Czy coś ważnego czeka nas 19 maja 2013 roku? – a może po prostu kolejna data mająca wywołać strach?

Już od połowy lat 90 pojawia się ta dziwna fraza. Jedni uważają, że nadejdzie koniec świata, inni – że zostaną odtajnione informacje na temat fenomenu UFO, jeszcze inni, że dojdzie do ataku terrorystycznego z użyciem broni jądrowej lub cyber-ataku grupy Anonymous.
Od połowy lat 90. ludzie natrafiają na banknoty i monety podpisane tym dziwnym sloganem. Pojawiają się również prace graffiti, napisy na chodnikach, a nawet autobusach. I to na całym świecie. Sceptycy uważają, że to dowcipnisie z portalu 4chan „trollują” społeczność, bo trzeba przyznać, że w tym miejscu w internecie powstało wiele memów i obrazków zawierających owe hasło. Działo się to lawinowo, ponieważ świat obiegła informacja o tej tajemniczej frazie i niedawno użytkownicy 4chana podchwytali pomysł, nagłaśniając sprawę.
więcej:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-cos-waznego-czeka-nas-19-maja-2013-roku

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Czy coś ważnego czeka nas 19 maja 2013 roku? – a może po prostu kolejna data mająca wywołać strach?

 1. Monmaria pisze:

  Dla zainteresowanych tematem: jutro zaczyna się Fala Człowieka. Poza tym parę słów na temat Święta Wesak i rozbłysków słonecznych:
  http://monamornak.wordpress.com/2013/05/14/46-fala-czlowieka-15-27-05-2013-8-fala-w-kalendarzu-tzolkinpolcieniowe-zacmienie-ksiezyca-25-05-swieto-wesak-24-26-maja/

 2. Pingback: Gazeta Polska - Czy coś ważnego czeka nas 19 maja 2013 roku? – a może po prostu kolejna data mająca wywołać strach?

 3. Maria_st pisze:

  Nigdy wcześniej nie słyszałam by cos takiego zaistniało.
  No ale w dobie wszechogarniajacej świat sieci…wszystko mozna wrzucic, podrzucic a nawet uciąć….jeśli chce sie pobawic z ludzmi….w domysle ogłupiac siebie.
  Juz kiedys Alef Stern / AS / pisał jak to działa i jak sie to robi.
  Coraz częściej siec jest jak jeden wielki śmietnik……….podobnie jak Ziemia poprzez działanie ” ludzi ” ale i tez my sami ukazujemy kim sie stajemy…….
  W zasadzie coraz częściej mam wrażenie….że ludzie nie myśla…..tylko czynia bez zastanowienia…sa bezmyślni …bo jakos to będzie.

  Czy cos bedzie tego dnia…….JASNE……gdzies sie urodzi dziecko, ktos umrze, gdzieś ziemia sie zatrzęsie, deszcz spadnie, jakiś idiota napadnie na kogos…..ot—to będzie……..i nawet więcej bo ” czlowiek ” lubi być Panem Ziemi……pewnie lepiej sie w swej marności czuje.

 4. margo0307 pisze:

  Maria_st pisze: „… W zasadzie coraz częściej mam wrażenie….że ludzie nie myśla…..tylko czynia bez zastanowienia…sa bezmyślni …bo jakos to będzie.

  Czy cos bedzie tego dnia…….JASNE……gdzies sie urodzi dziecko, ktos umrze… ”

  … Gdzieś, ktoś otworzy szeroko oczy i nareszcie zobaczy kwiaty, pąki na drzewach…, motyla, usłyszy śpiew ptaków…, a może nawet uda mu się uspokoić myśli i wejdzie w rezonans z wielkim morzem Wszechświata…, a może ktoś zobaczy aurę…, a może zechce pozbyć się i wyzwolić ze starych wzorców i przekonań…, a może stwierdzi, że przecież mam inteligencję, serce i… wolną wolę, a to oznacza, że muszę zrobić z nich użytek 😀 .., może…, może….

 5. Maria_st pisze:

  ” … Gdzieś, ktoś otworzy szeroko oczy i nareszcie zobaczy kwiaty, pąki na drzewach…, motyla, usłyszy śpiew ptaków…, a może nawet uda mu się uspokoić myśli i wejdzie w rezonans z wielkim morzem Wszechświata…, a może ktoś zobaczy aurę…, a może zechce pozbyć się i wyzwolić ze starych wzorców i przekonań…, a może stwierdzi, że przecież mam inteligencję, serce i… wolną wolę, a to oznacza, że muszę zrobić z nich użytek 😀 .., może…, może….”
  Tak, tak to oczywiste…….dla niewielu, niestety—narazie, rzecz jasna

  Pieknie napisałas margo, pieknie

 6. Ktoś pisze:

  „Tego dnia Księżyc przecina równonocy od Virgo, w Libra. W tym momencie, Pluton i Uran się idealnie kwadratowe (90 stopni 0 minut) do siebie. Wydaje się, że księżyc jest co aktywuje kwadratowych. To będzie 4 raz z 7 dokładnych kwadratów między 2012-2015. Pluton jest w Koziorożcu ma zrobić z naszego rządu i struktur, a Uran w Baranie symbolizuje nowe początki. Na tej podstawie może być oczywiste, że to „nie” to koniec świata, ale po prostu kolejnym etapem cyklu.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-cos-waznego-czeka-nas-19-maja-2013-roku#comment-136549)

 7. ok3 pisze:

  Nic się nie wydaży, gdyż każde zdarzenie, nawet lokalne, rodzi niebezpieczeństwo końca ziemi jako planety życia. W tej chwili zobaczcie ile i jak jest planeta pokryta reaktorami atomowymi http://www.atom.edu.pl/index.php/component/content/article/74-energetyka-jadrowa-na-swiecie/104-stan-energetyki-jadrowej-na-swiecie.html. Cokolwiek większego się zdarzy i będzie wielkie buuuuum, życie skażone na wiele tysięcy lat. No chyba, że będzie to „inteligetne zdarzenie” omijające strefy wrażliwe. 😀

  ok3

  • Maria_st pisze:

   ok3 tutaj chyba lubia zabawe z atomem…jakby eksperymentowali na swoje głupocie…
   Japonia nas cały czas napromieniowuje choc o tym sie nie pisze…..i czy tylko stamtąd…ręce opadaja nad ludzka głupota…….

  • Ktoś pisze:

   Podstaawowym celem „energetyki jądrowej” nie jest produkcja energii tylko materiałów uzywanych później do produkcji bomb. gatki szmatki w kilowatach to taki wabik, taki robak by się ludzie zgadzali na ich funkcjonowanie. I są kraje które potrafią zabijać innych czymś „nowocześniejszym” i im już elektrownie są zbędne i takie które dopiero raczkuja w broniach masoego uśmiercania inwestujące w te wirówki elektrownie i całą resztę.

   I dlatego też zydostwo tak piszczy przy irańskich elektrowniach. Boi sie iż beda mieli groźnego konkurenta który w zemście za babilonie ich zwyczajnie posmarzy. Datki to „demokracji” to mowy dla gąbów by terrorystów z kosmosu ochraniali własnym ciałem umierając „za zydolanie” (asurolandie).

 8. ok3 pisze:

  Parę lat temu przeczytałem na necie, że najwiekszym problemem po wybuchu bomby jądrowej jest dzura coś w przestrzeni na kształt dziury czasoprzestrzennej w miejscu wybuchu. Naukowcy to zjawiskoodnotowali, nie wiedzą do końca co to jest i nie wiedzą jak to zamknąć. To była prawdziwa przyczyna memorandum na rzecz zakazu prób atomowych. Od paru godzin szukam potwierdzenia tego na necie, jakoś nie umie tego znaleźć. Będę szukał dalej i jak znajde podam link.

  ok3

  • margo0307 pisze:

   ok3 pisze: „…Parę lat temu przeczytałem na necie…”

   Chodzi Ci może o wywiad PC – Projekt Camelot ?

   Cyt. ” … Jest w Livermo-re zadanie o nazwie Shiva Nova, w którym stosuje sie matryce gigantycznych laserów. To ogromne lasery, ogromne kondensatory, wiele terawatów energii, a wszystko to w budynku osadzonym na ogromnych sprezynach [rozklada ramiona, by pokazac ich rozmiary], wszystkie zogniskowane w malutkim punkcie.
   W ten sposób powstaje reakcja syntezy, która odtwarza pewne warunki panujace podczas prób z bronia jadrowa.
   To cos w rodzaju próby jadrowej w warunkach laboratoryjnych.
   Problem polega na tym, ze wszystkie wysokoenergetyczne wydarzenia podobne do tego powoduja rozdarcie czasoprzestrzeni.
   Zaobserwowano to juz w czasie wybuchów w Hiroszimie i Nagasaki i mozna to nawet zobaczyc na filmie.
   Nalezy patrzyc na to, co wyglada jak rozszerzajaca sie kula energii. Moge przeslac panom odpowiedni link, gdzie mozna to zobaczyc.2 Problem z tworzeniem rozdarc w czasoprzestrzeni, bez wzgledu na ich wielkosc, polega na tym, ze dostaja sie tam rzeczy, których nie powinno tam byc…”

   http://projectcamelot.org/henry_deacon_1_polish.html
   .
   Poniżej podaję link do arta pt.” Boscy Niszczyciele Światów”

   Cyt. „Jasność Tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie oddaje moc Jego potęgi.
   Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów.” – to fragment Bhagawad Gity wypowiedziany przez J. Roberta Oppenheimera – ojca bomby atomowej – tuz po udanym tescie. Tym samym Oppenheimer przyrownal sie do hinduskiego boga Shivy..

   Przyjaciele podejrzewali go o skłonności samodestrukcyjne.”

   http://between.salon24.pl/118858,boscy-niszczyciele-swiatow

   • Ktoś pisze:

    „Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów.” – to fragment Bhagawad Gity wypowiedziany przez J. Roberta Oppenheimera – ojca bomby atomowej – tuz po udanym tescie. Tym samym Oppenheimer przyrownal sie do hinduskiego boga Shivy..”

    – Śhiva takie rzeczy to pstrykają palcami robi więc z uwagi na powyższe do pierwowzoru mu nieco daleko. ;p

   • U pisze:

    http://www.youtube.com/watch?v=aC02xufz5HU&sns=em od 2.39 chyba jest to rozdarcie nawet wyglada jak czesc kosmosu…

 9. Dawid56 pisze:

  Co do astrologii to dokładna kwadratura ma miejsce 20 maja o 23.02..A tak naprawdę juz trwa, bo dokładność wyliczenia tej kwadratury na 19 czy 20 maja zależy od programu komputerowego , który liczy pozycje Plutona.Moim zdaniem dziwniejsze( i niepokojące zarazem) jest to, że własnie na tej kwadraturze rozszalało nam sie Słońce i „strzela od niedzieli „X” za „X”-em.

 10. Dawid56 pisze:

  14.05.2013 Hologram Ciała Świetlistego. ATOS- 19.05.2013-Zesłanie Ducha Świetego – możliwa pozytywna opcja wyjaśnienia tego co dzieje się w tej chwili na Słońcu.
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/05/14/14-05-2013-hologram-ciala-swietlistego-atos/

  • margo0307 pisze:

   Dawid56 pisze: … możliwa pozytywna opcja wyjaśnienia tego co dzieje się w tej chwili na Słońcu…”

   Cyt: „..Ta aktywacja będzie miała miejsce w odpowiednim czasie – zostanie zapoczątkowana i przeprowadzona przez Mistrzów… ATOS ”

   Oby tylko ci Mistrzowie nie mieli łusek na garbach 😀
   A Atos to… mój piechu 😀

  • Ktoś pisze:

   Ja osobiście w takie „przekazy” to nie wierze. Mi one śmierdzą celowa dezinnformacją.

   Zawsze na nie trzeba patrzeć pod kątem zastosowanych technik psychomanipulacji: „świetliste ciała”, „dobrobyt”, „samostanowienie”. Juz na pierwszy rzut oka „przekaz” pachnie podpuchą.

   Teraz pozostaje pytanie, odpalą BLUE-BEAM czy się zwyczajnie by zwodzić ujawnią.
   Przygarnij swojego opiekuja, anioła który powie ci co najlepsze dla Ciebie – czyli to „podpisanie dozywotniego z nim cyrografu”.

   To jest ich strategia i mozliwości.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Rakszasa

   Dlatego nie myslenie, nie wizualizowanie przy kontakcie pomaga bo pewnie będa na bezczela ciągnąć ludziom wzorce (rodzice, przyjaciele, ect) ze wspomnień.

   Jedyne „ciało swietliste” jakie potrzebujecie macie w sobie. Żadnego innego żaden komiwojazer nie musi wam dawać. Życie to nie pchli targ czy inna wyprzedaż zeby nim kupczyc za dusze.

  • JESTEM pisze:

   „A Atos to… mój piechu „

   Możesz spać spokojnie Margo0307 🙂 I nie tylko spać, bo i wędrować też. Masz wspaniałego opiekuna 🙂

 11. margo0307 pisze:

  Przeczytałam taką zaje-fajną opowiastkę i chcę się z Wami nią podzielić 😀

  Cyt.” A JEŚLI BYŁO TAK…

  …. Okupanci Ziemi starannie przygotowali wypełnienie starych przepowiedni odnośnie końca świata. W końcu sami je rozpowszechnili. Znaleźli w kosmosie odpowiedni kamień i skierowali go na planetę Ziemię właśnie teraz, kiedy Ziemia stara się o przejście do wyższego wymiaru, teraz zaplanowali zagładę.

  Pozornie wygląda niewinne. Niewielka planetoida, jak pocisk wycelowana w glob zamieszkały przez ludzi, miałaby upaść w miejscu do tego wyznaczonym, powodując wielką wyrwę w ziemi, zniszczenie wielu istnień ludzkich i zwierzęcych.

  Po cichu dodali by do tego szereg wybuchów w punktach starannie wybranych (np. na uskokach płyt tektonicznych), rzekomo spowodowanych planetoidą. I tak nikt by się nie zorientował. Uderzenie spowodowałoby fale trzęsień, rozsunięcie płyt tektonicznych, wybuchy wulkanów. Ciemne chmury wyziewów wulkanicznych zasłoniły by niebo, spadając na mieszkańców tonami toksycznych pyłów i wyziewów. Powstała fala tsunami zalałaby płycizny i depresje lądowe, przy okazji zniszczono by kilkanaście elektrowni atomowych. Niewidzialna siła promieniowania dokonała by reszty agonii ssaków. I tak oto, rzekomo siłami natury, ssaki usunęły by się oddając planetę gadom i płazom, ich należne królestwo, utracone 65 milionów lat temu na skutek takiej samej katastrofy.

  Ale co to… Opiekunowie Ziemi mocą swoich nadludzkich sił i technologii odsunęli planetoidę z zaplanowanej trajektorii, udało się przesunąć o włos, ale tyle wystarczyło, aby pobiegła w dal omijając błękitną planetę. Nie zauważyli małego kamyka, który biegł jak posłaniec zagłady przed planetoidą, niewielki i niemal niewidoczny, już radośnie dosięgał Czelabińska, gdy w ostatniej chwili Liga Opiekunów dostrzegła go i rozbiła w niższych warstwach atmosfery, i tylko drobne odpryski uderzyły w fabrykę, likwidując zagrożenie do ułamka niebezpieczeństwa pierwotnego….

  Nie, to nie możliwe, to tylko fantazja na chwilę spuszczona z uwięzi rozsądku i rozumu… Nie…, nie możliwe… Gdyby tak było to mass media na pewno by nam powiedziały…
  Tak, bo media zawsze mówią prawdę… ”

  http://www.kroniki-wiedzy-niekonwencjonalnej.pl/artyku%C5%82y/iza-janczarska/a-je%C5%9Bli-by%C5%82o-tak/

 12. Dawid56 pisze:

  Ten kto czytał książkę „Znak” Raymonda Khory ma pewne wyobrazenie na czym może polegać projekt Blue Beam.

  • margo0307 pisze:

   A ten co nie czytał ? Np. taki jak ja ?
   To – co ma robić ?

   • Dawid56 pisze:

    Projekt Blue Beam to wirtualna, wielkogabartowa projekcja trójwymiarowa na niebie.Jak sie ukaze wszyscy uznaja że to cud.W ust postaci z „ccudu” będzie mozna „włożyć” dowolna mysl dowolne zdanie.To moze byc nawet zainscenizowane lądowanie UFO czy jakiś obraz religijny.W „Znaku” najwazniejsze było to ze do prijekcji nie było konieczne stałe zasilanie a tylko bateryjne zasilanie wyrzutni.Na przykład w „Znaku” była to komputerowa projekcja niezwykłego wizrunku Słońca
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/67118/znak

 13. ok3 pisze:

  margo0307 tak o to mi chodzilo, bardzo dziekuje za linki 😀

  ok3

 14. JESTEM pisze:

  Nie wiem, gdzie, ale czytałam dziś, że Ktoś miał sen o …. , który wyszedł mu z brzucha…

  To dla Ciebie Ktosiu i nie tylko:

  PIEŚN SMOKA
  Pozwólcie, że się przedstawię

  Tak jakbyście mnie nie znali.

  Jestem Mrokiem, Mężczyzną w czerni

  Ciemnością, której odmawia się bytu

  Jestem numerem 13

  Noszę czarny kapelusz

  Nie możecie mnie dłużej zawstydzać
  
Za to, że byłem w piekle i stamtąd wróciłem
  
Zaświadczam Hiobem, Jonaszem, Judaszem
  
Którzy zjedli gorzkie jabłko,

  Kiedy Chrystus powiedział
 „Ktoś to musi uczynić!”
  Oznajmiają mnie robaki i węże
  Wszystkie rzeczy, które pełzają i czołgają się
  Dawno zapomniane uczynki
  Które wystają z głębi.

  Jestem dzieckiem, które sięgnęło po miłość
  Lecz już nie może
  Bezdusznością zbrodniarzy
  Posępnością ubogich
  Jestem wszystkim
  Co krzyczy w snach
  Bólem – nie twoim

  Jestem Smokiem, który buduje swoje legowisko
  W jamie twojego brzucha
  Tam na dnie jest ciemno – i zimno
  Żadna miłość nie zstępuje w tę czeluść
  Ale tam jest moc
  Karmię się dobrze odrobinkami i kawałkami
  Ciebie, których nie lubisz
  – nie chcesz, aby je inni widzieli
  A więc spychasz je w otchłań mojego królestwa
  Żywię się i rosnę na potęgę!
  Czasem przydaję Ci tej mocy
  W chwilach kryzysu albo gdy samotność
  Staje się zbyt silna – wyrywam się
  A kiedy kryzys mija?
  Wdzięczność? Przebaczenie?
  Nie! Z powrotem do mojej cuchnącej kryjówki
  Widzę przerażenie w twoich oczach
  „Co to – smok w królestwie?
  Ześlijcie księcia na białym koniu, niech zgładzi głupią bestię”

  I obserwuję, jak schodzą po schodach do mojej jaskini – moje serce topnieje
  Tylu ich już było z błyszczącym orężem i jasnymi mieczami
  I cieli i cieli aż ich własna krew przemieniła się w rzeki
  Moja jaskinia jest zaśmiecona ich odważnymi
  I głupimi kośćmi
  Jakże tęsknię za tym, który zejdzie
  Nieuzbrojony i bez miecza
  Lecz z latarnią i otwartym sercem

  Dla tych, dla których jestem krukiem,
  Nie, nienawidzę gołębi.
  A jednak tak, wybrałem Ciemność
  Ale wybrałem ją z miłości
  Widzisz, Oddałbym moją moc z przyjemnością
  Zostając smoczą stopą
  Zdobiącą twój złoty tron
  Jeśli tylko twoje serce byłoby wystarczająco duże
  Aby mnie powitać
  Z powrotem w domu”

  Bruce Lyon (z tomika poezji „13 Cienistych Kształtów” wydany w 1995)
  Przełożyła na język polski Estera Saraswati

 15. c pisze:

  The Wonders – Bezbronność i samo-wyzwolenie

 16. Maria_st pisze:

  Juz wiem, znalazlam..trafiłam….
  19 MAJ…..
  Hurra……
  On 19th May the world
  bakes braver than ever
  – 19.05.2013 –
  World Baking Day
  W Światowy Dzień
  Pieczenia zrób krok naprzód
  i upiecz coś zupełnie nowego.

  100 piekarzy z całego świata zainspiruje Cię do upieczenia ciasta tak wspaniałego, że z dumą podzielisz się nim z rodziną i przyjaciółmi.
  Tu Tu :
  http://worldbakingday.com/

  I Tajemnica ujrzała światło dzienne……..po—-karmimy sie potem

  • Ktoś pisze:

   Na zamianach ktoś pisał ze tego dnia ma obradować Kongres czy dodrukować zielonych i rozwalic dalej swiatową dospodarke czy wdrożyć „wariant cypryjski” u siebie na podwórku. W kazdym razie kraje UE juz wdrazaja podobne prawa u siebie bo kazdy zlodziej mysli o jednym – ZABIERAC.

   Z gospodarczych wiesci to od Rosji dostali causa śmierci iż lupków w Polsce nie dostaną, a Chiny ostentacyjnie dokonaly testu anty satelitarnej broni. Wiec ciekawe co ich kneset uradzi.
   Troche mnie te wybuchy mlozdziezy martwia czy to nie kolejna prowokacja na danie bambusowi wojennej „ucieczki do przodu” (sami wicie cchemy ratowac swiat ale teraz mamy wojne wiec kasiorke oddamy jak sie skonczy za nascie lat… i w ten desen)

 17. Maria_st pisze:

  Działo sie cos wczoraj……dzis 20 maj a wiec dzień po 19……i CO?
  Księżyc w swojej fazie, Słonce za chmurami………..gdzies tam wojuja, gdzies sie kochaja…..gdzieś dzieci sie rodza…..
  Dlaczego człowiek z siebie idiote wciąż robi………a może nie robi……JEST

  • margo0307 pisze:

   Maria_st pisze: ‚..Działo sie cos wczoraj…”

   Mhm…, zawsze się COŚ, dzieś dzieje 😀

   A 25 maja będziemy obchodzić urodziny…, urodziny Buddy 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s