Czas Wodnika czy czas…wojny?.

When the moon is in the seventh house(Kiedy Księżyc jest w siódmym domu)
and Jupiter aligns with Mars( A Jowisz będzie w koniunkcji z Marsem)
then peace will guide the planets and love will steer the stars( pokój będzie przewodnikiem planet, a miłość będzie sterować gwiazdami)

This is the dawning of the age of Aquarius,( To świtanie Ery Wodnika)
the age of Aquarius,
Aquarius, Aquarius

Harmony and understanding,(harmonia i zrozumienie)
sympathy and trust abounding ( sympatia i zaufanie)
no more false-hoods or derisions,( nigdy więcej fałszywych przyjaciół i drwin)
golden living dreams of visions,( złote, żywe marzenia i wizje)
mystic crystal revelation ( mistyczne kryształowe objawienia)
and the mind´s true liberation ( i prawdziwa wolność umysłu)

Aquarius, Aquarius

Czy Milosz Forman był wizjonerem?. Urodził się 18 lutego 1932 roku( jeszcze Wodnik) Ten dzień z preludium musicalu Hair właśnie nadchodzi jest to 22 lipca 2013 roku kiedy ma miejsce pełnia ( Księżyc w VII domu Słońca ) i koniunkcja Marsa i Jowisza w fazie Raka. Jednocześnie dosłownie „wczoraj” opublikowano analizę manuskryptu Voynicha.To dziwne, ale Chińczycy nie wiedzieć czemu dla ludzi Zachodu, pierwszy dzień swojego nowego roku zawsze obchodzą gdy ma miejsce nów w fazie Wodnika (około 20styczeń-19 luty), jednak biorąc pod uwagę manuskrypt Voynicha i widok nieba z wieka egipskiego sarkofagu przestaje to być takie dziwne.
wieko_sarkofagu
To tak jakby punkt początkowy Zodiaku umieścić w zerze Wodnika zamiast w zerze Barana, a XI sektor kosmogramu ( czas Wodnika) to przecież między innymi tolerancja, przyjaźń, humanitaryzm, poczucie braterstwa. Tak powinno być właśnie w Erze Wodnika która jest dosłownie przed nami. W tych trzech systemach (Voynicha, chińskim i egipskim) ( jeśli chodzi o układ krzyża) pierwszym żywiołem jest powietrze, drugim woda, trzecim ogień a nie pierwszym ogień drugim woda a trzecim powietrze, to zasadnicza różnica. Ten drugi porządek to właśnie jest ta tzw. odwrotna strona medalu.Pierwszy oznacza braterstwo i miłość ogólnoludzką drugi to wojna. U Milosa Formana to ostrzeżenie przed wojną i Wietnam i pamiętna scena z Więcej Słońca (Let’s the sun shine)

„Mars i Jowisz tworzą koniunkcję zbliża się czas Raka wraz z wielką wojną” Nostradamus

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Ostrzeżenie ceremonie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Czas Wodnika czy czas…wojny?.

 1. Dawid56 pisze:

  Indianie Hopi, w rysunku naskalnym, przedstawili dwie drogi, dwie wersje rozwoju wydarzeń, jedną pozytywną drugą negatywną.
  Hopi_prophecy

 2. Czas Wodnika, to także czasy wielkiej iluzji. I jak na razie wszystko się sprawdza: żyjemy w pokręconym matriksie, podglądani i podsłuchiwani przez nieznanych nam ludzi, którzy w zamian za korzyści materialne serwują nam medialne bajeczki. Jedną z nich jest także film Foremana. Polecam lekturę ksiązek sir Brinsley Le Poer-Trencha, w których pisze on m.in. o rewolucji młodości, która ma nastąpić w Erze Wodnika, ale dodaje znamienne ostrzeżenie – na przełomie każdej Epoki Zodiakalnej czeka nas Wielkie Oczyszczenie… Polecam – http://hyboriana.blogspot.com/2012/12/operacja-ziemia-0.html i następne. Pozdrawiam!

 3. Dawid56 pisze:

  Rzeczywiście te nasze czasy są ciagle jeszcze na przełomie Ery Ryb i Wodnika i w tej chwili czas Wodnika to iluzja( notabene domena Neptuna władcy zodiakalnego władcy Ryb), a jak wiemy Neptun jest w tej chwili właśnie w fazie Ryb(swojej fazie) i bedzie tam przebywał od 2011 roku do 2026 , a przedpole Ery Wodnika oczyści Pluton począwszy od 2024.

 4. c pisze:

  wolę wersję 5th Dimension : )

 5. A ja może zwrócę uwagę na przepowiednię Nostradamusa ,,Mars i Jowisz tworzą koniunkcję zbliża się czas Raka wraz z wielką wojną”

  Od razu mogę powiedzieć, że wypada to 22 lipca 2013 o 3h w nocy. Ciekawe, czy się sprawdzi. Może ktoś się zna i byście coś mogli napisać.

  • Maria_st pisze:

   Mne prze–po–wiednie Nostra..dam..usa podpadaja od dawna–są niczym manipulacja naszym UMYSŁEM….chcecie…MACIE.
   Na POHYBEL JASNOWIDZOM…….PROROKOM i ich PRZE—PO___wiedniom

   SERCE otwórzmy na :
   ŚWIATŁO

  • Maria_st pisze:

   „A ja może zwrócę uwagę na przepowiednię Nostradamusa ,,Mars i Jowisz tworzą koniunkcję zbliża się czas Raka wraz z wielką wojną”

   Od razu mogę powiedzieć, że wypada to 22 lipca 2013 o 3h w nocy. Ciekawe, czy się sprawdzi. Może ktoś się zna i byście coś mogli napisać ”

   I kolejna data okazała sie bujda. niech kolejne też tak skończa–w śmietniku Umysłu

 6. Dawid56 pisze:

  Wiemy niewiele i moze bardzo dużo na temat tej daty.Pełnia ma miejsce wówczas kiedy Słońce dosłownie „napoczyna” fazę Lwa.Lew to ogień a ogień to
  1.Olimp w ogniu
  2.Świat w płomieniach
  3.World War „Z” – pandemia Zombie- to tylko niektóre tytuły filmów z II kwartału 2013 roku.Brzmią ewidentnie jak ostrzeżenie.Kiedyś pisała na tym blogu Madame, że warto zwrócić uwagę na okres lata kiedy na niebie będzie konfiguracja wielkiego trygonu wodnego(Saturn-Neptun-Jowisz.Spierałem się z nią, że ważnejszy jest okres 30 marca-3 kwietnia 2013 ( dla wydarzeń).Zasadniczo nie miałem racji, bo w tamtym okresie na niebie były tzw dwa palce boże, ale te konstrukcje rodziły tylko napięcia, a nie wyładowania.Po paru miesiacach przyznaję rację Madane, że dużo bardziej niebezpieczny dla wybuchu wojny na szeroką skalę jest okres lipca-sierpnia 2013 roku kiedy do Wielkiego trygonu dołącza Mars i cały czas jest tez kwadratura Uran -Pluton – to może być wybuchowa konfiguracja bo Wielki trygon będzie układem samonapędzającym przez okres ponad miesiąca i więcej.

  • Ktoś pisze:

   A tak w przełożeniu na kalendarz to kiedy te „lipcowo-sierpniowe ogniste dni” wypadają i jaki jest ich związek z prognozowanym tez na lipiec nagłym masowym ochłodzeniem zwanym Mała Epoka Lodowcowa?

   • Maria_st pisze:

    3/4 lipiec…taki sygnal…sie okaze…..jutro

   • Ktoś pisze:

    Na 29/30* prognozują. Troche przydużo jak na MEL

    • margo0307 pisze:

     Ktoś pisze: „… Troche przydużo jak na MEL”

     Pan Tadeusz Mroziewicz prognozuje także w lipcu’2013 niepokoje pogodowe…oraz zbliżającą się wielkimi krokami MEL właśnie…

     Cyt.”…W lipcu należy spodziewać się bardzo intensywnych i skrajnych zachowań tak atmosfery jak i zwiększonej aktywności sejsmicznej jak i tektonicznej, oczywiście zagrożenie jest adekwatne do właściwości terytorialnych, jednak zjawiska takie mogą pojawić się na terenach geologicznie mniej aktywnych.
     W ciągu miesiąca prognozuję wystąpienie znacznego zagrożenia powodziowego tak w Polsce jak i wielu innych krajach.
     Ostrzeżenie dotyczy szczególnie krajów basenu Morza Środziemnego, a także krajów gdzie trwają różnego rodzaju niepokoje społeczne, bądź konflikty zbrojne(…)
     Bez wątpienia przyroda sprawi nam o wiele więcej niespodzianek jakie jesteśmy w stanie przewidzieć jeśli się zważy,że stoimy u progu Małej Epoki Lodowej i jak dotychczas z takim procesem nikt z żyjących nie miał bezpośredniego kontaktu.
     Należy zaznaczyć, że po Małej Epoce Lodowej , czyli po Biblijnych „ 7 latach chudych” czy też po „10 plagach egipskich” obudzimy się w całkiem innym świecie…”

     • JESTEM pisze:

      A ja mam odczucie, że te prognozy pogodowe pana Mroziewicza dotyczą w pewnym sensie także tego, co dzieje się i będzie działo z ludźmi…
      Sparafrazuję trochę jego słowa w kontekście tego, co może dziać się z ludźmi…

      W lipcu należy spodziewać się bardzo intensywnych i skrajnych zachowań ludzi i sporych zaburzeń w ich polach energetycznych, emocjonalnych oraz psychicznych, także zwiększonej aktywności psychiczno-emocjonalnej, w skrajnych przypadkach prowadzącej nawet do „rozpadu osobowości”;
      oczywiście zagrożenie takie jest adekwatne do oporu przed zmianami wzorców, które stanowią podstawę działań, zwłaszcza nieświadomych działań ludzi oraz wzorców, które im nie sprzyjają i prowadzą do destrukcji.
      Jednakże zjawiska takie mogą pojawić się również u osób bardziej wewnętrznie zharmonizowanych, chociaż nie z aż taką intensywnością, jak u tych bardziej chwiejnych emocjonalnie i stawiających opór przed zachodzącymi zmianami i zjawiskami.

    • Maria_st pisze:

     pro–gnoza……

  • doklucznik pisze:

   Słońce napocznie właśnie Lwa 22 lipca, ale trygon będzie Saturn-Neptun-Mars.

   Ogólnie ciekawe ułożenia planet tego dnia. Ciekawe czy coś się wydarzy.

   • Maria_st pisze:

    Będzie to PIĘKNY DZIEŃ ………

   • doklucznik pisze:

    Może i będzie piękny dzień, po prostu nie można nigdy niczego być pewnym i niczego wykluczać, jeśli chodzi o zdarzenia życiowe.

    W dniu rozpoczęcia II WŚ też był WIelki Trygon, tyle że w znakach ziemnych, czyli najbardziej materialnych, w przeciwieństwie do obecnych wodnych, ulotnych, mniej materialnych.

 7. Dawid56 pisze:

  Zaczynają się już praktycznie od dzisiaj( 1 lipca) i trwają do 10 sierpnia ( wielki trygon wodny) a a 29 lipca ma miejsce konfiguracja zwana Gwiazdą Dawida https://nnka.wordpress.com/2013/07/01/gwiazda-dawida-pieczec-salomona/

 8. Dawid56 pisze:

  Czas Wodnika był juz kiedyś. Dawno dawno temu zgrupowało się w znaku Wodnika aż 6 planet Mars, Słońce, Księzyc, Jowisz, Wenus, Pluton.Było to 17-18 lutego 3102 p.n.e i miała miejsce wtedy prawdopodobnie jedna z wojen atomowych na polu Kurukshetra .W dniu tym nyło także zaćmienie Słońca.Trygon niestety jest czasami aspektyem samonapędzajacym( takie swoiste perpetum mobile)

  • Maria_st pisze:

   „Było to 17-18 lutego 3102 p.n.e i miała miejsce wtedy prawdopodobnie jedna z wojen atomowych na polu Kurukshetra ”

   rozpętali a teraz muszą oczyścić, ciekawe jak im to wyjdzie / czyli nam /

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s