Mehran Keshe organizuje światową konferencję pokoju. Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013

Mehran Keshe organizuje światową konferencję pokoju

21 stycznia na forum dyskusyjnym swojej fundacji Keshe Foundation, opublikował list otwarty (link) do członków i zwolenników swojej fundacji, w którym nawołuje do zorganizowania światowej konferencji pokojowej dokładnie 60 dni od daty publikacji listu, tj. na 21 marca. Lokalizacja konferencji jest sprawą drugorzędną – ma odpowiadać wszystkim stronom, może to być równie dobrze Teheran, biura ONZ w Nowym Jorku, Pekinie czy Moskwie czy jakiekolwiek inne miejsce na świecie.

Powodem konieczności zwołania takiej bezprecedensowej w historii ludzkości konferencji ma być nowa technologia jaka została jej udostępniona. Technologia ta pozwoli na wymuszenie pokoju na świecie. ( rys. Przykład nowej technologii – bateria Keshe) 

 Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013, tj. dokładnie na początek wiosny w północnej hemisferze

Miesiąc później, tj. 21 kwietnia planuje się podobną przysięgę pokoju dla wszystkich mieszkańców Ziemi. Będzie to też rocznica pierwszej konferencji pokojowej Ambasadorów, podczas której ustalono właśnie plan podpisania tego ogólnoświatowego porozumienia pokojowego.

Od momentu podpisania porozumienia i złożenia przysięgi, żaden człowiek nie powinien tworzyć narzędzi do zabijania, czy też planować agresji na jakikolwiek obszar, nie mówiąc już o zabijaniu kogokolwiek. Rasa ludzka w tym momencie ma być dobrowolnie pozbawiona jakichkolwiek narzędzi do uśmiercania, a powinna zacząć się cieszyć całkowitym pokojem.

Więcej  → www.monitor-polski.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Mehran Keshe organizuje światową konferencję pokoju. Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013

 1. JESTEM pisze:

  „Powodem konieczności zwołania takiej bezprecedensowej w historii ludzkości konferencji ma być nowa technologia jaka została jej udostępniona. Technologia ta pozwoli na wymuszenie pokoju na świecie.”

  brzmienie tych słów: wymuszenie pokoju,/b> dziwnie brzmi jakoś. No tak, niby, skoro, jak inaczej nie można, to trzeba wymusić, zwłaszcza, jak się ma jakąś nową technologię jako argument… hmm…

  HEVENU SHALOM ALEICHEM….
  POKÓJ NIESIEMY WAM….
  ?

 2. Dawid56 pisze:

  Są tutaj jakaś dwie nieścisłości w tym artykule astronomiczny początek wiosny przypada 20 marca o godzinie 11.03 czasu GMT.Nie wiemy w koncu czy on planuje zorganizować tę konferencję 31.03.2013 czy 21.03.2013?

  • nnka pisze:

   a kalendarz Majów?
   ale faktycznie tu może byc błąd: Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013, tj. dokładnie na początek wiosny w północnej hemisferze.

   Ale tu jest ten sam: http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/01/24/mehran-keshe-organizuje-swiatowa-konferencje-pokoju/
   Jesli jest pomyłka to i tak dla ludzi wypada to 31 marca

   • nnka pisze:

    Dla przeciwników konspiracji UFO i wizyt obcych cywilizacji na Ziemi, drugi załącznik będzie wielkim rozczarowaniem. Autor, Mehran Keshe twierdzi bowiem, że cała historia naszej cywilizacji była i jest dokładnie rejestrowana przez inne byty zamieszkujące nasz Wszechświat. Można to porównać do naszych obserwacji zachowań zwierząt, przy czym w tym przypadku, nagrania były odtwarzane na innych planetach, nie aby pokazać jak nasza rasa się rozwija, ale by ukazać do czego może prowadzić nieograniczona agresja i zło. Agresorzy są tu podobni do dzikiego zwierza, którego obserwuje się z daleka.

    Nagrania te zostaną niedługo udostępnione i ludzkości i każdy człowiek na świecie będzie się mógł przekonać jakiego zła dokonano na tej planecie. Ludzie odpowiedzialni za wyrządzone ludzkości zło będą też odpowiednio ukarani (chyba mowa o spisku Illuminati czy czymś w tym stylu, M.P.). Z kolei prawdziwi krzewiciele dobra i pokoju zostaną nagrodzeni przez ukazanie całości ich działań.
    Na pods. Signing of the world peace treaty and World peace conference
    http://forum.keshefoundation.org/showthread.php?1484-Signing-of-the-world-peace-treaty-and-World-peace-conference&p=7054&viewfull=1#post7054

 3. Dawid56 pisze:

  Generalnie 31.03.2013 to nie jest przypadkowa data jesli miałbym wybierać to też wybrałbym ten dzień a początek wiosny to i tak 20 marca( tego nie da się zmienić).Pisaliśmy już o tym że 31 marca jest ostatnią wymienianą datą należącą de facto jeszcze do roku 2012 z uwagi na pewne korelacje geometryczno-czasowe.31.03.2013 to jednak również pierwszy dzień świąt Wielkiejnocy, trochę nie chce mi sie wierzyć aby tego dnia udało sie namówić przywódców państw do podpisania porozumienia Pokojowego.

  • Maria_st pisze:

   Jedna jaskółka wiosny nie czyni…….no ale jeśli jaskólki sie tępi……
   biało-czarne piękne ptaki niczym rajskie kolibry

 4. anula pisze:

  Mniej więcej na początku lutego zaczną się znów pojawiać wielkie fale Kwantowego Przypływu. Jak długo będziemy prawdziwi i przejrzyści, fale te nie wytrącą nas z równowagi.

  Marzec to miesiąc, kiedy zaczynają się tsunami. Obraz wyświetla się na całą swą szerokość i wiele elementów zaczyna wskakiwać na swe właściwe miejsca. Kwiecień to miesiąc ‘A Mu’a, w którym wszystko jeszcze bardziej przyspiesza. Po tym zaczyna się terytorium “Dalej niż nasze najbardziej szalone sny”, które potrwa aż do końca roku dla tych, którzy dokończyli swe historie.
  https://nnka.wordpress.com/2013/01/18/o-co-ta-gra/#comment-15332

 5. Dawid56 pisze:

  Wyjasniła się sprawa i data chodzi o 21.marca 2013 godzina 12.Natomiast być może chodzi o tzw datę przed.Gdyby to było 31 marca to juz jest „pozamiatane” i jest już za późno na jakiekolwiek „sprzężenie zwrotne”
  Można zobaczyć albo ściągnąć proponowany tekst Porozumienia światowego
  http://www.keshefoundation.org/introduction/342-important-announcement-by-the-keshe-foundation.html

 6. Dawid56 pisze:

  Myślę, że Keshe dokładnie wie co robi,Okazuje się bowiem że w fazie Barana znajduje sie również planeta karłowata Eris (22 stopień), natomiast najwazniejsze jest to że w 20 stopniu Barana znajduje się gwiazda Zeta Piscium związana z jak wiemy z Kodem Kurukszetra z 18 lutego 3102 p.n.e.Czyli można powiedzieć, ze mamy jasną Kometę i zgrupowanie planet wokół punktu Zeta Piscium podobnie jak było 5114-5115 lat temu.Myślę że chodzi Keshemu( notabene Irańczykowi) , aby sytuacja sprzed wieków się powtórzyła i aby nie było żadnej wielkiej( w domyśle atomowej) bitwy podobnej jak na polu Kurukszetra.

  • nnka pisze:

   Myślę że chodzi Keshemu( notabene Irańczykowi) , aby sytuacja sprzed wieków się powtórzyła i aby nie było żadnej wielkiej( w domyśle atomowej) bitwy podobnej

   Chyba brakło tu słowa „nie” jak sie domyslam.
   Jesli chodzi o intencje, no cóż wymuszanie czegoklowiek chocby w „najlepszych intencjach” to presja i zastraszenie. Raczej to wojna psychologiczna a tym samym podtrzymanie wzorca wojny , a nie jego przepracowanie. Można „doczytac się” , że tylko „obcy” wiedza jak źli są ludzie i do czego doprowadzili.
   Cyt : „ Autor, Mehran Keshe twierdzi bowiem, że cała historia naszej cywilizacji była i jest dokładnie rejestrowana przez inne byty zamieszkujące nasz Wszechświat. Można to porównać do naszych obserwacji zachowań zwierząt, przy czym w tym przypadku, nagrania były odtwarzane na innych planetach, nie aby pokazać jak nasza rasa się rozwija, ale by ukazać do czego może prowadzić nieograniczona agresja i zło. Agresorzy są tu podobni do dzikiego zwierza, którego obserwuje się z daleka.

   Nagrania te zostaną niedługo udostępnione i ludzkości i każdy człowiek na świecie będzie się mógł przekonać jakiego zła dokonano na tej planecie

   Ukarani? Przez kogo?
   No ale cóż, zobaczymy co z tego wyniknie i czy wogóle cos wyniknie

 7. Dawid56 pisze:

  Oczywiście zabrakło słowa „Nie” w mojej wypowiedzi.Dzieki Nnko za sprostowanie,.ale nasunęła mi się kolejna wątpliwość.Eksperyment kontrolowany i z góry skazany na niepowodzenie?, bo przy ostatnim programowaniu czegoś zapomniano, albo nie chciano zmienić w ludzkim DNA.Mam wrażenie że to nasze DNA, nic się nie nauczyło przez tysiąclecia, od ostatniej modyfikacji( poatlantydzkiej).

 8. konstans pisze:

  Pozbawienie się możliwości rozwijania broni będzie skutkowało tym, że staniemy się bezbronni. Obecna formuła traktatu pokojowego nie jest do przyjecia i napisałam o tym do MTKeshe. Traktat mówi również o przyrzeczeniu nieangażowania się w wojnę. Ofiara napaści też jest zaangażowana w wojnę jeśli się broni. Bardzo chciałabym móc podpisać ten traktat , ale w obecnym kształcie nie mogę.

 9. Dawid56 pisze:

  Oto tekst tego apelu:
  “I/We as citizen(s) of the Earth from this moment on accept to
  lay down all tools of aggression and war, I/we shall never think
  about getting involved in or incite war or develop or use any
  tools of war on this planet or in space, and to this I/ we all
  agree and swear with my/our (delete as appropriate)
  nation, territory, council, religion, city, town, body/bodies and
  soul(s).”
  Ale tu nie może być „ale” albo podpisujemy albo nie.Już samo rozwijanie broni – to nie ma konca.właśnie „odkrycie” na nowo btroni atomowej spowodowało to że jej ewentualne użycie spowoduje wyjałowienie Ziemi na tysiące lat..Nie mozna do tego absolutnie dopuścić.Ale juz zgromadzonej broni atomowej nie da sie ot tak po prostu zniszczyć.Dezaktywacja całej zgromadzonej broni atomowej na swiecie moz potrwać nawet dzisiatki lat!!!
  Moim zdaniem Keshe wie co mówi.Groźba nuklearnej wojny wisi cały czas na włosku.

  • nnka pisze:

   Groźba nuklearnej wojny wisi od momentu wynalezienia tej broni… a samo wynalezienie i prace badawcze tez miały juz określony cel raczej nie pokojowy.
   Problem nie lezy w broni tylko w ludzkiej mentalności i dązeniu do władzy przy uzyciu przemocy jakakolwiek by ona nie była. A cel „uświęca środki”

 10. Bolek pisze:

  Do was z południa i do Mirka.
  Mamy już kilka maile na temat proporcji, dajemy mniej argonu, a więcej neonu, ta proporcja w patencie to mała pomyłka. Wiemy, że podczas uruchamiania trzeba bardzo wolno zwiększa obroty. Mirek pisz na ten sam adres, bo w de już też to testują. Rurkę można spłaszczyć do 95 % i nie lutuj jej do przepustów, bo przy większych prądach (30A) rośnie temperatura i może być problem ze szczelnością. Oczyszczone końce zaciskajcie nakrętka miedzianą M-5. Dokładny opis masz na stronie, nie pytaj o to samo dwa razy. U nich już działa, to z ostatniej chwili mają prawie 1600W.
  Bolek Raptus

 11. Ktoś pisze:

  Jak się przypadkowo spotkają we wWarszawie to się przepowiednia Klimuszki sprawdzi. Ale ciii bo nas mieszkańcy znienawidzą.

 12. Ktoś pisze:

  „Rasa ludzka w tym momencie ma być dobrowolnie pozbawiona jakichkolwiek narzędzi do uśmiercania, a powinna zacząć się cieszyć całkowitym pokojem.

  – a TO smierdzi planem NWO więc pan Keshe jest dobry czy zły, o to jest pytanie.

 13. Ktoś pisze:

  Pamietacie iz w przepowiedni na bierzące czasy jest mowa „iż wojna wybuchnie jak wszyscy będą mówić o pokoju i podpiszą stosowne porozumienia”? Jak dla mnie to p Keshe to co raz bardziej na trojana wygląda. Takiego potwora w owczej skórze co to ludzkość mami pokojem a tymczasem odbiera jej broń by się w czasie kosmicznej agresji (też przepowiedziana) bronić czym nie miała.

  Coraz mniej mu ufam co nie oznacza iz wyzwolenie się z dyktatu krwiopijów ropnych nie było by złe. Ale jak bym był szefem rządu to swoich „zabaweK” mu nie oddał. I nie dlatego, ze mi wojna w głowie tylko ze p Keshe za bardzo mi śmierdzi i intuicja mówi iz to nierozsądne czy wręcz samobójczo kretyńskie.

  W planach masonów też jest mowa o rozbrojeniu narodów jako warunku do zaprowadzenia NWO a to atomówki głównie trzymają łapska syjonistów we własnych kieszeniach. Ta groźba, że przeholuja i atomowe słoneczko ich przypali. Nie, nie, nie, niech se Keshe spada na bambus madagaskar zbawiać.

 14. alek pisze:

  Ciekawe czemy zablokowali forum Keshe?

 15. Emil pisze:

  TO ZNALAZŁEM SIECI i faktycznie ten Keshe nabiera naiwnych.

  Ta relacja ze spotkania i pokazu generatora to zwykła kaczka jakiegoś trola. Dzwoniłem dziś do wszystkich uczelni w całym kraju. Studenci o niczym nie wiedzą. Cały ten wykład i pokaz to jakaś improwizacja keshomaniaka. Keshe nic nie miał i nie ma do zaoferowania. Od kilku lat Keshe przekłada termin sprzedaży wydumanych generatorów i nic więcej. On nie odpowiedział jeszcze na swoim forum na jedno techniczne pytanie. Wymyśla pokojowe formularze, które rozsyła po ambasadach. Po co to robi? Robi to po to by Iran miał czas na dokończenie odwirowania (wzbogacenia) 50 ton uranu. Co ma modlitwa do wywołania jonizacji czy plazmy.
  Emil

  • Maria_st pisze:

   Emilu cos mi się wydaje ze masz tu wiele imion i raz piszesz ze jest generator, potem sie bulwersujesz ze zablokowano forum Kesha a teraz…ze to fake ——zdecyduj sie wreszcie człowieku.
   Mnie ten Keshe ani ziebi ani grzeje od poczatku mi to ” brzydko smierdziało „, jesli ludzie nie zaczna myslec wciaz beda łykac takie bzdety jak tu walisz……tylko po co…..pisz jak Ktoś— konkretnie..
   Trolle to w lesie niech porządek robia…

 16. Jurgen -Jerty pisze:

  Witamy Grupa Jurgena to ciekawe co Pan Keshe opowiada niech Pan wruci na ziemie nic Pan nie ma ten reaktor Moravia to nie free energy czy odpady reaktora mamy co dwa lata wyslac na fundacje Pana Keshe bo EU nikt niechce tych smieci Bez modlitwy nie ruszy – tak też zaleca pan Keshe. Jurgen niech Pan keshe zostawi modlitwyi sami bez Pana damy sobie rade i bez odpadow Mysli Pan ze tylko Pan chce dac swiatu energie swiat niechce Pana reaktorow prostych ale czystom energie to my mamy free energy czystom dla swiata chcemy nagrode za niom 200 Mil € nie chcemy Patentu ale NAGRODE podzielimy się swoją wiedzą z opinia publiczną. To generator o niesamowitej mocy to nie baterie ale ten generator free rozkrenci samochody elektryczne Darmowa energia podróż z Teheranu do Nowego Jorku nie 10 min ale bez tankowania czy ladowania Panie Keshe niech Pan zostanie znami dajemy dla Pana Free energy dla Iranu, Swiat niechce glowic atomowych wszyscy musimy sie dogadac mówią,że dzielenie się z tak ważnymi osiągnięciami jest ideą zbyt romantyczną jak na owe czasy A morze juz jest czas Jurgen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s