„Eteryczna siatka Archontów jest obecna wokół planety od ostatnich 26 tys. lat

W komentarzach na Mistyce czasem ktoś wspomina o Siatce Archontów więc będzie nieco nietypowo tym razem 😀  Oczywiście cytaty

barra068zp6

 

 

Eteryczna Siatka Archontów By soulowicz

„Po sukcesie otwarcia Portalu 21-go Grudnia, eteryczna siatka Archontów jest głównym faktorem opóźniającym Wydarzenie. Jeśli Wydarzenie miałoby miejsce, eteryczni Archonci wpłynęliby na wszystkich zaangażowanych: na siły Światła na powierzchni zajmujące się Wydarzeniem, na generalną populację tak jak i na Kabała, i wszystko to zmieniłoby Wydarzenie w katastrofę.

 Eteryczna Siatka Archontów musi zostać usunięta w dużym stopniu, aby Wydarzenie mogło mieć miejsce. Aby siły Światła mogły odnieść sukces w usunięciu tej eterycznej siatki Archontów, potrzebna jest większa świadomość jej istnienia pośród generalnej populacji.

Eteryczna siatka Archontów jest obecna w cienkiej warstwie rozciągającej się na 8,6 mili do góry, w stronę nieba licząc od powierzchni planety i również 8,6 mili w głąb ziemi licząc od powierzchni planety(skorupa). Podparcie dla eterycznej siatki Archontów stanowi sieć eterycznych hiperwymiarowych tuneli czasoprzestrzennych czarnych dziur zawierające miliardy miliardów reptilian i bytów amebo-podobnych”

” Archonci kontrolują siatkę za pomocą zaawansowanej eterycznej technologii. Cały plan eteryczny wewnątrz tej 17,2 milowej warstwy kontrolowanej przez Archontów jest przenikany przez silne komory pola elektromagnetycznego, które mogą zakłócać strukturę czasoprzestrzeni zgodnie z programem zawartym w eterycznym komputerze głównym, który kieruje przepływem energii na całym świecie w sposób, który pozwala najlepiej kontrolować ludzkość. Te komory wykrywają wszystkie pozytywne myśli i emocje i jeśli te są zbyt silne, komory wysyłają sygnał do głównego eterycznego komputera, który wtedy zacieśnia siatkę zakłóconego pola elektromagnetycznego wokół osoby doświadczającej pozytywności i skutecznie ją wyłącza(osobę i jej pozytywne odczucia). Jeśli to nie wystarczy, aktywowane są dodatkowe komory ELF z infradźwiękami, szumem o niskich częstotliwościach, który uciska osobę, z dodatkiem elektrycznych impulsów wysyłanych do czakry splotu słonecznego, aby ukrócić energię kundalini, wyłączając ją. Czasami jest to połączone z silnymi polami”

„Eteryczna siatka Archontów jest obecna wokół planety od ostatnich 26 tys. lat i była wielce wzmocniona podczas inwazji Kongo w 1996, kiedy to wzmocniło ją wiele istot reptiliańskich z naszej galaktyki, jak również z galaktyki Andromedy.”

Eteryczna Siatka Archontów → terazjesttenczas.blogspot.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „„Eteryczna siatka Archontów jest obecna wokół planety od ostatnich 26 tys. lat

 1. songo70' pisze:

  „Krótka Aktualizacja. Sytuacja.

  Wczoraj, podstawowa struktura matrycy eterycznej siatki Archon wszystkich warstw pomiędzy 110 stóp i 8,6 mil powyżej i poniżej profilu powierzchni naszej planety upadła, dużo światła dotarło do tych warstw i negatywne jednostki eteryczne są albo w ukrywaniu wewnątrz pozostałych czarnych dziur w tych warstwach lub ucieczki z nadchodzącego światła ku najgłębszej warstwie, która znajduje się pomiędzy zero i 110 metrów powyżej i poniżej profilu powierzchni. Warstwy pomiędzy 110 stóp i 8,6 mil nie są jeszcze jasne, ale w znacznie lepszej kondycji niż kiedykolwiek od czasu ostatniej inwazji Archon w 1996 roku.

  Wydarzenia te spowodowały wzrost stężenia tych podmiotów w najgłębszej warstwie, gdzie Matrix eteryczna jest nienaruszona, a to jest powodem presji, że wiele osób doświadcza teraz.
  To jest bardzo ważne, aby przynieść jak najwięcej światła, jak to możliwe w Warstwę tą po prostu robiąc tydzień medytacji wyzwolenia w każdej chwili jak czujesz i kierować do Archon, nie tylko w niedzielę.

  Jest to, jak eteryczny proces wyzwolenia będzie:

  I to w końcu doprowadzi do fizycznego Pierwszego Kontaktu:

  W międzyczasie możesz przeczytać ten artykuł, który jest pierwszą częścią niezawodnego intel o okultyzmie gospodarki w bardzo długim czasie:

  http://americankabuki.blogspot.ca/2013/01/high-financial-affairs-battle- for.html
  Wysłane przez Cobra
  źródło”- http://2012portal.blogspot.com/

 2. nnka pisze:

  a ja przyznam, że osobiście nie czuję tych klimatów czających się wrogów a przynajmniej zdecydowanie nie w tym wydaniu . Choć sama inicjatywa o jakiej wspomina autor :

  „Otrzymałem/am instrukcję stworzenia czegoś nazwanego Eterycznym Wyzwoleniem. Będzie to grupa na facebook’u, gdzie członkowie będą raportować o wpływach Archontów i atakach energetycznych, a inni członkowie grupy będą mogli wysyłać energie uzdrawiania i wsparcie. Właśnie tak utrzymamy świadomość sytuacji. Niniejszym proszę odpowiednią osobę, aby zrobiła krok do przodu i stworzyła oraz moderowała facebookową grupę Eterycznego Wyzwolenia, a ja dam jej/jemu dalsze instrukcje.” – http://terazjesttenczas.blogspot.com/2013/01/eteryczna-siatka-archontow.html?showComment=1358885744132

  Z jednej strony wydaje się ok choć zbyt mocno kojarzy się z polem wsparcia dla kogoś, kto aktywnie zajmuje się psychoterapią. Tym bardziej włożenie tu hipotezy o siatce archontów wydaje się nieco dziwne. Ale to moje subiektywne odczucie.

  Rys zamieszczony we wpisie ( pochodzący ze strony autora) obrazuje nic innego jak przewlekle działający stres. Jakby tam dorysował jeszcze kilka ludzików z bombami energetycznymi i na skutek ich użycia pękniecie aury dziewczynki ( w tym przyadku chodzi o UMYSŁ- gdzyż nasze pole to inaczej UMYSŁ) można by było mówic o przekroczeniu progu stresu i traumie oraz okresie posttraumatycznym wymagającym pomocy. Często w takich sytuacjach następuje samoistny regres i być może owe postrzeganie „obcych” związane jest z poprzednimi wcieleniami i niekoniecznie jest to ta czasoprzestrzeń.
  Natomiast ta informacja o „wyłapywaniu pozytywnych myśli” to nic innego jak ciało mentalne na którym wiele osób posiada blokady pourazowe.
  Pozornie temat odrebny a jednak bardzo mocno związany z Elektroniczny obóz koncentracyjny
  https://nnka.wordpress.com/2013/01/21/16059/

  • songo70' pisze:

   bo „GFOL”- to wg George Kavassilas-a fałszywe światło i nie można im ufać,-
   oni mają swoje cele, ale te informacje dają jakiś ogląd co dzieje się za kurtyną 😉

 3. Dawid56 pisze:

  Chyba już o tym pisałem: gdzie są nasze Archiwa Wiedzy?.A czemu nie mamy ufać np strażnikom archiwów atlantydzkich?.Moim zdaniem musimy wiedziec co się wtedy stało?.Musimy wiedziec też kto i dlaczego „zablokowal” nam 75% mózgu.Musimy wiedzieć co się dzieje na Antarktydzie i we wnętrzu Ziemi.Ja na przykład nie chcę się stąd ewakuować chyba, że nie byłoby innego wyjścia.Nie czuję wcale tej zbliżającej się (podobno) fali swiatła.Czy to niby zbliżające sie swiatło nakarmi ludy Afryki i uspokoi wszystkie konflikty na Świecie?Czy wyeliminuje groźbę „zaczipowania” wszystkich mieszańców tej Planety?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s