Na świecie pojawia się coraz więcej zwierząt mutantów

Niepokojący jest fakt, że ostatnio coraz częściej rodzą się w ostatnich latach zwierzęta-mutanty. Pojawia się ich coraz to więcej. Informacje takie rodzą pytania o cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za podobne eksperymenty. Praktycznie nie ma już tygodnia, byśmy nie usłyszeli o narodzinach kolejnego osobnika, który urodził się np. z dwiema głowami lub „nadprogramowymi” kończynami. Dlaczego tak się dzieje?

Być może jest to wina szalonych eksperymentów naukowych głoszących konieczność rozwoju medycyny za wszelką cenę, lub kolejny dowód na to, jak bardzo zatrute i zdegenerowane biologicznie jest środowisko, w którym żyjemy. Nie dziwi zatem fakt, iż w lutym 2013 roku, brytyjski Departament Obrony wydał oświadczenie, że „ludzie z super zdolnościami będą rzeczywistością od 2045” – zatem, rewolucja mutantów, która miałaby się stać faktem za około 30 lat, miałaby być zasługą podejmowanych już teraz eksperymentów genetycznych.

Naukowcy nie doprecyzowali jednak, na czym dokładnie miałaby polegać ingerencja w genom ludzki i jak daleko ich działania miałyby się posunąć. Autorami owego oświadczenia są przedstawiciele ośrodka naukowego, działającego przy Ministerstwie Obrony Wielkiej Brytanii – poinformował dziennik „Daily Mail”. Według Departamentu, ludzie ze zdolnościami równych komiksowym postaciom X-Men będą mogli zaistnieć dzięki modyfikacji genetycznej. Postęp w mutacji ludzkiego genu pozwoli naukowcom dać ludziom super umiejętności, tworząc w ten sposób „nowe pokolenie” ludzi. Agencja ostrzega jednak, że wraz z rozwojem Super ludzi, możliwe jest również rzeczywiste wpływanie na możliwość genetycznej nierówności, wśród społeczeństwa które może ewoluować w nieznanym kierunku biologicznym.

Zatem niektórym naukowcom nigdy nie przyjdzie do głowy, aby zastanowić się nad tym co robią, gdyż dążąc do szybkiego wybicia się, nie zastanawiają się nad efektami swych prac, czy są one w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz otaczającego nas środowiska w którym wspólnie żyjemy. Nowoczesna medycyna i farmakologia wciąż bowiem szuka pola, by prowadzić swe tajne doświadczenia na nieświadomych pacjentach. Przykładem może być to co stało się w latach 50-60-tych, gdy świat musiał się zmagać z mutacjami u nowo narodzonych dzieci, za który winą obarczono lek Talidomid, przyjmowanego przez kobiety ciężarne. Jednak po latach, ten sam lek wraca do sprzedaży w UE pod nową nazwą Talimid (ang. Thalimid) jako środek antynowotworowy o czym pisał „The Times”.

więcej tu :
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/swiecie-pojawia-sie-coraz-wiecej-zwierzat-mutantow

Źródło:
http://www.nodeju.com/5881/super-humans-are-reality-by-2045.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Eksperymenty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Na świecie pojawia się coraz więcej zwierząt mutantów

 1. Maria_st pisze:

  Do czego zdolny jest czlowiek w swej głupocie ?
  daleko nie trzeba szukac…..
  ” Nowoczesna medycyna i farmakologia wciąż bowiem szuka pola, by prowadzić swe tajne doświadczenia na nieświadomych pacjentach. Przykładem może być to co stało się w latach 50-60-tych, gdy świat musiał się zmagać z mutacjami u nowo narodzonych dzieci, za który winą obarczono lek Talidomid, przyjmowanego przez kobiety ciężarne. Jednak po latach, ten sam lek wraca do sprzedaży w UE pod nową nazwą Talimid (ang. Thalimid) jako środek antynowotworowy o czym pisał “The Times”.”
  Jak nas będa wspominac nasi potomni——-jako patologie, bezrozumne istoty ?

 2. Mezamir pisze:

  Coraz więcej zanieczyszczeń to i mutacji więcej.

  • Maria_st pisze:

   Masz racje……zanieczyszczone rzeki, oceany, atmosfera, trujące szczepionki…GMO…tak to bywa ze sztuczna ingerencja…….agresywną,

 3. margo0307 pisze:

  Cyt. „… Postęp w mutacji ludzkiego genu pozwoli naukowcom dać ludziom super umiejętności, tworząc w ten sposób “nowe pokolenie” ludzi…”
  Albo nowe pokolenie bio-robotów, czy golemów…, bo czy na pewno będą to ludzie ?

  • Ktoś pisze:

   Marzeniem każdego psychopaty jest posiadanie olbrzymiej „armii klonów” jaka będzie w stanie dla niego podbić świat.

   Tworzeniem takich mutantów zajmowano się w Gross Rosen w Górach Sowich co opisane jest na blogu Moje-Riese p Kwietnia. Niefortunnie dla ludzkości zarówno „próbki” jak i wyniki badań zdołały ocaleć i zostały przemycone na zachód czy to w czasie wycofywania się anglosaksońskich nazistów czy teraz podczas „owocnej współpracy” naszego (nie)rządu w ramach UE.

   Przeszczepy z innych organizmów, wstrzykiwanie w embriony obcego DNA, używanie psychotropów czy wirusów (zomboidyzacja, golemizacja, „ogórek zombii” etc), techniki hipnotycznego wgrywania pożądanej osobowości (MONARCH etc) czy prowadzona teraz cyborgizacja przez zastępowamnie tkanek miekkich metalowymi odpowiednikami. To wszystko odbywa się na naszych oczach przy zerowym zainteresowaniu wpatrzonego w „tańce z grodzkimi” społeczeństwa. A potem jak w Gwiezdnych Wojnach będzie płacz iż Imperium powstało i znowu bedzie skamlenie do Boga by je obaliło wyzwalając owieczki z terroru „wybrańczych” psychopatów.

   PS. „wojna w Korei” to klasyczny szantaż militarny skierowany do rządów Japonii i Chin by kupowały bez opamiętania kolejne stosy semi-nazi-obligacyjek FEDu (Q4 teraz) . I ponieważ jak na razie „rozmowy” nie przyniosły oczekiwanego wsparcia zakupowego banksterzy zlikwidowali kolejną bańke spekulacyjną na pompowanej od dawna „walucie nowej ery” czyli BitCoinie. Na onecie artykuł o tym krachu jest ale patrzącpo jego wydzwieku bedą dalsze pompowania ten „przyszłościowej banieczki” dającej ZYSK BEZ OPODATKOWANIA no i nieograniczone nieskrępowane możliwości jej „pomnażania” (drukowania).

   • Maria_st pisze:

    To co piszesz nie jest zbyt optymistyczne;
    „PS. “wojna w Korei” to klasyczny szantaż militarny skierowany do rządów Japonii i Chin by kupowały bez opamiętania kolejne stosy semi-nazi-obligacyjek FEDu (Q4 teraz) „……od pewnego czasu tez jestem zainteresowana tym duetem….”semi-nazi „……. pewne podpowiedzi otrzymuje w różny sposob…….czy to real, wizja czy sen…….pewne rzeczy które oni zamierzaja wprowadzic w ” zycie ” widzialam już wiele lat temu….tylko wtedy nie rozumiałam niektórych ” przekazów ” jak np ten ze snu, który opisałam….”…dlaczego z hitleowcami, dlaczego z hitlerowcami ” —— bo przeciez byli tak bardzo szkrzywdzeni przez ten drugi człon……….widać Ci ludzie byli ofiarą w dążeniu w pewnym kierunku…. tak samo jak Ci z Wież blizniaczych w Nowym Jorku.
    Zastanawiam sie co ja kobieta ” szaraczek ” mam zrozumieć poprzez te liczne podpowiedzi……..może chodzi o tego ” ale jedna osoba dziwnie się zachowuje, jakby była niesprawna umyslowo. Ale wesoła, pomyślałam, że to z drugiego garnka jest w tej osobie. Biorę tą osobę na ramiona, chyba żeby pomóc, naprawić. ”
    https://nnka.wordpress.com/2011/12/08/narodziny-swiadomosci/
    Ostatnio zaskoczył mnie sen w ktorym walczyłam z ludzmi ubranymi jak komandosi, byl tam tez ten z Rosji na P…n…..dlaczego nie czulam nic…..to mnie po przebudzeniu własnie zastanawiało….zero emocji……..a przeciez taki sen je powinien nieść……
    Byc może mam jakies powiązanie z ta grupą semi-nazi i musze coś oczyścic…….w sobie.
    Pewne wspomnienia……sięgają swymi korzeniami bardzo bardzo daleko…..
    W tym kontekście co Ktosiu piszesz, to zdanie które miałam zapamiętac ze snu z mężem KOTEM….ma niewesole skojarzenie ………. / Z tym kotem tos mi wiele podpowiedział a tyle szukalam..ha ha ha / te sny…nie sny i zachowanie kotki w moim pokoju wiele wyjasnia.
    Jak ta GRE rozegrać musze ?
    Coby WILK był syty i OWCA cała.

   • Ktoś pisze:

    Ludzie mają prawo wyboru, chociazby do głośnego protestu, że NIE, NIE MUSZĘ ZABIJAĆ, NIE MUSZĘ W TYM UCZESTNICZYĆ. Nawet jesli fizyczne okoliczności zmuszaja nas do postępowania wbrew naturze to zawsze istnieje mozliwość głośnego zaprotestowania przeciwko temu a nie jak bydełko przed telewizorem czekając na „manne z nieba” czy kolejnego „mesjasza do zamordowania i zjedzenia”.

    To jest ICH PRZYSZŁOŚĆ I NIE TRZEBA W NIEJ UCZESTNICZYĆ. Można sobie wymysleć własną i dążyć do jej spełnienia. Taką kolorową pokojową przyszłość, bez nazistowskich karaluchów czy prusaków mojrzesza.

    Można też zacząć świecić własnym światłem a nie czekać na „wyrywającego z mroków ideologicznej ignorancji lucyfera”. Tak jak tu ktoś komuś „poświecił”:

    https://nnka.wordpress.com/2012/12/22/stara-zasada-jest-prosta-jesli-znasz-wydarzenie-nie-znasz-daty-bo-to-data-karmiczna-jesli-znasz-date-nie-znasz-wydarzenia-zlota-data/#comment-13848

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s