Tajna wiedza i nauka: od przedpotopowych cywilizacji do czasów współczesnych

PYTANIA PO WYKŁADZIE

CD..

 Jest taki znany film «Tajne archiwa KGB» z Rogerem Moorem, gdzie pokazano kadry, według autorów filmu, zrobione na taśmie filmowej, wykupionej przez Amerykanów od pracownika KGB w czasach upadku ZSRR. Zdjęcia w sposób naturalny utrwaliły żołnierzy radzieckich i oficerów, badających wrak po katastrofie latającego spodka. Na hollywoodzką podróbkę to nie wygląda ponieważ w Hollywood dotychczas nie nauczono się “jakościowo” przedstawiać Rosjan i radzieckiego wojska. A fotografie gigantycznych szkieletów i mumii są znane od 19 wieku, ale w muzeach ich nie wystawiają. Muszę powiedzieć, że liczne fakty przedstawione w referacie albo są ignorowane, albo są uznane za fałszywe. Zanim nazwiecie materiały fałszywymi, przypomnijcie sobie, ile najważniejszych dokumentów w ZSRR było uważanych za podrobione, i tylko w czasie głasnosti i pierestrojki uznano je za oryginalne. Nie warto szczególnie ufać takim mocno kontrolowanym źródłom, jak Wikipedia. Korzystajcie z materiałów niezależnych badaczy na innych witrynach a także czytajcie książki, wypuszczone przez nieduże wydawnictwa. W referacie, zbudowałem łańcuch dowodów i zdolność do wyciągnięcia wniosków przez uczestników.

Po co służby specjalne zbierają szkielety gigantów?

Jak powiedziałem na wykładzie, teorię Darwina zrobiono na zamówienie illuminatow, na czele których stoi rodzina Rothschildów, która stała się istotnym ogniwem w walce z Bogiem i systemem ograniczenia wiedzy dla mas. Zagraniczne służby specjalne kontrolowane są na ponadnarodowym poziomie i wykonują zadania, postawione przez Rząd Światowy (NWO). Przy czym służby specjalne walczą również z wiele bardziej nieszkodliwymi artefaktami. Na przykład w swoim wykładzie Cremo “Zakazana Archeologia” mówi o naciskach na archeologów przez Federalne Biuro Śledcze (FBI) odnośnie zaniżania wieku starożytnych narzędzi.

treborok

Siergiej Albertowicz Sall

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (1-2)(vimeo)

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (2-2) (vimeo)

PYTANIA PO WYKŁADZIE

Jak zapobiec szaleńczym planom NWO?

O tym mówi się w filmach i książkach Davida Ikea i w częściach filmów “Zeitgeist” i “The Ring of Power“. Nie można milczeć, trzeba wywierać naciski na władze. Państwa powinny walczyć z przestępcami, a nie słuchać ich rozkazów. Produkcja, technologia, transport, rolnictwo, w najbliższych latach może przejść na czyste i niezależne technologie energetyczne. Takie właśnie technologie powinny być propagowane. A nazwiska szefów nauki, którzy na zamówienie zakulisowo walczą z takimi technologiami, trzeba ujawniać.

Rządy muszą zablokować handel narkotykami. A ludzie powinni znać prawdziwe oblicze władców “cieni”. Niezbędne jest wycelowanie rosyjskich strategicznych rakiet w podziemne miasta-schrony światowej elity, żeby nie mieli złudzeń co do swojej bezkarności w razie wywołania wojny światowej.

W sferze gospodarczej należy posłuchać rad Lyndona…

View original post 222 słowa więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Tajna wiedza i nauka: od przedpotopowych cywilizacji do czasów współczesnych

  1. Maria_st pisze:

    Bardzo interesujący film, choc nie ze wszystkim sie zgadzam.
    Dosc duzo tam wiedzy ale najbardziej mnie wkurzylo to, ze garstka ” kapłanów ” robi smrod wszystkim……widac ten ich gen felerny — co zresztą jest widoczne po ich działaniu.
    Co tu można poprawić ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s