Żirinowski ujawnia kolejną operację fałszywej flagi – „asteroidy”.

Fałszywe asteroidy – próba nowego typu broni nad Rosją

imagesLider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Władimir Żurinowski, który jest jednocześnie wicemarszałkiem Dumy, oskarżył w piątek 15 luteggo  o to, że na terenie Rosji testowany jest nowy typ broni. Nastąpiło to niedługo po pierwszych doniesieniach o eksplozjach. Nawiązał tu do prób amerykańskiego Sekretarza Stanu Johna Kerry’ego, który próbował telefonicznie ostrzec rosyjskiego Ministra Spraw Zagranicznych Sergieja Ławrowa. Ławrow, który jest z wizytą w Afryce, nie pokusił się nawet o odebranie telefonu

Wypowiedź Żirinowskiego została zacytowana w dzisiejszym programie Alexa Jonesa.

źródło: www.monitor-polski.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żirinowski ujawnia kolejną operację fałszywej flagi – „asteroidy”.

  1. Ktoś pisze:

    Sztuczka miała polegać na tym iz jakby sie nie wydało to wszyscy by twardo obstawiali, iż to było nieszczęśliwe trafienie meteorytem w „rusjki kompleks nuklearny”. Sztuczka bo dokonana kiedy wszystkie radary sledziły inny kawałek nieba. Celowa bo tam sa miedzy innym schrony rosyjskiego rządu.

    Ponieważ nie wypaliła (miasta sa zmacane a nie zniszczone i nie ma jak ukryć braku resztek kosmicznego goscia) a nie ma śladu po meteorycie który przy takiej masie (szacunkowa na podstawie obserwowanych efektów) musiałby dolecieć przynajmniej w 1 ponad 100kg kawałku do ziemii jak i z uwagi na pojawiające się oskarżenia o bandycki napad to się od hoc wymysla bajeczki o testach o jakich Rosjanie byli poinformowali ale sami nie poinformowali dalej. Takie młodziezowe „walenie jelenia” by „przedstawiać Putina jako nie dbającego nalezycie o bezpieczeństwo Rosji.

    To takiego samego kalibru numer jak w Smoleńsku kiedy jedni wiedza co się stało ale się wstydza powiedzieć bo nastroje antyrosyjuskie nie sa odpowiednie a drudzy udaja, że nie wiedzą ale dokładnie niszczą slady wskazujące na poprawność wiedzy tych pierwszych. Ot geopolityka.

    Są zniszczenia, nie ma meteorytu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s