XXI karta Tarota-Świat –Baran ,Lew, 7 pieczęci z kart Nostradamusa – Apokalipsa?

Jest taka karta w Tarocie –Świat. To XXI karta, a mamy wiek XXI. Na karcie tej przedstawiona jest dziewczyna –tancerka. W ręku trzyma berła. Według niektórych znawców tarota, to bardzo pozytywna karta. Tylko dlaczego w każdym rogu umieszczone są cztery zwierzęta Apokalipsy w porządku zodiakalnym( Byk, Lew, Orzeł(Skorpion),(Człowiek) Wodnik?.
Tancerka ma wyraz szczęścia na twarzy. To tak jakby była już sytuacja po…
The World
Najpierw trzeba się zmierzyć z otwarciem pieczęci przez baranka..
http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/4.php
http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/5.php
http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/6.php

Nnka też pisała kiedyś o ostatnich siedmiu rycinach z zaginionej Księgi Nostradamusa.
https://nnka.wordpress.com/2011/11/19/7-pieczeci-2012-nostradamus/

Ostatnie karty noszą numery 66,67,68,69,70,71,72.Suma tych cyfr daje liczbę 484, która podzielna przez 44 daje 11 lub jest to po prostu 22×22 czyli tyle ile jest rozdziałów w księdze Apokalipsy- przypadek?
Może przypadkowy ( lub nie) związek pomiędzy Lwem i barankiem wystąpił w grze Atlantis I
Tajne_drzwi
Taką trochę niepokojącą wizję miałem dzisiaj. Dodatkowo nałożyła się informacja o niespotykanej (jak dotąd) sile tajfunu na Filipinach w porywach 315 km/godzinę i centralnym strzałem Słońca rozbłyskiem X1.1 dzisiaj nad ranem. Spodziewany jest ogromny sztorm w magnetyczny w okolicach 12.11-13.11.2013 , a więc w dniach kiedy FEMA ogłosiła ćwiczenia na wypadek EMP.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Obserwacje Słońca, OSTRZEŻENIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

106 odpowiedzi na „XXI karta Tarota-Świat –Baran ,Lew, 7 pieczęci z kart Nostradamusa – Apokalipsa?

 1. Ornal pisze:

  Jeśli to wszystko to prawda to mamy zbyt dużo zbiegów okoliczności. Jak wszyscy dobrze wiemy mają one miejsce niezwykle rzadko. Czyżby ktoś starał się kierować naszymi umysłami, a może to kolejna odsłona teatrzyku siewców zagłady i stręczycieli świata?

 2. Ktoś pisze:

  Dysk Wenus – to oznacza ta karta.

  Zbliża się wielkie deptanie. I będą „pobożni” złożeczyli swojej „wierze, oj będą. 😉

 3. Ktoś pisze:

  „Tancerka ma wyraz szczęścia na twarzy.” – każda laska się cieszy jak odnajdzie lubego. Z tą jest dokładnie tak samo. A ta się trochę na niego naczekała. ;p

 4. Ktoś pisze:

  „i centralnym strzałem Słońca rozbłyskiem X1.1 dzisiaj nad ranem. Spodziewany jest ogromny sztorm w magnetyczny w okolicach 12.11-13.11.2013 , a więc w dniach kiedy FEMA ogłosiła ćwiczenia na wypadek EMP.”

  >>>>

  „Musiała być ta CME bardzo duża, ponieważ NASA nie opublikowała żadnych zdjęć z satelitów.
  Oto przykład: widzimy na nim ostanie zdjęcie z dnia 09.11.2013 z godziny 23,25,19 i następne dopiero z dnia dzisiejszego z godziny 8,40,19 . Wycięto wiec zdjęcia z momentu strzału i wyrzutu CME. Podobnie jest na innych satelitach.
  Po prostu kłamią i manipulują nadal na całego.
  Celem poprawnej jakości kliknij w obrazek.

  To CME to na nowy lepszy początek (dziś Dzień Niepodległości dla Polaków i okazja do burd dla volksdeutschów GW) i Polskę wolną od wszelakiego żydostwa i wszelkich wyrosłych na torze nazistowskich ideologii z katoobłędem włącznie. Bogurodzica wraca czynić cuda w chwale.

  (2 cytat z http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=64880#64880)

 5. Ktoś pisze:

  Jak już się tak straszymy to do kompletu

  „Przez ostatni czas Pola Flegrejskie (superwulkan we Włoszech – dop) podnoszą się nad poziomem morza o trzy centymetry miesięcznie. Mikro trzęsienia ziemi i zbieranie się gazów w gruncie mówią o tym, że wulkan przygotowuje się do wybuchu. Wyjaśnia docent wydziału geologicznego Uniwersytetu w Sankt-Petersburgu Władimir Kirjanow. Jeśli podnoszenie się zachodzi stabilnie, to zapewne następuje wypełnianie komór magmowych i z tego powodu nadyma się grunt nad nimi. Pola Flegrejskie to superwulkan. Yellowstone w USA, Toba w Indonezji to także superwulkany, które wyrzucają ponad 1000 kilometrów sześciennych magmy. To katastrofalny wybuch. W rejonie Pól Flegrejskich bardzo silna erupcja miała miejsce 30-40 tysięcy lat temu. Jej wulkaniczny popiół znajdowany jest w rejonie Morza Śródziemnego, w Bułgarii, na Ukrainie, na terytorium Rosji. Teraz następuje zapełnianie komory magmowej, a jakimś momencie może nastąpić wybuch. Wybuch wulkanu o takiej sile może pociągnąć za sobą tak zwaną wulkaniczną zimę. Siarkowe gazy i popiół podczas wybuchu osiągają poziom atmosfery i zakrywają kulę ziemską. Promienie słoneczne nie mogą przedostać się do ziemi przez gęstą pokrywę, a gazy przekształcając się w gaz siarkowy spadają na powierzchnię planety w postaci trujących osadów. Naukowcy twierdzą, że Ziemia przeżyła już podobną katastrofę 74 tysiące lat temu podczas wybuchu wulkanu Toba na indonezyjskiej wyspie Sumatra. To spowodowało zmiany klimatu i liczne ofiary wśród ludzi. Teraz wszystko potoczy się jeszcze gorzej – wystarczy przypomnieć sobie, do jakiego załamania doprowadziła dość słaba erupcja wulkanu na Islandii w 2010 roku. Zresztą, wybuchy superwulkanów odbywają się na tyle rzadko, że naukowcy nie potrafią powiedzieć, ile czasu może upłynąć od pierwszych oznak aktywności do wybuchu. Na przykład na Polach Flegrejskich w latach 70-tych zeszłego wieku ziemia w ciągu trzech lat podniosła się o półtora metra w wyniku czego na wielu domach pojawiły się pęknięcia. Ale później ruch powierzchni znacznie osłabł. Wypełnienie się komory magmowej nie jest najdokładniejszym wskaźnikiem, uważa kierownik laboratorium geofizyki i wulkanologii Instytutu Fizyki Ziemi Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksiej Sobisiewicz. Jest to zwiastun dość długoterminowy. Napełnianie może trwać dziesięciolecia, a może i setki lat. Wiele gór rośnie pięć centymetrów rocznie. To naturalny proces na Ziemi. Zdaniem eksperta, o wiele ciekawsze i ważniejsze zjawisko naturalne daje się zauważyć teraz w Rosji na Kamczatce w obszarze wulkanu Tołbaczyk – tam każdego dnia następują wyrzuty lawy i podnosi się powierzchnia. Zdaniem naukowców, cały system wulkaniczny Ziemi jest teraz w skrajnym napięciu. Podziemne odnogi wypełnione są rozgrzaną magmą, która rwie się na zewnątrz. Czy zakończy się to wybuchem superwulkanu albo jednoczesnym aktywizowaniem łańcuszka małych wulkanów – to wszystko będzie mieć poważne następstwa dla mieszkańców Ziemi.”

  (http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/zaglada-europy-moze-nastapic-w-kazdej-chwili,65282,,strona,1,s,1,f,a,r,67492093#)

  Niemiecki superwulkan też już dyszy chęcią wymazania potomków nazistów wysyłających niemców do DRANG NACH SLAVE w interesie żydowskich rodów panujących Europy Zachodniej. On, jak powiadają, rozpołowi Europę topiąc zachodnią zgniliznę multi-kulti w lawie.

 6. Dawid56 pisze:

  Nie chodzi o straszenie ale raczej o odczytywanie nie wiem jak to powiedzieć „znaków czasu”.Nie wiem niewielu potrafi odczytać te znaki.Zapewne jest wiele ścieżek przyszłości dla Planety ziemia.Są ścieżki pozytywne i ścieżki negatywne.Są ścieżki( przyszłość) na którą mamy wpływ i są ścieżki -przyszłość na którą nie mamy żadnego wpływu.Sztuką jest rozróżnić te ścieżki i znaleźć swoją, indywidualną prowadzącą nie do „Zbawienia” ale do jedności ze Źródłem a w najwyższej formie stanie się Gwiazdą.Do tego potrzebna jest właśnie miłość aby ta Gwiazda od zarania miała wpojony „szacunek” do wszystkich czujących istot a nie tylko „łańcuch pokarmowy”
  W Kosmosie Miłość jest zjawiskiem czasami nieznanym czasami budzącym zdziwienie – stąd te różne eksperymenty.Jak zbudować maszynę która oprócz supermózgu ma również Serce.

  • Ktoś pisze:

   Zwyczajowo się tcha w takie coś ŻYCIE bo umiejętność zapokajania potrzeb i samodzielnego poruszania się o ŻYCIU takiego tworu wcale nie zaświadczają. Dopiero wpis na Drzewie Życia to tworzy a ono jak powiadają zbudowane jest ze Światła. 😀

  • Livia Ether pisze:

   Skopiuję tutaj Dawidzie kilka naszych komentarzy z innego wpisu jako że łączą się z tym tematem:

   Listopad 10, 2013 o 16:31
   Dawid56 pisze:

   Biały proszek …Livio on mnie od dłuższego czasu intryguje.Wiem że na pewno kojarzy się ze Złotem czyli Lwem, sercem wieczną młodością eliksirem Życia i prawdopodobnie z możliwością zmiękczania zsego ciała polegającego na panowaniu nad tzw twardością materii czyli np upakowaniem atomów w krysztale inp im większa ich odległość tym łatwiej przechodzić przez ścianę.Trzeba rozrzedzić atomy w swoim ciele( nie mówię ze nie jest to bezpieczne- IV wymiar!! i “niechciane spotkania” z astralem.

   https://nnka.wordpress.com/2012/08/25/mistrz-beinsa-duno-proroctwo-4/#comment-22745

   Listopad 10, 2013 o 18:43
   Livia Ether pisze:

   Tak, to bardzo ciekawy temat Dawidzie.. i tak przy okazji, czy Twoim zdaniem coś szczególnego ma się dziać na niebie w dniu 12 12 2013? Pytam w związku z tą aktywacją: http://liviaspace.com/2013/11/07/great-white-lion-activation/
   której serce ma się znajdować w Montsegur.. Ciekawe, że twierdza Katarów jakby żywcem odzwierciedla gwiazdozbiór Wolarza z jego najjaśniejszą gwiazdą – ARKTUREM.. Ale jak to połączyć z Lwem.. z aktywacją sieci Wielkiego Białego Lwa? Baranek ma się w tym układzie znajdować w samym Sercu…..

   https://nnka.wordpress.com/2012/08/25/mistrz-beinsa-duno-proroctwo-4/#comment-22741

   Listopad 10, 2013 o 18:44
   Livia Ether pisze:

   PEACE:

   🙂

   https://nnka.wordpress.com/2012/08/25/mistrz-beinsa-duno-proroctwo-4/#comment-22742

   Listopad 10, 2013 o 19:46
   Dawid56 pisze:

   Nie wiem dlaczego, ale biały Lew kojarzy mi się raczej nie z Wolarzem i Arkturem ale raczej z punktem Sfinksa który właśnie został osiągnięty w Zodiaku przez Regulusa najjaśniejszą gwiazdę Gwiazdozbioru Lwa w marcu 2012 roku po 26000 lat

   https://nnka.wordpress.com/2012/08/25/mistrz-beinsa-duno-proroctwo-4/#comment-22745

   Listopad 11, 2013 o 12:52
   Livia Ether pisze:

   Dziekuje za odpowiedz Dawidzie.. Rakesz tez wspominal o 26 000 ale wlasnie w zwiazku z ta data 12 12 2013 i aktywacja GWL.. Zauwazylam, że dodalales notke z tym zwiazana, a wiec napisze cos wiecej pod nia 🙂

   https://nnka.wordpress.com/2012/08/25/mistrz-beinsa-duno-proroctwo-4/#comment-22776

   • Dawid56 pisze:

    Mamy już kolejny nowy krzyż który jakby jest nowym początkiem ale to nie 1212.2013 ale 1.01.2014 bardzo symboliczna data bo będzie dodatkowo tzw nów merkurowy w opozycji do Plutona kwadraturze do Marsa i kwadraturze do Jowisza.Ciekawe jakie będą wtedy obchody Nowego Roku 2014 ?Zacznie on się zawiązywać powoli ,począwszy od 21.12.2013

   • Dawid56 pisze:

    Dzięki Liviu za podpowiedź!!Znalazłem To co szukałem: Sphinx gate to riddle of jugment w Never Ending story. Tam była walka Światła z siłami ciemności( nicości)

   • Livia Ether pisze:

    wczoraj w nocy nagle zaskoczylam, ze.. przeciez nazwa ARCTURUS zawiera w sobie Arkę.. ARC.. Juz Mama Tika zwrocila na to kiedys uwagę…..Tym bardziej niesamowite jest to w jaki sposob aktywacja GWL polaczyla mi sie z Arka, o czym pisalam w notce: http://liviaspace.com/2013/11/06/13713/?relatedposts_exclude=13762

    Przypomnę, że plan twierdzy Montsegur przypomina i to bardzo gwiazdozbior Wolarza z jego najjasniejsza gwiazda ARCTURUSEM wlasnie..

    a zdaniem niektorych to wlasnie w Montsegur miala byc ukryta ARKA, czy tez GRAAL…

    szukalam wlasnie tego komentarza Mamy Tiki, w ktorym pisala o Arce w zwiazku z Arkturem i w oko wpadl mi inny napisany przez Rakesha:

    Holy Grail:

    ” The “Holy Grail” is a term used in reference to the 12 Universal Signet Star Gates of the Universal Templar Complex, to which the Angelic Human Race holds the Sacred Commission of “Guardian.”

    The “Grail Quest” began long before Angelic Humans were seeded on Earth and it has been the primary theme of motivation behind all of the Forbidden and recorded-distorted human history.

    During the 25,500 BC Lucifer Rebellion, Anunnaki Luciferians gained partial control over Earth’s Templar through a device called the Nibiruian Diodic Crystal (NDC) Grid, which is still in operation today and serves a key role in the potential outcome of the 2000-2017 SAC.

    (Voyagers II – Page 311)

    If the Fallen Angelic races can gain dominion of the Earth’s Halls of Amenti Star Gates, they intend to use the Amenti Star Gates to destroy Universal Star Gate-12 in Density-4.

    Destruction of Universal Star Gate-12 would effectively seal off from Density-5 Founders Race protection, 11- dimensions of our 15-dimensional Time Matrix and the manifest life field would become “imprisoned in time” for Fallen Angelic exploitation and dominion, unable to fulfill the natural evolutionary process of ascension.

    This is the core motivation behind the Fallen Angelics’ continuing Grail Quest.

    To accomplish their objective of claiming Earth and the Amenti Star Gates, Fallen Angelics need to possess the Arc of the Covenant Gold Box and star gates tools (“Rod” and “Staff”) and to achieve critical mass population of their hybrid-human races, whose DNA Templates carry reverse sequenced Fire Letters.

    Prevention of the Anti-Christos Agenda (Fallen Angelics’ continuing Grail Quest) is the purpose for which the Angelic Human Race was created 560 million years ago. ”

    http://liviaspace.com/2013/08/09/wenus-i-arktur/comment-page-1/#comment-6569

    a to komentarz Mamy Tiki:
    http://liviaspace.com/2013/08/09/wenus-i-arktur/comment-page-1/#comment-6534

    ARC-TOUR

    i przypomnę jeszcze o The Arthurian Roundtables…………

 7. Dawid56 pisze:

  Oprócz Światła MUSI być Miłość w przeciwnym wypadku będzie to świetlisty Cyborg i nic więcej

 8. Ktoś pisze:

  „Armia USA utajnia informacje na temat komet, asteroid i planetoid z jej satelitów

  Wojsko Stanów Zjednoczonych poinformowało niedawno, iż nie będzie informować o kometach, asteroidach, planetoidach i innych ciał pozaziemskich wchodzących w atmosferę naszej planety.

  Tymi informacjami wojsko USA dzieliło się przez poprzednie 15 lat. Badacze kosmosu posiadali dzięki temu dostęp do danych z satelitów należących do armii. Jednak ta decyzja będzie miała niekorzystny rezultat – wszelkie obiekty odkryte przez satelity wojskowe obiekty będą nieznane cywilom a dane o nich będą miały klauzulę “poufne

  (http://kefir2010.wordpress.com/2013/11/11/armia-usa-utajnia-informacje-na-temat-komet-asteroid-i-planetoid-z-jej-satelitow/)

  • Ktoś pisze:

   „hmmmm…. zbliża się do Ziemi asteroida… i łubuduuu.
   po niewczasie okazje się, że ta “asteroida” była ‘made in usa” i jakos tak dziwnym trafem zakaziła Ziemię jakimiś bakcylami, wirusami, amebami (?)…..
   bo…… obliczenia niezależnych naukowców wskazują, że ta “asteroida” spadła na Ziemię z orbity okołoziemskiej…
   ale wobec powszechnej (niewiadomo skad..sie wzięła…..) epidemii, któżby sie przejmował głosami jakichś tam mądrzastych okularników…
   Baza pod lotniskiem Denver jest gotowa….
   na jak długo?????… szacunkowo na 3 do 5 lat auto-blokady”

   (Meu – jw.)

  • Ktoś pisze:

   I wyjaśnienie dziwnej zagadki z wyłączneniem cywilnego dostepu do wojskowych satelitów:

   „Gigantyczne UFO w kształcie „anioła” dociera do Słońca

   Ta anomalia została wykryta dzięki analizom zdjęć dostępnych w aplikacji helioviewer.org. Zdjęcia z koronagrafu znajdującego się na pokładzie satelity Stereo-B ujawniają zdecydowanie niezwykły kształt.

   Ogromne UFO w kształcie „anioła” zostało wypatrzone na zdjęciach z 5 listopada 2013 roku. Wykonał je satelita Stereo-B za pomocą instrumentu Secchi 1 i detektora COR2. Gdyby ktoś chciał to odnaleźć należy udać się do godziny 14:19:56

   Tyle, że to nie ANIOŁ a FENIKS (kogut Twardowskiego/ Swaroga). No to komu w drogę tego macą i krzyżem na pożegnanie. Lepiej spieprzać już teraz, potem może byc tłok na granicach. Madagaskar mały, wszystkich yahwistów nie przygarnie.

   (http://innemedium.pl/wiadomosc/gigantyczne-ufo-w-ksztalcie-aniola-dociera-slonca)

 9. margo0307 pisze:

  Ktoś: „…No to komu w drogę tego macą i krzyżem na pożegnanie. Lepiej spieprzać już teraz, potem może byc tłok na granicach…”

  Cyt. „..Mamy wrażenie, że mur dzielący dziś Polskę przebiega przez nasze serca, nasze rodziny. Jest on zbudowany z lęku i agresji, z braku zrozumienia dla ludzi o innym sposobie myślenia i widzenia przyszłości.
  Jest on zbudowany z osłabienia wrażliwości na wartość życia ludzkiego i godność każdego człowieka od narodzenia do naturalnej śmierci…
  Wolność opiera się na poszanowaniu drugiego człowieka, jego sposobu myślenia i odczuwania…” 😉

  • Ktoś pisze:

   A może z grobów poszlachtowanych jak bydło halal Wołyniaków, może z grobów skatowanych z miłości do bolszewizmu AKowców …

   Myślałaś kiedyś o tym morzu krwii wylanej w ramach nasadzania żydowskiego łba na polski kręgosłup? Ponad 1000 lat już jest przelewana byle brednie o „miłości” znajdowały posłuch i poklask u zdrajców własnej wiary. Golemów bez własnego serca za to z kato-obłudniczą ideologią.

  • Ktoś pisze:

   MIŁOŚĆ:

   „zoonoza
   Słuchajcie uważnie co mówi ten polski więzień KL Auschwitz. Co kilka dni pojawia sie w zagranicznych mediach ( głównie niemieckich!!!) zwrot “polskie obozy zagłady”. Ostatnio już nawet “polskie nazistowskie obozy zagłady”. SZOK! Jeżeli my Polacy nie będziemy tym zakłamaniom przeciwstawiać się to – jak widać – Kłamstwo Oświęcimskie pójdzie coraz dalej.

   Lucjan Dziurgot
   “Staremu’ nie odbiło Dziewczynko z zapałkami, ten człowiek nie wie jeszcze najważniejszego, to żydzi zorganizowali i finansowali IIświatową, zmusili Niemców do niej byli jej dowódcami, obozy dla żydów były tak jak getta tylko schronieniem na czas niepokoju. Potem zmiana nazwiska, cięcie pejsów, zmiana miejsca zamieszkania… . Ale TY o tym wiesz i żeby twoje i twoich córek, łono uschło za twoje kłamstwa a wasza sfałszowana historia obróciła się przeciw wam przeklinam was. ”

   (http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/10/polski-lacznik-czesc-5-na-11-11-2013-roku-swieto-narodowe-95-rocznica-wyzwolenia-polski/#comment-49184)

   te słowa „miłości” płynące od „sąsiadów” jakim Polacy ratowali życie przez zydowskim terrorem to niby z jak „żarliwego uczucia”. Może tego niechcianego jak w tym filmie „“Spalone wsie za Żydów””

   http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/10/polski-lacznik-czesc-5-na-11-11-2013-roku-swieto-narodowe-95-rocznica-wyzwolenia-polski/#comment-49189

   „macu986
   Mała poprawka, w Jedwabnem Bronisław Komorowski ustami Tadeusza Mazowieckiego powiedział, że “Naród musi zrozumieć, że był także SPRAWCĄ”. (Dziwne, że naród niemiecki nie potrafi zrozumieć, że był sprawcą, tylko tym sprawcą był bliżej nieznany naród nazistowski.) -Co jest? -Jest interes do zrobienia! Na 65 000 000 000 $ dla ludzi którzy nigdy nie byli obywatelami Polskimi. Bo ci, którzy byli żadnych problemów z odzyskaniem majątku nie mają. Stąd taka propaganda Nie dajmy sobą manipulować

   Stan Z.
   Mama nieraz wspomina jak słyszy tą nagonkę. Dziadek człowiek światowy zwykł mawiać, Wy ich teraz przechowujecie, karmicie, a powojnie pozwą Was do sądu, że jedzenie nie było koszerne.

   (jw)

   To jest ta miłość model NEW AGE o jakiej tak jak nakręceni gadacie?
   Miłość do Srebrników?

 10. Pingback: Great White Lion Activation 2013 & Montsegur | My journeys between worlds..

 11. Ktoś pisze:

  „@MUKI /all
  Witaj!

  „Mojżesz …kim był i skąd się wziął ów gość jeśli był i była to prawda.”

  – U części zwolenników „bardzo spiskowych teorii” istnieje pogląd /przypuszczenie, że Mojsze był hybrydą Obcego ze żmijów i Człowieka, przysłanym do faraona, by uczyć go ekonomiki „panów” – obcych, polegającej na oszustwie, zniewalaniu i „legalnej kradzieży”, zawłaszczaniu mienia swoich wolnych poddanych, ponieważ gadzie cywilizacje uważały człowieka za niewolnika i Ich własność.
  Był czymś w rodzaju „oficera prowadzacego” z kosmosu, dozorującego Faraona.
  Czyli to po części kosmita, prekursor judaizmu rabinicznego („uczonych w piśmie i faryzeuszy”) z Talmudem i Torą dzisiaj.

  Wg mnie mogło i tak być. Ale czy było?? 🙂 🙂

  PS. Zatem Judaizm Rabiniczny czyli obecnie obowiązujaca wersja judaizmu jest o 700 lat młodszy! od Chrześcijaństwa, ponieważ ukształtowała się na początku Viii. (po roku 700ne.) w „odpowiedzi” na rozwijające się i rozrastające chszescijaństwo. Wniosek – Coś takiego jak lansowane obecnie „Judeochrześcijaństwo” nie istniało i istnieje.
  Jest to celowe zmyślenie, kolejny fałsz i „odwracanir historii”.. Cielenie gojinów.

  50.MK6.11 16:02″

  A gojinii na to: „to gnojenie i gnębienie to przenajgłębsza MIŁOŚĆ”. Nie golemy?

  (http://muki.salon24.pl/531704,adolf-i-atomowka)

  • Ozyrys pisze:

   za Twoją sprawą Ktosiu weszłam na aktualną dyskusję na Mukim i oto co mi wpadło w oko:)

   „…Ja się patrzę i przyglądam się temu jak długo to społeczeństwo słowiańskie wytrzyma ten reżim tego ucisku jak w zaborach,
   Chcą nam zrobić enklawy i getta?
   Patrze i patrze ale któregoś dnia, i to nie tak znów odległy jest czas, naród ten prawdziwy naród przepędzi to zwyrodnienie bez powrotne tak jak jest w przepowiedniach i przeleją krew sprawiedliwych. I nie pomogą im pociski ze zubożonego uranu i ich majętni kolesie.
   A Pmiętasz Tuttsi i Huttsi?
   Milion poległo ponoś jednego dnia. ale tylko ponoć.
   A wówczas nie będzie ratunku dla nikogo.
   Jugosławia to było zaledwie przedszkole.ci przy kasie niby panowie wielcy, ale jak przepowiadał Nostradamus w swej centurii. Wszyscy ci co fałszywe jałmużny udając dawali będą o nie błagać tych których oszukiwali…”

   MUKI5.11 08:37
   http://muki.salon24.pl/531704,adolf-i-atomowka

   czyż to nie potwierdza naszych wcześniejszych rozmów?

   ostatnio czytałam:
   http://muki.salon24.pl/319622,osmy-leniwy-jezdziec-apokalipsy
   też mocne…jak wszystko u Mukiego !

 12. Ktoś pisze:

  „Substancja z mleka krowiego niszczy komórki raka żołądkaSubstancja obecna w mleku krowim niszczy ludzkie komórki raka żołądka hodowane w laboratorium – wynika z badań naukowców z Tajwanu, które publikuje pismo „Journal of Dairy Science”. Zdaniem autorów artykułu rodzi to nadzieję na zastosowanie jej w przyszłości w leczeniu pacjentów cierpiących na ten nowotwór złośliwy.

  „Rak żołądka jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów z powodu nowotworów złośliwych na świecie, a zwłaszcza w krajach Azji” – przypomina współautor pracy dr Wei-Jung Chen z Narodowego Uniwersytetu w Ilan w Tajwanie. Według niego obecnie podstawowymi opcjami terapeutycznymi dla pacjentów z tym nowotworem są operacja chirurgiczna oraz chemioterapia, które dają dobre efekty jedynie wówczas, gdy choroba jest zdiagnozowana na wczesnym etapie rozwoju. “Dlatego ciągle potrzebujemy nowych terapii, które poprawią prognozy pacjentów” – zaznacza Chen.

  Jego zespół oceniał przeciwnowotworowe działanie trzech fragmentów peptydu laktoferycyna B obecnego w mleku krowim. Wiadomo, że hamuje on rozwój drobnoustrojów.

  Okazało się, że jeden z fragmentów określany jako LFcinB25 w sposób wprost proporcjonalny do dawki i upływu czasu zabijał ludzkie komórki raka żołądka (a dokładnie jednego z jego typów – gruczolakoraka) hodowane w laboratorium.

  Naukowcy zaobserwowali, że LFcinB25 wywoływał śmierć tych komórek poprzez stymulację ich samobójczej śmierci (apoptozy) oraz procesu autofagii, tj. procesu trawienia przez komórkę uszkodzonych lub obumarłych elementów jej struktury. Po upływie kilkunastu godzin oddziaływania LFcinB25 zaczynał dominować proces apoptozy.

  Zdaniem autorów pracy wyniki te rodzą nadzieję, że związek ten może być w przyszłości wykorzystany jako potencjalny lek na raka żołądka. (PAP) ”

  i dlategoż prawdziwego mleka a nie poprodukcyjnych popłuczyn po myciu linii serowarskich zwanych „mlekiem UHT” się w sprzedaży nie uświadczy a samo mleko doczekało się oszczerczej kampanii medialnej. Wszystko z MIŁOŚSCI do ludzi, do ich PORTFELI.

  Kiedyś ludzie pili mleko hektolitrami i pojęcie RAK było im nieznane. Ale przyszedł kłamliwy „bogobojny” człowiek ze swoją ideologią „miłości” i żmijowym bożkiem yahwe i zaczął się upadek ludzkości. Z tej „ogromnej miłości” oczywiście. Bo to „miłość” zwana obłudą i zakłamaniem. Tym co krzyżzowcy kochają głosić okradanym bliźnim najbardziej.

  (http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1691338,1,substancja-z-mleka-krowiego-niszczy-komorki-raka-zoladka,index.html)

  • Ktoś pisze:

   Azjaci nie mają bakterii pomagających im trawić mleko więc w przeciwieństwie do chowanych na mleku białasów mają z tym istotny problem.

   Nie znają też kiszonego.

   • Ozyrys pisze:

    Azjaci jedzą za dużo ostrych przypraw co powoduje u nich tzw Ogień Wątroby ,i spała im ten Żołądek,a wszystko co kiszone uważają za ..zepsute:)
    Nie tkną sera…bo to zepsute mleko:)
    Jednak co ważne…mleko jest niestrawialne dla większosci populacji ,ze wzgledu na brak enzymu trawiennego,czyli podpuszczki.
    Natomiast Mleko UHT -to absolutna trucizna.
    Jednak pijąc wieczorem przegotowane,ciepłe naturalne,tłuste mleko…leczymy wątrobę .
    Picie mleka o zawartości niższej niż 2 % mija się z celem ,poniewaz wszystkie składniki ,a szczególnie wapno z mleka jest przyswajane wówczas ,kiedy mleko ma stężenie tłuszczu powyżej 2 % !

    Picie w ogóle mleka sklepowego doprowadza do zakwaszenia organizmu.
    Chciałam poda link do art. na mojej stronie n/t temat ,ale od rana nie mogę wejść na nią .
    Podaję tytuł ..”.równowaga kwasowo-zasadowa „

    • Ozyrys pisze:

     wczoraj właśnie o kozach i gęsiach rozmawiałam ..:)

     hahaha ale zbieżność..
     wiesz dlaczego nie ma??
     bo to wstyd …ale taki sztuczny…wpojony nam wstyd..byśmy czuli sie dowartoscowani mając krowy i świnie,których przetwory sa szczególnie dla ludzi szkodliwe.!
     Kozy i gęsi….proste w utrzymaniu….zdrowe …ale…wstyd!!!!
     dlatego nie ma…kolejna manipulacja…

     Dzisiaj Mb -masz swoje święto…buziaki Mały Buddo:)wszystkiego naj :):):)

 13. Ozyrys pisze:

  Maryś …chyba imieninki ?:)

  • mały budda pisze:

   Jestem szczęśliwy. Mama natura dała cudowny prezent.
   Kochajcie matkę ziemie miłością serca.

   • Ozyrys pisze:

    MB…co dała???Matka Ziemia?
    Bo ja mam dzisiaj dziwny dzień…tak mi błogo w sercu od rana ,a na wszystkie pytania dostaję odpowiedzi od ręki,umysł mam dzisiaj jak żyleta..zero zmęczenia…przypływają do mnie istotne informacje
    Zastanawiam się czy to aby nie wpływ oddzielania od Księżyca.
    Pracuję nad tym od paru dni.
    Dzisiaj rano…po raz kolejny…
    Rano omowałam …i dzień ….jak gwiazdka z nieba 🙂
    Zabraniam energii Księżyca wpływu na moje pole energetyczne…koniec…kropka !!!! :):)

    • Dawid56 pisze:

     Sorry, ale nie masz na wpływu 😦

    • mały budda pisze:

     Znak ( + ) być może niektórzy powiedzieli by, że to kosmiczny krzyż. Z środka tego znaku płynęła energia światła do mojego serca. Niebiańskie odczucie i ten dźwięki odgłosy pękania szkła jakby lustra. Czuje jakby dźwięki od matki ziemi do syna płynęły. Dlatego jestem przepełniony miłością do matki ziemi. Jakby serca były złączone w miłości i radości doświadczenia siebie nawzajem. Nieziemskie niebiańskie odczucie mam.
     Ojciec niebo i matka ziemia.

 14. Ozyrys pisze:

  Pisałam tu kiedyś ,ze widzę jak dźwięk OM ,który wchodzi we mnie …najpierw mnie dostraja ,a potem zamienia sie w światło i widzę jak omując „naprawia”leczy mi narządy.
  Następnie spróbowałam leczyć tym dźwiękiem zamienionym w światło moja mamę i znajomą .
  efekty po jednym razie były świetne.
  Obydwie czuły się znacznie lepiej na drugi dzień ,oczywiście nie mówiłam im co robiłam.
  A teraz przeczytałam u Mukiego:

  „…Wiem ze przepowiednia mów3i o tym ze nauka odkryje prawdę o świetle i zacznie leczyć raka, i inne temu podobne szkody.
  Nie naświetlaniem lampą w tyłku.
  znacznie j mądrzej tak jak to robiono dawniej.
  nadal nie wiem czy warto………………

  MUKI11.09 18:47
  565880

  @MUKI – czym jest dusza i jak się komunikuje z ciałem.
  dawno, dawno temu, za siedmioma górami… żyli sobie pewni ludzie-powiedzmy „uzdrawiacze”.
  Ich uzdrawiające zabiegi polegały na odbieraniu, wzmacnianiu i przekazywaniu subtelnych wibracji, a czynili to za pomocą piszczałek, bębnów, grzechotek, własnego głosu a także głosu wewnętrznego, przez wielu nazywanego szczególną intuicją, niwelowali w organizmie tzw. blokady energetyczne, będące jak sądzę, główną przyczyną wielu chorób.
  Te najbardziej subtelne wibracje określano czasami mianem „melodii duszy”.

  Wiadomym mi jest, że jeżeli zestroimy ze sobą dwa przedmioty, urządzenia lub żywe organizmy,
  to sprawimy, że na zasadzie rezonansu, będą przekazywały sobie wzajemnie „pewne informacje” także o swoich wewnętrznych częstotliwościach na jakich funkcjonują – „pracują”.

  Tacy to byli Uzdrowiciele, uzdrawiający za pomocą własnego głosu – własnej „melodii duszy”(ściślej poprzez rezonansowe, wymuszenie współdziałania) i tym samym przywracali tę jedyną,
  jemu właściwą, częstotliwość drgań, niedomagającemu organowi….”
  http://muki.salon24.pl/531704,adolf-i-atomowka

  Chyba miałam rację :):):)

  • mały budda pisze:

   Nie chyba, ale pewne na 100%.
   Jest jedno miejsce na ciele tzw. czakram. Jeśli ma się czysty umysł w stanie Buddy. Dotknięciem można wyleczyć i uzdrowić umysł.
   Tylko ten kto ma umysł jak światło. Może się posługiwać tym znakiem. Inni nie mają dojścia i nie rozumieją intencji czystego umysłu.

 15. Dawid56 pisze:

  „Kiedyś ludzie pili mleko hektolitrami i pojęcie RAK było im nieznane. Ale przyszedł kłamliwy “bogobojny” człowiek ze swoją ideologią “miłości” i żmijowym bożkiem yahwe i zaczął się upadek ludzkości. Z tej “ogromnej miłości” oczywiście. Bo to “miłość” zwana obłudą i zakłamaniem. Tym co krzyżzowcy kochają głosić okradanym bliźnim najbardziej.”

  Ktosiu czyżbyś miał na myśli znowu Jezusa, czy kogoś innego?

  • Ozyrys pisze:

   Czytanie Mukiego ..to uczta dla umysłu i ducha…:
   „…Jasne ze wygodniej i może bardziej pożytecznie siąść i bawić się jajkami. Tyle ze jak długo będziesz przerzucał z jednej strony na drugą?

   Moim zdaniem warto szukać nawet tego czego się nie rozumie i nie ma się na to bezpośredniego wpływu, ponieważ pośrednio można zbudować wzorzec alternatywny doskonale dopowiadający rzeczywistości.
   Tak więc powiedzenie ze istnieje wiele dróg do tego samego miejsca jest i prawdziwe i właściwe.
   Gorzej znacznie jest ze ślepakami….”
   MUKI20.09 10:51
   565880

   • Dawid56 pisze:

    Każdy ma swoją ścieżkę , sęk jednak w tym że nikt nie ma monopolu na prawdę czy to jest Muki czy Ktoś inny.Każdemu z nich się wydaje że coś wie, a tak de facto nic nie wiedzą.Być może przez całe swoje życie tkwią w błędzie i maja zasłonę na oczach.
    Ja natomiast WIEM, że podążanie drogą miłości prze duże ‚M” jest właściwą drogą.
    Na pewno nie jest nią odwet czy nawet chęć zemsty. Każde zło rodzi jeszcze większe zło, coś na zasadzie dodatniego sprzężenia zwrotnego.

    • Ozyrys pisze:

     Dawidzie …jesteś zbyt dobrym człowiekiem ..pamiętaj o sobie…siebie kochaj najbardziej…sobie dawaj siłę i mądrość Stwórcy..jak Ty będziesz pełen Miłości do siebie mądrości i spokoju ,wówczas uzdrowisz i innych.
     Pamiętaj o sobie Dawidzie …nie rozdawaj innym za darmo…
     Ja też jestem rakiem ,jak wiesz..
     wiem co mówię …przez całe swoje życie byłam dawcą .,tak jak Ty ..tylko dawcą …wydawało mi się to naturalne …tak mnie nauczono..błędnie .jak się okazało…..doświadczenie i prowadzenie pokazało mi ,że powinnam zacząć od siebie..a potem zająć się resztą …bo tylko sami możemy uzdrowić siebie…
     Raki mają niezmierzone pokłady miłości w sobie ,dzielą się nią …ale później przypłacają zdrowiem..pamiętaj Dawidzie …bo Kocham Cię takim jakim jesteś i zależy mi 🙂

     Z powodu tych wszystkich emocji,które warunkują a tym samym utrudniają moje życie ,odcinam się od wpływów Księżyca…zobaczymy co z tego wyjdzie…na razie oceniam to dobrze:)

    • margo0307 pisze:

     Dawid56: „Każdy ma swoją ścieżkę , sęk jednak w tym, że nikt nie ma monopolu na prawdę czy to jest Muki czy Ktoś inny.
     Każdemu z nich się wydaje że coś wie, a tak de facto nic nie wiedzą…”

     Brawo Dawidzie – zgadzam się tym zdaniem w 100% 😛
     Tym wszystkim, którzy liznęli troszkę więcej wiedzy, wydaje się, że mają „święty obowiązek i niezbywalne prawo” nauczać i tołkować do głów tą wiedzę innym na siłę – jako jedyną prawdę objawioną… 😛 , tyle tylko, że nie zauważają, iż wszystko to bierze się ze strachu 😛 Ze strachu o utratę swojego życia, mienia i czego tam jeszcze …
     A strach musi być zdegradowany do jego naturalnej funkcji – do bycia systemem ostrzegawczym dla ciała – a nie panowania nad naszymi decyzjami i poczynaniami…

     Większość z tych „wielkich nauczycieli” nie rozumie, że każdy z nas – i to bez wyjątku KAŻDY… ma inny cel i inny powód do bycia tutaj…, dlatego wiecznie starają się porównywać swój sposób myślenia i postrzegania tej własnej życiowej podróży do podróży innych lub oceniać to, co inni osiągają, lub nie…
     Nie chcą zrozumieć, że wszyscy jesteśmy Jednym 😛 , i że to dusza ożywia ciało, a nie na odwrót…, że NIE jesteśmy ciałem, że nasze ciało duchowe jest ogromne i obejmuje fizyczne naczynie w jego obrębie… .

     Zupełnie też nie zauważają, że nadszedł czas, aby odpuścić te stare, sztuczne bariery pomiędzy nami, pomiędzy kulturami, narodami, religiami, etc… i zrozumieć głębokie powiązania, jakie wszyscy dzielimy w tej zbiorowości ludzkiej…, że czas separacji się skończył – a rozpoczął się czas spotykania… 😛

     To właśnie jest tą osławioną TRANSFORMACJĄ 😛
     Jest to transformacja nas samych, naszych myśli…, myśli i poczynań wychodzących z SERCA – a nie z umysłu.. 😛

     W kółko-macieju piszę to samo – to że każdy z nas jest architektem swojego życia i od nas zależy, czy to życie będzie sukcesem, czy klęską…, to że siłą naszych myśli budujemy wszystko !!!

     To, że Siła naszych myśli, to SIŁA DUCHOWA 😛 że to największa siła, jaką mamy do swojej dyspozycji.
     Ci „wielcy nauczyciele” nie widzą tego, że obecny stan świata jest wynikiem nie czego innego, jak tylko naszego kolektywnego myślenia…
     Nie biorą nawet pod uwagę, że stan pokoju i dobrobytu danego narodu lub stan biedy, morderstwa i anarchii jest po prostu rezultatem naszego myślenia jako narodu.
     Że każda osoba jest tym kim jest, a jej życie i sytuacja, w której się znajduje jest taka, jaka jest, również po prostu w wyniku jej myśli…., bo człowiek staje się taki, jak jego myśli. Jego myśli są siłą napędową jego działania…
     Swoim myśleniem przyciągamy do siebie sytuacje i środowisko, w którym się znajdujemy.
     Nasze myślenie albo wzmacnia nasz charakter, albo go osłabia…, dlatego musimy zrozumieć, że to nasze myślenie może wziąć górę nad naszym losem i albo go jeszcze bardziej umocnić i zharmonizować nas z naszym wspaniałym przeznaczeniem albo…
     uczynić z nas wyrzutka i tułacza po ciemnych bezdrożach…

     • Teresa pisze:

      Dawida to również dotyczy
      a co się ścieżek rozwoju tyczy
      to patrząc na to w ten sposób
      dzielić się swoim doświadczeniem nie sposób
      a tu chodzi o coś innego
      dlatego zrozum koleżanko kolego
      że to nie jest nauczanie
      takie tylko tołkowanie
      ale dzielenie się dzielenie
      ja mam takie doświadczenie
      podobne może być Twoje
      więc otwieram serca podwoje
      i pytam się siebie samego
      czy mam wybrać coś z tego
      bo sam jestem zagubiony
      w matrixie otumaniony
      zakodowany zaimplantowany
      dobrze że jeszcze nie zaczipowany
      a samo mówienie o miłości
      nie tworzy na mej twarzy radości
      pokaż tę miłość w działaniu
      taką jak w Jezusa przesłaniu
      bezinteresowną wszechogarniającą
      taką po prostu uspokajającą
      ale ja jej nie widzę
      a strachem brzydzę się brzydzę
      różnimy się przecież różnimy
      ale to do jednego źródła dążymy
      nie dajmy się skłócić kochani
      przecież to boli rani
      nie dajmy tym co dzielą satysfakcji
      czyż nie mam racji czyż nie mam racji.

     • Ozyrys pisze:

      Margo…od kilku dni,po umieszczeniu przez Ciebie wypowiedzi Astromarii.kołacze mi sie po głowie pytanie do Ciebie…
      Margo z jakiego powodu poświęcasz swój wolny czas i energię na pisanie o prawdziwej historii zawartej w Kaplicy Sykstyńskiej ?

      I kolejna myśl…”… że wszyscy jesteśmy Jednym …”
      dlaczego tak zdenerwowała Cię nieadekwatna reakcja kobiety na spacerze z psem ?
      Ona nie wiedziała tego co Ty wiesz…że pies nie nasikał…,że prawda jest zupełnie inna ,a Ona się czepia…

 16. mały budda pisze:

  Dziękuję serdecznie.

 17. mały budda pisze:

  Dziękuje serdecznie.

 18. Ozyrys pisze:

  Mam dzisiaj wieczór pt;Muki i czyż nie jest to wypowiedź jaka powinna sie tu znaleźć ?
  jak ulał pasuje do naszych dysput ,a że Muki to człowiek oczytany i pełen wiedzy,a przede wszystkim logicznego rozumienia , .więc wklejam jego wypowiedź:

  „…Stary pogański porządek to porządek przed żydowski.

  O upadku zachodniej anty cywilizacji, jej – żydowskiej twórczości – nikogo rozsądnego i rozumnego nie trzeba w ogóle nawet przekonywać. To znaczy mam nadzieję że tak jest.

  Dusi się ona sama we własnych odpadach nienawiści do wszystkiego i chciwości do każdego. Gangsterskie sitwy ułudnego i niby łatwego pieniądza gotują niewolniczą strukturę, która sama w sobie zaczyna się zaciskać na ich własnych szyjach.

  Zaczynają dominować trzy nurty – prawdziwych żydów którzy sami stwierdzają ze reszta sama sobie podcina gałąź i zostanie z niej wypleniona.
  I propagandy żydo-chrzescijańskiej, dążącej do rechrystjanizacji oraz żydo-kapitalistyczna globalizacja.

  Jeśli więc śmiejesz się z, i wyśmiewasz z porządku słowiańskiego to znaczy ze żyjesz w ciemnogrodzie i takie ciemnogrodzkie masz utopijne poglądy nie rozumiejąc ani powagi sytuacji ani powagi problemu i statusu struktur swego zniewolenia.

  Teraz śmiech, i nuta kpiny powinna przygasnąć i zawitać retrospekcja myśli jeśli cokolwiek z niej nawet w odpadach błąkającej się utopi gdzieś tam po zakamarkach mózgu jeszcze pozostało

  „….

 19. Ozyrys pisze:

  wowww…i to jest tekst dla mnie !!!i dla MB i Ktosia I Krzysia i innych!!!!
  „…Ufole podskakują coraz bardziej niby nie ma na nich żadnej broni. Niby są o nieba lepsi inie zwyciężeni, itd,itd,itd… tak się kroi lipę.
  A fakt taki ze Ufola rozwala dźwięk nie trzeba wiec kul.
  O tym wspomina tak Nostro jak i starożytni. ale to tylko ciekawostka….”

  rozwala ….dźwięk!!!!!

 20. margo0307 pisze:

  Teresa:
  „..dlatego zrozum koleżanko kolego
  że to nie jest nauczanie
  takie tylko tołkowanie
  ale dzielenie się dzielenie..”

  Tak Teresko, prawdą jest coś tak pięknie napisała 😛
  Być może – to ze mną jest coś nie tak, skoro zauważam oprócz tego, jeszcze coś innego… 😦
  Dzielmy się więc – dzielmy 🙂

 21. Ozyrys pisze:

  Każdy ma swoją drogę??
  Nie …każdy ma swoje tempo,bo droga jest jedna.
  I to wyświechtane stwierdzenie ,że każdy ma swoją drogę ,jest wg mnie kłamstwem ,pozwalającym nam na usprawiedliwianie własnego lenistwa ,czy zaniechania.
  po co w takim razie ta transformacja ,ten czas ,który przyspiesza działania ,jak …nic nie robimy???
  Jak mamy skorzystać z tego cudownego okresu czasu,w którym się znaleźliśmy,o którym wszyscy piszą na każdym portalu,jeżeli negujemy wszystko co nie rezonuje z naszymi dogmatami?

  Pamiętam ,jak weszłam po raz pierwszy na blog Mukiego…
  Było to 4 miesiące temu…
  byłam zadziwiona mądrością ,wiedzą i tak bardzo ..do bólu logicznym sposobem patrzenia na wszystko…ja tak bardzo oderwana od rzeczywistości…stwierdziłam…coś w tym jest ..nie każdy fruwa w obłokach ,ale czytając ,analizując logicznie ,nie dając sobie żadnego marginesu na lenistwo…szukając …dochodzi do tak trafionych i unikatowych wniosków.

  Stwierdziłam..Ok jestem trochę młodsza od Mukiego..może zdążę..mam czas?
  może nie ogarnę jego wiedzy w całości,tym bardziej ,ze zupełnie jestem nietechniczna ,ale na tyle ile to możliwe rozszerzę horyzonty ,by zrozumieć całą resztę ,którą często przekazuje między wierszami.
  Dokładnie to samo miałam z Lemem,wiedziałam ,że nie zmyśla ,wiedziałam ,że to co pisał to tak jest …ale tego jeszcze rok temu nie rozumiałam,bo nigdy tymi zagadnieniami sie nie interesowałam..ale bardzo chciałam..to zmienić.
  I stwierdziłam ,że zabieram sie do pracy ,która pozwoli mi sciągnąć ograniczenia i poszerzyć horyzonty.

  Następnie …przestałam zaglądać do Mukiego.
  Weszłam kilka dni temu ,ale na”atomówke” …dopiero wczoraj…
  I co???
  Po tych 2-3 miesiącach niebytności tam …uzmysłowiłam sobie kilka rzeczy..
  – sprawy ,na które wczesniej nie zwracałam uwagi,były poza moim postrzeganiem,,teraz zauważyłam…teraz do mnie dotarły te info..widać był mi potrzebny czas…
  dotyczy to kwestii żydowskiej.
  Jeszcze parę miesięcy temu ,nie zawracałam sobie tym głowy ,ponieważ skupiłam się nad czymś innym ,ale to nie oznacza ,że tego tam nie było:)

  „…Wy wszyscy zapominacie że na kontynencie Europejskim znajduje się ponad 5 milionowa rzesza niby żydów przesiedleńców za czasów Adolfa wzięta w kleszcze, jak mawiają nawet swego języka nie znająca. Jak poskładacie razem i pozamiatacie karty w jedno miejsce, to bród zacznie się sam wysypywać…”

  „…Kiedy pozbierasz w jedno miejsce fakty, dokumenty i zdarzenia, luźne gdzieś tam walające się po katach historii do kupy czyli razem, zobaczysz inne ich znaczenie, jednak jedne muszą wynikać z drugich i nie mogą być nie związane lub nie z tej gry….
  …Ciężki kaganiec i homonto na szyję polskiego obywatela?
  Spójrzcie jak inne państw trzymają w obrębie swych enklaw swych niewolników?
  A teraz spójrzcie na siebie,

  Ja to nazwałem ”BIAŁYM NIEWOLNIKIEM.” a to cała masa głupków nazywa to czasem wolności.
  Jacy są naiwni i nie douczeni owi pyskacze – naganiacze, rodzaju odmiany klakiera politycznego? Jak bardzo w swej masówce ujadania prymitywni. Sami oceńcie.

  Im dłużej żyjecie tym mniej wiecie i rozumiecie. Prosta a skuteczna zasada…
  ..
  Mógłbym Wam i Waszym dzieciom dać radę życia jak wybrnąć z tej breji,
  Radę życia. Ale jesteśmy społeczeństwem pustym, głupim i przekornym…
  więc kompletnie nie wiem czy warto.
  Poziom – biały niewolnik chyba powinien być zaszczytem…
  ..Czy dostrzegacie jak bardzo różni się to co ja wiem i rozumieniem a uczę się z kart czasu i zdarzeń historii a co Wy sami wiecie i nic nie rozumiecie?
  Przegrywamy bo jesteśmy głupcami zapatrzonymi sami w siebie…

  „…- KTO „sprzedał” zagrał Polską i wplatał w wojnę z Hitlerem NIEPRZYGOTOWANĄ Drugą RP! [??]

  Ci lordowie sprzedadzą własnych rodzicieli jak Im sie to opłaci. Ale to Oni piszą „historię” i programy edukacji „historycznej”. Od masona Hugo Stumberg Kołłontay`a poczawszy, a własciwie od Hanssa Kohhanoffsky`ego z Widnia …. .. 🙂 🙂 :)..”
  :…Kiedyś za takie jak moje wypowiedzi w imię dobra Boga i ludzkości szło się na stos.
  Dziś nawet profesor zostaje wyrzucony z uczelni kiedy opowiada o żydach.

  Ja mówię ze ci co gotują obrzydliwy los innym, sami go zaznają w dwójnasób. I to dość w niedługim czasie.Nie będzie dla nich litości i nie będzie zrozumienia, tak samo jak nad innymi się nie litowali i zrozumienia ku nim nie mieli….”
  MUKI30.09 05:36
  565880
  http://muki.salon24.pl/531704,adolf-i-atomowka
  czyż nie o tych samych sprawach ostatnio tu na Mistyce dyskutowaliśmy?

  – teraz już krócej…kolejna myślą po wczorajszym wieczorze ,była…ile jeszcze muszę się nauczyć ,by zrozumieć NIUANSE…NIUANSE…nie widoczne gołym okiem…
  teraz dopiero zaczyna się moja nauka .
  czas spedzony w szkole ,był straconym czasem ,przekłamane badziewie

  – zastanawiałam się nad losem kobiet ,które popadają w depresję ,kiedy dorosłe dzieci opuszczają dom …ja jestem rada ,że nareszcie mam czas dla siebie..na naukę !
  To jest wyrwanie się z narzuconych dogmatów.

  • Ktoś pisze:

   „W 2006 roku zadałem sobie pytanie, skąd w naszym życiu bierze się tzw. polskie piekiełko.
   Wydaje mi się, że dość wyczerpującej odpowiedzi udzieliłem w tekście Werwolf.
   http://werwolfcompl.blogspot.com/

   Jest to jedna z fundamentalnych przyczyn wielkiego pomieszania w jakim żyjemy w Polsce.
   Kłamstw – wielkich fundamentalnych kłamstw – jest 12 poziomów, przy czym dla każdego człowieka rozróżnienie tych fundamentalnych kłamstw przychodzi na różnych etapach życia, stąd każdy swoje zestawy kłamstw różnie przyporządkowuje do rożnych poziomów.

   Te wszystkie warstwy kłamstw mają przykrywać jedną prawdę – o naszej historii.

   Wyzysk ekonomiczny jaki dokonuje się na Polakach to zaledwie wierzchołek góry lodowej.
   Celem jest kradzież czegoś jak najbardziej materialnego, czegoś co jest o wiele bardziej cenne, niż to 80% opodatkowanie naszej pracy.

   Polacy, można rzec, siedzą na górze złota – i nie mają o tym żadnego pojęcia.

   Wiedzą o tym niezbyt liczne grupy interesów związane z zachodnim kapitałem – i agenturą.
   Stąd tak wielesetletnia bardzo powolna, ale systematyczna praca nad niszczeniem Słowian. Nad wykorzenieniem naszej wiedzy o przeszłości. Z każdym pokoleniem wycinano fragment historii, dziś oglądamy jedynie szczątki.

   Wiedzę o tej materii pozostawili nam nasi przodkowie, którzy niestety już nie mogli do niej sięgnąć, do tej tajemnicy.

   Wiedza ta zawarta jest w symbolach kodach, jakie często widzimy wokół siebie, ale obojętnie mijamy, nie zdając sobie sprawy z tego, jakie informacje one niosą.

   Wydaje się, że niewielu ludzi potrafi je precyzyjnie odczytać.

   Jest całe mnóstwo stron które manipulują uwagą czytelnika, odciągają od prawdy zaciemniają ogląd sytuacji, wrzucają potężną ilość spamu, a tymczasem – WSZYSTKO JEST PROSTE.

   Zdobywanie wiedzy, to tak naprawdę oduczanie się.

   Odrzucanie fałszywych informacji, fałszywych sposobów komunikacji międzyludzkiej, a także kwestionowanie ogólnie przyjętych zasad współżycia w społeczeństwach.

   W tym tego kłamliwego ‚jezusikowania”.

   (więcej http://maciejsynak.blogspot.com/2013/11/moja-podroz-dobiega-konca.html)

  • Ktoś pisze:

   Żydzi, nasi odwieczni przyjaciele
   Kwestia żydowska. Wiadomym jest że ZSSR w postaci wszechwładnego Stalina, wysługiwał się żydami. Znając ich bezdenną nienawiść do Polaków, dał im wszelką władzę w Polsce. To był gwarant tego, że Polska będzie wierną satelitą ZSSR. Żydzi pozmieniali nazwiska na Polskie, ponieważ Polacy doskonale wiedzieli co stało się po wybuchu wojny – żydzi nie chcieli walczyć za Polskę, a kolaborowali z oboma najeźdźcami. Sami żydzi opisują, że holocaust był możliwy w takiej skali tylko z dwóch powodów – po pierwsze żydzi wysługiwali się wiernie gestapo, i sami łapali swoich braci by załadować ich do bydlęcych wagonów, po drugie – żydzi nie mogli uciec do USA, zawrócono ich stamtąd. Bogaci żydzi którzy już wtedy drukowali pieniądze, mieli hollywood, banki i wielkie koncerny, nie chcieli biednych braci z Europy wschodniej. Zostawiono ich na pastwę Hitlera, kiedy dokładnie wiedziano o jego nienawiści wobec tej rasy.

   Żydzi nienawidzą nie tylko Polski, ale ogólnie wszystkich tych, którzy nie są żydami. Są tego uczeni od najwcześniejszych lat – talmud wielokrotnie wspomina, że goj (czyli nie – żyd) jest bydłem bez duszy, można i wręcz trzeba go okraść a nawet zabić. Wszystkim naiwniakom polecam przeczytać słowa wielkiego żydowskiego polityka i mędrca; rabin Josef Owadia (umarł niedawno) to duchowy przywódca partii Szas, wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem:

   “Goje rodzą się po to, by służyć Żydom. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”
   “Gdyby goje nie mogli służyć Żydom “nie mieliby po co istnieć”.
   “Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda”

   Ofiara i kat
   Ludzie wyznający takie poglądy, rządzą Polską; pozmieniali tylko nazwiska. Żydzi to najmądrzejszy naród świata, Polska pod ich panowaniem powinna być mocarstwem – a jest tylko złupiono kolonią, żebraczym terytorium zadłużonym po wieki wieków amen. O żydach napisałem dwa fajne teksty. Dzielą je trzy lata, w trakcie których o wiele więcej zrozumiałem. Ludzka dżungla ma drapieżniki i ofiary. O tym kto jest kim, decyduje model świata instalowany dziecku. Jakie przekonania i postawy dziecku damy, takie będzie miało możliwości. (dlatego niszczona jest kobieta- matka tego dziecka – dopŻydzi mają wgrywany do głowy program drapieżnika, ataku i ofensywy, wiecznego niezaspokojenia. Bóg dał im ziemię, są panami świata, goje nie mają duszy więc można ich okradać itd. Chrześcijanie mają wgrany obraz umiłowania cierpienia, smutku (za nagrodę w niebie, czyli nie za darmo się cierpi) pokory, służenia. Jedni grają rolę katów drudzy ofiar; te dwie role są sztuczne, nie są prawdziwe. To tylko ideologiczne wirusy, które są przenoszone drogą nauczania dzieci. Jedno pokolenie bez prania mózgu, i wszystko to zniknie. Oto prawdziwa siła tych religii, oparta na unieszczęśliwianiu i skrzywieniu psychiki dziecka na swoją modłę. Dlatego dla każdej religii (matecznik wirusa) dzieci są najważniejsze. Bez dzieci i ich indoktrynacji kiedy nie mogą samodzielnie ocenić wiarygodności informacji, żadna rzekomo Boska idea nie przetrwa dwóch pokoleń.”(dlatego też jUdE chce indokrynować jak najmłodsze dzieci w pedofilli tak miłej żydowskiemu jezusikowi)

   (http://3obieg.pl/teoria-spiskowa-2)

  • Ktoś pisze:

   Świat łga

   Świat to jedno wielkie oszustwo; i nie chodzi o zwykłą książkę do historii, gdzie zdrada, kłamstwo i skrytobójstwo jest na porządku dziennym od tysięcy lat – to tylko skutek, a przyczyna tkwi w okresie dorastania. Przychodzisz na świat niewinny i doskonały, a wychowanie Cię deprawuje i niszczy. W tym procesie tworzenia Twojego umysłu, ogranicza się Twoje możliwości w niezwykle sprytny sposób niemal do zera. Pomyśl – czy robiąc coś precyzyjnego, zrobisz to dobrze nie będąc tego pewnym, czując wahania, wątpliwości, będąc rozbitym psychicznie? uda Ci się tylko fartem. Tak właśnie zrobiono z dziećmi za młodu. Seks to największa siła i energia człowieka, to tworzenie. Religie (wszystkie bez wyjątku) wmówiły Ci że jest on grzeszny i zły, ale nie tylko one – to także media, gdzie można podrzynać gardła, ale pokazanie piersi oburza i gorszy porządnych, bogobojnych obywateli. Pierś bardziej ich przeraża, niż brutalne morderstwo, wielka tragedia gdzie człowiek wbrew swej woli traci życie.

   Ofiara wierzga nogami, wrzeszczy, charczy, wypróżnia się w spodnie; jest śmiertelnie przerażona a za nią uśmiechnięty, radosny psychopata grany przez przystojnego aktora. I taka scena jest dopuszczalna, a kobiecy sutek budzi gniew, okrzyki o bluźnierstwie, bezczeszczeniu sztuki filmowej i deprawowaniu dzieci. To ma być normalne? Spójrz na kościelnych świętych – wszyscy nie uprawiali seksu, nienawidzili go; smutni, zrezygnowani, nienawidzący życia, totalnie bez energii życiowej którą sami zahamowali. Najważniejsza kobieta w kościele niepokalanie poczęła, czyli bez seksu. Gdzie nie spojrzysz, wszędzie ktoś coś ma do tego nieszczęsnego seksu. wszędzie smutne, poważne twarze – ci ludzie niecierpliwie czekają na śmierć, na wieczną nagrodę, na ucieczkę z piekła na ziemi, gdzie cała moc człowieka została zdeptana i wyszydzona. Wmówiono im że siła, seks i moc jest grzeszna, zrobiono idola z cierpienia, bezradności i bólu. Biedni i słabi mają posiąść ziemię, bogaty nie przejdzie przez ucho igielne, Bóg testuje Hioba cierpieniem… takich sugestii są tysiące, jesteś nimi cały przesiąknięty. I nawet jeśli jesteś ateistą, nie wierzysz w to świadomie, to te niezwykle niszczące i negatywne sugestie w Tobie tkwią; otaczają nas zewsząd, chociażby w postaci symboliki krzyża. Podświadomość bardzo lubi symbole, nie rozumie słów. Krzyż kojarzy się z bólem, męką, cierpieniem – i nagrodą za to. Twoja podświadomość wierzy, że za cierpienie istnieje nagroda. I nie ma znaczenie, że świadomie zdajesz sobie sprawę z bezsensu tego stwierdzenia.

   Po prostu pragniesz cierpieć jak najwięcej ściagając cierpienie do siebie wyobrażając sobie iz cierpiąc jesteś lepsiejszy od innych. A to tylko CELOWY BUG w głowie.

   (całośc http://3obieg.pl/seksic-byc-dobra)

   • Ktoś pisze:

    Wojna wewnętrzna

    Co się teraz dzieje? chcesz seksu, ponieważ człowiek jest istotą seksualną, ale masz wmówione że Bóg nie lubi seksu, zwłaszcza tego bez ślubu kościelnego i dla przyjemności. Pojawia się konflikt wewnętrzny – już nie działasz pewnie, przebojowo, tylko jesteś przepołowiony. Jedna część chce czegoś, a druga z nią walczy. W efekcie walki z energią seksualną, stajesz się energetycznym wrakiem, co jest pochwalane i uznawane za objaw walki ze swą grzeszną, złą naturą. I nawet jeśli nie wierzysz w Boga, to powtarzanie w dzieciństwie i wpływ mediów Cię bezwzględnie warunkuje. Mówisz bądź myślisz seks – i już pojawia się reakcja emocjonalna, obrzydzenie, lęk, wstręt. Pawłow potrząsał dzwonkiem i pies się ślinił – wystarczyło powtarzać ileś razy dawanie jedzenia, poprzedzane dźwiękiem dzwonka. Dokładnie tak samo uwarunkowano ludzi – poprzez powtarzanie. Wierzący byli warunkowani w świątyniach, niewierzący przed telewizorem, poprzez media, gazety… Po to wszelkim religiom potrzebne są dzieci – by je osłabić wewnętrznie, stworzyć w nich konflikt (czyli cierpienie) a potem na nim całe życie bezwzględnie żerować, obiecywać gruszki na wierzbie za realne pieniądze.

    Konflikt sprawia że cierpisz. Nie możesz się w pełni przejawiać – coś w Tobie ciągle Cię oskarża, brzydzi. Te warunkowanie z dzieciństwa, i jeśli go z siebie nie wyrzucisz (przy akompaniamencie wrzasków o piekle i diable) będzie z Tobą całe życie. Nie jest to Twoje – po prostu ktoś Ci to włożył do głowy, a byś się z tego nie uwolnił, wmówiono Ci bajki o diable i wiecznych mękach w piekle. Zainstalowano Ci automatycznego strażnika, który dwadzieścia cztery godziny na dobę dba byś sam się nienawidził. Jak widzisz, wszystko zostało dokładnie przemyślane, zaplanowane i wprowadzone w życie. Genialny pomysł, a jeśli znasz trochę lepiej to jak działa podświadomość, zszokuje Cię jak to wszystko zostało w nieludzki wręcz sposób obliczone.

    Manifestacja bólu

    Gdy dorastasz, ten konflikt różnie się przejawia. Może być depresja, syndrom ofiary, agresja, głupota, nienawiść do rodziców czy nauczycieli… ale masz już w sobie wielki ból, Twoja moc została podzielona, skierowana nie tam gdzie trzeba. Później jest jeszcze gorzej – reklamy i media opracowały wizerunek idealnej kobiety i idealnego faceta. Jest on tak stworzony, byś nigdy nie osiągnął ideału. To sprawia że ciągle czujesz się niepełnowartościowy, ciągle chcesz się zmienić. Później dochodzą kolejne pragnienia, przedmioty które chcesz mieć. Sławni ludzie wynajęci do reklamy szmelcu budzą w Tobie pragnienie, wzmacniane przez fajną muzykę, interesujące otoczenie. To profesjonaliści, doskonale wiedzą jak zmienić guano w pyszny tort. Pragniesz, i od tej chwili pracujesz, by konsumować, kupować wszystko to, co w większości jest Ci zbędne.”

    (jw)

    Polecam przeczytać UWAŻNIE całość.

    • Ozyrys pisze:

     dodam jeszcze ,że gdyby seks,był tylko w celach rozpłodowych…nie wyposażono ,by ludzi w terytoria odpowiedzialne za rozkosz ,orgazm .
     Jednak…i tu mamy jakąż ogromną manipulację .
     Wpaja się i krzyczy z każdej ambony ,że seks jest po to by rodzić dzieci ,ale….nawet bajki dla dzieci sa przepojone seksem ,nie mówiąc o ostatniej reklamie batonika bueno…czy jakoś tak…
     i co??? wewnętrzny konflikt gotowy…cierpienie za sprawą …batonika

     • Ktoś pisze:

      Bo celem każdej takiej techniki jest wprowadzenie jak najmłodszego osobnika w dysonans poznawczy by mu rozszczepić osobowość na mr Hyde i dr Jekyla jacy przez całe życie będą dla niego katami. I nie ma znaczenia czy do tego służą pierdy o „kochającym jezusiku” czy tresura wojskowa czy indokrynacja rodem z satanistycznych sekt od yehowy czy tortury typu Milab ważny jest cel – stworzenie kalekiego osobnika jaki w przypływie własnego cierpienia będzie generował NIENAWIŚĆ oskarżając wszystkich wokoło o swoje lęki i krzywdy i co za tym idzie zabijający bez wachania dla „głosów w głowie”. Tego Bestyjnego „ZABIJ”. No i będący sadystycznym kapo dla wszystkich ośmielających się odczuwać szczęście z Życia.

      Dlatego też pisałem by przeczytać cały artykuł bo jest ważki i tam ten cały mechanizm tworzenia psychopatycznego golema jest na przykładzie seksu opisany.

      I żeby jeszcze tak pozostać przy temacie miłości co jest wyrazem jej wiekszej:
      – pieprzenie o „miłości” z nic nie robieniem;
      – konserwowaniem systemu w ramach „krzewienia miłości”;
      – wyrywaniem golemów z jej matni?

     • margo0307 pisze:

      Cyt. z filmiku 😉
      „…Gdybym zajmował stanowisko we władzach, wszystkich bym was aresztował i skazał za zdradę przeciwko swojemu krajowi..”

    • mały budda pisze:

     Kilka miesięcy temu miałem wizje, iż czas przyspieszył o 1 godzinę. Dzisiaj mam wrażenie, iż jeden dzień ,mi brakuje w tygodniu. Tj. czas przyspieszył według mnie.
     Lubie analizować. Więc pytałem ,się z ciekawości ludzi. Czy brakuje im jeden dzień. Faktycznie potwierdzali, lecz czuli to podświadomością. Zwrócenie uwagi ,na ten fakt braku jednego dnia. Potwierdza zmiany, które bardzo szybko zachodzą na ziemi i w kosmosie.
     Ekspansja fali światła zmienia czas i przestrzeń.
     Pan Muki ma racje, czas się kończy. Więc stąd jego myśli i słowa aby ludzie, się obudzili.
     Ozyrys,Ktoś, Lem Jaskinowy próbują swoją pracę przygotować ludzi, na to co będzie. A będzie wielki wstrząs świadomości ludzi.
     Nadchodzi dzień, wszechobecnej prawdy.
     Prawdy która, będzie wypływać z serc.
     Ludzie skarżą się, na kłucia ból sercach i szumy w głowie.
     W/wym. stany są wywołane wzrostem energii w fizycznych ciałach. To wzrost pola energii matki ziemi zwiększa energię i przedkłada na ciało fizyczne.
     Mówimy o czasach wypalania, przepalania niskich energii.
     Przecież matka ziemia ma świecić jak ukochane słoneczko.
     Robale nie zniosą tej wibracji.
     Wibracja powoduje, iż szkło i lustra pękają od mocy białego światła.

  • margo0307 pisze:

   Ozyrys: „..Ja mówię ze ci co gotują obrzydliwy los innym, sami go zaznają w dwójnasób. I to dość w niedługim czasie.Nie będzie dla nich litości i nie będzie zrozumienia, tak samo
   jak nad innymi się nie litowali i zrozumienia ku nim nie mieli.…
   * * *
   … jestem rada ,że nareszcie mam czas dla siebie..na naukę !
   To jest wyrwanie się z narzuconych dogmatów.” I to jest super podejście 😀

   Ozyrysku wszystko się zgadza 😛 Naprawdę wszystko… 🙂
   Jeszcze raz to zdanie, z Mukiego…
   ” ci co gotują obrzydliwy los innym, sami go zaznają w dwójnasób ” –
   i o to właśnie chodzi, bo zdanie to jest Prawdą, tyle że nam – kompletnie nic nie da, jak będziemy się skupiać na nienawiści i złorzeczeniu tym, którzy gotują innym obrzydliwy los…, bo skupiając wciąż i wciąż swoją uwagę na tych negatywnych emocjach, słuchając wciąż tych samych pełnych jadu komentarzy – kierujemy naszą uwagę, a za nią i energię – na to właśnie na co nie chcemy żeby istniało…
   A co jeszcze gorsze – bierze w tym udział wraz z nami miliony ludzi… i to właśnie te miliony tworzą potężną energię, która myślami tworzy kolejny, potężny myślokształt, materializujący się w naszej rzeczywistości….

   • Ozyrys pisze:

    Margo …pięknie napisałaś …właśnie myślokształty…dlatego chcemy się wyrwać z tego Matrixa ,nikt nie skupia sie na złorzeczeniach i nienawiści ,ale na uświadomieniu sobie ogromu manipulacji …nic nie jest tym co jest…dlatego nawoływania do pracy ,inaczej będzie tak jak w Indiach…oni wiedzą ,ze maja karmę i sama ta świadomość im wystarcza ,ale zamiast ruszyć dupy ,by to zmienić, to płodzą kolejne dzieci ,jak to dosadnie opisał Muki ,i co im po wielowiekowej wiedzy n/t duchowości ,jak są leniwi i nic z tego dla nich samych nie wynika?
    Margo wiesz ,że wiedza ochrania ,ale tą wiedzę należy rozumnie wykorzystywać ,a nie ją tylko posiadać.
    Z tymi drogami sie nie za bardzo zgodzę ,bo czas na obranie własciwej drogi mieliśmy przez ostatnie eony lat..takie mam wrażenie i tak często słyszę..
    natomiast CEL ,tak jest jeden i najwyższa pora wybrać najkrótszą drogę do niego ,przestać się dawać okłamywać …
    Wiesz czego Strzegł Starżec z Gór …ten pierwszy …dostępu do portalu..wiedział ,że tamtędy nadejdą hordy…zabili go..nie wiedziałam tylko czego strzegł…ale już wiem…widzisz rok temu nawet nie wiedziałam o co zapytać ,a teraz pytań mam na pęczki ,lecz sama muszę sobie znaleźć na nie odpowiedź …dlatego szukam…uczę się ..cały czas…
    Jeszcze rok temu nie wiedziałam ,że ta rasa ,tak nam uprzykrza od tysiącleci życie ,uczono mnie tolerancji..po co ???
    Bym dawała się robić na każdym kroku w konia.

  • Dawid56 pisze:

   A jednak nie Ozyrysku Kochany
   Jedna droga jest „z prądem” łatwiejsza
   druga jest „pod prąd” a Gurdżijew wyróżniał nawet cztery drogi podstawowe do celu.
   Dlaczego napisałem że każdy ma swoją ścieżkę? , bo czy chcemy się do tego przyznać czy nie , ale wszyscy szukamy szczęścia. A recepty na Szczęście mogą być różnorakie.Szczęście i miłość powinny być blisko siebie i czasami tak sie dzieje że są ale nie zawsze.

   • Ozyrys pisze:

    Dawidzie tak…Oj nie zawsze ja to wiem ..bardzo dobrze ,ale też wiem ,że jak nie ma Miłości ,to o szczęście trudno…pisałam..każdy jej pragnie ,każdy marzy ,tylko czy aby właściwie?
    Te wszystkie dogmaty pokazały mi jaka jest prosta droga do tego ,dlatego przekazuję jak umiem i co umiem ,by trochę pomóc..wiem ,że każdy wybiera sobie czas i tempo…

 22. margo0307 pisze:

  Ozyrys: Każdy ma swoją drogę?? Nie …każdy ma swoje tempo,bo droga jest jedna…”

  Przykro mi Ozyrysku – dróg jest wiele – CEL jest jeden 😛
  Tak, jak słusznie wyżej zauważyłaś – każdy ma swoje tempo ale… i każdy ma swoją drogę, którą podąża do CELU 😀

 23. Michaela pisze:

  Napisałaś Ozyrysku ”
  „Czytanie Mukiego ..to uczta dla umysłu i ducha…:”
  Dla mnie absolutnie …nie ! A gdzie uczta dla serca?
  Może i on jest „bardzo” uczony, ale takie mi po głowie chodzi przysłowie,że : „Pycha go z prostej drogi spycha”.Dlaczego? Podam przykłady z tych fragmenów jego komentarzy, coś tu zamieściła.
  Acha jeszcze dodam ,ze tam do niego na stronę weszłam po zachętach od Marii.
  ———————–
  Muki zazwyczaj pisze tak:
  1. to o leczeniem światła:
  „nadal nie wiem czy warto………………”

  2..ze Ufole sa wrażliwi na dźwięki:
  „O tym wspomina tak Nostro jak i starożytni. ale to tylko ciekawostka….””

  3.jego rada jak nie być „Białym Niewolnikiem:” :
  „Mógłbym Wam i Waszym dzieciom dać radę życia jak wybrnąć z tej breji,
  Radę życia. Ale jesteśmy społeczeństwem pustym, głupim i przekornym…
  więc kompletnie nie wiem czy warto.”

  Takich tekstów Mukiego typu : WIEM, ale NIE POWIEM, spotkałam u niego bardzo bardzo dużo…
  ba nawet gdzieś napisał ,że z jakiej racji byle komu będzie podawał swoja wiedzę, jak inni za to biora forsę(!). Ostatnio miał puścić coś o świetle właśnie, jakąś cudowna modlitwę ,,,ale mu tekst wcięło, bo za długo zastanawiał się ,, co z niego wyciąć , żeby się pospólstwo za dużo nie dowiedziało 🙂

  Jakiś ma w tym interes ,zeby tak bawić się z czytelnikami w kotka i myszkę 😉

  • Ozyrys pisze:

   Michaelu…mnie u Mukiego wystarczy nauka ..taka czysta ..bo strwę dla ducha to ja mam gdzie indziej:)
   Ja po prostu nie wiem wiele z tych rzeczy ,o których on pisze..ot co..i to uważam za naukę

   Michaelo…nie pycha ,tylko brak cierpliwości,to jest starszy człowiek ,który nie raz pisał ,że nażarł się gówna.
   Spotkały go wielokrotnie mocne”przykrości”
   Moim zdaniem jego sposób pisania ma nas nauczyć logicznego,rozumnego podchodzenia do zakłamanych faktów,podaje tropy…to my musimy się wysilić ,by pogrzebać i odnaleźć ,uczy pracy…tym samym nad własnymi słabościami ,czyli rozchwianym umysłem ,bombardowanym przekłamaniami na każdym kroku, nad własnym lenistwem..jesteśmy nauczeni dostawać wszystko na tacy…ale ..co jest na tej tacy?

   Znam ten sposób wysławiania się i on mnie nie razi…wręcz przeciwnie..dlaczego ja jeszcze tego nie wiem…czy jest mi to potrzebne?
   co ja mam z tego wyciągnąć za lekcję dla siebie?
   Czytam go z przyjemnością w przeciwieństwie do Rekju2 – jego styl pisania ,chaos ,i słowotok są zupełnie dla mnie niestrawialne,mimo ,że facet błyskotliwy.
   Własciwie -pomijam jego wypowiedzi.

   „..Takich tekstów Mukiego typu : WIEM, ale NIE POWIEM, spotkałam u niego bardzo bardzo dużo…”
   Muki już wielokrotnie pisał o tych wszystkich rzeczach i dlatego ..tak nas ciągnie ,byśmy ruszyli nasze dupy i mózgownice…właśnie po to Michaelo,dla rozruszania inwencji.
   Znam to z autopsji 🙂

   • Michaela pisze:

    Ozyrys, no cóż wiedziałam,że mi tak odpowiesz i nawet miałam zastrzec sobie,żebyś mi tak nie odpowiadała..ale co tam 😉

    „Muki już wielokrotnie pisał o tych wszystkich rzeczach i dlatego …”
    Jeżeli pisał o tych rewelacjach ,to bardzo Cię proszę wskaż mi, gdzie , dobrze ?
    -O leczeniu światłem,
    -o tym, jak można przegonić Ufoli dźwiękiem,
    -o tym jak nie być „Białym Niewolnikiem” etc…..
    Uważam,że tym bardziej,jako starszy człowieki nie powinnien zwodzić ludzi i dawać plonne nadzieje, chełpiąc się tym ,czy tamtym.

    PS. wyrażnie napisałaś,że czytanie Mukiego to również uczta dla Twego ducha ,zerknij, nie zmyslam 🙂
    PS.Widocznie te tropy Mukiego są Ci potrzebne i innym też, bo mi raczej nie. Każdy z nas jest inny …tylko ja u tego Mukiego coś czuje nie halo…być może się mylę, jestem tylko człowiekiem.

    • margo0307 pisze:

     Michaela: „…tylko ja u tego Mukiego coś czuje nie halo…”
     No to jest nas już dwie, bo i mnie coś nie halo z obiecywanymi tekstami Mukiego… 😛

     Co zaś się tyczy tematów…
     -O leczeniu światłem,
     -o tym, jak można przegonić Ufoli dźwiękiem,
     -o tym jak nie być “Białym Niewolnikiem” etc…
     po prostu sobie odpuściłam 😉

    • Ozyrys pisze:

     Michaelo 🙂
     wiesz dlaczego uczta dla mojego ducha ?
     bo piszac to co pisze ….potwierdza moje tropy,którymi idę ,mnie nie musi pisać o leczeniu światłem ,wystarczy mi tylko ,że to napisał ,a jak napisał ,to wie ,ze tak może być ,bo ja wiem ,że to działa :0
     ufoli dźwiękiem…potwierdził to co ja widziałam…
     białym niewolnikiem…przestać wierzyć w wierutne bzdury ograniczające nas ,a o tych bzdurach jest każdy jego artykuł i komentarz.
     na dodatek mam potwierdzone to nieszczęsne AMEN,które parę lat temu wyczytałam w książce o historii „Echnatona i Nefretete” Christiana Jacq
     Jak parę lat temu to przeczytałam…przemówiło to do mnie i przestałam kończyć modlitwy tym Amen,pisałam ,że jeszcze w tym roku śmigałam z tym wszystkim ,ale pilnowałam ,by nie było amen.
     I …wczoraj…u Mukiego dostałam potwierdzenie.

     Myślę ,że tak ..są mi potrzebne na potwierdzenie własnych przemyśleń i odkryć .
     O kilka rzeczy zapewne niebawem spytam Mukiego..ale muszą mi się ułożyć pytania 🙂

     • Michaela pisze:

      Ozyrys, o co chodzi z tym Amen?
      I jakie dostałaś u Mukiego potwierdzenie, proszę napisz i daj jakiegoś dokladnego linka , Ok. ? 🙂

     • Ozyrys pisze:

      Michaelo- proszę …
      „…”Amen to zhebraizowana pisownia imienia boga Amona.
      Amen czyli – w imieniu Amona – tak mówi Amon. ”

      No no – nie spodziewałem się że to wiesz lub gdzieś wygrzebałeś. To bardzo znamienne i wręcz pieczęcią stojące do kogo wnosisz łapki do niby nieba.
      Wołając czy jęcząc o wsparcie tylko kogo?
      Sądzisz ze chociażby cie usłyszy jak brzęczysz?
      Hahahahahah
      w życiu – choćbyś nie wiem co uczynił. To nie właściwy kierunek.
      Bo chyba już kumasz do kogo byś się modlił?”
      MUKI29.10 10:44
      565880

      Jeszcze słówko
      II wojna światowa przeciągała się nadmiernie z powodu przystąpienia do wojny USA.
      Churchill -mason po matce żydówce, powiedział że:

      lepiej żeby USA nie przystemplowała do wojny. Pokój zostałby szybko zawarty z Niemcami i nie było by zapaści w Rosji prowadzącej do komunizmu; żadnego załamania rządu we Włoszech, po którym nastąpił faszyzm, i nazizm nigdy nie doszedł by w Niemczech do władzy.
      …a wojna światowa była by finansową bonanzą dla bankierów. (Social Justice Magazine z 0306 1939r.).

      Rekju, zrozumiałeś?
      Jeśli tak, jeśli cokolwiek zrozumiałeś to napisz jak i dlaczego w niezbyt długim czasie wybuchnie 3 wojna światowa zwana (30) trzydziestoletnią, trwająca 27,6 lata z przerwami?
      ciekawi mnie co wymyślisz.

      PS: mogę chyba a tak mi się wydaje… można rzec z majaków….. ze ten kogo zwą antychrystem podniósł się i już się rozgląda w około.
      MUKI25.10 12:46

      „….wszyscy animal jak jeden w jednym, kręcąc się w kółko za swym ogonem uważają Antychrysta za jednoosobową odmienną postać Jezusa.
      Kiedy Antychryst to grupa ( naród) i do tego zbrojna/y….”
      MUKI25.10 17:46

      „….Wojna wybuchnie przez nie rozumną żeby nie powiedzieć głupią a buńczuczną kobietę z klanu bankowości będącą na stanowisku z którego jej usunąć nie będzie można, w normalnym trybie.
      Pójdzie o meczet.
      Będzie nazywana wojną 30 letnią. W tym czasie antychryst podburzy muzułmanów przeciwko chrześcijaństwu. Ale będzie to dostatni raz na tej planecie i jej ziemi i nigdy więcej już nie powstanie ani jeden z tego klanu.
      Ci co pozostaną będą jak zwierzyna na polowaniu i wybiją ich co do nogi wszystkich, winny nie winny za grzechy i niegodziwości jakich się dopuścił ów antychryst. Znikną tak samo do czysta jak zniknął neandertalczyk. Pozostanie po nich tylko wspomnienie.

      Po tym wszystkim nastąpi wiek którego zwą złotym.
      Ale nie ciesz się, bo człowiek człowieka będzie szukał w promieniu 15 km. Tak się wytrzebią.
      Dla tego zostaną tylko najmędrsi, ludzi spokojni rozważni i nie chaotyczni. Ważący swe słowo i czyn….”
      MUKI26.10 14:03

      Zamiast się obrażać ,jak nastoletnie paniusie ,schowałybyście swoje wybujałe ego i czerpały z jego wiedzy.
      Niejeden mąż ..niejednej z Was jest gorszym grubianinem na co dzień .

      Poza tym następuje jakieś pomieszanie znaczenia słowa nienawiść ,a irytacja…zniecierpliwienie.
      Jak chcecie przebywać z maminsynkami …to gratuluję ,faceci z jajami tak mają …i to ich cecha ,tak jak naszą delikatność i czułość.

     • Ktoś pisze:

      A Amon – od ochydy ammonitów – to …
      może nawet zniekształcony Aron brat takiego jednego mutanta z nieba.

      To by pasowało do bajki o pochodzeniu zezwierzęcenia zydów.

     • Livia Ether pisze:

      „Zamiast się obrażać, jak nastoletnie paniusie ,schowałybyście swoje wybujałe ego i czerpały z jego wiedzy. Niejeden mąż ..niejednej z Was jest gorszym grubianinem na co dzień .

      Poza tym następuje jakieś pomieszanie znaczenia słowa nienawiść ,a irytacja… zniecierpliwienie. Jak chcecie przebywać z maminsynkami …to gratuluję ,faceci z jajami tak mają …i to ich cecha ,tak jak naszą delikatność i czułość.”

      wybacz, ale jesli dla ciebie prawdziwy mężczyzna to cham ktoremu z butow wystaje sloma to coz.. wiem, ze sa gusta i gusciki.. ja akurat lubie bardzo meskich panow, takich o silnej osobowosci, ale grubianinow najzwyczajniej nie znosze… Wybacz tez Ozyrys ale nie zauwazylam, abys byla jakos szczegolnie po kobiecemu delikatna i czula.. wrecz przeciwnie zachowujesz sie jak najprawdziwszy facet i za takiego Cie zreszta z poczatku bralam, miedzy innymi przez wzglad na Twoj nick.. nastolatka juz nie jestem, ale z tego co piszesz wznioskuje, ze mozesz byc w wieku mojej matki, a moze i jestes starsza… a wiec prosze cie abys przestala wreszcie rownac wszystkich tutaj do swojego poziomu… jesli dla ciebie droga jest jedna to ok… podazaj nia w szczesciu i pozwol innym podazac ich wlasnymi drogami.. PEACE ❤

     • Michaela pisze:

      O kurcze, ja chyba miałam „oczy na uwięzi „, bo myślałam ,że tą końcówka to też tekst Mukiego i pomyślałam,że całkiem sfiksował i o co mu chodzi ?…i miałam Ozyrys pytać o kogo mu chodzi….na serio 🙂

     • Ozyrys pisze:

      https://nnka.wordpress.com/2013/11/11/xxi-karta-tarota-swiat-baran-lew-7-pieczeci-z-kart-nostradamusa-apokalipsa/#comment-22908
      Jestem mocno zdziwiona faktem bycia „matką „Moniki Richardson…egzaltowanej…modliszki
      „….cham ktoremu z butow wystaje słoma…”
      no cóż jak wolisz piękne pitu..pitu…bez znaczenia ,od konkretów …to gratuluję poziomu.

      „…wręcz przeciwnie zachowujesz się jak najprawdziwszy facet…”
      to jakiś akt rozpaczy…?

    • Livia Ether pisze:

     Przyznam się Michaelo, że mnie to samo zniechęciło do zaglądania na blog Mukiego 🙂

     p.s Dawidzie dodałam jeszcze jeden komentarz, ale być może przez wzgląd na kilka linków trafił do spamu…. czy mógłbyś to sprawdzić? 🙂

 24. margo0307 pisze:

  Ozyrys: „..Margo…od kilku dni… kołacze mi sie po głowie pytanie do Ciebie…

  ….z jakiego powodu poświęcasz swój wolny czas i energię na pisanie o prawdziwej historii zawartej w Kaplicy Sykstyńskiej ?
  … dlaczego tak zdenerwowała Cię nieadekwatna reakcja kobiety na spacerze z psem ?
  ———————————————————
  Ozyrys powiem tak… hmm…, oba Twoje pytania mają jedno i to samo wspólne podłoże – a mianowicie – wycieczkę personalną 😉
  Ale…, zrobię wyjątek specjalnie dla Ciebie 😉 i odpowiem na oba pytania na forum – choć przyznaję, Nnka nie traktowała tego forum jako kawiarenkę i miejsce na ploteczki i pewnie nie byłaby z tego zadowolona…
  Ponieważ jednak wiem co spowodowało taki stan rzeczy, że postanowiłaś urządzić taką wycieczkę personalną to… odpowiem 🙂

  Rzeczywiście, poświęciłam sporo zarówno czasu jak i energii na przedstawienie zapisu interpretacji fresków Michała Anioła w Sykstynie ponieważ czuję całą sobą, że interpretacje te „mają ręce i nogi” 😉 innymi słowy – uważam, że ten wielki Artysta posiadł wgląd w wiedzę daleko bardziej wykraczającą ponad to, co my dzisiaj współcześnie żyjący myślimy, że wiemy… 😀
  Tak naprawdę, to freski Michała Anioła dopiero otworzyły mi oczy na wielopoziomową głębię naszego tutaj bytowania oraz sprowokowały mnie do dalszych poszukiwań…
  A jak zapewne wiesz – to, na czym skupiasz swą myśl – zaczyna się poszerzać w miarę, jak jesteś gotowa na przyjęcie i zrozumienie nowych informacji… 😛

  Co zaś tyczy się drugiego pytania odnośnie zachowania pani w stosunku do mnie i mojego piecha to powiem, że nie tylko mnie zdenerwowało jej zachowanie ale też bardzo zasmuciło ;(
  Z zachowania tej kobiety bowiem wyzierała próżność i głupota, ponieważ nie dość, że nie wiedziała czy mój pies załatwił się na jej płot czy nie – postanowiła zademonstrować w paskudny sposób swoją ignorancję… Tyle tylko, że zapomniałam się i nie byłam dość uważna 😉 obecnie bowiem – tego typu zachowania będą niestety coraz częściej na porządku dziennym… 😦

  ps. Ozyrys, przecież wiem, że znasz inne metody uzyskania odpowiedzi, którymi jeszcze do niedawna bardzo skutecznie się posługiwałaś, nie bardzo więc rozumię dlaczego tym razem to zmieniłaś…

  • Ozyrys pisze:

   Margo..wiesz..wiesz..:)
   Właśnie dlatego chciałam ,byś to opisała na forum…Kaplica poszerza Twoje horyzonty i to samo co Ty widzisz ,chcesz przekazać innym …uwrażliwić na odbiór i pokazać drogę …
   I wiesz Margo ,że Cię kocham i …..cenię za odwagę 🙂

  • Dawid56 pisze:

   Margo ja też uważam ze Michał Anioł we freskach zawarł dla nas potomnych przesłanie
   poza 5 Sybillami i 7 prorokami( analizowaliśmy już kiedyś ten temat). Często podnoszona jest tzw. odwrotna kolejność fresków czyli najpierw pijany Noe potem Potop i ponowne stworzenie Człowieka.Po drugie chyba tylko Michał Anioł na fresku Sąd Ostateczny narysował tak groźną i wymierzającą karę postać Jezusa Chrystusa.Stąd zapewne wzięło się zwątpienie Michała Anioła w Zbawienie „bo jeśli nie zmartwychwstał to próżna jest nasza wiara” list św. Pawła do Koryntian.Temat tego „zwątpienia”Michała Anioła i tajemnicy fresków w Sykstynie był tematem sensacyjnej powieści Philippa Vandenberga „Spisek sykstyński”

   • Livia Ether pisze:

    Ale jesli pisze, ze jest matka Moniki Richardson to jak najbardziej jest w wieku mojej matki, a moze i nawet starsza, sadze, ze jest starsza ode mnie conajmniej o 20 lat… skoor Monika ma 41 lat.. ale to drobiazgi rzecz jasna, never mind i milego dnia 😉

    • Teresa pisze:

     Ego
     ….dlaczego inni a nie ja
     kiedy pierwszeństwo w życiu ma…

     Płynne ego

     Wszystko z jednego źródła pochodzi
     i właśnie o to chodzi
     świat jest jednym z nieskończonej ilości wciąż tworzących się bąbli kreacji
     i czyż nie mam racji
     Stwórca powierza zadania nam
     więc opiekuj się swoim bąblem sam
     ustanów sieć powiązań
     do jednej ścieżki rozwiązań
     każdy z nas jest emisariuszem jedności
     ale w konfiguracji doświadczeń różnorodności
     związki przyczynowo skutkowe na twardych zasadach się opierają
     i karmę nam wytwarzają
     to siła napędowa ego
     powiązania wzorce są dlatego
     jednym z kluczy do karmy wyłączenia
     i duchowego oświecenia
     jest płynne ego
     a co to takiego
     jest to ekspresja jedności
     w każdej okoliczności
     zawsze ze źródłem połączenie
     i nie grozi zabłądzenie
     możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem
     więc czujesz się znakomicie
     nie podlegasz manipulacji
     i nie musisz nikomu przedstawiać swoich racji
     to osobowość w stanie równowagi
     odwagi człowieku odwagi.

    • Ozyrys pisze:

     Może powinnam napisać Druzyllo??
     Znowu …nie zrozumiałaś co Ci napisałam? 🙂
     Dla mnie to pochlebstwo z Twojej strony ,jeżeli uważasz mnie za wiele starszą od siebie,,musiałaś przyjąć jakiś punkt odniesienia ,pewnikiem swój.
     Tak samo jak pochlebstwem jest powiedzenie kobiecie ,że odczytywana jest jako mężczyzna…no cóż …pewna mądra osoba dzisiaj mi powiedziała ,że to jest to do czego wszyscy dążą …równowaga …harmonia pierwiastka żeńskiego i męskiego w jednym.
     Widzisz…omowanie ,oprócz stricte fizycznych właściwości ,o których pisał Muki ma również ,a może przede wszystkim wymiar duchowy.

   • Livia Ether pisze:

    Ozyrysek, czyli inaczej Barbara Trzeciak-Pietkiewicz to rocznik 1945: https://nnka.wordpress.com/2013/11/13/ludzie-doswiadczaja-tam-prawdziwej-obecnosci-boga/#comment-23020 a więc faktycznie mógłby być starsza siostra, ale nie moja a mojej matki! Co chcesz osiągnąć w taki sposób Mario, kłamiąc w taki perfidny sposób i złośliwie przekręcając fakty??? Naprawdę się nie dziwię, że ktoś napisał, że być może to już nawet nie Ty… a więc tym bardziej nie powinnaś prowadzić dłużej tego bloga….

    no i rzeczywiscie dla Twojego pOzyryska wyglad się zupełnie nie liczy… tylko serce:

    a serce Vipa musi być naprawdę wielkie!!!

    doprawdy ciekawa historia się tu wyłania….

    może i Ty Ktosiu zdradzisz nam wreszcie kim jesteś? może szefem KGB? 😉

 25. margo0307 pisze:

  Ktoś: „..I żeby jeszcze tak pozostać przy temacie miłości co jest wyrazem jej wiekszej:
  – pieprzenie o “miłości” z nic nie robieniem;
  – konserwowaniem systemu w ramach “krzewienia miłości”;
  – wyrywaniem golemów z jej matni? ”

  No dobra… , powiem tak… 😉
  Żaden z podanych tu sposobów mi osobiście nie odpowiada – żaden 😦
  Czy w takim razie – mógłbyś Ktosiu znaleźć choć jeden jedyny – dodatkowy, inny niż te pozostałe – sposób na największy wyraz miłości pomagający utrapionym ludziom na wyjście z matrixa ?

  • Ktoś pisze:

   Co ja, może sama zaproponuj taki „miłosny” co by się golemy nie poczuły dotknięte odpluskwianiem. By nie było jak z pijakiem co agresją reaguje na każde uwagi iż nie jest „koneserem” jak sobie to wmawia a zwyczajną „moczymordą” co bez wódy i kolejnych delirycznych doznań świata nie widzi.

   A w sumie to mnie ciekawi co byś odburknęła tej „paniusi” jakby twój pies po „wąchaniu” jednak naszczał tam gdzie na tym płocie wcześniej inne psy szczały. Bo zawsze nim pies naszcza „na płot” to intensywnie wącha. Taki ma zwyczaj co przyuważyła pewnie tamta, sprzątająca po takich dobrze wychowanych psinach, pani.

 26. margo0307 pisze:

  Ktoś: „..A w sumie to mnie ciekawi co byś odburknęła tej “paniusi” jakby twój pies po “wąchaniu” jednak naszczał tam gdzie na tym płocie wcześniej inne psy szczały…”

  Powiedziałabym „przepraszam” i dałabym dyla ciągnąc piecha za sobą 😀
  ps. obrzydliwy jest Twój sposób wyrażania myśli 😦

  • Ktoś pisze:

   A teraz się wczuj w tamtą panią co jej po „twoim przepraszam” jak to ona ma śmierdzący płot który musi uprzątnąć albo „wachać całe życie”. A teraz dodaj do tego sobie możliwość iż twój pies tam zrobił kupe. Zniżyłabyś się by ją sprzątnąć czy klasyczne W NOGI „z miłości” do własnej czystości by było?

   A teraz się wczuj w rodziny pomordowanych ludzi na przykład w ramach modnej „wojny z terroryzmem” które po błędnym bombardowaniu słyszą (albo nie) rzucane z litości „przepraszam”. Zwróci im ono zabitych członków rodziny? Wynagrodzi ból w serciu? Nie, jest zwyczajnym cynizmem jak to samo „przepraszam” po obszczaniu komuś muru.

   To samo jest z wszechobecną dziś „miłoscią” – ty mnie już nie kochasz – mówi chłopak do dziewczyny – bo nie dajesz się gwałcić (znaczy w nowomowie – kochać w każdym parku …) byle gdzie. Czemu ma służyć wypominanie jej „tej miłości” – jest zwyczajnym cynicznym wprowadzeniem jej w doła by wyłączyła swoje samostanowienie i dała innym to czego od niej pragną pomimo jej interesu (przeciw). Podobny motyw w TV – nie kupisz nie jesteś cool, z żydami – nie dajesz się okradać – jestes antysemitą… Wszystko to świadomościowe BUGI celowe by jedni się nie bronili przed wykorzystywaniem przez drugich. Nie byli asertywni.

   Jestes zła na tamtą babę bo najadłas się publicznego wstydu. Czysty egoizm – BO JAK ONA ŚMIAŁA … . A co jak babie pod płot przyłazi każdy psiarz by tam jegoo „ukochana psinka” się mogła odlać? Bo przecież psinka jest ważniejsza od życia czy uczuć jakiejś tam baby.

   Tak się właśnie sieje nienawiść poprzez rozróżnianie moje-twoje.

   • margo0307 pisze:

    Ktoś: „..A teraz dodaj do tego sobie możliwość iż twój pies tam zrobił kupe.
    Zniżyłabyś się by ją sprzątnąć czy klasyczne W NOGI “z miłości” do własnej czystości by było?
    Nie „zniżyłabym się” – i nie wywracaj kota ogonem…, bo chodzę z piechem na spacer z workami foliowymi, rękawiczką i łopatką – zawsze sprzątam, jeśli zdarzy mu się zrobić kupę w nieodpowiednim miejscu 😉
    —————-
    Ktoś: „…Jestes zła na tamtą babę bo najadłas się publicznego wstydu. Czysty egoizm – BO JAK ONA ŚMIAŁA …”
    Nie są prawdą Twoje słowa… 🙂 , nie najadłam się żadnego wstydu, ponieważ nie miałam ku temu powodu… Natomiast kobieta – nie mając podstaw do tego – napadła na mnie w agresywny sposób…, dokładnie tak, jak Ty robisz to teraz 😉
    —————
    Ktoś: „..To samo jest z wszechobecną dziś “miłoscią” – ty mnie już nie kochasz – mówi chłopak do dziewczyny…”
    Bzdury pleciesz, nie o takiej miłości rozmawiamy, zresztą… to, co napisałeś trudno w ogóle nazwać miłością …
    —————-
    Ktoś: „..wczuj sie w rodziny pomordowanych ludzi na przykład w ramach modnej “wojny z terroryzmem” które po błędnym bombardowaniu słyszą (albo nie) rzucane z litości “przepraszam”…”
    Podałeś przykład zupełnie „z kapelusza”, który moim zadaniem jest przykładem nieadekwatnym do tego o czym rozmawiamy ale… odpowiem Tobie…
    Tak, potrafię się wczuć, gdyż rozumię ich ból i cierpienie…, ponieważ przez popełniony przez osobę błąd – zmarł mój brat w wieku 54 lat…
    Nie usłyszałam nawet „przepraszam”, ale.. nie oczekuję tego, wiem bowiem, że błąd, który ta osoba popełniła – i nie wnikam czy celowo czy nie – wróci do niej …, nie dziś to w innym wcieleniu i sama odczuje ten sam ból i to samo cierpienie 😥

    • Ktoś pisze:

     Dlaczego nie postawisz się w położenie tamtej kobiety której notorycznie przyłaża psiaże pod płot by się ich ukochane psinki mogły wyszczać?

     Aż takie to jest trudne do wymyślenia że skoro na jej miejscu sama nie chciałaś mieć szamba pod wycieraczką to ona może też tego nie chcieć?

     I to jest ta wasza „miłość” w praktyce. Obłuda i zwyczajne zakłamanie.

     • margo0307 pisze:

      Ktoś: ” Dlaczego nie postawisz się w położenie tamtej kobiety której notorycznie przyłaża psiaże pod płot by się ich ukochane psinki mogły wyszczać?..”

      Jesteś tak wulgarny, że doprawdy trudno z Tobą rozmawiać, ale odpowiem Tobie po raz ostatni…
      Idą za Twoim tokiem rozumowania – w takim, jak przedstawiasz świecie – nie ma miejsca dla żadnych zwierząt – ani dla psów, ani dla kotów ani dla ptaków, etc… bo wszystko co żyje – wydala…, łącznie z człowiekiem, tyle tylko, że w przeciwieństwie do człowieka żadne zwierzę nie skaża Ziemi i nie niszczy na Niej życia…
      ———————-
      Ktoś: „..Obłuda i zwyczajne zakłamanie.”
      Spójrz w lustro a ujrzysz to, o czym wspomniałeś.

     • Ktoś pisze:

      Posiadanie psa czy innego zwiewrzaka nie oznacza iz trzeba sąsiadom z tej „wspaniałości” obsrywać życie. Przestrzeń wspólna nie jest od tego by psiarskie trepy demonstrowały swoja pogardę dla innych zasrywając tym innym piaskownice, trawniki … bo ich ukochany kundel musi się wyszczać czy wysrać komuś pod domem. Może się wysrywać w mieszkaniu takiego „kochającego” psiarza. Ba nawet może paradować w psich podpaskach by nie zabrudzać terenów wspólnych. Na prawde nie ma nic przyjemnego w iściu chodnikiem obsranym przez kundle bo moda mózg psiarzom wyżarła. Chcesz szpanować czworonogiem to po nim sprzataj. Wtedy wreście pokażesz twarz człowieka.

   • Dawid56 pisze:

    Ktosiu to niestety u Ciebie widać nienawiść prawie w każdym Twoim poście..Czemu nauczasz „Nie zapomnimy” „Nie wybaczymy” „Oko za oko ząb za ząb” Pytam się DLACZEGO?

    • margo0307 pisze:

     Dawid56: „..Nie zapomnimy” “Nie wybaczymy” “Oko za oko ząb za ząb”
     Pytam się DLACZEGO?

     Bo taki właśnie ma nawyk myślenia „oko za oko, ząb za ząb”, który ciągle w sobie pielęgnuje… 😉
     A z nawyków powstają skłonności, które nieustannie będą powracać a ciągle powtarzane – nawyki i skłonności – rosną w siłę i wzmacniają się…
     Właśnie dzisiaj o tym pisałam…, cóż za przypadek 😉
     https://nnka.wordpress.com/2013/11/11/cztery-komety-jednoczesnie-widoczne-na-nocnym-niebie/

    • Ktoś pisze:

     Bo to jedyny sprawdzony doświadczalnie sposób postępowania z faryzeuszami który jest w stanie czegokolwiek ich nauczyć.

    • margo0307 pisze:

     Ktoś: „..Chcesz szpanować czworonogiem to po nim sprzataj.
     Wtedy wreście pokażesz twarz człowieka…”

     A jaką twarz Ty pokazujesz Ktosiu ?
     Atakując mnie w taki sposób, pokazujesz – kim tak naprawdę jesteś 😦
     Pisałam, że ZAWSZE sprzątam po swoim psie, jeśli zdarzy mu się gdzieś nabrudzić, bo tak, jak ja nie chcę aby inne psy brudziły pod moim płotem, tak też nie pozwalam aby mój pies brudził u kogokolwiek innego..
     Wierz mi, nie widzę w Tobie ani krztyny tego, o czym mówisz i co chcesz tu zaprezentować…
     Chcesz uchodzić za wielkiego znawcę, nauczyciela czy kogo tam jeszcze – a tak naprawdę jesteś zwykłym zakompleksionym, pełnym nienawiści i pogardy do innych człowieczkiem, atakującym wszystkich, kto nie zgadza się z Twoją – jedynie słuszną koncepcją rzeczywistości…
     Ech… szkoda słów 😛

     • Ktoś pisze:

      Napisałaś, że uciekasz. I że spod problematycznego płotu jakby twój pies nalał tez byś uciekła. Więc tamta paniusia miała racjonalny powód do awantury.

   • margo0307 pisze:

    Ktoś: „Napisałaś, że uciekasz. I że spod problematycznego płotu jakby twój pies nalał tez byś uciekła. Więc tamta paniusia miała racjonalny powód do awantury”

    I znowu KŁAMIESZ i przekręcasz fakty na swoją modłę 😦
    Nigdzie nie napisałam, że uciekam !
    Napisałam, że GDYBY SIĘ ZDARZYŁO że mój pies ZAŁATWIŁ by się na płot tej kobiety, wówczas bym ją przeprosiła !!! i… dała dyla…
    Ale ponieważ nie pozwalam mojemu psu sikać na mijane obok płoty, dlatego NIGDY nie mam powodu do ucieczki…
    Psa, którego posiadam – doskonale nauczyłam by nie załatwiał się na mijane płoty… , tak samo zresztą jak tego by widząc kota nie gonił za nim…
    Kobieta – nie widziała załatwiającego się na jej płot psa, a jednak „z góry” założyła – dokładnie tak samo jak Ty – że tak właśnie się stało i… bardzo agresywnie zaatakowała…
    Ty – jak widzę – robisz dokładnie to samo, bo ani tej kobiecie, ani Tobie nie zaświta w głowie, że pies może być mądrzejszy i inteligentniejszy, niż niejeden człowiek !

 27. Ktoś pisze:

  Kolejny nieznany fakt czemu szczpepionki są tak polecane przez „fachofcówf” od wymordowywania Narodu Polskiego.

  „Jeżeli to badanie będzie opublikowane, wywoła wstrząs w procedurach szczepień

  Liczne badania epidemiologiczne pokazują, że zaszczepione dzieci cierpią na choroby przewlekłe bardziej, niż dzieci niezaszczepione, ale to niewiele znaczy dla promotorów szczepionek. Tutaj jest inne badanie, jakie pokazuje, że nadmierne stymulowanie układu odpornościowego (poprzez szczepionki) nieuchronnie prowadzi do chorób autoimmunologicznych.

  http://naturalsociety.com/suppressed-study-shows-vaccine-dangers-autoimmune-diseases/

  Podsumowanie wyników badań japońskich

  Wnioski z badań Kobe University:

  „Systemowa autoimmunizacja jest konsekwencją nadmiernej stymulacji systemu immunologicznego gospodarza przez powtarzające się zabiegi immunizacji antygenem do poziomu, jaki przewyższa możliwości obronne systemu poprzez samoorganizację działań obronnych”.

  Jak na ironię, wstępnym celem tego niezależnie finansowanego badania było zrozumienie, jak powstają i rozwijają się choroby autoimmunologiczne. Nie było ono pierwotnie pomyślane jako badanie w celu udowodnienia bezpieczeństwa lub zagrożenia ze strony szczepień.

  (…)”

  (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-badanie-bedzie-opublikowane-2013-11)

  • Ozyrys pisze:

   Wiesz Marys ..dawniej jak wchodziłam na monitora ,to było tam zawsze mnóstwo komentarzy ..długich ,krótkich…wczoraj uderzyło mnie,ze ludzie już nie piszą takich komentarzy…wklejają linki….śledzą co się dzieje…a na to wszystko brak słów….
   np…ktoś dobrze zauważył…w TVNie powiedzieli ,żeby pić wodę z kranu…
   czytaj…wystrzegaj się picia surowej ,nieprzegotowanej wody z kranu…itd…itd…

  • margo0307 pisze:

   Maria: „..Im człowiek więcej sie o takich poczynaniach dowiaduje tym bardziej jest swiadomy, że ta ewolucja poszła nie w ta stronę co powinna iśc…”

   Maryś, ja bym na to zjawisko nie patrzyła w kontekście „pójścia ewolucji NIE w tą stronę”…, pisałam o tym przykrym fakcie u siebie we wpisie 31.

   Zacytuję może tutaj kilka słów z tego wpisu…

   „..Rok 2012 zakończył etap przejścia Kosmosu Ziemi przez strefę monadyczną w antymaterię.
   Jest nim zamknięcie pewnego etapu manipulacji na Ziemi i stopniowy rozpad struktur kontroli człowieka takich jak religie, autorytety, instytucje…

   Będzie to oznaczało powiększenie się w sposób nie wyobrażalny dla współczesnego człowieka możliwości wolnego wyboru 😛

   Dla nieprzygotowanych jednostek będzie to równoznaczne z końcem świata,
   bo religia i instytucje państwa oznaczają dla nich gwarancję prawa, porządku i moralności…
   Ludzi posiadających własną pulę wniosków proces ten zmusi do świadomych wyborów i przejawienia swojej wewnętrznej wiedzy, pewności i intuicji, oraz sięgnięcia do 12 Praw..

   Kontrolę i strach może zastąpić jedynie samokontrola i świadomość (sic ! )

   Większość ludzi na Ziemi potrafi współpracować mechanicznie tylko pod przymusem lub w zagrożeniu.
   Zniesienie systemu kontroli (religii i władzy) nie spowoduje, że wszyscy nagle staną się świadomi.
   Będą kierować się tym samym egoizmem potęgowanym przez strach i agresję w walce o byt 😥
   Nie nauczeni samodzielnie myśleć będą postępować mechanicznie tak jak dotychczas…”

 28. margo0307 pisze:

  Livia: ” I jeszcze taka ciekawostka… być może pamiętacie Darka Sugiera? …”

  Livio kochana 😀 Bardzo Ci dziękuję za ten link…
  Chciałam wszystkim zacytować kilka słów od Darka Sugiera, bo są … naprawdę piękne 😛
  „…Życie
  Wśród tysiąca westchnień, uniesień pod nieboskłon,
  Pośród tęczy zachwytów, wzruszeń kalejdoskop,
  Istnieje ponad wszystko, cenniejsze niż diament,
  Zawsze było i będzie, odwieczne trwanie.
  Początku swego nie miało, jak i końca nie zazna,
  Nieśmiertelną tułaczką swój ślad oznacza…”

 29. Dawid56 pisze:

  Wybacz mój kochany Ozyrysku ale zupełnie nie podzielam Twego punktu widzenia
  Cytat:
  „Zamiast się obrażać ,jak nastoletnie paniusie ,schowałybyście swoje wybujałe ego i czerpały z jego wiedzy.
  Niejeden mąż ..niejednej z Was jest gorszym grubianinem na co dzień .

  Poza tym następuje jakieś pomieszanie znaczenia słowa nienawiść ,a irytacja…zniecierpliwienie.
  Jak chcecie przebywać z maminsynkami …to gratuluję ,faceci z jajami tak mają …i to ich cecha ,tak jak naszą delikatność i czułość”.
  Nie wiem czy faceci z Jajami tak maja że są po prostu chamscy , a Ci „bez jaj” delikatni.Uraziło mnie cholernie Twoje słowo „maminsynek” i przypomniały mi się potwory z dzieciństwa i „gnojenie słabszych” „te mały podaj szluga” „te mały kopsnij dychę” „a chcesz może w ryja” – tak wygląda Twój męski Świat- nic dodać nic ując.Aha zapomniałbym jeszcze o jednym słowie: Co pękasz?
  A w wojsku miałaś Twojego męskiego świata aż nadto
  1.Pasowanie na żołnierza czy odbieranie pasów od „dziadków”
  2.Czyszczenie kibla pastą do zębów i żyletka
  Przecież to takie męskie ZGNOIĆ, później odebrać komuś dziewczynę też męskie,Wyzywać kogoś i wklepać mu parę szybkich też męskie co nie?
  Cześć
  Ech Ty wielbicielko silnych charakterów 😦

  • Ktoś pisze:

   Przecież fala i gnojenie wpisuje się w religię katolicką. Skoro pierwszym etapem jest wtłaczany od małego przymus „cierpienia za (wyimaginowane i wmawiane przez żydów) grzechy to naturalne jest iż zamiast promować solidarność ludzką będą dążyć do promowania zachować typu fala. Za komuny nie było fali bo dowolny taki „wybryk” i dowódca jednostki był czołgany na apelu przez oficera politycznego przy całej kompanii a teraz w dobie demokracji każdy ma to głeboko w rzyci. Bo demokracja, bo miłość bo europedalskie wartości…. Ludzie mają to co chcą czy to co dostali ze wzgledu na swoje „czekanie na jezusika”. Sa apatyczni, sa bezmyslni, są zidokrynowamni to CIERPIĄ NA WŁASNE ŻYCZENIE.

  • Ozyrys pisze:

   Dawidzie…w ogóle mi nie chodzi o wulgarne ,ordynarne rynsztokowe,podwórkowe chamstwo i cwaniactwo.
   Nie miałam bladego pojęcia ,że mogę Cie w jakiś sposób urazić ,bo nie wydajesz mi się być lichym i zaszczutym maminsynkiem:)
   Masz wielką kulturę osobistą i obycie:)

   Chodzi mi o pewien sposób w jaki mężczyźni wyrażają swoje poglądy,różnią się zdecydowanie i stylem i sposobem wyrażania myśli od kobiet.
   Mają zupełnie inny sposób pisania ,bardzo ,krótki ,zwięzły,a w przypływie zniecierpliwienia …bardzo..krótki 🙂
   Prawdziwy mężczyzna to wg mnie czuły kochanek ,czuły czułością i delikatnością w każdym spojrzeniu,w traktowaniu z szacunkiem kobiety na co dzień,miękkości w sposobie bycia ,twardy w polemice i w walce o swoje argumenty. KULTURALNY !!
   OCZYTANY !! BYSTRY !!! ZABAWNY !!! SZARMANCKI !!
   Cóż…no…facet z klasą …:)
   Ale …w polemice bywają różne emocje i ja to rozumiem.

   I tyle ….chamstwa i prostactwa nie znoszę i tępię okropnie,przerzucania się argumentami jak z piaskownicy nie znoszę ,bo to uwłacza jak jednemu tak i drugiemu 🙂

   I takiego pitolenia na necie nie cierpię ,bo nie ma czasu na takie klikanie,ani tego czytanie.
   A nie jestem mimozą ,by jakieś twardych kilka słów ,mogło mnie wytrącić z ciekawości czytania dalszych konkretów.
   Taki Rekju2 tak mnie nudzi tymi swoimi przydługimi poematami …oderwanymi stylem od rzeczywistości i niejednokrotnie tematu , po prostu jego wypowiedzi przewijam,mimo ,że zauważyłam kilka bystrych wypowiedzi ,ale tylko wtedy ,gdy były krótkie…reszta jest dla mnie jak napisałam :niestrawialna.

   Kobiety zawsze można poznać po stylu pisania ,inaczej budują zdania ,są bardziej miękkie w wypowiedziach,rzadko kiedy są konsekwentne w dalszej części ,wymiękają przy starciu argumentów,są bardziej zachowawcze i oczywiście bardziej obrażalskie.

   Ale są też bardziej napastliwe,nie potrafiąc znaleźć odpowiednich argumentów – kąsają.

   Dlatego akurat porównanie mojego stylu do pisania faceta …podoba mi się :):):)
   no no…a miała to być złośliwość 🙂
   I nikt mi nie wmówi,ze jest inaczej…bo to znowu ,by oznaczało ,że …z ciekawości nie kliknęła na nicka widząc ,że jest tam jakaś stronka?lub co gorzej ..znowu jakiś problem ze zrozumieniem słowa pisanego ?
   cały czas używam formy żeńskiej…śmiałam się ,płakałam,widziałam
   Muki napisał i to święte słowa :
   „..Nie da się oszukać człowieka z natury uczciwego…….., nie powinno o tym zapominać…”

   Dawidzie ..a przy tym uśmiałam się serdecznie:)
   „…Ech Ty wielbicielko silnych charakterów ..”

   Mój opis faceta ..zrobiłam powyżej 🙂
   coś w tym jest …bo kobiety lubią się czuć bezpieczne..:)
   Buziaczki Dawidzie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s