W roku 2013 Ziemia i ludzkość będzie się wznosić, nastąpi to po osiągnięciu punktu masy krytycznej.

ROK 2013 – BUDZI SIĘ NOWY CZŁOWIEK [cytaty]

Naukowcy wmówili nam, że człowiek ukształtował się w czasie długiej ewolucji, lecz jak wskazują prastare święte źródła wyszliśmy w pełni zrealizowani od początku ludzkiego istnienia. Człowiek rozpoczął życie w raju, co sugeruje, że było to w Złotym Wieku. Każda duchowa tradycja mówi, że świat rozpoczął się od Edenu, czyli w okresie swojej świetności – Satya Yuga.

 

Pierwsi ludzie utkani byli z wewnętrznego światła, z Boskiej Energii, i dopóki nie zwrócili swoich oczu na zewnętrzne rzeczywistości żyli nie tylko w szczęściu i radości ale i wielkiej czystości, ich życie było doskonałe.

W hinduskiej kosmologii Wszechświat trwa 311.040.000.000.000 lat. Jeden dzień Brahmy zwany jest Kalpą, trwa 4.320.000.000 lat = 1000 Maha Yuga. Na końcu każdej Kalpy jest okres kiedy Ziemia i wszystko jest rozpuszczane, niszczone przez ogień lub wodę, ale nie cały Wszechświat. Proces ten nazywa się pralaya (kataklizm). Następnie Brahma znajduje się w stanie spoczynku, ten okres nazywa się noc Brahmy, potem rozpoczyna tworzenie od nowa w nieskończonym cyklu.

Podczas każdego pralaya, niższe dziesięć światów (loka) są zniszczone, podczas gdy wyższe sfery są zachowane. W hinduizmie Bogiem zniszczenia i odnowienia jest Shiva.

W każdym z tych okresów (oddziałów) z biegiem czasu z moralnego punktu widzenia zaczyna dziać się coraz gorzej. W rezultacie każdy okres jest krótszy od wcześniejszego. I tak dochodzimy do Kali Yugi (Epoki Żelaza). Obecna rozpoczęła się o północy 17/18 lutego 3102 r. p.n.e.

W roku 2013 Ziemia i ludzkość będzie się wznosić, nastąpi to po osiągnięciu punktu masy krytycznej. Nie trudno zauważyć, że ciągle żyjemy w świecie starego paradygmatu i ludzie mają niewiele do zaoferowania innym, najczęściej odwracają się do nich plecami a świat nadal pędzi w zgiełku

www.vismaya-maitreya.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s