Danuta Anna Sharma -Gwiezdne dzieci

Zapraszam na porywający i niesamowity zarazem wykład Danuty Anny Sharmy o gwiezdnych dzieciach, albo o dzieciach Indygo.Nieprawdopodobne, ale wcale nie tak znowu niemożliwe. Wykład był wygłoszony w Tupadłach 27.09.2013.

żródło:http://niezaleznatelewizja.pl/2013/09/ufo-oni-juz-tu-sa-27-09-2013/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Danuta Anna Sharma -Gwiezdne dzieci

 1. Ozyrys pisze:

  „Według Vedanta, istnieją tylko dwa dowody oświecenia, tylko dwa wskazania, że transformacja ku wyższej świadomości zachodzi w Tobie.

  Pierwszym jest to, że przestajesz się martwić. Nic Ci nie przeszkadza. Twoje serce jest pełne światła i radości.

  Drugim dowodem Twojego oświecenia jest to, że zachodzi proces synchronizacji i coraz więcej zbiegów okoliczności nabiera znaczenia w Twoim życiu. To wszystko po to, abyś doświadczał cudów.”

  {Deepak Chopra}
   

  • Agent James pisze:

   Witam serdecznie szanowni państwo .
   A oto filmiki które państwa mogą bardzo zainteresować serdecznie zapraszam.

   Na moim kanale znajdują się wcześniejsze części tych nagrań.

 2. Ktoś pisze:

  Może ktoś streścić te 50 min ględzenia do jakiś ważkich faktów? Bo ja naprawdę nie wiem co ta pani chciała przekazać słuchaczom poza opracowanym juz w latach 60 ściemami NWO. I co za problem techniczny „niemowlakowi” wprogramować wspomnienia? Technika jest znana od dawna.

  SYSTEM NIE POZWOLI NA RODZENIE SIĘ DZIECI JAKIE MOGĄ OBALIĆ SYSTEM!!
  ALE SYSTEM JE WYKORZYSTA DO UTRWALANIA SYSTEMU.

  ktoś tu chyba o podstawowym prawie rezimu zapomina. ;p

 3. Dawid56 pisze:

  Mamy de facto dwie alternatywy
  1.Albo uwierzyć w to co ta Pani mówi o dzieciach Indygo czyli ewolucyjnym programowniu ( astrologicznym )- to najłatwiejsze np pokolenie 1996-2003 posiada Urana w Wodniku i Plutona w Strzelcu- krótka charakterystyka przełamywanie wszelkich granic i sięganie tam gdzie do tej pory nikt nie sięga .Z koputerem i komórką przyszli na świat
  2.Załozyć jakis spisek NWO czy jakies tam inne programowanie przez obcych etc

  • Ktoś pisze:

   Może być wariant 3

   rodziły się uzdolnione dzieci ale system
   – postanowił ich otępić chemią (szczepionki, srodki poronne, żarcie GMO, chemtrals etc)
   – te zdolniejsze przeprogramowuje na niewwolników i wdrażaczy systemu (see Equilibrum)
   – inne możliwości

   • Ozyrys pisze:

    Ktosiu …już pisałam o tym tutaj na forum..jest to temat przykry i kontrowersyjny ..nie mniej potwierdza Twój pierwszy wariant :
    „..- postanowił ich otępić chemią (szczepionki, środki poronne,….”
    Otóż ,na wykładach z TCM wielokrotnie Dr Chmielnicki podkreśla jakim kłamstwem jest wmawianie nam ,że dawniej ludzie żyli krócej i byli niżsi.
    Jest to ewidentna nieprawda ,ostatnio w Krakowie odkopano groby z okresu XIII w. ,powstaje tam pomnik multimedialny.I o to co stwierdzono,badając szczątki:ludzie byli
    prawie takiego samego wzrostu co my i dożywali około 74 i więcej r.ż.w
    Dlaczego wmawia nam sie ,że poprzednie pokolenia żyły krócej?
    Otóż na statystyki wpływała umieralność niemowląt i zgony około porodowe..do czego zmierzam, w związku ze stwierdzeniem Ktosia???
    Ano…do informacji podanej na wykładach…uprzedzam..zabrzmi to brutalnie ,ale zastanówcie się nad tym …bo do mnie to przemawia :
    postęp technologiczny ,a przede wszystkim w dziedzinie medycyny spowodował ,że rozregulowano naturalny instynkt samozachowawczy ludzi,polegający naturalnej selekcjii.Brak tego czynnika powoduje osłabianie populacji.,sztucznie podtrzymywanej przy życiu,a to skutkuje rodzeniem się kolejnych coraz słabszych pokoleń,skazanych na leczenie się farmaceutykami przez całe życie.

    Zapytacie gdzie ten drastyczny fragment ?
    odpowiadam…w ingerencji medycyny w rodzenie się coraz mniejszych wcześniaków ,utrzymywaniu ich przy życiu.
    Takie dzieci..przez całe życie będą chorować i urodzą kolejne słabe pokolenie….
    Brzmi brutalnie…ale to jest naturalna selekcja ,która daje siłę gatunkowi,

    Stosowanie przez kobiety środków antykoncepcyjnych powoduje zaburzenie matrycy energetycznej ,co skutkuje w późniejszym okresie rodzeniem się dzieci z również zmieniona już poprzez DNA matrycą ,co zmienia powoli genetykę i upośledza naturalny cykl rozpłodowy.

    Mam sprawdzona na sto sposobów info dla kobiet ,które nie mogą zajść w ciążę,najczęściej przyczyna jest prozaiczna…powtarzam ..najczęściej ,a nie zawsze !
    Są to pasożyty!!! najczęściej glista ludzka.
    Wszyscy mają pasożyty, tylko jedni mniej drudzy więcej.
    Proszę nie pędzić teraz do laboratoriów i badać to ,ponieważ nasze laboratoria nie sa od tego by stwierdzić ,że są robale w kupie,ponieważ wówczas należałoby je wytępić ,a to spowodowałoby znikniecie większości chorób,a to z kolei byłoby …znacznym obniżeniem dochodów.

    • Ktoś pisze:

     Jak kobiecie rośnie meszek koło ust to już jest przenawożona męskimi hormonami płciowymi i z punktu biologii jest CHORA co się potem przekłada na różnego rodzaju raki. Ale lekarz ma radoche widąc babochłopa z cycami bo takie „coś” zapewnia mu dostatnie wakacje na Karaibach.

     • Ktoś pisze:

      To tylko znaczy, że mają wrednego beznadziejnego GINEKOLOGA. I że większość ich dolegliwości bierze się od tego „meszku”. Od tego przenawożenia meskimi hormonami.

    • Ozyrys pisze:

     Dodam jeszcze ,więcej na n/t pasożytów jest tutaj…:
     http://vistafit.manifo.com/pasozyty-robaczyca
     http://vistafit.manifo.com/inwazja-robakow-jelitowych-przyczyna-chorob–lamblia-a-astma-i-alergie-

     dlaczego nie ma sensu biec do laboratorium?
     ponieważ cykl namnażania się robali wynosi 3 tygodnie,tylko w trakcie nowego wylęgu jest ich tak dużo ,ze w tym kawałku kupy można by je zobaczyć ,kolejnym czynnikiem jest pełnia księżyca ,która wzmaga ruchliwość robali ,jeżeli nałożą się te dwa czynniki ,wówczas jest prawdopodobieństwo wykrycia ich…jak nie …to do usranej śmierci można się badać i …guzik.
     Wszystkie kamienie wątrobowe powstają na skutek stwardnienia pancerzyków chitynowych robali,po ich śmierci….kamieni wątrobowych mamy około 3000 w kanałach wątrobowych.

 4. Dawid56 pisze:

  Mówisz w zdrowym ciele siny duch czyli samolubny gen i naturalna selekcja.Jednostki chore i upośledzone nie powinny miec tej szansy życia, ale co to obchodzi duszę że tak to sobie wybrała swoje życie w takim kalekim ciele.Powiadają niektórzy, że dokonała własnie takiego wyboru aby wspiąć sie na drabinie duchowej o parę stopni.Czy nam decydować za duszę – takiego dokonała wyboru- to też brzmi brutalnie…

  • Ozyrys pisze:

   Tak Dawidzie -patrząc na to ze strony duchowej-tak masz rację.
   Patrząc na to ze strony etyczno-moralnej ,zdrowo-rozsądkowej,by zachować stabilizację i równowagę populacji,by nie mogli się paść na krzywdzie tych dzieci manipulatorzy z koncernów farmaceutycznych ,chcących odebrać zdrowie następnym pokoleniom ….rację ma Pan Dr.

  • Ktoś pisze:

   Skoro materia oddziaływuje na psyche (ducha) a duch na materię.

   Skoro „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

   Skoro w antyku „piękno ciała wynikało i wyrażało piekno duszy”.

   To to wszystkie „ratowanie wcześniaków” jest tylko „szpachlowaniem” wszelkich wcześniejszych błędów. Takich w wychowaniu rodziców dzieciaka. Takich w celowym niszczeniu otaczającego nas piękna (środowiska).

   Jak się dokonuje dewastacji domu, jak się dewastuje własne „łóżko” to potem i ciało dostosowywuje się do „zdewastowanego” a co za tym idzie siada psychika no bo o czym myśli „kalekie” w nastawionym na „kult kalectwa” społeczeństwie jak z każdej strony traktowany jest jak dziwoląd i mega problem?

   Jedna posępna myśl tworzy kolejne i kolejne coraz bardziej zatruwając „dom” (środowisko) tym razem od strony psyche i tak sie nieubłaganie, bez wewnetrznego swiatłą pikuje wprost w objęcia bożków yahwizmu (judaizmu) czekających w piekle na kolejne ofiary zbrodniczej judaistycznej ideologii smierci.

   Tak postepuje zagłada i od strony materii i od strony ducha. Fizyczne i mentalne rozprzestrzenianie się ideologii smierci i związanej z nią zgnilizny i zagłady.

   Jak powstrzymać taką degenerację gatunku ludzkiego?

   Hmm to jest pytanie na wage ZBAWIENIA. ;D

 5. Dawid56 pisze:

  Ja jednak myślę ze Dusza może sobie obrać inna ścieżkę wcieleniowo- ewolucyjną.To się może wyrażać w słowach co dobre dla ciała to niekoniecznie dla duszy, a co dobre dla duszy to niekoniecznie dla ciała.

  • Ktoś pisze:

   A kto mówi o zaspokajaniu żądz ciała?

   Dawne nauki wyrazają to zupełnie inaczej, dzis w dobie „krystaliczności” i „jezusowatości” wszystkiego wartości stoją na głowie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s