Wywiad z H Kotwicką – Kalendarz Majów

Jak wygląda przyszłość?

W wywiadzie przeprowadzonym przed 21 12 2012 H Kotwicka zwróciła uwagę na niezuważoną informację „We wrześniu 2012 roku ten pierwszy indiański prezydent Boliwii wygłosił na forum ONZ przemówienie”

21 grudnia: koniec nienawiści – początek miłości… Pachamama [ zobacz przemówienie]

O cyklach i rachubie czasu

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Wywiad z H Kotwicką – Kalendarz Majów

 1. nnka pisze:

  z wywiadu
  walka o energię ludzką w 2013 i 2014 roku

 2. anula pisze:

  dziwne ta informacja o dzieciach jakie maja się narodzić ” w nowych prawach” po 21 12 2012. Jakbym słuchala tych z Syriusza. Tylko tam mowa o śmierci i że ludzie tu nie będą się wcielali. To jakies duże uproszczenie zbyt duże jak dla mnie

  • nnka pisze:

   kolejny temat nad którym warto się nieco zatrzymać.

   To, że nowe wcielenia będą na innych zasadach wiadomo było już dawno. Ale to „zaszeregowanie” rocznikami wskazuje na wiele zależności i wcale nie jest takie oczywiste.
   Wygląda na to, że kody wzorców do przepracowania pozostaną w tej przestrzeni , którą ta planeta opuszcza. A tu powinna pojawić się inna planeta ” druga Ziemia’? , na której część dusz będzie kontuuowała swoją drogę ku..bo chyba nikt nie sądzi, że całe 7 mld dusz cudownym sposobem wcieli się w inne struktury ciagnąc za sobą bagaże niezałatwionych spraw. Nawet jesli sa wśrod tej plenady wcielenia równoległe to tez nie zmienia układu.

   Wiadomym tez było, że to pokolenie dusz czyli nasze to ostatnie wcielenie gdzie karma musi być domknięta. Jeśli przyjmiemy „nowe zasady jakby z marszu” czyli hurra optymizm zbawienniczy , kolejne wcienie może okazać sie potężnym kubłem zimnej wody na głowę. Taka Zasada zastosowana bezwarunkowo obróciłaby w niwecz prace ludzi – dusz , które wkładają jej wiele w kierunku swojego rozwoju.

   Dlatego coś mi tu nie gra. Miłość to STAN UMYSŁU , a nie coś czym można dowoli manipulować, poprzez zmianę niezmiennych PRAW Harmonii.

   Poza tym te narodziny dzieci.. bardzo mi przypominaja stare układy, kiedy dusze zostały wplatane w układy karmiczne o strukturze matriksowej. Chyba, ze te dzieci beda sie rodziły z pamiecią i nie poddadza sie „obróbce” systemu.

   Karmę zbiorową dziedziczy się do 4 pokolenia i jedyna myśl jaka mi w tej chwili przychodzi do głowy to zdjęcie wzorca wojny. Po prostu z czasem wiele z wzorców ulega wypaleniu o ile w określonym czasie ów nie zostanie powielony. Rodzące się pokolenie to 4 powojenne. I tylko w tym przypadku ( zdjętych wzorców – kodowanie matrycy) miałoby to sens.

   Z obecnie żyjących powiedzmy 30 latkowe mają szanse w tym ciele fiz dotrwać do „nowych zasad”.. cała reszta niestety nie. ( pomijam tu dlugowiecznych). Więc jest bardzo prawdopodobne, że przekaz Syriusz B o ktorym wspominasz porusza własnie ta kwestię a „walka o ludzka energie” to nic innego jak walka o nasze dusze. Stad może wynikac rok 2013- 2014.
   Zastanawiające jest tylko, dlaczego „nowa era” rozpoczyna się walką?
   Zdjęcie „miłosci karmicznej” czyli pewnej częstotliwości powwstałej w wyniku transformacji nie jest tu żadnym wyjaśniem. Ale jest wiekszą surowością… stawiająca na pierwszym miejscu ODPOWIEDZIALNOŚC a więc i Świadomość duchową. Jest to ujęte w kabale o ile dobrze pamiętam.

   • nnka pisze:

    Oto następna sefira, położona na filarze surowości Gebura, czyli „moc” jest symbolem twórczej mocy a zarazem siły zniszczenia. Reprezentuje surowość i sprawiedliwość, oczyszczającą moc i działanie destrukcyjne. Odpowiada jej planeta Mars. W tradycyjnej kabale powiada się, że część niepohamowanej energii tej sefiry przelała się, w wyniku czego uformowała się hierarchia złych sefirotów ułożonych w odrębne drzewo. Co ciekawe, Gebura jest również kwintesencją żeńskości, którą w alchemii utożsamia się z mocą.

 3. majka pisze:

  a dla mnie tresci przedstawione w wywiadzie brzmią… i tu jesli kogoś urażę to przepraszam.
  Ale to jest NOWY PROGRAM HODOWLI LUDZKIEJ.
  Od 2040 wszyscy przestajemy być „żli” wszyscy jestesmy „dobrzy”… BIOROBOTY ktorym zdjęto kody Człowieczeństwa.

  • Maria_st pisze:

   I znowu wraca jak bumerang slowo Bioroboty—-ciekawe
   A tutaj Muki tak dzis napisal :
   http://muki.salon24.pl/474627,2012-minal-co-nasz-czeka-w-najblizszej-przyszlosci#comment_7150184

   Jeszce żywe Zombi.

   Pchacie się i pchaliście się jak klakierzy klaskając obrzydliwym spekulacjom i przymiarkom w kierunku niewolnictwa u panów UNI. Jakby ta Unia miała posprzątać za rządzących ich brudy.
   Ten jeden kreowany światowy rząd, którego promują lokalni decydenci poszczególnych państw Uni jako ponowna próba zagarnięcia władzy i zniewolenia innych narodów, wybranej kasty cwaniaków, swymi nakazami niedoprowadzających w końcu do upadku populacji ludności europy a potem świata.
   Nie można otwarcie wystąpić przeciwko innym narodom aby je zniewolić. Otwiera się wtedy otwarty co najmniej lokalny konflikt zbrojny.
   Lepiej pozbawić daną społeczność praw poprzez nowe prawa.
   Więc rzućmy okiem jak Unijni bossowie zaczynają nową ekspansje w biologiczną robotykę.”
   Czyżbym w snie otrzymała wizje przyszłosci ?
   Ewolucja ?
   Niszczyciel–Nibiru = kwiat życia ?
   Wirtualna ewolucja ?

 4. margo0307 pisze:

  majka: „a dla mnie tresci przedstawione w wywiadzie brzmią… [ jak ] … NOWY PROGRAM HODOWLI LUDZKIEJ.
  Dla mnie identycznie to zabrzmiało 😀
  Zastanawiam się tylko…
  Nnka napisała nt. większej surowości, że „.. na pierwszym miejscu ODPOWIEDZIALNOŚC a więc i Świadomość duchową..” i to zdanie uważam za bardzo ważne i dla nas istotne, ponieważ odpowiedzialność za własne myśli, słowa i czyny jest u nas praktycznie żadna…
  Ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy i nie zastanawiają się nad tym, że mogą przede wszystkim siebie krzywdzić wysyłając komuś „wiązkę” przekleństw w myślach, nie mówiąc już o słowach…, zupełnie nie czują się za swoje słowa i myśli odpowiedzialni… Nie zdają sobie sprawy z faktu, że obraz zadanego komuś bólu stanie się dla jego jaźni bodźcem do naprawienia tej krzywdy w następnym życiu.

  • nnka pisze:

   no właśnie i tu chyba dotykamy sedna. Bo dla znakomitej większości ludzi prawo to KK, KC , „koscielne czyli boskie” i inne ustalone przez człowieka, a jakoś zapomina się o tych naturalnych przed którymi uciec się nie da. Nie ma czegoś takiego jak bezkarność w ujęciu praw duchowych, nie znaczy to , że jest kara ale oznacza że są SKUTKI naszych działań w tych obszarach jakie napisałaś.

   Są granice, zasady, prawa drugiej istoty, których nie wolno przekraczać w „imię własnych praw”. Tzw totalne odpuszczenie to nie ten tok myślenia. Dlatego, że wybaczenie nie czyni drugiego człowieka bardziej świadomym, jest tylko odreagowanie pewnych wzorców na pś.
   Cała rzecz kiedyś tam…. oparła się na tym, iż jedni tych Praw przestrzegali, a inni je złamali , po czym nastąpiło tworzenie struktur astralnych które miały uświęcic tamte czyny . To jak tworzenie praw na potrzeby rządzących .. znamy znamy 😀

 5. 5 pisze:

  Nnka z cytatu Misiuni: „Tworzy je dziesięć sefirotów, które rozmieszczone są hierarchicznie na trzech filarach, nazywanych filarami: sprawiedliwości, równowagi i łaski. Nie bez przesady „

  a tu z : http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/01/13/2026-manuskrypt-dla-planety-ziemi-pierwszy-przedzial-czasowy-2013-2016/

  W książce przekazanej dla Ludzi tej Ziemi od Stwórcy przez Jahn Johannes Kassl pod tytułem „2026 – Objawienia Boga – Manuskrypt dla Planety Ziemi” Stwórca podał nam dokładne wytyczne obejmujące 4 Przedziały Czasowe: 2013-2016, 2017-2020, 2021-2024. W roku 2050 Proces Ewolucji Ludzkości do Galaktycznej Społeczności zostanie całkowicie zakończony.

  Cyt : Przedziały Czasowe: 2013-2016

  Na trzech filarach opiera sie Nowe Spoleczeństwo. Od tych trzech filarów zależy pierwsze wielkie przekształcenie społeczństwa.

  1. Filar Uwolnienia : ” Bezkompromisowe wyśledzanie” * odkrywanie życiowych kłamstw „starego Czasu”

  2. Filar Nowego Wyjustowania ; Bezwarunkowe wyjustowanie na nowo związków międzyludzkich w osobistym otoczeniu”

  3 Filar Odwagi” Odważnie odrzucanie każdej nieszczerości w każdej słuzbowej sprawie”

 6. brif pisze:

  Rosja w irańskiej pułapce – jak zareaguje na konflikt zbrojny Izraela z Iranem
  Rosja z niepokojem wyczekuje potencjalnego konfliktu zbrojnego Izraela z Iranem, do którego przyłączyć mogą się również USA.

  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Rosja-w-iranskiej-pulapce-jak-zareaguje-na-konflikt-zbrojny-Izraela-z-Iranem,wid,15251473,wiadomosc.html?ticaid=1fe3c

 7. Pingback: O co ta gra? | Mistyka Życia

 8. eljasz pisze:

  nie idź za przepisywanym bełkotem lecz poznaj mechanizmy Stworzenia, które są nowością na TEJ sieci zwanej Ziemia
  przeczytaj nowo wydaną książkę –
  „Transformacja teologii w kontekście nauk ścisłych.”

  Czy człowiek poznał już pełny Obraz Stworzenia? – nawet nie zajrzał do przedsionka wiedzy, doświadczenia naukowe służą jedynie udowadnianiu Zycie bez udziału Boga.
  Nowe spojrzenie na zagadnienie świadomości, która nie jest wytworem zbiorów komórek nerwowych, mechanizm tworzenia stanów psychicznych, wyjaśnienie Istoty człowieczeństwa w syntezie obowiązujących doświadczeń naukowych i dawnej wiedzy Objawionej przez Biblię i przekazy starożytnych zapisków.

  Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał się od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty, były planem prowadzącym do poznania działania Procesora, który jest źródłem tworzenia jego myśli oraz wszelkich systemów sterowania na poziomie kwantowym

  http://www.rozmowy.all.pl/
  LIVECHIP, PROCESOR
  obowiązujące doświadczania z zakresu informatyki i fizyki wykluczają, aby komórki neuronowe były źródłem tworzenia sygnałów „zero – jeden”, które nazywamy myśleniem.
  Wykład obala ten stereotyp udowadniając przez syntezę całościowej wiedzy o człowieku iż Jego istota ma dualistyczny charakter, a słowo duchowy oznacza informatyczny, duch – informacja.
  Nowa budowa atomu, nauki o metabolizmie w kontekście systemów sterowania.

  Istnienie form życia biologicznego na Ziemi jest balansem na wąskiej krawędzi mediów (temperatura, ciśnienie, promieniowanie …)
  Natomiast filozofia chrześcijańskiego rozgrywania życia w naturze psychicznej człowieka jest nauką prawidłowego balansu pomiędzy stanami życia i śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s