A zatem: to strach, tchórzostwo? Czy może: inteligentna strategia?

http://www.maya.net.pl/

etznab1Nazwa „Watykan” pochodzi od łacińskiego vaticinius, vaticinia, vaticinium,co oznacza: proroczy, przepowiadający przyszłość, wieszczy, wróżebny. Nazwę „Państwo Watykańskie” wymyślił Benito Mussolini podczas negocjacji traktatu laterańskiego, strona kościelna proponowała nazwę „Rzym watykański” (Roma vaticana).

Co faktycznie chciał powiedzieć światu papież Benedykt XVI w dniu 11 lutego?

Najpierw fakty:

● 11 lutego 2013 (kin 259 – 12 Wicher/inaczej Burza): Decyzja papieża Benedykt XVI o abdykacji.
● Kard. A. Sodano, dając wyraz zaskoczeniu powiedział, że ta wiadomość to „grom z jasnego nieba”. I dosłownie:
● Wieczorem, kilka godzin po oświadczeniu papieża, nad Watykanem rozpętała się potężna burza, jeden z piorunów trafił w kopułę Bazyliki św. Piotra. Czy to przypadek?

11 lutego 2012 (kin 154 – 11 Mag), czyli rok wcześniej, największe włoskie gazety informowały o bezprecedensowym klimacie „spisków” i intryg wśród hierarchów, wysnuwały hipotezy, że papież umrze w ciągu roku. Emerytowany watykański hierarcha, kolumbijski kardynał Hoyos, naciskany przez media, nie zaprzeczył doniesieniom, jakoby to on zaniósł do Sekretariatu Stanu anonimową notatkę na temat noty, napisanej po niemiecku i ujawnionej przez dziennik „Il Fatto Quotidiano”, że papież miałby „umrzeć w ciągu 12 miesięcy”. Watykan nazwał te doniesienia „bredniami” i „szaleństwem

Karmiczne tło wydarzeń

Spójrzmy na energetyczne kulisy tego, co się wokół nas dzieje od dłuższego już czasu. Ci, którzy czują się rozczarowani, że po 12 grudnia nic się nie zmienia na lepsze, a wręcz przeciwnie – rejestrują drastyczne pogorszenie się sytuacji, spiętrzenie napięć, kumulację absurdów – istną eksplozję „zła” i ciemnoty ludzkiej, znajdą tutaj materiał do głębszej refleksji.

Usunięcie blokad częstotliwości Siedmiu Pieczęci było wydarzeniem na poziomie mentalno-energetycznym, a nie fizycznym. To było mocno artykułowane na naszej stronie, jak również w naszych publikacjach. Otwarcie Siedmiu Pieczęci oznaczało przełamanie zapory oddzielającej ludzką świadomość od siedmiu doskonałych aspektów Świadomości Stwórcy, jak również otwarcie „księgi sekretów” strony przeciwnej. W tym dniu powstała ogromna wyrwa w mentalnym dachu technosfery – runęła mentalna konstrukcja archiwum ciemnych bogów-stwórców, a wraz z nią, niczym deszcz meteorytów, zaczęły spadać na ziemię i nadal spadają odłamki karmicznego gruzu i pyłu.

W rzeczywistości są to same pozytywne znaki. Wreszcie widzimy, co trzeba naprawić. Od tej właśnie strony należy obserwować wydarzenia i cieszyć się ze wszystkiego – także z „każdego zła”, jakie, manifestując się przed naszym okiem, melduje się pilnie do uzdrowienia. Ale nie zapominajmy rejestrować też innych znaków – radować się z każdego nawet najmniejszego sukcesu. Ci, którzy nie zdobędą się na taki „wysiłek”, będą mieli spore trudności z odnalezieniem się w roku 8 Ziarna (kin 164). Będzie to bowiem najtrudniejszy rok w obecnym 13-letnim cyklu przebudzenia, rok scalania wcześniejszych etapów, ogromnych wyzwań, gaszenia wielkich i małych „pożarów” wybuchających jednocześnie w wielu miejscach zbiorowej sfery mentalnej.

Otwarcie Siedmiu Pieczęci to inaczej udrożnienie kanałów przekazu informacji z piątego wymiaru Światła. W kosmologii Majów „5” jest symbolem ukierunkowania przez boski autorytet, co w naszym kręgu religijno-kulturowym oznacza Świadomość Chrystusową. Po księżycu poza czasem, następne siedem księżyców będzie przygotowywać grunt (naszą świadomość) na zapowiadane „powtórne przyjście Chrystusa”, ale nie człowieka, lecz Świadomości Chrystusowej. Natomiast proroctwa prekolumbijskie mówiły o drugim Przyjściu Proroka Quetzalcoatla /boga Kukulkana/Pierzastego Węża.

Przejawem uaktywnienia energii Siedmiu Pieczęci jest wielkie ożywienie w przestrzeni publicznej. Wiele zaczęło się dziać, tematy tabu zaczęły nagle wychodzić na światło dzienne, bulwersując opinię publiczną, dzieląc społeczeństwo na zwolenników i przeciwników, jak np. sprawa homoseksualizmu, śledztwa smoleńskiego czy….

zapowiedź Benedykta XVI o abdykacji z dniem 28 lutego br. o godz. 20. Kinem tego dnia będzie Elektryczny Wojownik/3 Cib.
– A zatem: to strach, tchórzostwo? Czy może: inteligentna strategia? Zdynamizowanie biegu wydarzeń z mocą energii „3”?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „A zatem: to strach, tchórzostwo? Czy może: inteligentna strategia?

 1. Maria_st pisze:

  Dla mnie to jak spektakl……pierwszym , tragicznym z ofiarami jak u Majów byl ” atak samolotów ” na bliżniaki w Nowym Yorku…teraz kolejne ” samorealizujace ” sie — wlasnie co ?
  Znowu latami bedzie sie o tej przepowiedni mówiło ….znaczy nie ma przed tym ” ucieczki ” ?
  Ktos nam cyrki robi na własnym podwórku…….a może ma sie wydarzyc cos bardziej spektakularnego i to takie zakrzywienie tego aby przyjąc to tak jak chca ci od tego cyrku na kółkach ?
  Czegoś albo kogoś większego sie boja…..ci nasi ziemscy ” bogowie ” …ha ha ha
  Grunt sie pali …kwiat życia u drzwi….ewolucja……
  A wszystko to w naszych głowach……
  Czarna dziura niczym drogi rodne, a po drugiej stronie Światło…..

 2. nnka pisze:

  Cyt :
  Już od dawna jesteśmy na brzegu niezwykłych wydarzeń i burz. Świat otrzymuje znaki … ale nie potrafi ich czytać!

  Piorun uderzył w bazylikę Św. Piotra w czasie burzy, która nawiedziła Rzym w dniu kiedy Benedykt XVI ogłosił swoją dymisję.

  Piorun, oznacza nagłą świadomość, duchowe objawienie, prawdę i oczyszczenie. Szokujący zwrot wydarzeń, które mogą być poza kontrolą a nawet destrukcyjne. Czyżby ten piorun w Watykanie zapowiadał takie nieodwracalne zmiany w naszym życiu?

  Od wieków mistycy przepowiadali różne zdarzenia związane z Rzymem; prześladowanie, wojny, pozostawienie papieża samemu sobie, ucieczkę papieża … czy papież Benedykt XVI naprawdę chciał zostawić swój urząd? Na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi … lecz jego decyzja nie pokrywa się z jego słowami, które wypowiedział w Homilii 24 kwietnia 2005 roku.

  „Módlcie się za mnie, abym nie uciekł ze strachu przed wilkami.”

  http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_przepowiednie_-_prawda_czy_fikcja.html

  • nnka pisze:

   Rzecznik Watykanu ks. Federico Lombardi ogłosił, że zaraz po swej dymisji Benedykt XVI uda się do Castel Gandolfo, podrzymskiej rezydencji papieży. Dalsze jego plany nie są znane.

   Ks. Lombardi poinformował, że nowy papież zostanie wybrany przed końcem marca – „na Wielkanoc”, która przypada w tym roku 31 marca i 1 kwietnia.
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/benedykt-xvi-modlcie-sie-za-mnie-za-kosciol-i-za-p,1,5419559,wiadomosc.html

   Watykańskie Obserwatorium Astronomiczne http://ekai.pl/wydarzenia/watykan/x20988/watykanskie-obserwatorium-astronomiczne-ma-nowa-siedzibe/

  • Mezamir pisze:

   Wszystko co związane z polityką/religią,nie dzieje się przypadkowo.Wszystko jest zaplanowane a więc przewidywanie tego co się wydarzy nie ma nic wspólnego z mistycyzmem,to wyłącznie politologia,socjologia i psychologia.

   • nnka pisze:

    i astrologia.
    Jesli jest dobrze zaplanowane nie jest sobie a muzom, ani improwizacją działania. Wiedza została wykorzystana przeciwko cżłowiekowi i chyba trzeba o tym pamiętać.
    Taka mysl mi przyszła, ze jesli chodzi o Majów swój „koniec świata” przepracowali w miarę spokojnie. Natomiast apokaliptyczne wizje końca świata jakie roztacza kościól mogą nam się odbić czkawką. Bo stadko wiernych gromadne ale z przepaskami niewiedzy na oczętach. Więc energia strachu może zaszaleć.
    Miałam też taki dziwny obraz przyszłości – pustych kościołów bez ludzi .
    Co by nie mówić wątek jest ciekawy, bo zmiany strukturalne miały być na poziomie gospodarczym politycznym i religijnym.

   • Mezamir pisze:

    Natomiast apokaliptyczne wizje końca świata jakie roztacza kościól mogą nam się odbić czkawką. „-a to dlatego że dla nich,dla tego molocha,wyzwolenie się spod kurateli Watykanu to prawdziwy koniec świata.Zrobią wszystko by nie stracić wpływów i władzy a żeby obronić koryto zrobią wsyztsko.Będa mordowac i zabijać,ludziom już wmówili że białe jest czarne.Teraz każdy kto się sprzeciwia ich tyranii,widziany jest przez „wiernych”/zombi,jako sługa Szatana.

    „Cała przecież, bezmyślnie głoszona przez Kościół ‘teologia grzechów odkupienia metodą Jezusa z Nazaretu umęczenia’, to zatruwający ludzkie dusze gniot umysłowy, wzorowany na praktykach hebrajskiego kapłaństwa Jerozolimy, uwielbiającego się nurzać w „odkupicielskiej krwi” niewinnych, ofiarnych zwierząt. A wiarę w skuteczność tej obżydliwości (pisownia poety Stefana Kosiewskiego) zaszczepił naiwnym chrześcijanom udający „hellenistę” agent Sanhydrynu Szaweł z Tarsu, szerzej znany jako apostoł Paweł. I ta jego „wytracająca mądrość mędrców” (1 Kor. 19-23) kołtuńska głupota stała się bardzo efektywnym zaczynem CYWILIZACJI OBŁUDY, promieniującej na świat z „Miasta na Wzgórzu (Syjon)”.”
    markglogg.eu/?p=545

   • Mezamir pisze:

    „Rzeczone super-barbarzyńskie ofiary (łącznie z tą na Golgocie) miały na celu tak zamazać obraz rzeczywistości, aby nie nawykłym do logicznego rozumowania ludziom „licznym”, to co podłe wydało się być szlachetne, to co złe było widziane jako dobre, a fałsz nabierał statusu przez nikogo nie kwestionowanej Prawdy. „

  • Ktoś pisze:

   (z w/w linku)
   „Również w proroctwach jest dla Ziemi wielkie pocieszenie … w końcu przyjdzie wielki cud, który wypełni świat zdziwieniem. Ten cud poprzedzony będzie rewolucją, kościół będzie bardzo cierpiał, jego liderzy i pracownicy będą biczowani i wyszydzani. Cierpienia kościoła będą dużo większe niż kiedykolwiek w przeszłości.

   I na nowo powstanie Ziemia, Bóg przebuduje cały świat i poprowadzi wszystkich do prawdziwej wiary.”

   – tylko tą wiarą nie będzie, ku zaskoczeniu wszystkich, żaden szatański judeokatolicyzm. ;p

   24 miesiące pozostały wedle moich wyliczeń.
   A duszyczki są już od dawna porachowane i opięczetowane.
   Ale ciii, nie uprzedzajmy wydażeń. 🙂

 3. Mezamir pisze:

  Tymczasem honorowe obywatelstwo Polski otrzymał w tajemnicy były szef izraelskiej centrali wywiadowczej – Mossad, Meir Dagan.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem

  • Maria_st pisze:

   Mezamir nie bój żaby…….na wszystko jest czas i pora a kazda potwora moze wyjsc cala jesli tylko bedzie na to ochote miala…….
   Jaskolki nadlatuja—-wiosna sie zbliza a z nia narodziny nowe……jak bolesne…to sie okaze ….

 4. Mezamir pisze:

  Wati czyli „ta, która płynie”,np Saraswati.
  Kanda [kaMda] — rozdział (książki), węzeł, woda, chmura.

  Watikanda = zator.Węzeł uniemożliwiający przepływ.

  Kama(m) [kAma] — żądza, pożądanie, chciwość, pragnienie przedmiotów zmysłowego świata,

  Watikama=opływanie w dostatku,nieustajaca chciwość.

 5. White_Black_Feather pisze:

  Wata – tworzą ją poplątane, cienkie włókna bawełniane i (lub) wiskozowe. Służy do celów higienicznych i kosmetycznych, np. zmywania makijażu, usuwania lakieru z paznokci itp. Waty nie należy używać do opatrywania ran podczas udzielania pierwszej pomocy, gdyż po zdjęciu opatrunku włókna waty zostaną w ranie i będą musiały zostać usunięte przez lekarza.

  Waty + kan = ?

  Ciekawe, jak w tłumaczu googlowym wpisuję
  vatici, to z łaciny na polski tłumaczy:
  przewiduje

  VATICANO może tyle co, PRZEWIDUJĄCY, a nie proroczy 🙂

  Natomiast jak z polskiego na łacinę chcę przetłumaczyć:
  przewiduje, to tłumaczy na
  providet… znaczy… zapewnia…
  hmmm….

 6. White_Black_Feather pisze:

  A przypomniałam sobie:
  can to przecież puszka.
  Coś szczelnie zamkniętego.

 7. Ktoś pisze:

  Wprowadzenie:
  „http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Apostoł
  Jezus przepowiedział Piotrowi, że po swoim pojmaniu ten wyprze się Go trzykrotnie, co według Ewangelii potwierdziło się. Podczas pojmania Jezusa usiłował go bronić, atakując mieczem jednego z napastników i obcinając mu ucho.

  Rezultat:
  – Jan Paweł I – uczciwy – zamordowany po 33 dniach pontyfikatu;
  – Jan Paweł II – pierwszy zaprzedaniec jaki wyparł się Jezusa, przez cały pontyfikat chronił kościelnych pedofili szydzac z ich ofiar;
  – Benedykt XVI – drugi zaprzedaniec – zalegalizował dziecięcą pornografię (sypianie z 12 latkami), w obliczu KRZYŻA (wniesienia oskarzenia o zbrodnie ludobójstwa) uciekł jak Judasz;
  – Piotr Rzymian – trzeci i ostatni zaprzedaniec – po nim katolicyzm umrze. Nastapi Apokalipsa opisana w widzeniach XIXw mistyków.

  To tyle tytułem „kinów”.

 8. Ktoś pisze:

  „Nazwa „Watykan” pochodzi od łacińskiego vaticinius, vaticinia, vaticinium,co oznacza: proroczy, przepowiadający przyszłość, wieszczy, wróżebny.”

  – nazwa Watykań prawidłowo powinna się kojarzyć z tym czymś z czego wedle niektórych „badaczy” wypływa „Świety Grall”. Vaticin – Kielich Zgorszenia, Ochydy i wszelakiej Obrzydliwości.

 9. Ktoś pisze:

  To jeszcze jest ważne do zrozumienia wydazeń:

  „Witam serdecznie.
  Istota sprawy.
  21.12.2012 =11 1+1=2
  28.02.2013=18. 1+8=9

  Liczby mówią, że kościół katolicki płonie od żywiołu ognia. Watykan potrzebuje żywiołu wody aby za gasić pożar. Niewątpliwie kościół katolicki jest w kryzysie w którym dominuje wrogość,walka o władze, despotyzm.Afery z pedofilami w kościele katolickim powodują, że wiara traci sens i rację bytu. Ludzie zaczynają pojmować istotę rzeczy, która daje możliwość lepszego rozumienia i zdania sobie sprawy, że przywódcy religijni robią ludzi w przysłowiowego balona.

  Któregoś dnia nastąpi przeogromne trzęsienie ziemi które zniszczy Watykan. Kościół katolicki ma krew na rękach ogromnej ilości istnień ludzkich.

  Sądzę, że wybraniec wykorzysta pięć symboli żywiołów aby zniszczyć religie. Mahabharata była dla wybrańca tylko lekcją mądrości oraz wiedzy. Tak jest zaiste zapisane. Dzięki niemu będzie kontakt z naszymi przodkami z kosmosu.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pierwsza-lista-papabile-przyszly-papiez-moze-pochodzic-afryki#comment-118666)

 10. Maria_st pisze:

  Sądzę, że wybraniec wykorzysta pięć symboli żywiołów aby zniszczyć religie. Mahabharata była dla wybrańca tylko lekcją mądrości oraz wiedzy. Tak jest zaiste zapisane. Dzięki niemu będzie kontakt z naszymi przodkami z kosmosu.

  Co to za wybraniec—–znowu babska ciekawość ale ostatnio tylko sami wybrancy…kazdy ma jakas misje do wykonania…pogubic sie juz idzie
  O jakim kontakcie z naszymi przodkami w kosmosie piszesz, czyzbys mial na myśli moich Braci ?
  Toz maja kontakt cały czas ……. pewnie tylko z wybranymi

  • Ktoś pisze:

   Ten o którym mówił Mickiewicz iż: „A imię jego 40 i 4.”

   Przepraszam, że pisze zagadkami ale jeszcze nie wszystko jest dokończone i nie mogę go zbytnio narazać. Ale DAMY RADE. 😉

 11. Ktoś pisze:

  „W kosmologii Majów „5” jest symbolem ukierunkowania przez boski autorytet, co w naszym kręgu religijno-kulturowym oznacza Świadomość Chrystusową. ”

  – zapomiałem napisać. W naszej słowiańskiej tradycji nazywało się to Rodzimowierstwo czy też tradycja Buddy Wairoczany którego ośrodki bedące źródłem prawdziwych chrześcijanskich nauk w ramach „chrześcijanizowania” żywego zostały przez semitów i katolickich nawracaczy wymordowane.

  O tym się nie mówi ale ponieważ głagolica to przerysowane litery sanskrytu (gramatykę mają dokładnie tą samą) a Cyryl i Metody swoją Biblie według legend tłumaczyli z oryginału. To skoro pismo jest zgodne to oryginalna Biblia z jakiej tłumaczyli była pisana w sanskrycie czyli była WEDAMI. Czyli naukami Buddy w/w tradycji.

  I dlatego tez po wykryciu ich spisku szybko głagolicę zamieniono na cyrylicę a samą treść poddano ścisłej semityzującej cenzurze której pominięte fragmenty widać w zbyt miękkim jak na wzorce semitów (ich religie i kulturę) „zachowaniu Jezusa” jak to z kamieniowaniem nierządnicy na przykład. A spiskowców ukrzyżowano w Konstantynopolu co widać na dziwnych portretach (malowidłach) z ukrzyżowania z morzem w tle które wedle niektórych (teoria spiskowa) są tym prawdziwym ukrzyzowaniem znanym jako „ukrzyżowanie Jezusa”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s