Wielki Krzyż Kosmiczny- apogeum 22-23.04.2014

Wiele razy pisałem już o różnych Krzyżach kosmicznych i o tym też .Wydaje się jednak że poświęciłem mu za mało miejsca. Wszystkie planety Krzyża- te najważniejsze ustawią się prawie dokładnie w 14 stopniu znaków kardynalnych. Kolejno Uran osiągnie 14 stopień Barana, Jowisz 14 stopień Raka, Mars 14 stopień Wagi, Pluton 14 stopień Koziorożca, Dodatkowo Opozycja Jowisza i Plutona ekliptycznie będzie się pokrywała z opozycją dwóch prawie najjaśniejszych gwiazd czyli Wegi i Syriusza. Warto zwrócić tez uwagę na to, że mamy rok którego cyfry kończą się na „14”.100 lat temu wybuchła I Wojna Światowa. Co dodatkowo niepokojące w tym Krzyżu Kosmicznym na niebie to, że ma on miejsce 22 kwietnia czyli w dniu symbolicznej koniunkcji ze Słońcem Polski 966 i Słońcem naszego Premiera. Natomiast energiami planetarnymi Krzyż jest ten powiązany z Kosmogramem Prezydenta Rosji, Kosmogramem powstania USA-Ogłoszenia deklaracji Niepodległości i Kosmogramem XIV Dalaj Lamy .Praktycznie cały ten tydzień od „czerwonawego zaćmienia Księżyca” we wtorek 15.04.2014 jest bardzo ważny. Tak się dziwnie składa ze jest to Wielki tydzień w dniach 13.04.2014-19.04.2014 jest obchodzony w tym samych dniach zarówno w kościele Katolickim jak i Prawosławnym. Wielkanoc jest obchodzona w obu tych obrządkach 20 kwietnia co ma miejsce stosunkowo rzadko
https://nnka.wordpress.com/2013/12/30/nowy-rok-2014-do-21-marca-rok-ksiezyca-a-od-21-marca-rok-saturna/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Kosmos, planety i komety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Wielki Krzyż Kosmiczny- apogeum 22-23.04.2014

 1. margo0307 pisze:

  „..Tak się dziwnie składa ze jest to Wielki tydzień w dniach 13.04.2014-19.04.2014 jest obchodzony w tym samych dniach zarówno w kościele Katolickim jak i Prawosławnym. Wielkanoc jest obchodzona w obu tych obrządkach 20 kwietnia co ma miejsce stosunkowo rzadko”

  Ciekawe opracowanie nt. obchodzonych świąt wielkanocnych na stronie Vox Domini, mówi że:
  „..W ostatnich latach [ XXI w. ], wywierano nacisk na środowiska kościelne dla ustalenia przez Kościoły wspólnej daty jeszcze przed końcem wieku…
  W 2001r. Papież Jan Paweł II wrócił do sprawy ujednolicenia daty Wielkanocy w czasie swojej majowej wizyty w Syrii. Spotykając się z odpowiedzialnymi za wszystkie kościoły chrześcijańskie w Syrii zaproponował, aby znaleźć wspólną datę dla chrześcijan Wschodu i Zachodu dla świętowania Paschy w tym samym czasie i ujawnienia w ten sposób znaku poszukiwania pełnej jedności…”

  Co zaś tyczy się Wielkiego Krzyża Kosmicznego…, zwróciła moją uwagę wypowiedź z grudnia ub.r zamieszczona na :
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,11132,148422525,148422525,Wielki_Krzyz_Kardynalny_01_01_2014.html

  „..15.04.2014- Całkowita pełnia księżyca…
  Widząc że Merkury(informacja) jest w koniunkcji z Uranem(elektryczność) w znaku ognistym, w kwadraturze do Plutona, to ta konfiguracja pachnie mi czymś na kształt potężnego rozbłysku słonecznego, jaki miał miejsce w 1859, który wtedy przepalił wszystkie elektryczne przesyły informacji (telegrafy), i co ciekawe ten rozbłysk nastąpił wtedy kiedy nów w koniunkcji z Merkurym w Pannie zrobił kwadrat do Urana w Bliźniętach…

  Co o tym sądzisz Dawidzie ?

  • Dawid56 pisze:

   Próbkę tego rozbłysku już dzisiaj mieliśmy, ale dzisiaj błysnęło z boku , chociaż było to już X 4,9. Jeśli będzie zdjęta blokada ( albo ochrona) to jest bardzo prawdopodobne że może nastąpić niezwykle silny rozbłysk na Słońcu

   • Ktoś pisze:

    Wybacz, misnęło się nieco. Następna XXL’ka już trafi. ;p

    A co do kwietnia, hmm, może będzie wreście kontakt z prawdziwymi a nie urojonymi Bogami. ;D

    Naziści juz zrzucili maski w obliczu majdanowskiej wiktorii. Nazizm i judaizm to jak palce jednej dłoni. A skoro judaizm to nazizm a nazizm to satanizm to judaizm to satanizm z całym wianuszkiem wyrosłych na nim zaprzedanych w Bestii sekt i sekciarzy.

    Twój „Zbawiciel” oryginalnie był ……..(mod.) A na pewno ich przodkiema nie jakimś tam żydem jakich dopiero w XIXw wieku wykreowano na salonach by na ich trupach ukraść i zawłaszczyć Palestynę.

 2. Pingback: Wielki Krzyż Kosmiczny- apogeum 22-23.04.2014 | Koniec Świata 2012 i co dalej

 3. „Warto zwrócić tez uwagę na to, że mamy rok którego cyfry kończą się na „14”.100 lat temu wybuchła I Wojna Światowa.”

  w jakiś ciekawy sposób spalatają się nasze losy Dawidzie… właśnie w związku z tą 14 i z Szmaragdowym Strażnikiem…. pamiętam jak Cię zainteresowała informacja o 14 lipca i to chyba w tym samym czasie co i mnie? zajrzałam wtedy po dłuższej przerwie do Internetu i najbardziej poruszyła mnie właśnie ta informacja o 14 lipca… co ciekawe to miało miejsce akurat w dniu moich urodzin (3 kwietnia)… napisałam wtedy Nnce, że to dla mnie bardzo ważny dzień – dzień urodzin mojej babci… W tym roku, gdyby moja babcia jeszcze żyła to skończyłaby w dniu 14 lipca równo 100 lat……..

 4. Dawid56 pisze:

  Dziękuję Wam Livio, Michaelo i Margo za te słowa które mnie wzruszyły że nie wiem co powiedzieć.Tak naprawdę powiem, że to co piszesz Livio jakoś do mnie zaczęło docierać w styczniu tego roku.Czasami czułem że muszę się z Tym z kimś podzielić, ale sam dobrze nie wiem co to jest- chociaż wiem ze jest to bardzo ważne 🙂 Tę gruntowną analizę znaczenia tego dnia 14 lipca przeprowadziłem dopiero w tym roku.I nagle zacząłem widzieć liczby 147 w wysokości Wielkiej Piramidy, w odległości Ziemi do Słońca w peryhelium, matematyce wirowej Rodina i Enneagramie, Zodiaku, w swoim kosmogramie w którym moje Słońce jest w Raku(4) i Księżyc w Wadze( 7). To prawda że Dawid to też 14 ( DVD) jak i Ozyrys to też 14 lica.Trochę dużo tego jak na jeden dzień.Potem była data 14.07.2012 wymieniona przez Dona Alejandro i Johanna Oldenkampa, ten Szmaragdowy Strażnik i kolor Szmaragdu który kojarzy się zarówno z Ozyrysem jak i z Rakiem- kartą Jofry

  • Dodałam u siebie notkę o Krzyżu, ale może już zauważyłeś… Choć wszędzie praktycznie mówi się o 13 stopniach… z wyjątkiem pewnego komentarza:

   uberqueenofwands

   March 31, 2014

   One thing missing from most analysis – Sirius! ALthough not at 13 degrees, 14 is pretty close enough to be involved in this GCC. Sirius was the star of Mercury, or Buddha, called the `Great Instructor of mankind. – (The Secret Doctrine)

   “Our solar system is negatively polarised as regards Sirius, which influences our entire system psychically, via the three synthesising schemes: Uranus, Neptune and Saturn.”

   “Vibrations reach us from Sirius, via the cosmic mental plane.”

   “The Lords of Karma on our system are under the rule of a greater Lord of Karma on Sirius. We are governed by the Sirian Lord of Karma.”

   So food for thought and lets scratch our celestial heads on Sirius!

   http://darkstarastrology.com/grand-cross-2014/comment-page-18/#comment-343631

   przy okazji znalazłam coś takiego:

   „Chi-Rho. The Sun (Sol) will Rise through the X formed by the Ecliptic and Milky Way to form the “Chi-Rho” (Royal Christ or Crowned Osiris) on 12/21/2012 or 13.0.0.0.0 on the falsely called Mayan Calendar. The “End of the Age” is marked by the Aquarian Cross, placed in 1991 atop Glastonbury Tor by the Jerusalem group “Holistic World Vision” (www.wholisticworldvision.org/) This date has also been known for 4300 years and became the Cross of Constantine. His mother Helena, a Druid Princess and daughter of “Old King Coel” was born near Glastonbury and the slogan “In Hoc Signo Vinces” he allegedly (A Lie of course) saw with the X means “By this Sign Conquer”, a doctrine of the Nicolaitanes (Nico=Conquer; Laitane=Laity) used by elevating a Clergy over Laity. Nearly all religions are Druidic in origin; the word means “Knowers of Trees” ie Gnosticism.”

   removetheveil.com/signs/

   nie wiem jednak jak się ma ten ‚Royal Christ or Crowned Osiris’ do tzw. Kapelusza Ozyrysa o którym wspomniałam niedawno w notce: http://liviaspace.com/2014/03/29/anty-merkaba/

   • I jeszcze mój komentarz z notki 12 12 13 FLOW
    http://liviaspace.com/2013/12/12/12-12-13/

    w którym mowa i o Ozyrysie i o liczbie 14

    Livia Ether Flow | 19 Grudzień 2013 o 22:18

    Znalazlam cos bardzo ciekawego na temat MAGENTY:

    Yod of Father God

    As an Amplifier (Talisman) it is defined as Rod of Power – Magenta Wand:

    Magenta and Gold Founder Ray merged with Mother Arc. Yod of Father God, also Father Arc, is the Living Compassion of the God head, and the Hand of God’s compassion in action, which is activated through our Heavenly Father. Together, with his counterpart, Mother Arc, Father is overriding the Gold Ray by creating the Universe’s Golden Rod, and also creating a new Cosmic Green Ray, to bring healing to his children and the earth. He is the healer and re-animator of the family of Michaels, the Male Christ principle. He is the rehabilitator of patriarchal domination and masculine tyranny through his Hand of Compassion, which is his Yod, or Rod of Power. He returns the Rod of Masculine Power to balance with the Staff of his Wife, and together, they restore Balance to the Universes. Through their marriage of equal force, Mother’s Sound of Love and Father’s Light of Compassion, together they are the Hieros Gamos of the living holy spirit of the Unity Logos. When male principle healing, mental body healing, or physical demonstrations of an compassionate action to resolve disputes is needed, Heavenly Father will give his hand to help. Upon Mother Arc’s return to this Universe, and through her eternal love for him, she collected her husband’s parts and restored him to his True Glory and Power. (All 14 dimensions of his parts were collected to restore him.) In his Hand is the Rod, and can be called upon when a compassionate action, resolution, movement or clarity in a situation has been requested in heartfelt prayer. Father issues are best resolved through his hands. He is committed to end war throughout the patriarchy lines. His Tetramorphic or Animal Symbol is a Bi-pedal Golden Eagle with Spread Wings, wearing a Gold Solomon Shield with an encrusted Diamond Heart Breastplate (Overtone & Resonate Tone).

    calosc tutaj:
    http://ascensionglossary.com/index.php/Yod_of_Father_God

 5. Pingback: Wielki Krzyż Kosmiczny- apogeum 22-23.04.2014 | Livia Space..

 6. Michaela pisze:

  Dawid,
  czy mógłbyś to nam jakoś przybliżyć, ten filmik jest z 2013r, nie wiem ,czy był już tu zamieszczony?

 7. Dawid56 pisze:

  Jest to tzw wielka tetrada ( cztery red blood moon) czyli cztery krwisto czerwone zaćmienia Księżyca.Na filmie było powiedziane ze takie zaćmienia mające miejsce dodatkowo w Święcie Paschy Żydowskiej zdarzają się po raz pierwszy od 600 lat.Ostatnim tetradom zaćmień w XX wieku towarzyszyły wybuchy różnych konfliktów. Sytuacja dodatkowo komplikuje się z powodu zacieśniającego się krzyża kosmicznego.I Zaćmienie tetrady 15.04.2014 nie będzie w Polsce widoczne bo wystąpi o godzinie 9.47, za to doskonale będzie widoczne w USA . W filmire było też powiedziane że powtórne objawienie Jezusa ma mieć miejsce 4 kwietnia 2015 roku

 8. Dawid56 pisze:

  „Podłączyłem” się „przypadkowo?” pod to, co znajduje się pod górą Cheyenne- prawie ten sam zestaw labiryntów który jest w Twoim wpisie Michaelo 😉
  http://gadzetomania.pl/2012/05/09/niezwykle-konstrukcje-cz-4-gora-cheyenne-centrum-dowodzenia-norad

 9. Beat pisze:

  Witam! TOWcaleNieKoniecŚwiata….. Królowa Nieba i Ziemi w Orędziach z Garabandal, Św. Faustyna, Rozalia Celakówna – pielęgniarka ( której proces wyniesienia na ołtarze, Episkopat utrudnia, hamuje) i Wielka Agnostyczka-Vasula Ryden 2014 była w Polsce zob. Youtube i ostatnio ks. dr. Adam Skwarczyński (uznany przez Episkopat za umysłowo chorego -bo napisał w swojej książce proroczo rok wyboru Polaka papieżem )i też doświadczył tej samej wizji zbliżającego się ok.5-15 min ( ale wrażenie, że trwa kilka godzin) OSTRZEŻENIA dla całego świata, zatrzyma się całe życie planety,Matka Boża mówi w orędziach, zatrzyma sie każdy motor, działające urządzenie … jak w ostatniej godzinie agonii duszy zobaczysz całe swoje życie szCZegółowo i z rozległymi skutkami swoich poczynań, dobrych i złych z TYM jak powiedział Jezus m.in. Vasuli nie będzie Ci osądzone, jak ma miejsce po śmierci ciała, ale każdy dowie się jaki by go spotkał. Każdy dostanie ostatnią szanse nawrócenia. Wizjonerka Concita z Garabandal pisze, o tym ostrzeżeniu jako owinięcie duszy w ogień oczyszczający, ludzie woleliby umrzeć niż tego drugi raz doświadczyć – po tym ostrzeżeniu ludzie na ulicach, osiedlach w miastach będą się wzajemnie przepraszać żałować. Ludzie bez łaski uświęcającej, jakaś część ??? tego nie przeżyje będą trupy leżeć będą też kolejki kilometrowe do spowiedzi, zgony wycięczonych spowiedników. I TO TO ‚ostrzeżenie ‚ jest wykorzystywane i mylone z KOŃCEM ŚWIATA, o którym tylko BÓG OJCIEC WIE mimo, że po ostrzeżeniu po III-wojnie, Antychryście( 3.5 roku ) będzie jeszcze dany ludzkości ten szczęśliwy czas (ks. Adam Skwarczyński po otrzymanej wizji, pisze, że nawet m.in. robactwo będzie sprzyjać rośliną a rolnicy zapomną o nawozach i ochronie )to czas, który nie został w raju wypełniony historią to ma być krótki okres poprzedzający K.Ś. Pozdrawiam wszystkich.

  • Michaela pisze:

   Witam Beat ! Trochę się orientuje o tym ,co piszesz.Wiem,ze Rozalia Celakówna miała zdaje się dwie bardzo ciekawe wizje, miedzy innymi jak kula Ziemska zostaje przepołowiona i wypływa z niej lawa.Na temat Ostrzeżenia mówia też wizjonerzy z Miedjugoria. Co o tych objawieniach właśnie z Miedjugoria sądzisz ?
   Pozdrawiam 🙂

 10. Zemmona pisze:

  March 27 birthday numerology Birth date numerology 16 December 12 birthday numerology Numerology for birth date 26 Baby name numerology date of birth Numerology birth date number 31 Numerology regarding date of birth Number 31 numerology birthday reading
  http://numerologyaboutbirthdate.jetzt

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s