Brama przejrzystości – brama Wodnika-brama południowa

mirror gate
Nie przejdzie nikt przez bramę luster- bramę samego siebie zwaną „Bramą Wodnika”, kto nie ma przepracowanej bezinteresownej, niczym nieuwarunkowanej Miłości. To Miłość pełna poświęcenia, Miłość pełna wyrzeczeń, miłość charakterystyczna dla fazy Ryb. Atreyu bohater NeverEnding story musi w poszukiwaniu lekarstwa dla chorej królowej krainy Fantazji przejść dwie bramy- bramę Sfinksa- bramę strachu to brama pomiędzy fazami Lwa i Panny odpowiadającymi liczbom 5 i 6. Jest to brama północna- „zwierzęcia” przynależna lękom i zwierzęcym instynktom. Tę fazę człowiek przekroczył około 12 500 p.n.e za czasów Atlantydy.
green skin indian
Atreyu musi przejść też przez bramę południową zwana bramą luster. Brama luster to nic innego tylko oglądanie siebie z poza siebie. To coś na kształt OBE kiedy np. Człowiek w momencie śmierci klinicznej widzi wszystkie swoje dobre i złe uczynki. Widzi ile razy kogoś obraził, skrzywdził słowem a nawet złymi myślami. Widzi też swoje zaniechanie. Jeśli jest w stanie spojrzeć sobie prosto w czy to przejdzie przez bramę luster i spotka się z sobą po tamtej stronie lustra. Jeśli jego wibracje, nie są na tyle wysokie to nie przejdzie prze bramę i nie połączy się ze sobą nie fizycznym po tamtej stronie lustra .Kończy się powoli epoka Ryb. Mieliśmy jako ludzkość do „przepracowania” w okresie ostatnich 2000 lat tę miłość ofiarowaną poprzez przesłanie Jezusa Chrystusa. Faza Ryb to faza ogromnego poświęcenia, ale też faza poruszania się we mgle za pomocą symboli pochodzących z marzeń sennych, symboli czasami dostępnych w stanie zmienionej świadomości. Brama południowa brama Wodnika zwana jest też czasami bramą prawdy. Stajesz się w niej przeźroczysty i widać jak na dłoni czy jesteś wypełniony światłem. Obecnie 1 grudnia 2013 roku Sideral Vernal Poit ( gwiazdowy punkt równonocy) osiągną już 5 stopień Ryb, a tzw strażnik bramy południa gwiazda Formalhaut osiągnęła 4 stopień Ryb..Gwiazda Formalhaut zrówna się ekliptycznie z gwiazdowym punktem równonocy około 2050 roku. Około tego roku Świat wejdzie w epokę Wodnika, która się na dobre zacznie z chwilą gdy Uran wejdzie w fazę Wodnika czyli ok. roku 2080.Brama Wodnika odpowiada przejściu z fazy Ryb do Wodnika czyli z 12 do 11.Pewną ciekawostką numerologiczną jest to że jeśli liczby z bramy Sinksa zsumujemy to otrzymamy liczbę fazy Wodnika (5+6=11).

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Mistyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Brama przejrzystości – brama Wodnika-brama południowa

 1. margo0307 pisze:

  „..Jeśli [ człowiek ] jest w stanie spojrzeć sobie prosto w oczy – to przejdzie przez bramę luster i spotka się z sobą po tamtej stronie lustra…”

  Coś jak… przejście przez paszczę Jaguara, o którym pisała Nnka w marcu 2012…

  A w kwietniu ub.r. Nnka pisała na forum w kontekście projektu Pegasus o liniach czasowych, że 14 lipca 2012 linie czasowe zejdą się, a 21.12.12 rozejdą. Stąd przejście…
  Wygląda to tak, że część ludzi będzie nadal realizowało swoją ścieżkę destrukcyjną i wzorzec uczeń-nauczyciel, kat ofiara itd….
  Ale zapis karmiczny każdy odbierze po Punkcie
  0. 😛
  Dodała również:
  To, że droga się kończy – to nie tylko spostrzeżenie uczestników tego eksperymentu, lecz potwierdzają to także astrolodzy

  JESTEM zauważyła, że musi istnieć „..Druga linia, która jest zawsze utrzymywana, ale w pewnym sensie znajduje się “w ukryciu” do momentu, gdy człowiek usłyszy “pukanie” Ducha lub “śpiew” Duszy 😀
  https://nnka.wordpress.com/2012/04/01/czy-jestesmy-w-stanie-to-zmienic/

  Zwróciłam też baczniejszą uwagę na następne Jej słowa:

  Destrukcja i konstrukcja ma miejsce na planie materialnym, ale to nie konstrukcja, ale destrukcja materii, a w zasadzie dekompozycja materii umożliwia dotarcie do konstrukcji “świetlistej” i opuszczenie (uwolnienie) tej “starej” formy ludzkiej..”,

  ponieważ słowa te skojarzyły mi się ze słowami Uspieńskiego z „Fragmenty nieznanego nauczania” :

  „…Są takie okresy w życiu ludzkości, zbiegające się z reguły z początkiem upadku kultur i cywilizacji, kiedy to masy nieodwracalnie zatracają rozsądek i zaczynają niszczyć wszystko to, co zostało stworzone przez setki i tysiące lat kultury.
  Takie okresy masowego obłędu zbiegają się z kataklizmami geologicznymi, zmianami klimatu i podobnymi zjawiskami o charakterze planetarnym, i wyzwalają one olbrzymią ilość materii poznania.
  To z kolei powoduje, że wysiłek gromadzenia tej materii poznania staje się koniecznością, inaczej bowiem zostałoby ono utracone.
  Zatem praca mająca na celu zebranie porzuconej materii poznania często zbiega się z początkiem rozpadu i z upadkiem kultur i cywilizacji…”

 2. Ktoś pisze:

  Ale wy kochacie komplikować te sprawy. ;/

  • margo0307 pisze:

   Ale o czym Ty mówisz Ktosiu ?

   Nnka nie bez powodu nadała swojemu blogowi takie właśnie miano… 😛

   Cyt. „…Mistikos – tajemniczy – to wszelkiego rodzaju poczucie wewnętrznej jedności z rzeczywistością uważaną za boską lub Absolut.
   Mistyk „zamyka oczy” na rzeczywistość widzialną a wzrok swój w milczeniu kieruje do swego wnętrza, w stronę świata swej duszy.
   Obecność mistyki stwierdzono we wszystkich wielkich religiach świata. ..” 😀

   • Ktoś pisze:

    Że sprawy proste tak komplikujecie iz na koniec dyskusji nie wiadomo od czego się ona zaczęła a tym bardziej cel dyskusji znikł w natłoku „argumentów” a nie własnych przemysleń.

    A „przejście” związane i zależne jest od Króla z Polski a nie jakiś YT-bowych urojeń.

    Nawet ta Zielona Laska niesie w sobie właściwa podpowiedź. ;D

    • Dobrygość pisze:

     To nie jest Zielona Laska, tylko Atreyu…bohater filmu

    • mały budda pisze:

     Zewnętrzne lustra pękają.
     Wewnętrzne lustra się utrzymają.
     Mogę jedyną rzecz stwierdzić.
     Widząc swoje wewnętrzne lustrzane odbicie- śmiałem się sam do siebie. Będę szczery nawet rączką pomachałem do wewnętrznego lustra. Wiele razy.

     • Ktoś pisze:

      Wkrótce wszystko pęknie.

      Już czas zatańczyć.

     • mały budda pisze:

      Wiesz co!!! Ktoś.
      Odnoszę wrażenie, iż światło ma moc przyspieszania czasu.
      W tej wizji o której pisałem. Jak patrzyłem w niebo i czas przyspieszył. Widziałem jakby wysłane światło powracało i mówiło przecież to twoje dzieło.
      Doświadczyłem własnego jakby odbicia. Nieźle na rozrabiałem. Małe pytanko Ktoś mam.
      Jak sądzisz jeśli by się pozbyć sztucznego księżyca i zastąpić go drugim słońcem. Jakoś ostatnio takie myśli mam.

     • Ktoś pisze:

      Na mailu napisze.

 3. Dawid56 pisze:

  Margo powiem tylko, że jesteś Kochana dlatego, że wyraziłaś Tę myśl w tak pięknych słowach, jakich bym sam nie potrafił lepiej dobrać.Dziękuję 🙂 🙂

 4. Dawid56 pisze:

  Niestety film Niekończąca się opowieść jest dostępny do oglądania tylko w wersji angielskie

  A tutaj krótkie streszczenie książki( film jak zwykle nieco różni się od książki), dla tych co nie oglądali tego filmu:
  Niekończąca się historia ( pierwsza część)
  Bastian Baltazar Buks jest jedenastoletnim korpulentnym chłopcem napiętnowanym przez starszych kolegów ze szkoły za swą unikalność. Jest poza tym kimś więcej – miłośnikiem książek. Któregoś dnia chyłkiem wynosi z antykwariatu pana Koreandra książkę z okładką koloru miedzi. Zaintrygowany tytułem bohater udaje się kosztem zajęć szkolnych na strych, aby w zaciszu i zarazem samotni móc zagłębić się w treść.
  Akcja w książce

  Fantazjanie, tajemniczej baśniowej krainie, w której ulokowana jest akcja książki Bastiana grozi zagłada. Żaden z mieszkańców nie jest w stanie pokonać choroby trawiącej Dziecięcą Cesarzową, natomiast sam świat w najbliższym czasie ma zostać spowity przez wszechogarniającą nicość. Jest jednak przepowiednia mówiąca o wybrańcu mogącym przyjść z odsieczą Dziecięcej Cesarzowej oraz całej Fantazjanie. Tym wybrańcem okazuje się być młody myśliwy, imieniem Atreju, który wyrusza na poszukiwania jedynego lekarstwa mogącego odmienić zbliżający się los.

  Atreju dowiaduje się, że aby ocalić Fantazjanę, Dziecięcej Cesarzowej potrzebne jest nowe imię. Lecz to imię może wymyślić jedynie człowiek z zewnątrz – spoza granic fantazji. Tymczasem baśniowa okolica znika, gdyż ludzie przestali marzyć, a książki wraz z ich barwnym światem zostały odłożone na półki.

  Wyprawa obfituje w wiele często niebezpiecznych przygód, które Bastian czyta z zapartym tchem. Ze zdziwieniem dowiaduje się, że to on jest poszukiwanym Wybranym, który może nadać imię Dziecięcej Cesarzowej. Nie mogąc jednak dać wiary czytanym słowom, chłopiec tłumaczy sobie niemożność bycia jednocześnie czytelnikiem jak i bohaterem powieści.

  Zrozpaczona Dziecięca Cesarzowa, by uchronić swój świat przed całkowitym zniknięciem, udaje się do Starca z Wędrownej Góry, który spisuje historię Fantazjany, po czym każe mu pisać powieść od nowa i od nowa. W końcu zdesperowany Bastian, widząc, że skazuje bohaterów powieści na ciągłe przeżywanie ciężkich przygód, wypowiada imię Cesarzowej i przemieszcza się z rzeczywistości do krainy fantazji, gdyż taki los czeka śmiertelnego człowieka, kiedy wypowie nowe imię Dziecięcej Cesarzowej.
  źródło
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Nieko%C5%84cz%C4%85ca_si%C4%99_historia

 5. mały budda pisze:

  Miałem wizję …….
  Wizję wykasowałem bo może ona obrazić uczucia innych osób.Takich rzeczy publicznie pisać nie wolno
  Mały Buddo wybacz, ale o takich wizjach publicznie się nie rozmawia, są zbyt osobiste

 6. Krzyś pisze:

  Ja także miałem wizję, pokazała mi się świetlista kobieca twarz, poczułem w środku radość aż przeszły mnie dreszcze i to dwukrotnie, a po tym zobaczyłem rozkwitający świetlisty kwiat 🙂

 7. Ktoś pisze:

  Przyszłość świata wg Joy Ayyad – ‚carycy proroctw” :

  „- Skoro mówię to dla „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza. Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda. W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie. W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.

  (http://wolnemedia.net/ezoteryka/w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/)

  i 2 ciekawostka, co takiego jest w Polsce iz w Japonii od końca 2 Wojny Światowej działa tajna komórka szpiegująca nasz kraj o istnieniu której nie wie nawet japoński rząd. I jak się ma istnienie tej komórki do dziwnej wizyty japońskiego niszczyciela z prezentem w tym roku.

  (http://wolnemedia.net/polityka/tajna-japonska-agencja-o-ktorej-rzad-nic-nie-wie/)

 8. Ktoś pisze:

  „Piramidy na Antarktydzie – kolejna mistyfikacja czy może sensacyjne odkrycie?”

  http://orwellsky.blogspot.com/2013/12/piramidy-na-antarktydzie-kolejna.html

 9. Ktoś pisze:

  „Wielki Krzyż Kardynalny 01.01.2014

  Witam. Chciałbym zwrócić uwagę na wybitnie napięciową konfigurację, a mianowicie Wielki Krzyż Kardynalny który będzie miał miejsce dokładnie w nowiu Księżyca – 01.01.2014
  Charakteru globalnego wydarzenia oczywiście może nadać kwadratura Urana do Plutona. Wg mnie ta konfiguracja szczególnie dotknie USA, dlatego że natalne Słońce tego kraju, jest w 13 stopniu Raka zaś ich natalny Saturn w 14 st Wagi, a zatem prawdopodobnie będzie bardzo boleśnie dotknięte przez opozycje Nowiu w koniunkcji z Merkurym i Plutonem w Koziorożcu, kwadraturę Urana i Marsa z Wagi. Myślę, że będzie to miało związek z jakimś kataklizmem o charakterze globalnym…
  Poza tym będziemy mieć kolejne bardzo napięciowe konfiguracje 30.03.2014(nów) oraz dwa tygodnie później całkowita pełnia księżyca.

  30.03.2014 – Nów zrobi aplikacyjną koniunkcje z Uranem, oczywiście w apl kwdr do Plutona, i również w wybitnie napięciowym stosunku do Słońca i Saturna USA

  15.04.2014- Całkowita pełnia księżyca – w tej konfiguracji najbardziej ciekawi mnie retrogradujący Mars w 16 st Wagi w aplikacyjnej kwadraturze do Urana, Merkurego, Plutona i Jowisza, a tym samym napięciowo do natalnego Słońca i Saturna USA.
  Widząc że Merkury(informacja) jest w koniunkcji z Uranem(elektryczność) w znaku ognistym, w kwadraturze do Plutona, to ta konfiguracja pachnie mi czymś na kształt potężnego rozbłysku słonecznego, jaki miał miejsce w 1859, który wtedy przepalił wszystkie elektryczne przesyły informacji(telegrafy), i co ciekawe ten rozbłysk nastąpił wtedy kiedy nów w koniunkcji z Merkurym w Pannie zrobił kwadrat do Urana w Bliźniętach.

  Więcej o skutkach takiego rozbłysku w dzisiejszej cywilizacji:

  …. pod linkiem”

  (http://forum.gazeta.pl/forum/w,11132,148422525,148422525,Wielki_Krzyz_Kardynalny_01_01_2014.html)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s