„Przerwa w Grze”

 Przerwa w Grze. CENTRALNE SŁOŃCE [cytat]

Ten miniony Wiek ustanowił nowe miary i w ostatnich dziesięcioleciach szczyt Władzy został osiągnięty za pośrednictwem manipulujących Pól Magnetycznych, przez pożywienie i przyjmowane płyny.

292909_10151066092224337_510548801_nPrawie wszystkie dziedziny Życia zostały objęte „Konceptem Manipulacji”, aż w końcu Ludzie nie mogli przed tym uciec. Istotą Manipulacji jest to że pozostaje ona nierozpoznana.

Ponad dwadzieścia lat temu Siły pełne Światła zaczęły temu przeciwdziałać.
Po tym jak KRYON przystosował Siatkę Magnetyczną do Nowego Czasu, Ludzie zaczęli się czuć bardziej wolni i zaczęli również zauważać to co JEST, co może oddziaływać szkodliwe.
Jednak tą możliwość mieli tylko Ci z Ludzi, którzy otworzyli się na te Fakty na co najmniej jednym z ich Międzywymiarowych Poziomów.

I tak doszliśmy do Punktu, który teraz jest:
jest wielu którzy osiągnęli to otworzenie się, lecz o wiele więcej jest tych którzy nadal jeszcze nie pokazują żadnych znaków wskazujących na to że się otworzyli.

W ich komórkach zbyt głęboko i zbyt mocno osadzone są wykreowane Wzorce i Implanty Ciemnych Sił i one nie mogą się uwolnić. To zaszło tak daleko, że dla dużej liczby Ludzi została zarządzona „Przerwa w Grze” – zarządzona przez Stwórcę aby Ludzie na niematerialnym Poziomie mogli sobie uświadomić co ich w ten sposób przywiązało do tej Ziemi.

sys przesil

Ta „Przerwa w Grze” będzie zagwarantowana dla każdego kto pierwotnie przybył na Ziemię z dobrymi Intencjami, kto wyklarował dalsze obszary Karmy a mimo tego wszystkiego przez machinację Ciemnych Sił zgubił się w Czasie i Przestrzeni. „Przerwa w Grze” oznacza:

1. duże, cielesne Cierpienie, które po jakimś czasie prawie „spontanicznie” rozpłynie się. Ci Ludzie po tym zachowują się całkiem inaczej, są nowo-narodzeni i dla ich otoczenia są nie do poznania;

2. porzucenie Ciała i jak największe klarowanie w Niematerialnym, po czym natychmiastowe, ponowne ucieleśnienie na tej Ziemi która Podnosi się do 5 Wymiaru. Dzięki temu Ci Ludzie otrzymają z powrotem swoją Siłę Rozróżniania i będą w przyszłości zdolni do rozpoznania tego co JEST;

3. porzucenie Ciała bez powrotu na tą planetę, ponieważ wszystko może być rozpoznane w Niematerialnym. To dotyczy tych, którzy przed swoimi Narodzinami uwolnili Starą Karmę i którzy teraz pod wpływem Manipulacji wykreowali Nową Karmę. Tu jest bardzo żyzne podłoże i to Rozpoznanie może mieć miejsce w Niematerialnym;

całość → wolnaplaneta.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „„Przerwa w Grze”

 1. jasiek pisze:

  w wielu przekazach powtarza sie to zbiorowe odejscie dusz, mówi sie o marcu i dalej..

 2. Maria_st pisze:

  jasiek…zbiorowe odejscie dusz……no Ameryki nie odkryleś….
  Toz takich odlotów jest tak duzo i często ze chyba zapominamy o tym, wiec nam sie chyba musi o tym wciaz przypominac i tworzyc……..
  Ludzie lubia pisac……słowa

 3. jasiek pisze:

  „Toz takich odlotów jest tak duzo”

  Moze to i slowa ale trzeba je rozumieć. Zbiorowe odejscie dusz to np wojna albo katastrofa na skale planety.

 4. Maria_st pisze:

  jasiek alez ja rozumiem słowa……..i dlatego tak napisalam…to ze u nas s–pokoj, nie znaczy ze tak jest wszedzie..planeta jest wielka.
  Po prostu uczulam ze pisac mozna i to co sie chce i po cos…w jakims celu.

 5. Dawid56 pisze:

  Nie tylko, to może też oznaczać ewakuację tych którzy bęą chcieli dobrowolnie opuścic Ziemię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s