Jeszcze musisz zaczekać, bo pierwsze te trzy miesiące, to jest takie przygotowywanie się

Sesja 151 [cytat]

dla zainteresowanych  LINKzmzmzm

PIOTR I tutaj mam pytanie, kiedy w końcu upadną te systemy, które nie służą ludziom i powinny się stopniowo zmieniać. Jak to będzie wyglądało, czy to będzie szybki proces, czy będzie to rozłożone na wiele, wiele lat?

ENKI – Nie Piotrze, nie na wiele, wiele lat, bo to by za długo trwało. To tak jest jak z wrzodem, a wrzód już jest dojrzały na Ziemi. Wystarczy teraz dokonać cięcia, i oczyścić. To samo jest tutaj, w polityce, u rządzących, w religii są te wrzody… Syriusz ma ten skalpel i będzie ciął. Potem, żeby się szybko zgoiło, trzeba też będzie szybko to wyczyścić. Także już w tym roku, nie mogę dokładnie powiedzieć, bo przecież wróżbitą nie jestem, ale przypuszczam że kiedy minie pierwszy kwartał tego roku, ci którzy widzą – dostrzegą, że coś się zaczyna dziać, niepokojącego dziać. Lecz ci którzy otrzymają następną ochronę – już nie parasole – nie muszą się niczego bać, bo pomoc dla tych ludzi będzie dwojaka, zarówno ze strony Syriusza, który będzie czuwał – bo przecież potrzebuje sąsiedztwa, ludzkiego sąsiedztwa – jak i z naszej strony będzie pomoc. A większość ludzi będzie ogarniać przerażenie Piotrze. I tak jak mówię, to już powinno być odczuwalne jak minie pierwszy kwartał tego roku. Słucham.

PIOTRDziękuję drogi Enki. Tak właśnie myślę, czy to już jest ten czas, żeby już wyjść do ludzi i pomagać, a nie być takim rozdartym pomiędzy pracą fizyczną, a swoim rozwojem. Czy powinienem zostawić tę pracę i zająć się duchowością?

ENKI – Jeszcze musisz zaczekać, bo pierwsze te trzy miesiące, to jest takie przygotowywanie się, nawet do tego większego zrzutu Syriusza B. My, którzy już dostaliśmy wytyczne co dalej robić od tego roku, też się musimy z tym zapoznać, więc te trzy miesiące będą, niby takie pozornie spokojne. U jednych będzie wewnętrzny spokój, tak jak u ciebie, u drugich zauważysz niepokój, szukanie odpowiedzi, szukanie ratunku. Tak dokładnie – ratunku. Więc to, żeby połączyć, zarówno pracę, jak i tą edukację duchową Piotrze, jeszcze chwilę zaczekaj. Będziesz prowadzony, tak jak było to dużo wcześniej powiedziane, że będziesz potrzebny ludziom po to, żeby ich uczyć życia, bo te umysły są w większości są prawie puste. Jeżeli 3 procent zasobności mózgu funkcjonuje, to wszystko. Miałem okazję, nie tylko ja, przyjrzeć się kiedy się kończył stary rok i witali nowy… No cóż – refleksja w Świecie Duchowym pod tym względem był bardzo smutna. I teraz dopiero się rozpocznie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Jeszcze musisz zaczekać, bo pierwsze te trzy miesiące, to jest takie przygotowywanie się

 1. Dawid56 pisze:

  Nie wiem sam co o tym myśleć -pierwsze trzy miesiące-Jackowski, Don Alejandro, a ostatnio nawet Patrick Geryl

 2. margo0307 pisze:

  „…A ponadto Piotrze, przed taką rozmową, wspomnij mnie, sam oczywiście, albo poproś mnie o przybycie, a ja już się włączę do tej rozmowy. Czyli inaczej, wykorzystam twoje ciało i będę z tą kobietą rozmawiał….” 😀 😀 😀

 3. margo0307 pisze:

  Cyt. Budda zaleca: “Nie proście o nic bogów, którzy sami są bezsilni; nie powtarzajcie modlitw, raczej działajcie, gdyż mrok się nie rozjaśni. Nie proście o nic milczenia, bowiem nie może ono przemówić ani usłyszeć”.
  A Jezus mówi: “A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje (tj. Christosa), Ja to spełnię” {J 14, 14).
  Jeśli przyjmiemy ezoteryczny sens tych sów, znając w pełni znaczenie słowa “Chri-stós”, które przedstawia wyższą jaźń człowieka – wówczas będzie oznaczać:
  jedynym Bogiem, którego mamy uznawać i do niego się modlić, a raczej działać w harmonii i pełnej zgodzie z nim, jest Duch Boży przebywający w świątyni naszego ciała, utajony w naszym sercu…”

  • lotosik pisze:

   dokładnie w 100%zgadzam się z Margo307.
   Nie skupiajmy sie na przekazach channelingowych tylko na własnym sercu ,przecież wszyscy pochodzimy od Boga i w sercu naszym są odpowiedzi.
   Jesli czytacie sesje channelingowe i kłuci sie z Wami ich treść ,tzn,że są to słowa nie Istoty Wyższej ,ale z bardzo niskiego poziomu.Wiec lepiej podarować sobie takie przekazy od mało wiaryfgodnych ludzi ,lepiej słuch co nam w sercu gra.Tak mi sie wydaje

   • margo0307 pisze:

    „…Nie skupiajmy sie na przekazach channelingowych…”
    Ale… dobrze jest wiedzieć co w trawie piszczy 😀
    A tak poważniej, to także i z tych przekazów – można „wyłuskać” sporo ciekawych info…

    • nnka pisze:

     mediuizm to bardzo ciekawe i pouczające doświadczenie.

     Jeśli chodzi o to medium Lucynę byłam osobiscie na sesji kilka lat temu. Ot z ciekawości a w sumie przy okazji innego tematu.
     Przekazy sa uzależnione od osób zebranych na sali i takie są zazwyczaj info. Dlatego wazna jest publiczność. Oczywiste, ze wiekszośc channeli pochodzi ze zbiorowej świadomości najsilniejszego myślokształtu aktualnie funcjonujacego) stąd czasem niebywały „zwrot akcji” 🙂
     Co do ciekawych info… te pochodza z róznych płaszczyzn i jesli ktos jest w stanie wyczuc „kto nadaje” owszem bywa to ciekawe jako zjawisko poznawcze możliwosci projekcji Umysłu, który czasem jest tak intensywny z sali w swoim przesłaniu, ze potrafi wywołać obrazy lub tez zjawiska fizyczne.
     Ponieważ zazwyczaj psuje zabawe innym nie uczestnicze w żadnych zbiorówkach… ale co mi tam niech sie inni bawią 😀 i uczą przez zabawę

     • nnka pisze:

      oczywiście bycie medium a obserwacja sesji to też innego rodzaju doświadczenia… niemniej zachodzi tu taka ciekawa można powiedzieć relacja a raczej rola osoby channelingującej. I tu nie mam konkretnie na myśli p Lucyny bo aż tak mnie jej osoba nie pasjonuje.

      Ale ogólnie jedną z ról jaką pełni medium jest OCZYSZCZENIE INNYCH z gron ( elementy myslokształtu jeszcze nie związane)
      Inną jest wychwycenie na wyższym poziomie informacji , na którą pytajacy jest zablokowany lub też… medium jest szybsze 😀

      Na wiekszość swoich pytań znamy odpowiedzi… mało tego z odpowiedzi wynikają pytania. Pozostaje tylko kwestia wzorców. które potrafią odpowiedź wyrazić słowem bez filtrów „używanego ciala” osoby pytającej.

 4. anula pisze:

  ale to oczyszczanie to chyba nie jest na wysokim poziomie?

  • nnka pisze:

   wiesz zacząc trzeba od tego, że każdy z nas jest medium, aczkolwiek nie każdy zdaje sobie z tego w pełni sprawę.

   To oczyszczanie jest pracą na poziomie kroniki astralnej , coś jak układanie puzzli z kawałków. Medium ma KOD- KLUCZ i może z tego wykreować „wielką sprawę”… scenariusz, który może zasilić ale nie musi większa liczba osób.
   Jeśli „klucz” jest kiepski wszystko się rozsypie i pojawiają się problemy. Dlatego też są tacy, którzy dodatkowo swój twór motają nićmi… te nici to ścieżki innych ludzi. Wtedy są dwie opcje: albo zaczyna się realizacja zadań albo walka.

   Trzeba pamiętać, że mediuizm to tylko narzędzie , które posiadają ludzie. W ręku jedych jest niegroźne, u innych może nieść destrukcje np jakiegoś środowiska czy kręgu znajomych. Zdarza się to zwłaszcza w środowisku ezoterycznym kiedy ktoś bierze misję astralną – mistrza bądż „lidera”.

 5. Ktoś pisze:

  „Syriusz” to ma sportową okazję by samodzielnie złożyć się wraz ze wszystkimi swoimi „pomagierami” w wielkiej całopalnej ofierze Śhivie. Wtedy może będzie im wybaczone to co tu „narobili”. Nie będzie ich stać na to „Syriusza” nawiedzą kłopoty. Duże kłopoty.

  Galaktyka w ta, Galaktyka w tamtą. W Kosmosie jest mnogo Galaktyk.

 6. Maria_st pisze:

  A Syriusz w jakiej Galaktyce siedzi, ze tak szastasz galaktykami w ta czy tamta…..
  Śhiva ha ha ha toz nie wiesz kto zaś ?
  Wszędzie widzimy demony, szatany, anioły, bogi —a siebie w tym widzimy ?
  Syriusz ma wścieklizne, że ma byc złozony w ofierze jakiejs–brrr….znowu maggi…..oby do zupy..
  Narobili tu na Ziemi—ludzie i ludzie powinni to zrozumieć a nie szukać na zewnatrz tego co maja blisko—–w sobie.
  Kiedy wezma odpowiedzialność za swoje czyny ?
  Cóż to nie Syriusz jest wściekły a raczej te symptomy sa widoczne w nas.
  Niestety.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s