Życzenia Noworoczne

Szampańskiej zabawy sylwestrowej i oby ten Nowy, Rok 204 był lepszy niż Rok 2013, oby się spełniły Wszystkie Wasze marzenia, te jawne i najskrytsze i obyśmy zdrowi byli, bo jak jest zdrowie to chadza z nim w parze i Szczęście.
Oby się nie spełniły te „czarne” przepowiednie, wieszczące trudny rok, a niech ten Rok 2014 przyniesie rozwiązanie po naszej myśli wszystkich trudnych spraw.
Tego życzymy wszystkim Blogerkom i Blogerom „Mistyki Życia”
Maria i Dawid

2014a

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Życzenia Noworoczne

 1. klonek pisze:

  Dziękuję i dołączam się do życzeń ;-).

  • mineralek pisze:

   Ja równiez dołaczam sie życzeń noworocznych, dziekując Wszystkim, którzy włozyli wiele wysiłku, czasu i cierpliwości pisząc art.i udzielając odpowiedzi na wiele pytań w ub.r. na Mistyce. Oby ten Rok pomimo wszystko, był lepszy od poprzedniego.Pozdrawiam serdecznie.

 2. Ktoś pisze:

  Noworoczne Życzenia:

  „Po burzliwych wydarzeniach 2015-2020 (poprzedni system nie mógł się inaczej skończyć, był zbyt nieracjonalny, nieudolny i bandycki) nowe władze Polski wprowadziły gruntowną reformę prawa wyrzucając na śmietnik wszystkie kodeksy i odbudowując od podstaw wymiar sprawiedliwości (wszyscy von lub na wymianę do kicia za niewinnych), zrezygnowały z podatku dochodowego zostawiając tylko 5% VAT i 30% podatek obrotowy dla zagranicznych sieci handlowych, zlikwidowały ZUS tworząc Polskie Towarzystwo dla Emerytów i Chorych składające się z rodzimych firm ubezpieczeniowych, wprowadzając abolicję kredytową dla wszystkich zadłużonych i windykowanych (co wycięło na dobre zagraniczne banki), likwidując koncesje, zezwolenia i korporacje zawodowe, oraz ograniczając biurokrację do 1/10 stanu z 2014 i jednocześnie inwestując w rozwój rodzimej przedsiębiorczości, innowacyjności i handlu.

  Dodatkowo zreformowano szkolnictwo wyższe stawiając na rozbudowę znakomicie dofinansowanych instytutów badawczych, a oświata otrzymała nowy program stawiający na umiejętności i rozwój osobisty poprzez wynagrodzenie nauczycieli na poziomie managerskim. Za rozwój naszych dzieci muszą odpowiadać najlepsi w swoim fachu, prawdziwi pasjonaci i ludzie z podejściem oraz autorytetem – powiedziała Pani Premier.

  Jednocześnie po serii procesów w których osądzono 90% polityków z lat poprzednich za nadużycie władzy, korupcję, afery, niegospodarność, niszczenie polskich obywateli i łamanie prawa z chęci zyski, oraz po egzekucjach na zdrajcach ojczyzny za okres 55-2015 (znacie te świetnie opisane groby w Miejscu Hańby) i rozparcelowaniu zagrabionych majątków pomiędzy pokrzywdzonych zostały zakwestionowane wszystkie umowy międzynarodowe sygnowane przez tych ludzi jako podpisane z rażącym naruszeniem prawa i wbrew polskiej racji stanu. Co wywołało spory rozgłos międzynarodowy gdyż zostały anulowane bandyckie pożyczki w Międzynarodowym Funduszu Walutowym oraz uwolniliśmy się z zależności od mafijnej Unii Europejskiej.

  Odzyskane pieniądze zainwestowane w polskie projekty energetyczne (energia geotermalna, zimna fuzja), wynalazczość, innowacyjny przemysł zbrojeniowy, ekologiczne wydobycie surowców (łupki, upłynnianie węgla, uran, złoto, srebro) a także motoryzację, elektronikę, informatykę, telekomunikację i biotechnologię. Oczywiście dzięki temu unowocześniono też medycynę i uniezależniono indywidualne zdrowie obywateli od obcych koncernów farmaceutycznych.

  Wprowadzono zachęty podatkowe do rezygnacji z importowania żywności i produktów żywnościowych wytwarzanych tradycyjnie w Polsce. Co dało dodatkowy impuls polskiej wsi i polskiej przedsiębiorczości (zerowy VAT), tak samo potraktowano wszelkie produkty kultury takie jak książki, utwory muzyczne, filmy, gazety lub czasopisma.

  Postawiono także na spółdzielczość, aktywność lokalną, waluty lokalne, rozwój turystyki i aktywność obywatelską. Młodzież poprzez swoje stowarzyszenia harcerskie i paramilitarne wspiera rozwój trzystutysięcznej Obrony Terytorialnej Kraju, która dziś stanowi prawie jedną piątą naszej nowoczesnej armii, oraz stanowi podstawę naszych osiągnięć sportowych.

  Wszystkie te działania powodują powrót do Polski emigrantów i potomków emigrantów oraz osób wysiedlonych lub pozbawionych niesłusznie naszego obywatelstwa przez ostatnie 100 lat. Ssanie i zapotrzebowanie jest wielkie i dla wszystkich starcza póki co miejsca oraz pracy. Mamy też dwa miliony rocznie wniosków obywateli spoza Rzeczpospolitej Narodów, którzy chcą zamieszkać na ziemiach Polskich. Niestety wygląda na to, że dla nich okres oczekiwania wydłuży się aż do 10 lat. Rzecz jasna wiemy o istnieniu praktyki składania wniosków o obywatelstwo do innych krajów Rzeczpospolitej Narodów takich jak Węgry, Serbia czy Estonia (tam 3-letni okres oczekiwania) a potem przenoszenia interesów do Polski, ale na szczęście kraje te gonią Polskę i konkurencyjnymi usługami pomagają nam gospodarczo kolonizować Rosję, Niemcy, Francję i Afrykę oraz konkurować z samymi Chinami.

  Niestety dziś pojawiły się pewne zatargi ze Stanami Zjednoczonymi, które zamknęły granicę i nie chcą wypuścić naszych wykształconych rodaków, ale mamy nadzieję, że ten konflikt da się rozwiązać środkami dyplomatycznymi i nie dojdzie do incydentów militarnych po których USA musiało wypuścić inżynierów i profesorów posiadających polskie obywatelstwo. Chociaż wielu obserwatorów z zewnątrz podkreślało, że znakomicie świadczy o naszym kraju to, że zapis konstytucji “Polska ma prawo użyć wszelkich środków w obronie polskiego obywatela” nie jest doktryną martwą. Niektórzy nawet łączą naszą demonstrację siły sprzed 2 lat z samobójstwem starego Władymira Putina, po utracie floty czarnomorskiej na rzecz zrzeszonej z nami Ukrainy i serii tajemniczych śmierci z jego otoczenia były Prezydent Rosji był już podobno w ciężkim stanie psychicznym, żył w odosobnieniu i kolekcjonował próbki swoje próbki kału.

  Warto przy tym zdementować pogłoski o związkach tej serii zabójstw i kryminalnych samobójstw z zamachem w Smoleńsku sprzed 24 lat. Instytut Wassermanna działa bowiem wystarczająco skutecznie i zadowalająco jeśli chodzi o legalne ściganie smoleńskich zbrodniarzy i dostarczanie ich wraz z dowodami do Trybunału Sprawiedliwości w Budapeszcie.

  Państwo Polskie udowadnia w ten sposób, że w ramach mądrej polityki historycznej nie tylko potrafiło sprowadzić ciała pomordowanych Polskich Oficerów w Katyniu, Miednoje i innych miejscach, nie tylko potrafiło wybudować 1230 muzeów (w tym 300 miejsc pamięci na Wołyniu i przeniesienie Pałacu Kultury do skansenu postkomunizmu z Budzie Ruskiej) przez ostatnie 14 lat, nakręcić ponad 200 filmów historycznych (3 Nowe Oskary) odzyskać polskie dobra kultury i reparacje wojenne od Niemiec oraz Rosji, ale też potrafi zadbać o elementarną sprawiedliwość dot. historii najnowszej.

  Oczywiście są też niedogodności. Pomimo wielkich starań do dziś nie udało nam się odbudować dawnych stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Na tym etapie wydaje się to niemożliwe póki Izrael nie wyda Michnika, Sorosa, Balcerowicza i innych aferzystów. Niestety wątpliwie skuteczne okazało się 5-letnie embargo międzynarodowe i akcja CAMKAM (“cameback kamienic”) wprowadzone przed zapoznaniem się z całością materiału dowodowego – nikt wtedy nie przypuszczał, że izraelska finansjera tak wiele tym ludziom zawdzięcza.

  Ale wiele jeszcze przed nami, w przyszłym roku oddajemy kolejne obiekty kwantowych dolin i planujemy (w końcu) start pierwszej załogowej misji na Marsa. Bierzemy też w dzierżawę od CERN wielki akcelerator cząstek w Genewie, chyba że poczekamy na większy i droższy oferowany przez Iran (jego budowa ma za dwa lata dobiec końca). I w końcu przymierzamy się do eksploatacji Arktyki w polskiej strefie wpływów i rozpoczęcia budowy 3 linii metra w Krakowie. Kończymy też program budowlany “Absolwent na swoim”. Za rok zostanie wszczęty projekt “Mieszkanie dla Maturzysty” w którym weźmie udział większa ilość deweloperów wynagradzanych obligacjami dzięki skokowi ich oprocentowania do 0,5% w stosunku rocznym i marzących o zaistnieniu na polskim rynku . Czekamy też na decyzję czy Igrzyska Olimpijskie 2044 odbędą się w Warszawie i Łodzi, naszym atutem jest, że do tego czasu będą to najnowocześniejsze metropolie na świecie (obecnie tempo wzrostu 15%).”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pogoda-kosmiczna-bedzie-podawana-przez-kolejny-kraj#comment-170933)

 3. Teresa Pulsatilla pisze:

  Nowa świetlista era przychodzi
  i własnie o to chodzi
  żeby wszyscy ludzie zaczęli żyć miłością
  a nie tylko strachem złością i bezradnością
  nie dajmy się manipulować
  wielkim złym tego świata kontrolować
  nie skupiajmy się na tym co złe
  ale ja z miłością robię to co chcę
  bo jestem wielką mocą i miłością
  z wielkim sercem i mądrością
  jestem człowiekiem wielowymiarowym
  w każdej chwili na złączenie ze źródłem gotowym
  prawdziwa miłość to wibracja nowej ery
  jestem szczęśliwy radosny szczery
  kocham wszystko na tym świecie
  wiecie o tym czy nie wiecie
  jeśli nie wiecie to przebudźcie się kochani
  wtedy nikt Was już nigdy nie zrani
  będziecie przyciągać tylko dobre rzeczy
  i to właśnie Wasz byt zabezpieczy
  będziesz młody będziesz zdrowy
  do wielkich czynów gotowy.

 4. Jędrek pisze:

  Zdrowia i miłości w 2014 roku 🙂

 5. Dawid56 pisze:

  Każdy wiersz Teresy jest po prostu zwyczajnie piękny i głęboki 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s