PLANY NA ROK 2013 i następny

etznab1Spośród czterech poziomów świadomości kosmicznej «Niebieski Orzeł MEN» wyraża najwyższy szczebel poziomu świadomości zbiorowej.
«Men» mówi: Sposób, w jaki żyjesz, kształtuje zbiorowe myślenie, które ma bezpośredni wpływ na wszystkie sektory życia, ekonomię, gospodarkę, politykę, religie, media itd. I odwrotnie: jakość systemów rządzenia i porządku publicznego wywiera wpływ na indywidualne myślenie i działanie. Jest to obieg wzajemny, sprzężony. Tak funkcjonują mechanizmy przekazu na linii jednostka – zbiorowość, zbiorowość jednostka.

PLANY NA ROK 2013 i następny

W trosce o dobro społeczności Folwarku i przyszłe premie dla harującej w pocie czoła posłusznej, animalistycznej administracji resort Obfitości rozpisał konkurs: „Kto więcej wyciśnie z obywateli Zwierząt”. Rozpoczęły się gorączkowe licytacje i poszukiwania luk, gdzie i jak można jeszcze wprowadzić nowe podatki i opłaty. I znaleziono! Kto szuka, ten znajdzie.

► BANKOMATY. Pomysł ministra finansów: Wprowadzić opłatę za wypłaty z bankomatów w wysokości kilka złotych prowizji – bankowców przecież nie stać na utrzymanie sieci bankomatów. – W 2012 r., w kryzysie, banki na rodzimym Folwarku zarobiły netto 16 mld złotych!!! Ale kryzys się przecież pogłębia. Trzeba szybko wyeliminować gotówkę, przejąć kontrolę nad pieniędzmi, by wiedzieć, gdzie i ile można jeszcze skubnąć.

► PERONÓWKI. Pomysł PKP: Wprowadzić opłatę dworcową za poczekanie na pociąg na dworcu (→ jak peronówki w PRL).

► BYKOWE. Pomysł wiceszefowej ZUS: Wprowadzić wyższe składki emerytalne dla singli i bezdzietnych rodzin, by zmusić pary do rodzenia potomstwa (→ jak bykowe w PRL).

► DESZCZÓWKA. Pomysł samorządów: Wprowadzić podatek od deszczówki w wysokości 8-10 groszy/m2 gruntu, jak w Poznaniu, Koszalinie, Bytomiu, Wrocławiu.

► GRZYBOBRANIE. Pomysł sektora leśnictwa: Wprowadzić podatek od zbierania grzybów, podobnie jak za łowienie ryb.

► KATASTER. Projekt ministra rozwoju regionalnego: Wprowadzić podatek katastralny od wartości lokum, a nie jak obecnie od podatku od nieruchomości, który w 2011 r. przyniósł gminom dochód 16 mld zł; po katastrze byłoby kilka razy więcej.

► ŚMIECI. Pomysł samorządów: Podwyższyć podatek od wywozu śmieci o kilkaset procent, np. Ratusz w Warszawie chce zarabiać rocznie na śmieciach minimum 600 mln zł.

► E-MYTO. Pomysł PO: Właściciele samochodów osobowych powinni płacić e-myto tak jak ciężarówki; system do poborów opłat już jest.

► CENTRUM-PARKING. Pomysł lokalnych prezydentów i samorządów: Podwyższyć ceny parkowania w centrum miasta.

► WJAZD DO CENTRUM. Pomysł mnistra transportu: Wprowadzić opłatę za wjazd samochodem do centrum miasta.

► IMPORT STARYCH AUT. Pomysł PiS: Wprowadzić podatek od używanych aut sprowadzanych z zagranicy celem wspierania rodzimych fabryk Fiata i Opla.

* * *

► POZOSTAŁY TRZY LUKI. Zabrakło podatku od wdychanego powietrza według pojemności płuc oraz „wejściówki” od przekroczenia progu placówki służby zdrowia z zachowaniem standardów demokracji – „Obywatelu, masz wolny wybór: albo płacisz, albo czeka cię naturalna selekcja, eutanazja w białych rękawiczkach po polsku”. Trzecia luka to podatek od GŁUPOTY! – I po kryzysie!!!!!! Problem w tym, że sami dobrowolnie się nie opodatkują.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „PLANY NA ROK 2013 i następny

 1. Maria_st pisze:

  Aby im ŚWIATŁO zaświecilo i UMYSŁ oczyściło………z wszelkich głupot, które spaśc moga w przyszłości na ich głowy i będa zbierać i zbierać to co zasiali aż plon bedzie zadowalajacy ……czyż nie lepiej wpierw myśleć niz robić a potem płakać nad swoim LOSEM……

 2. Maria_st pisze:

  Mezamir jak to moią przypadków nie ma, weszłam własnie na blog Astromarii a tam napisane co i jak…….
  http://astromaria.wordpress.com/2013/02/28/rzadzenie-swiatem-jest-rownie-proste-jak-wypas-owiec-czyli-kilka-slow-o-slepej-wierze-i-porazajacej-bezmyslnosci-odcinek-ii-slepa-wiara-religijna-i-slepa-wiara-w-autorytety/
  „Parę razy omal nie spadłam z krzesła widząc w telewizorze „polskich” celebrytów, z uniesieniem i ekscytacją zapewniających, że nasza tradycja wywodzi się z… palestyńskiej pustyni! Jakaś niespełna rozumu panienka z okienka egzaltowała się, że kiedy czytamy opisy biblijne, są one tak realistyczne, że czujemy powiew palestyńskiego wiatru na twarzy i słyszymy beczenie palestyńskich owiec. Pewien znany koczownik za dużo podróżował po świecie, przez co chyba pomylił kraje, bo w Boże Narodzenie, przy dźwiękach żydowskiej muzyki (!) pląsał radośnie na tarasie palestyńskiej willi, krzycząc euforycznie, że TU jest NASZA TRADYCJA, NASZA KULTURA, NASZA WIARA, a palmy szumiały „tradycyjnie” i „patriotycznie” do wtóru jego słów!

  Że co???????????????????????????

  Że niby Palestyna to nasza ojczyzna?

  Czy oni w tej telewizorni już kompletnie na łeb upadli?

  Karmią nas na siłę bzdetami, jak gęś hodowaną na francuskie wątróbki. Słuchając tych pierdoletów jak nic skończymy dokładnie tak samo, jak owa gęś! Albo raczej jak Palestyńczycy.

  Jaka tradycja?

  Jaka Palestyna?

  Gdzie Słowianie, a gdzie Semici??? Gdzie Rzym, a gdzie Krym?”
  Ma kobitka JAJA……..
  ” Czy można dyskutować z człowiekiem wierzącym w religię lub naukę?

  Nie da się! Jedynym celem wierzącego jest pozostać w wierze. On wdaje się w dyskusje tylko po to, żeby udowodnić sobie i innym, jak niezłomnie jest wierzący. Jest jak stuletni dąb opierający się huraganowi lub osioł, który się zaparł w kapuście. Po 2 tysiącach lat niszczenia mózgów lękiem i przymusem ślepej wiary człowiekowi można wmówić dosłownie wszystko. Nie ma takiej bredni, której ludzkie owce nie przyjmą za prawdę, jeśli zostanie ona podana przez księdza lub uczonego („laureata nagrody Nobla” w szczególności). Ze zwykłej ospy wietrznej zrobiono straszaka na miarę czarnej śmierci i masy w to uwierzyły. Żadne, nawet najbardziej niezbite dowody nie przekonają czciciela bałwana „postępu naukowego”, że GMO to śmierć.

  Można wam wmówić wszystko, drogie owieczki. Za oknem wielki lodowiec, niespotykane opady śniegu zaskoczyły Europę, również Południową, i USA, ale media trąbią, że doświadczamy tragicznych skutków globalnego ocieplenia. Mało tego! Im więcej śniegu, im większe mrozy i im zimniejsze lata, tym bardziej jest to uznawane za naukowy dowód na ocieplenie. Bo nauka to nie to, co ty prostaczku widzisz, lecz to, co wynika z obliczeń i teoretycznych symulacji.

  Jak powiedział George Orwell: „Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem”.

  Na onkologii umierają niemal wszyscy pacjenci, ale to jest jedyny legalny sposób leczenia. To jest nauka!

  Dzięki diecie makrobiotycznej i terapii Gersona zdrowieją niemal wszyscy pacjenci, ale to jest nielegalne. To nie jest nauka!

  Pamiętajcie, żeby rzucać kamieniami za szarlatanami pokroju Gersona, bo to mordercy i kochać onkologów, bo to zbawcy (dają wam upragnione życie wieczne). A teraz sięgnijcie do kieszeni i oddajcie ostatni grosz najbogatszym instytucjom na świecie – bo nie stać ich na walkę z rakiem. ”
  http://astromaria.wordpress.com/
  Dziękuje Mario

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s