To nie Apokalipsa- Red Kachina

Betelgeza
Wiadomo od bardzo dawna ,że w pobliżu Układu Słonecznego znajduje się gwiazda w końcowym stanie swojego rozwoju. Jest to „Ręka Olbrzymki”- w gwiazdozbiorze Oriona -Betelgeza. Jest ona oddalona od Układu Słonecznego zaledwie o ok. 450 lat świetlnych +/-100 lat. Jest gwiazdą zmienną zmieniającą swoją jasność od +0,5 do +1,5 .Najciekawsze jest jednak to, że gwiazda od czasów starożytnych do współczesnych zmieniła swój kolor z białego poprzez żółty do czerwonego. Oznacza to nic innego tylko to, że w każdej chwili Betelgeza może stać się supernową, albo nawet i to, że już nią jest tylko, że światło wybuchu tej „nowej” supernowej do nas jeszcze nie dotarło. Najjaśniejsze jak dotąd supernowe zanotowane w czasach nowożytnych przez chińskich astronomów to supernowa z roku 1006 i supernowa z roku 1054.Były widziane one nawet w dzień!, a nie tylko w nocy. Wybuch supernowej w 1006 roku nastąpił w odległości ok. 7000 lat świetlnych i osiągnął jasność -8, a wybuch z 1054 roku jasność -6 i nastąpił w odległości ok. 6300 lat świetlnych .Jasność Wenus osiąga -4,4 a Księżyca w pełni -12.Łatwo sobie wyobrazić jak jasna byłaby supernowa, której odległość od Słońca jest 10 krotnie bliższa aniżeli SN 1054 czy SN 1006.Prawdopodobnie jasność Betelgezy po wybuchu jako Supernowej można by było porównać do Księżyca w pełni , a może nawet Słońca ( -27) .Mielibyśmy wtedy dwa Słońca na niebie, jedno „stałe”- Betelgezę i „zmienne” nasze „rodzime Słońce. Latem świeciłyby obydwa Betelgeza pod zwykłym Słońcem. Bardzo ciekawa sytuacja mogłaby być zimą .Mogłoby się zdarzyć, że po zachodzie „naszego” Słońca wzeszłaby Betelgeza która by też dawała dużą jasność. Być może nie byłby ten sam kolor, ale wpadający bardziej w czerwony, kolor taki jaki ma czerwony nadolbrzym. Być może inne istoty poruszające się w innych wymiarach wiedzą już o tym kiedy dotrze do Ziemi światło i w dalszej kolejności efekt przekształcenia się Betelgezy w supernową i być może informacja ta już się pojawiła w niektórych channelingach. Kto wie, może właśnie Betelgezę mieli na myśli Indianie Hopi mówiąc o Red Kachinie, a nie o Nibiru.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gwiazda-betelgeza-w-kazdej-chwili-moze-stac-sie-supernowa

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Kosmos, OSTRZEŻENIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „To nie Apokalipsa- Red Kachina

 1. Ktoś pisze:

  „Red Kachina” – jest na orbicie Ziemii. ;D

 2. Dawid56 pisze:

  Od jak dawna?

 3. Mariusz pisze:

  Witam ,ciekawa Teoria z sensem Dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam

 4. Ktoś pisze:

  „Wzorem Egipcjan również żydowscy kabaliści kodowali informacje na temat szyszynki.

  Za ich przykładem poszło wiele starożytnych szkół wiedzy tajemnej i – gdy dobrze poszukamy – odnajdziemy ją w rzeźbach czy na obrazach świątyń najróżniejszych kultur.

  Niezaprzeczalny kult tego gruczołu obecny jest nawet… w Watykanie.

  Automatycznie nasuwa mi się tu przypowieść ojca de Mello o pewnym mistrzu wielkiego serca, który uczył śmiertelników budzić wewnętrzne światło. Przyglądający się temu uczeni w piśmie okrutnie się przestraszyli, bo gdy ludzie będą wszystko widzieć i wiedzieć, oni stracą nad nimi władzę. Zabili więc mędrca, a ponieważ byli bardzo sprytni, napisali o nim piękne historie i wynieśli go na ołtarze.

  Od wieków uczą ludzi na całym świecie, jak go czcić, podczas gdy krzewioną przez niego wiedzę nadal trzymają w ukryciu.

  – dziś to morderstwo i związane z nim kłamstwa robią wśród golemów jako ….. Dogmaty Wiary. A to zwyczajne OSZUSTWO Z ODWRÓCENIEM UWAGI BYŁO byś był „czcicielu żydowskich „debilizmów„ wiecznie głupi”

  (http://www.ayahuasca.net.pl/szyszynka.html)

  • Ktoś pisze:

   „Pracowałem kiedyś z ruskim jewrejem – Mojsiem. Upierał się on, że to Żydzi dali język Niemcom i Anglikom. I że, są z nimi spokrewnieni.”

   – w sumie prawdę gadał – germanie to skundlona arystokracja słowiańsko-celtycka, zniewolony lud i żydowscy okupanci jacy tam zawędrowali wraz z awarami w te ok 500 pne.

   Przewrót pałacowy „domusmajora” karola młota jest wypisz wymaluj takim samym przewrotem pałacowym jaki wykonał „wielki wezyr egiptu” mojrzesz swojemu faraonowi mimo iz i żyd młot i żyd mojrzesz przysięgali przed bogiem dożywotnią wierność i służebność wobec odpowiednich swoich władców. Języki „zachodniosłowiańskie” to tylko zdegenerowany słowiański o dźwięki jakie zydostwo nie było wstanie wymawiać.

   Fajnie iż doszliście do tego o czym pisałem jakieś 2 lata temu co było „przyjmowane ze świętym oburzeniem”. Powodzenia w dalszym odkrywaniu „koła”. Na nowo. ;p

  • Ktoś pisze:

   Ale jaki problem zrobić własną WIKI, bez jahwistycznych bredni w niej?

   Więcej osób z tego skorzysta niż „czarnego paska” jaki jest nieczytelny i nieprzyjazny.

   Podniecają was „działania pozorowane”? W pisowcó się bawicie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s