A jednak Mc Kenna miał rację!- Atlas Chmur-Niepamięć

Teoria Mc Kenny zakładała w Timewave zero możliwość wystąpienia tzw „zero point energy” na końcu(w środku) spiralnego lejka czasowego. To dziwne mamy rok 2013 poza horyzontem zdarzeń, którego nie potrafili dostrzec żadni jasnowidze przed umowną datą 28.10 2011-30.03.2013.Teoria Mc Kenny przewidywała w punkcie „zero point energy możliwość wystąpienia bardzo wielu zdarzeń jednocześnie w tym samym czasie kiedy entropia będzie zmierzać do zera i wszystko ze wszystkim będzie powiązane. Mottem „Atlasu Chmur” jest zdanie nic nie jest przypadkowe. Dodatkowo poza punktem Zero point energy jest możliwe istnienie równolegle wielu przyszłości poza lejkiem. Jest prawdopodobnie możliwe odkrywanie powiązań czasowych pomiędzy chwilami z 1850 i 2077 czy jeszcze późniejszych. Być może czas zatraca swoją pierwotną funkcję czwartego wymiaru i jest punktem jednoczesności zdarzeń z przeszłości teraźniejszości i przyszłości. Taki zepsuty Matrix. Być może „wyłączenie matrixa i jego gruntowny remont ma na tym polegać. Pytanie zasadnicze jednak brzmi jaka jest nasza rola w tym eksperymencie.? Pytanie też jest może innej natury czy de facto powodem wystąpienia „zero point energy” nie jest „wtargnięcie” Nibiru raz na umowne 3600 lat do układu słonecznego. Skoro wiemy że „wszystko zależy od Słońca – to jeśli Nibiru w tej chwili wpływa na Słońce, to może wpływać też na pole magnetyczne Słońca i pozostałych planet Układu Słonecznego nie mówiąc o zaburzeniach czasoprzestrzeni.
spirala_Fibonacci

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Kosmos, Matrix, Obserwacje Słońca. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „A jednak Mc Kenna miał rację!- Atlas Chmur-Niepamięć

 1. Pingback: Gazeta Polska - A jednak Mc Kenna miał rację!- Atlas Chmur-Niepamięć

 2. Maria_st pisze:

  Mottem „Atlasu Chmur” jest zdanie nic nie jest przypadkowe. Dodatkowo poza punktem Zero point energy jest możliwe istnienie równolegle wielu przyszłości poza lejkiem.
  Hmm, Ameryki tym stwierdzeniem nie odkrył.
  Nic nie jest przypadkowe—to częste zdanie….u ludzi…..wychodzące z ich głębi….a wiec nic nie jest przypadkowe….to fakt.
  Z tymi światami równoległymi—można spekulować, ale i nie odrzucać…….. myśl jest twórcza.

  To dziwne mamy rok 2013 poza horyzontem zdarzeń, którego nie potrafili dostrzec żadni jasnowidze przed umowną datą 28.10 2011-30.03.2013.
  Tacy z nich jak widac jasnowidze…….może za dużo sie naczytali odnośnie 21.12.2012 roku.
  No ale zawsze można to wytłumaczyć….nic nie dzieje sie przypadkiem.

  Jest prawdopodobnie możliwe odkrywanie powiązań czasowych pomiędzy chwilami z 1850 i 2077 czy jeszcze późniejszych. Być może czas zatraca swoją pierwotną funkcję czwartego wymiaru i jest punktem jednoczesności zdarzeń z przeszłości teraźniejszości i przyszłości.

  Chcemy—miec będziemy……

  W zakłoceniach tak sie dzieje…….

  • JESTEM pisze:

   „Być może czas zatraca swoją pierwotną funkcję czwartego wymiaru i jest punktem jednoczesności zdarzeń z przeszłości teraźniejszości i przyszłości. „

   Dokładnie o tym kiedyś pisałam i nawet miałam różnego rodzaju wizje i rozpoznania.

   „To dziwne mamy rok 2013 poza horyzontem zdarzeń, którego nie potrafili dostrzec żadni jasnowidze przed umowną datą 28.10 2011-30.03.2013.
   Tacy z nich jak widac jasnowidze…….może za dużo sie naczytali odnośnie 21.12.2012 roku.”

   Pisałam u siebie:
   Po tej dacie, kiedy dla większości istot ludzkich NIC SIĘ NIE ZDARZY, nastąpi ogromne rozczarowanie, mnóstwo ludzi poczuje się oszukanych, zawiedzionych… Skutki tego mogą być wręcz destrukcyjne. Chcę prosić Was prosto z serca, abyście do tej daty nie przywiązywali ZBYT WIELKIEJ UWAGI. Jest to ważna data, ale jest wiele równie ważnych innych dat w roku gregoriańskim 2012 oraz 2013. (…) Intuicja mi podpowiada, że wyznaczona data może spowodowana albo błędem w obliczeniach albo jakąś manipulacją na ogromną skalę, bo toczy się jakaś „gra”… I komuś zależy na tym, by spostponować prawdziwe kalendarze Majów. Bo interpretatorów jest mnóstwo. A interpretacje wciąż zaciemniają prawdę o wiedzy, którą posiadali Majowie; niesamowitej kosmicznej wiedzy. Komuś z jakichś względów zależy, aby ta wiedza pozostała ukryta. http://tonalinagual.blogspot.com/2012/12/serwis-informacyjny-o-grudniowych-datach.html

   Natomiast w nocy z 22.na 23. grudnia czułam ogromną energię “otwarcia”. Nie wiem, dlaczego stało się tak w moim przypadku – tak ogólnie – w związku z tymi różnymi „ważnymi” datami, ale wiem, dlaczego – tak szczególnie – w powiązaniu z tym, co się wydarzyło we mnie i przeze mnie…

   Wiem, że podobnych „punktów” czasowych i “otwarć” będzie więcej. I dla każdego może to zdarzyć się w różnym czasie. Tak samo, jak wiem i rozumiem, dlaczego istnieje tak wiele różnych kalendarzy oraz “majańskich” kalendarzy, które są interpretacjami dopasowanymi do różnych “systemów” i związanych z nimi wzorców “matrycowych”.
   (…)
   Oczywiście nie dla wszystkich wszystko dzieje się w tym samym czasie Dlatego proces transformacyjny nie jest związany z jedną jedyną konkretną datą, ale zachodzi w pewnej czasoprzestrzeni, która jest również… naliczana w czasie liniowym np. w połączeniu i współbrzmieniu z kalendarzem gregoriańskim.
   http://www.tonalinagual.blogspot.com/2012/12/transfirmacja.html

   Chyba Nnka przytoczyła ten cytat kiedyś:

   „Wielu uważa, że rok 2012 to tzw. Rok Zero a 21 grudnia 2012 to data w której nastąpi globalna transformacja. Don Alejandro twierdzi jednak, że nie jest to takie proste ponieważ zmiana nie zależy od jednego dnia w kalendarzu, a Rok Zero (Czas Zero) jest procesem tzw. „Zmiany Słońc”. Wandering Wolf uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. Święty Kalendarz Majów zależy od zmian w naszej świadomości. Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii.
   (…)

   Zmiana nie jest dniem w kalendarzu życia… to podróż, którą wszyscy dzielimy na ścieżce przebudzenia.” – cyt. z filmu „Shift of the Ages”

   I te słowa są niejako potwierdzeniem mojej wizji o tym, że owa przemiana zachodzić będzie aż do czasu „Wielkiej Kosmicznej Ceremonii” (tzw. Rok Zero) około 30-40 lat. A może ta ceremonia będzie trwała tyle lat?

   “Widziałam” i rozumiem, że te 30-40 lat to między innymi czas “rozwarstwiania się” obecnego świata ziemskiego. Stąd jedni “wejdą” do Czwartego Świata, inni do Piątego, inni do szóstego, a inni jeszcze “dalej” albo do “niższych” albo… do równoległych światów w 3D…

   I to “rozwarstwianie się” – tak coś czuję – zaczęło się już kilka lat temu,; intuicja mi podpowiada, że od momentu, kiedy Starszyzna Majów zaczęła naliczanie TZOLKIN od Pieczęci – Kina IQ -KOLIBER. Jednak ci, do których ta wiedza dotarła, także ją ( z jakichś chyba tylko sobie znanych powodów) zignorowali.

   • Maria_st pisze:

    Nie znam sie na kalendarzach Majów, jak i na astronomii…..ale wg przekazów ta wiedza była tym ludziom potrzebna z pewnych względow….
    Ja zmiany bardziej ” czuje soba „, ” widze w snach”……lecz nie ma tu dat…..jakby były malo istotne dla mnie…..sen jest realny…..rzadko w symbolach….
    Widze kochana Jestem, że masz bardzo dużą wiedze, podobnie jak wiele tu osob, dziekuje Ci

   • JESTEM pisze:

    Wiesz Mario, ja też nie znam się na kalendarzach Majów 🙂

    „ale wg przekazów ta wiedza była tym ludziom potrzebna z pewnych względow….”

    Oczywiście. Do mnie też przychodzi jakaś wiedza, czasem nowa, inna, też z pewnych względów. Ale ja się do tej wiedzy nie przywiązuję.

    „Ja zmiany bardziej ” czuje soba “, ” widze w snach”……lecz nie ma tu dat…..jakby były malo istotne dla mnie…..sen jest realny…..rzadko w symbolach….”

    Każdy z nas ma swoją indywidualną metodę rozpoznawania i przypominania. I to jest piękne. Dziękuję także Tobie Mario za Twoją wspaniałą wiedzę i ogromną intuicję.

    Napisz proszę tutaj to, co chciałaś napisać u mnie.

   • Maria_st pisze:

    Wiesz Mario, ja też nie znam się na kalendarzach Majów 🙂

    Jak to Jestem………nie znasz sie?
    Tyle na ten temat tu piszesz……
    Miałam napisac ale……..ptak mi tak pięknie tu spiewa……kos…….kot siedzi obok…….to jest piękne…..kocham ta realność tej rzeczywistości……

   • JESTEM pisze:

    Ty też sporo tu piszesz 😀 I dzielisz się swoją wiedzą ; -)
    Słyszę śpiewające ptaki. Kot jest szczęśliwy i pies także się uśmiecha…

   • JESTEM pisze:

    „Jak to Jestem………nie znasz sie?
    Tyle na ten temat tu piszesz……”

    Piszę to, co wiem, nic więcej. Ale ta wiedz się zmienia. I nie przywiązuję się do tego, co wiem, bo wiem tyle, ile potrzeba na tu i teraz. 🙂 Nic więcej.

  • Ktoś pisze:

   Ta, bla bla bla. Robią sobie zaopatrzenie pod inwazje na Polskę a nie tam pieprzenie o „rynkach zbytu”.

 3. Ktoś pisze:

  Jak kogoś interesuje, chce sie nauczyć czy tylko popatrzeć na język naszych dziadów, SANSKRYT gramatyka, słowniki teksty. Multum obfitych matsów w wydaniach z XIXw więc tych jeszcze „uczacych” a nie naciągających na kase jak obecnie.

  https://mywebspace.wisc.edu/jrblack/web/SKT/PDF/

 4. c pisze:

  Mckenna się nie mylił :
  Terence Mckenna – Psychodeliki, Iluzja i materializm

  Terence Mckenna – To jest portalem

  Terence Mckenna – Jak myśleć efektywnie

  Terence Mckenna – Obcy sen

 5. Dawid56 pisze:

  Nie jestem pewien czy to 30-40 lat natomiast moze być jeszcze cos dziwniejszego- niesymetria.Czas oczekiwania na punkt zero moze być znacznie dłuzszy od czasu po punkcie zero.Nie jestem przekonany czy potrafimy właściwie zinterpretować tę dylatację fraktalną czasu. Ostatnio pisano na Zmianach na Ziemi o zbudowaniu kryształu czasu jako fraktalnej struktury
  http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-wkrotce-podejma-probe-budowy-krysztalu-czasu

 6. Pingback: Terence McKenna i Transformacja Świadomości.. | Livia Space

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s