Nowy ROK 2014- do 21 marca rok Księżyca, a od 21 marca rok Saturna

Zima 2014 może okazać się trudnym okresem, nie tylko jeśli chodzi o aurę. Patrząc okiem astrologa mamy tutaj do czynienia z zarysowującym się Krzyżem Kosmicznym, który będzie trwał de facto prawie do połowy maja 2014 roku( z niewielkimi przerwami). Okres ten może być podatny na wybuchy wszelkiego rodzaju spięć, czy nawet konfliktów. Już pierwszego stycznia będzie miał miejsce tzw nów plutonowy w powiązaniu z owym Krzyżem Kosmicznym , ramionami którego będzie Mars i Uran, a podstawą Jowisz. Należy zachować wszelki umiar w zabawach sylwestrowych na wolnym powietrzu, które będą mogły mieć nieoczekiwany, ale i też niekoniecznie spokojny charakter. Pierwszego lutego będzie miała miejsce opozycja Jowisza i Plutona, 15 kwietnia, przed Wielkanocą, czerwona pełnia i zaćmienie Księżyca, a 23 kwietnia 2014 roku będzie miała miejsce już piąta kwadratura Uran Pluton. Tym razem dodatkowo będzie towarzyszyć jej ścisła konfiguracja krzyża kosmicznego pomiędzy Jowiszem, Marsem, Uranem i Plutonem. Aspekty ( odległości kątowe pomiędzy planetami będą bardzo dokładne) Ta kwadratura będzie w szczególny sposób dotyczyła Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej mających swoje „Słońce urodzeniowe” w 13 stopniu Raka( 4lipca). Będzie tam przebywał również Jowisz i wszystko byłoby zapewne O.K., jak mawiają Amerykanie, gdyby nie ten potężny Krzyż Kosmiczny, którego jedno z ramion stanowi właśnie Jowisz.Ciekawe, bo krzyż Kosmiczny będzie miał miejsce w okolicy 13/14 stopnia znaków Barana/Raka/Wagi/Koziorożca, a Pluton będzie „bił” opozycją w Słońce USA. Ta sytuacja zdarzy się po raz pierwszy od powstania Stanów Zjednoczonych, czyli od 4 lipca 1776 roku i nie wróży nic dobrego.
wielki krzyz
2014- suma cyfr tego roku wynosi 7, a 7 w pewien sposób koresponduje z Saturnem poprzez „siódmy dzień tygodnia” sobotę –przypisaną Saturnowi. W sumie zapowiada się raczej bardzo trudny rok zarówno dla Polski jak i dla świata i istnieje spore zagrożenie ze strony różnych zamachów które mogą być coraz to bardziej okrutne i będą pochłaniać coraz więcej ofiar.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., OSTRZEŻENIE, planety i komety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Nowy ROK 2014- do 21 marca rok Księżyca, a od 21 marca rok Saturna

 1. mineralek pisze:

  Tak Mario, mnie bardzo bolało serce, co mi się nigdy nie zdarza, nie mam z nim zadnych problemów i nie mogłam spać, dopiero nad ranem.

 2. Ktoś pisze:

  Nie, juz nie ale za to od kilku dni Księżyc wschodzi na czerwono. Czerwono i blisko co podobno oznacza iż Noc Walpurii jest blisko. Bardzo blisko.

 3. Teresa Pulsatilla pisze:

  Zanim się skończy rok stary
  nim wystrzelą korki z szampana
  zanim wybije dwunasta na zegarze
  i trwać będzie sylwestrowa zabawa
  chcę złożyć serdeczne życzenia
  by w ten nadchodzący 2014 rok
  mogliście moi kochani
  uczynić kolejny przeogromny krok
  żeby szczęście się samo do domu pchało
  by pieniędzy nigdy nie brakowało
  żeby słońce na niebie wciąż świeciło
  i cudowne uczucie w sercu wciąż gościło
  żeby w życiu nie brakło humoru i radości
  no i przez cały rok bądźcie pełni wielkiej miłości
  byście kwitli jak wiosenka
  a w duszy maj konwalie i melodyjna piosenka
  byście czuli się beztrosko i tak przecudownie
  by dni tygodnie i miesiące mijały swobodnie
  by życie całe toczyło się wspaniale
  a rok ten kończyli z ogromnym żalem
  będąc szczęśliwi nie żałowali tego skoku
  życzę SZAMPAŃSKIEGO NOWEGO 2014 ROKU.

 4. Ktoś pisze:

  Historia Polski cd

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=YAWuaDD4nq0

  Kronika Prokosza.

  • Ktoś pisze:

   Woian z treści filmu to Wodan zwany inaczej Hermesem po trzykroć Antychrystem czy Śhivą – twórca pisma – sanskrytu i jego runicznych czy (wcześniejszych) piktogramowych ( bo o nich mowa w filmie) wersji.

 5. margo0307 pisze:

  ” Zima 2014 może okazać się trudnym okresem, nie tylko jeśli chodzi o aurę.
  Patrząc okiem astrologa mamy tutaj do czynienia z zarysowującym się Krzyżem Kosmicznym, który będzie trwał de facto prawie do połowy maja 2014 roku( z niewielkimi przerwami).
  Okres ten może być podatny na wybuchy wszelkiego rodzaju spięć, czy nawet konfliktów…”

  W kontekście obecnych wydarzeń na Ziemi, mam tu na myśli to, co dzieje się na Ukrainie, w Tajlandii czy też w Wenezueli – Twoje słowa Dawidzie z grudnia ub.roku o Krzyżu Kosmicznym – brzmią niemal proroczo… 😦

  Ja z kolei, znalazłam ciekawy wywiad przeprowadzony w maju ub. roku z p. Tadeuszem Mrozińskim na temat zmian klimatu w kontekście nastrojów społecznych na świecie…
  Pan Tadeusz opowiada o Małej Epoce Lodowej, która się już zaczęła, czego efekty są widoczne dziś w przyrodzie i pogodzie.
  Jakie są jej konsekwencje, następstwa oraz co można zrobić by się zabezpieczyć przed jej następstwami.

  Zapraszam 🙂

 6. Dawid56 pisze:

  Margo dzięki 🙂 ale popatrzcie sami jesteśmy sobie poniekąd winni.Wezuwiusz ni stąd ni zowąd zwiększył swoją aktywność, a Ludzkość jest głucha i cały czas drażni Naturę chociażby filmem ( prapremierą o Pompejach p.t dzień , który wstrząsnął światem- to już jutro !
  Za oknami +8 ( Trójmiasto) a ja wiem ze zima nie powiedziała ostatniego słowa.Niektórzy mówią – zimy w Polsce już nie będzie- nie byłbym wcale tego taki pewien i zmainę opon na letnie bym sobie na razie podarował

 7. Pingback: Wielki Krzyż Kosmiczny- apogeum 22-23.04.2014 | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s