Kulminacją w zakresie badań psychoekologii było wynalezienie specjalnego algorytmu

To dzięki niemu świat dowiedział się nad czym pracują naukowcy w USA i jaki jest cel ich badań. Stwierdził on, że: „Dzisiaj zostały odkryte zupełnie nowe metody diagnostyki i korekcji psychiki. Po raz pierwszy ludzkość uzyskała możliwość elektronicznych pomiarów i kontroli funkcji psychicznych człowieka, a tym samym oddziaływania na jego psychikę. Większość takich kontroli nie podlega woli i świadomości, a zatem mogą być prowadzone bez zgody człowieka. Sięgamy więc do najświętszego miejsca w człowieku – jego duszy. Po raz pierwszy uczyniliśmy to nie po przez intuicję, oddziaływania psychologiczne, hipnozę lecz za pomocą przyrządów elektronicznych, metalu. Wynaleźliśmy już skalpel dla duszy”.

Do badań wykorzystano komputery. Wynaleziono metodę specjalnej transformacji zakodowanych danych do mózgu człowieka. Metodę tę nazwano psychoekologią. Jest to dziedzina nauki istniejąca zaledwie od kilku lat. Pozwala ona na uzyskanie, bez udziału świadomości człowieka, np. informacji o jego skłonnościach do zachowań niebezpiecznych dla społeczeństwa, stanu zdrowia psychicznego itp. Pytania stawia komputer. Technologia opracowana jest w taki sposób, że człowiek może nawet nie podejrzewać, że jest poddany badaniom. Istotne jest, że podświadomie człowiek mówi wyłącznie prawdę. Metoda ta ma dziś już szerokie zastosowanie.

Kulminacją w zakresie badań psychoekologii było wynalezienie specjalnego algorytmu na bazie komputera, który pozwolił poza świadomością człowieka na wprowadzenie do mózgu informacji akustycznej w postaci szumu. Jest to technologia kodowania i dekodowania informacji zawierającej mowę ludzką. Istnieje możliwość zapisywania tych danych na elektronicznych nośnikach informacji. Po przesłaniu ich człowiek zaczyna zachowywać się stosownie do uzyskanego przekazu sądząc, że podejmuje decyzje samodzielnie. Oprócz przekazów akustycznych stosowanych w psychokorekcji, wynaleziono także algorytm zawierający zakodowane obrazy. I w tym przypadku badany przyjmuje przekaz poza jego świadomością.

Współczesny poziom nauki i techniki umożliwia zupełnie z pominięciem świadomości i wiedzy człowieka na wprowadzenie do jego pamięci dowolnej informacji, którą przyjmuje jako jego własną i na jej podstawie określa swoje potrzeby, życzenia, gusty, poglądy, samopoczucie, widzenie świata. Dzisiaj z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że po przez telewizję, radio, łączność komputerową, a nawet zwykłą sieć elektryczną mogą być przekazywane do mózgu człowieka, z pominięciem świadomości, odpowiednie informacje, mające wpływ na jego zachowanie. Dla przykładu po raz pierwszy w Izraelu umożliwiono korzystanie z Internetu podłączonego do zwykłej sieci elektrycznej. W ten sam sposób istnieje możliwość łączności telefonicznej bez dodatkowego oprzyrządowania.

Technologia przekazu informacji przez sieć elektryczną daje możliwość oddziaływania na psychikę człowieka za pomocą nawet zwykłych domowych urządzeń elektrycznych

cd ….. prawoslawnypartyzant.wordpress.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Kulminacją w zakresie badań psychoekologii było wynalezienie specjalnego algorytmu

 1. margo0307 pisze:

  Cyt. Dzisiaj z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że po przez telewizję, radio, łączność komputerową, a nawet zwykłą sieć elektryczną mogą być przekazywane do mózgu człowieka, z pominięciem świadomości, odpowiednie informacje, mające wpływ na jego zachowanie…”

  Powyższe zdanie jednoznacznie dowodzi, że…. lekcja nie została odbrobiona jak… w zaciętej płycie i znowu będzie… buuuuum 😀
  (to tylko taki mały przypisek dla Marii_st) 😀

 2. Borag pisze:

  Wszystko fajnie ale tego typu artykuły robią niewiele więcej poza sianiem paniki i rozpowszechniania teorii spiskowych. Gdzie tu konkretne dowody, przykłady itp. Mamy temat, wprowadzenie, uzasadnienie oraz wskazanie winnych no i tyle. Można było napisaćnp. że HAARP był wycelowany(podobno) w kraje bliskiego wschodu i afryki północnej w czasie „wiosny ludów arabskich” itp. Zbyt dużo tu miejsca do interpretacji na temat o jasno określonym zagrożeniu.

 3. Maria_st pisze:

  Borag no to spytaj tych co to robią moze potwierdza ?
  Co niektorzy free energie wykorzystuja przeciwko a nie dla czlowieka……smutne ale prawdziwe….

   • Maria_st pisze:

    Michaelo przeczytałam cały link i sama nie wiem co napisac, tyle słow ciś nie sie na usta .
    Jak to możliwe, żeby człowiek czlowiekowi takie niegodziwości naszykował.
    Toż to jak czarna magia najgorszego sortu.
    Na forum INFRA też swego czasu sie o tym sporo pisało i tylko jedna osoba — Andrzej58 zauważyła w tym manipulacje ludzkim umyłem .
    Nie dziwie sie osobom opisującym pewne doswiadczenia jako cos pozytywnego mimo iz symptomy wskazuja na manipulacje, bo jak mozna uwierzyc iz drugi człowiek może ci robić cos tak strasznego —– naprawde trudno.
    I jak o tym pomyśle to widze w tym analogie do całego rodu ludzkiego—– sprawia wrazenie chorego na schizofrenie, pijanego w swym postepowaniui poprzez izolowaniu sie od innych pod postacia narodowości, religii czy nawet pasji nie zauważa ze cos tu nie |GRA .
    MANIPULACJA –SYMULACJA w czystej POSTACI.
    I wez sie tu połap, kto kogo i w jaki sposob i po co ?
    Czyżby ludzkośc to To, co się załapało w mały garnek a potem znalazło sie w człowieku sprawiajacym wrażenie chorego psychicznie ? / jakby co chodzi o sen Marii z art.nnki /
    COS sie Komus nie udało i teraz—CZAS NAPRAWIC ?
    Tylko dlaczego to człowiek— człowiekowi robi ?
    Cos mi tu nie GRA .
    Gdzie jest zwarcie lub WIRUS ?
    A może tak ma BYC?
    BIOROBOTY…
    A na koniec
    ŚWIATŁO
    GRA
    ps
    moze ktos zrozumie to co pisze……zwlaszcza osoby grajace w gry komputerowe .
    Może nasza teraz to…….ewolucja
    a GRA w nia ŚWIATŁO
    ehhhhh, udziela mi sie, obym nie miala chipa ha ha ha
    lepiej niech mi nie daja, bo rzuce klontfe i wsio im sie rypnie……
    Chce by to wygladalo na żart, a niestety jest to smutne i tragiczne
    LOS
    SOL

   • Michaela. pisze:

    Mario, a przeczytałaś komentarze…ludzie wołaja o pomoc..straszne jest to,że człowiek człowiekowi zamiast bratem – WILKIEM jest….

    A to fragmenty komentarzy – kobiety o nicku „ofiara jedna z wielu” :

    „Możemy się tylko domyślać ,że testowane są na nas wojskowe technologie ,że może chodzi naszym “testerom” o to aby mózg człowieka można było podłączyć do komputera i nim dowolnie sterować lub go zaprogramować. Dla swoich celów niszczą nam bez skrupułów wszelkie plany i życie osobiste, celowo poprzez manipulację doprowadzają do rozpadu związków międzyludzkich w każdym razie do tego zmierzają abyśmy byli słabsi i mniej wiarygodni.”

    ” Czy można się jakoś ratować czy jest jakiś sposób aby odciąć się od fali elektromagnetycznej zakłócić jej działanie?Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? „

 4. baban pisze:

  Cyt „Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na kierunki najnowszych poszukiwań naukowych ostatnich dziesięciu lat. Bazują one na symbiozie mikroelektronicznych technologii, biologii i inżynierii genetycznej. Wynalezienie wprowadzanych w ciało człowieka chipów, zdolnych kierować fizjologicznymi i psychicznymi funkcjami organizmu stanowiło kulminację w rozwoju nauki na świecie. Już dziś istnieje możliwość wprowadzenia implantów do centralnej części mózgu człowieka, sterujących praktycznie wszystkimi żywotnymi funkcjami organizmu. Takie chipy są już wprowadzane do mózgu człowieka w USA.

  Równolegle wprowadza się podskórne chipy, zawierające indywidualny numer danego człowieka. Szczegółowe informacje o nośniku chipu pomieszczone są w komputerze. Praktyka ta znalazła szerokie zastosowanie w USA po 11 września. Podobne chipy już od dłuższego czasu wszczepia się także dla zwierząt domowych. Wymiana informacji możliwa jest zarówno za pośrednictwem urządzeń naziemnych jak i satelitów kosmicznych. Pozwala to w dowolnej chwili określić miejsce znajdowania się danego osobnika obojętnie w jakim miejscu na kuli ziemskiej on się znajduje.

  Każdy z nas, nawet po pobieżnym zapoznaniu się ze zdobyczami naukowo-technicznymi naszych czasów, może doznać autentycznego zachwytu. Zdobycze te są naprawdę rewelacyjne i fascynujące. Normalnie myślący człowiek powie, że powinny one mieć szerokie zastosowanie głównie w medycynie, dla ochrony zdrowia i przedłużenia życia populacji. Niestety, w medycynie wykorzystuje się je w znikomym stopniu. Mówi się natomiast o narastającym zagrożeniu dla człowieka płynącym z tych osiągnięć naukowych. Czy tak jest faktycznie i na czym polega to zagrożenie – oddajmy głos znawcom zagadnienia.”

  Nie widzę tu żadego siania paniki lecz rzetelne przekazanie informacji w jakim kierunku zmierzamy. Tego typu artykuły poszerzają spojrzenie na otaczający nas świat i daja wgląd w mozliwosci człowieka do „panowania” nad drugim.

 5. margo0307 pisze:

  W kontekście słów napisanych przez Michaelę : „..ludzie wołaja o pomoc..straszne jest to,że człowiek człowiekowi zamiast bratem – WILKIEM jest….” – tak się zastanawiam… ile może być prawdy w tym co opisuje w swoich monografiach prof. Pająk ?
  Wiem, wiem… zaraz mnie obśmieją co niektórzy, każąc pukać się w czółko 😉 ale… pomijając wszelkie uprzedzenia do nazewnictwa, warto zapoznać się z tymi opracowaniami…
  To, co ten pan pisze nt. moralności bardzo dokładnie rezonuje z tym co czuję wewnętrznie..
  Cyt. Niewypowiadanym otwarcie „fundamentem” naukowym starej „ateistycznej nauki ortodoksyjnej” (tj. owej oficjalnej nauki ziemskiej której ciągle uczymy się w szkołach i na uniwersytetach i która nadal prowadzi badania wyłącznie z filozoficznego podjeścia(…) jest niepisane i wysoce błędne założenie, że we wszechświecie „NIE ma Boga”, a stąd że wszystko rządzone jest „pozbawionymi inteligencji” i „ślepymi” prawami natury (…)
  Jeśli rozglądniemy się uważnie po świecie w jakim żyjemy, wówczas się okazuje, że zasady i wytyczne wydawane ludziom przez starą „ateistyczną naukę ortodoksyjną” prowadzą nas do nikąd i zupełnie NIE sprawdzają się w rzeczywistym życiu.
  Wszakże to owa ateistyczna nauka uczyniła mętlik jaki widzimy obecnie na świecie.
  Zupełnie zignorowała ona bowiem fakt, że „moralność ludzi w świecie rządzonym przez Boga jest kluczem do wszystkiego”(… )
  Jak ujawniają to powyższe przykłady „prawa bumerangu” oraz „przekleństwa wynalazców”, Bóg powprowadzał „samoregulujące się” mechanizmy moralne wszędzie tam gdzie ich użycie stało się możliwe. Mechanizmy te są tak zaprogranowane, że wynagradzają one moralne postępowanie zaś karają wszelkie przejawy niemoralności. Niestety, powodem dla którego mechnizmy te narazie NIE spowodowały jeszcze lawinowego wzrostu moralności ludzkiej, jest że do czasu opracowania filozofii totalizmu ludzie NIE mieli pojęcia że takie mechanizmy wogóle istnieją i działają…”
  I taki przykład problemu z chwili obecnej:
  Cyt. 1. Medycyna.
  Obecnie lekarze (a także szpitale) są płaceni „od wizyty”. To zaś powoduje że zamiast w wyleczeniu swoich pacjentów, są oni raczej finasowo zainteresowani w ich „uzależnieniu” od swej „opieki” (…)
  Wszakże po uzależnieniu swych pacjentów od nieustannego poboru medykamentów, lekarze (a także szpitale i producenci lekarstw) muszą być opłacani przez resztę czyjegoś życia.
  Tymczasem filozofia totalizmu zaleca, że powinny zostać ustanowione prawa iż lekarze, a także szpitale, byliby opłaceni tylko jeśli wyleczą daną chorobę.
  Wszakże taka praktyka jest od dawna w użyciu w wielu innych obszarach życia – np. rolnicy są opłacani tylko jeśli dostarczą komuś mleko, mięso, jajka, zboże, itp. Także niektórzy prawnicy biorą zapłatę tylko kiedy wygrają daną sprawę…”
  Jakie to proste 😀

 6. Maria_st pisze:

  pewnie karta Visa prze internet

  • nnka pisze:

   Nie no pomysł jest fajny tylko po co pacjent skoro trzeba leczyc chorobę? A jakby tak jakiś ludzki antygen zaserwować wirusom- zaszczepić wirusy? Może coś by to pomogło? Póki co szczepi się ludzi 😀
   A przeciez leczy się pacjenta a nie chorobę, bo to tylko skutek , który u kazdego moze mieć inną przyczynę i sprzedaz super specyfiku na nic.
   Cale rzesze niemowlaków rodzi sie alergikami ( wychodzi to w dziecinstwie) jest tego szacunkowo juz koło 80 % .
   Leczy sie alergię i jakos nikomu do głowy nie przyjdzie, ze to naturalny odruch na skazone środowisko. To nie dzieci sa chore, to srodowisko trzeba uzdrowić.

   • margo0307 pisze:

    Nnka: Cale rzesze niemowlaków rodzi sie alergikami ( wychodzi to w dziecinstwie) jest tego szacunkowo juz koło 80 % .
    Leczy sie alergię i jakos nikomu do głowy nie przyjdzie, ze to naturalny odruch na skazone środowisko. To nie dzieci sa chore, to srodowisko trzeba uzdrowić.”

    Wiem Nnko coś na ten temat… W mojej rodzinie jest czworo dzieciaczków po ok. 2 – 4 latek. Cała czwórka to alergicy… Jedno z nich karmione jest „gerberkami” ( no bo mamę na to stać 😦 Poza tym mamy zapieprzają na szczepienia w te pędy…
    A kiedy próbuję im coś powiedzieć i pokazać na necie by poczytały wypowiedzi mądrzejszych ode mnie… po prostu ręce opadają…
    Nawet nie chcą tego słuchać, uważając mnie za nawiedzoną…
    Jest mi bardzo, bardzo smutno z tego powodu 😦

 7. Mezamir pisze:

  Żarówkowi ściemniacze/Bulb Fiction

  Unia Europejska chce, aby z jej rynków do 2016 roku zniknęły wszystkie tradycyjne żarówki.
  Ich miejsce zajmą żarówki energooszczędne, rzekomo lepsze dla środowiska naturalnego.
  Projekt, postrzegany jako sukces polityków, biznesmenów i ekologów, wymaga jednak głębszej analizy.
  Do tej pory jedynie niewielka grupka ludzi jest świadoma tego, ile rtęci zawierają nowe świetlówki i jakie problemy zdrowotne mogą powodować.
  Okazuje się bowiem, że nowe żarówki mogą szkodzić zarówno ludziom, jak i zwierzętom.
  Twórcy filmu przeprowadzili własne śledztwo i doszli do niepokojących wniosków.
  Rozporządzenie dotyczące wymiany żarówek, podyktowane jest jedynie chęcią zysku i żądzą władzy.
  Za decyzję grupki polityków hipokrytów zapłacą zdrowiem zwykli, szarzy, niedoinformowani ludzie.

  • Maria_st pisze:

   tak naprawde nie ma energooszczednych żarówek w sklepach…..suma suma sumarum na jedno wychodzi…wiec z tego jasny wniosek…..
   o KASE chodzi
   cóż za krotkowzroczność..

 8. Dawid56 pisze:

  Sorry ,ze tak na pisze ale ta cała elektronika nie jest funtu kłaków warta wystarczy jeden bardzo silny impuls elektromagnetyczny i elektronika rozleci sie w proch.Ważne jest światło i tylko światło.
  Do tej pory Cywilizacja XX(XXI) wieku nie znalazła sposobu aby zrobic Archiwum wiedzy którą obecnie dysponuje.Twarde dyski albo jakies płyty albo kasety, to archaizm, nie przetrwają prawdopodobnie 50 lat.W takim razie co po nas zostanie -znikające cyfry i dane z dysków i płyt?
  Jesli by kieds dawno dawno temu istniało archiwum wiedzy atlantydzkiej to musiałby być to zapis w kryształach( mają one swoją pamięć i dodatkowo posiadają własciwosci piezoelektryczne) i przetrwaja te zapisy tam tysiące lat.

 9. jacek pisze:

  Nie na temat ale ważne!
  W piątek na dwie godziny staną pociągi w całej Polsce. Od godz. 7 do 9 kolejarze przeprowadzą strajk ostrzegawczy – informuje rynek-kolejowy.pl

 10. 5 pisze:

  Obliczono, że ciało człowieka w sposób naturalny powinno żyć około 120 lat. Zatrucie środowiska
  na które nie masz indywidualnego wpływu zabiera Ci 20 lat – rozumiem ekologów, jest o co
  walczyć ☺ ! Pozostałe 100 lat to cztery kwartały w czasie których warto żyć w zgodzie naturalnym
  rytmem.

  cytat pochodzi z P S Y C H O E K O L O G I A S U K C E S U
  http://www.etito.pl/graf/str4b/uzo_11_cztery_pory_sukcesu_wstep_psychoekologia_sukcesu.pdf

  • 5 pisze:

   PUBLIKACJE
   (format PDF)
   uzo_11_cztery_pory_sukcesu_wstep_psychoekologia_sukcesuuzo_12_cztery_pory_sukcesu_dzial_i_rytualy_i_pory roku_a_wiosna
   uzo_13_cztery_pory_sukcesu_dzial_i_rytualy_i_pory_roku_b_lato
   uzo_14_cztery_pory_sukcesu_dzial_i_rytualy_i_pory_roku_c_jesien
   uzo_15_cztery_pory_sukcesu_dzial_i_rytualy_i_pory_roku_d_zima
   uzo_16_cztery_pory_sukcesu_dzial_ii_slowniczek_poradniczek
   uzo_17_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_antykredytomania
   uzo_18_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_ekonomia_osobista
   uzo_19_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_gospodarowanie
   uzo_20_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_odzyskanie
   uzo_21_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_opuszczanie_nawykow
   uzo_22_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_posty
   uzo_23_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_proroczy_sen
   uzo_24_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_psychosomatyka
   uzo_25_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_tesknota
   uzo_26_cztery_pory_sukcesu_dzial_iii_zarzadzanie_czasem
   uzo_99_cztery_pory_sukcesu_dzial_iv_na skroty_zakonczenie

   http://www.etito.pl/4b.php

 11. nnka pisze:

  tu warto spojrzeć na te badania naukowe równiez z nieco innej płaszczyzny.
  Ta wiedza jest stara jak świat i nie odkryto nic nowego. Po prostu sprawdzono ją przy użyciu urządzeń na ile da się sterować ludzkim Umysłem.
  Negatywne działanie infradźwieków, białego szumu czy fal ELF również nie jest niczym nowym .
  Dyskusja na blogu zeszła na „zarówki” – oczywiscie żarówki są żródłem infra tak samo jak wiele urządzeń gospodarstwa domowego. Niestety, jest co cena jaką płacimy za postęp technologicny.

  Temat był poruszany już przez znakomitych Polaków wiele lat wcześniej np prof W. Sedlaka czy dr. K. Dąbrowskiego ” Pasja rozwoju” ( ksiązka wyjątkowa wnosząca wiele w postrzeganie rok. wydania 1988, nie wiem czy były wznowienia)

  Wiedza starożytnych pod mikroskopem naukowym, który potwierdza to o czym wiemy od dawna. Jest to pewna pozytywna info, ale też wg mnie usprawiedliwia w pewien sposób działania niektórych grup celem utajnienia jej, gdyż w rękach mało odpowiedzialnych osób o niskim morale, może służyć jako broń przeciwko człowiekowi.

  I tu wspomnę sesję regresingu przeprowadzoną przez E Tomalę:
  Człowiek poddany sesji został cofnięty w daleką przeszłość. Znalazł sie na Zgromadzeniu gdzie ważyły się losy ludzkości. Opisywał planetę która była pięknym miejscem do życia. Po chwili zaczął powtarzać: WYBRALI CYWILIZACJĘ CO ONI ZROBILI, CO ONI ZROBILI, NIE MUSIELI TEGO ROBIĆ …. po czym zaczął szlochać. – sesja została przerwana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s