Czerwony, żółty, zielony, niebieski, biały- siła czynna, bierna, neutralizująca, siła neutralna, – już za dwa lata rok 2016, numerologicznie bardzo szczególny rok

Ostatnio pisałem o trójcach liczb (1,4,7), (2,5,8), (3,6,9) .Nie pisałem o Zerze. Pierwszy z tych trzech zestawów liczb to zestaw tzw. liczb obrazujących siłę czynną, drugi zestaw bierną, trzeci neutralizującą. Zero nie bierze udziału w w sumowaniu cyfr. W matematyce wektorowej Marko Rodina „zero” wypada w środku Torusa. Jest to również tzw. punkt „zero point energy” i niejako punkt w środku „tornada”. Jest to punkt neutralny, który nie bierze udziału w zawirowaniach energetycznych, mających miejsce wokół tego punktu. Zero to także środek Galaktyki i Czarna dziura. Prawdopodobnie właśnie w zerze istnieją portale do międzywymiarowych przejść. W zerze zanika czas do zera. Prawie codziennie gdy w nocne niebo wzrok swój kieruję w kierunku gwiazd nie mogę się oprzeć pokusie podróży do gwiazd. Ale po chwili gdy do mnie dociera do mnie myśl, że odległość od Ziemi do najbliższej gwiazdy to aż 4,3 roku świetlnego, to zdaję sobie sprawę z tego, że gdzieś w tym rozumowaniu musi tkwić błąd. Gdyby jednak przyjąć założenie relatywistycznej fizyki, że przestrzeń się zakrzywia, a może nawet światło zawsze podąża po linii spiralnej ( tak jak wygląda Galaktyka) to odległości do gwiazd mogą być zupełnie inne. Być może w tej przestrzeni, którą widzimy, są nieciągłości przez które odbywa się taka podróż cos na kształt „dziur w serze”
Liczba zero ma bardzo szczególne właściwości różne od właściwości 1 i 9
Gdy zero dodamy do jakiejkolwiek liczby otrzymamy tę sama liczbę gdy natomiast pomnożymy przez zero jakąkolwiek liczbę to otrzymamy zawsze zero a dzielnie przez zero nie jest określone może wynosić i zero i jakąkolwiek liczbę bo każda liczba pomnożona przez zero daje zawsze zero. Jeśli liczby 3,6,9 zaliczaliśmy do tzw. trójkąta liczb doskonałych, to zero jest liczbą „boską”, podobnie jak kolor biały który jest syntezą wszystkich innych kolorów.
Barwy podstawowe – minimalne zestawy kolorów, które łączone umożliwiają uzyskanie dowolnych kolorów z podanego zakresu. Są to kolory czerwony, zielony i niebieski.
http://pl.wikipedia.org/wiki/RGB
paleta_barw
Z kolei do „boskich” pierwiastków zalicza się wodór- najlżejszy ze wszystkich pierwiastków. Wodór istnieje na Ziemi, w świecie tylko jako cząsteczka H2 a liczba wody jest znowu doskonałą liczbą – to 18(H2O= 1×2+16)
Przed nami, już za 2 lata rok 2016.To będzie bardzo niezwykły rok, rok którego suma cyfr jest podzielna przez 9. 2016 to też liczba która dzieli się przez 7.Jest jeszcze jedna niezwykła właściwość liczby 2016 .2016 dzieli się również przez 16.Ostatnim takim rokiem, którego cyfry miały podobne właściwości co rok 2016, był rok 1008.Ciekawe bo już w nadchodzącym roku mija 1008 lat, od roku 1006 kiedy na niebie pojawiła się najjaśniejsza z odnotowanych historycznie supernowych- SN 1006.Pojawiła się ona w gwiazdozbiorze Wilka.Rok 2016 kończy też wszystkie zawirowania energetyczne związane z siedmiokrotną kwadraturą Uran Pluton i tetradą „czerwonych” zaćmień Księżyca w latach 2014- 2015.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Fraktale, Kosmos, Matrix. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Czerwony, żółty, zielony, niebieski, biały- siła czynna, bierna, neutralizująca, siła neutralna, – już za dwa lata rok 2016, numerologicznie bardzo szczególny rok

 1. marek hołubowicz pisze:

  a ja zeru już dawno nadałem nazwę ” niemy świadek zdarzenia „, przyglądając się jego roli na osi rzędnych od minus do plus nieskończoności . Nie będąc liczbą w niczym nie bierze udziału jednak konstytuuje znaczenie i wartość działań i liczb na owej osi.

 2. Dawid56 pisze:

  W polityce jest bardzo podobnie.Najbardziej uwidacznia się czwarta siła w trakcie wyborów.To Ci którzy nie głosują.Nie są ani za, ani przeciw ani i nie wstrzymują się od głosu.Są neutralni wobec wyborów, ale czasami jest to ponad 50 procent uprawnionych d głosowania..

 3. Mama Tika pisze:

  Czerwony, żółty, zielony, niebieski, biały…prawie jak Budda albo Tara… Prawie, bo brakuje czarnego…
  Transformacja świadomości:
  Czarny: nienawiść zamienia we współczucie, współodczuwanie
  Niebieski: gniew zamienia w mądrość lustrzaną
  Biały: złudzenie i ignorancję zamienia w mądrość rzeczywistości
  Czerwony: złudzenie przywiązań zamienia w przenikliwą mądrość
  Zielony: zazdrość zamienia w mądrość realizacji
  Żółty: dumę zamienia w mądrość tożsamości (jedni).
  Pozdrawiam.

 4. Ktoś pisze:

  Choroby na sprzedaż: Lektor

  Ciekawy film z mainstreamu opowiadający jak koncerny farmaceutyczne wymyślają choroby i zarabiają na nas krocie. Jak obrotny jest to biznes każdy widzi na przykładzie serwowanej propagandy w teleogłupiaczu, gdzie ostatnimi czasy czas reklamowy zdaje się być głównie zapełniony reklamami „lekarstw” i kredytów (lichwy). Czyli dwoma sposobami na zniewolenie i wykończenie Goja/a303.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/choroby-na-sprzedaz-lektor-2013-12

 5. Ktoś pisze:

  I drugi filmik, a właściwie link do strony gdzie jest on zamieszcony. Może komuś pomoże w zawróceniu z aktualnie wybranej drogi przed bolesnym zostrzepaniu sobie czaszki o napotkany betonowy murek.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chris-white-przeslanie-dla-poszukiwaczy-prawdy-2013-12

  • Ktoś pisze:

   Fałszowanie badań klinicznych i tuszowanie zgonów polekowych jest standardem w farmacji!

   Zapraszam do obejrzenia szokującego filmu dokumentalnego z Wielkiej Brytanii odnośnie badań klinicznych leków i tuszowania skutków ubocznych tychże leków.

   Okazuje się bowiem, że praktyka tuszowania ciężkich działań niepożądanych, w tym zgonów, jest bardzo częsta. Nawet lekarze nie znają faktycznych skutków (ubocznych jak i często też tych pożądanych) nowo wprowadzanego leku. Poprzez tuszowanie wyników badań, wychodzi to po wielu latach..

   Jedna z firm farmaceutycznych zataiła fakt, że podczas prób klinicznych mnóstwo ochotników zmarło. Wprowadzili lek na rynek, i spowodował on śmierć tysięcy ludzi.

   Reguła jest taka, że publikuje się tylko te badania, które są pozytywne dla danej substancji chemicznej.

   Największa afera tego typu – afera z lekiem Vioxx – niestety, niczego nas nie nauczyła. Wciąż myślimy, że owszem, to był bardzo drastyczny (50.000 zgonów w USA), ale “tylko jednostkowy” przypadek. Jednak praktyka pokazuje, że nie jest to przypadek jednostkowy, tak się postępuje cały czas..

   Link do filmu
   http://www.ted.com/playlists/70/what_doctors_worry_about.html

   Link do całości wpisu
   http://kefir2010.wordpress.com/2013/12/21/falszowanie-badan-klinicznych-i-tuszowanie-zgonow-polekowych-jest-standardem-w-farmacji/

   Kłamstwo tu, kłamstwo tam. Pozerka i przystrajanie się w cudze pórka jest przecież najwazniejsze. A trupy cóż – po latach jakiś „ziluminowany” powie iż to tylko „ofiary konieczne do postępu czy przemiany”. Taka STATYSTYKA bo judasz, szekle i yahwe tego wymaga. Tego bycia „pobożną” mojrzeszową świnią.

   W Polsce od roku czy dwóch ZAKAZANO GROMADZENIA informacji o powikłaniac i zgonach poszczepiennych z uchwaleniem prawa nakazującego się szczepić. I jeśli nie wiadomo dlaczego to wystarczy tylko popatrzeć judaszom w … spodenki … jak się im kieszenie od cudzej krzywdy zwieszają nogawkami. Każdy judasz mysli iz jest sprytny i nikt o nim prawdy sie nie dowie. I każdy kończy powieszony na własnych lejcach. Jak Zygfryd vol Leve z pewnej bajki. A taka smierć to dopiero początek boleści dla każdego zdrajcy zwłaszcza słowiańskiej/chrześcijańskiej sprawy.

   • Ktoś pisze:

    Bo tak jak więzniowie kochają rozdziewiczacprzedstawicieli pewnych zawodów tak diabły w Weli mają przykazane czynienie podobnego ze wszelkimi faryzeuszami czy zdrajcami Rodu. Ot tak dla frajdy by gnidy poczuły jak to jest po „drugiej stronie”. Każda świnia trafi prędzej czy później w ręce Welesa. I dla każdej świni wyrychtuje się Piekło na miare marzeń. Weles jako Bóg Magii ma do tego istną smykałkę. 😀

    Ot kolejna zapomniana tajemnica czemu ścierwa tak starają się mu w swoich sekretnych nasiadówkach przypodobać obsypując prezentami. Motywacja strachem.

   • Ktoś pisze:

    A Mukiemu możecie przekazać iż jego”pisanie o Nibiru” za jakieś 2 tygodnie może nie mieć najmniejszego sensu i jak chce napisać posta o niej to niech to czyni teraz jeśli faktycznie wie to czym się tak chwali.

    A „najlepszą modlitwą” jest „całkowite zaufanie”. Ale obecnie już nie ma osób potrafiących prezentować taki poziom ufności. Czasami w szczególnych wypadkach ale nie z marszu czy z medytacji.

    Z ciekawostek NASA ogłosiła „iż w Święta będzie bardzo, bardzo jasno bo …

    …reszta w linku poniżej…

    http://kefir2010.wordpress.com/2013/12/21/nowa-symulacja-nasa-potezna-kometa-ison-rozblysnie-24-grudnia-jako-gwiazda-betlejemska-przeleci-bardzo-blisko-ziemi-nie-ma-juz-watpliwosci/

    • Ktoś pisze:

     „Kewina” polzad już nadał więc w święta zapewne zginiemy, niach, niach, niach.

     Tyle razy przecież utrafić z tym już próbowali. 😉

    • Ktoś pisze:

     Z wiedzą to jest tak:
     – jak ma taką jaka może posłużyć do tworzenia broni to nie powinien się tym chwalić;
     – jak ma taką jaka może posłużyć do niewolenia innych także;
     – ale wiedza jaka innym może uratować życie czy zdrowie powinna być wyjawiona. I tak mu nikt za to nie podziękuje bo od lat ludzkość jest TRESOWANA w ZNIECZULICY tak miłej „sercu” jezusika czy yahwe. I sam jako „profesor” ma w tym tresowaniu udział. Więc dziś żale ze mu nie dziękują są lekko spóżnione o dekady.

     A po przylocie Marduka jego wiedza i tak już nie będzie miała i słuchaczy i znaczenia.

 6. Ktoś pisze:

  Skoro ostrzega przed zagłądą i 50* mrozami, skoro się chwali swoim survivarem to chyba powinien opisać co i jak zrobić by mieć jakąś szansę przetrwać to co opisuje. I nawet nie poprzez zdradzenie planów na urządzenia ale chociażby wiedze co i jak załatwić, zgromadzić, na co uwage zwracać etc. Takie normalne życiowe rady a nie pieprzenie w kółko o samozajebistości bo wiedza jaka ma po przylocie Marduka będzie już bezużyteczna w Polsce i ją se będzie mógł szpanować wśród żydów na Madagaskarze.

  A ten jego skrypt do BDSm co pisał iż niedobry to miałem w dłoniach i działał.

 7. Ktoś pisze:

  A to juz jest ostrzeżenie:

  Nie pozwól, aby Tobie lub Twojemu dziecku wstrzykiwano trutkę na szczury!

  Szanowni Państwo!

  Szczepionka Gardasil (zarejestrowana w Polsce pod nazwą Silgard) zawiera boran sodu – środek wykorzystywany w trutce na szczury, ponieważ jest toksyczny dla systemu nerwowego.

  W jej skład wchodzi również detergent – polisorbat 80, używany jako środek sterylizujący myszy.

  A jednak w Polsce jest ona zalecana wszystkim dziewczętom i młodym kobietom w celu ochrony przed rakiem szyjki macicy wywołanym przez wirus brodawczaka ludzkiego (HPV).

  I to pomimo że testy bezpieczeństwa szczepionki Gardasil (Silgard) w grupie wiekowej poniżej 13. roku życia objęły tylko około 800 dziewczynek w wieku 11 – 12 lat, a do weryfikacji bezpieczeństwa używano związków aluminium lub innych szczepionek zamiast neutralnego „placebo”. Nie udowodniono też skuteczności szczepionki w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, a wszelkie informacje na ten temat pochodzą wyłącznie od jej producenta.

  Tymczasem rząd Japonii, kiedy okazało się, że ponad połowa z 3,28 milionów dziewcząt i młodych kobiet miała poważne powikłania poszczepienne, wycofał swoje poparcie dla jakiejkolwiek szczepionki przeciw HPV (Gardasil/Silgard oraz Cervarix). Podobnie postąpił Wydział Zdrowia w Stanie Utah w USA.

  W pracy naukowej włosko-izraelscy badacze opisują trzy przypadki młodych, uprzednio zdrowych kobiet, u których szczepienia HPV spowodowały nieodwracalne uszkodzenia jajników i bezpłodność w wyniku choroby autoimmunologicznej.

  W USA do rządowej bazy danych Vaers zgłoszono 138 zgonów i ponad 30 000 powikłań poszczepiennych po stosowaniu szczepionek przeciw HPV. Ponieważ zgłaszanych do niej jest tylko od 2 do 5% wszystkich powikłań, dane te trzeba pomnożyć przez 20 do 50, aby oszacować w przybliżeniu ich faktyczną liczbę.

  Oznacza to, że tylko te szczepionki mogły zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i młodych kobiet w samych Stanach Zjednoczonych!

  We Francji zarejestrowano w ich wyniku 130 zgonów.

  A w Polsce? W Polsce brak jest oficjalnych danych na temat powikłań po tej szczepionce.

  „cywilizacja jezusika” dzieciom.

  całość : http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nie-pozwol-aby-tobie-lub-twojemu-dziecku-wstrzykiwano-trutke-na-szczury-2013-12

  • Ktoś pisze:

   Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o podpisanie tej petycji i przesłanie tej wiadomości do wszystkich swoich znajomych.

   W ten sposób oddasz również przysługę milionom dzieci

   W ciągu trzydziestu lat liczba szczepionek podawanych najmłodszym dzieciom prawie się podwoiła. Najgorsze jest to, że obecnie wstrzykuje się im szczepionki skojarzone zawierające drobnoustroje nawet sześciu różnych chorób w jednej dawce (czasem jednocześnie z innymi szczepionkami), podczas gdy ich układ odpornościowy nie jest na to przygotowany.

   W krajach skandynawskich, w których umieralność niemowląt jest najmniejsza (aż 2 razy mniejsza niż w Polsce), szczepienia są dobrowolne, a niemowlęta otrzymują pierwsze zalecane szczepienia w 3. miesiącu, a nawet później. Również w innych krajach Europy Zachodniej zazwyczaj nie szczepi się noworodków.

   A w Polsce? W Polsce dziecko otrzymuje dwie szczepionki już w pierwszej dobie życia, nawet, jeśli urodzi się zbyt wcześnie lub po powikłanej ciąży czy porodzie oraz gdy nie można jeszcze stwierdzić, czy dziecko nie ma wrodzonych niedoborów odporności, co jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do podania mu żywej szczepionki przeciw gruźlicy. Do 2. roku życia wiele dzieci otrzymuje aż 26 (!!!) szczepionek (16 obowiązkowych i 10 zalecanych).

   Nadmiernie pobudzony układ odpornościowy niemowląt może zacząć pracować na zbyt wysokich obrotach i wywołać niekontrolowaną reakcję skierowaną przeciwko własnemu organizmowi, uogólnioną reakcję zapalną. Oto jedna z historii, zebranych przez EFVV (European Forum for Vaccine Vigilance), historia matki, która przeżyła dramat:

   Nie mogę podać swojego nazwiska ani zdradzić tożsamości mojego dziecka, ponieważ obawiam się, że spotkają mnie przez to nieprzyjemności. Chciałabym jednak dodać tu swój głos w tej sprawie. Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś odważył się podjąć jakieś działania. Dwa miesiące temu moja córka zmarła po 24 godzinach od podania pierwszej dawki szczepionki DPT (błonica, krztusiec, tężec). To straszne przeżycie i nikt nie ma nawet pojęcia, jak jest mi źle. Była takim cudownym dzieckiem. Gdy zrobiono jej zastrzyk, przez przynajmniej godzinę w bardzo dziwny sposób płakała. Później była bardzo zmęczona, głęboko zasnęła i… już się nie obudziła. Zaczęłam się martwić, ponieważ spała dłużej niż zazwyczaj; kiedy poszłam sprawdzić, co się dzieje, zauważyłam, że w międzyczasie zwymiotowała i przestała oddychać. Przeprowadzona sekcja zwłok nie pomogła w ustaleniu przyczyny zgonu. Jednak ja wiem, że zabiła ją szczepionka. Przedtem nie chorowała. Czym częściej mówiłam to lekarzom, tym bardziej wrogo reagowali. Teraz boję się, że odbiorą mi drugie dziecko, i nie chcę, aby oskarżyli mnie o zamordowanie mojej córeczki. Nie zasłużyłam na takie traktowanie. Jestem zbyt przerażona, aby móc w spokoju oddać się żałobie. Ona była taka śliczna…

   Takie sytuacje zdarzają się każdego roku tysiącom rodziców. Dziecko jest szczepione i w ciągu kilku godzin po podaniu szczepionki pojawiają się poważne działania niepożądane, począwszy od bólu głowy i wymiotów, poprzez egzemę, nadpobudliwość, zaburzenia snu, później – nieuleczalną chorobę autoimmunologiczną aż po najgorsze – śmierć.

   Zaprzeczają, milczą i nic nie robią!

   W Polsce w ogromnej większości przypadków pracownicy służby zdrowia zaprzeczają jakimkolwiek powiązaniom działań niepożądanych ze szczepionkami i – co gorsze – nawet nie zgłaszają przypadków ich wystąpienia do instytucji odpowiedzialnych za monitorowanie tzw. niepożądanych odczynów poszczepiennych – Sanepidu i Państwowego Zakładu Higieny.

   (jw)

   Tak się kończy wolny rynek i możliwość sponsorowania przez badanego podmiotu go badającego. Ot tak by „żydowski jezusik” był szczęśliwy z wciąż rosnącej sterty dzieciętych trupów. Bo o to w tym wszystkich chodzi – eliminacje potencjału rozrodczego gojów. Czyli znaną z czasów niewolnictwa – kastację dziś dokonywaną mikrofalami, żywnością czy rzeczonymi szczepioneczkami polecanymi przez uśmiechnietego dr mendele z ekranów telewizora.

  • Ktoś pisze:

   Przelatywały 4 komety, ISON został zniszczony 28 listopada, a Linear wybuchł 3 dni temu. więc zostały 2 jakie już spadają co jak widzę nie przeszkadza siać dezinformacji i demagogi temu probanderowcowi.

   Nawiasem tez mówiąć ISON wedle podobnych mu kabałoklepów ma dziś, jutro i pojutrze zajaśnieć jak Słońce na niebie czy yteż jak inni straszą spaść do Atlantyku.

   A co do Światła Świata to nie zasługujecie na jego zainteresowanie.

  • Ktoś pisze:

   Tyle zostało z tego waszego „pierdona” po spotkaniu Światłości….

   Nic nie zostało po komecie ISON? Zaskakujący brak jakichkolwiek pozostałości

   Kometa ISON powinna być na językach wszystkich a tymczasem po spektakularnym zabłyśnięciu podczas nurkowania w kierunku Słońca wieści o niej jakoś się urwały. NASA poinformowałą co prawda, że nic z niej nie pozostało, ale nikt chyba nie spodziewał się, że wiadomość tą należało interpretować literalnie.

   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nic-nie-zostalo-po-komecie-ison-zaskakujacy-brak-jakichkolwiek-pozostalosci)

   … i to jest prawdziwa MAGIA a nie jakies tam nasiadówki z denaturatem. ;D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s