DEFEKTY Z APEX ● STOP! PŁEĆ TO BIOLOGIA czy WYBÓR? ● HOMOSEKSUALNOŚĆ

www.maya.net.pl

imagesCAJUJY24Na świecie nie ma ludzi „idealnych” – w psychice każdego odbijają się karmiczne feedback– produkty z czasów Atlantydy, Marsa, Maldeka, Apex, a nawet jeszcze wcześniejszych. Cywilizacje te osiągnęły bardzo wysoki poziom techniki. Tworzono inteligentne maszyny, eksperymentowano z energią atomową, genetyką, aż w końcu doprowadzono życie do zagłady. Atlantyda zatonęła, Mars stał się martwą planetą, Maldek rozpadł się na pył asteroidów, mieszkańcy Apex doznali pomieszania zmysłów, zapadali na nieznane choroby, mutowali w dziwaczne hybrydy, dopóki nie powybijali się na wzajem. Deformacje nie ominęły też świata zwierząt. Dziś my wszyscy, bez wyjątku, jesteśmy karmicznymi spadkobiercami tych epok. Dlatego nasza cywilizacja nazywana jest Czwartą Atlantydą (z. „Surferzy Zuvuyi”). Uważajmy więc, aby pycha i żądne ego znów nas nie poniosły.

Wśród psychiatrów wciąż toczą się dyskusje o przyczyny homoseksualizmu. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne (APA) opublikowało informację, że „Istnieją poważne niedawno odkryte dowody sugerujące, iż biologia – w tym genetyczne lub wrodzone czynniki hormonalne, jak również powiększony jednostronnie mózg w porównaniu do mózgu osób heteroseksualnych – odgrywają istotną rolę w seksualności człowieka.

DLACZEGO homoseksualizm został
wykreślony z listy chorób psychicznych?

Jednym z najczęściej używanych argumentów dowodzących normalności homoseksualizmu jest fakt wykreślenia go ze spisu chorób w 1973 roku przez APA, a w konsekwencji także przez WHO. Dlaczego jednak stamtąd homoseksualizm zniknął?

… Homoseksualiści nie są niczemu winni, oni są tutaj katalizatorem. Należy im się szacunek, przysługuje im prawo do szczęścia, bliskości kochanej osoby – to sprawa bezsporna. Ale niezależnie, co mówi WHO, jest to deformacja karmiczno-psychiczna – niegroźna, ale jednak deformacja. Osoby te zdecydowały się przyjść na Ziemię, aby nam o tym przypomnieć. Mimo iż 99,4% ludzi wykazuje normalną orientację heteroseksualną, homoseksualizm jako relikt przeszłości karmicznej jest naszym wspólnym defektem.       więcej »

.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „DEFEKTY Z APEX ● STOP! PŁEĆ TO BIOLOGIA czy WYBÓR? ● HOMOSEKSUALNOŚĆ

 1. Mezamir pisze:

  Podobno homoseksualizm wywołuje substancja jaka wytwarza się w plastikowych opakowaniach na wodę lub jedzenie.

 2. Dawid56 pisze:

  Wiele na temat cech męskich i żeńskich może powiedzieć Kosmogram urodzeniowy danej osoby, z dugiej strony na podstawie kosmogramu ciężko jest określic płeć.

 3. Mezamir pisze:

  ZAchodnia astrologia jest mało dokładna w porównaniu z wedyjską

  prosperita.edu.pl/wedyjska.html

  polskaastrologia.pl/Wstep_do_Astrologii_Wedyjskiej_Rafal_Gendarz.pdf

  http://www.astrolabium.pl/forum/18-astrologia-wedyjska/7752-diamentowy-horoskop-wedyjski

 4. nnka pisze:

  poza genetyką są jeszcze inne sposoby na „zaprogramowanie” ludzkich zachowań; jednym z nich jest wdrukowanie (behavioral imprinting). Z sesji z Kasjopeanami z 28 marca 2010 roku:

  P: (L) Jeden z naszych czytelników prosi o zadanie następującego pytania: “Czy kwestia homoseksualizmu rozstrzyga się w początkowej fazie procesu wdrukowania?”

  O: W niektórych przypadkach. Jest wiele przyczyn.

  P: (L) Druga część pytania brzmi: „Jeśli nie, to co determinuje orientację seksualną na wczesnym etapie życia?” Cóż, powiedzieli przed chwilą, że istnieje wiele powodów. Czy możecie wymienić którąś z tych pozostałych przyczyn?

  O: Wpływy z poprzednich wcieleń i rzadziej, genetyka.

  P: (L) W takim razie, która z powyższych trzech przyczyn jest najczęstsza?

  O: Można powiedzieć, że marginalnie najczęstszą przyczyną jest wczesne wdrukowanie.

  (Perceval) Zastanawia mnie, czym właściwie jest to wdrukowanie. Co stanowi jego treść? Czy chodzi o sposób odnoszenia się do siebie nawzajem, o wypowiadane słowa, czy o sposób traktowania przez innych? (L) Zapytajmy. W sensie ogólnym, czym jest wdrukowanie, które determinuje seksualność jednostki?

  O: Przyjemne interakcje z dorosłym wzorcem doświadczane w momencie lub w okresie otwarcia okna, którym towarzyszy wydzielanie określonych hormonów i pewnych substancji chemicznych w mózgu.

  całośc : http://pracownia4.wordpress.com/2013/01/16/natura-wychowanie-i-moje-malpie-geny-homoseksualizm/#more-6913

  I jeszcze cyt:

  Zatem, możliwymi przyczynami homoseksualizmu mogą być: wdrukowanie, wpływy z poprzedniego wcielenia oraz genetyka (w kolejności malejącej), ale również oddziaływanie feromonów i hormonów wydzielanych podczas procesu wdrukowania. Istnienie ludzkich feromonów podejrzewano już od dawna, przy czym dopiero badania z ostatnich lat potwierdziły wreszcie ich obecność. Co ciekawe, jeden z najbardziej przekonujących eksperymentów, jaki niedawno przeprowadzono, dotyczył różnic w reagowaniu na określone zapachy ciała powiązane z atrakcyjnością seksualną, pomiędzy hetero- i homoseksualnymi mężczyznami (oraz podobieństw w reakcjach heteroseksualnych kobiet i homoseksualnych mężczyzn):

  W eksperymencie wykorzystano dwa związki chemiczne: pochodną testosteronu, wytwarzaną w pocie mężczyzn oraz substancję estrogenopodobną, będącą składnikiem moczu kobiet, oba już od dawna podejrzewane, że są feromonami. …Substancja estrogenopodobna nie tylko pobudziła powiązane z zapachem typowe rejony kobiecego ciała, ale uaktywniała również podwzgórze u mężczyzn. Jest to obszar w centralnej podstawie mózgu, który reguluje zachowania seksualne, a poprzez ścisłe powiązanie z leżącą tuż pod nim przysadką, również stan hormonalny ciała.

  • Daria pisze:

   W „kosmicznych ogrodnikach” Dolores Canon (nie wiem czy dobrze nazwisko wpisalam) byl watek jak glownemu bohaterowi wdrukowano poprzednie wcielenia. Ciekawe

 5. baban pisze:

  czyli jesli powyższe dane sa prawdziwe to ryzykiem jest dla dziecka wychowywanie sie w takim związku.
  Zmieniłby sie tez model rodziny ale czy o taka zmiane w nowej erze chodzi?

 6. ViniCator pisze:

  Atlantyda, Mars, Maldek – ok, wszstko to brzmi znajomo, ale co to jest Apex? Czy można poprosić o jakieś źródła na temat tego terminu?

 7. hoona pisze:

  Zgadzam sie z artykulem w 100% procentach.
  Takze z absolutnym zakazem adopcji dzieci – wychowanie w takiej „rodzinie” jest masakrycznym doswiadczeniem dla dziecka, pisze z autopsji.
  Watpie, ze mozna z tego wyjsc zdrowym..

 8. Mezamir pisze:

  Ciekawy jestem co jest gorsze dla dziecka
  wychowanie przez „chorych”homoseksualistów bez nałogów
  czy „zdrowych” hetero alkoholików i sadystów? 😉

  • nnka pisze:

   wybór rodziców i pamięci genetycznej to kwestia wypracowanej karmy w poprzednich wcieleniach.
   1. “zdrowych” hetero alkoholików i sadystów? – tu sa wzorce uzaleznień i syndrom ofiary. Wiem sprawy dziecństwa to dosyć delikatny temat i osobiscie uważam, że obciązenia karmiczne to żadne usprawiedliwienie dla losów dzieci, nie mniej w perspektywie wielu ludzi z DDA wychodzi na prostą.

   2. “chorych”homoseksualistów bez nałogów – tu mamy nieco inne zagadnienie bo temat dotyczy przyszłosci . Rola matki i ojca w wychowaniu dziecka jest jednoznaczna i określiła ją Natura. Ma to tez powiązanie z rozwojem ciał subtelnych. , w perspektywnie może aczkolwie nie musi wystąpic pewne „wyobcowanie ” ze środowiska i pewne zagubienie w swojej dorosłej roli rodzicielskiej.

   Te dwa przypadki to dualne spojrzenie czy lepiej szukac „dobra” w złych doswiadczeniach z dzieciństwa, czy lepiej „zła” w tym co dobre z pozoru. W pierwszym przypadku mamy doczynienia z nauką miłości- tak to bardzo trudna ścieżka. W drugim przypadku z „zasłoną” tzw zastygłym dobrem. Niby wszystko z pozoru ok ale gdzieś tam w środku rodzi się straszny bunt.
   Nie ma tu gorszej sytuacji: one sa po prostu diametrialnie różnie.
   Dodać nalezy , że „dobra” karma pkt 2 łączy silniej – przywiązanie. Działa podstępnie niestety i wymaga „przemeblowania” a nie tylko jak w pkt 1 przepracowania wzorców karmicznych uzależnień

   • nnka pisze:

    moze dodam , że osobiscie nie mam nic przeciwko ludziom o innej orientacji seksualnej. Znam kilka osób i w kontaktach towarzyskich są zwyczajni. Mają prawo do swojego szczęścia, ale jesli zdecydowali sie na taki los gdzie posiadanie z partnerem dziecka nie jest mozliwe to powinni to przyjąć z honorem bez mieszania w to dzieci ” z zewnątrz” .

    Jeśli chodzi o proponowany model rodziny jest to ZABURZENIE HARMONII Natury. Więc pełnia szczęścia dla tych ludzi tak, ale nie kosztem dzieci.

 9. Maria_st pisze:

  Mezamir toz same chore przykłady podałeś……..i jakie tu wnioski można wyciagnąć ?
  Ze choroba toczy ród ludzki ?

  • Mezamir pisze:

   Morał jest taki że homoseksualizm rodziców jest mniej inwazyjny w stosunku do dziecka
   niż sadyzm heteroseksualnych rodziców wyładowujących na dziecku swoją frustrację.
   Skoro homoseksualiści nie mają prawa wychować dziecka w warunkach godnych
   to dlaczego heteroseksualni sadyści nie są pozbawiani praw opieki?

   Dlaczego aby jeździć samochodem trzeba zdać egzamin
   a żeby mieć dziecko wystarczy je sobie zrobić?

   • nnka pisze:

    Życie jest DAREM…
    „Miec dziecko” to chęć posiadania, albo kupczenia jeśli odrzuca się życie zgodne z prawami natury. Czy życie w środowisku niezgodnym z przeznaczeniem jest godnym życiem czy „podduszaniem” dla szczęścia wynikającego z zaborczości ( posiadania) ?
    Te związki to NIE JEST PEŁNA RODZINA:
    a: Mama i ciocia
    b: tata i wujek
    i ciągle kogoś brak… tej „drugiej połowy”.
    Podobny układ mamy wsród samotnie wychowujących dzieci. A więc czemu osobom samotnym odmawia sie prawa do adopcji?

 10. Mezamir pisze:

  Chodziłem do liceum z gejem,wszyscy poza nim myśleli/mówili tylko o seksie
  i mieli pretensje do geja że się afiszuje,tzn jest.
  Z gejem można było porozmawiać o wszyskim,z heteroseksualistami wyłacznie o geju.

  • Maria_st pisze:

   Mezamir masz racje — tak jest
   Ja tak bez sensu—-jak to czesto bywa, ale patrze ze nnka nasza ukochana napisala….Zycie jest DAREM i przypomniał mi sie dzisiejszy sen…….
   W nim sie dowiedziałam ze wojna sie szykuje…..i słowo…niby miejscowośc——DARGIŃ, tak mi sie to teraz z tym zdaniem skojarzyło nnki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.