Tiahuanaco może być pozostałością po cywilizacji sprzed tysięcy lat, Ślady cywilizacji technicznej sprzed tysięcy lat ,

Na portalu http://www.innemedium.pl ukazały się ostatnio dwa artykuły zadające ewidentnie kłam twierdzeniu ,że jesteśmy pierwszą cywilizacją techniczną. Co ciekawe to obydwa te artykuły opisują lata poatlantydzkie. Cywilizację Inków i precyzję w jaki sposób zostało zbudowane Tiahuanaco i starozytne wojny nuklearne opisane w Wedach.
Tiahuanaco może być pozostałością po cywilizacji sprzed tysięcy lat

W Andach, na wysokości 3800 m n.p.m., w okolicy jeziora Titicaca znajdują się niezwykłe ruiny, które mogą być ostatecznym dowodem na to, że w czasach prehistorycznych istniały zaawansowane technologie oraz zdolność niewyobrażalnie precyzyjnej obróbki kamienia. Dowód ten jest dzisiaj nazywany Tiahuanaco lub Tiwanako.
Miejsce to odkryli hiszpańscy konkwistadorzy, ale nie zostało porządnie zbadane do dzisiaj. Po raz pierwszy wykopaliska przeprowadzono tam w 1955 roku. Oprócz kompleksu świątyń, którego ruiny zostały do dzisiaj wiadomo na pewno, że w okolicy Tiacuanaco znajdowały się zabudowania z cegieł. Nic już po nich jednak nie zostało. Wydaje się oczywiste, że miasto pierwotnie zbudowano w okolicy pobliskiego jeziora Titicaca. Biorąc pod uwagę fakt, że tafla tego jeziora opada konsekwentnie od kilu milimetrów do kilkunastu centymetrów rocznie to na podstawie tych danych można uznać, ze Tiahuanaco musiało powstać przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy lat temu.

Więcej
http://innemedium.pl/wiadomosc/tiahuanaco-moze-byc-pozostaloscia-po-cywilizacji-sprzed-tysiecy-lat

Ślady cywilizacji technicznej sprzed tysięcy lat
Czy obecna cywilizacja Ziemian na planecie Ziemi jest pierwszą cywilizacją techniczną jak to nam ewolucjoniści się starają „wtłuc” do głów ?! No to pytanie w tym krótkim tekście postaram się znaleść jakieś odpowiedzi.
Zacznijmy od hinduistycznych przekazów o zaawansowanej broni i jeż użyciu:
Mahabharata [księga Mausalaparwan]
Wyrzucono pojedynczy pocisk załadowany całą energią wszechświata. Żarzący się słup dymu i płomienia, jasny jak dziesięć tysięcy słońc, wzniósł się w całej swej wspaniałości… Była to nieznana broń, żelazny grom, gigantyczny wysłannik śmierci, który w popiół obrócił wszelki lud Vrishni i Andhaka… Ciała były tak spalone, ze nie dawały się rozpoznać, włosy i paznokcie odpadły, gliniane naczynia rozpadły się bez żadnej widocznej przyczyny, a pióra ptaków stały się białe. W ciągu jednej godziny wszystkie potrawy stały się niejadalne… w ucieczce od owego ognia żołnierze rzucili się do strumieni, aby obmyć swoje ciała i sprzęt…
[ta bron]…odrzuciła tłumy [wojowników] razem z ich rumakami, słoniami, pojazdami naziemnymi i ich bronią, jak gdyby były to suche liście drzewa. Odrzuceni podmuchem…wyglądali pięknie, jak ptaki w locie… odlatujące z drzew…
W kolejnym urywku przedstawione są zachowania ludzi świadczące o wiedzy jak unikać zagrożenia ze strony opadu radioaktywnego:
Grom opadł i stał się drobnym pyłem. Aby ujść przed tym ogniem, żołnierze rzucili się do rzek, aby obmyć ciała i zbroje.
Oto inny fragment:
Dwa takie pociski spotkały się w powietrzu. Wówczas ziemia wraz z wszystkimi górami, morzami i drzewami zaczęła dygotać, a wszelkie żywe stworzenia zostały porażone energia tej broni i ogromnie ucierpiały. Niebo stanęło w ogniu, a dziesięć stron horyzontu napełniło się dymem…
Więcej
http://innemedium.pl/wiadomosc/slady-cywilizacji-technicznej-sprzed-tysiecy-lat

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Tiahuanaco może być pozostałością po cywilizacji sprzed tysięcy lat, Ślady cywilizacji technicznej sprzed tysięcy lat ,

 1. Ktoś pisze:

  Tiahunahao zostało zniszczone przez Rame i Harumana, imperium o bardziej zaawansowanej technologii które swoją stolicę miało w …..
  kto zgadnie, no kto, no kto. Kto wypowie to wyklęte słowo. ;p

 2. Maria_st pisze:

  kto zgadnie, no kto, no kto. Kto wypowie to wyklęte słowo. ;p

  TY

  • Ktoś pisze:

   Ja to wiem, tylko weź to opisz by inni zrozumieli i uwierzyli bez tego typowego A TO NIEPRAWDA, TO NIEMOŻLIWE, TO WYMYSŁ BO W … TEGO NIE POWIEDZIELI/NAPISALI.

   Ludzie maja te zabytki, maja „wskazówki” a jedyne co robią to drepczą koło krzaczka gdzieś obok zupełnie nie próbujac kojarzyć faktów.

 3. Maria_st pisze:

  Ja to wiem, tylko weź to opisz by inni zrozumieli i uwierzyli bez tego typowego A TO NIEPRAWDA, TO NIEMOŻLIWE, TO WYMYSŁ BO W … TEGO NIE POWIEDZIELI/NAPISALI.

  Ktos napisz prosze, nie daj sie prosic….zbyt dlugo

 4. JESTEM pisze:

  Muki:
  http://muki.salon24.pl/494533,kiedy-czas-zwariowal-i-runal-na-ziemie-2#comment_7529012
  Jeżeli chodzi o Atlantydę, To nadmienię, ze laser był już używany 50,000 tys. lat temu, pierwszy samolot wzbił się 20 tys. lat temu, i ze były pojazdy, które świetnie poruszały się w powietrzu jak i we wodzie.”

 5. Maria_st pisze:

  Cos w tym temacie i w temacie poruszonym w innym arcie odnośnie odwzorowania w Krakowie pewnej konstelacji…oto co napisal nik zenek, a co jest bardzo interesujące :
  Portret użytkownika Zenek
  „Zresztą opowieść o brodatych
  Zenek(nie zarejestrowany), sob., 2013-05-11 22:10

  „Zresztą opowieść o brodatych bogach jest też obecna w mitologii sumeryjskiej. Nefilim są przedstawiani z brodami i judeochrześcijański Bóg Ojciec też bywa wyobrażany, jako starzec o białej skórze z brodą. Być może te religie mówią o tym samym bóstwie, które tak naprawdę było istotą na wyższym od naszego poziomie rozwoju, ale z pewnością nie byli to bogowie. Bardzo zastanawiające jest to, że tak oczywiste konkluzje nie padają w środowisku naukowym.”

  – bóstwie z Krakowa. ;p

  Ale w to przecież nie uwierzycie a nikt wam tego nie potwierdzi bo się domek obłudnych kłamst budowany przez ponad 3000 lat rozleci. Ech dwunożne I-Pody. Bolejcie nad swoim losem.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s