeni i ogłupieni brak im bodźca do działania nie wierzą, że może być lepiej i co gorsza nie mają pojęcia co z tym fantem zrobić. Potrzebny jest zimny prysznic i mocny kop w zadek by ruszyła w Polsce ta zardzewiała machina, która zmiecie to całe banksterskie barachło.

  Jeszcze jeden chwast, który wypłynął dzięki Ukrainie – Piotr Duda, człowiek, który ma się za obrońcę uciśnionych przyrównał metody działania Putina do Hitlera i organizuje pikietę. “Aby dać wyraz sprzeciwu “S” organizuje w sobotę o godz. 14 pikietę przed ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie. – Chcemy pokazać nasze poparcie i nazwać rzeczy po imieniu. Agresora nazwać agresorem, ofiarę ofiarą. Musimy Ukrainie okazać naszą solidarność – pisze w oświadczeniu Duda.”
  Zaskoczył mnie Wrzodak swoją reakcją na apel Dudy: “S” dołączyła do “gebelsowskiego terroru medialnego” ws. wydarzeń na Ukrainie. oraz “Polacy nie mają żadnego interesu na Ukrainie”, a mają je z kolei “banksterzy” z USA i zachodniej Europy. – Celem banksterów jest opanowanie Rosji i przy okazji kolonizacji Ukrainy, a nie niesienia pomocy czy wyzwolenia Ukraińców. CB ma rację w tym, że “nadejszła” (jak mówił Pawlak) wielka zmiana, ta zmiana to wielkie tsunami zwane Ukraina, odkrywa fałszywych polaków i pseudosłowian.

  wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/solidarnosc-idzie-pod-ambasade-rosji-byly-posel-agenturalna-zadyma/1snt6

  Jestem bardzo ciekaw ilu ludzi uda się przymusić do tej pikiety skoczkowi Dudzie. Duda potwierdził tym samym, że gra do jednej bramki z politykierami i jest przewodniczącym związku po to by “władza” mogła ich kontrolować”.

  Wracając do Szatana,taka analogia.
  Dzisiaj każdy kto nie chce paść na kolana przed USA
  nazywany jest terrorystą
  Każdy kto nie chce paść na kolana przed imperium romanum,jest satanistą.

  DAwniej mieliśmy misje jewangelizacyjne
  tak jak dzisiaj mamy misje „pokojowe”
  Kiedyś wciskano neojudaizm/chrześcijaństwo
  tak jak teraz wciska się demokrację.

  Dlaczego na tym tak zależy elicie,aby cały świat zdemokratyzować/zjewangleizować?

  Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów,
  gdyż są to rządy hien nad osłami. [Arystoteles]

  W demokracji rację ma większość,a większość zawsze jest gorsza,głupsza.
  Dzięki demokracji,banda prymitywów może pozbawić prawa głosu garstkę wybitnych ludzi.

  Głupimi łatwiej jest sterować, dlatego próbuje się wciskać demokracje
  walcząc z „terrorystami”

  tak jak walczy się z „satanizmem” likwidując „nie wiernych”
  i proszę mi nie wypisywać herezji o tym że
  „należy ludziom pozwolić wierzyć w co chcą”
  ponieważ to nie ma nic wspólnego z linią ideologiczną kościoła.
  Świadczy o tym misyjność,wymóg nawracania
  a raczej odwracania ludzi od ich własnej tożsamości i kultury
  a w miejsce powstałej luki instaluje im się pasożyta
  który żywi się ich strachem przed Szatanem.

  Ktoś kto nie widzi oczywistej oczywistości
  albo udaje głupiego
  albo jest totalnie zahipnotyzowany i omamiony.

  Oto dowód na poparcie mojej tezy

  RZĄD ŚWIATOWY powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia. [James Paul Warburg podczas przesłuchania przed amerykańskim Senatem, 17 lutego 1950 r.]

  Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. [David Rockefeller]

  Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją [Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 19970 r.]

  Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników. [James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii]

  Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało. Winston Churchill

  Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej
  Marshall McLuhan

  Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest. Ted Gunderson, agent FBI

  Kto jest Żydem wg “Nowego Testamentu”
  „Bo Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. I taki to otrzymuje pochwałę nie od ludzi, ale od Boga.”
  .
  Rz 2; 28-29

  Żydowski hymn triumfu
  „Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…”
  „Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
  Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów o judeochrześcijaństwie
  Katolicki “patriotyzm”
  “Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”
  Cytat z książki dla harcerzy „Czuj duch” ksiądza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

  “Chrześcijaństwo nie jest potrzebne nam, Żydom, ale jest przecież rozgłaszaniem po krańce świata pojęć zawartych w żydowskim Piśmie: prawd o Stwórcy, o Jego przymierzu z Izraelem, o Jego trosce o ludzi, o Jego wymaganiu posłuszeństwa przykazaniom, o jego obietnicy odkupienia, które ma objąć cały świat, gdy, jak mówi prorok “Pan będzie jeden i jedno będzie jego Imię”.
  Cytując rabina (?) Franza Rosenzweiga, Krajewski dodaje do tej biblijnej zapowiedzi: Żydzi są dziedzicami Objawienia, a chrześcijanie, uznając je, są spadkobiercami swojego Objawienia. … Żydzi muszą strzec świętego płomienia, a chrześcijanie mają roznosić jego światło we wszystkich kierunkach. Czyli po prostu, chrześcijanie są rodzajem “chłopców na posyłki” prawdziwych dziedziców naszej planety. Żydzi zaś są prawowitymi “panami świadomości” ludów które dały się schrystianizować. (Słowo chrześcijanin – po francusku chrétien – wywodzi się zresztą etymologicznie od crétin, czyli po prostu kretyn.)”

  Stanisław Krajewski

  Istotę religii katolickiej/neojudaistcznej ujął autorytatywnie, jasno i niedwuznacznie papież Pius XI gdy w przemówieniu do pielgrzymki katolików belgijskich powiedział w dniu 6.9.1938:
  “Przez Chrystusa i w Chrystusie
  jesteśmy duchowym potomstwem Abrahama… jesteśmy duchowymi semitami”.

  Odpowiedź naszych przodków na chrystianizację
  U was, chrześcijan, pełno jest łotrów i złodziei; u was ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach; u nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii! U was księża dziesięciny biorą, nasi kapłani zaś utrzymują się, jak my wszyscy, pracą własnych rąk [Szczecinianie do biskupa Ottona Mistelbacha z Bambergu]

  “NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję” – Zbigniew Brzeziński
  Wyciąg z protokołu nr 468 posiedzenia Senatu Akademickiego KUL z dnia 21 czerwca 1990 r. w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa KUL prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu.
  Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie.

  “każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich”- W.Cejrowski
  Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego kto jest odpowiedzialny
  za próby stworzenia światowej,globalnej religii?

  Babka W.Cejrowskiego ze strony matki była Żydówką, o czym poinformował osobiście w radiu Wnet,
  żydowskiej rozgłośni prowadzonej przez red.K.Skowrońskiego.
  Wszystkie media w Polsce są antyrosyjskie – wszystkie media w Polsce są żydowskie.
  Ojciec Cejrowskiego prowadził za PRL-u “na żywo” festiwal Rawa Blues.
  Kogo jeszcze waaadza dopuszczała w tamtym czasie do tak odpowiedzialnych funkcji? No?… Pomijam Krystynę Loskę jako wyjątek potwierdzający regułę…

  List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania, 13: Posłuszeństwo wobec władzy świeckiej
  1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd. 7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.

  Jeśli ktokolwiek sprzeciwia się władzy syjonistów, banksterów, dyktatorów,Unii,USA,PO,PIS,SLD itd itp – a także totalitaryzmowi i NWO – sprzeciwia się woli
  Boga neojudaistów/chrześcijan/żydów duchowych.

  Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości.

  Kolejny przykład że wyznawcy Biblii dążą do wprowadzenia NWO

  Mateusza 24:14 A ta Ewangelia o królestwie/światowej religii
  będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.
  Mateusza 6:10 “… przyjdź Królestwo/NWO Twoje!”

  “Tekst ten jest powtarzany przez miliardy Chrześcijan i niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że prosimy Boga o nadejście Jego Królestwa. Prosimy o to, aby owo Królestwo przyszło do nas.
  Tekst ten nie mówi – zabierz nas do Swego Królestwa, ale jest prośba o to, aby to Królestwo przyszło do nas, tutaj na ziemię. Głównym motywem działalności Isusa oraz apostołów było i jest nadal Królestwo Boże.
  Termin ten został użyty w Ewangeliach 53 razy. Nie enigmatyczny rząd nad duszami w niebie ale rzeczywisty rząd tutaj na ziemi. Królestwo Boże nie istnieje w naszych sercach. Nie istnieje ono także w niebiosach po naszej śmierci.
  Królestwo Boże to przyszły realny rząd polityczny na ziemi pod władzą samego Zbawiciela. Rząd ten usunie fizycznie wszystkie rządy z powierzchni ziemi oraz je zastąpi.”
  “Przede wszystkim Isus nigdy tych terminów nie rozróżniał ani nie podał nam różnicy pomiędzy nimi. Królestwo Boże jest dosłownym wyrażeniem rządu Boga na ziemi a termin – Królestwo Niebios wskazuje na pochodzenie niebiańskie tego rządu.”
  Objawienie 5:(10) i uczyniłeś z nich dla Boga naszego ród królewski i kapłanów, i będą królować na ziemi.
  “Rząd Chrystusa to rząd globalny.”
  Walka przeciwko Królestwo Bożemu/NWO.
  Tzw. walka dobra ze złem to walka szatana przeciwko Bogu – próba udaremnienia Królestwa Bożego – powstrzymania powrotu Chrystusa.
  Trwają więc w szatańskich(innowiercy są źli i szatańscy bo nie chcą się poddać)
  mediach masowe ataki na Boga/NWO, Biblię oraz kontrolowane przez szatana Chrześcijaństwo
  Nienawiść mediów i władz do Boga/NWO i Biblii jest wręcz chorobliwa i często wręcz śmieszna. Hołubi się satanizm oraz wszelkie inne religie.

  Brednie kompletne,kto promuje satanizm?Kościół.
  Gdzie mamy spisaną całą satanistyczną teologię?W Biblii oraz Torze
  która jest komentarzem do Biblii.

  Psalm 2:1 Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? 2 Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Panu i przeciw Jego Pamazańcowi
  /NWO «Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta!»

  Jeszcze do Was nie dociera?

  “Religijni imperialiści nie ustają w wymyślaniu coraz intensywniejszych metod
  zniwelowania narodowej duszy u wszystkich narodów. Na dwudziestym stuleciu legło już piętno różnych idei stworzenia jednej wszechświatowej religii
  na osnowie chrześcijaństwa (na przykład “Róża świata” Andriejewa i in.).
  Celem tych zabiegów jest wytworzenie jednolitej, bezkształtnej masy ludzi pozbawionych narodowej odrębności – takich biologicznych robotów posłusznych cudzej woli. ”
  “Tak więc religia światowa występuje w roli dobrze zamaskowanego narzędzia walki politycznej o stworzenie jedynego religijnego światowego imperium.
  W takiej walce politycznej dają o sobie znać dwa biegunowo przeciwne dążenia:
  pierwsze – wola narodów zachowania swej tożsamości, czyli walka o życie narodu;

  drugie – dążenie pewnych politycznych kół do dominacji w świecie, co pragnie się osiągnąć drogą niwelacji narodowych odrębności i upowszechnienia przez światowe religie międzynarodowych idei, tak zwanych wartości ogólnoludzkich. ”

  „Jeszua przyszedł na świat, aby zbawić grzeszników” (1 Tm 1:15).
  Jeszua nie ma więc nic do powiedzenia ludziom dobrym.
  Ma wiadomość dla grzeszników – ludzi złych. Przyszedł do ludzi złych.
  Jeszua powiedział : “Nie zdrowi potrzebują lekarza, lecz źle się czujący.
  Przyszedłem powołać nie sprawiedliwych, lecz grzeszników”. Mk 2,17
  Nic dziwnego ze religie abrahamowe są odpowiedzialne za zbrodnie przeciwko ludzkości
  i czystki etniczne na całym świecie.
  Cały kościół składa się z niesprawiedliwych grzeszników/powołanych.
  Tylko ludzi złych można trzymać za przysłowiową mordę za pomocą strachu.
  Dobrzy ludzie nie potrzebują religii dla złych ludzi,nie potrzebne im nakazy i zakazy
  a źli ludzie i tak znajdą sposób by prawo ominąć.
  “Cała przecież, bezmyślnie głoszona przez Kościół ‘teologia grzechów odkupienia metodą Jezusa z Nazaretu umęczenia’, to zatruwający ludzkie dusze gniot umysłowy, wzorowany na praktykach hebrajskiego kapłaństwa Jerozolimy, uwielbiającego się nurzać w „odkupicielskiej krwi” niewinnych, ofiarnych zwierząt. A wiarę w skuteczność tej obżydliwości (pisownia poety Stefana Kosiewskiego) zaszczepił naiwnym chrześcijanom udający „hellenistę” agent Sanhydrynu Szaweł z Tarsu, szerzej znany jako apostoł Paweł. I ta jego „wytracająca mądrość mędrców” (1 Kor. 19-23) kołtuńska głupota stała się bardzo efektywnym zaczynem CYWILIZACJI OBŁUDY, promieniującej na świat z „Miasta na Wzgórzu (Syjon)”.
  Amerykański pisarz John Kaminski, z którym kiedyś bliżej korespondowałem,
  utrzymuje że z tego Syjonu spływa na cały świat dusząca swymi wyziewami CZARNA CHMURA, która ludziom zasłoniła najzwyklejsze słońce.
  Aż wstyd mi tutaj przypominać, że „apostołami” tego globalnego nowotworu stali się, odpowiednio do swej misji przygotowani („przyuczki” w formie sfingowanych na nich zamachów w marcu i maju 1981) znani Aktorzy Dziejów, Karol Wojtyła i Ronald Reagan, którzy w 1987 roku w Miami na Florydzie zawarli Globalne Przymierze Krzyża i Wall Street .”
  http://markglogg.eu/?p=545

  Bez neojudaizmów,Ziemia przestałaby się kręcić.
  Megalomania,narcyzm i pycha(przeświadczenie o swej nieomylności)

  Adolf Hitler w gazetach niemieckich od 1933 do 1945 uważany i sławiony był jako Mesjasz i Nowy Chrystus, Wybawiciel Ludzkości.
  Nawet w Polsce do września 1939 taki Wyszyński jak i młody Wojtyła czcili Adolfa Hitlera jako zbawcę i mesjasza Europy. Jaka wiara, taki mesjasz. Teraz mało kto pamięta, że Wyszyński posłał prawie 1300 polek i polaków do hitlerowskich pieców w obozach koncentracyjnych. I za to go PRL chciało zamknąć, zupełnie słusznie, bo zdradzał tajemnice spowiadających się partyzantów prosto do gestapo.
  Nic o okultyzmie nie było w tamtych czasach, nawet w plotkach.
  Zarzut okultyzmu wobec reżimu Hitlera ma odwrócić uwagę od jego wyjątkowo pobożnej katolickości maryjnej.
  Spośród wyznań chrześcijańskich niekatolickich katolik Adolf Hitler faworyzował protestantyzm, który jest najbardziej otwarty na reinterpretację.
  W odróżnieniu od przypisywanych nazistom po II wojnie światowej tendencji nie skłaniał się ku wierzeniom ezoterycznym, neopogaństwu i okultyzmowi. Wyśmiał je w “Mein Kampf” (str. 282).

  Adolf Hitler (wł. A. Schicklgruber: 1889-1945,jezuita), głosząc mesjanizm i posłannictwo własnego światopoglądu, pisał w “Mein Kampf”: “Nas wybrało Przeznaczenie na świadków katastrofy, która będzie najlepszym dowodem słuszności nacjonalistycznej teorii rasowej”.

  Adolf Hitler nie jest autorem szowinistycznego i rasistowskiego programu hegemonii niemieckiej w Europie, znanego powszechnie pod tytułem: “Mein Kampf”.

  Podyktowali Hitlerowi ów program dwaj niemieccy jezuici oraz ojciec Staempfle
  Można o tym przeczytać w w/w książce.

  Ale komu się chce czytać takie nudne informacje,czasu nikt nie ma 🙂
  prawda Michaelo?
  Czasu nie ma,za to na głupie pyskówki i pisanie o niczym
  czas zawsze był jest i będzie.

  • Michaela pisze:

   Mezamir mam wspaniałą wiadomość dla Ciebie, MARIA_st czyta cię namiętnie,, ..nie trzeba jej zmuszać jak widać do czytania, Ciągle cię cytuje pod art.pt. ZAŚLUBINY w PIEKLE” …goń tam chłopie . Zobacz jak zachęcająco pisze.

   „Mezamirze : z pustego i Salomon nie naleje.
   Tu trzeba wziasc sie za prace nad soba a komu sie chce, jak Pan kaze–sluga musi, wielu ciezko pracuje by wykupic sie z niewolnictwa — inni/wiekszosc nie chce……. sam siebie zniewolil.
   Potrafia tylko pyskowac i namawiac innych do pozostanie niewolnikiem, przynajmniej sa w kupie.”
   Jak zapomniałeś to dla przypomnienie link do twojej wielbicielki MARII_st

   http://mistykabb.wordpress.com/2014/02/18/zaslubiny-w-piekle/comment-page-1/#comment-1377
   PS.Bardzo mnie ciekawi jak Maria_st ciężko pracuje ,żeby wykupić się z niewolnictwa,?

   • siola pisze:

    Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.

    • margo0307 pisze:

     „Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.”

     I do wiedzy Siola… i do wiedzy 😀

     Albert Einstein powiedział:

     Przeciętny człowiek nie jest specjalnie ciekaw świata.
     Ot, żyje, musi jakoś się z tym faktem uporać, im będzie to kosztowało mniej wysiłku – tym lepiej.
     A przecież poznawanie świata zakłada wysiłek, i to wielki, pochłaniający człowieka.
     Większość ludzi raczej rozwija w sobie zdolności przeciwne –
     zdolność, aby patrząc – nie widzieć,
     aby słuchając – nie słyszeć

     I jeszcze jeden piękny cytat, autorstwa Jima Morrisona:

     Tak naprawdę nie wiemy, co ciągnie człowieka w świat.
     Ciekawość?
     Głód przeżyć?
     Potrzeba nieustannego dziwienia się?
     Człowiek, który przestaje się dziwić jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze – uroda życia.
     😀

     • siola pisze:

      Zafudowal Ci takrze grzybka ja za to przesylam Ci bukiet stokrotek i niezapominajek z rzyczeniami wszastkiego dobrego i niech slonce a nie grybek da wszystkim dar poznania.

      Brzydkie kaczatko

     • margo0307 pisze:

      ” Zafudowal Ci takrze grzybka ja za to przesylam Ci bukiet stokrotek i niezapominajek z rzyczeniami wszastkiego dobrego…”

      Za życzenia i kwiatki pięknie dziękuję 😀
      Nie mogę natomiast zgodzić się z pierwszym członem zdania, w którym sugerujesz jakoby Einstein ‚zafundował’ nam grzybka…
      Na tej samej zasadzie, można by twierdzić, że Tesla zafundował nam harp’a… 😉

      Erich Fromm powiedział:

      „Wola sama w sobie nie ma kierunku, to intencja nadaje woli kierunek”

      Natomiast Terry Goodkind w ” Mieczu Prawdy: Kamień Łez ” napisał:

      Drugie prawo mówi, iż najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody.
      To brzmi paradoksalnie, lecz dobre serce i zamiary mogą zdradziecko doprowadzić do zguby.
      Czasami to, co się wydaje właściwe, jest w istocie złe i może wyrządzić krzywdę.
      Jedyna ochrona to wiedza, mądrość, przezorność i zrozumienie …
      Ale i to nie zawsze wystarcza…
      Małe dzieci lubią słodycze, więc dawanie dziecku cukierków wygląda na życzliwość. Jednak wiedza, mądrość i przezorność mówią nam, iż taka „życzliwość” może doprowadzić do choroby, jeśli damy dziecku nadmiar słodyczy kosztem zdrowego pożywienia.
      … Powiedzmy, że ktoś zrani się w nogi, a ty będziesz mu przynosił pożywienie, kiedy będzie leczył rany.
      Ale po jakimś czasie ta osoba nadal nie będzie chciała wstawać, bo to początkowo sprawia ból. A ty w dalszym ciągu, z dobrego serca, będziesz przynosił jedzenie.
      Z czasem nogi tego kogoś osłabną jeszcze bardziej i stawanie będzie coraz boleśniejsze. Ty z dobrego serca nadal będziesz dostarczał pożywienie.
      No i na koniec, przez twoje dobre serce, taka osoba zostanie przykuta do łóżka i już nigdy nie będzie mogła chodzić. Twoje dobre zamiary wyrządziły szkodę… 😉

     • siola pisze:

      Widzisz niekturej wiedzy nie ujawnia sie bezdusznym .Jedno moge Ci zdradic juz niedlugo,a cala ta falszywa gra dobiegnie konca.

  • Dawid56 pisze:

   Mezamir napisał:
   Ja osobiście dywizje Putina witał bym po staropolsku i stanął bym u ich boku.
   Czyli byś po prostu krzyknął „po staropolsku”
   Vivat Carolus Gustavus Rex 😦

 31. siola pisze:

  Mysle ze wiesz ze bohater spod Wiednia Terz tak krzyczal.

  • Dawid56 pisze:

   Raczej nie spod Wiednia, ale były to słowa Janusza Radziwiła który wzniósł taki toast: Jeśli ktoś mówi że kocha Ojczyznę to ze mną wzniesie ten trudny może do zrozumienia toast :Vivat Carolus Gustavus Rex. Tymi słowami poddał swoje ziemie pod władze Szwedów w czasie Potopu.Podobnie uczynił też jego brat Bogusław 😦

  • Mezamir pisze:

   Zrób coś ze swoją aortografią bo aż boli.

   • Mezamir pisze:

    Krym jest już częścią Rosji!
    Po południu (6 marca) telawiwzornia podała info, że parlament Krymu przegłosował przyłączenie Krymu do Rosji. Przyspieszono referendum na 16 marca.

    dziennikpolski24.pl/artykul/3355859,parlament-krymu-za-przylaczeniem-do-rosji-referendum-16-marca,id,t.html

    Ale, jak podała telawiwzornia TVP Info wicepremier Krymu oświadczył tuż po uchwale parlamentu, że przynależność Krymu do Federacji Rosyjskiej zaczyna się od uchwalenia przez parlament uchwały o przyłączeniu Krymu do Rosji, a referendum będzie tylko potwierdzeniem tego faktu.
    I natychmiast zaczęło się rozdzieranie szat, grożenie pięścią, protestowanie i głośne zawodzenie – aj waj aj waj Krym to nasza ukraińska kraj.
    Kompletnie osłupiałem słuchając wypowiedzi bandziora jewromajdaniarza p.o. Ukraińca i p.o prezydęta – Turczynowa. Otóż ten bandzior zarzucił parlamentowi Krymu działania niezgodne z konstytucją Ukrainy. Bandzior, bandyta, uczestnik zamachu stanu, uczestnik nielegalnego obalenia legalnych władz, który sam łamał prawo i konstytucję zarzuca Krymowi …łamanie konstytucji.
    Czy można sobie wyobrazić większą bezczelność?

    A co najśmieszniejsze – Putin nie musi “anektować” Krymu. Krym sam chce się “przyanektować” do Rosji. Na wieść o tym wszystkie sqrwione marionetki polityczne i gniudy medialne zawyły i zaskrzeczały unissono, że referendum będzie i tak nie ważne, że go nie uznają, że intergalność Ukrainy jest nienaruszalna …i tak w kółko. Czemu te skurwysyny nie bronili tak samo zażarcie integralności Serbii?
    I tak Putin sprawę załatwił – nie napadnie na Krym, nie podbije go siłą – bo Krym sam oddał się w ramiona Rosji. A czy gnojki na zachodzie to uznają czy nie – mnie jest wsjo rawno. Putinowi pewnie też. Zresztą – chcą gaz, ropę, muszą zaakceptować to, że Krymu w łapska nie dostaną. A najbardziej wścieka ich fakt, że po prostu nie mają czym Rosji zastraszyć…

    ………………

    Zagadka!
    Dlaczego agentura banksterów w Kijowie, Warszawie, Berlinie, Brukseli, Waszyngtonie zażarcie walczy o integralność Krymu z Ukrainą?
    Odpowiedź jest dziecinnie prosta – wpędzona w bankructwo Argentyna za długi sprzedała starszym braciom w wierze Patagonię:
    konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/15/patagonia-miedzynarodowa-spolecznosc-zydowska-kupila-patagonie-argentyny-i-chile-azeby-zbudowac-drugi-izrael/

    Wpędzona w bankructwo Grecja wyprzedaje wyspy:
    natemat.pl/53821,grecja-w-kryzysie-wyprzedaje-terytorium-malownicze-wyspy-ida-za-kilka-milionow-euro

    (Pytanko dodatkowe – kto ma tyle forsy, że je kupuje?)
    No i teraz znamy już odpowiedź, dlaczego agentura banksterów chce, aby Krym był z Ukrainą zintegrowany. Wszak pomagać finansowo ma Ukrainie MFW
    tvn24bis.pl/informacje,187/mfw-wspiera-ukraine,141398.html

    ten sam MFW , co “ratował” Argentynę i Grecję:
    wolnemedia.net/gospodarka/zadluzenie-grecji-wyzsze-niz-przed-umowa-z-mfw-i-ebc/

    I zakończyło się to sprzedażą za długi Patagonii i greckich wysp.
    Ukraina nie ma Patagonii, nie ma też wysp. Co więc za długi zaciągnięte w MFW sprzeda w pierwszej kolejności starszym braciom w wierze, gdy dzięki pomocy MFW zbankrutuje?

    BINGO!!!
    http://piotrbein.wordpress.com/2014/03/07/krym-jest-juz-czescia-rosji/

    „Jest oczywiste, że snajperów szkolił Mossad i że Izrael maczał w jewromajdanie paluchy:
    “Prasa izraelska: snajper zabił Żyda, ktory szkolił zasrajdańców przez 4 mies.
    B. żołdak israelski dowodził srajdańskim oddziałem bojowym
    B. oficer wojsk Izraela kieruje srajdanem, a sajanie partycypują“

    1planet1home.co.uk/2014/03/przewrot-na-ukrainie-to-syjonistyczna-robota/
    Dmytro (Awdim) Jarosz-szef bojowego skrzydła rewolucji żydowskiej na Ukrainie. Żydowskie nazwisko Jarosz pochodzi o hebrajskiego słowa „a-Rosh” (הַרֹאשׁ), które znaczy tyle co „zwierzchnik”, „wódz” i wskazuje na wysoką pozycję przodków Awdima Jarosza w chasydzkiej społeczności Ukrainy.

    „Budowanie przez Rosję baz wojskowych w krajach które są sojusznikami Rosji – za ich zgodą – to konieczność. I nie ma to nic wspólnego z rzekomym “kolonializmem” czy “imperializmem” rosyjskim. To po prostu obrona konieczna przed żydo-banksterskim imperializmem.”

    „W załganych, sqrwionych żydo-mediach nie milkną okrzyki o “inwazji” czy rosyjskiej “okupacji” Krymu. A przecież nie spadła jeszcze na Krym ani jedna rosyjska bomba. Nie padł ani jeden strzał z armaty czy z czołgu. A jednak jest to “inwazja”. A gdy USA i NATO na obstalunek banksterów bombardują, napadają i okupują kolejne suwerenne kraje – to nie są to inwazje ani okupacje a “misje pokojowe”. Czyż można być bardziej załganym?
    – Czy Rosja zbombardowała miasta, drogi, mosty, zakłady produkcyjne, szkoły, szpitale na Ukrainie? Tak jak bandyci spod znaku NATO z Dużym USraelem na czele robili w Serbii, Afganistanie, Iraku czy Libii?

    – Czy wojska rosyjskie strzelały z helikopterów do cywili na Ukrainie?

    – Czy Rosja stosuje “brudne” pociski i bomby z uranem?

    wyborcza.pl/1,75477,13600136,Uran_z_wojennych_pociskow_zabija_irackie_dzieci_.html

    prisonplanet.pl/polityka/nato_wykorzystuje_w_libii,p2033419429

    – Czy Rosjanie urządzili Ukraińcom ukraiński Abu Ghraib?
    lub Guantanamo?

    – Czy Rosja starła z powierzchni ziemi choć jedną ukraińską wieś?

    alles-schallundrauch.blogspot.de/2011/01/afghanisches-dorf-von-der-landkarte.html

    – Czy Rosjanie mordują tysiącami ludzi – w tym kobiety i dzieci – przy pomocy dronów?

    “Jak przyznał niedawno senator Lindsey Graham, amerykańskie drony zabiły już prawie pięć tysięcy osób (nie licząc ofiar w Iraku i Afganistanie) w państwach, z którymi USA nie są w stanie wojny.”
    krytykapolityczna.pl/felietony/20131124/czekajac-na-atak-dronow-mysle-o-polsce

    Ogłupionych Słowian w Polsce przerażają Słowianie z Rosji
    ale tych samych Słowian w Polsce
    nie przeraża fakt że obce państwo Watykan
    decyduje o wszystkim co dzieje się w ojczyźnie Słowian.

    To ciekawe.
    Jak Rosja może zagrażać naszej niezależności
    skoro Polska jest państwem podlegającym globalistom(Watykan,USA)
    i niesuwerennym?

    • Ktoś pisze:

     KRYM to kolebka państwowości Słowian, ICH STOLICA POLITYCZNA, miejsce ZŁOTEGO MIASTA – WANÓW (WENEDÓW).

     Ale o tym się NIKT NIE DOWIE, BO TO TAJEMNICA NAZISTOWSKIEJ WIARY. 😉

    • Mezamir pisze:

     „Przecież jewropejczyki pejsiki nie mogą przyznać, że wspierają bandytów i morderców.

     “W ukraińskim Charkowie skandują „Rosjo, pomóż!”
     http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_08/W-ukrainskim-Charkowie-skanduja-Rosjo-pomoz-2063/

     No i co ma zrobić mister Putin? Ma zignorować wołanie ludzi na ulicy?”

     • Ktoś pisze:

      Po braterskich uściskach żydowskich nazioli z majdanu z głownym rabinem ukrainy można spokojne postawić znak równości miedzy judaizmem a nazimem. A te wszystkie wrzaski o antysemityźmie majdanu to robienie gojom kiślu we łbach by odwrócić uwage i ukryć w propagandowym cieniu tę oczywistą dla wszystkich wspólpracę majdanowych zadymiarzy z rabinami judaizmu bo zydzi religijni (ortodoksi) wykorzystują zydów para religijnych (syjonistów) do zaprowadzenia swojej władzy na końcu i niszcząc a syjonisci wykorzystują jeszcze większe ludzkie śmiecie jak ci banderowskie zydzi. A to idzie dalej w dół bo potem sa zjudaizowani goje czyli uzyteczni idioci. Wianuszek wzajemnego wyzysku i oszukiwania „korzyściami” z „kolejnej bolszewickiej rewolucji”.

      A Putin i tak tam wjedzie tylko czeka na trupy by mieć podkładkę. I na razie kompletuje kwity.

 32. hana pisze:

  w historii tego kraju przekazywanej z pokolenia na pokolenie ta pierwsza legenda o trzech braciach…trzech podkreślam….jest najważniejsza… to korzenie drzewa, które się rozrosło w las zmieniło….las szumi i śpiewa w końcu chwila się stanie i bracia ramię w ramię w przyjaźni zasiądą przy ognisku wspólnym aby świętować radośnie i wybaczyć wszystko cokolwiek uczynili przeciw sobie….

  • margo0307 pisze:

   „…las szumi i śpiewa, w końcu chwilą się stanie i bracia ramię w ramię w przyjaźni zasiądą przy ognisku wspólnym aby świętować radośnie i wybaczyć wszystko cokolwiek uczynili przeciw sobie…

   Piękne podsumowanie Hana i w pełni się z tym zgadzam 😀
   * * *
   „..Tu trzeba wziąć się za prace nad sobą …
   Potrafią tylko pyskować i namawiać innych do pozostania niewolnikiem, przynajmniej są w kupie
   …”

   Wiesz Michaela, jedno z pięknych arabskich przysłów, wyraża głęboką prawdę:

   Dla tego kto nie mówi dobrze, milczenie jest lepsze od słów

   Jeśli już tak bardzo pragniesz brać udział w komentowaniu wypowiedzi na innym blogu, to po prostu pisz swoje komentarze na blogu, z którego czerpiesz cytaty 😦
   A to, co zacytowałaś z wypowiedzi Marii_st, jest moim zdaniem – bardzo trafnym podsumowaniem tego, co obecnie się zadziewa i zgadzam się z Marią_st…
   Natomiast, Twoje niezbyt ładne zachowanie w stosunku do wypowiedzi Mezamira świadczy jedynie o tym, że – tak jak napisała Maria_st – praca nad sobą jest dopiero przed Tobą 😛

   • Michaela pisze:

    Droga Margo , to w takim razie jak oceniasz zachowanie Mezamira w stosunku do mnie i czy Twoim zdaniem ma on jakąś pracę przed sobą ?Zauważ,że to on pierwszy pije do mnie , ja go w ogóle nie zaczepiam 😉
    Uważam ,że po jednym komencie nie można wyciągać tak zasadniczych wniosków.o moim niezbyt ładnym zachowaniu. Popracuj tez nad tą regułą …jest bardzo ważna,bo można kogoś skrzywdzić niesłusznym osądem naprawdę 😦
    A piękne arabskie przysłowie w takim razie też tyczy się Ciebie i innych, nieprawdaż 😀

    To jest odpowiedż Mezamira na moj komentarz trochę wyżej ,w tej notce.
    „Mezamir pisze:
    Marzec 6, 2014 o 16:17
    Nie mam czasu na czytanie twoich wywodów”
    -Bardzo szkoda ze nie masz czasu na konkretne informacje i wydarzenia na świecie.
    Ja nie mam czasu na rozmowy o kolorach ze ślepcami,i tak nie zrozumieją o czym mówię.”

    No i widzisz Margo , jeżeli Mezamir nie ma czasu na rozmowę ze ślepcami,którzy nie rozumieją o czym mówi po co dalej mnie zaczepia prowokacyjnie, więc go odesłałam tam ,gdzie go cytuja. Rozumiem ,że jego zachowanie jest wg. Ciebie wobec mnie w porządku?
    Pozdrawiam 🙂

    • Mezamir pisze:

     Żeby nie pisać elaboratów o niczym powiem krótko.
     Tak jak Ty projektujesz na mnie swoje frustracje
     i próbujesz ze swoimi frustracjami walczyć,walcząc ze mną

     w ten sam sposób kościół projektuje swój satanizm na otoczenie
     i próbuje walczyć z własnymi ideologiami
     zwalczając otoczenie na które projektuje swoje chore wizje diabłów.

     Ciągle walczą i ciągle nie mogą zwalczyć „satanistów”
     a to dlatego że jedynymi satanistami są oni sami.

     Gdy już zlikwidują wszystkich „niewiernych”
     zaczną zwalczać samych siebie,co już się dzieje
     a świadczy o tym ilość odłamów i sekt chrześcijańskich
     Każda lepsza od pozostałych,członek każdej z nich wie jaka jest prawda
     a członkowie pozostałych są dla niego fałszywi 🙂

     Obłęd,owce w obłędzie zagryzą siebie na wzajem.

    • margo0307 pisze:

     ” Droga Margo , to w takim razie jak oceniasz zachowanie Mezamira..”

     Staram się NIE OCENIAĆ 🙂
     Pozwoliłam sobie wyrazić swoje zdanie w stosunku do tego, co piszesz – nic ponadto, widzę jednak, że… popełniłam błąd, ponieważ zostałam niezrozumiana..

     „…A piękne arabskie przysłowie w takim razie też tyczy się Ciebie i innych, nieprawdaż..”
     Prawdaż 😛

     • Michaela pisze:

      No cóż, Margo , coś tu nie gra oceniasz, mnie a starasz się nie oceniać ?
      Pozwól sobie więc wyrazić zdanie w stosunku do tego ,co pisze Mezamir , a będę Ci za to bardzo wdzięczna 🙂

     • Mezamir pisze:

      „Zauważ,że to on pierwszy pije do mnie , ja go w ogóle nie zaczepiam”

      Zwróć uwagę margo na ten fragment 🙂
      Ona ma pretensje o to że na forum publicznym,mówią do niej ,SKANDAL 😀

      Pytania do niej to nie są pytania i rozmowa
      to są ZACZEPKI I ATAKI,rozumiesz 😉

      Wszędzie czyhają na nią wrogowie,każdy ją atakuje – mania prześladowcza.

     • Michaela pisze:

      😀 😀 😀

  • Dawid56 pisze:

   Wisz Hano legenda jak legenda pięknie brzmi.Minęły stulecia, a waśnie pozostały.Jeśli jeden brat chce górować nad innymi braćmi to nie jest dobrze.Jeden z braci tu szczególnie na Pomorzu w roku 1945 nie zachowywał się jak brat, ale jak potomek Dżyngis Chana.Może Kaszubi mu wybaczą jego zachowanie może….ale chyba przez pokolenia będą pamiętać i przez pokolenia mu nie zaufają mając w pamięci rok 1945 😦

   • Ktoś pisze:

    Ci „trzej bracia” założyli KIJÓW – stolicę Ukrainy i jak głosi podpis na pomniku są POLAKAMI. ;p

    Taki mały szowinistyczny smaczek.

    • hana pisze:

     pobawię się słowem „Kijów” …kij- wiadomo co znaczy, woj, wój – rycerz, wuj – rodzina, brat matki, i też wujki- wielu braci matki, kije-samobije na zgromadzoną w jednym miejscu zwaśnioną rodzinę…

   • hana pisze:

    na ten czas Dawidzie jednym słowem odpowiem „wybaczenie”… dla braci zadanie przestać „życzliwych” sąsiadów i doradców fałszywych słuchać…. pogodzą się bo są Jednym….. może ktoś wie który z braci jest najstarszy, który średni a który najmłodszy?

  • Maria_st pisze:

   hana a mnie dziś skojarzyło sie to z UNIA Gwiezdną o ktorej wspomniał Muki z opisu Henocha :
   „……….Henoch przedstawił nam najważniejszych dowódców Uni Gwiezdnej swych zespołów planetarnych u wrót gwiazd.
   ..
   Trójca Bogów – Balszamin w towarzystwie Boga Aglibola i Malakbel, czyli:

   Balszamim – jako: Uriel,
   Aglibol jako : Rafael,
   Malakbel jako: Sarakael,
   Zapamietajcie –
   Środkowy Bóg – Balszamin (Uriel), ma dwie wstązki. i korone niczym TRON, to jego znak rozpoznawczy.
   Lewy – Rafael ma Półksięzyc – odstajacy z tyłu niby uszy,
   Prawy – Sarakael,nie ma znaku wyróżnienia……….. ”
   wiecej TU:
   http://muki.salon24.pl/580985,wiec-niechaj-sie-stanie-ahura-mazda-2-i-henoch

 33. Mezamir pisze:

  Myślenie w oparciu o iluzje jest łatwe, myślenie o prawdzie ukrytej pod iluzją
  jest skomplikowane,wymaga większego wysiłku
  niż jakakolwiek inna praca i boli.

  Ludzie wyznający dogmaty(dogmat zwalnia z myślenia)
  nie obawiają się niczego tak bardzo
  jak długotrwałego nieprzerwanego myślenia.

  • margo0307 pisze:

   ” Zwróć uwagę margo na ten fragment…”

   Zwrócę 😉

   * * *

   „..Margo , coś tu nie gra, oceniasz mnie a starasz się nie oceniać ?

   No to… jeszcze raz:
   NIE OCENIAM 🙂
   Pozwoliłam sobie wyrazić swoje zdanie w stosunku do tego, co piszesz – nic ponadto 😉
   i…. przyznałam, że popełniłam błąd, ponieważ nie zostałam zrozumiana.. 😉

   • Michaela pisze:

    Ok. fajnie ,że zwócisz uwagę i rozumiem przez to,że pozwolisz sobie również wyrazić zdanie na temat tego,co pisze Mezamir względem mnie…prawda? 🙂

    • margo0307 pisze:

     „..wyrazić zdanie na temat tego,co pisze Mezamir…”

     Nie pojmuję Michaelo, dlaczego tak bardzo interesuje Ciebie moje skromne zdanie nt. tego, co pisze Mezamir ???
     Ale widzę, że… ‚nie dajesz za wygraną’ 😉 i już chyba w trzecim poście o tym napomykasz…

     Ok, skoro tak bardzo Ciebie to interesuje to odpowiem:

     To, co pisze Mezamir jest dla mnie osobiście bardzo, bardzo ciekawe i z przyjemnością czytam Jego wypowiedzi i przemyślenia 🙂
     Ponadto, Mezamir wkłada sporo starań aby nam wszystkim przybliżyć filozofię życia naszych – jak by na to nie patrzeć – Przodków, o której – przyznam szczerze – dotychczas niewiele wiedziałam 😉 za co jestem Mu bardzo wdzięczna, dokładnie tak samo, jak wszystkim innym – piszącym na tym i innych blogach, których wiedza i chęć dzielenia się nią – poszerza moje horyzonty poznawcze 😀

     Bo jak mówi piękne przesłanie Desideraty, którą nie tak dawno przypomniał nam Dawid:

     „…Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi.
     Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
     Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie…”

     • Michaela pisze:

      MARGO! Kurcze myślałam ,że stać Cię na w miarę obiektywna odpowiedż, nie mówiąc już o sprawiedliwą odpowiedź. Dziewczyno na moje pytanie a nie na Twoje pragnęłam usłyszeć odpowiedź ,przecież o tym dobrze wiesz , po co ta maskarada??? No cóż mogłam się tego spodziewać , nie jesteś przecież sympatyczką JEZUSA..Drzazgę w moim oku widzisz, a belki w Mezamira czy swoim nie??? Tak. tak olśniło mnie, przecież to TY a nie kto inny chciałaś dokopać pewnej paniusi ,gdy Twój pies zdaje się obsikał jej płot?
      Więc dokopywanie komuś jest Twoją specjalnością i do ” diupy” zdaja się wtedy te Twoje uczone cytaty.. 😦

      A ja? Ja czuję się jak : „Błogosławiony ,który nie idzie za radą występnych” 🙂
      .
      PS> Niemniej dziękuję Ci za odpowiedź, bo dowiedziałam się z kim mam do czynienia.
      Margo, droga do blogu mistykabb stoi przed Tobą otworem, powodzenia! 😀

     • siola pisze:

      Margo rub jak ja chce inaczej wynos sie do innego bloga czysto katownicze wychowanie.Pokrec lepiej katarynka w lewo bedzie lepsza melodia na wasze swieto.

 34. Michaela pisze:

  Okaż, o JEZU, swoją potęgę
  Przez dobroć i zmiłowanie,
  Przez przebaczenie i sprawiedliwość
  Twój pokój niech już nastanie ! Amen

  • margo0307 pisze:

   Michaela pisze:
   ” MARGO! Kurcze myślałam ,że stać Cię na w miarę obiektywna odpowiedż…”

   No cóż, przykro mi że się zawiodłaś 😉
   Zważ jednak na to, że to tylko Twój punkt widzenia…

   „…Tak. tak olśniło mnie, przecież to TY a nie kto inny chciałaś dokopać pewnej paniusi ,gdy Twój pies zdaje się obsikał jej płot?..
   Więc dokopywanie komuś jest Twoją specjalnością i do ” diupy” zdaja się wtedy te Twoje uczone cytaty.. :(”

   Zastanów się Michaelo, dlaczego tak plujesz jadem ? i co chcesz osiągnąć tego rodzaju wpisami ?
   A co do cytatów, które wkleiłam…
   Nie podobają się Tobie ?
   To może sama coś mądrego wymyślisz i nam tu zaprezentujesz ?
   Chętnie posłucham 😉

   • Mezamir pisze:

    http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/09/slowianskie-obrzedy-zaplecin-i-postrzyzyn-baszka/

    Trzymaj margo 🙂 lepiej poczytaj to zamiast tracić czas

    Michaela nie pluje jadem,ona charka „miłością”(definiowaną wg własnych wygód )
    Nie wiesz o tym że narcyz któremu nikt nie przytakuje,nie podziwia i nie klepie po pleckach
    jest zamknięty na krytykę do tego stopnia
    że wszelka krytyka sprawia mu ból?

    Ona nie dopuszcza takiej ewentualności do siebie że może się mylić
    ona jest przekonana o swojej nieomylności|(pycha)
    i nie ma takiej siły żeby narcyzm megaloman,przyznał się do błędu.

    Takim ludziom potrzebny jest „EGO-rcyzm” 😉
    Chory nie wie że jest chory do czasu aż pozbędzie się choroby w której tkwi.
    Powiedz alkoholikowi że ma problem to zareaguje dokładnie tak samo jak Michaela.
    Najpierw na Ciebie napluje a potem będzie krzyczał że jest prześladowany.
    Złodziej zawsze jako pierwszy krzyczy”łapać złodzieja”.

    • Michaela pisze:

     Mezacharku , Dewiacie nawet nie wiesz ,że sobie to napisałeś, 😀
     Jestem osobą wolną i nie muszę czytać , tego co ty mi każesz.Zrozumiałeś narcyziku?

   • Michaela pisze:

    Margo, przykro mi ,ze mnie nie zrozumiałaś, a raczej nie chciałaś zrozumieć….
    Trzy razy się aż migałaś i po kalkulacjach-manipulacjach napisałaś ,to co Ci się bardziej opłacało, …a moja odpowiedź była tylko OBRONĄ,na jawną Twoja niesprawiedliwość 😦

    Więc praca nad soba jest również przed Tobą 🙂

    PS.Ale poniższy koment Klakiera -Mezamira chyba Cię zadowolił w zupełności ?

    • Mezamir pisze:

     Michaela jest jak sekta – kompletnie zamknięta na krytykę jej osoby…
     no chyba że to ona krytykuje innych 🙂

    • Mezamir pisze:

     Ale poniższy koment Klakiera -Mezamira”
     – Jeśli nie masz nic do powiedzenia
     ( a nie masz,bo gdy brakuje argumentu to się robi personalne wycieczki)
     to milcz.

     Nikogo nie interesuje Twoja opinia na mój temat
     już Ci pisałem że nie pytam Cię o to co o mnie myślisz
     Zadałem Ci masę pytań których udajesz że nie widzisz 🙂
     Szukasz tematu zastępczego,robisz z siebie ofiarę prześladowań
     typowe zagranie osób uzależnionych od sekty
     jest krytyka-jesteśmy prześladowani.

     Tak czy owak,Twoje milczenie(brak konkretnej odpowiedzi na konkretne pytania)
     mówi więcej niż tysiąc słów.

     Więc już się lepiej nie kompromituj tylko wracaj do swojego kółeczka adoracyjnego
     gdzie „dobrzy” ludzie będą Cię podziwiać,klepać po pleckach i potakiwać.

     • Michaela pisze:

      „PROBLEMY TWOJE, MOJE, NASZE BOJE, POLITYKA”.. na wesoło 🙂
      Wyluzujmy trochę….

 35. margo0307 pisze:

  Piękne fotki i piękne słowa Mezamirze – dziękuję 🙂

  Pod pierwszą fotką czytamy:

  „Jesteś Słowianinem…”

  A może należało by napisać:

  Jesteś Sławianinem… ? 😛

  Tym właśnie określeniem – Sławianin – posługuje się wybitny znawca kultury sławiańskiej p.Waldemar… 😉
  A ponieważ dzisiaj przypada akurat Dzień Kobiet, to na tę właśnie okoliczność polecam przeczytanie ciekawego arta odnoszącego się do kultu jutrzenki…
  „..Zorę (nazywaną także Zorzą), symbolizującą jutrzenkę, wschodzące Słońce i energię ludzką. Zora w filozofii Nowej Sławii i bioteizmie, odnosi się do głównego znaczenia symbolicznego kultu jutrzenki (symbol kobiecości, piękna), patronując m.in. dzisiejszemu Dniu Kobiet…

  * Świata idei (Światowid/Rod – Światoród) – świat naszego Boga najwyższego
  * Świata rozumu (Swarożyc i Zora) – sfera symbolizująca człowieka i jego świadomość, czyli to co wyróżnia go od niższych bytów. W tym przypadku podkreślone zostały też pierwiastki: męski (Swarożyc) i żeński (Zora) – ich równowaga, a także wartości jakie są charakterystyczne dla sfery ludzkiej, z nadrzędną wartością jaką jest mądrość.
  * Świata materii (Perun, Mokosz, Weles) – materia jako najniższa sfera, z wyróżnionymi energiami związanymi z biosferą (w Sławiańszczyźnie ma to związek z kultem Ziemi, wody, nieba).

  W tym modelu każda energia, każdy element i każda wartość ma swoje ściśle określone miejsce i poprzez znaczenie symboliczne, dokładnie obrazuje nasz rodzimy system aksjologiczny.”

  http://polonocentryzm.pl/?p=923#more-923

 36. Mezamir pisze:

  Jesteś Sławianinem… ?

  Na początku byli Słowianie 😉 potem sławienie bogów i wiara im,nie w nich.
  Ludzie nie muszą wierzyć w listonosza ponieważ go spotykają
  Ludzie którzy wierzą w boga ,robią to ponieważ nie mają z nim kontaktu.

  • siola pisze:

   Co mam ja zrobic jak lapie Fauna i zostaje mi w rekach niebieski ptak ktorego jak indianin wypuszczam i to nie w snie otrzymuje od Niebieskiej Matki niemowle w podarunku,dobrze ze to nie sredniowiecze.

 37. Michaela pisze:

  Dedykuję tę pieśń „AVE MARYJA PIEKARSKA” Ozyrys-Basi i Marysi_st 🙂

  • Michaela pisze:

   Jeszcze piękne słowa tej pieśni 🙂
   Tekst piosenki:

   Jest jedno miejsce, gdzie wracać chcesz
   Na tej śląskiej, naszej ziemi, tak cudnej jak piękny sen
   Matka Piekarska, i w noc, i w dzień
   Każdą chwilę, powierzam opiece jej

   Ave, Ave Maria
   Z czystego serca płynie dziś moja pieśń
   Ave, Ave Maria
   Tylko Ty jedna, nigdy nie zawiodłaś mnie
   Ave, Ave Maria
   Kiedy w zwątpieniu błądzę i sił mi brak
   Do kogo zwrócić się mam
   Odpowiedź jedyną znam
   Ave Maria, wciąż ufam Ci

   Powracam co dnia, do miłości Twej
   Matko Boża, w opiekę Twą oddaję się
   Te szczere słowa do Ciebie ślę
   Tobie Pani, powierzam dziś życie swe

   Ave, Ave Maria
   Z czystego serca płynie dziś moja pieśń
   Ave, Ave Maria
   Tylko Ty jedna, nigdy nie zawiodłaś mnie
   Ave, Ave Maria
   Kiedy w zwątpieniu błądzę i sił mi brak
   Do kogo zwrócić się mam, odpowiedź jedyną znam
   Ave Maria

   Ave Maria

   • Maria_st pisze:

    „Ave Maria ”

    ja mam rzut beretem Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Koszalinie…..ha ha ha przebijam wszystkie …..

    • marek pisze:

     Marysiu , przeglądam przeglądam i nic nie rozumiem , dobrze się czujesz kochana ….czy pokazujesz Mistykę z „blizzzka ” , czy odprawiasz wyganianie demonów …może uroki rzucasz…..za głupi jestem by odczytać Twe intencje…

     ….napisz ,że o co chodzi bo spać nie będę mógł w południe….

     marek

     • Maria_st pisze:

      napisz ,że o co chodzi bo spać nie będę mógł w południe….

      marek

      Marku ale czego nie rozumiesz?
      ze Maria z Koszalina /sanktuarium/ przebija wszystkie w swej dziwnosci ?

     • margo0307 pisze:

      „…Maria z Koszalina /sanktuarium/ przebija wszystkie w swej dziwnosci ?”
      ___
      Widzę Maryś, że… naszła Cię dziś jakaś… „twórcza wena”… ha, ha, ha…

 38. Dawid56 pisze:

  Z Okazji Dnia Kobiet chciałby złożyć tu na tym blogu wszystkim Paniom, Kobietom i Dziewczynom Szczęścia i Pogody Ducha i oczywiście Zdrowia :):):)
  Dawid.

 39. Dawid56 pisze:

  Widzę Ktosiu że kibicujesz cały czas Putinowi.Nie mam pojęcia totalnie dlaczego?Znasz może choć trochę historię Pomorza Gdańskiego z roku 1945, jak to z wyzwoleniem było?

  • Ktoś pisze:

   Kibicuję bo Putin to swój chłop w przeciwieństwie do tych wszystkich satanistycznych krzyżaków jacy robia w gacie iż będą musieli wypierdalać z geszefcików na madagaskar.

   A ty w ocenie historii zapominasz o nacji i „sprawstwie kierowniczym” czyli po raz kolejny dajesz się bałwanić żydowskiej, nazistowskiej propagandzie zatroskanej zbrojnym oporem Rosji i tym iż nie posmakują „krwii ruskich gojów” jak to planują od wieków marząć o kolejnym ich holokauście.

   Interes Polski jest zgodny z postepowaniem Putina bez względu na to ile pokastrowanych na umysle ścierw będzie z telewizorów judzić i zawodzić przeciwko niemu. To co zawodzi to nazistowska V kolumna.

 40. hana pisze:

  Dawidzie skupiasz uwagę na kawałku krwawego puzzla nie znając całości obrazu…Prawdy…ile pokoleń ma minąć ile pytam aby zrozumieć, że raz jesteś katem a raz ofiarą ….tak się koło- niemira toczy…a Bóg patrzy jak Jego dzieci za czupryny się ciągają, jak walą się łopatkami po głowach w ziemskiej piaskownicy…jesteś ojcem Dawidzie, masz potomstwo, które kochasz, chciałbyś aby Twoi synowie w zawziętości trwali i gniewie i do wspólnego z Tobą stołu nie siadali, tylko zjawiali się każdy oddzielnie? jeśli jesteś to pomyśl jak reaguje ziemski ojciec w sytuacji gdy dzieci się kłócą między sobą i do rękoczynów dochodzi…pozdrawiam

  • Dawid56 pisze:

   Nie chciałbym , chciałbym aby wszyscy żyli w Pokoju. Żeby był pokój między braćmi i Pokój między nimi a ich sąsiadami.Chciałbym aby pokojowe były nie tylko ich czyny ale też i myśli. Może za dużo bym chciał??

   • hana pisze:

    Dawidzie …. pokój między braćmi trzema samoistnie rozprzestrzenia się na wszystko wokół…

    • Dawid56 pisze:

     To poprośmy tego Brata ze wschodu aby zachowywał się jak Brat a nie stale jak najeźdźca( zaborca naszych ziem) !Możemy się o to tez pomodlić nie ma znaczenia.

     • Ktoś pisze:

      Brat zachowuje się jak brak, wypierdala nazistowskich nierobów z domu swego brata.

     • hana pisze:

      tak mnie o poranku myśl naszła, że na rozmowy z bratem nadejdzie czas jak porządek zrobiony zostanie w naszej chacie, nazwanej ni mniej ni więcej rzeczą do tego pospolitą więc jak mają nas poważnie traktować sąsiedzi? Rosja jest Rosją, Niemcy – Niemcami wszyscy sąsiedzi przywiązują wagę do imion swoich tylko Polska nie istnieje jako Polska a rzecz-pospolita ….pozdrawiam

    • Maria_st pisze:

     „Dawidzie …. pokój między braćmi trzema samoistnie rozprzestrzenia się na wszystko wokół…”

     Dlaczego wiec tak sie nie dzieje ?
     Jesteśmy zaprogramowani na zabijanie siebie po kawałku?
     Programowali ludzi / elohim / pod jakimś wpływem / % albo ziola /?
     A sio uzależnione bogi na odwyk

   • Ktoś pisze:

    Żeby był pokój to judaizm musi wyginąć albo judaistów i ich młodszych braci w religijnym pojebie trza wyłapać i zamknąć w wariatkowach.

    Inaczej zawsze będą judzić do MORDÓW.

 41. siola pisze:

  Dawid obudz sie opisalem Ci jak bylo na Slasku i co kogo mam nienawidziec Niemcow Polakow Ruskich;a moze nikogo bo tak lepiej bo kara wczesniej czy pozniej bedzie ,kazde klamstwa kture knuja tak czy tak obruca sie przeciw nim.Widzisz katoliczka Chmielowa sprzedawala dom osoba ktura kupowala od niej ,.Pytala mnie czy to rodzina; powiedziaem ze mordercow ,szantarzystow ,pasorzytow ,klamcow nie uznaje za rodzine i powiedzialem zeby uwazala.Osoba ta wtedy powiedziala ze to nie mozliwe oni sam tacy Bogobojni.Pare dni pozniej na miescie ludzie gadaja jak to Bogobojna nauczycielka religi probowala z sprzedanego domu ukrasc krany i klamki od drzwi i dala sie na tym zlapac ,wystawila sama swiadectwo swojej bogobojnosci.

 42. Mezamir pisze:

  HAHA 😀
  Jacy szczerzy!!!

 43. Mezamir pisze:

  „Pra-stara mądrość naszych przodków ,
  tu akurat wg indyjskich Ved,
  to samo mówią Native Indian na amerykańskiej ziemi.
  Powróćmy do tej mądrości.”

 44. Ktoś pisze:

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/spiegel-dowody-na-obecnosc-2-tys-rosyjskich-zolnie,0,1105904,127874456,czytaj.html)

  „annie2256 :

  Jedyne co dobre dla Polski z konfliktu na Ukrainie, to jaskrawe ujawnienie antypolskości dzisiejszych elit i partii politycznych. Dla ludzi bratających się z nacjonalistami ukraińskimi nie powinno być miejsca w polskim parlamencie a nawet w samej Polsce. Na Ukrainie łatwiej będzie Tuskowi, Sikorskiemu, Kaczyńskiemu bratać się z banderowcami. ”

  Opadają maseczki, oj opadają a to znak iż pora dla katolików i ich starszych braci w zaprzedaniu otworzyć gościnne wierzeje Piekła. 😉

  Nie zapomnijcie o kremikach przeciwko oparzeniom od wrzącej siarki. ;D

  • Ktoś pisze:

   „zydowski oned :

   Joy Ayad jeszcze jedną przepowiednię przepowiedziała o której jest cisza medialna. Zapowiedziała że nastąpi na całym świecie pogrom partyzantów którzy wg niej są odpowiedzialni za wszelkie zło świata. Na pytania o Europę Wschodnią miała odpowiedzieć że naród ze środka Europy pozbawiony chleba i dachu na d głową ujawni ukrytych destruktorów i ujawni jego zbrodnie w Państwie który im udzielił schronienia i od tego Państwa zacznie się moralna odnowa świata niszcząc partyzantów po kolei w każdym państwie. Zapowiedziała że kraj środka pogodzi się z siostrami i nastąpi całkowita odnowa społeczeństwa a Nowy Świat ulegnie całkowitej zagładzie po działaniach destrukcyjnych i wojennych partyzantów. Są jeszcze inne ale one na pewno przejdą w zydowskich mediach ”

   (http://wiadomosci.onet.pl/forum/przepowiednia-ojca-budzynskiego-smierc-prezydenta-,0,1105931,0,czytaj.html)

 45. Mezamir pisze:

  Wiedza jest tym,co powoduje że agresywny jest ten który jej nie posiada.

 46. A 58 pisze:

  „Michaela pisze:
  Marzec 10, 2014 o 14:52
  Tak:)
  siola-alois”

  To proste , ale gdy zastosować wielokrotnie w manuskryptach stosowaną metodę wspólnego rdzenia dla imion pewnych osób związanych z projektem zmian to weźmy imię Alois w wersji Siolu.Co po przestawieniu liter wyjdzie? -Louis .No i mamy związek Aloisa z Książem.On tam był choć nie współcześnie.A tak przy okazji – wszystkiego najlepszego Siolu z okazji Twoich urodzin.

 47. siola pisze:

  Wielkie dzieki a juz myslalem ach nie powiem ale za to na zdrowie niech wyjdzie wisniowka z piolunem.Oj pryskal pryskal Ludwikiem kawe,by mszyca je zjadla mego drzewka kawy.

 48. margo0307 pisze:

  Siolu, i ode mnie przyjmij serdeczne życzenia urodzinowe… 🙂 ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s