Michał Nostradamus- Centuria 6.24- lipiec 2013?

Polskie tłumaczenie tej Centurii Wielkiego Wieszcza jest następujące

Mars & berło znajdą się złączone,
Spopod Cancera [Raka] nieszczęsna wojna:
Wkrótce potem będzie nowy Król namaszczony,
Który na długi czas uspokoi ziemię.

Berło to symbol Jowisza. Mars z Jowiszem w fazie Raka znajdzie się w koniunkcji właśnie 22 lipa 2013 roku .Słowo pacyfikacja oprócz uspokojenia znaczy również jak podaje wikipedia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pacyfikacja
• Tłumienie – przemocą bądź innymi środkami przymusu bezpośredniego – manifestacji, powstania, buntu itp.
• Użycie sił zbrojnych (wojska, żandarmerii, policji) w celu stłumienia niepokojów i przejawów niezadowolenia bądź oporu wobec władzy.

Dlatego inne tłumaczenie tej Ceturii jest następujące (Zbigniew Szymaniak)

Mars i Jowisz tworzą koniunkcję
Zbliża się czas Raka wraz ze straszną wojną
Krótko po tym nowy król będzie wybrany
który na Ziemi długo pokój utrzyma

Po angielsku Centuria 6.24 brzmi następująco

Mars and the sceptre will be found conjoined
Under Cancer calamitous war:
Shortly afterwards a new King will be anounted,
One who for a long time will pacify the earth.

a w języku francuskim:

Mars & le sceptre se trouuera conioint,
Dessous Cancer calamiteuse guerre :
Vn peu apres sera nouueau Riy oingt,
Qui par long temps pacifiera la terre,

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Michał Nostradamus- Centuria 6.24- lipiec 2013?

 1. Maria_st pisze:

  @Margo59
  ””…Jest też przestrogą dla całej ludzkości, że Destroyer [niszczyciel] powróci ponownie..”””
  Nie tyle powróci, co moim zdaniem wychodzi już z łuku swej orbity. Mniej więcej należałoby to tak ocenić.
  Pojawi się w szczypcach Raka. Tyle, że nie współczesnego, ale starożytnego gwiazdozbioru. Przejdzie Tuż obok podwójnej tarczy starożytnych ciętej w Karo.
  To będzie dzień Pana, i jego wozy bojowe na jego orbicie ( planety i planetki) będą gotowe do bitwy. Nazywali go Marduk, Nibiru i wiele imion miał inaczej, ja podam tylko jego imiona starożytnych, i ukaże tego boga Majów lub Azteków. Bo doskonale go znali. I to był jedyny Bóg, którego tak naprawdę się bali.

  Nie dawno przeczytałam, że jakiś wielki obiekt znajduje się za.. Saturnem…
  Takich naukowych i nie naukowych bzdur, bredni i komedii nie biorę nawet na stanowienie się na treścią, a cóż dopiero na poważnie.
  Jestem zmęczony, więc odpocznę z jeden dzionek i dokończę obiecane wpisy, moim zdaniem bardzo ciekawe, bo zbliżające nas do dnia zagłady. Tej prawdziwej.
  Skończyłem remanent roczny dziś wiec uważam to za wieki sukces, i zdany bój z fiskusem, znaczy się u siebie wyszło, ponad 11 000 pierdułek wiec byłem załamany. Lekko się to pisze, ale zliczyć wycenić ocenić spisać? Chyba będę musiał z tym skończyć, bo to już nie na moje nerwy.
  Tak z jednej strony z prawej patrząc od przodu Sfinks ma lico ciemniejsze, wypalone od żaru. Jedna z plag to nalot meteorów na ziemie Egipską, zdziesiątkowało to Egipcjan.
  Takie same zaszłości są na wszystkich 9 piramidach w Gizie. Z jednej strony wszystkie kamulce są ciemniejsze od żaru. I tylko te piramidy, bo żadnych innych tam nie było.
  Komu by się chciało mógłby poszukać zwieszonej wartości irydu na przełomie geologicznym. Uskoki ziemne ukazują w Egipcie spaloną zestaloną warstwę gleby. Musiało tam nieźle grzać żarem.
  Taka kosmiczna bez promieniowania atomówka. Dopiero potem pasterz stał się właścicielem piramid wypasający u ich podnóża swe owce.
  Ale komu się chce? Wolą szczekać głupotami zamiast dowodami.

  Podają jeszcze informację, że to samo ciało było przyczyną potopu i
  zatonięcia Atlantydy.

  Moim zdaniem nie – czas się nie zgadza, ale za to zapadnięciem się części starego Cejlonu tak.

  Zaś ta niby odległą przeszłość wcale znów taka odległa nie była.
  Pamiętajcie istnieje dowód oszustwa naukowego, kłamstwa medialnego, matactwa i uciszania. Nie tak dawno czasowo i każdy z Was z czytających tu i piszących i ja sam tego doświadczył na własnej skórze i nie zauważył nic.
  Planeta nasza pochyliła się na kilka godzin o dalsze 15 stopni w bok. Sumerowie i po nich następni mówili, kiedy to się stanie niedługo dosięgnie was zły los. Tego dowodu nikt nie zmajstruje. Nikt nie zatuszuje.
  Kiedy się dopełni……….

  Jest w necie prezentowany, ale go nie widzicie i nie rozumiecie. Szkoda.

  Na razie:
  MUKI 495070 | 17.04.2013 13:39 ”
  http://muki.salon24.pl/494533,kiedy-czas-zwariowal-i-runal-na-ziemie-2#comment_7551051

 2. Ktoś pisze:

  „Wkrótce potem będzie nowy Król namaszczony,
  Który na długi czas uspokoi ziemię.”

  – niech zgadne, to o POLAKU SŁOWIANINIE RODZIMOWIERCY mowa. ;p

 3. Ktoś pisze:

  „Under Cancer calamitous war”

  – to — > https://nnka.wordpress.com/2012/04/25/ksiega-kolbrin-niszczyciel/

  i 3 dni ciemności. Nie wiem jak inni ale ja tam wiem, że WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

  A robaki mogą juz śmigać bez kradzionego na ten swój Madagaskar bo jak wrócą Devowie od ich aury spłoną. A spłoniecie fizyczne mimo iz jest niewyobrazalnie bolesne jest tym o co będą żebrać w niebogłosy bo spotka ich cosik ciutke okropniejszego.

  Ale o tym tez już było pisane na tym portalu i u Mukiego tez sie przewinęło wiec powielać nie będą bo zainteresowani sobie sami znajfdą.

  • Maria_st pisze:

   Ktoś—– ” Nie wiem jak inni ale ja tam wiem, że WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. ”
   Ja —NIE
   choć chciałabym aby było jak piszesz…..

   ” A spłoniecie fizyczne mimo iz jest niewyobrazalnie bolesne jest tym o co będą żebrać w niebogłosy bo spotka ich cosik ciutke okropniejszego. ”
   Cosi okropniejszego …….a co ?

   Ale o tym tez już było pisane na tym portalu i u Mukiego tez sie przewinęło wiec powielać nie będą bo zainteresowani sobie sami znajfdą.

   w jakim kontekście sie przewinęło u Mukiego, bo nie wiem o czym w tym zdaniu piszesz…..

   • Ktoś pisze:

    „Cosi okropniejszego …….a co ?” – wizje Faustyny.

   • Ktoś pisze:

    „Ktoś—– ” Nie wiem jak inni ale ja tam wiem, że WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. ”
    Ja —NIE
    choć chciałabym aby było jak piszesz…..”

    21.12.2012. czy też pod koniec marca też tak

    https://nnka.wordpress.com/2011/10/25/krecie-rycie-pod-beretem-czyli-mega-manipulacja-cheops/#comment-157

    chciano was „użyć” i co udało się? Myślisz iż fiasko wynika że „złego dnia”, nikłych tłumów new ageowców „modlących się o pokój” czy braku umiejętności „kapłanów” dokonujących ceremonii przyzywania czerwonej kahuny (bytów demonicznych)? NIE. Ale ma związek z nagłym awaryjnym spotkaniem majan od Aleksandro z „buddystami” i tym atakiem „ogniem” o jakim pisałem. Wilki od dawna noszą owcze skóry udając bezbronne pokrzywdzone sieroty.

    Skoro umysł kreuje przyszłość czemu nie zaprzątniesz go do kreowania takiej jaką chcesz zostawić w spadku kolejnym pokoleniom bezrefleksyjnie przyjmując za pewnik bredzenia innych tych od obecnego wyzysku. Przecież majanom i indoeuropejczykom nie jest po drodze bo to przeciwstawne wrogie sobie obozy choć majanie naszym przodkom zawdzięczają ocalenie. Ale jak widac są równie niewdzięczni jak zydzi ratowani z holokaustu. Do czasu jak znowu zaczna skamleć głośno o litość i pomoc.

   • Maria_st pisze:

    Jakie moje było podejscie do tych dat…mozesz przeczytac wchodząc tam gdz\ie o tym pisze…..gdyby napisał to Muki……..uwierzyłabym, bo wiem że nie tylko ” czuje ” ale i sprawdza, analizuje…..a bajania—wyczuwam.

    „dokonujących ceremonii przyzywania czerwonej kahuny (bytów demonicznych)?”
    najwieksze ” byty demoniczne ” sa w naszych głowach i to najczęstszy problem .

    ” Skoro umysł kreuje przyszłość czemu nie zaprzątniesz go do kreowania takiej jaką chcesz zostawić w spadku kolejnym pokoleniom bezrefleksyjnie przyjmując za pewnik bredzenia innych tych od obecnego wyzysku. ”
    Sam sobie odpowiedziałes w innym komentarzu o samurajach…no wiele tez znajdziesz odp w biblii i nie tylko……..co sobie wypracowaliśmy to zbierac będziemy…..nie ma tak łatwo….
    Jesli chodzi o tzw powrót Bogów…….to Sumerowie pozostawili nam o tym wiedze, tylko poprzez zakłocenia samych siebie zapomnielismy o tym z jakiefgos powodu…mozliwe, ze z traumy….pewnie dlatego Zydzi mówia o tym powrocie ….exodus…..biorac to do siebie….cóż…….trzeba stanąć twarz w twarz z problemem a nie spychać go do nieswiadomości.
    Może wtedy ludzkość nie patrzyłaby na to jako na kare a raczej umiałaby sobie pomoc .
    Nie ma odrabiania lekcji za kogoś.

   • Maria_st pisze:

    Szukając cos na temat T-T trafiłam na to :
    ” Nasza fizyczna egzystencja jest, zatem tylko złudzeniem a tak naprawdę nasza rzeczywistość jest przepojona niematerialną świadomością, która wykracza poza tę fizyczną symulację. Zdając sobie z tego sprawę wkraczamy na pole podobne do słynnej decyzji z czerwoną pigułka w Matrixie. Wykazanie, że wszechświat nie jest tym, czym się wydawał, nic nie jest prawdziwe a wszystko jest właściwie tylko wielką symulacją powoduje następne i jakże oczywiste pytanie:, Kto ją zbudował? ”
    https://nnka.wordpress.com/2013/02/14/wszechswiat-jest-tylko-symulacja/

    ten rysunek jest dość sugestywny….kiedyś miałam właśnie sen dotyczący tego co w tym arcie…..tyle ze nie było w nim żadnych kulek, tylko ten ” tunel–jak ja go nazwałam ” skladał sie z samych trójkątów, w srodku kazdego była 2……wyglądał jak żywy do przemieszczania…..

    Polecam jeszcze i to……..ciekawe, ze ostatnio tak wracam do przeszlości/ tego o czym pisaliśmy wcześniej /, ale wszystko jakby powoli sie składalo….
    https://nnka.wordpress.com/2011/12/18/rozsypane-puzzle/

 4. Maria_st pisze:

  czy o te wizje chodzi?
  http://ezotop.pl/thread-1590.html

  PIEKŁO

  Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki. Rodzaje mąk, które widziałam: pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga; drugie – ustawiczny wyrzut sumienia; trzecie – nigdy się już ten los nie zmieni; czwarta męka – jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym; piąta męka – jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność; widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje; szósta męka jest ustawiczne, towarzystwo szatana; siódma męka – jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa. Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny, i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest. Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem. (Dz 741)

  • Ktoś pisze:

   Jest wiele ciał. Męke ciałą fizycznego się przeboleje. Innych jak zaczną wiecznie palić juiż będzie ciężej. A „aura” będzie paliła wnętrze do samiutkiej duszy. Bo na tym to polega.

   • margo0307 pisze:

    Jeszcze tak mi przyszło na myśl odnośnie tego dlaczego ludzie tworzą piekła….

    Cyt.”.. Słowa Kanta można odnieść do nauki jogi, która mówi, że świat którego jesteśmy częścią posiada swój makrokosmos, a w każdym człowieku istnieje jego odwzorowanie w postaci mikrokosmosu. Funkcjonowanie świata opiera się na podstawowych prawach tożsamych dla makrokosmosu i mikrokosmosu…

    Kant umieścił wszelkie prawa moralne wewnątrz każdej ludzkiej jednostki. Wszelkie działanie „moralne” nie może zostać narzucone nam z zewnątrz – przez system polityczny, społeczny lub przez inną jednostkę. Etyka była dla Kanta tak ważna, że realizacji jej prawideł przypisał rolę ostatecznego celu życia każdego człowieka. Nie może istnieć bowiem inne uzasadnienie ludzkiej egzystencji, jak wcielanie w życie prawa moralnego. Każdy z nas jest istotą moralną i fakt ten objaśnia sens naszego życia…

    Można znaleźć tylko jedno usprawiedliwienie dla obojętności człowieka Zachodu w stosunku do filozofii, mianowicie jego całkowite pochłonięcie walką o byt, która nie pozostawia mu chwili czasu na głębsze zastanowienie. Filozofię mogą uprawiać tylko Ci, którzy nie znajdują się pod władzą żądz, ani zbyt ciężkich trosk a ludzie Zachodu nie są pod tym względem wolni. Studiowanie filozofii jest uważane za cel sam w sobie i jako takie nie posiada dla zwykłego człowieka prawie żadnego znaczenia…”

    http://akademiajogi.pl/test2/2009/10/nakazy-i-zakazy-moralne-jamy-i-nijamy-%E2%80%93-jako-podstawa-praktyki-jogi/

  • margo0307 pisze:

   Nie wiem czy wizje piekła są realne czy nie, ale… myślę że skoro myśl jest zdolna tworzyć otaczającą nas rzeczywistość to jak najbardziej jest także zdolna tworzyć piekła… 😦
   Iskra, czy też cząstka Źródła znajdująca się w nas posiada moc kreacji na wzór i podobieństwo Źródła, z którego pochodzimy, nie ulega więc wątpliwości dla mnie, że i wykreowanie piekła leży w naszych możliwościach…

   • Maria_st pisze:

    margo……pytanie—po co ludzie tworza taka rzeczywistość……cierpienie….kara…..piekło ?
    Toz to chore…..
    po co te zakłócenia…….może wyjaśnienie jest proste……w metafizyce

   • Ktoś pisze:

    Wystarczy, że swiadomość zostanie doczepiona do atomu znajdującego się we wnętrzu czarnej dziury a odczucia piekielne nie bedą tej swiadomości obce. A kazda cząstka posiada elementarną swiadomość swojego istnienia. I nie nie trzeba nic tworzyć, wystarczy się tylko „poboznie” odtworzyć.

 5. Ktoś pisze:

  21.12.2012 – „zapowiedziany” Koniec Świata”
  mityczna walka Dobra ze Złem
  historyczna walka Króla Północy z Królem Południa
  ideowa walka matriarchatu z patriarchatem

  Jak w tym wszystkim odnajduja się ci co czekają na „Boginię”. Czy wykorzytują swoje moce by zmieniać swiat jaki chciałyby pozostawić swoim dzieciom? Nie, dają się wynaturzać w meskie-potwory, w te bolszewickie faszerowane sterydami jak brojlery babochłopy (jak kobiecie rosną wasy to jest już „przenawożona” (energetycznie chora)):
  – zamiast macierzyństwa (ale nie przymus rodzenia) – aborcja
  – zamiast „czułości” – ekstrawagancja (żeby nie napisać dosadniej)
  – zamiast miłości – kultywacja obrazu „dziwki czy ladacznicy” jakże miłej yahwe
  – zamiast dzieciństwa – prostytucja (galerianki) bo kapłani też chcą „zamoczyć”
  ….
  itd

  Jak chcecie zmieniać świat samemu będąc chorymi? Gdzieś w Polsce działa jakaś organizacja walcząca z robieniem z kobiet (prezentowaniem ich Image jako) sprzedajnych wypranych z matczynych uczuć dziwek (telenowela „matka małej madzi” chociażby? Każda reklama ocieka seksem gdzie kobiety wrecz skamlają by ją jakiś „macho” przeleciał w zamian za podarowanie jej reklamowanego gadźetu i co?

  I to co zwykle: mlask, mlask , mlask. Co się będziemy przejmować czy odrywać od ploteczek która „gwiazdka” komu dupy dała i za ile. Bo wróci Boginia czy Zbawiciel. Mlask, mlask, nie teraz bo „zyciowy serial” w tv leci. …

  A potem na ulicy, jejku rety, ZGWAŁCILI. Jak śmieli. A to tylko „obraz z mediów tak procentuje” że każda małolata ( te starsze też ale to juz tak podprogowo się przekazuje) to „suka” marzaca o przeleceniu. Więc są „spełniane ich marzenia”. A potem tylko płacz po kontach zostaje, nie? Bo się mlaskało zamiast protestować.

  PS. Ten sam cel ma promowanie lesbijstwa czy gejostwa. Wynaturzenie by nie było do czego wracać. By grzech i strach przed kara macił umysł tak jak się teraz mąci się w mendiach iż przylecą z kosmosu oprawcy kraść ludziom ich mająteczki i bydełko powinno słuchać swoich „pasterzy” i walczyć z nimi z całych sił bo inaczej lokomotywa światowego dobrobytu się wykolei i przestanie żwawo pedałować do cudałowa zwanego semickim rajem.

  PS. Ile kobiet wie iż sobie wciera matwe aborcyjne płody w skórę w „produktach renomowanych firm” by ją ujędrnić”? 😀

  PS. Na czym polega kapitalizm? na tym iż nawet „odpad poprodukcyjny” moze być dzieki reklamie rozchwytywanym produktem dla „mas”. I „kampanie reklamowe” są potrzebne by zbiorniki oczyscić z „zapasów” tego szlamu … tfu najlepszych i polecanych przez wszystkich swiatowych specjalistów „dietetycznych” produktów (na przykład).

  PS. To jest „protestsong” jakby ktoś nie wiedział. Do ogółu „anielic”. Taki „przekaz „od Bogini” nim ona wyrazi to dosadniej.

  • Maria_st pisze:

   ” 21.12.2012 – “zapowiedziany” Koniec Świata”
   mityczna walka Dobra ze Złem
   historyczna walka Króla Północy z Królem Południa
   ideowa walka matriarchatu z patriarchatem ”
   Ludzie cos pamietaja, ale z wiekiem zapominaja i wiele rzeczy mieszaja ….choc przekaz prawdziwy……lecz czas fałszywy.

   W tym songu ludzkości wiele masz nieścislości…..nie każdy tak ” widzi ” jak media nam na tacy podaja bo wiedzą ze na codzien dla zysku nam kłamia, mamią.

   • Ktoś pisze:

    Ludzie to zwierzeta stadne, potrzebuja wzorca czy przewodnika. To że ktos w kącie wie co i jak jest nie oznacza iż jego partner/ka czy sąsiad/dka wie. Dlaczego ludzie daja się wykolejać? Bo nachalna propaganda mówi SPRÓBUJ BO TO MIŁE BOGU. BO TO FAJNE. POCZUJESZ SIĘ JAK W NIEBIE. Tu brakuje tych którzy wytłumaczą przed zaistnieniem iż pewne rzeczy bolą i to na całe życie.

    Tym „mówieniem” kiedyś zajmowały się czarownice. A dziś? Hulaj dusza byle szybciej, mocniej, wiecej … przelecieć. Kobiety też się nastręcza by jak faceci zaliczali kolejne zdobycze. Ot tak by seks nie kojarzył się z miłoscią a zwyczajną hedonistyczną kopulacją dla zadowolenia zmysłow. A wzorce energetyczne idą w świat niszcząc „płodność Planety”. A potem płacz iz „świat odpłaca kochającym inaczej wrędna (tornadową) pogodą”.

    Bo nie ma już ośrodków promujacycm poprawne wzorce. Wszędzie mlask, mlask, mlask i czekanie ze inni posprzatają tę Stajnie Sodomictwa. Wyśmiewani „kibole” więcej robią niż wyfiołkowane elehganciki „klasy sredniej” uważające się za elite narodu.

  • margo0307 pisze:

   Ktoś pisze: „…kobiety wręcz skamlają by ją jakiś “macho” przeleciał w zamian za podarowanie jej reklamowanego gadżetu..”

   Z przykrością niestety – ale muszę przyznać Ci rację Ktosiu 😦
   To widać wszędzie w tele-pudle ale także w szkołach, na ulicy etc…
   Młode dziewczęta i kobiety już same nie wiedzą co zrobić z własnym ciałem, ubiorem czy włosami by zwrócić na siebie uwagę…
   Czasami niedobrze się robi jak się na to patrzy 😦

   • Ktoś pisze:

    Japonia, najnowsza moda wśród dziewczyn – noszenie majtek nałożonych na głowe.
    Zakładając iż to nie jest jakaś irracjonalna psychoza, żadna obrzydliwa kampania reklamowa to co one próbuja przekazać takim postepowaniem?

    Bo to się kojaży tylko z jednym – jestem szmatą, przeleć mnie. Ciekawe co sie bedzie działo jak ta „światowa moda” dotrze do Polski. Pewnie wtedy w ramach „wolności” będzie jazgot z pejsatych ambon, że tego nie można zabraniać bo małolaty mają własną seksuaolność i muszą się wyszumieć. Dokładnie w ten sam obłudnie żydowski sposób jak sie uczy 6 latki w niemczech onanizowania na lekcjach.

    A mamunie z tatusiami? Zabronią czy pochwalą skoro sa same jak plastelinki w rekach sodomitów cywilizacji yudeoyewropedalstów yahwe?

  • Maria_st pisze:

   Jak w tym wszystkim odnajduja się ci co czekają na “Boginię”.

   Ktos a kto na Boginie czeka i o jaka ” Boginie ” chodzi….czy o Kali?

   • Ktoś pisze:

    Kto czeka? Patrząc po konkurencyjnych blogach w zasadzie wszyscy. Każdy czeka. każdy pisze, że wraca. Każdy mówi iz wróci i nastanie RAJ wiec po co coś robić jak można zaczekać. No i to oczekiwanie co przywieze i podaruje.

    Moja? Tak też ją mozna nazywać. Ale nie wiem czy to ta sama na która inni „poinformowani” czekają. Choć pewnie cos jest na rzeczy bo i w USA i w Kazachstanie (bodajrze) machneli centra powitalne dla kosmitów.

 6. Ktoś pisze:

  ” taka stara historia…..

  Dawano temu w Japonii żył pewien samuraj.
  Kiedy się zestarzał, poświęcił się nauczaniu młodych buddyzmu Zen.
  Mówiono jednak, że pomimo podeszłego wieku był w stanie pokonać każdego przeciwnika.

  Pewnego wieczoru odwiedził go młody wojownik zupełnie pozbawiony skrupułów.
  Był on również znany ze swojej techniki prowokacji.
  Najpierw czekał na pierwszy ruch przeciwnika, a potem dzięki wyjątkowej bystrości umysłu oceniał popełnione przez niego błędy i przypuszczał nagły kontratak.
  Nigdy jeszcze nie przegrał żadnej walki.
  Wiele słyszał o sławie samuraja i udał się na spotkanie z nim z zamiarem pokonania go
  i umocnienia własnej reputacji.

  Pomimo protestów swoich uczniów stary samuraj przyjął wyzwanie wojownika.
  Kiedy ludzie zgromadzili się na placu, młody człowiek zaczął obrażać starego nauczyciela.
  Rzucał w niego kamieniami, pluł mu w twarz, obsypywał obelgami jego i jego przodków,
  nie przebierając w słowach. Przez wiele godzin robił wszystko co w jego mocy,
  aby wyprowadzić samuraja z równowagi, ale starzec pozostał niewzruszony.

  Pod wieczór porywczy wojownik wycofał się, wycieńczony i poniżony.
  Uczniowie, rozgoryczeni faktem, że ich nauczyciel nie zdołał odpowiedzieć na wyzwiska i prowokacje młokosa, spytali:
  — Jak mogłeś znosić takie upokorzenia?
  Dlaczego nie podjąłeś ryzyka, nawet gdybyś miał przegrać tę walkę?
  A ty nawet nie wyciągnąłeś miecza i pokazałeś się nam jako tchórz.
  — Jeśli ktoś przychodzi do ciebie z podarunkiem i ty go nie przyjmujesz,
  to do kogo wtedy należy ten prezent? — spytał samuraj.
  — Do darczyńcy — opowiedzieli uczniowie.
  — To samo dotyczy zawiści, złości i obelg — rzekł ich nauczyciel.
  Jeśli nie są przyjęte, pozostają własnością osoby, która nosi je w sobie.”

  (tweek1 z oneta)

  • Maria_st pisze:

   ……………….. ” ” taka stara historia…..”

   Ktosiu Kochany bardzo pouczająca…….
   ” Jeśli nie są przyjęte, pozostają własnością osoby, która nosi je w sobie.”
   …co,s jak…” jaka miara mierzycie i was zmierza..”, ” kto pod kim dolki kopie ..sam w nie wpada „…..itd……..nauki w nas

 7. margo0307 pisze:

  Maria: „po co ludzie tworzą taką rzeczywistość……cierpienie….kara…..piekło ?
  Toz to chore…po co te zakłócenia…może wyjaśnienie jest proste……w metafizyce ”

  Nie wiem po co ludzie tworzą piekła, cierpienie itp.., może robią to nieświadomie ?
  A może przyczyna tkwi w egoizmie ?
  Zobacz co napisał „Ktoś” : „.. To samo dotyczy zawiści, złości i obelg — Jeśli nie są przyjęte, pozostają własnością osoby, która nosi je w sobie.”
  W powyższym zdaniu zawiera się jedna z odpowiedzi na nasze pytanie…

 8. Monmaria pisze:

  Maria: “po co ludzie tworzą taką rzeczywistość……cierpienie….kara…..piekło ?
  Własnie napisałam dzisiaj parę słów na temat „piekła”. Może będą jakimś uzupełnieniem do tego, co już napisałyście?
  http://monamornak.wordpress.com/2013/04/19/44-zacmienie-ksiezyca-24-4-fala-lacznika-19-4-1-5-pojecie-pieklalidia-stawowska/

 9. Dawid56 pisze:

  Ktoś ma trochę racji to zdegenerewany świat..Tylko, że magnetyzm(polaryzacja) tego swiata jest wadliwy z założenia- pora na przebiegunowanie!! i pora im oddać „władzę” czy tego chcesz czy nie, teraz jest ich kolej dziejowa.Zobacz chociażby ile wartosciowych Dziewczyn jest na tym blogu i zobacz ile innych fajnych blogów prowadzą właśnie Dziewczyny.Zobacz jak fajnie graficznie potrafia ich być te blogi.Zerknij na blog „Liviiether” „Jestem”, na blogu Mony jeszcze nie byłem-na pewno jest też fajny.Te Dziewczyny na pewno pragną zmienić świat na lepsze, ale to normalne, że boją się o jutro, bo mają niepokojące wizje najbliższej przyszłości..

  • Monmaria pisze:

   Dawid56:” Zobacz chociażby ile wartosciowych Dziewczyn jest na tym blogu i zobacz ile innych fajnych blogów prowadzą właśnie Dziewczyny.”
   Do kompletu brakuje jeszcze Margo, która zarejestrowała już swój blog. Margo, mam nadzieję, że rozbudujesz go, bo masz wiele mądrych rzeczy do powiedzenia, a wiele z Twoich wpisów inspiruje do różnych przemyśleń…
   A jeśli chodzi o Ktosia, to może nie spotkał jeszcze tej jednej jedynej? Jeśli tak, to przecież wszystko przed nim!

   • margo0307 pisze:

    Monmaria … Hmm… Otóż zarejestrowałam blog bo… sama nie wiem po co 😀
    Prawdą jest, że nie bardzo mam kiedy cokolwiek pisać, czasem coś skrobnę, co mi w oko wpadnie ale.. na prowadzenie bloga to jednak za mało…
    Zresztą po co ?
    To, co chce powiedzieć mówię tu na forum Nnki, czasem na ZnZ czy u Mikiego i myślę – tak jest Oki 🙂

  • Ktoś pisze:

   Problem jest jeden, takie blogi są niezauważalne. Są niszowe. A propaganda jest taka iz kobieta … hm … itd. Bo semici nienawidza kobiet za amazonki jakie im kiedyś sprawiły łupnia.

   Poza tym widziałes na którymś z nich
   „NIE NIE JESTEM DZIWKĄ I WBREW INDOKRYNACJI MEDIÓW
   NIE BĘDĘ SIĘ ŁAJDACZYĆ ANI UCZYĆ TEGO SWOJE DZIECI”?

   A małolaty są wprost bombardowane seksem typu
   „co masz 12 lat i jeszcze tego nie robiłaś, to ty stara rura jesteś „, „nie masz na błuszczyk? idz daj … komuś” płynące z „pisemek dla „młodzieży”. Przeciez to normalne stręczenie nieletnich do nierządu. Ktoś im tłumaczy, że to tylko indokrynacja żeby niszczyły własną godność?

   Nawet prosta akcja blogerów, NIE, NIE GŁOSUJEMY I NIE POPIERAMY … nawołujących do poniżania kobiet wystarczy do wzbudzenia popłochu. Bo tak sie zmienia swiat a nie patrzac czy majanie mówią prawde czy ordynarnie łżą po jezuicku.

   CZy naprawde ludzie chcą by taki „grodzki” był „ideałem kobiecego piekna”? O takiej przyszłości marzą?

   Tak wiem, czepiam się ale ja naprawde chce by ten świat był taki jaki miał być. Taki diametralnie inny.

   • Maria_st pisze:

    I tu dobrze napisałeś : ” “NIE NIE JESTEM DZIWKĄ I WBREW INDOKRYNACJI MEDIÓW
    NIE BĘDĘ SIĘ ŁAJDACZYĆ ANI UCZYĆ TEGO SWOJE DZIECI”? ”
    to powinno się uczyć dzieci w domu.
    Jeśli w domu panuje wzajemny szacunek i zrozumienie o kazdej kwestii powinno sie rozmawiać i ostrzegac…….pisac każdy może ale najczęściej najwyzsze wartości wynosimy z domu .
    A tu co ?
    Niby takie nic…… wulgarne słowa……ot ktos klnie jak szewc……bo tak lubi, lub sobie folguje takiej słabości, ale prosze zauważyć jakie to nisie ze soba emocje.
    Od takich ” drobiazgów ” sie zaczyna .
    Swoja postawa dajemy zawsze przykład.
    Czy tylko Zydzi mają ” zakorzenioną ” niechęć do kobiet ?
    Nie.

    Piszesz :
    ” Tak wiem, czepiam się ale ja naprawde chce by ten świat był taki jaki miał być. Taki diametralnie inny. ”

    Heh kazdy by chcial…by samo przyszło….a przeciez sami tworzymy sobie taką a nie inna iluzje—wiec co ?
    Ano, zaczyna sie od glupotek…dla swoich ” wzniosłych celów ” …kłamiemy……bo mamy taki priorytet……a potem to juz leci …lawinowo…..klamstwo za klamstwem…..i tych ” kamieni ” na naszej drodze coraz więcej i więcej.

    „A małolaty są wprost bombardowane seksem typu
    “co masz 12 lat i jeszcze tego nie robiłaś, to ty stara rura jesteś “, “nie masz na błuszczyk? idz daj … komuś” płynące z “pisemek dla “młodzieży”. Przeciez to normalne stręczenie nieletnich do nierządu. Ktoś im tłumaczy, że to tylko indokrynacja żeby niszczyły własną godność? ”

    Zauważyłam jedna zbieżnośc—każde starsze pokolenie tak samo mówi o młodszym…..jakby zapomniał wół jak cielęciem był…..tyle ze co pokolenie to inne widzenie ” świata „……. te dzieci / rury-hmm / tez po cos tu sa…może nam maja uzmyslowic…że my sami ” tworzymy ” to co nam sie nie podoba.
    A zreszta nie każdemu psu burek…….
    Po cos sa te |” rodziny „…….prawda Ktoś ?

   • Ktoś pisze:

    Jeśli rodzina daje dupy wychowawczej, szkoła daje dupy wychowawczej, media i autorytety kształtują młodych w sprzedajne … czy potulne yewropejskim pedofilom czy innych yahwistycznym zbokom zabawki to ktoś tą rolę przejąć musi. Jak każdy będzie sie oglądał na innych to sie do ggg a nie „nowej gęstości” dojdzie.

    A potem ola boga ze sie małotaly źle prowadzą. A argument ze kiedyś coś tam to taki z „nosa” jest bo degeneracja moralności trwa od lat i to celowa degeneracja. I jakoś sie nikomu nie chce uczyć wzorców bo i po co skoro …. Zbawiciel czy Bogni się pojawi magiczna różdzką machnie i sie wszystko naprawi. I każdy się z tym uczeniem na innych ogląda.

    Czasem wystarczy tylko napisać jak to powinno wygladać by dalej samo się rozlazło.

 10. margo0307 pisze:

  Dawid56 pisze: „Tylko, że magnetyzm(polaryzacja) tego świata jest wadliwy z założenia…”

  A może nie ” z założenia „, a celowo zmieniono polaryzację energii tak, by ludzie nieświadomie – swoją energią – zasilali demoniczne byty energetyczne… ?

 11. Maria_st pisze:

  Dawid…..zastanawiam sie od jakiegos czasu..o co chodzi z ta polaryzacja na tej ” sztucznie usadowionej ” planecie.
  Trudno tak naprawde to ” rozgryżc „……..bo ” rozdrapac „–to za bardzo boli.
  jest tak wiele wersji ktore staraja sie to wyjasnic…….wg Mukiego jesteśmy niczym ” kosmiczne zoo, lub ambulatorium „…..i ile w tym prawdy ?
  jesteśmy na skraju US……..jakby zapomnieni ale przeciez…….często doswiadczano tu wizyt….UFO a nawet kto wie czy nie zamieszkujemy tu z innymi rasami z Kosmosu….może nas doglądaja ?
  jesteśmy niczym zapis świetlny….
  ale jesli my sami wybralismy taka opcje…to chyba dobrze byloby ja w odpowiedni sposob ” rozegrac”

 12. Dawid56 pisze:

  Moja myśl jest taka.Wyobraźmy sobie scenę z bajki, w której było powiedziane: Jeśli będziesz słyszeć potwory albo potwory zaczną się Ciebie imać, nie oglądaj się do siebie, ale idź prosto to dojdziesz do celu, ale jeśli się odwrócisz przegrasz próbę.Jesli nie zginiesz, to odejdziesz w zapomnienie, albo staniesz się słupem soli podobnie jak żona Lotta .Na „nasze” można to tak przełożyć- Nie ewakuuj sie z Ziemi, ale zostań tu za wszelką cenę .Nie bój sie wulkanów, powodzi wojny nuklearnej, meteorytów, asteroidów wybuchów na Słońcu, a nawet przysłowiowego „Końca Świata”.Pamietaj jesteś tylko Ty i Twoja planeta Ziemia i przyjaciele których kochasz, reszta to tylko omamy zwidy i potwory.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s