Tajemnicza śmierć delfinów- Czy to początek przebiegunowania magnetycznego Ziemi

Śmierć delfinów na wschodnim wybrzeżu USA

Ciągle dochodzi do przypadków śmierci delfinów na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W okolicy New Jersey odnaleziono już w lipcu 25 martwych delfinów. Biolodzy morscy nadal nie wiedzą jakie są przyczyny tego zjawiska. Od czerwca na plażach od New Jersey do Virginii, znaleziono 120 martwych delfinów.
W laboratoriach badawczych pojawiają się średnio dwa martwe delfiny dziennie, więc materiału do badań jest aż nadto. Niektórzy sugerują to, co zaproponować najłatwiej, czyli, że delfiny padają ze względu na zanieczyszczenie środowiska. Równie dobrze może to być efekt przełowienia, co w konsekwencji prowadziłoby do głodu a nawet załamania łańcuchów pokarmowych wielu zwierząt morskich.
więcej:
http://zmianynaziemi.pl/wideo/smierc-delfinow-wschodnim-wybrzezu-usa

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Obserwacje Ziemi, OSTRZEŻENIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Tajemnicza śmierć delfinów- Czy to początek przebiegunowania magnetycznego Ziemi

 1. Dawid56 pisze:

  To sie dzieje już od roku, masowa smierć pszczól czy waleni delfinów.Wszystkie te stworzenia kierują się „zmysłem magnetycznym”.Jeśli z tym magnetyzmem jest „coś nie tak” to delfiny czy pszczoły myla drogę. Ciekawe, czy gdyby samoloty nie korzystały z satelitów do określania swojej pozycji, ale ze zwykłych busol kompasów czy żyrokompasów też nie myliliby drogi.

 2. Ktoś pisze:

  Ciekawostka do potwierdzenia:

  „18 VII 2013 r. o godz 1-szej nad ranem, a potem po godz. 3-ciej z minutami miał miejsce wybuch w reaktorze atomowym na Ukrainie.Było go widać w promieniu kilka tysięcy km, w Dąbrowie Górniczej ludzie widzieli przez okna wielką kulę ognia,która się wzbiła w górę na niebo a zaraz potem poszedł ulewny deszcz.Obudził ich wielki huk.Na różnych osiedlach w różnych miejscach było tak samo to widać.W tym samym dniu nad Górami Świętokrzyskimi przeszły 4 ulewy i 4 wielkie burze w jednym dniu, tj też 18 VII.Jeśli ktoś twierdzi,że nie było wybuchu w reaktorze atomowym Ukrainy to kłamie!Czyżby sam reaktor podziękował za plugawienie polskich rodzin,kobiet w ciąży dziwkami i prostytutkami, za to jak im pohitlerowskie stare żony ubliżają w Niemczech, te same którymi się one opiekują, którym podcierają tyłki,również żony i córki po faszystach włoskich we Włoszech poniżają polskie kobiety .W Niemczech Polki są wyzywane od ” polnische Sweine i polnische Lochen”.Niedawno ukazała się książka,która to opisuje.Ten wybuch który było widać na niebie z reaktora podziękował za polskie kobiety.Tym kolejnym wybuchem reaktora atomowego zabili i napromieniowali nasz kraj kolejny raz-kilkudziesiąty raz.Nie krzywdzi się kobiet w ciąży, chorych,starców i dzieci!A oto przyszła nauczka;nie będą mogli niektórzy skonać tyle bogactw,pełne konta zostaną a zabraknie ich żeby to spożytkować. Niech rządzący powiedzą to swoim bliskim,swoim rodzinom co im zrobili,a także co zrobili Polsce i Europie.Niebo nie rychliwe i sprawiedliwe.Polska ziemia czerwcowymi powodziami również im za to podziękowała.Za powieszoną u nas 24-loletnią kobietę w ciąży, za bólowania i wymuszane poronienia na wariomatach kobietom oraz wysyłanie mężów z nowymi autkami do dziwek.”

  (http://zmianynaziemi.pl/wideo/usa-ostrzega-wszystkie-kraje-zamachem-terrorystycznym-al-kaidy#comment-147875)

  Nie wiem czy to nie ta sama burza co Mały Budda pisał.

 3. km pisze:

  moze to haarp.

 4. Nie potrzeba przebiegunowania czy HAARP-a, by dokonać masakry delfinów – wystarczy strumień ultradźwięków o hałaśliwości 320 dB – to może zagotować mózg – a przynajmniej rozregulować sonary tych zwierząt i je skutecznie zdezorientować… 😦
  A co do awarii reaktora, to kolejna kaczka dziennikarska. Możemy spać spokojnie. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s