Czy Zodiak i Torus to Matrix?

Proponuję zapoznać się z bardzo ciekawym wykładem Marko Rodina p.t.”Matematyka Wirowa”. Podstawą budowy torusa Marko Rodina są triady liczb( te same co w enneagramie) 1,4,7: 2,5,8 i 3,6,9
Najważniejszy jest wykres spiralnej helisy uzyskanej ze złożenia 2-ch ruchów jednego wzdłuż sekwencji 1,2,4,8,7,5,1, i drugiego 1,5,7,8,4,2,1,
Marko_Rodin_enneagram
Jedna rzecz mnie jednak w tym wykładzie bardzo zaniepokoiła.Marko Rodin twierdzi że dualność- swoisty podział na pozytyw i negatyw występuje również w Świecie duchowym( to by się zgadzało z istnieniem złych i dobrych duchów w świecie astralnym) . Dziewiątce w naszym Świecie odpowiadała by „9” „po drugiej stronie lustra” ze znakiem ujemnym.Nie przeczy to jednak zasadzie i wizji funkcjonowania Monady. W wizji w tej Dusza wyzwolona jest z Matrixa, natomiast zarówno torus cyfrowy Marko Rodina i Zodiak to Matrix w którym nie ma doskonałości, ale cały czas obowiązuje zasada dualności

Natomiast ś.p. Nnka pisała o Zodiaku i Torusie, że stanowią swoistego rodzaju matrix, a celem duszy poprzez przepracowanie, jest wyzwolenie się spod wpływów tego Matrixa.
https://nnka.wordpress.com/2012/07/03/geometria-euklidesowa-i-teoria-grup/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Fraktale, Matrix, Rozwój duchowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Czy Zodiak i Torus to Matrix?

 1. Ktoś pisze:

  Perełka czyli prawie godzinny film o ISONie ale nie taki obłoko-bujany czyli kosmos, zdjęcia debrisu i różne wyliczenia katastroficznej trajektorii lotu szczątków tej widmo-komety w Ziemię ale coś z Matrixa. Naszego ziemskiego matrixa który można podsumowac pytaniem: „czemu właśnie teraz jak wyliczono poprawiony koniec majańskiego roku na „dziś” to cała polityczna śmietanka udała się do RPA ponownie grzebać pogrzebanego pół roku temu murzyna Mandelę? Bestia ich na dywanik wezwała? Ta bestia z miedzianego miasta o jakim opowiadał kiedyś Credo Mutwa?”

  Odpowiedź w http://www.youtube.com/watch?v=E9pjwRGk0M8

 2. Ktoś pisze:

  I jeszcze jedna „gwiazdkowa” myśl.

  Niedługo Wigilia, z nią choinka, św Mikołaj i góry prezentów. Wiadomym też jest iż „złe dzieci pod choinkę od Mikołaja dostają rózgę” Dziś te powiedzonko traktuje się z przymróżeniem oka a zawiera ono w sobie wiedzę godną „mukowskiego pampersa”.

  Wiadomo jest, iż jak ktoś do czegoś bardzo ale to bardzo dąży to mu obłęd umysł zaciemnia. Tak też jest w przypadku judaistów, masonów i innych kabało-asurów tak bardzo porządających Mocy i Chwały czy to Dewów czy to ich uczniów/ dzieci Słowian. Im od tego walenia łbami we ściany od burdelu salomona, mordowania chrześcijańskich dzieci na mace czy pożerania wnętrzości słowiańskich dziewic tak już zaciemniło umysł iż zapomnieli o jednej acz bardzo istotnej sprawie (w sumie to może nie zapomnieli jak co chwila uciekają tchórzliwie do nory w RPA”). Tym czymś jest zapomniane znaczenia słowka ANTY.

  Czym jest ANTY – las rąk i gęb wrzeszczy ANTY to PRZECIWNIK (brawo, siadaj, pała).

  A tak naprawde ANTY to PRZECIWIEŃSTWO. Białe i czarne to przeciwieństwa ale można obserwować łabędzia i nurzyka pływających w jednym stadzie i wcale się z powodu swojej „barwy” nie gryzących nawzajem. Są takie jakie są ale nie są dla siebie wrogami jak powinni być wedle propagandy kabało-masono-judaistów.

  Idzmy dalej.

  Wiadomym jest iż pochód ……………, triumfalny pochód na północ powstrzymał Marduk. Dziś z Marduka:
  – zrobiono Antychrysta bo był ten teges z wiernopoddańczym „miłowaniem żydowskiej obrzydliwosci i ochydy”,
  – naczelnego bożka masonów, judaistów, kabalistów i wszelkich homo-sodomo-niewiadomo myślących iż jak temuż Mardukowi będą w ofierze składać kolejne chrześcijańskie dzieci to tenże Marduk ich „ozłoci” (co jest marzeniem każdego chciwego na cudze mająteczki mojrzeszowca”.

  Marduk o czym się zapomniało „światowemu plugastwu” swoją akcję w 1.350 p.n.e.wykonał nie w celu ZNISZCZENIA a OBRONIENIA prawdziwego Chrześcijaństwa przed sodomitami i innymi homo-pedałami jezusa zwanego jozue (patrz filmiki p Szydłowskiego który w przeciwieństwie do naczelnego pizlamisty słownianokabały nie boi się odkrywać i przy okazji nie zakłamywać pro-banderowską propagandą dziejów Słowian sprzed wielkiego rezania za Mieszka w IXw). Pamiątkowym pomnikiem świadczącym o tym zdażeniu jest posąg Buddy (bo Buddyzm to prawdziwe Chrześcijaństwo a nie te żydowskie sodomizmy jak się w propagandzie bestii yahwe wokoło golemom wmawia) chronionego przez Marduka uwiecznionego na tym posągu w postaci 7-głowej nagi (tak to są takze kradzeni pokatoliccy archaniołowie).

  A teraz jak plotka gminna niesie ta „NAGA” ma się pojawić TERAZ w ponad 1000-głownej postaci. Niebo ma być wprost ciemne do NOLI (rózg z powiedzonka). 😀

  Obawiam się iż jeden „mukowski pampers” na łebka to może być zdecydowanie za mało i wtedy wraz z ich przylotem Nibiru spełni się to co w powiedzonku o św Mikołaju mówią iż „bahorom on rózgę przynosi” bo Marduk to właśnie także tenże Mikołaj. I „BIADA NAM SODOMITOM” zawyje wielu pomiędzy ruinami bluźnic i innych semickich pałaców .

  Ale jak komu rozumek w młodości ukastrowali to ma tylko ból … głowy…. a wraz z nim wszelacy kabaliści, masoni, katolicy i cała reszta jaka zapomniała co znaczy być „Słowianinem”. Ale byli wszyscy od lat o tym ostrzeżeni. I zwykłe waniecie sobie ludowego stroju, posmyrganie się witkami czy polatanie wkoło ogniska wcale a wcale w tym przejściu (nawróceniu) nikomu nie pomoże bo „KLUCZE do bycia” dzierży bardzo wredna osoba…

  To tyle co na święta miałem do przekazania od „tamtej” „włochatej” strony.
  Ktosiu ostrzegałem Ciebie żebyś nie nazywał Jezusa Bestią bo obrażasz uczucia nie tylko Wierzących, ale i wszystkich tych dla których słowo Miłość ma jeszcze sens Tobie coś się totalnie, ale totalnie pomyliło PRZESTAŃ WRESZCIE!!!!

  • Ktoś pisze:

   „I powróci Król Północy z dobrami wszelakimi” ….. depopulować …. czy mówiąc inaczej … wyzwalać świat od żydów i ich niepochamowanego złodziejstwa.

   500 milionów to na wyrost jest powiedziane. Nie ma (chyba) aż tylu pamietających o Kodeksie Buddów na świecie. Ale w tej liczbie nie ma tych którym się coś omskło w łepetynkach od uporczywego walenia łbami w ścianę po burdelu salomona czy nasiadówek z enegizującym denaturatem. Cóż jak to mówią OBŁĘD PROWADZI DO PORAŻKI BO ZACIEMNIA MYŚLENIE.

   Prawdziwy peszek, nie? I co wy na to kabałocielcy naczelnego pizlamisty,
   macie już własne nory poryte ?

   A można się było odstosunkować od Polski we właściwym czasie. A teraz Kostucha (Kali) zagra wielu cfaniaczkom Polkę na Kościach. A Kali naprawdę potrafi tańczyć bo to strasznie muzykalna bestyjka. 😀

  • Dobrygość pisze:

   A jak Marduk odróżnia swoich od nieswoich?

 3. Ktoś pisze:

  Coś dla zapominalskich czyli co robić by być zdrowym, ładnym i bogatym a co zawiera się w „NIE ULEGAJ REKLAMIE”.

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/12/15/trujaca-zywnosc-ktora-zabija-cie-na-raty-to-rezultaty-zabawy-w-pana-boga/

 4. Ktoś pisze:

  (http://losyziemi.pl/hiszpania-ulewy-na-teneryfie)

  „Ulewy na Teneryfie

  Zalane drogi, podtopione domy, osunięcia ziemi – to skutek ulew, jakie w ostatnich dniach przeszły przez Wyspy Kanaryjskie. Miejscami szkody są poważne, a mieszkańcy zmagają się z awariami sieci energetycznej. Na Teneryfie w czwartek odwołano lekcje w szkołach, bo obowiązywał najwyższy, czerwony alarm pogodowy, natomiast na sąsiednich Gomerze i Gran Canarii obniżono go o jeden stopień, do pomarańczowego.”

  A Saymoon ostrzegał: „nie baw się kabałą”.

 5. Ktoś pisze:

  I z serii „Niepokojący Wpis”.

  „Japonia powinna przejść na inny rodzaj energii, elektrownie atomowe powodują bardzo szybkie niekontrolowane mutacje w strukturach żywego organizmu, promieniowanie bardzo silnie wpływa też na psyche, powodując w późniejszych latach roztrojenie morlano-uczuciowe. Silnie promieniowanie powoduje też pewnego rodzaju osłabianie ścian miedzy wymiarami i światami, przez to istoty niewiadomego pochodzenia mogą przyjść do tego świata.

  Japońscy mistrzowie powinni informować jakie istoty przechodzą przy elektrowniach atomowych.
  Nie wiem jak to jest, ale główne drzewo życia wiśni jest w Japonii. W tym roku 2013 wszystkie owoce wiśni mi w ogrodzie czarniały i zeschły się, w lecie wiśnia bardzo szybko zrzuciła liście. Dla kraju to poważna sprawa, jak matka choruje to i jej owoce coś spotyka. Wybuch reaktora był 2010 roku, mi już od 2011 jakoś dziwnie zachowywała się wiśnia. Lepiej uważać na elektrownie atomowe, możliwe że promieniowanie też dotknęło pszczoły miodnej.

  Aktualna ludzkość nie jest dojrzała żeby używać energii atomowej, ponieważ rozkład promieniotwórczy wzbogaconego pierwiastka atomowego trwa nie kiedy tysiące lat, nie posiadacie odpowiedniej dostępnej wiedzy aby dokładnie zarządzać energią atomową, ponieważ jesteście w skali wieku planety niemowlętami. Policz, żyjesz około 80 lat a rozkład pierwiastka promieniotwórczego niekiedy trwa kilka tysięcy.
  Najlepiej co teraz zrobić to doprowadzić do neutralizacji promieniowania tak aby było dostosowane do planety tak jak ona tego chce.

  Japończycy powinni nauczyć się bezpośrednio rozmawiać po przez swoje własne serce ze swoim Drzewem Życia Narodu Japońskiego, czysto i w spokoju wysłuchać jego woli, potem mądrze i rozważnie myśleć, mówić, postępować i pracować Do tego można dodać, rozwiążecie swoje własne prywatne problemy jak zaczniecie słuchać się woli Iskry która pochodzi z Praźródła Wszystkiego.

  (http://niezaleznatelewizja.pl/2013/12/otwarte-forum-tematyczne-13-12-2013/comment-page-1/#comment-18176)

 6. Ktoś pisze:

  Szydłowski i dotychczas wydane odcinki o Polsce (YT http://www.youtube.com/user/rationalatheist100)

  Tego nie podadzą ani w mediach ani u kabałocielców zgrywających słowian. To co tam jest podawane w kontekscie biblii jest prawdziwym powodem czemu nam wymazano historię. Innym powodem to Ozyrys i wola starych bogów iż to on a nie żydowski Set ma rządzić światem. Wiele nieznanych w Polsce mapek pokazujących to co podobno nie istniało a przynajmniej żydostwo, watykańczycy i psubraty germańskie i słowiańscy zdrajcy zapatrzeni w banderyzm starają się współną propagandą Polakom wymazać z umysłów nastręczając ich wciąż i wciąż do wojowania z własnymi bracmi. Pamięć o chwale ich przodków by zawsze pozostali na kolanach z wypiętymi ku zadawalania panów pupami.

  46 – Zaginione cywilizacje-Lechia,Państwo Lecha1/3.Spiskowa Historia Polski.

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w

  47 – Zaginione cywilizacje-Lechia,Państwo Lecha2/3.Spiskowa Historia Polski.

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=bJaiO09RltE

  48 Zaginione cywilizacje-Lechia,Państwo Lecha 3/3.Spiskowa Historia Polski.

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=n12s2W-Zo3E

  49 – Klątwy Watykanu na Polskę. Spiskowa Historia Polski.cz 2

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=BCixlhn1XCM

  50 – Bolesław Chrobry.- Klątwa Watykanu na Polskę.-NWO,Spiskowa Historia Polski,cz.3

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=92KO0H9OLyc

  51 – Przedkatoliccy królowie Polski.-NWO, Spiskowa Historia Polski,cz.4

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=pAtQiHZt0_o

  52 – Chrobry, wyprawa po tron Karola Wielkiego.-NWO,Spiskowa Historia Polski,cz.5.

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=ZORhymYxqQk

  53 – Mieszko I.- Król Wandalów.1/3.-NWO. Spiskowa Historia Polski, cz.6

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=InYKN7pXm-k

  54 – Mieszko I. Król Wandalów 2/3.-NWO. Spiskowa Historia Polski.cz.7

  http:// http://www.youtube.com/watch?v=2JUk2JbYnXg

  • Ktoś pisze:

   Restaurator czy zwyczajny banderowski zdrajca udający słowianina by w ten sposób jako wilk w owczej skórze promować jako słowiańskie żydowskie kabalistyczne zabobony:

   – „Wojna o Ukrainę oraz Czesław Białczyński i jego niesłowiańska rusofobia”

   http://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/11/wojna-o-ukraine-oraz-czeslaw-bialczynski-i-jego-nieslowianska-rusofobia/

   – „Sojusz i wspólnota wszystkich Słowian czy rozbijackie “międzymorze”?”

   http://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/16/sojusz-i-wspolnota-wszystkich-slowian-czy-rozbijackie-miedzymorze/

   Zdrajców zawsze widać, słychać i czuć po OWOCACH ich judaszowskich czynów. „Literatów” też to się tyczy.

   • Ktoś pisze:

    „Jednym z gorliwych propagatorów “międzymorza” jest szowinista polski udający Słowianina, zaślepiony rusofob – Czesław Białczyński. Zżera go nienawiść do Rosji za to, że jest ona obecnie tak potężna, a Polska tak mała i niewiele znacząca. Kojąco wpływa na jego kompleks zanurzanie się w historii sprzed 400 lat, gdy Rzeczypospolita Obojga Narodów z podpuszczenia papiestwa i jezuitów wdała się w ich haniebną intrygę połączoną z okupacją Moskwy i próbą narzucenia Rosji własnego monarchy – Szweda Władysława IV.

    (z linków jak wyżej)

    • zosia pisze:

     Nie zauwazylam, zeby Bialczynskiego „zzerala nienawisc do rosji”. Nie zauwazylam takze, zeby „szczul on Polakow na Rosjan”.

     • Ktoś pisze:

      Bezrefleksyjne popieranie banderowców jacy wymordowywali Polaków na Wołyniu, banderowców (znanych także jako syjoniści) jakich zresztą stworzył gloryfikowany w Polsce nazistowski agent Piłsudzki wyczerpuje to o czym pisze Opolczyk na swoim blogu.

      Każdy ma własną wolę i każdy ma prawo wykopać sobie taki grób na jaki zasługuje. Dokonania żydów wyżywających się na Polakach w tym polskich dzieciach, biblijne zezwierzęcenia jakie nawet gestapowów przyprawiały o mdłości są zalinkowane w jakimś poprzednim temacie. Działalność literata białczyńskiego jest nostalgią za jak najszybszym powrotem tych złotych dla żydów czasów gdzie sobie mogli bez dbania o konsekwencje dla rozrywki wyżywać się na Lachach (Polakach). I na tym też polega prawdziwa „przemiania” czy wdrażanie NWO – powrotem do niewolnictwa i bestialskiego terroru człekopodobnych zwanych gojami. To wszystko jest opisane w bibli czy torze – bezkresnym źródłe natchnienia dla Main Kampfu żyda Hitlera.

   • Ktoś pisze:

    W jego zaślepieniu rusofobią Białczyński – polski szowinista udający Słowianina – pisze:

    “RUCH WOLNEJ POLSKI JEST z UKRAIŃCAMI z MAJDANU!!!”

    A więc z żydowską opozycją, agentami banksterów i biedakami, którzy popierają żydowską rewolucją, gdyż obiecano im za to “judaszowskie srebrniki”. Przy czym zaślepienie Białczyńskiego osiągnęło poziom obłędu – z jednej strony popiera on Ukraińców z majdanu (ignorując fakt, że jest to żydowska rewolucja) a z drugiej strony odmawia tymże Ukraińcom prawa do ich własnej tożsamości pisząc “…Ukraina nie jest żadnym tam sobie sąsiadem Polski, a jest (nie tak dawną) Częścią Organizmu Politycznego Polski…” Co bardzo mądrze i słusznie zauważył Zbigniew 1108 odpowiadając Białczyńskiemu, że “Z takim poglądem, Panie Czesławie: “…Ukraina nie jest żadnym tam sobie sąsiadem Polski, a jest (nie tak dawną) Częścią Organizmu Politycznego Polski…” nie wiem, czy wróciłby Pan żywy z Majdanu…”.
    http://bialczynski.wordpress.com/2013/12/14/nieslowianska-rusofobia-bialczynskiego-a-niemadra-rusofilia-roznych-narodowcow/#comment-51717

    Trzeba być rzeczywiście w obłędzie, aby popierać Ukraińców z Majdanu i jednocześnie odmawiań im prawa do własnej tożsamości. Ale za to odpowiada szowinizm Białczyńskiego, który jest – jak już wcześniej napisałem – pokłosiem postawy szowinistycznej i skatoliczonej szlachty.

    Postępowaniem takim Białczyński nie tylko szczuje Polaków na Rosję, ale dodatkowo zagraża koniecznej normalizacji i nawiązaniu przyjacielskich czy wręcz braterskich stosunków z Ukraińcami. Jak będą oni postrzegać Polaków w świetle stanowiska szowinistów jak Białczyński uważających Ukrainę za “część organizmu politycznego Polski”. W ten sposób szowinista Białczyński strojący się w piórka Słowianina szkodzi w ewidentny sposób sprawie słowiańskiej szczując Polaków na Rosję i prowokując negatywną reakcję Ukraińców na jego polski szowinizm.

    (z linków jak wyżej)

    Co sprawia iż ten „słowianin” ma takie a nie inne poglądy na Ukrainę?

    JUDEOPOLONIA jaką wespół ze swoimi obrzezanymi bracmi w kabale chce uczynić z Polski i krajów ościennych wkrecając w jej budowę i wynikłą z tego prawdopodobną wojnę Rosja-NATO w Polsce wszelakich zapatrzonych w jego kolorowe obrazki „słowiańskich terenów” na podobnej zasadzie jak „rewolucjonisci banderowscy” wrabiają w przewrót pałacowy zagłodzonych celowo wcześniej Ukraińców dając im z łaski po 100 hrywien (4 złote na nasze) za obalanie ścian własnego domu. Na tym polega zydowska, bandycka polityka, najpierw zagłodzić masy by były „gotowe na wszystko” za kromkę chleba a potem ich rzucać na barykady bratobójczych walk by w salonach wysokogwiadkowych hotelików czy burdeli opijać szampanem kolejne sukcesy nad budowaniem globalnego obozu koncentracyjnego dla nieżydowskich mas tak wrogich sercu tego czciciela rezunów Polaków.

    • zosia pisze:

     Od czasu powstania „wolnej ukrainy” – w roku 1939 – bylo to zawsze panstwo wrogie Polsce. Ukraina nigdynie byla rzadzona przez niezaleznych przywodcow (jak Polska w latach 1918-1939) ale zawsze przez marinetki – raz niemieckie, raz rosyjskie. Dlatego dla Polakow jest to takze w tej calkowicie obojetne, kto przejmie Ukraine – niemcy czy rosjanie. W obydwu przypadkach bedzie to nadal panstwo nadal wrogie Polsce.

     • Ktoś pisze:

      No nie wiem. Rosyjskie marionetki nie deklarują oderwania połowy terytorium Polski jakie jest „im przynależne”. Tego samego terytorium które zresztą tak troskliwie infrastrukturyzował kłamczyński nim go bracia w kalectwie wysadzili w ramach antyputinowskiej prowokacji pod Smoleńskiem.

      Ale każdy ma prawo wierzyć w takie „bałwany” czy ideologie na jakie zasłużył. Dlatego niskowibracyjny judaizm czy katolicyzm tak się szerzy wsród golemów pozbawionych od dawna serc czy umysłów. Golemów na jakie Mickiewicz zwykł mawiać „pełne robactwa i obrzydliwości pobielane groby”. I tym też jest „słowiańskość” literata białczyńskiego – wiernego burka banderowca kłamczyńskiego jaki niedawno pod flagą UON/UPA pozdrawiał przed kamerami potomków rzeźników Polaków wzbudzając tym zażenowanie nawet u prosemickich polityków zachodu.

     • zosia pisze:

      Jezeli chodzi o „prezesa”, to mamy takie samo zdanie.
      Jezeli chodzi o Bialczynskiego – ludzie po prostu moga sie mylic, on tez. Nie zmienia to faktu, ze dostarcza on olbrzymia ilosc informacji o Slowianach i ich historii – i jest on jednym z niewielu, ktorzy to w takim zakresie robia. Nie wiem, gdzie deklarowal on przylaczenie zach. Ukrainy do Polski. Jezeli tak bylo rzeczywiscie, to uwazam to za dosc naiwna idee. I tylko tyle.
      Ukraina Zach. – jest to moje zdanie- byla od poczatku istnienia obecnej panstwowosci polskiej jej integralna czescia. (calkiem inaczej, jak wschodnie tereny przedwojennych niemiec). I stala sie czescia obecnej Ukrainy tylko poprzez ludobojstwo popelnione na Polakach. I od tego faktu powinni Ukraincy zaczynac nauczanie swojej historii – obojetnie u jakiego wroga Polski ( niemiec czy rosji) beda oni siedziec w kieszeni.

     • Ktoś pisze:

      Ukraina w pewnym sensie dla Polaków jest tym czym Kosowo dla Serbów. Ale to stare dzieje bo zaprzepaszczone zdradą Popiela w Vw i wynikłą z tego ucieczką Polan (Scytów Królewskich) na tereny Wiślan.

      Co do dziejów to więcej odkrywa niejaki Szydłowski w swoich często nieco mylnych filmikach niz zgrywający na mesjasza białczyński. Nie jest on ani piewcą ani odkrywcą ino zwyczajnym rzemieślnikiem co przy okazji fascynacji kulturą pierwotną ugrywa polityczne probanderowskie kokosy piejąc za zbudowaniem na terenach Polski wymarzonej Judeopolonii.

      Zresztą wystarczy popatrzeć na jego strategie dezinformacyjną – najpierw artykulik na rzecz „przytulenia żydowskiej żmijowej bestii do piersi Słowian” a jak ktoś zaoponuje to z marszu kilka nieistotnych przeładowanych obrazkami artykulików by tamten post przepadł pod stertami nowych „pro słowiańskich” z wyglądu mających zaświadczać przed tłumem o jego „prorodzimowierczości”. I znowu żydowski jadzik o braterstwie rodzimo-żydowskimi i wspólnocie interesów i znowu na parę tygodni odskocznia w kolorowe obrazki i tak się jadzik żydowski sączony do głowek fascynatom jako „słowiańskość” osadza i osadza i osadza. A oni ogłupieni pieją jak na pro-banderowca kłamczyńskego – O JAKI WIELKI POLSKI PATRYJOTA. A to wszystko tylko celowa chucpa z „mieszaniem słowianom w głowach” by ginęli za żydłackie/ banderowskie interesy. A to to przecież „tajemnica literata”.

      Nie buduje sie państwa od dzielenia między watazkami terytoriów sąsiadów. A Rosja i tak przybędzie do Polski na rozmowy o Kaganacie. W swoim czasie to nastapi i bez zdrajców czy innego żydostwa u stołu już sie śliniących na myśl o stołkach i niewolnikach w nowym układzie.

     • zosia pisze:

      No to o p. Szydlowskim mamy takze podobne zdanie. Nie zmienia to jednak faktu, ze ja ogladam jego filmiki i zamierzam to nadal robic – on podaje wiele nowych informacji i czesto nawet z zrodlami. Jezeli chodzi o tych dwoch panow (Szydlowskiego i Bialczynskiego), a takze kilku innych, to ja nie jestem taka „surowa”- wszyscy jestesmy uwiezieni w mysleniu matriksowym, a oni przynajmniej probuja sie z tego wyrwac (nawet jezeli kierowani sa przez „ego”) poprzez odkrywanie nowych informacji, ktore oczywiscie nie musza byc zawsze prawdziwe. Poza tym nie ma innych zrodel wiedzy o naszym pochodzeniu, „zawodowi ” badacze, historycy opowiadaja prawie wylacznie stworzone w ostatnim tysiacleciu klamstwa. Ja nie medytuje i nie channeluje ( a gdybym to robila, to i tak nie bylabym pewna, czy nie jestem manipulowana – wiele ludzi jest manipulowanych , a nie zdaje sobie z tego sprawy). Pozostaje wiec tylko sortowanie za pomoca intuicji informacji pochodzacych z zewnatrz. A jest ich coraz wiecej, zarowno falszywych jak i prawdziwych. Trudno to przepracowac. Czy wie Pan, Panie Ktosiu kiedy to sie skonczy?
      Skad Pan wie, ze Polacy beda kiedys siedziec z rosjanami przy jednym stole?(Jak rowny z rownym?- hihi)
      U p.Bialczynskiego ktos zaproponowal stworzenie niezaleznej wikipedii dotyczacej wiedzy o Slowianach. W czterech jezykach. Uwazam to za b.dobry pomysl.

      Aha – i jezeli to kogos zainteresuje – jest to b. profesjonalny, rzeczowy blog o genetyce.
      http://polishgenes.blogspot.de/

     • Ktoś pisze:

      Bo będą.

      O wiki to on gada od kilku lat ale jej nie stworzy bo by się wysypał swoimi preferencjami. A gadać jak to gadać „każdy politruk może do woli”. Polscy politycy obiecujący gruzki na wierzbach przykładem.

   • Ktoś pisze:

    W związku przede wszystkim z jego ślepą rusofobią i szowinizmem okazywanym wobec Ukrainy odcinam się całkowicie od działalności publicystycznej Czesława Białczyńskiego.

    A ponieważ uznałem że jego obecna publicystyka polityczna jest o wiele bardziej szkodliwa dla sprawy słowiańskiej niż jego zasługi dla niej usunąłem z blogrollu link jego blogu oraz usunąłem z górnego panelu tekst propagujący jego “Mitologię Słowiańską”. Nie zamierzam w jakikolwiek sposób promować tego rozbijackiego rozłamowca, kolportera żydowskiej propagandy antyrosyjskiej, wspierającego żydowską rewolucję na Ukrainie, który kierowany zaślepioną rusofobią i polskim szowinizmem szkodzi sprawie Solidarnej Wspólnoty Słowian.

    (również z linków jak wyżej)

    • zosia pisze:

     A jacyz to z rosjan Slowianie – tylko jedna trzecia rosjan to hpl. R1a. Jest to kraj od wielu stuleci rzadzony przez niemiecko-zydowski aparat i przesiakniety pochodzaca od niego ideologia.( I – tak jak w niemczech, prawie nikt nigdy sie przeciw temu nie buntowal, mimo, ze oni mieli do tego warunki) „Winy” narodu polskiego wobec rosjan”( Lisowczycy – hihi), ktore wymienia Opolczyk, sa na prawde smieszne.Nie moga byc podstawa do tego co robili nasi „bracia Slowianie” z Polakami w ciagu ostatnich kilkuset lat, a w szczegolnosci w ostatnim stuleciu. Rosja od poczatku byla cywilizacja turanska (Konieczny) i taka pozostala do dzisiaj.Cywilizacja turanska rzadzona przez niemieckich zydow. Dlatego uwazam, ze wczesniej czy pozniej dojdzie do zlaczenia sie tych dwoch panstw (zrujnowana gosp. rosja z bogactwami nat. i kwitnace gosp. niemcy ze „zbyt ciasna przestrzenia zyciowa). Obydwa cierpia- identycznie zindoktrynowane- na obled megalomanii.
     http://ag.108.pl/index.php/slawiano-arianie/143-rosjanie-nie-slowianie
     (polecam – komentarze n-one)
     Ja w kazdym razie z rosjanami bratac sie nie bede – w Europie sa inne slowianskie panstwa, z ktorymi laczy nas, w odroznieniu od rosjan, dobra, pozytywna historia. Np. Wegrzy, a nawet Czesi i Slowacy. A takze Rumunowie, dzisiaj przedstawiani w mediach jako narod Cyganow i zlodziei, ktorzy wczasie II wojny, byli jedynym panstwem udzielajacym masowy asyl Polakom uciekajacym z kresow ( i nie tylko). Polecam film ZLOTY POCIAG.

 7. Dawid56 pisze:

  Czyli pozostaje nam tylko szukanie przyjaciół wśród sąsiadów wymienionych w przepowiedni z Tęgoborzy -Węgrów i Rumunów.

  • zosia pisze:

   W filmie „Zloty pociag” pokazane jest tylko postepowanie rzadu rumunskiego wobec Polakow we wrzesniu 1939r – szef rzadu rumunskiego zostal zamordowany przez niemickie bojowki za pomoc Polakom. Ale czesc mojej rodziny, po ucieczce ze Lwowa i okolic (1939) przeczekala duza czesc wojny wlasnie w Rumunii – rumunscy chlopi sami glodowali, a mimo to przyjmowali polskich uchodzcow. O tym sie nie uczy na lekcjach historii – Rumuni to przeciez Cyganie i zlodzieje i takie „ciche bohaterstwo” do nich nie pasuje.

  • Ktoś pisze:

   Na poczatek to pora zakończyć polaczkowe myślenie magiczne typu:
   – żydki nas uratują,
   – nato nas obroni,
   – watykan nas zbawi,
   – naziści nas nie wymordują dla Judeopolonii i tego ichniego yahwe

   i włączyć MYŚLENIE a ono niestety boli bo trzeba wtedy zakasać rekawy i pokazać iż się ma nie tylko ma „wentylator w gębie” ale i „pracowite dłonie” i rozum zamiast kiełbi we łbie. A to już przerasta 99,999999…999 kolesi pieprzących o polityce w Polsce. Pieprzą bo im płaca szeklami jak temu od Kiszczaka (Słomka mu bodajrze) co zawsze na procesie nagle robi raban by się posiedzenie sądu nie odbyło i sprawa przedawniła. Bo po to jest to wieczne pedalskie pieprzenie na klęczkach z wypiętymj zadkiem i z językiem na gównie pana „dobrodzieja” z zachodu. Jak u literata czesia, sympatyka baderowców, marzącego o kolejnym powstaniu i kolejnych paru milionach polskich, słowiańskich trupów czy kalek poświeconych dla Judeopolonii i chwały jego nazistowskich idoli z Majdanu.

 8. Ktoś pisze:

  A co wy na to:

  Szaleństwo. Dusza pod zastaw. Nowy rodzaj kredytów na Łotwie. W Łodzi narodził się rewolucyjnie nowy rodzaj kredytów. Spółka finansowa Kontor pożycza pieniądze osobom fizycznym żądając pod zastaw ich duszę. Wielkość kredytu jest niewielka. Od 100 do 1000 dolarów. W tym celu, żeby zastawić swoją duszę, trzeba obowiązkowo wypełnić tylko formularz umowy w której jest mowa, że pożyczka (kredyt) jest udzielana pod zastaw „własnej niematerialnej istoty, w szczególności, nieśmiertelnej duszy”, i podpisać się, że w chwili zawierania kontraktu dusza nie jest zastawiona. W tekście umowy mówi się, że „W przypadku braku zwrotu pożyczonej kwoty albo oprocentowania od niej, w ciągu 90 dni, przedmiot zastawu przechodzi w całkowite i niepodzielne posiadanie kredytodawcy”. Duszę potem można wykupić albo wymienić ale już na warunkach kredytodawcy. Niej jest wykluczona sprzedaż duszy i osobom trzecim. W kwestii przejęcia duszy w dokumencie nic się nie mówi.

  nawet nie trzeba sprawdzać kompletmności cielesnej udziałowców bo tylko PRZEMIANOWIEC w pokroju czesiowych majdańczyków mógł to wymyslić. Nie to nie Apokalipsa, to judaizm i brak zamknięcia ich w pokojach bez klamek na najbliższą wieczność.

  Tak wygląda WZNIESIENIE, PRZEMIANA, WNIEBOWZIĘCIE bez tego cukierkowatego opakowania. To się kryje pod nachalną zydowska reklamą sączoną pod postacia płątnych portali, różnych czesió czy „przepowiedni” ustalanych i realizowanych w zaciszach satanistycznych gabinetów z portretem yahwe na ścianie. NOWY LEPSZY ŚWIAT z reklamy.

  (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szalenstwo-dusza-w-zastaw-2013-12)

 9. Ktoś pisze:

  Przepowiednie na 2014

  „Do tego „królowa przepowiedni”, jak nazywają panią Ayyad w Egipcie, przepowiedziała upadek dwóch reżimów – Hosni Mubaraka i Mohammada Mursi, a także wiele innych rzeczy, które się spełniły z niezwykłą dokładnością. Po zaśnieżonych ulicach Kairu korespondent „Głosu Rosji” pośpieszył do domu „królowej przepowiedni”. Siedziała w swoim gabinecie siedziała w ciepłej kurtce i kapeluszu chroniąc się od przepowiedzianej przez nią zimna.

  -Co pani czuje patrząc na śnieg za oknem?

  -Czuję się bardzo dobrze, ale jest mi teraz, jak i wszystkim w Kairze, bardzo zimno. Rozumiem, że zobaczyć ośnieżone drzewa w Egipcie jest czymś nadzwyczajnym. Muszę jednak ostrzec, że nie jest to ostatni śnieg tej zimy w Kairze. Całe miasto będzie pokryte śniegiem. W wielu krajach ta zima będzie niezwykle chłodna. Jeszcze do końca tego roku pogoda spłata nowe niespodzianki w naszym regionie, szczególnie w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  Co do nadchodzącego roku, który w Azji Wschodniej nazywany jest „Rokiem Konia”, to ja go nazywam „Rokiem Mówiącego Nieba”. Będzie to rok globalnych zmian i w czysto przyziemnych sprawach, i w sferze duchowej.

  -Zmiany będą na lepsze czy na gorsze?

  -Mogę uspokoić Egipcjan i powiedzieć, że rok 2014 będzie ogólnie rzecz biorąc pomyślny nie tylko dla Egiptu, a dla wielu krajów. Szczególnie, że liczba 2014 daje w sumie 7 (2+0+1+4=7). Zgodnie z Torą, Biblią i Koranem, cyfra 7 to doskonałość. Dlatego życzę wszystkiego najlepszego narodowi egipskiemu z nadchodzącym rokiem pod znakiem siódemki. W 2013 roku było wiele rozwodów i rozstań, a w nadchodzącym roku będzie wiele wesel i spotkań.

  Cyfra 7 to cyfra zwycięstwa i triumfu. U wielu narodów jest symbolem zwycięstwa – podniesiona ręka z palcami wyciągniętymi w znak V – victoria. Ten właśnie znak oznacza arabską cyfrę 7. Siła tej cyfry jest bardzo duża. Na przykład sir Winston Churchill odniósł wiele zwycięstw w swoim życiu dzięki energii tej cyfry.

  Siódemka będzie mieć duże znaczenie dla Rosji i dla Egiptu. I Rosję, i Egipt czeka w 2014 roku powodzenie, które przyjdzie, jak to zawsze bywa, poprzez przezwyciężanie prób. Nawiasem mówiąc te dwa kraje w nowym roku znacznie zbliżą się do siebie.

  Niezbyt spokojna prognoza dla Libanu: mieszkańcy tego kraju będą musieli dokonać wielu starań, aby uniknąć najgorszego. Muszą być bardzo ostrożni i unikać jakichkolwiek kłótni.

  Siódemka nie przyniesie spokoju mieszkańcom Stanów Zjednoczonych. W tym kraju w przyszłym roku można się spodziewać poważnych klęsk żywiołowych. Oprócz tego w kraju dojdzie do dużego rozłamu w społeczeństwie, który może stać się początkiem końca tych Stanów Zjednoczonych, do których przyzwyczailiśmy się.

  (całośc http://polish.ruvr.ru/2013_12_16/Egipska-krolowa-przepowiedni-uscisla-swoje-prognozy-na-rok-2014/)

  • C pisze:

   ” dziś w nocy wkroczyliśmy w Epokę Wilka i pod wpływ oddziaływania Welesa, opiekuna i strażnika ludzkiego bogactwa, dostatku i dobrobytu, zaczął się czas sprzysiężenia. Zwracałem na to uwagę przed rokiem, w moim przemówieniu noworocznym, że mnich obliczający obecny kalendarz, Dionysius Exiguus (Dionizjusz Mały, zm. ok. 544), popełnił poważny błąd matematyczny. Narodziny Jeshua oznaczył rokiem pierwszym, a nie zerowym. Tak samo jak w biegu sportowym, strzał startera nie oznacza już pierwszej sekundy, ale ta pierwsza sekunda mija dopiero po kilku krokach biegu. Teraz następuje więc świt Swaroga, który jest początkiem Dnia Swaroga. Świat polegający na fałszu, obłudzie i zakłamaniu zaczyna się walić i ustępuje miejsca prawdzie, szczerości, dobru Następuje nasz czas, czas słowiański, czas przebudzenia. Epoka Lisa była czasem kłamstwa, chytrości, przebiegłości. Epoka Wilka jest wyjątkowa. Chciejmy zrozumieć lekcje z tego kończącego się okresu ciemności. Jest to b. ważne, aby ten rozpoczynający sie nowy okres zaowocował należycie, w rozważnym, rozsądnym, mądrym działaniu. Rozpoczyna sie więc czas duchowego rozkwitu, czas wolnej woli, piękna i zdrowia. Powstajemy z kolan jako ludzie wolni. Polska powstaje z kolan. Będą upadać rządy i instytucje opierające sie na fałszu, wyzysku i obłudzie. My już przestajemy być przez nie zobligowani. Otrzymujemy to, na co zasłużyliśmy. Równi sobie zbierają się i gromadzą się razem. Nadszedł czas objawienia potencjału duchowego jednostki i wspólnoty, magia zaczyna działać, ….w środku bagna pojawia sie złoty tron. … koniec Świata dla Ciemnych, Koniec Mroku dla Jasnych „

 10. C pisze:

  ” My,Slowianie,zapomnieli swoi tradycje i swoja kulture.
  Wyznajemy nie swoja wiare,zyjemy zgodnie z obcymi dla nas kalendarzami.
  21 grudnia 2012 roku skonczyla sie epoka Lisy (zwierze,jak wiadomo chytre i podle) ,a zaczela sie Epoka Wilka .A wilk ,w slowianskiej mitologii – to najwyzszy symbol woli wsrod zwierzat.Wilk – symbol odwagi i czystosci (wilk nigdy nie dotknie padliny).Wilk -to symbol oddania sie wspolnemu dzielu i rodzinie (wilki zyja w stadach). Z wilkiem jest zwiazany Weles – slowianski Bog magii, przysiag, sztuki, rzemiosla, kupcow, a przede wszystkim bogactwa.
  Z nadejsciem Epoki wilka -nadeszla epoka czystosci,wiernosci ,radosci i sprawiedliwosci.Napewno droga bedzie trudna,ale i tak zwyciestwo bedzie po naszej stronie,po stronie ludzi sprawiedliwych i uczciwych. „

 11. Ktoś pisze:

  Kolejne „Końce Świata” tym razem „ogłoszone” przez NASA.

  „Oto znaki czasu, nas wszystkich żyjących tu na ziemi w czasach obecnych, a zarazem końca dziejów naszej cywilizacji :

  Wypowiedzi NASA mówią że około 15 kwietnia 2014r i 2015r. księżyc zrobi się wyjątkowo czerwony, ta czerwień będzie się wyjątkowo wyróżniała, po przez wyjątkową rzadką barwę mocnej czerwieni, która nie wystąpi przez następne 600 lat.Takie ostatnie mocne zabarwienie księżyca miało miejsce w 1492r. kiedy Hiszpanie wydaliły Żydów z Hiszpanii, nieco słabsze zabarwienie, ale
  równie silne było w 1949r. kiedy Izrael stał się narodem, także następne takie zabarwienie było w 1967r. gdy Jerozolima na mocy prawa stała się państwem Żydowskim. Ciekawe ? zbieg okoliczności
  powtórny znak mocnej czerwieni ma być w kwietniu przyszłego roku, Jezus powiedział aby wypatrywać znaków powtórnego jego przyjścia, mówił o ważnej wskazówce słońca i księżyca, które okazyjnie ma być w 2014r i 2015r. a później już nie będzie przez następne 600 lat !

  Co o tym myśleć ? pożyjemy zobaczymy, ale warto tym się zainteresować, i patrzeć wydarzeń na świecie w przyszłym roku…

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/anomalia-cieplna-golfsztromu-winowajca-ostatnich-turbulencji-atmosferycznych#comment-168180)

 12. Ozyrys pisze:

  „… Śmierć nie następuje tak szybko, jak to się ludziom wydaje. Najdłużej pozostaje zmysł powonienia. Nie chciałam umierać. Bez przerwy modliłam się do Kriszny i powtarzałam mantrę, aby pozostać na Ziemi. I był to mój wielki błąd, bo gdyby nie moje prośby, z pewnością podczas następnych narodzin nie pamiętałabym swojego wcześniejszego wcielenia. Leżałam w szpitalu i wiedziałam, że muszę umrzeć, ale wciąż kurczowo trzymałam się życia. Byłam cały czas świadoma tego, że przestaje bić moje serce. I nagle poczułam się wolna i nieskończenie pomniejszona. Czułam się, niczym punkt w przestrzeni. A jednocześnie był we mnie cały wszechświat. Otoczyły mnie istoty, które znałam i kochałam. Wszystko było jednością. Myślę, że gdyby tu, na ziemi, ludzie zrozumieli, jak bardzo jesteśmy ze sobą połączeni, to nie robiliby sobie nawzajem krzywdy. Po śmierci bowiem uświadamiamy sobie związki, których nie dostrzegaliśmy podczas życia. Wiedziałam, że jest tam źródło nieskończonego dobra, niczym centralne słońce, którego nie widziałam, ale czułam, że istnieje. Nie byłam gotowa na połączenie z tym światłem, musiałam wracać na ziemię, aby dalej się uczyć. Mój rozwój nie był dokończony, taki bowiem jest sens wędrówki dusz, taki jest sens istnienia świata. ”

  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=571

 13. Ktoś pisze:

  O czym marzą naziści czyli PRZEMIANA OSZUKIWANYCH FRAJERÓW białczyńskiego od zaplecza.

  http://dwagrosze.com/2013/12/cykl-wojny-kulminuje-sie-w-2014.html

  • Ktoś pisze:

   Nie tak istotne jest to co powiedziano, jak to, co przemilczano — Gillian Tett, editor Financial Times

   Aby zniszczyć siebie wystarczy, aby mocarstwo trwało przy tym, co niemożliwe — Stephen Vizinczey

   Kiedy grabież staje się sposobem na życie pewnej grupy ludzi, tworzą oni po pewnym czasie system prawny, który to legalizuje i kodeks moralny, który to chwali — Frederic Bastiat
   (w tym talmud zwany biblią, yahwe i te sprawy)

   Język polityki stworzony jest tak, aby kłamstwa brzmiały jak prawda, a morderstwa budziły szacunek oraz aby pozorować solidność czystego wiatru — George Orwell

   Rzeczy które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie — Tyler Durden

   Jeśli skupiasz się na sobie, gonisz otchłań — Friedrich Nietzsche

   Filozof ogłosił, że „Bóg umarł” i tak się na sobie skupił, że wpadł w psychiczną otchłań i obłąkany zmarł w wieku 56 lat.

   (z odpowiedzi w drzewku)

 14. Teresa Pulsatilla pisze:

  Zodiak

  Jestem Baran
  odwagi przebojowości taran
  Byk posiadam
  uczuciowy a upartości dobrą cechę nadam
  Bliźnięta myślę
  dyplomacja sympatia w umyśle
  Rak
  czuję siłę i wytrwałość właśnie tak
  Lew tworzę
  szczerość opiekuńczość dla was otworzę
  Panna analizuję
  skrytość ale i pracowitość kuję
  porównuje miła Waga
  bezstronność równowaga
  Skorpion pragnę
  tolerancja dynamika niech no tylko drgnę
  widzę Strzelec
  optymizmu wielkoduszności cielec
  Koziorożec stosuję
  uczuciowość pracowitość serwuję
  Wodnik wiem
  błyskotliwym marzycielem być chcę
  Ryby wierzę
  śnienie na jawie subtelność uwierzę.

 15. Dawid56 pisze:

  Nic dodać nic ująć Tereso jest to Zodiak w pigułce 🙂 🙂 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s