14-16 października –Wielka koniunkcja w Punkcie Sfinksa Mars-Regulus- kometa ISON

Być może będzie można powiedzieć, że od tego dnia t.j 15 października 2013 roku nic nie będzie tak jak dawniej tak jak zachowanie Słońca zmieniło się w momencie gdy Gwiazda Regulus osiągnęła precesyjnie punkt Sfinksa w marcu 2012.Od tego czasu bardzo trudno przewidzieć zachowanie naszej gwiazdy. Być może w tym czasie nastąpiło otwarcie portalu międzygalaktycznego, z którego docierają do naszego układu Słonecznego energie z wyższego fraktala. Symbolicznie przelot komety ISON w pobliżu punktu Sfinksa może wyznaczać dwie daty. Środek strefy dopływania info z innego wymiaru, albo datę -punkt złotego podziału. Gdyby przelot komety ISON wyznaczał środek przedziału otwarcia portalu ,to końcowa data wypada 22 maja 2015.Wdrugim przypadku gdyby, był to punkt złotego podziału odcinka przedziału czasowego, to końcowa data otwarcia okna czasowego wypadłaby 22 grudnia 2017.
Okno czasowe
14-16 października 2013 tuż przed wschodem Słońca w pobliżu gwiazdy ( w zasadzie w koniunkcji) Regulus, która obecnie znajduje się w Punkcie Sfinksa( 0 stopień Panny) znajdzie się i Mars i kometa ISON .Wokół tej komety krąży mnóstwo przeróżnych hipotez(że jest statkiem kosmicznym, że Komecie tej towarzyszą inne ciała niebieskie i ma być widoczna nawet w dzień. Dlatego już jest zwana kometą stulecia. Najbliżej Słońca znajdzie się 28 listopada 2013 roku a najbliżej Ziemi 26 grudnia 2013 roku.
ISON_15_pazdziernika
Jest też pewna ciekawostka od 10 marca 2012 do 15 października 2013 mija dokładnie 584 dni jest to dokładnie 1/5 5 letniego obiegu synodycznego Wenus wokół Słońca który wynosi około 5 lat czyli 2920 dni ( 27 marca 2012 Wenus osiągnęła maksymalną elongację wschodnią w 2013 roku a 1 listopada 2013 roku osiągnie maksymalną elongację wschodnią w 2013 roku ( będzie ją można najdłużej oglądać tuż przed zachodem Słońca.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Fraktale, planety i komety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „14-16 października –Wielka koniunkcja w Punkcie Sfinksa Mars-Regulus- kometa ISON

 1. margo0307 pisze:

  Maria: „..od tego czasu już prawdopodobnie nic nie bedzie takie przewidywalne jak nam sie wydaje i o tym także pisze muki na salon24.muki…”

  Maryś, czy możesz wkleić link, do tego o czym pisze Muki ?
  Strasznie dużo tam info i trudno znaleźć Jego konkretny zapis… 😦

  • margo0307 pisze:

   Maria: „…my tylko możemy to śledzic lub zastosowac sie do tego o czym pisze Ozyrys i Ktoś z MB”
   No właśnie – my tylko możemy to śledzić…
   Na Forum Kod Czasu, http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=389&start=450
   Admin zainstalował dwa filmiki z takim komentarzem:
   Cyt. „Carlos Munoz Ferrada znany i uznany astronom Chilijski urodził się w roku 1909 zmarł w 2001.
   więcej o nim : https://www.google.pl/?gw…C3%B1oz+ferrada

   Czy tym razem mylił się w swoich przewidywaniach? ”
   Pan Munoz Ferrada w pierwszym filmiku mówi, że ” lecąca kometa jest tak wielka, czyli że posiada masę planety..”
   A oto i filmiki:

   i drugi:

   A poniżej link, który wynalazła Baria z polskojęzycznej stronki:

   http://polska.hercolubus.net/fragmenty.html

   • Ozyrys pisze:

    Margo…”….No właśnie – my tylko możemy to śledzić…”
    nie, nie śledzić …tylko zastosować,
    dobrze wiesz o tym ,że to działa.że stosujesz..
    .i tak właśnie należy robić.

    • margo0307 pisze:

     Pani Iza Janczarska pisze:
     Cyt.”..Pragnę zwrócić uwagę Czytelników na książki Ashayany Deane „Podróżnicy” , tom I i II oraz „Anielskie Rzeczywistości – Podręcznik przetrwania”.

     Książka „Podróżnicy” tom II, napisana została w 2002 roku, ale do Polski dotarła i została wydana w 2012r. Mamy więc znacznie mniej czasu na pracę z samym sobą, dlatego gorąco polecam ćwiczenia zawarte w jej książkach, pomagające szybko aktywować nasze pola aury, czakry i kod DNA, dopasowując własne organizmy do wymagań czwartego wymiaru. Ćwiczenia zaproponowane przed Ashayanę są niezwykle ważne i każdy powinien się z nimi zapoznać we własnym interesie…
     * * *
     Ashayana Deanae w książce „Podróżnicy”- tom II, cz II tłumaczy:

     …” W ciałach, które nie przygotowane są do przyjęcia zwiększania tempa drgania cząsteczkowego, niesionego przez Gwiezdne Aktywacje Ziemi, nasycenia Gwiezdną Falą spowodują wzrastające poczucie psychicznego, emocjonalnego i biologicznego zmęczenia. Podczas aktywacji Ziemi, systemy energetyczne ludzi, znajdują się pod stopniowo wzrastającą ilością napięcia elektromagnetycznego na poziomie sub-atomowym. Napięcie to przejawi się w ludzkim organizmie, w różny sposób. Zanim ciało auryczne nie zrównoważy nowych częstotliwości w systemach ciała, u niektórych osób może pojawić się fizyczne „iskrzenie” zwiększonej statyczności elektrycznej (co może czasami wpłynąć na pracę urządzeń elektrycznych i magnetycznych).

     Dla większości ludzi nasycenia nie spowodują tak wyraźnych symptomów, lecz przejawią się raczej jako stopniowo mniej subtelniejsze symptomy zwyrodnienia, osłabienia witalności, oraz fizycznego podupadania. Aktywacje Gwiezdne i Nasycenia powodują stopniowo coraz bardziej zauważalne symptomy fizyczne, które zaczynają się delikatnie i stopniowo, ulegając intensyfikacji. Ucząc się właściwego wykorzystywania nowych częstotliwości do pozytywnego rozwoju, można uniknąć potencjalnych, niepożądanych wpływów Gwiezdnych Aktywacji Ziemi.

     Symptomy wytworzone przez Nasycenia Gwiezdną Falą, mogą być przerażające, jeśli ktoś nie rozumie co ma miejsce i mogą zagrażać życiu, jeśli niższe czakry nie zostały zrównoważone, a ciało fizyczne nie zostało przygotowane na te zmiany.

     Dzięki Aktywacjom Gwiezdnym i nasyceniom Fali, z uśpienia wyprowadzane są nowe pokłady mózgu, a systemy gruczołowe ciała takie jak grasica, tarczyca, szyszynka, przysadka mózgowa, przechodzą metamorfozę.(….)

     Na chwilę obecną możecie nauczyć się po prostu o polu aurycznym i systemie czakr za pośrednictwem dostępnych źródeł i zacząć pracować nad oczyszczeniem i zrównoważeniem czakr w swoim ciele, za pomocą pracy z energią, wizualizacji, nucenia tonów oraz innych holistycznych praktyk…”

     Cytat pochodzi z:
     http://www.kroniki-wiedzy-niekonwencjonalnej.pl/artyku%C5%82y/iza-janczarska/dlaczego-jeste%C5%9Bmy-tacy-zm%C4%99czeni/

 2. margo0307 pisze:

  Niepokojące info pojawiło się na blogu Szczęściarzy:
  Cyt. „..Małe nano urządzenia wielkości ziarna piasku rozprowadzane w żywności, wodzie, rozpylane w powietrzu.
  Jak ma to nas niszczyć ?,
  nano robociki po aktywacji sygnałem radiowym rozpoczynają pobudzanie systemu immunologicznego który jest odpowiedzialny za samoobronę, symptomy podobne do objawów grypy. Śmierć wciągu 10-12 dni, skuteczność 98%
  http://billhweld.blogspot.no/ – światowe media milczą, tematy są wyciszane ale nikt nie dyskredytuje Dr. Bill H. Weld-a
  Potwierdzają się informacje a także wzajemnie się zazębiają o chemtrails, w wielu krajach opryski są prowadzone 24h/24h.

  napoje z nano maszynami
  Napoje z nanomaszynami:
  Pepsi Cola
  Nestle ADR
  Chicago Municipal
  Atlanta Municipal
  Danone
  Coca-cola
  Los Angeles Municipal
  Seattle Municipal

 3. margo0307 pisze:

  Ktoś: „Orzeszki, wedle opakowania “dobre na potencje” 😛

  Orzesz…Ty… orzeszku 😀

 4. Ktoś pisze:

  ISON – teoretyczna trajetoria dolotu do Ziemii

  „A więc…gdyby to było ‚cos więcej’ niż tylko kamol(ups-kometa) to wystarczylyby mu dwie male korekty: jedna podczas przejścia wokoło slonca 28.11.2013(w celu wejścia w plaszczyzne ekliptyki) a następnie manewr podczas przelotu ‚za Wenus’ 13.12.2013-ot żeby wylecieć wprost na Matuszke Ziemie…i ‚dojść’ nas wlasciwie wprost od strony Slonca…24/25.12.2013r 😉 ”

  (https://groups.google.com/forum/?hl=pl&fromgroups#!topic/pl.sci.kosmos/GYD8jEuG9Nc)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s