Istoty Hiperwersalne – nowa kategoria Istot Pozaziemskich?

Istoty Hiperwersalne [cytaty]

 222W chwili obecnej ludzie kontaktujący się z Istotami Pozaziemskim napisali o kategoriach Bytów Pozaziemskich, które tak bardzo przewyższyły innych, takich jak np. Istoty Szare, że dane opisy nie są wystarczające.

Istoty tej kategorii są opisywane jako „nie fizyczne” lub „hiper-wymiarowe”.  W książce Jima Marrsa „Alien Agenda”, trenowane przez rząd osoby posługujące się teledetekcją doniosły, że Istoty te są fizyczne lecz pochodzą z kolejnego cyklu wcześniejszego Wszechświata (jest to coś tak jakby poprzedni Wszechświat, ale nie do końca).  W zamian, są one wszystkie według tych doniesień częścią tego samego, całkowitego Wszechświata.  Aby wszystko to było możliwe, kontinuum Wszechświata musi być starsze niż 13.7 miliardów lat.

(…) Całkiem niedawno kosmologowie rozszerzyli pojęcie multi-wszechświata (link tutaj) o taką definicją, która określa go jako następstwo wzajemnie połączonych lub wzajemnie przenikających się wymiarów różnych Wszechświatów.  Teoretycy „teorii powiązania” (z ang. String Theory) sugerują, że poprzednia „brana” (link tutaj), budowa czasu w postaci membrany istniejąca w poprzednim Wszechświecie mogła mieć połączenie z naszą „braną” tak, aby doprowadzić nasz obecny Wszechświat do jego obecnej formy.

Amerykańskie czasopisma naukowe są dość konserwatywne w spekulacjach na temat multi-wszechświata, preferując ograniczanie ich artykułów do nakreślania pojęć piątego wymiaru lub matematycznych modeli dodatkowych wymiarów (np. „brany” tak jak są one określane przez niektórych teoretyków „teorii powiązania”).

Magazyny spoza USA, takie jak New Scientist omawiają możliwości istnienia multi-wszechświata w sposób bardziej otwarty, np. podróż przez ten temat autora Marcusa Chowna.  Patrzcie również na artykuł Michio Kaku na temat ucieczki do innego Wszechświata (link tutaj).

Jak nadmieniliśmy wcześniej, jeżeli pod koniec danego cyklu Wszechświata (stabilnego cyklu gwarantującej jego zamieszkanie) wszystkie Byty zamieszkujące go skoordynowały by ogólnie swoje działania, mogłyby one umieścić swoje grawityczne statki kosmiczne w pobliżu wszystkich czarnych dziur istniejących tam po to, aby przedłużyć cykl tego Wszechświata.  Poprzez nagłe odwrócenie równowagi energii ujemnej i dodatniej we wszystkich czarnych dziurach w tym samym czasie, mogłyby one spowodować ulotnienie się tych energii w „białą dziurę” czyli w formę nowego Wszechświata.

Jednakże oczekiwanie na chwilę gdy Wszechświat chyli się ku końcowi może być zbyt niebezpieczne.  Alternatywnie i znacznie bardziej realnym rozwiązaniem z punktu widzenia zaawansowanych Istot Pozaziemskich, byłoby całkowite porzucenie pomysłu podchodzenia w pobliże czarnych dziur.  Zamiast tego, mogłyby one po prostu kierować swoją całą technologię tak, aby cykl Wszechświata był nieustannie odnawiany pomimo tego, że posiadałby on dyskretny horyzont zdarzeń.  Jeśli taki przypadek miałby miejsce to moglibyśmy oczekiwać na informację na temat uniwersalnych standardów bezpieczeństwa panujących we Wszechświecie dotyczących ujemnych cykli energii.

(…)

Zapamiętajmy to, że zaawansowane Istoty Pozaziemskie postrzegają Czarne Dziury jako alternatywny cykl zjawisk, które łączą i kształtują Wszechświat przez rezonans nieznacznie szybszy od prędkości światła.  Jeśli użyjemy równanie Toma Beardena, to masa wewnątrz Czarnej Dziury nie będzie wcale masą w starym sensie tego znaczenia.  Zamiast tego, stanie się ona ∆t – zmianą lub fluktuacją czasu (którą zaawansowane Byty nazywają „alt t”, alternatywne ‚t’, alternatywny czas – przyp. tłum.).  Nie jest więc pytaniem tego co znajduje się wewnątrz Czarnych Dziur, lecz jest to kwestią tego jak wszystkie te zjawiska łączą się przez wielowymiarowe przestrzenie ze swoimi otoczeniami.

więcej → soulowicz.wordpress.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Istoty Hiperwersalne – nowa kategoria Istot Pozaziemskich?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.