Wykład Czesława Białczyńskiego na Harmonii Kosmosu

Ciekawy wykład Czesława Białczyńskiego na Harmonii Kosmosu pod górą Ślężą o Słowianach, haplogrupach genetycznych, duchowości, Kosmosie i jeszcze innych wielu tematach.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmos, Rozwój duchowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Wykład Czesława Białczyńskiego na Harmonii Kosmosu

 1. Ktoś pisze:

  Kolejny „ciekawy” wykład Czesława Białczyńskiego. Ogólnie sam autor jest ciekawy. Widać coraz bardziej po nim iz ma odpowiednie rozkazy do wykonania i „słowiańskość” dla niego to tylko taka trampolina do władzy jak u innych już prężących pośladki na myśl o stołkach „rodzimych działaczy”. Rodzimych nie oznacza Rodzimowierczych mimo iz w tej branży „działają i mieszają”.

  Generalnie udało mi się u niego popełnić wpis którym była pochwała oczyszczenia JESTEM dokonana niedawno w porównaniu do działan niejakich „mnichów z tybetu” tam zachwalanych. Wpis jako mówiący o grupie „polsko-radzieckiej” zmył się z bloga po kilku godzinach. Czemu? Może odpowiedzią są banderowsko pisowskie sympatie tego pana czy wręcz bolszewicko nazistowski manifest jaki jest tematem wpisu z 30.06 taki wprost domagający się wprowadzenia kastowego społeczeństwa w Polsce z podziałem na tych po tej i tamtej stronie krawężnicka i całą resztą niepotrzebnych im, tym „ziluminowanym mędrcom”, w rynsztoku (komentarze wytykające rasizm w tym wpisie też „przypadkowo” „programowo” zniknęły).

  (http://bialczynski.wordpress.com/2013/06/30/grzegorz-leonczuk-polska-i-inne-kraje-propozycja-drogi-na-przyszlosc/)

  Czemu deklaracje nie idą w parze z działaniami? Zawsze najciemniej jest pod samą latarnią a smycz u niektórych „opozycjonistów” jest naprawde krótka co widać w prezentowanym programie na nowe państwo wyznaniowe zwanie Bolszewią (w odróżnieniu od bierzącej Polszewi). Takie nowe antypolskie gówno w nowym jeszcze bardziej populistycznym opakowaniu bo się właśnie zbliżają wybory i trza pozwolić fuhrerowi polskiej sceny politycznej dojść do władzy żeby mógł „poprowadzić nałud na moscala” i się an nim wykrwawić by już nigdy więcej nie przeszkadzał w budowaniu Judeopolonii na trupach Polaków na Piastowskiej Ziemi.

  Chyba naprawdę najwyższa pora dać sobie siana z tymi „neo-asurami” i wzorem pewnej figurki zasłonić usta, oczy i uszy a potem …. tylko doświadczać „ciałem” jak „ludzkość” realizuje swoje najskrytsze marzenie wyjąc do Nieba o litość w umieraniu.

  • Mezamir pisze:

   „Ta sytuacja jest oczywistym nieporozumieniem i takie nieporozumienia powinno się załatwiać ze mną. Zanim rzuci się oskarżenie o usunięcie wpisu należy to po prostu wyjaśnić.

   Ale zacznijmy od komentarzy KTOSIA.
   Obserwujemy działania KTOSIA od dwóch lat i każdy kolejny miesiąc wzbudzał coraz poważniejsze obawy że mamy do czynienia z perfidnym trollem. Komentarze KTOSIA były usuwane kiedy były atakiem ad personam połączonym z antyżydowskim bluzgiem, albo oczywistym kłamstwem. Ponieważ w bluzgach i kłamstwach ten człowiek doszedł już do muru i obnażył się po prostu jako perfidny prowokator dostał wreszcie po dwóch latach Czerwoną Kartkę.Nie będę tutaj uzasadniał dlaczego mam pewność że to “agent jezuitów”, on sam powinien pamiętać że kiedyś się tutaj obnażył co do swoich związków rodzinnych i ten jego post mamy. Dlatego pytałem go czy przedstawił się z tej swojej najpodlejszej strony całej swojej bliskiej rodzinie. Nie posuwam się do podłych metod takich jak on stosuje, dlatego nie używam tej wiedzy publicznie. Byłoby dla niego najlepiej żeby zrobił rachunek sumienia i poszedł do spowiedzi jak najszybciej, bo w życiu nigdy nic nie wiadomo, a dostać się do Nieba z czymś takim na duszy, nie sposób. No chyba że z góry dostał rozgrzeszenie od Hierarchii, a może i namaszczenie – wtedy jest to że tak powiem “święta podłość” godna złotego medalu Virtuti Vaticano.

   Trzeba przyznać, że jak na skalę uprawianej przez niego dezinformacji w kwestiach przeszłości Słowian i kwestiach buddyzmu, a także zaśmiecania forum antyżydowskim perfidnym bluzgiem, wykazaliśmy się “arcy-anielską” cierpliwością.

   Teraz sprawa komentarzy spod artykułu o odczycie Szeremietiewa w Niklocie. Artykuł o odczycie był zwykłym anonsem. Nie mam w zwyczaju przechowywać anonsów, ani dawać anonsów na Czarny Pasek. Dopóki są aktualne dotąd są. Następnie są wyrzucane. Niestety nie da się usunąć artykułu a zostawić postów spod niego. Usuwa się całość. Swego czasu przenosiłem niektóre anonse do działów w archiwum, ale jest tych anonsów tyle, że nie ma sensu ich przechowywać. Odczyt czy warsztat był, minął, było zaproszenie i tyle, co tu przechowywać.

   Płynie z tego wniosek, że nie należy robić ważnych wpisów, które by się chciało zachować jako dokumentację swojej wypowiedzi pod ogłoszeniami o odczytach i imprezach. Prędzej czy później te ogłoszenia idą do kosza. ważne wpisy umieszczajcie tylko pod artykułami merytorycznymi, pod czymś co zostaje. Aktualności merytoryczne typu Upadek III RP zostają – tylko wędrują do działów na Czarnym Pasku jeśli przestają być aktualne – bo mają treść merytoryczną – pod tym można robić wpisy. Pod ogłoszeniami terminowymi nie ma sensu.

   Natomiast jeżeli ogłoszenie pokazuje się na STRONIE GŁóWNEJ a nie na Pasku w Aktualnościach, to jest w archiwum i pod tym można się wpisywać i dyskutować, bo to zostaje, tylko schodzi do Starszych Wpisów.

   Nie pozwólmy sobą manipulować nikomu. Sprawy należy załatwiać w pełnym świetle – tak jak to tutaj z Opolczykiem wzorcowo czynimy.

   Na pewno nie mam pretensji, że ludzie mają odmienne poglądy, czy też uważają moje poglądy polityczne za szkodliwe. To kwestia oceny i punktu widzenia w ogóle, każdego z nas. Rozumiem radykalizm i pochwalam radykalizm, ale są takie miejsca, gdzie na radykalizm MIEJSCA NIE MA. Takim miejscem jest ten blog – jeśli idzie o publikacje artykułów. Komentarze nigdy nie są usuwane jeśli są zgodne z zasadami publikacji jakie zamieściłem na Czarnym Pasku. Za komentarze czyjeś nie odpowiadam, tylko je publikuję.

   Każdy prowadzi działalność na swój rachunek i niektóre rzeczy mogą się mu u innych nie podobać. Każdy kto prowadzi działalność publiczną podlega też krytyce. Jednak opluwania kogokolwiek bez jakichkolwiek podstaw nie możemy tolerować. To jest znana i powszechnie stosowana metoda agentury. Niech sobie hasają po Onecie a nie u nas.

   Bezpośrednie wyjaśnianie nieporozumień, czy jakichś dziwnych sytuacji jest niezbędne, bo zdarzają się przecież takie ataki – jak hakerka służb, albo indywidualna – zwalenie całego systemu – co miałem w zeszłym roku, albo wpisy zagubione w SPAMIE, lub przetrzymane w KWARANTANNIE przez WordPress. Mieliśmy tutaj kilka osób z fałszywym IP i adresami mailowymi typu: pojebana@prawda.ru „-Czesław Białczyński

   http://bialczynski.wordpress.com/2013/07/22/manifest-lipcowy-czyli-scenariusze-dla-polski-na-lata-2013-2015/#comments

 2. Dawid56 pisze:

  Nie lubię mieszania polityki w sprawy duchowe i ezoteryki.Nie wiedziałem, że Pan Białczyński to robi.

 3. Mezamir pisze:

  Brak zainteresowania polityką w momencie gdy wyprawia się na naszych oczach
  to wszystko co się wyprawia,jest nieodpowiedzialnością.
  Polityka i tak interesuje się nami.

  • Ktoś pisze:

   Żeby się babrać „polityką” trza mieć choć trochę programu poza „teraz my chcemy ssać koryto czy czerpać garsciami z rzadowego żłoba”. A programu nie ma poza kolejnymi tonami antypolskich rasizmów opakowanych w populistyczną new ageową bredniologie których przykłady są tam publikowane co jakiś czas jako manifesty na nowa przyszłość Judeopolonii jak już banderowcy z pisu wykorzystując patriotyczne hasełka-mamełka dojdą do władzy.

 4. Dawid56 pisze:

  Powiem tak, kazdy ma swoje opcje polityczne i ma do tego prawo.Sprawa polityki jest to powazny temat i ogromna odpowiedzialnosc za decyzje.Z reguly kazdy polityk chce dobrze tylko ze czasmi chce dobrze dla siebie i swojej rodziny.

  • JESTEM pisze:

   Z mojego punktu „widzenia”:
   Zwykle jest tak, że każdy polityk działa nieświadomie według pewnych wzorców myślowych i powiązanych z nimi emocjami, które zostały mu „zaimplementowane” w procesie wychowania. Jest NIeŚwiADOMY tych wzorców. A mimo to WIE DOSKONALE, co jest DOBRE lub najlepsze dla INNYCH, chociaż jemu samemu WYDAJE SIĘ, że dla niego najlepsze jest COŚ INNEGO 😉

   • Mezamir pisze:

    Jeśli człowiek wierzy, że w tworzeniu historii ludzkości istnieją przypadki, to jest on kompletnym idiotą [Marek Tulisz Cyceron]

    Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest. [Benjamin Disraeli, żydowski (!) premier Wielkiej Brytanii]

    Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania [Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii]

  • Ktoś pisze:

   Nie ma już altruistycznych polityków. Wymarli.

   A program tego „ugrupowania” jest niebezpieczny bo chcą wzorem solidurnosci tym razem realnie rozpętać w Polsce wojnę domową (patrz Libia, Syria etc) gdzie większość ludności najzwyczajniej w imię ich banderowsko-bolszewickiej ideologi wyginie. Oczywiście będzie to przestawiane jako walka z peło i ich mocodawcami ale celem jest stworzenie Judeopoloni tym razem już bez Polaków we własnym kraju. Oni mają w toku tej rewolucji wyginąć czego dziś nie dostrzegają mamieni przez pisową Bestię do powstania.

 5. Dawid56 pisze:

  Wiedza o tym co jest dobre dla innych, to za malo, wazne sa jeszcze czyny

  • JESTEM pisze:

   A czyny polityków jakie są? Nie wiem, czy wszyscy, ale zdecydowana większość ma tak: Mają pomysły i podejmują decyzje – decydują za innych, dla innych oraz zabiegają o coraz większą popularność wszelkimi dostępnymi środkami. Bo jak mówią: „„Nie ważne co mówią O NAS, ważne żeby mówili” DUŻO i CZĘSTO:.” To bardzo znana sentencja marketingowa. Aż nazwiska „weżrą się ludowi w mózg”. Wtedy nazwisko tego lub owego staje się znane. A potem, jak przychodzą wybory, idzie sobie człowiek na głosowanie, czyta listę, a tam: „same nieznane nazwiska… hm… chociaż nie, kilka znanych, więc je „odhaczę”… czasem i tak się zdarza.

   • Ktoś pisze:

    Dlatego ludzie powinni nauczyć sie świadomego zapominania. Tego swoistego WYMAZYWANIA BZDETÓW czy INFORMACJI NIEWAŻNYCH ze swojej głowy.

    Pierwszy etap ZEN tego uczy.

    • Maria_st pisze:

     O Zenek nie wiedziałam ze to ZEN, tak wlasnie robie…po co smieci zbierac, odrazu na prze..miał
     Wiadomo ze nadmiar niepotrzebnych rzeczy/śmieci chaos wprowadza a nieraz i skażenie
     Teraz juz wiem dlaczego nie czytam, slucham wszystkiego jak leci….nieraz slowo i wiem i w zasadzie samo sie znajduje wtedy kiedy znalezc sie ma

 6. Mezamir pisze:

  W dniach 18.07 – 26.07 odbędzie się webcast otwarty retritu z Czögjalem Namkhai Norbu
  w Kunsangar South, którego tematem będzie Inwokacja Samantabhadry.

  W czwartek, 18.07 wypada rocznica urodzin Guru Padmasambhawy.
  Tego dnia o 8:00 czasu Oddijany (5:00 czasu polskiego) Czögjal Namkhai Norbu
  udzieli przekazu Gurujogi związanej ze specjalną praktyką Guru Padmasambhawy.

  Przekaz transmitowany będzie w otwartym webcaście
  ponieważ jest poza ograniczeniem odległości

  Sesje nauk:
  – 19.07,
  – godz. 15:00 – 17:00,
  – 20.07 – 26.07,
  – godz. 09:00 – 11:00.

  Dodatkowo:
  – 22.07,
  – godz. 11:30, ganapudża (pełnia),
  – 25.07,
  – godz. 16:00, ganapudża na zakończenie retritu i inne aktywności.

  Dostęp ze strony: http://www.shangshunginstitute.net/webcast/index.php

  Szczegółowe informacje na temat retritu wraz z jego aktualnym planem znajdziecie na: http://www.shangshunginstitute.net/webcast

 7. Mezamir pisze:

  Osoby zainteresowane przekazem który się odbędzie
  powinny skontaktować się ze wspólnotą dzogczen.pl
  i poprosić o wyjaśnienie tego co należy robić w trakcie transmisji.

 8. mały budda pisze:

  Witam serdecznie.
  Pamiętam dwa wcielenia tj. wojownik, Lama i teraz obecnie mały wewnętrzny chłopiec budda.
  Raczej jestem przekonany aby, każdy oczyszczał się, wewnętrzne sam. Bez ingerencji innych. No chyba, że się ma kogoś u boku kto obudził Brahmę.
  Łączenie się w grupy nie jest dobre w obecnej mega transformacji.
  Pozdrawiam Sercem Światła.

 9. Maria_st pisze:

  Raczej jestem przekonany aby, każdy oczyszczał się, wewnętrzne sam. Bez ingerencji innych. No chyba, że się ma kogoś u boku kto obudził Brahmę.
  Łączenie się w grupy nie jest dobre w obecnej mega transformacji.

  Zgadzam sie maly buddo….dlatego nigdy mnie zadne spedy nie interesowały, wole ten czas spedzic w lesie, nad woda

 10. Mezamir pisze:

  http://www.shangshunginstitute.net/webcast/files/AdzomDrugpa.pdf

  Opis co,jak i kiedy robić w trakcie webcastu.

 11. Mezamir pisze:

  Wersja esencjonalna 🙂

  Ma być tak:

  – szczera intencja ,robię to dla pożytku wszystkich istot,aby pomóc wszystkim którym zdołam pomóc
  – zaufanie, że ChNN da Ci przekaz, a Ty go odbierzesz – i że jak najbardziej możesz rozpoznać Naturalny Stan Umysłu/Rigpa
  (Rongzompa mówi, że to jest kwestia tylko wiary i zaufania)
  – rozluźnienie
  – uważność.
  Tyle.

  CzNN mówi tak: po krzyku(w trakcie przekazu krzyknie) znikają myśli, ale coś pozostaje – jakaś/czyjaś obecność.
  Co to za obecność? Jaka jest? To trzeba zaobserwować.

  • mały budda pisze:

   Witam serdecznie.
   Będę szczery do bólu. Wiem z kim i czym mam do czynienia.
   Jestem Brahma. Nic już mili panowie nie pogrzebiecie. Nie macie mocy.
   Istoty Światła mnie wspierają.
   Więc nie naruszenie programu Wiecznego Światła.
   Pozdrawiam Światłem Serca.

 12. mały budda pisze:

  Witam serdecznie.
  Myślę o dzieciach z tybetu, które zostały przygarnięte pod dach polskich rodzin.
  Oni są ,mi bliscy Sercu, niż wszystkie żyjące Ikony Lamów.
  Dzieci są radością Matki Ziemi.
  Pozdrawiam Światłem Serca rodziny i dzieci.

 13. Maria_st pisze:

  A mnie sa bliskie wszystkie dzieci tego swiata, lecz gdzie pozniej gubia szczerosc i radośc i z jakiego powodu ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s