Świecące koty, świecące małpy, myszy, drzewa

W 2009 roku świat obiegła wiadomość ,ze japońscy naukowcy wyhodowali świecące( fluoroscencyjne) małpy. Teraz okazuje się, że powstaje projekt w którym może uczestniczyć prawie każdy. Zrób sobie domowe genetyczne laboratorium zachęcają naukowcy Amirav-Drory,Taylor, Evans- wyhoduj sobie świecącą roślinę albo nawet świecącą małpę. Pomysłodawcą był doktor Amirav-Drovy , który zapragnął wyhodować świecące rośliny. Potrzebne były tylko pieniądze i darczyńcy, aby móc zakupić odpowiednie fragmenty łańcuchu DNA, a jego modyfikacja mogłaby się już odbyć nawet w warunkach domowych. Pomysł chwycił zebrano odpowiednie fundusze na ten cel. Każdy darczyńca mógł dostać koszulkę z nadrukiem świecącej rośliny oraz paczkę nasion z której ona wyrośnie.
Co jest jednak niepokojące w tym eksperymencie to to, że przeprowadzono go praktycznie dla zabawy. Z historii wiemy, że dawno dawno temu żyły mityczne zwierząta- smoki, centaury, pegazy. Wydaje sie że praktycznie nie istnieją żadne granice dla manipulacji genetycznych i to najbardziej niepokoi
świecąca małpa
opracowano na podstawie artykułu z „Gazety Wyborczej” z 28 czerwca 2013 roku
podobne informacje mozna znaleźć :
http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Swiecacy-kot-pomoze-znalezc-lek-na-AIDS,wid,13777291,wiadomosc.html?smg4sticaid=610e76

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Eksperymenty, Ostrzeżenie ceremonie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Świecące koty, świecące małpy, myszy, drzewa

 1. Maria_st pisze:

  Mnie to wcale nie niepokoi.
  Dziwi, zastanawia głupota istoty mieniacej sie lepszym, wybranym…i tego do czego to wybraństwo doprowadza……do totalnego zidiocenia i wynaturzenia.
  Dlaczego jako ” wybrani” nie czujemy sie odpowiedzialni za swoje czyny ?
  Idziemy przed siebie a trupy za nami …..
  A może ta rasa……wyginie jako nieudany eksperyment wyższej cywilizacji…..tak jak na Marsie i Wenus….. ot Ziemia jako ostatnie miejsce eksperymentu……takie kosmiczne ZOO .
  Jeśli jesteśmy takim eksperymentem to z pewnościa jest tez ten ktory ma to pod tzw kontrolą…..takie sprawdzanie czy manipulacje genetyczne maja szanse przeżycia w tym wszechświecie…..
  Więc kto jest odpowiedzialny za to co tu sie dzieje na tej planecie ?
  Bogowie ?
  Wynik eksperymentu zwany tu—człowiekiem ?
  Coraz wiecej dowiadujemy sie o Słoncu, ale mało wiemy o planecie za nim, na tej samej orbicie co Ziemia …..
  A co jeśli jesteśmy holograficznym ” odbiciem ” tej schowanej za Słońcem planety…..jeśli jesteśmy symulacja…..i na ” Ziemi ” tylko ci zza naszym Słońcem sprawdzaja sobie różne warianty ………nawet przybycie tzw Bogów….
  My stamtad…tu jako odbicie nas…może jesteśmy niczym GRA…..cos jak 7D….
  tak uważam…….jesteśmy ułudą, maja, iluzja…..
  Więc czy my—jako iluzja możemy coś TU zmienic?
  A co mozna zmienic w uludzie…maji…w czyms czego tak naprawde …nie ma….
  Mozemy wrócić TAM …skąd jesteśmy…
  Może trzeba sobie tylko uzmysłowic KIM JESTEŚMY ? !
  ŚWIATŁO

  • margo0307 pisze:

   „W 2009 roku świat obiegła wiadomość ,ze japońscy naukowcy wyhodowali świecące( fluoroscencyjne) małpy…”

   Mhm… a w dwa lata później Matka Natura dała im klapsa w dupsko i pokazała co znimi uczyni, jesli nadal będą sobie tak poczynać… 😛
   Przecież te wszystkie zawirowania aury na Ziemi, to nic innego jak klaps w tyłek dany „dzieciakom ludzkim” za brojenie…
   I uważam, że …słusznie !!!

  • JESTEM pisze:

   „Może trzeba sobie tylko uzmysłowic KIM JESTEŚMY ? !
   ŚWIATŁO

   widzialne i niewidzialne

   • Dawid56 pisze:

    O.K.ale nie widzę sensu udowodniania tego sztucznie chciałbyś świecić na purpurowo albo na żółto?

    • JESTEM pisze:

     Dawidzie56, do kogo piszesz? Komu zadałeś to pytanie?

     Jesteśmy światłem… widzialnym i niewidzialnym. I zagęszczonym do atomów… To fakt, czyż nie?

     Ja nie widzę powodu, by robić eksperymenty na zwierzętach i ludziach traktując ich jak króliki doświadczalne, wbrew ich własnej woli. Jeśli zaś ktoś chciałby zgłosić się na ochotnika do takich eksperymentów, bo chciałby świecić na zielono albo czerwono w ciemności – to byłby wybór jej lub jego – według tak zwanej wolnej woli.

     • Aurelia pisze:

      Nie wiem czy wiecie, ale te działania mogą przyczynić się do wynalezienia leków na choroby zwierzęce lub ludzkie. Dzięki tym fluorescencyjnym właściwościom będzie można zdiagnozować w bardzo szybkim tempie różne groźne choroby.

     • JESTEM pisze:

      ‚Nie wiem czy wiecie, ale te działania mogą przyczynić się do wynalezienia leków na choroby zwierzęce lub ludzkie.”

      Możliwe, możliwe…. Mamy już tyyyyyle leków różnych, różnistych, a czy przez to ludzie są zdrowsi? Wygląda na to, że nie, a tylko koncerny farmaceutyczne zbijają majątki na ludziach kupujących „tony” wciąż „udoskonalanych leków… Często tych samych, a sprzedawanych jako „nowych” po zmienionej nazwie.

      Mam znajomą, która jest naukowcem po farmacji i wynalazła lek przeciwbólowy dla pacjentów po ciężkich operacjach, lek z naturalnej substancji. Lecz nijak nie może się przebić z zakończeniem badań i produkcją tego leku, bo jest on… skuteczny i możliwe, że o zerowych skutkach ubocznych. Dlatego wciąż pojawiają się na jej drodze jakieś „abstrakcyjne” wręcz „przeszkody”, bo… to przecież żadna „gradka” dla… przemysłu farmaceutycznego.

      Nie zażywam żadnych leków (chyba że zioła i minerały lub bardzo naturalne substancje typu wyciągi z roślin) i czuję się dużo zdrowsza od wielu moich rówieśników zażywających różne leki. Kto wie, a może tak ogólnie to ludzie byliby zdrowsi, gdyby zażywali mniej leków?

 2. Dawid56 pisze:

  Obie macie całkowitą rację, nikt nie jest w stanie powiedzieć do czego te manipulacje genetyczne nas doprowadzą .Jest to działanie w tzw dodatnim sprzężeniu zwrotnym – czyli wszystko wymyka się spod kontroli.

 3. margo0307 pisze:

  „…Kto wie, a może tak ogólnie to ludzie byliby zdrowsi, gdyby zażywali mniej leków?”
  ____________________________
  Może kiedyś… ludzie ponownie odkryją Prawdę, że na każdą ich dolegliwość znajduje się lek pochodzący wprost od… Matki Natury ? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s