21 grudnia: koniec nienawiści – początek miłości… Pachamama

autor: Beata „Driada” Jeleniewicz [ cytat]

21 grudnia 2012 to zapoczątkowanie nowej epoki na Ziemi. Tak oficjalnie twierdzi obecny prezydent Boliwii – Evo Morales, który jako szanowany Indianin z ludu Ajmara przyjaźni się m.in. z ludem Majów. Rdzenni mieszkańcy Boliwii – ludy Ajmara i Keczua, a także Majowie z Gwatemali wierzą, że Morales doszedł do władzy jako pierwszy i jedyny Indianin dzięki tzw. „Świętej Lasce Autorytetu” pożyczonej jego ludowi przez przywódcę Majów – Don Alejandra Oxlaj (Wandering Wolfa).

rozczarowanie21grudnia2012-1

We wrześniu 2012 roku ten pierwszy indiański prezydent Boliwii wygłosił na forum ONZ przemówienie w którym odważnie poruszył kwestie duchowe związane z 21 grudnia 2012. Czy jednak ktokolwiek z was słyszał o tym przemówieniu w jakichś publicznych mediach? Wątpię.
Poniżej moje tłumaczenie fragmentu jego wystąpienia. Całość możecie odnaleźć m.in. na stronie commondreams.org.

Chciałbym oświadczyć, że według Kalendarza Majów 21 grudnia jest końcem czasu poza czasem (the end of the non-time) i początkiem czasu. Jest końcem Macha i początkiem Pacha, końcem samolubstwa i początkiem braterstwa, to koniec indywidualizmu i początek kolektywizmu – 21 grudnia tego roku.
Naukowcy doskonale wiedzą o tym, że data ta oznacza koniec antropocentrycznego życia (człowiek jako centrum i cel wszechświata) i początek życia bio-centrycznego (organicznego, opartego na poszanowaniu wszelkiego życia – głęboka ekologia). To koniec nienawiści i początek miłości, koniec kłamstw i początek prawdy. To koniec smutku i początek radości, to koniec podziału i początek jedności, są to sprawy, które muszą być rozwijane. To dlatego zapraszamy was wszystkich, tych którzy obstają za ludzkością, zapraszamy tych którzy pragną dzielić się swoimi doświadczeniami dla dobra ludzkości.”

Prezydent Morales jest znany również z tego, że jako pierwszy prezydent na świecie uchwalił tzw. „Prawo Matki Ziemi” (Pachamama), kategorycznie zakazał upraw GMO w Boliwii oraz wraz z dniem 21 grudnia postanowił wydalić kompanię Coca Cola z terenu swojego kraju. Ten ostatni zakaz miał być wyrazem naszego przejścia z ery kapitalizmu/korporacjonizmu do ery komunitarianizmu. Jak widać możliwe jest posiadanie odpowiedzialnego i uduchowionego człowieka na stanowisku prezydenta, który dba nie tylko o swoich obywateli ale i o samą Matkę Ziemię.

Na koniec tego fragmentu wyjaśnijmy co oznaczają określenia użyte przez Moralesa w jego przemówieniu. Stanowią one klucz do scharakteryzowania nowej epoki.
Macha w języku Indian oznacza brak równowagi. Niektórzy podają, że jest to także dominacja męskiej energii. Natomiast Pacha dosłownie oznacza ziemię, naturę, erę, czas. Często mówi się Pachamama na Matkę Ziemię/Boginię. Zatem Pacha może być równie dobrze kojarzona z energią żeńską i jej powrotem do równowagi. Inni uważają, że Pacha oznacza całość czasu oraz przestrzeni/kosmosu – całość istnienia. Oznacza zatem kompletną równowagę – jedność.

Równowaga, miłość, braterstwo, jedność, poszanowanie życia każdej istoty na Ziemi – to wyznaczniki nowej epoki, której energie obecnie osadzają się w polu energetycznym naszej planety. Odczuwa je nasza świadomość kolektywna, Matki Ziemi jak i świadomość indywidualna każdego z nas. To energie płynące z Wielkiego Centralnego Słońca – Centrum Galaktyki. Czy tego chcemy czy nie – nic ich już nie zatrzyma ponieważ to naturalny proces zmiany. Kolejny cykl został zapoczątkowany.

Całość:   projektinfinitus.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „21 grudnia: koniec nienawiści – początek miłości… Pachamama

 1. nnka pisze:

  Miło , że ktoś wyjaśnił PRAWO PACHAMAMA
  na blogu był wpis Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12. Oczywiście to channeling a te jak wiadomo są filtrowane przez medium jednak można zajrzeć „jedym okiem” :

  https://nnka.wordpress.com/2012/12/12/pachamama-o-12-12-12-i-21-12-12/

 2. ada pisze:

  Morales doszedł do władzy jako pierwszy i jedyny Indianin dzięki tzw. „Świętej Lasce Autorytetu” pożyczonej jego ludowi przez przywódcę Majów – Don Alejandra Oxlaj (Wandering Wolfa).

  ZNOWU MAGIA?

 3. anula pisze:

  a według mnie coś nie tak. Morales mówi o cyt: To koniec nienawiści i początek miłości, koniec kłamstw i początek prawdy. To koniec smutku i początek radości, to koniec podziału i początek jedności, są to sprawy, które muszą być rozwijane.
  A Don Alejandro Oxlaj ma swoją 13 wizję wielkiej wojny, która zagraża ludzkości. Jaki to ma sens?

  • nnka pisze:

   a ja z uporem maniaka będę wracała do tematu Żywiołow , bo ta wiedza weryfikuje wszystkie info również channelingi i wyobrażenia ludzkie na jakim etapie jesteśmy jako mieszkańcy tej planety.

   Te cykle ( przyporządkowane w pewien sposob zywiołom – 5 światom) to etapy , podobnie jak u człowieka:
   1. narodziny dojrzewanie
   2 wiek młodzieńczy
   3 dojrzałość i wiek przejściowy RÓWNOWAGA
   4 późna dojrzałość i schyłek
   5 wiek starczy i śmierć.

   Jest to NATURALNE KOŁO KARMY dotyczące każdego Istnienia Materialnego nie tylko fizycznego. Inaczej są to PRAWA MATERII. Po czym wraca wszystko do Macierzy oczyszcza się i cykl zaczyna się na nowo.

   ŚWIAT RÓWNOWAGI to etap 3 DOJRZAŁOŚĆ i WIEK PRZEJSCIOWY – jest środkiem , z którego ruch może byc w dwie strony. Albo zgodny z naturalnym cyklem HARMONIA albo destrukcyjny wbrew PRAWOM. Destrukcja prowadzi do „sztucznej śmierci” i konieczności narodzin tak samo „sztucznych” czyli inaczej karmy wobec planety.

   Ale to ma też swoją drugą stronę medalu… błędnie oceniamy wiek planety ( z punktu badań naukowych) uznając WW za początek a nie na przykład za wytrącenie planety z równowagi i koniecznośći „sztucznych narodzin” o czym można poczytać w mitologiach czy innych podaniach o Stworzeniu Świata.

   Więc to co mówi Morales faktycznie może być wejsciem planety w okres równowagi JIN – JANG.(3 dojrzałość i wiek przejściowy)

   Jest jeszcze druga sprawa: ludzie mylą KOŁO KARMY z Matrixem jaki tu utworzono. Wyjście z Koła Karmy ( KOŁA PRZEMIAN , czy cykli każdy niech sam sobie znajdzie tu swój odpowiednik życia w Materii ciało – umysł – duch (karma)) to wyjście jest związane z PROCESEM CAŁKOWITEGO ZRZUCENIA MATERII.

   Problem z karmą pojawił się w momencie okrzyknięcia się grupy dusz Władcami Karmy tzw RADA. I jeśli ktoś naprawdę chce się temu przyjrzeć zauważy że jest to to samo żródło „nauk o grzechu” Jest to blokada mentalna , że człowiek jest tu „za karę”( karma) i pełni pokutę ( spłaca) dopóki tematu nie wyprostuje. W chwili przebłysków co najwyżej twierdzi sie, że piekło jest tutaj a nie tam gdzie wskazują inni choćby KK. „Przychodzisz tu by służyć Panu, a potem Sąd” – i powiem wprost sa to nauki z przestrzeni astralnych, ale fakt, że wynikłe na skutek destrukcji jaką tu poczyniono i ucieczki dusz od BOGA. Te dusze nazwano upadłymi aniołami. Stąd też z takich „nauk” wielu faktycznie uduchowionych nauczycieli obecnie żyjących smieje się, że TAKIEJ KARMY NIE MA TO SZTUCZNY TWÓR ( po prostu wskazują różnicę)

   Wcielenie w KOŁO KARMY – Naturalne STRUKTURY PRAWA MATERII jest dla duszy sprawdzeniem i szansą na wzrost.
   Dusza realizuje Boski Plan można to nazwac praktyką i samooceną swojej umiejętności Tworzenia. Ale to Tworzenie NIE JEST NA TYM PLANIE ani na planie astralnym przez który trzeba się wcielać.

   Problem z Matrixem jest taki , ze wprowadzone tu „prawa” ograniczają a móstwo dusz uwikłanych te układy, ląduje w astralnych płaszczyznach i tam otrzymuje swój plan na wcielenie. Inaczej MA SWOJEGO SZEFA i wybór ścieżki losu.
   To do czego już wiele osób doszło po latach przyglądania się „swojej karmie” i naprawdę wielu doświadczeniach to wnioski że uwolniem jest odcięcie się od wpływów astralnych bogów, co wcale nie jest takie proste, bo misje astralne nadają jakiś sens życia tym ludziom. A im więcej wcielen z poziomów astralnych tym głębiej ukryty Boski Plan- zapomniany ( wyparty w nieświadomość) .

   Tym bardziej, że po dotarciu do niego może się okazać, że taka dusza jest w bardzo początkowym etapie swojej ewolucji duchowej bo odebrano jej szanse wikłając w sztuczne struktury matriksowych PRAW KARMY niezgodnych z Prawami Natury.

   I to co mówi Don Alejandro Oxlaj ma sens , bo wojna nakręca „sztuczny bieg zdarzeń” i „sztuczne narodziny” ale też daje nowego Pana z astrala, który ustala nowe „boskie” prawa ( religie).

   Uważam, że dopóki wszyscy nie otrząsną się z tego marazmu, nie będzie końca tym gierkom i utożsamiania się ludzi z tymi, kim nigdy nie byli w przeszłosci ( innym ego). Bo zawsze znajdzie się ktos, kto wykona misję na zlecenie.

 4. margo0307 pisze:

  Kurcze blade 😦 Ja już z tego nic nie kapiszi…
  Cyt. „… Dla nich ( ? ) to było tak samo mało ważne, jak błąd w datowaniu o 6-7 lat od narodzin Chrystusa w kalendarzu chrześcijańskim!
  Rok 2012 już minął w 2004 roku i przejście przez Równik Galaktyczny naszego Układu Słonecznego jest tego najlepszym dowodem i potwierdzeniem (…)
  Wg informacji podanych na stronie internetowej z dziedziny astronomii oraz w wielu pismach, w 2004 roku nasze Słońce wraz z całym układem planetarnym przeszło przez Równik Galaktyczny (sic!) i zmierza w kierunku gwiazdozbioru Byka.
  Ta informacja zelektryzowała mnie bardziej niż cokolwiek innego w tym czasie.
  Zatelefonowałam do znajomego astronoma pana Marka S. w Planetarium Akademii Morskiej w Gdyni, aby upewnić się czy to jest prawda.
  Potwierdził i dodał, że przejście przez równik galaktyczny naszego Układu Słonecznego zdarza się bardzo rzadko, raz na miliony lat!!! Dla większości społeczeństwa oraz naukowców z innych dziedzin ten fakt nie został zauważony…

  Powyższe cytaty pochodzą z wpisów p.Zosi Piepiórskiej … i wynika z nich, że… mamy obecnie rok (+, -) 2017 ?
  Nnka – czy możesz wypowiedzieć się co myślisz na ten temat ?

  • nnka pisze:

   Mogę 😀
   Gwazdy i planety nie znają się na ludzkich kalendarzach i wszystko im jedno co pisze na naszych karteczkach, aktach i fakturach.
   A my mamy dwie opcje:
   1 Czytac pożółkłe kalendarze
   2 Obserwowac układy gwiazd.
   Oczywiście podpisuje się pod wypowiedzią Dawida, choć az tak dobrze nie znam sie na gwiazdach.

 5. Dawid56 pisze:

  Właśnie to gadanie że rok 2012 minął w 2004 roku to wielkie nieporozumienie.Układ planet na 12.01.2012 to narodziny tego dzisiejszego czasu( nie jesteśmy w stanie tego zmienić( bez kosmicznej katastrofy) podobnie jak nie jesteśmy zmienić układu planet w dniu naszego urodzenia.Natomiast 2012 to „zachodnie” imię tego dzisiejszego czasu, tylko że to imię istnieje od ok 532 roku n.e., od czasu słynnej pomyłki Dionizego Mniejszego.Tylko że wszyscy próbują zmienić imię bieżącej chwili, ale nikomu jak dotąd się tego nie udało zrobić, no może z wyjątkiem Francuzów w okresie porewolucyjnym(1789).

 6. 5 pisze:

  wiem, że wielu ludzi zachwyca się, mającą nastąpic erą, gdzie wg nich będzie panowała żenska „energia” ale takie pojmowanie równowagi przeczy zasadom. Wg przekazanej wiedzy o cechach tej ery Równowaga, miłość, braterstwo, jedność jest to STAN ZBIOROWEGO UMYSŁU.
  Pacha oznacza całość czasu oraz przestrzeni/kosmosu – całość istnienia.
  Inaczej PEŁNIĘ określaną jako „13”

 7. denaturat pisze:

  prezydent opowiedział jak zaje… kotka przy pomocy młotka, dlatego Boliwia jest tam gdzie jest i długo jeszcze z ciemnej dupy nie wyjdzie.

 8. Pingback: Wywiad z H Kotwicką – Kalendarz Majów | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s