Galaktyki na wyciągnięcie ręki?

Któż z nas nie śnił o podróży do gwiazd? Jednak już po przebudzeniu wiemy, że w ciele fizycznym jakie wszyscy posiadamy, jest to po prostu niemożliwe. Gdybyśmy podróżowali niemal z prędkością światła, to podróż ta zajęła by nam aż 9 lat tam i z powrotem. Zgodnie z teorią względności na Ziemi upłynęłyby tysiące lat,a nawet jednak gdyby ta prędkość wynosiłaby 0,7c, to zgodnie z dylatacją czasu, na Ziemi upłynęłoby o 40 % więcej lat, czyli podróż astronauty do najbliższej gwiazdy Proxima Centauri zajęła by mu ok. 14 lat a na Ziemi upłynęłoby ok. 20 lat.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dylatacja_czasu
W takim razie wygląda na to, że nawet poruszając się z prędkością 0,7 c, Kosmosu wtem sposób nie zdobędziemy. Być może jednak w rozumowaniu tym tkwi zasadniczy błąd polegający na tym, że światło porusza się ruchem po spirali, albo istnieją jakieś tunele czasoprzestrzenne. Trzeba też wziąć po uwagę sposób w jaki ujawniają się obiekty typu UFO. Są to zazwyczaj Światła na niebie poruszające się z ogromną prędkością. Nie wydaje się również, aby Cywilizacje z odległych gwiazd naszej Galaktyki lub sąsiednich galaktyk prowadziły eksplorację kosmosu za pomocą ciał fizycznych o takich samych parametrach jak nasze ciała ziemskie. Wchodzi tu w rachubę równolegle pięć sposobów przemieszczania się w przestrzeni kosmicznej..
1.Teleportacja( przedstawiona w filmie StarTrek
2.Przemierzanie trasy podróż y za pomocą ciał duchowych z jednoczesną zmianą gęstości w momencie startu i druga zmiana w momencie lądowania
3.Eksploracja kosmosu za pomocą robotów biologicznych nie podlegających procesowi starzenia podłączonych do osób śniących pewien sen ( sposób pokazany na filmie Avatar)
4.Korzystanie z tuneli czasoprzestrzennych
5.Podróż za pomocą myśli z jednoczesną dematerializacja i ponowna materializacją.
M31

Galaktyka Andromedy M31

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Galaktyki na wyciągnięcie ręki?

 1. Dawid56 pisze:

  Poza ciałem czas inaczej płynie.Po prostu go nie ma i Galaktyki są rzeczywiście dosłownie na wyciągnięcie ręki.Tylko najwyżsi Awatarzy potrafią świadomie( nie we śnie) podróżować poza ciałem i wracać do niego do woli.Potrafią nawet trafić do swojego ciała nie tylko za pomocą srebrnego sznura ale za pomocą zwykłych kodów.Po prostu powinniśmy przed podróżą zabezpieczyć swoje ciało czymś w rodzaju hasła i przy powrocie powiedzieć „Sezamie otwórz się”

 2. Mezamir pisze:

  Gdybyśmy byli sami we Wszechświecie, byłoby to ogromne marnotrawstwo przestrzeni- Carl Sagan

 3. Mezamir pisze:

  Ps.”Lech Emfazy Stefański,jeden z prekursorów polskiej psychotroniki.
  Jego książka od Magii do Psychotroniki była prawie pierwszym bestsellerem na ten temat w latach 90-tych.
  Lech Emfazy Stefański prawie jako pierwszy prowadził też kursy DU(doskonalenia umysłu)
  i był propagatorem religii słowiańskich.
  Istnieje jednak dość istotne ostrzeżenie od strony astrologicznej:
  osoby z kwadraturą Księżyc -Neptun powinny zachować jak najdalej posuniętą ostrożność
  we wszelkich technikach typu DU, hipnoza, czy reberthing”.

  Niby dlaczego?
  Wiecie coś więcej na ten temat?

  • Dawid56 pisze:

   W zasadzie są to dwa srebrne( choć niektórzy twierdzą że jest złoty i srebrny sznur) sznury jeden wychodzi jakby z czakry muladhary. a drugi z adżńy. Moim zdaniem nie widzimy ich dlatego bo są częścią ciała plazmowego którym jesteśmy w czasie „podróży” poza ciałem

 4. Dawid56 pisze:

  Tak wiem dlaczego.Neptun to sny Neptun to iluzja neptun to wszystkie tzw odmienne stany świadomości, Księżyc to podświadomość.Jeśli kto ma np kwadraturę Księżyc – Neptun jest bardzo podatny w czasie podróży poza ciałem na ataki różnych ciał plazmowych (błąkających się duchów) które tylko szukają ciała w którym mogłyby sobie zamieszkać i możemy mieć do czynienia z typowym opętaniem.Taki aspekt kwadratury Ksieżyc -Neptun nazywa się aspektem (wystąpienia możliwości) tzw zmieszanej podświadomości

  • Mezamir pisze:

   Yhm…a czy na podstawie tych danych:

   Dla godziny 12:20
   Słońce w 24°15′ Waga
   AS: 4°04′ Koziorożec
   Księżyc w 12°19′ Skorpion
   Merkury w 6°10′ Waga
   Wenus w 19°53′ Waga
   Mars w 19°42′ Strzelec
   Jowisz w 15°03′ Skorpion
   Saturn w 25°04′ Waga
   Uran w 2°31′ Strzelec
   Neptun w 24°44′ Strzelec
   Pluton w 26°39′ Waga
   MC: 8°25′ Skorpion

   można określić czy ktoś ma kwadraturę Księżyc -Neptun ?

   Jeżeli nie,to w takim razie czy cokolwiek z tego wynika na pierwszy rzut oka?
   Jeśli chodzi o…stany mistyczne,praktyki duchowe itp.

   Dla godziny 12:21
   Słońce w 24°15′ Waga
   AS: 4°19′ Koziorożec
   Księżyc w 12°19′ Skorpion
   Merkury w 6°10′ Waga
   Wenus w 19°53′ Waga
   Mars w 19°42′ Strzelec
   Jowisz w 15°03′ Skorpion
   Saturn w 25°04′ Waga
   Uran w 2°31′ Strzelec
   Neptun w 24°44′ Strzelec
   Pluton w 26°39′ Waga
   MC: 8°40′ Skorpion

   • Dawid56 pisze:

    Ascendent się zgadza i Mc też.Mam planety przesunięte na godzinę 12.20 o pół stopnia np Słońce 20 st. 45 minut Wagi.Ładnie jest obsadzony 12 sektor Marsem i Neptunem Neptun otrzymuje pozytywne aspekty, a Księżyc też.Co trochę jednak niepokoi to jest on zdecydowanie za „różowy” – rzadko się zdarza aby kosmogram nie miał dosłownie żadnych nieharmonijnych aspektów za wyjątkiem kwadratury Merkurego do Ascendentu.Ten kosmogram pokazuje że jego właścicielowi prawie wszystko się udaje z minimalnym wkładem wysiłku z jego strony.I właśnie to stanowi największe zagrożenie

 5. Mezamir pisze:

  Przypadkiem trafiłem na tę stronę
  http://www.astrolabium.pl/astrologia/artykuly/221-o-przyczynach-smierci

  i chciałem się pobawić w (g)astorloga 😀

  Bardzo mnie zaintrygowało to zdanie:
  „Klasycy astrologii twierdzą, za Ptolemeuszem, że szanujący się astrolog przed przystąpieniem do interpretacji horoskopu powinien najpierw zbadać długość życia jego właściciela. Jak to zrobić? Wiemy, jak śmierć może się manifestować w horoskopie. Wiemy, że Saturn, że Pluton, że dom VIII, itd. ”

  Tak sobie spojrzałem na ten kosmogram
  i w 8 domu widzę Saturna i Plutona,tak?

  „Kiedy Saturn jest w domu ósmym śmierć następuje cicho i z wysiłkiem”

  Waga i Skorpion też tam są,zgadza się?

  „Znaki kardynalne wskazują na śmierć, wskutek problemów z jelitami (Waga)
  i układem rozrodczym (Skorpion)”

  ale tego:

  „Śmierć gwałtowna
  Niewątpliwą wskazówką gwałtownej śmierci jest sytuacja, kiedy Słońce jest uszkodzone przez malefika i kiedy Księżyc jest uszkodzony przez malefika lub kiedy Słońce odbiera negatywne aspekty od malefików, albo kiedy Księżyc jest atakowany przez dużą liczbę malefików, a szczególnie wtedy, gdy nie ma żadnego pozytywnego oddziaływania między Jowiszem i Wenus.”

  to ja już nie ogarniam 😀

 6. Mezamir pisze:

  Na innej stronie z kolei wyczytałem

  Saturn w VIII domu:
  skrajne, głębokie, nie dające się kontrolować zjawiska i przeżycia (śmierć, seks, zjawiska paranormalne, transformacja).

  Hmmm…o co tu chodzi??

  • Mezamir pisze:

   „Strach przed utratą kontroli nad swoim „ja” – np. wskutek stanów wywołanych przez alkohol, narkotyki, trans, przeżycia mistyczne”.

 7. Mezamir pisze:

  …a miało być tak różowo 🙂

 8. Mezamir pisze:

  “Po wieloletnim studiowaniu astrologii stało się dla mnie oczywiste, że najpotężniejszym domem w naszym kosmogramie jest właśnie ósmy dom. Za każdym razem analizując horoskopy urodzeniowe, zauważałam wspólny wątek dla wszystkich osób, które miały planety w tym domu. Chcę namalować obraz najintensywniejszego domu w horoskopie- domu śmierci.

  Domem 8 rządzi Skorpion. Wszystkie sprawy związane z tym znakiem rządzą tym domem. Najważniejsze z nich to śmierć, seksualność, tajemnice, zasoby innych ludzi, poświęcenie i niewidzialny świat duszków, bytów astralnych, duchów, oraz nasze bezpośrednie doświadczenia z tymi sprawami. To co jest intensywnym, niewygodnym i głębokim tabu mieści się w tym domu. Posiadanie planet w domu 8 daje obsesję śmierci.”
  http://astrosedna.wordpress.com/2012/02/08/mistycyzm-8-mego-domu/

  Było różowo,zrobiło się wrzosowo ..zaraz będzie fiolet ;D

  • Dawid56 pisze:

   Tego się właśnie akurat nigdy nie robi .A jeśli się pomylisz jak Nostradamus o cały rok.Nigdy tego nie robię!!!!To jest po prostu wzięcie czyjejś karmy na swoje barki – co to to nie.Co do różowości napisałem, że jeśli jest za łatwo to też nie dobrze

 9. Mezamir pisze:

  Nie rozumiem,czego się nie robi?
  Horoskopów dla osób z Saturnem i Plutonem w 8 domu?

 10. Dawid56 pisze:

  Mezamirze proszę nie rób tego nigdy.Nie wyznaczaj daty czyjejś śmierci.Po co to komu .Niech zyje tyle ile ma żyć.Wyobraź sobie taka sytuację ze komuś wywróżysz śmierć a on tak się tym przejmie że rzeczywiście umrze.Cały Twój kosmogram jest „bardzo piękny” ale na pewno na tym forum nie będę go interpretował.Jeśli godzina jest prawidłowa to już dwa aspekty wskazują na ciekawą osobę. Władcą Saturna, Słońca i Plutona jest Wenus która jest w Wadze w swoim znaku Z kolei Słonce Wenus i Pluton Wenus są w koniunkcji a nawet stelium planet które są w sekstylu do Marsa z Neptunem .Tu jest cała siła tego kosmogramu.Ta osoba mogłaby być dobrym hipnotyzerem

 11. Dawid56 pisze:

  Dodatkowo powiem że to stelium znajduje się nie w VIII jak napisałeś, ale IX sektorze to zasadnicza różnica.Nie robi się kosmogramów po to aby określać czyjąś datę śmierci, czy długość czyjegoś życia !!!!

 12. Mezamir pisze:

  O to chodzi…nie miałem takiego zamiaru,wątek ze śmiercią wyszedł przy okazji 🙂
  zupełnie niechcący.

  Bardziej mnie intryguje ta informacja
  “Najpotężniejsi uzdrowiciele często maja w tym domu Plutona. ”

  a tutaj jest Pluton z Saturnem 🙂

 13. Mezamir pisze:

  Chodzi mi o to co można powiedzieć pod kątem…duchowości,mistyki,tzw mistycznych zdolności i…w jaki sposób stworzyć udany związek z taką osobą?
  Tzn w jaki sposób ją wspierać od strony duchowej,na jakich religiach się skupić,tych wschodnich gdzie mowa o iluzorycznym Ja,czy może na zachodnich,gdzie JA jest wieczne i nieśmiertelne?

  Krótko mówiąc,jak pomóc osobie z Saturnem i Plutonem w 8 domu
  w wykorzystaniu całego swojego..mistycznego potencjału?

  Co zrobić by tego potencjału nie zmarnowała?

  • Dawid56 pisze:

   To nie ósmy ale dziewiąty sektor(dom), w ósmym mamy tylko Merkurego, który jest w luźnym sekstylu z Uranem, a Uran jest w „swoim domifikacyjnym” bo XI sektorze.Władcą Urana w Strzelcu jest z kolei Jowisz w Skorpionie a władcą Jowisza Pluton który jest też władcą Księżyca. Domifikacyjnym z kolei władcą Księżyca i Jowisza jest Saturn będący w IX sektorze. Ta osoba z takim kosmogramem ma inklinacje, aby zostać nauczycielem( spraw duchowych szeroko rozumianych) , być może nawet za granicą.

 14. Mezamir pisze:

  Hmm…czyli ósmy dom to nie jest ten fragment
  gdzie mamy symbol Saturna i Plutona
  między znakiem Wagi i Skorpiona?

 15. Dawid56 pisze:

  Wierzchołek 8 domu mieści się w 22st. 44 minuty Lwa a IX domu 8 st 38 minut Wagi

 16. mały budda pisze:

  http://tylkoastronomia.pl/wiadomosc/kolejna-supernowa-rozblysla-nocnym-niebie

  Światło supernowej dochodzi w czasie rzeczywistym, czyli obecnym. Jakoś czuje, iż te lata świetlne to ich wymyślona bzdura.
  Znaki na niebie powinny pokrywać się z znakami na ziemi.
  To co wydarzy się w niebie będzie pracą na ziemi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s