Ogromna plama na Słońcu może zwiastować rozbłysk X skierowany w Ziemię

Zgodnie z przewidywaniami aktywność słoneczna osiąga wysoki poziom. Wczoraj doszło do 7 rozbłysków klasy M i trzech koronalnych wyrzutów masy. Dzisiaj również doszło do kilku rozbłysków i za kilkadziesiąt godzin naładowane cząstki dotrą do ziemskiej magnetosfery wpływając na nią.
Sytuacja
Sytuacja na Słońcu 03.02.2014 roku
Większość zdarzeń solarnych powstała z ogromnej plamy słonecznej 1967. Ten aktywny region jest już większy od Jowisza. Grupa plam, 1967 osiągnęła już taką skalę, że staje ​​łatwym łupem dla posiadaczy amatorskich teleskopów słonecznych. Sfotografowanie tak wielkiej plamy nie jest możliwe codziennie dlatego dla wielu jest to niezwykła okazja, zwłaszcza że jest ona wyjątkowo fotogeniczna.
więcej:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ogromna-plama-sloncu-moze-zwiastowac-rozblysk-x-skierowany-w-ziemie

Tak było do wczoraj,ta wielka plama jest usytuowana dosłownie na wprost Ziemi.Prawdopodobieństwo rozbłysku klasy „M” według NASA wynosi 80% a klasy „X” 50, ale nic takiego dzisiaj nie ma i nie było dzisiaj rozbłysku nawet klasy „M”. Pytanie moje brzmi dlaczego? Mamy szczęście czy….Plama jest już wielkości Jowisza i stale zwiększa swój obszar

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka, Obserwacje Słońca, Słońce i Natura. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Ogromna plama na Słońcu może zwiastować rozbłysk X skierowany w Ziemię

 1. Ktoś pisze:

  Niewiesz? Ile razy to samo można pisywać.

 2. Dawid56 pisze:

  Ale szczęście się chyba skończyło…Od rana były już trzy rozbłyski klasy „M” i w jednym prawdopodobnie koronalny wyrzut masy .
  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1383&postdays=0&postorder=asc&start=2775

 3. Ktoś pisze:

  Ciekawostka anty-dogmatowa:

  „Nie było żadnej ewolucji !
  […]

  Dr. Robert Gentry dokonuje zadziwiającego odkrycia!!! Efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit powstał jako ciało stałe w czasie krótszym niż 3 minuty. To co jest interesujące to, to że izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty!! Jeżeli więc znajdujemy promieniotwórcze halo polony 218 w jakiejkolwiek próbce granitu, ten granit musiał powstać w czasie krótszym niż 21 minut!!

  A teraz jeszcze bardziej interesująca rzecz!! Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!! To również oznacza, że aby granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda![…]

  http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/09/jestesmy-stworzeni.html

  (http://innemedium.pl/wiadomosc/starozytni-europejczycy-mieli-ciemna-skore#comment-63548)

 4. Dawid56 pisze:

  Ja też niestety tak sądzę, że miliardy lat to „bajdurzenie”

 5. Ktoś pisze:

  Urojone owoce cudzej wyśmiewanej pracy, cytat z dedykacją.

  „Kairska wróżbitka Jody Ayyad w wywiadzie dla „Głosu Rosji” uspokaja ludzi na Bliskim Wschodzie i w innych regionach: „Trzeciej wojny światowej nie będzie. Wielu wróżbitów, astrologów, a nawet niektórzy przedstawiciele duchowieństwa twierdzą, że nadchodzi wojna. To nieprawda. Uważnie obserwuję wszystkie zmiany na mapie astronomicznej Ziemi. W ogólnym zarysie Ziemi nie grozi wojna, związana z masowym użyciem przemocy. Świat czekają inne bitwy. Niewątpliwie, będą trwały wojny informacyjne i gospodarcze. Będzie kontynuowana bitwa o umysły i serca ludzi. To wszystko będzie. Natomiast wydarzeń, podobnych do I czy II wojny światowej, gdy w połowie świata walczyły armie na lądzie, wodzie i w powietrzu – tego nie będzie.””

  Ta „wróżbitka” przepowiedziała ostatnio śnieżyce w Egipcie więc ma większa sprawdzalność niż promowani w gebelsowych szczekaczkach anglosaksońskiego NWO ‚faryzeusze”.

  (całość
  http://wolnemedia.net/ezoteryka/trzeciej-wojny-swiatowej-nie-bedzie/)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s