Oblicza duchowości -Tadeusz Owsianko 18.04.2013

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Oblicza duchowości -Tadeusz Owsianko 18.04.2013

 1. Dawid56 pisze:

  Według Tadeusza Owsianki od 21.12.2012 mamy do czynienia z nowymi Kodami Słońca, a od 26.02.2013 nowym energtycznym wzorcem Człowieka .Stary wzorzec Adam odszedł do lamusa bo sie zużył.

  • Ktoś pisze:

   A na jakiej podstawie ten Pan wygłasza swoje opinie?

  • Maria_st pisze:

   Własnie odsłuchałam to co miał nam do przekazania pan Tadeusz Owsianko i zgadzam sie z Nim w kazdym słowie….w kazdym…..
   Bardzo MĄDRA wypowiedż i kontamibilna z moimi …..
   Pieknie to przekazał…….nawet ten krzyż z warkoczem……o tym mowi…..taki widzialam wtedy na tej czerwonej planecie.
   Oblicza duchowośći……….. nowy ADAM…….TAK TAK TAK……..
   Dziekuje panie Tadeuszu Owsianko za piekny wykład….dziekuje.

 2. Ktoś pisze:

  Kolejny „nawiedzony?!” :

  „Zagrzmi i to całkiem dosłownie. Najprawdopodobniej pod koniec tego roku pojawią sie dwie komety, tóre się podobno zdeżą. Wszyscy bez wyjątku lokalizacji ujzą krzyż na niebie, ziemia zadrży, ale nie będzie to trzęsienie ziemi fizyczne tylko nadprzyrodzone. Na około 15 min zatrzyma się, żeycie w celu oświtlenia dusz taka lustracja. To będzie przedsmak sądu ostatecznego, mistyczne przeżycie w którym doświadczymy bólu i przerażenia w zależności od grzechów. Nazywać się będzie ta chwila: Ostrzeżenie.

  Zostało to przepowiedziane w świętych słowach Jezusa Chrystusa. Co przepowiedziane przez Boga musi się wykonać. Bóg nie człowiek, nie puszcza słów na wiatr. Co powiedział, że będzie to będzie. My ludzie poprzez modlitwę możemy jedynie złagodzić działania i skutki tego co przepowiedział.

  Po tych 15 min życie wróci do normy, wszystkie nasze czynności w danym czasie itd. Natomiast może się okazać, że nie do końca u wszystkich. Jezus podaje w orędziach do Marii Bożego Miłosierdzia, żę u tych z mocnymi grzechami może nastąpić coś w rodzaju szoku, jak paraliż i ci nie będą w stanie odrazu wrócić do swoich codziennych zadań tak odrazu. Więc może się okazać w zależności od osób i pełnionych stanowisk, że pewne instytucje nie będą działać, np dystrybujca wody, energii, czy jakieś sklepy przez kilka dni.

  Na to mamy się przygotować nie tylko duchowo co oczywiste, ale też żywność na około 10 dni jak podaje Jezus.

  Teraz tak mówie:

  Jeśli komuś co nie pasuje w tej treści to niech to przemilczy, a nie obraża mnie i nie krytykuje.

  Bóg dał nam wolną wolę, ale niestety tylko dwie drogi, albo Szatan i wieczne cierpienie duszy ( bo przecież oczywiste jest, że chodzi o dusze, która istnieje na wieczność a nie o ciało które sobie funkcjonuje na naszej planecie kilka sekund w skali wszechświata ) albo Bóg i życie wieczne.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/partia-pedofilow-w-holandii-oznaka-regresu-cywilizacji-europejskiej#comment-132289)

  • margo0307 pisze:

   Wszystko mogłabym „strawić” w tych ostrzeżeniach, bo mogłyby one mieć wydźwięk nawet pozytywny gdyby zamiast tego rodzaju wpisu:
   Cyt. „..My ludzie poprzez modlitwę możemy jedynie złagodzić działania i skutki tego ..”
   – byłoby np. coś w rodzaju:
   ” My ludzie poprzez dostrzeganie bliźniego, szacunek do bliźniego, wzajemną pomoc etc.., możemy złagodzić…
   Natomiast takie straszenie i groźby odnoszą przeciwny wręcz skutek 😦

  • Maria_st pisze:

   Na temat pedofilii, juz nieraz pisałam…..to najgorsze zło na tej planecie ….zabijanie dziecka na początku jego drogi……moze to własnie to było pierwotnie przyczyna że ludzkośc stoczyła się az tak nisko ?
   Zasiano takie ” ziarno ” —stąd taki a nie inny plon.
   Teraz sie mówi o pedofilii juz oficjalnie lecz to toczy sie od dawna…….być może tak jak napisałam wyżej.
   Wynaturzenie .
   I nie ma na to innego słowa.
   ” Bóg dał nam wolną wolę, ale niestety tylko dwie drogi, albo Szatan i wieczne cierpienie duszy ( bo przecież oczywiste jest, że chodzi o dusze, która istnieje na wieczność a nie o ciało które sobie funkcjonuje na naszej planecie kilka sekund w skali wszechświata ) albo Bóg i życie wieczne.”
   Hmmm……ciekawe więc dlaczego ludzie tak ulegają zezwierzęceniu, upodleniu —–toż sami sa kowalami swego losu ….
   Te religie…choc miały wnieśc w życie ludzi szczytne ideały……wniośly własnie to co widzimy teraz……bo założenie widać było inne / prawdopodonie od pocz atku wiedziano po co sa tworzone / ——- utrzymać w niewiedzy i niewoli tych dla których zostało to czesto siła narzucone…… bo w imie miłośći nie powinno być krwawych wojen a raczej pojednanie z kazda istota na tej Ziemi.
   Dlaczego ludzie sie podpieraja Bogiem, Maria ……a nie patrzą na nauki wielkich nauczycieli pojawiających sie co jakis czas tu…….. bo są zbyt oczywiste ?
   Szacunek….

   • margo0307 pisze:

    Maria pisze: „…bo założenie widać było inne / prawdopodobnie od początku wiedziano po co sa tworzone / ——- utrzymać w niewiedzy i niewoli tych dla których zostało to czesto siła narzucone…”

    Dokładnie Marysieńko 🙂
    Założenie było zupełnie inne 🙂
    Michał Anioł poprzez freski wyjaśnia to w ten sposób, że Jednia, Źródło .. nie działa bezpośrednio na Wszechświat (nie ingeruje w niego, nie tworzy cudów, ani wyjątków jak chciałyby religie), chociaż jest wszędzie – patrzy naszymi oczami…
    Cyt. „..Myśl Istoty Wszechświata realizuje się we Wszechświecie za pośrednictwem Świadomości Indywidualnych wcielonych w narzędzia ludzkie (ciała i dusze) zgodnie z 3 Zasadami…
    3 Zasady Jedni to:
    I Zasada Opieki nad tym co się Tworzy i tym co się Niszczy.
    II Zasada gromadzenia i pomnażania Wiedzy oraz Uniwersalizacji narzędzi i środków.
    III Zasada Harmonii
    Jednia używa świadomych narzędzi ludzkich do Uniwersalizacji i zrozumienia siebie zgodnie z Zasadą Opieki nad Tworzeniem i Niszczeniem, Zamysłem i Realizacją.
    Każda nowa myśl, synteza wzbogaca Jednię zgodnie z Zasadą gromadzenia
    i pomnażania Wiedzy.
    Realizacja i Wiedza, Tworzenie i Niszczenie przenikają się wzajemnie w przejawach Bytu Jedni (świadomościach indywidualnych, zbiorowych, duszach i ciałach) zgodnie z Zasadą Harmonii – Różne ale równoważne.
    Jednia dała początek wszystkim innym bytom, a one dalej tworzyły kolejne istoty z tej samej substancji plazmy- z materii i energii…
    Wszystko co istnieje jest przejawem różnicującego się Jednego Bytu.
    Nie istnieje nic, co nie byłoby przejawem tego bytu, byłoby w jakikolwiek sposób izolowane. Jednak każdy byt (świadomy) – Świadomość indywidualna (przejawiona przez ciało i duszę) może się swoim postępowaniem (niezgodnym z 12 prawami) czasowo odseparować od Jedni blokując się na płynącą od niej energię miłości (3 Zasad).
    Ale… zasady zostały złamane… 😦

 3. Mezamir pisze:

  Indo-europejska filozofia
  Jeśli spojrzeć na historię Judeo-chrześcijaństwa, można zobaczyć, że mieli oni taką postawę, powal i wyciągnij (knock-down, drag-out), co należało uznać za boskie. W judaizmie, aby powiedzieć, że coś jest boskie znaczy powiedzieć, że jest tak dobre, jak Bóg. To bardzo ciężka dualistyczna ontologia (natura istnienia i bycia). Dla nich Bóg jest zupełnie innym rodzajem bytu. W niektórych tradycjach judaistycznych nie można nawet wspominać, imienia Boga. Jest to uważane za obraźliwe, bo jest zbyt święte.

  Jeśli spojrzeć na indoeuropejska kulturę – Indie i przedchrześcijańską Europę- to rzeczywiście ta kultura rozwinęła filozofię. Prawdziwym problemem jest to, że zachodnia kultura nie stworzyła niezależnej, systematycznej, kompleksowej, tradycji filozoficznej.
  Chrześcijaństwo stało się filozoficzne i teologiczne dopiero po jego wprowadzeniu do Europy a nie wtedy, gdy było w Palestynie, wśród poborców podatkowych i rybaków.
  http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=472

 4. Monmaria pisze:

  Owsianko: „Stary świat nie ma już generalnego korzenia.”
  W podobnym tonie wypowiada się H. Kotwicka, mówiąc o odcięciu Ziemi od kosmicznego generatora, który do niedawna jeszcze zasilał stare wzorce. To się skończyło. H. K.: „Współczesny mieszkaniec Ziemi przypomina akumulator naładowany starym prądem, do którego nie ma już generatora. Stare wzorce będą nas straszyć dopóty, dopóki akumulator się nie wyładuje, a jest on bardziej wyczerpany, niż moglibyśmy przypuszczać. (…)Świadomość zbiorowa wciąż jeszcze jest mentalnie tak uwięziona w iluzji trójwymiarowo ograniczonego, materialistycznego świata, że nie dostrzega, co się tutaj właściwie dzieje. Ale nie jest tak źle. U znacznej części ludzkości coraz intensywniej melduje się „nowy” paradygmat – paradygmat zmiany CZASÓW. Coraz więcej osób
  intuicyjnie wyczuwa, że coś nowego wisi w powietrzu.”
  Myślę podobnie.
  A pan Owsianko jest uroczym, ciepłym człowiekiem……

 5. Ktoś pisze:

  Zna ktos dalszą cześć tej

  https://nnka.wordpress.com/2011/11/12/igraszki-3/

  opowieści?

  A także przesłanki na jakich podstawie i pan Owsianko i pani Kotwicka wyrażają swoje opinie.

  • Maria_st pisze:

   Ktoś Igraszki 3 to jak pamietam 3 nopowieśc znajomego nnki.
   Zawieszony w czasie też dotyczy opowieści tej samej osoby. ale nie wiem kim jest.
   Pan Owsianko i pani Kotwicka podobnie jak każdy z nas wyrazaja opinie na podstawie doświadczen swoich i tak jak pan Owsianko mowi podpowiedzi…np przyjaciół…….znamy to, prawda margo ?
   A dlaczego pytasz ?
   Ja wiem o czym ten pan mówi…….

   • Ktoś pisze:

    Bo nie wiem czy nie trzeba wprowadzić poprawek i wymówić kolejne życzenie ale OK zrobie to po swojemu i nie jest wykluczone iz niedługo Słońce znów się obsypie piegami.

 6. Krystyna Kret pisze:

  Rewalacyjny wyklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciesze sie ze moge widziwc i sluchac tak wielkie dusze uczace i przekazujace innym wiadomosci o zmianach Calego Stworzenia.To co Pan mowi jest PRAWDA!!!!Niech Pan mowi i mowi i niech sie Pan nie zraza opinia.Z BOZYM BOGOSLAWIENSTWEM z INDII KRTSTYNA

 7. Ktoś pisze:

  Stare przysłowie pszczół mówi, „ze od pieknego gadania nic sie samo nie zrobi”. W wersjo swojskiej to „dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane”.

  1. A co wiadomo?
  Iż teraz jest taki magiczny punkt gdzie przyszłość swiata balansuje na ostrzu PRZYSZŁOŚCI mogąc się albo ponownie pogrążyć w chaosie albo polecieć ku Słońcu.

  2.Co wiadomo o poczynaniach ZŁEJ STRONY?
  Iż czyni wszystko by nie pozwolić swiatu przejść tą granicę.

  3. Jak to ROBI?
  a – kłamiąc
  b – próbując powstrzymywać proces przechodzenia.

  4. Jak to się odbywa
  a- powstrzymywanie ludzkich starań (na przykład posiedzcie, poogladajcie TV bo wszystko samo się zrobi)
  b- kłamiąc iż naprzykłąd robiąc coś uzyska się taki to a taki efekt w rezultacie będący efektem przeciwnym (blogowe co poniektóere wspomnienia)
  c- marnując ludzkie starania używając je do swoich celów (medytacje majan)

  Do której z tych kategorii mozna zaliczyć „ładne pieprzenie” na wzór erotomanów gawędziarzy chwalących sie przed sobą nawzajem tysiącami urodziwych zdobyczy?

  A skoro jest CZAS i to TEN CZAS to jest pora na DZIAŁANIE a nie PIEPRZENIE.
  Pieprzeniem sie nie przewazy szal Losu we właściwa stronę . Co zresztą widać po coraz większym zdziczeniu i coraz większymj pieprzeniu, że kiedys było inaczej.

  Czym jest PIEPRZENIE? Marnowaniem danej od Losu szansy.

  Dzieci jak są małe lubią zmyślać opowieści. Po części kształtuje to ich potencjał twórczy. Po części w ten sposób uciekają przed własnymi lękami. Ten świat, ta bańka jest właśnie taką ucieczkową bańką (wyidealizowanym swiatem który właśnie niszczą pzechowywane we wnętrzach lęki). Projekcją strachu i przerażenia wymieszanego z ładnymi obrazkami z przeszłości w której chciałoby się zatopić by nie czuc pustki czy lęków realnego świata. Tyle co mam do powiedzenia odnośnie kolejnych tematów do owocnego PIEPRZENIA.

  To ŻLI wygrywają marnując czas ezogawędziarzy na pozorowane działania „oświeceniowe”. Powinniscie byc tego dokładnie, dokumentnie do szpiku kości świadomi.

 8. Maria_st pisze:

  Ktos …
  „b- kłamiąc iż naprzykłąd robiąc coś uzyska się taki to a taki efekt w rezultacie będący efektem przeciwnym (blogowe co poniektóere wspomnienia) ”
  O jakich wspomnieniach piszesz……
  „b- kłamiąc iż naprzykłąd robiąc coś uzyska się taki to a taki efekt w rezultacie będący efektem przeciwnym (blogowe co poniektóere wspomnienia) ”
  no własnie idzie zgłupiec z tym rozumieniem ……
  Jedno jesteśmy i tyle……..mamy sie dalej zniewalac, manipulować….aż zrozumiemy ?
  Ale jak można zrozumiec jeśli to wszystko iluzja….maja..sen?
  Co tu zmienić ?
  Ludzie świadomi maja rózne teorie……acóż dopiero nieświadomi…to jak zaklęty krąg Ktosiu…ręce opadaja / wow…toz to iluzja—–czy ja mam ręce ?/
  Iluzja….zmień siebie..a świat sie zmieni wokół ciebie…
  pracuj, pracuj a garb sam ci wyrosnie…
  dobrymi checiqami piekło jest wybrukowane…..
  Ktosiu….galimatias wszędzie wielki……zamykamy sie w sobie, zapominając posprzatac na zewnatrz…ot co…..bo bałagan nie powstał sam z siebie……może faktycznie trzeba zrobić gruntowne porządki raz a dobrze…….sami…..albo z pomoca

  • Ktoś pisze:

   „b- kłamiąc iż naprzykłąd robiąc coś uzyska się taki to a taki efekt w rezultacie będący efektem przeciwnym (blogowe co poniektóere wspomnienia) ”
   O jakich wspomnieniach piszesz……”

   O śnie-rytuale z Egiptu czy „klamrach z Atlantydy” co tu były opisywane.

   „Ale jak można zrozumiec jeśli to wszystko iluzja….maja..sen?
   Co tu zmienić ?”

   – jeśli to sen to pora przestać uciekać przed sennymi koszmarami i najzwyczajniej w świecie się obudzić. Wyjść z pudełka.

   • JESTEM pisze:

    „O śnie-rytuale z Egiptu czy “klamrach z Atlantydy” co tu były opisywane.”

    Znaczy, że takie sny to kłamstwa czy że takie sny pokazują rzeczywiste informacje o skutkach pewnych działań?

    Maria_st:
    „Ale jak można zrozumiec jeśli to wszystko iluzja….maja..sen?
    Co tu zmienić ?”

 9. Ten wpis został opublikowany w kategorii 4. Czw: Oblicza duchowości , Archiwum audycji i oznaczony tagami afirmacje , aktualności duchowe , Devi , dominika dominiak , dorota pasalska , kreatywność , mantry , Playing for integration , Powitanie Wiosny , psychoterapia , tadeusz owsianko , Tąpadła , umysł , Wanda Wegener , wiedza duchowa o wszechświecie . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s