Może ktoś zadać takie pytanie: A kto dał prawo Ziemianom kolonizować Marsa?

Podobno zgłosiło się już 10 tysięcy osób chcących lecieć na Marsa, choćiaż to bilet”w jedną stronę”. Myślę, że kolonizacja będzie polegać na tym żeby istniejące istoty na Marsie albo wybić albo nawrócić na właściwą wiarę. Marsjanie zapewne śmieją się z Ziemian w kułak, ale dali się nabrać!! Cały czas podsyłamy im obrazki z naszej marsjańskiej Sahary, żeby Ziemianie myśleli, że nasza planeta jest jałowa. Większości Ziemian cały czas się wydaje, że są sami w Kosmosie, że mają prawo kolonizować cały Wszechświat tak jak kiedyś kolonizowali Afrykę i Amerykę. Wydaje im się też, że życie duchowe to fikcja. Oby się jednak nie zdziwili w momencie, gdy rozpoczną Wojnę Światów. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, mówi stara maksyma. Pewnego pięknego słonecznego dnia, oby nie rozpoczął się swoisty Dzień Niepodległości, kiedy inne dużo bardziej rozwinięte cywilizację będą szukać planety zdolnej do kolonizacji i wybór ich padnie na Ziemię. Dopóki Ziemianie nie powstrzymają się od wojowniczych zamiarów i nie ustaną konflikty na całym Świecie, nie wolno im rozprzestrzeniać wirusa wojny w Kosmosie. Wyobraźmy sobie, że część Marsa skolonizuje jedne państwo, a drugą cześć Marsa drugie. Kto da gwarancję, że nie pojawią się granice i osadnicy i walka o byt i o ziemię? Mamy zarzewie konfliktu w Kosmosie gotowe.
http://www.wykop.pl/ramka/1487821/10-tysiecy-chetnych-do-zamieszkania-na-marsie-mimo-ze/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Może ktoś zadać takie pytanie: A kto dał prawo Ziemianom kolonizować Marsa?

 1. Aga pisze:

  Koniecznie zobaczcie film: „John Carter”!

 2. orkenson pisze:

  Widziałem, całkiem przyjemne lekkostrawne kino sci-fi ukazujące istoty z marsa w ciekawy sposób. Jak ktoś lubi taki rodzaj filmów to polecam.

 3. nie zza winkla pisze:

  10 tys. a 10000tys to nie ta sama liczba

 4. Myra Bartlett pisze:

  Pytanie do katolików. Skoro Bóg stworzył niebo i ziemię, kosmos i wszech¶wiat to pytam się na co nam wszech¶wiat jeżeli tam nie sięgamy? Ba nawet nie możemy dolecieć na Marsa w formie takiej aby postawic tam człowieka, a nawet je¶li to co to da? Przecież nikt tam nie mieszka. Skoro Bóg stworzył ziemię, marsa i wenus oraz merkury to dlaczego życie jest tylko na ziemi? Dlaczego nie „zostawił” na s±siadów na planetach obok? Po co nam one? Po to aby¶my je tylko obserwować mogli?

  • margo0307 pisze:

   Myra Bartlett pisze: „…Przecież nikt tam nie mieszka. ..”
   Skąd to wiesz ?
   Prądu – energii elektrycznej też nie widać a… jednak płynie 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s