Genetyka w Apokalipsie i w starożytności.

„Tak zwana poprawność polityczna mocno zakorzeniona również wśród biblistów każe nam utrzymywać , że apostołowie wraz z Chrystusem to prości ludzie, bardzo uduchowieni ze znikomym zasobem wiedzy, klasyfikowani jako mało znacząca sekta żydowska pod nazwą Esseńczycy. Nazwa tej grupy religijnej nie znajduje odniesienia w języku hebrajskim w przeciwieństwie do faryzeuszy, saduceuszy czy zelotów, których nazwy wywodzą się z języka hebrajskiego, co jest jednym z wielu dowodów na odrębności tych grup. Zasób wiedzy reprezentowany przez cztery ewangelie i Apokalipsę, mimo poważnego okrojenia jest bardzo znaczący, szczególnie jako prognostyk dziejowy oparty na prawidłach rządzących całą przyrodą. Z wiedzy zawartej w tym traktacie korzystał Nostradamus Żyd, który przeszedł na katolicyzm wykorzystując 20 letnią jednostkę czasu dziejów pisząc swe sławne centurie posiłkując się astrologią, niektórzy historycy dziejowi z krok czasowy przyjmują 63 lata co jest 1/20 kroku 1260 lat. Posługując się tokiem rozumowania Nostradamusa po ataku na znak Bliźniąt podwójna wieża WCT powinien zaktywizować się znak Raka, który znajdzie się w jeszcze bardziej niekorzystnych kwadraturach, opozycjach i koniunkcjach mocno działających planet określanych jako dziejowe. Bardzo interesujący jest zbieg nazwisk BaRAK Obama, Hosni MubaRAK oraz Ehud BaRAK, a także I RAK. Ogłoszenie Deklaracji Niepodległości USA odbyło się w znaku Raka w lipcu, muzułmanie jako symbol swojego wyznania mają półksiężyc jest to symbol znaku Raka, natomiast święta żydowskie upamiętniające zburzenie świątyni w Jerozolimie obchodzone są w lipcu kiedy słońce znajduje się w znaku Raka. Do przedstawionego stanu wystarczy ułożyć mniej lub bardziej zawiłą centurię, przy czym należy posiłkować się krokiem dziejowym 1260 lat, co opisałem w poprzednich felietonach w związku ze zbliżającą się małą epoką lodową.
Apokalipsa św. Jana wraz z Ewangeliami jest to znikoma cześć znacznie większej całości i ostatni edytorzy bardzo poważnie przyczynili się do pomniejszenia zasobu wiedzy jak i do pomniejszenia jej znaczenia, co przyjęte jest za kanon przez ostatnie 2000 lat, a odstępstwa od tego kanonu są wspomnianą prawnością polityczną, taki stan rzeczy popiera również oficjalna nauka. Przy stanie dzisiejszej wiedzy zapis w ewangelii św Jana „ Powiedzieli do Niego Żydzi: Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni ? On zaś mówił o świątyni swego ciała” jest niczym innym jak wiedza genetyczna, jest to przekaz o 46 chromosomach ludzkich.
Kilka zapisów z ewangelii św. Mateusza : Miłość nieprzyjaciół / 48 „Bądźcie więc wy doskonali , jak doskonały jest Ojciec wasz NIEBIESKI”, Modlitwa/14 Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia i wam przebaczy Ojciec wasz NIEBIESKI”, Zbytnie troski /26 i „ Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani nie żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec wasz NIEBIESKI je żywi” , /32 „ Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież wasz Ojciec NIEBIESKI wie, że tego wszystkiego potrzebujecie” . Wielokrotne podkreślenie NIEBIESKIEJ barwy ojca jest niczym innym jak wykazanie znajomości barwników oddechowych odpowiedzialnych za transport tlenu w organizmach żywych, zmieniających kolor krwi, przykładowo na NIEBIESKI, ZIELONY, bardzo ciemno CZERWONY (czarny lub fioletowy) lub bardzo jasno-różowy można powiedzieć BIAŁY. Wiedza o hemocyjaninie, hemoglobinie, chlorokruorynie, erytrokruorynie i hemoerytyrynie, wynikać może z bardzo zaawansowanych badań morfologicznych i anatomicznych, w tym konspekcie należy wspomnieć o tzw” PLAMCE MONGOLSKIEJ”, która występuje w podobnych odcieniach. ….”
Tadeusz Mroziński
wiecej tu : http://www.apokalipsa-eden.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Eksperymenty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Genetyka w Apokalipsie i w starożytności.

 1. Pingback: Gazeta Polska - Genetyka w Apokalipsie i w starożytności.

 2. Maria_st pisze:

  Bardzo ciekawie i w zasadzie wiele wyjaśnia pan Mroziński w temacie krwi…….i tak się teraz dowiaduje skąd u mnie jako dziecko takie myśli o ważności krwi w naszym żyiu……a może mialo mnie to doprowadzic po kolei do zrozumienia czegos wiecej o czym pisze coraz więcej osob na swych blogach…np Muki na salonie24…
  „A z Jego ust wychodzi ostry miecz, by nim uderzyć narody: On paść je będzie rózgą żelazną i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga. A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW. Ten zapis świadczy o żelazie jako optymalnym nośniku tlenu we krwi w efekcie dającym czerwony kolor krwi. „…….kurcze a ja od dziecka mam problemy z zelazem…….najadlam sie go w tabltkach niczym cukierki a zastrzyki…brrr jakie bolące…..
  Ktoś masz tu tego Króla Królow
  ……” Zapewne odsłonięcie tajemnic morfologicznych szczątków ludzkich znalezionych czy to w Afryce czy na wyspie Flores, a także w górach Bajan Kara potwierdzi wiedzę zawartą w Apokalipsie. Dla nas Polaków – Słowian najistotniejsza jest morfologia człowieka z Jaskini Denisowa położonej w górach Ałtaju skąd wywodzi się haplogrupa R1a1a1 jak też badania nad stanowiskiem archeologicznym w ARKAIM, nie pomijając stanowisk archeologicznych na terenie występowania tej haplogrupy znajdujących się na terenie szeroko pojmowanej słowiańszczyzny. Z posiadanej przeze mnie wiedzy wynika, że jeżeli Tutanchamon był przedstawicielem haplogrupy R1b1, to Jezus z Issos (Nazaretu)był przedstawicielem haplogrupy R1a1.”……
  Interesujące …….
  Dziekuje panie Tadeuszu Mroziński………..doszedł pan do naprawde zaskakujących wniosków….ja do nich tylko poprzez ” doswiadczenia „……
  http://www.apokalipsa-eden.pl/ prosze szukac w okienku …Religie

  • Ktoś pisze:

   Thx.

   Nie powinno dziwić nikogo iż dla tej wiedzy uzurpatorzy światowej władzy zabijają „ciekawskich”. Nie powinno tez dziwić czemu „każda reforma szkolnictwa” ma za zadanie jeszcze większe udebilnienie Polaków.

   Za mądry niewolnik, zwłaszcza niewolnik pamietający o swoich korzeniach może poprosic BOGÓW o pomoc w obaleniu anglosaksońskiej pejsiatej tyranii.

 3. margo0307 pisze:

  Maria_st pisze: „..Dziekuje panie Tadeuszu Mroziński………..doszedł pan do naprawde zaskakujących wniosków…”

  Wielu jeszcze osobom winniśmy podziękowania za otwieranie nam zaspanych ślepków 😀
  Nie ma tu miejsca na wymienianie ich wszystkich ale… m.in. musimy także okazać dźwięczność 🙂 autorowi „Wywodu” z 1633r…
  Cyt. Wywod jedynowłasnego państwa świata, w ktorym pokazuje ks. Wojciech Dębołęcki z Konojad, franciszkan, doktor teologijej św. a generał Społeczności Wykupowania
  Więźniow, że nastarodawniejsze w Europie Krolestwo Polskie, lubo Scytyckie, samo tylko
  na świecie ma prawdziwe sukcessory Jadama, Seta i Jafeta, w panowaniu światu od Boga
  w raju postanowionym, i że dla tego Polaki Sarmatami zowią.
  (…)
  A gwoli temu i to się pokazuje, że język słowieński pierwotny jest na świecie.
  Nie gań, aż przeczytasz, bo wydany jest za pozwoleniem i przywilejem jego Krolewskiej Mości, po przejrzeniu na to wysadzonych teologow i historykow , w Warszawie, w drukarni Jana Rossowskiego typografa Krola J.M. roku pańskiego 1633.
  Na odwrocie strony tytułowej, czyli według numeracji pierwodruku na
  s. 2, znajduje się przywilej królewski (z 3 maja 1633 roku) podpisany przez Władysława IV…”

  http://www.estreicher.uj.edu.pl/~mikolaj/terminus/_files/artykul/4d374d68e9dc61a1f5b70df640d65d0b.pdf

 4. Mezamir pisze:

  List otwarty w obronie prof. Krzysztofa Jasiewicza
  Głośnym echem odbił się udzielony pismu “Focus Historia” (nr 2/2013) wywiad prof. Krzysztofa Jasiewicza z Polskiej Akademii Nauk dotyczący kolaboracji Żydów z okupantem sowieckim w okresie po 17 IX 1939 i ich stosunku do Polaków. Naukowiec oskarżany jest o antysemityzm, od jego poglądów dystansuje się część środowiska naukowego, a jego przełożony z PAN porównuje tę wypowiedź do treści publikowanych w III Rzeszy.
  Nawet pobieżna znajomość realiów sowieckiej okupacji ziem polskich w l. 1939-1941 pozwala odpowiedzialnie stwierdzić że prof. Jasiewicz po prostu pisze prawdę. Żydowska kolaboracja miała charakter masowy i nie dotyczyła tylko zdeklarowanych komunistów, będących rzeczywiście mniejszością. Po stronie władzy sowieckiej stanęły masy zwykłych Żydów wcześniej z komunistami nie związanych, co pozwala wnioskować że ich opcja była wyrazem swoistej „polityki etnicznej”, umożliwiającej pod maską sowietyzmu realizację celów własnych. Niezależnie od motywacji antypolska współpraca żydowsko – sowiecka miała charakter masowy – a wobec ich znajomości terenu i miejscowych stosunków – niezwykle istotny. Wywózki ludności polskiej oraz masowe aresztowania i eksterminację elit organizowała rzecz jasna władza sowiecka, ale rola Żydów jako donosicieli, członków sowieckiej milicji czy niższych funkcjonariuszy aparatu okupanta jest powszechnie zauważalna w źródłach i oczywista dla każdego zainteresowanego tą tematyką. Przypadki Żydów lojalnych wobec Rzeczypospolitej w której cieszyli się prawami obywatelskimi oczywiście były, ale nie one określały powszechny obraz rzeczy.
  Ta rzeczywistość a nie żadne uprzedzenia określiły stosunek ludności polskiej (ale także białoruskiej, litewskiej czy ukraińskiej) na omawianym obszarze do Żydów, postrzeganych powszechnie jako sojusznicy ludobójczego reżimu komunistycznego. Stosunek miejscowej ludności do nich w okresie okupacji niemieckiej wynikał z doświadczeń okupacji sowieckiej i w opisanych warunkach zapewne nie mógł być inny niż był.
  Przypominamy te oczywistości bo w ostatnich latach mamy do czynienia z systematycznym zakłamywaniem wielu kart naszej historii w jasno określonym celu wychowania z nas narodu niewolników wstydzących się samych siebie i będących nawozem dziejowym dla otaczających nas imperializmów. Biorą w tym udział niestety także Polacy – albo zaślepieni „europejską” internacjonalistyczną ideologią albo będący cynicznymi karierowiczami. Wbrew ich wysiłkom kłamstwo będzie zawsze kłamstwem, nawet powtórzone milion razy.
  Tym większy należy się szacunek historykom nie bojącym się przypominać prawdy nawet gdy kłuje ona w oczy wpływowe lobby. A przecież lobby żydowskie jest jednym z najbardziej wpływowych w obrębie cywilizacji zachodniej.
  Wypowiedź omawiana poza odniesieniem do faktów zawierała też opinię – że mianowicie dialog ze stroną żydowską jest bezsensowny (przynajmniej obecnie) bo dialog rozumie ona nie jako wymianę argumentów, ale jako naszą kapitulację przed ich wydumanymi pretensjami. W naszym pojęciu jest to opinia słuszna, gdyż świadczą o niej wszystkie informacje jaki docierają do polskiej opinii publicznej w tej sprawie. To strona żydowska powinna teraz udowodnić że dialog taki ma sens – choćby powstrzymując ten potok antypolskich bredni płynący od lat z kierowanych przez Żydów mediów w USA i ośrodków naukowych w tym kraju. Czy powstrzymując obronę komunistycznych zbrodniarzy mających na rękach krew Polaków, dla których podnoszony przez nich zarzut antysemityzmu był zwykłym parawanem pozwalającym uciec przed odpowiedzialnością karną.
  Atak na prof. Jasiewicza uznajemy za próbę zamknięcia ust nie tylko jednemu naukowcowi, ale jego ewentualnym naśladowcom. Jest to próba wprowadzenia cenzury tylnymi drzwiami, do której wolny naród nie powinien dopuścić.
  ZG Stowarzyszenia na rzecz Tradycji i Kultury „Niklot”
  W-wa 9 IV 2013

 5. Maria_st pisze:

  Cos mi z tym Nostradamusem i jego prze-powiedniami na dwoje babka wrózyła nie pasowało no i sprawa sie rypła.
  Te wszelkie prze==powiednie mozna róznie podawac w swoim tylko znanym celu……..ostatnio taka moda na Nostradamusa….UFO…….kosmitów…….i oczywiście depopulacja………
  A moda ta niesie tylko i wyłącznie mętlik..pomieszanie z poplątaniem…ten co to ” tworzy ” wie po co……..
  Na wigilie pora / czas oczekiwania /…….na co ?
  Czystość SERC……

 6. Dawid56 pisze:

  1260 to prawie 2160 też cykl.Rak to nie tylko USA ale i Rosja i Chiny i e trzy kraje sa strażnikami Pólnocy i …………..pokoju a świecie.W zasadzie mozna powiedzieć to te kraje zadecydują czy świat jaki znamybędzie zniszczony czy nie.Te 1260 lat a moze i dni wystepuje w Apokalipsie św Jana i są to 42 tygodnie ale jest to zwiazane z Nostadamuszem bo
  742 to świeta liczba Nostradamusa 742 dzieli sie przez 7 a siedem to siódmy miesiąc czyli po części tez zwiazany z Rakiem.742 tyle nie wiedzieć czemu liczy wersów 7 centuria.742 daje w sumie liczbę 13!

 7. JESTEM pisze:

  Historia kołm się toczy….
  J 2,13-22)
  „Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska! Uczniowie Jego przypomnieli sobie, że napisano: Gorliwość o dom Twój pochłonie Mnie. W odpowiedzi zaś na to Żydzi rzekli do Niego: Jakim znakiem wykażesz się wobec nas, skoro takie rzeczy czynisz? Jezus dał im taką odpowiedź: Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo. Powiedzieli do Niego Żydzi: Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni? On zaś mówił o świątyni swego ciała. Gdy więc zmartwychwstał, przypomnieli sobie uczniowie Jego, że to powiedział, i uwierzyli Pismu i słowu, które wyrzekł Jezus.”

  wiadomość z dnia 08 października 2009
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zydzi-buduja-nowa-swiatynie-jerozolimska,111479.html
  Żydzi budują Świątynię Jerozolimską

  Historia poza czasem
  http://www.zbawienie.com/swiatynia.htm
  „Wyobrażenia historyczne religijnych Żydów różnią się diametralnie od europejskich. Dla Żydów czas to odtwarzanie Bożego planu wybraństwa względem „wybranych dzieci Boga”; natomiast historia jest „świętym opowiadaniem”, jest haggadą, pouczającą Izraelitów, a zarazem umacniającą spoistość wspólnoty. Żydowskie poczucie czasu jest całkowicie ahistoryczne, negujące prawidła chronologii – wydarzenia splatają się, wzajemnie przenikają w planach przebywającego poza czasem Boga. Z tego powodu inskrypcje starożytnych faraonów mogą być przeczuciem XX-wiecznego holocaustu, żydowska haggada dotycząca Judyty jest zapowiedzią współczesnych prześladowań, Antioch IV Epifanes lub Haman (Es 9, 5) wcześniejszym wcieleniem Zła uosobionego ostatecznie w Hitlerze, a zburzenie Świątyni jerozolimskiej odbiciem politycznego upadku zmuszonych do życia w rozproszeniu Żydów

  (…)
  „Najpierw jałówka, potem Mesjasz”

  „Pierwsze informacje o narodzeniu się w Izraelu czerwonej jałówki pojawiły się w środkach masowego przekazu w 1997 roku. Zdaniem izraelskich massmediów narodziny zwierzęcia z czarno-białej krowy i ciemnobrązowego byka „w granicach biblijnego Izraela”, następujące niezwykle rzadko, były „genetycznym przypadkiem”34. Według Klaudiusza Lotta z Missisipi, amerykańskiego hodowcy bydła, krowę uzyskano poprzez interwencję genetyczną – „sztuczną hodowlę”. Zespół rabinistycznych ekspertów, który wybrał się do kibucu Kfar Hassidim pod Hajfą orzekł, w kwietniu 1997 roku, koszerność zwierzęcia.

  Obecny przy oględzinach Yehudah Etzion przyznawał, że rabini byli zaniepokojeni niewielką liczbą białych włosów u badanego zwierzęcia, niemniej uznali, że jest to jałówka opisywana w Biblii. „Wyczekiwaliśmy przez dwa tysiące lat na znak Boga i teraz otrzymaliśmy go poprzez narodziny czerwonej jałówki” – powiedział Etzion36. Jednak we wrześniu 1998 roku ostatecznie stwierdzono, że zwierze jest nieczyste… Izraelskie władze wojskowe i cywilne – zdaniem publicystów „National Review” – mogły odetchnąć z ulgą po ostatecznym orzeczeniu rabinów, ponieważ wybuch apokaliptycznego konfliktu z muzułmanami został odsunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość37.

  Na ponowne narodziny kolejnej czerwonej jałówki czekano do marca 2002 roku. Według informacji w miesiąc po narodzeniu właściciel zwierzęcia porozumiał się z Instytutem Świątynnym, prosząc ekspertów rabinackich o oględziny. W piątek 5 IV 2002 roku rabini Menachem Mahover i Chaim Richman zbadali zwierzę stwierdzając, że spełnia wszystkie wymagania i nadaje się do rytuału oczyszczenia, będącego wstępnym warunkiem odbudowy.

  Dzięki jałówce, odpowiadającej rytualnym wymogom, możliwe jest wkroczenie Żydów w erę mesjanistyczną. Możliwe stało się rozpoczęcie szeroko zakrojonych przygotowań do odbudowy Świątyni, a zarazem rozpoczęcie przygotowań do mających po tym nastąpić wydarzeń politycznych. Możemy jedynie domniemywać, jaki jest związek aktualnych zdarzeń w Izraelu z działaniami Instytutu Świątynnego.

  Według przekazywanej ustnie ortodoksyjnej tradycji, narodziny czerwonej jałówki bez skazy zwiastują zapowiadane przez wieki nadejście Pomazańca Bożego, narodziny żydowskiego przywódcy religijnego lub politycznego.
  (…)Ofiara może być dopełniona dopiero wtedy, gdy zwierze będzie miało minimum trzy lata”
  [2002 +3 = 2005, 2005 + 46 = 2051]

  (…)całe przygotowanie do odrodzenia kasty kapłańskiej odbywać się będzie w całkowitej izolacji od świata współczesnego i przy zachowaniu wszystkich przepisów o czystości rytualnej, zawartych w Księdze Liczb i Księdze Ezechiela.”

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=286#more-286
  „Już w 1916 roku Marcin Buber, syjonista, filozof religii i jeden z autorytetów Karola Wojtyły odczytywał utworzenie państwa żydowskiego w Palestynie jako otwarcie czasów ostatecznych, w których nastąpi całkowita judaizacja narodów na świecie, a powstałe państwo stanie się „centrum ziemi, głównym miejscem żarliwych modlitw”12. Aby mogło się to ostatecznie dokonać, Żydzi muszą wskrzesić swój kult ofiarny w Jerozolimie. W tym celu musi w Jerozolimie powstać Trzecia Świątynia.

  (…)”Wzniesiona na miejscu ofiary Izaaka świątynia zbudowana z rozkazu Salomona była od samego początku centralnym miejscem ofiarnego kultu żydowskiego. „.

  Pamiętam, że czytałam na jakiejś stronie propagującej żydowską religię artykuł, w którym było napisane, że na górze Mojra Izaak miał dokonać swojej ofiary. A w innym artykule czytałam, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany na gorze Mojra.

  Jezus był baranem złożonym w ofierze?

  „Wybudowano ołtarz ofiarny dla Trzeciej Świątyni”
  http://radtrap.wordpress.com/2011/11/30/wybudowano-oltarz-ofiarny-dla-trzeciej-swiatyni/#more-4584

  • Maria_st pisze:

   „Jezus był baranem złożonym w ofierze?”
   Dlaczego ja w biblii widze jedynie zaklamanie, strach ?
   Tak jak z zyciem Jezusa.
   Zrobiono z Niego ofiare, czyżby LOSU LUDZKIEGO ?
   W jakim celu ten LOS sie tak toczy ?
   Człowiek dużo ma do oczyszczenia w sobie, oj duzo……..najwięcej strachu .
   Jezus to NAUCZYCIEL a okrzyknięto Go ofiarą…. potem nałożono Mu krzyż i cierpimy z Nim……… a mamy sie wznosić by nasze światło jasniało a nie było stale przygaszone.
   A teraz ” psy sie na Nim wiesza”, metaforyczne oczywiście wychwalając Budde a przecież nie imiona tu sa istotne a to co maja innym do przekazania .
   Świadomie lub nieświadomie wciąz wolimy by ktoś inny za nas lekcje przerobił a nie my sami……. każdy ma swoją ścieżke i nie ważne jaką, ale istotne by prowadziła w ta sama strone …..

   • JESTEM pisze:

    Maria_st.
    Dzięki za ten wpis.
    Wszystko w tym świecie jest „podwójne”, dualne… Imię Chrystus można tłumaczyć jako crist-os – krzyż, ukrzyżowany albo christos – namaszczony, wybrany.

    Jeden kierunek „biegunowy” daje ukrzyżowanie jako złożenie ofiary, a drugi kierunek „biegunowy” wzniesienie, wybraństwo…

    Ale jest jeszcze inne tłumaczenie jako crist -al – kryształ… reprezentujący świadomość kryształową… Przebudzony, Oświecony, Czysty… itd.

   • margo0307 pisze:

    Maria_st pisze: „.. Tak jak z zyciem Jezusa.
    Zrobiono z Niego ofiarę, czyżby LOSU LUDZKIEGO ?..”

    Cyt. „..Jeremiasz pochyla się nad porzuconym pergaminem na którym jest napisane: Łukasz kłamie. Już wie, że Jezus nie został ukrzyżowany.
    Pokora wobec zamysłu (kwadrat- to czego nie wiemy) w którym zawiera się nasze działanie – realizacja (koło).
    Pokora wyraża się w sokratejskim: Wiem, że nic nie wiem. Jest to gotowość do zawieszenia wszystkich swoich dotychczasowych sądów i opinii przy spotkaniu z wiedzą obiektywną.
    Przyjęcie postawy pokory otwiera człowieka na wiedzę wewnętrzną.
    Pycha, ale także żal i poczucie winy zamyka do niej dostęp.
    Religia neguje możliwość poznania przez człowieka swojego przeznaczenia (i wszechświata) zasłaniając się boską tajemnicą.
    Wiara wyklucza wiedzę.:D
    Pokora została zamieniona na lęk przez błędem (grzechem) i przed wiecznym potępieniem.
    Lęk skutecznie hamuje proces poznania siebie – oczyszczenia zawartości podświadomości – bagażu doświadczeń dobra i zła z poprzednich wcieleń.
    Uciekając przed lękiem człowieka wpada w ramiona autorytetów – akceptuje cudze idee zwalniające go z konieczności samodzielnego myślenia. Nauka stanowi drugi biegun religii. Dogmaty naukowe negują istnienie świata duchowego i zamykają człowieka w jednostronnym postrzeganiu. Dostarczają również wygodnej dla osobowości interpretacji faktów. Lęk jednak pozostaje w podświadomości rodząc drugą skrajność – pychę. Ostatecznie oba aspekty prawa pokory rodzą fanatyzm, objawiający się w negowaniu inaczej myślących (…)

    Inaczej myślący wszystkich krajów łączcie się ! 😀

    „..Tolerancja czyli zrozumienie, to powstrzymanie się od oceny działania drugiego człowieka, jeśli ono nas nie dotyczy.
    Ocena może także zaburzyć naszą pracę (także pracę nad sobą), wtedy kiedy nie rozumiemy jej celu, bądź sensu naszych doświadczeń.
    *** W symbolu krzyża ukośnego następuje wymiana wartości.
    Słowianie używali tego symbolu podając sobie ręce na krzyż- znaczyło to wybaczam i zgoda.***
    Chrześcijaństwo z symbolu krzyża ukośnego zrobiło znak klęski, eliminacji, ponieważ człowiek rozumiejący się z drugim bez pośredników jest zagrożeniem dla struktur władzy (wolnej woli).
    Ocena skutecznie hamuje proces poznania siebie – oczyszczenia zawartości podświadomości- bagażu doświadczeń dobra i zła z poprzednich wcieleń.
    Człowiek posiada jednowymiarowe wyobrażenie siebie jako osobowości.
    Każde nasze nietypowe zachowanie zostaje od razu poddane wewnętrznej cenzurze jako nieodpowiednie (niewłaściwe) do naszego wyobrażenia o sobie.
    Tymczasem każdy z nas jest wielowymiarowy – doświadczał zarówno dobra jak i zła, człowieczeństwa i odczłowieczenia (Ubóstwienia- bycie Bogiem), bycia katem i ofiarą. Stąd duża część tego rodzaju doświadczeń zgromadzonych w naszej podświadomości jest ukrywana, zaprzeczamy sami sobie- naszej naturze…”

   • Ktoś pisze:

    No zrobiono z niego ofiarę. Ktoś pamieta jak zył czy czego nauczał? Nie.

    Co pamietają wierni? IŻ DŁUGO I DOTKLIWIE CIERPIAŁ bo to ma im zapaść w podświadomość.
    Pamietają także iż w dobrym tonie jest zabijać i zjadać swojego boga bo to daje „zbawienie”. W wersji minimalistycznej piorytetem jest postaranie się o dokonanie udanego zabicia istoty jaka stara sie ich czegoś nauczyć (czytaj wyrwać ze szponów Matrixa).

    Czyż to nie sa przykłady tendencyjnego z wyrafinowaną premedytacją tak zwanego KODOWANIA BEHAROWIALNEGO?
    ZABIJ SWOJEGO BOGA i KOŻ SIĘ PRZED CUDZYM boś „skażony karmą/ grzechem pierworodnym/ winami przodkó/ etc etc etc”. KORZ SIĘ I CIERP bo tego wymaga od ciebie RASA PANÓW.

    RELIGIJNE ZOMBII. Dokładnie jak w filmach gdzie bohaterowie zmagaja się ze swoimi opętanymi krajanami chcącymi ich też sprowadzić do tego samego stanu.

   • Ktoś pisze:

    (Maria_st)

    „Jezus to NAUCZYCIEL a okrzyknięto Go ofiarą…. potem nałożono Mu krzyż i cierpimy z Nim……… a mamy sie wznosić by nasze światło jasniało a nie było stale przygaszone.

    A teraz ” psy sie na Nim wiesza”, metaforyczne oczywiście wychwalając Budde a przecież nie imiona tu sa istotne a to co maja innym do przekazania .”

    1. Jezus bnył buddystą przynajmniej do czasu jak polityczniej było zrobić z niego rabiego joshue dorabiając mu alternatywny zyciorys i cenzurując nauki na bardziej protalmudyczne
    2. Ojciec Niebieski o jakim mówił to Budda Akszobhja () na wielu mandalach rysowany zamienie z Buddą Wairoczaną w centrum mandali 5 buddów / światów.

    3. Budda Maitreja jaki powraca i Budda Maitreja jaki będzie w ramach NWO okazany światu to 2 RÓZNE POSTACIE. Po prostu po zniszczeniu chrześącijaństwa i wypaczeniu go na bałwochwalstwo wyznawcy VooDoo zwani zydami przystepują w ten sposób do niszczenia swojego kolejnego celu – BUDDYZMU bo kapłani tej religi kiedyś dawno dawno temu ich pokonali.

  • Ktoś pisze:

   Jezus był barankiem zarżnietym demonowi czyli bogowi żydów w kanibalistycznej ofierze, temu „słońcu” co nawiedziło świat. W czarnych mszach na porywanych dzieciach odtwarzany jest ten „nazisemicki rytuał” w którym w pewnym sensie uczestnicza i katoobłudnicy spozywając hostie czy przełykając slinke jak ksiądz chłepce krew/wino z kielicha.

   • Maria_st pisze:

    „ZABIJ SWOJEGO BOGA i KOŻ SIĘ PRZED CUDZYM boś “skażony karmą/ grzechem pierworodnym/ winami przodkó/ etc etc etc”. KORZ SIĘ I CIERP bo tego wymaga od ciebie RASA PANÓW.

    RELIGIJNE ZOMBII. Dokładnie jak w filmach gdzie bohaterowie zmagaja się ze swoimi opętanymi krajanami chcącymi ich też sprowadzić do tego samego stanu.”

    Ciekawe…….doszłam do identycznych wniosków…….i teraz………czy to dobrze, czy żle…..oj mam dylemat wielki……bo nie moge samodzielnie myślec…..to niepoprawne…..ideo itp
    Samodzielnie nie myśl——więc jak mam zauwazyc co w sobie poprawic……toz zombii to zombii–to samo…
    Pułapek sobie narobiliśmy wiele, i wydaje sie że mieliśmy dobre cele….a tu…zoonk…cos LOS…….SOLą w oczy nas pacnął.
    Jak łatwo stać sie bezwolnym…….choc wolą wole niby mamy ale czy wiemy skąd i po co nam dano…….tą wolnośc…….czyzbyśmy zniewoleni byli?
    Człowiek wolny nikogo nie zniewala, chyba że wolna wolę mu sie wmawia…wtedy hulaj dusza……pijmy do rana……hulanki i swawola…….byle za—bawa potem czas na z—bawce co nas z kaca leczyc zacznie.
    Skąd tu tyle zakłóceń ?

 8. JESTEM pisze:

  To zdjęcie krzyża papieża Franciszka, do którego namiar podawał Margo0307, pamiętacie?
  jest naprawdę ciekawe. sprawdziłam na innych stronach:

  to jest „Krzyż pektoralny Biskupa Jana Gałeckiego”

  Pasterz ze złożonymi rękami rzeczywiście jak na niektórych wizerunkach faraonów. Nie widzę tylko, co ten PASTERZ trzyma w dłoniach. No i… barany w tle…
  A tu znalazłam „Krzyż pektoralny z symbolami Pashy.”
  http://www.wozikowski.pl/galeria/l_88_krzyz_pektoralny_z_symbolami_pashy.
  To już Wielkanoc jest nazywana w KK Pashą? Na tym krzyżu jest baranek z krzyżem…
  A papież ma krzyż z Pasterzem i barankami… ciekawe. Jezus to baranek, a papież pasterzem?

 9. margo0307 pisze:

  „..Chrześcijaństwo z symbolu krzyża ukośnego zrobiło znak klęski, ..”
  A ojciec Ernetti rzekomo osobiście widział [ w chronowizorze ] wiele ważnych wydarzeń historycznych włącznie z ukrzyżowaniem Chrystusa (sic!) :0 (info z Inne Medium)
  Ciekawe gdzie tkwi blaga ? 😀

 10. margo0307 pisze:

  „…Apokalipsa św. Jana wraz z Ewangeliami jest to znikoma cześć znacznie większej całości…”
  ____
  W kontekście Apokalipsy, w marcu br, pan Tadeusz napisał kolejny, bardzo ciekawy art pt. „CZTERY WIELKIE KATASTROFY” – Jako dodatek do rozprawki o Czterech Jeźdźcach Apokalipsy.
  Wymieniając chronologicznie:
  1. Dnia 11.09.2001r Al. Kaida dokonała zamachu na WCT w Nowym Jorku.
  2. Dnia 11.03. 2004r Al. Kaida dokonała zamachu na pociąg w Madrycie
  3. Dnia 11.03. 2014r potężne trzęsienie ziemi połączone z tsunami niszczy olbrzymi obszar Japonii, co skutkuje katastrofą w elektrowni atomowej w Fukushimie.
  4. Dnia 11.09.2015r podczas gwałtownej burzy piaskowej dźwig rujnuje święte miejsce islamu i zabija wiele osób.

  „Powyżej podane katastrofy łączy data 11 marca, lub 11 września.
  Obie daty wypadają na dziesięć dni przed równonocą wiosenną i jesienną, ponadto na Sferze Niebieskiej znajdują się dokładnie naprzeciwko siebie i podlegają identycznym wpływom gwiezdnym.
  W tych dniach Ziemia znajduje się pod wpływem gwiazdy Mizar i Alcor z gwiazdozbioru Wielkiej Niedźwiedzicy…”
  http://apokalipsa-eden.bloog.pl/id,353816626,title,CZTERY-WIELKIE-KATASTROFY,index.html?smoybbtticaid=616c34

 11. margo0307 pisze:

  Jeszcze jeden ciekawy cytat odnoszący się do krzyża…

  „… Owa szubienica to Krzyż stanowiący schemat gwiazdozbioru Łabędzia, przez owych Rzymian i im podobnych.
  Został on upodlony przez ukrzyżowanie na nim symbolicznego człowieka.
  Moda na bezczeszczenie świętego znaku Słowian jako symbolu Gwiazdozbioru Łabędzia, poprzez krzyżowanie na nim ludzi dotarła do Naszych czasów i w ten sposób krzyżowano kobiety podczas genocydu Ormian.
  Podobnie dzieje się to na naszych oczach, kiedy krzyżuje ludzi Państwo Szatańskie (islamskie)…


  Gwiazdozbiór Łabędzia

  Znamiennym jest jednak to , że symbolikę Niebbios Gwiaździstych przybrały również tajne stowarzyszenia i wykorzystują ją stosując do działań negatywnych.
  Zaś 30 kwietnia kiedy antypapież Franciszek odprawi mszę dla rotarian nastąpi połączenie Sił Zła przeciwko Ludzkości.”
  http://apokalipsa-eden.bloog.pl/id,354054145,title,ROWNONOC-WIOSENNA-cz-3,index.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s